Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelska Klasa Okręgowa

29 sierpnia 2021 r.
20:08

Wisła Annopol – Janowianka Janów Lubelski 0:12. Wyniki Keeza lubelskiej klasy okręgowej

Autor: Zdjęcie autora kk
Janowianka Janów Lubelski wygrała swój mecz aż 12:0<br />
<br />
Janowianka Janów Lubelski wygrała swój mecz aż 12:0

(fot. Maciej Kaczanowski)

Zespół Janowianki wciąż nie zwalnia tempa. Podopieczni Ireneusza Zarczuka w sobotę wbili Wiśle Annopol aż 12 goli

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Co łączy Bayern Monachium i Janowiankę Janów Lubelski? Fakt, że obie ekipy w minionym tygodniu zwyciężyły w swoich spotkaniach 12:0. Monachijczycy uczynili to w spotkaniu z Bremer w ramach Pucharu Niemiec, a piłkarze wygrali w takim stosunku z Wisłą Annopol

Tak wysokie zwycięstwo ekipy Ireneusza Zarczuka trudno wytłumaczyć. Oczywiście, Janowianka dysponuje potężną siłą, być może nawet jest najmocniejsza w całej lidze. Z drugiej strony jednak Wisła to nie jest zespół, który powinien przegrywać w takich rozmiarach. Zdziwienie musi być tym większe, że mówimy o beniaminku, który w poprzednim sezonie w A klasie wygrał 28 z 30 spotkań. I tylko małym usprawiedliwieniem może być fakt, że ekipa Kamila Miazgi w środku tygodnia grała mecz Pucharu Polski z IV-ligową Świdniczanką Świdnik Mały. Przegrała 0:4, musiała sporo biegać za piłką, ale to wciąż przecież jest zespół, który nie powstał z przypadku.

Sobotni mecz może natomiast w Janowie Lubelskim rozpocząć festiwal radości. Miejscowa Janowianka już dawno nie prezentowała się aż tak efektownie i obecnie jest głównym faworytem do awansu do IV ligi. Gdzieś w oddali zagraża jej Cisowianka Drzewce, chociaż ona na razie nie zwycięża aż tak przekonująco. Bezpośrednia konfrontacja obu ekip nastąpi w niedzielę i ten mecz może bardzo wiele rozstrzygnąć w kwestii promocji na wyższy front. Najpierw jednak w środę Janowianka zagra w III rundzie Pucharu Polski w okręgu lubelskim z Albatrosem Świdnik. Patrząc na formę piłkarzy z Janowa Lubelskiego, to można spodziewać się kolejnego efektownego występu.

Wisła Annopol – Janowianka Janów Lubelski 0:12 (0:4)

Bramki: Brytan (12, 20), Perin (21, 48), M. Pawełkiewicz (33), T. Sadowski (46, 78), Widz (57), Myszak (60), Piecyk (69, 79), Birut (82).

Wisła: Ziętek – Kontapka, Rybak, Wójcik, Trębacz (80 Tuz), Miazga (70 Stępień), Mazurek, Pawłowski, Dębniewski, Żyłka (55 Babiracki), Kaczanowski.

Janowianka: Janicki – Szafraniec, Kubiński, T. Sadowski, Bodziuch (62 P. Sadowski), Widz (72 Dąbek), Brytan (62 Piecyk), Birut, Myszak (62 A. Pawełkiewicz), M. Pawełkiewicz, Perin (80 P. Branewski).

Żółta kartka: Birut. Sędziował: Kepowicz. Widzów: 300.

Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Wisła II Puławy – Sygnał Lublin 1:4 (0:2)

Bramki: Riuz-Diaz 49 – Karwat (9, 54), Mazur (38), Książek (90).

Wisła II: Kołotyło – Korpysa, Figura, Corbo, Pionka, Konc (70 Soleniec), Cyfert (70 Nowak), Abramczyk (74 Nadzieja), Plewka, Riuz-Diaz (60 Podkówka), Czelny (69 Gębala).

Sygnał: Furman – Prus, Mazur (83 Strzyżewski), Twardzik (86 Białecki), Mordziński, Rakowski (90 Gąsior), Machowski, Książek (90 Paszczuk), Karwat, Baran, Jabłoński.

Żółta kartka: Machowski. Sędziował: Kuźniak. Widzów: 100.

Garbarnia Kurów – Sokół Konopnica 1:1 (0:0)

Bramki: Kopeć (86) – Kufrejski (63).

Garbarnia: Baran – Głowacki (56 Wałach), Sieklicki, Wolszczak, M. Zlot, Dajos, Lubisz (46 Kopeć), Chabros, Dados, Gałka (90 Kozak).

Sokół: Koleniec – Bednarski, Sowiński, Kisiel, W. Ryba, Robaczyński (82 Zabłocki), J. Wójcik, P. Wójcik (64 S. Ryba), Aftyka (82 Łappo), Kufrejski (62 Caban), Persona (68 Jęczeń).

Żółte kartki: Sieklicki, Głowacki, S. Zlot – Kisiel, Sowiński. Sędziował: Mucha. Widzów: 80.

Stal Poniatowa – Błękit Cyców 2:0 (1:0)

Bramki: Kucharczyk (39), Poleszak (50 z karnego).

Stal: Rybarczyk – Michna, Radziejewski, Sebastian Pyda II, Bara (28 Tkaczyk), Poleszak, Murat, Kucharczyk (62 Filipczuk), Pikuła (46 Sebastian Pyda II), Gąsiorowski, Parada (52 Stalęga).

Błękit: Prusak – Sowa, Bednaruk, C. Zawrotniak, Mroczek, Szachoń (65 R. Bronowicki), Orysz (65 Sidor), Zieliński, Paź (80 Walkowski), Augustynowicz (65 Radko), Maleszyk (55 Serafin).

Żółte kartki: Sowa, Zieliński. Sędziował: Chmielik. Widzów: 300.

KS Cisowianka Drzewce – Piaskovia Piaski 7:1 (3:0)

Bramki: Łakomy (15, 87), Szczotka (33 z karnego, 44, 59 z karnego), Szymanek (48), Kobus (60) – Lipa (79).

Cisowianka: Frąg – Krzysztoszek, Łakomy, Antosiak, Giziński (75 Żak), Dudkowski, Pacocha (55 Pięta), Kędra (75 Kowalski), Szczotka (84 Kozak), Szymanek (55 Wankiewicz), Kobus.

Piaskovia: Tkaczyk – Muda, P. Ziętek (75 Olender), Szczepanik (65 Lipa), T. Nowak (85 Krawiec), Bomba (85 R. Wójcik), Walęciuk, Adamiec, Domink Jarosz (75 Kucharzewski), Kur, Bednarek.

Żółte kartki: T. Nowak, Bomba. Sędziował: Piórkowski. Widzów: 100.

Mecz Polesie Kock – Unia Bełżyce został przełożony na 22 września.

Mecz Avia II Świdnik – MKS Ruch Ryki został przełożony na 15 września.

e-Wydanie

Pozostałe informacje

Briefing prezydent Michała Litwiniuka

"Haniebny happening Grzegorza Brauna". Prezydent Białej Podlaskiej potępia zdjęcie flagi Ukrainy

Prezydent Michał Litwiniuk (PO) potępia „haniebny happening” Grzegorza Brauna w Białej Podlaskiej i zapowiada, że flaga Ukrainy ponownie zawiśnie na fasadzie ratusza. W środę na wiecu wyborczym zwolennicy kontrowersyjnego polityka za jego namową przy użyciu drabiny ściągnęli flagę z budynku urzędu.

Orlen Oil Motor Lublin w pierwszym domowym meczu pokonał drużynę z Częstochowy. Teraz chce zrobić to samo z ekipą z Rybnika

Orlen Oil Motor Lublin podejmie w piątek Innpro ROW Rybnik. Faworyt jest tylko jeden

Jeszcze na dobre nie opadły emocje po wyjazdowej wygranej w hicie trzeciej kolejki nad Betard Spartą Wrocław, a już w piątek żużlowcy Orlen Oil Motoru otworzą zmagania w czwartej serii. Do Lublina przyjedzie skazywany na pożarcie beniaminek – Innpro ROW Rybnik. Każdy inny wynik niż pewna wygrana trzykrotnych mistrzów Polski będzie sensacją

Grzegorz Braun (z prawej) ma kłopoty. Uchylenia jego immunitetu domaga się szef resortu sprawiedliwości
polityka

Adam Bodnar chce ukarania Grzegorza Brauna. Za zabranie ukraińskiej flagi

Ekscesy Grzegorza Brauna nie pozostaną bezkarne - oświadczył dzisiaj minister sprawiedliwości Adam Bodnar, odnosząc się do zachowania polityka w szpitalu w Oleśnicy oraz na wiecu w Białej Podlaskiej.

Grafika stworzona przy użyciu SI
magazyn

"Umiem rozmawiać o sensie życia i tworzyć sonety"

O tym czy jest sztuczna inteligencja, do czego służy, jak widzi ludzi i przyszłość społeczeństwa rozmawiamy ze...sztuczną inteligencją. Na nasze pytania odpowiada Chat GPT w wersji 4.o - najpopularniejszy model językowy na świecie.

Zamkowe owce z Janowca rozpoczęły wypas
przyroda

Zamkowe owce z Janowca rozpoczęły wypas

Tuż przed długim weekendem majowym do Janowca wróciły owce. Jest ich 43, a ich zadaniem jest pielęgnacja zamkowego krajobrazu poprzez poprawę tzw. bioróżnorodności parku.

Jaka pogoda na majówkę? Ładnie i ciepło, ale tylko do piątku
pogoda
film

Jaka pogoda na majówkę? Ładnie i ciepło, ale tylko do piątku

Długi weekend majowy rozpocznie się pogodowym optymizmem – słonecznie, sucho i coraz cieplej. W piątek czeka nas 20°C i spokojne niebo. Niestety, sobota i niedziela będą już chłodniejsze z możliwymi miejscowo niewielkimi opadami deszczu.

Po bezbramkowym remisie w Opolu Górnik zagra u siebie z Pogonią Siedlce

Górnik Łęczna w piątek zagra z Pogonią Siedlce. Celem powrót na ścieżkę zwycięstw

Po wyjazdowym remisie w Opolu piłkarze Górnika Łęczna wracają na swój stadion. W piątek (godz. 19) zielono-czarni podejmą broniącą się przed spadkiem Pogoń Siedlce z byłym napastnikiem łęcznian w składzie

Polonez w lubartowskim parku. Tańczyli i świętowali - historycznie
zdjęcia

Polonez w lubartowskim parku. Tańczyli i świętowali - historycznie

Trzeci maja dopiero w sobotę, ale tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół nr 2 im. ks. P.K. Sanguszki w Lubartowie już w zeszłym tygodniu postanowoli to święto uczczić. Zatańczyli poloneza w miejskim parku.

Ryzykant wyprzedzał na wzniesieniu i podwójnej ciągłej. Dwa auta rozbite

Ryzykant wyprzedzał na wzniesieniu i podwójnej ciągłej. Dwa auta rozbite

62-latek na drodze w Wólce Hrusińskiej w gminie Krasnobród popełnił poważny błąd. Zaczął wyprzedzać na wzniesieniu i doprowadził do kolizji z autem jadącym z przeciwnej strony.

Mathieu Scalet od pierwszy od lutego pojawił się ostatnio w podstawowym składzie Motoru

Motor w piątek zagra sparing z Widzewem, kolejny mecz w lidze dopiero 9 maja

Motor kolejny mecz o punkty zagra dopiero 9 maja. Żótło-biało-niebiescy zmierzą się wtedy u siebie z Piastem Gliwice (godz. 18). To nie znaczy jednak, że piłkarze Mateusza Stolarskiego będą mieli wolne. W piątek o godz. 12 czeka ich sparing z Widzewem Łódź.

Wiec wyborczy Grzegorza Brauna zakończony skandalem. Usunęli flagę Ukrainy

Wiec wyborczy Grzegorza Brauna zakończony skandalem. Usunęli flagę Ukrainy

Wiec wyborczy Grzegorza Brauna w Białej Podlaskiej zakończył się skandalem. Przy pomocy swoich zwolenników kandydat na prezydenta Polski usunął z budynku Urzędu Miasta flagę Ukrainy.

Jarosław Gowin, były wicepremier i minister nauki w rządzie Mateusza Morawieckiego
samorząd

Jarosław Gowin wraca do gry. Nowa rola byłego wicepremiera w Chełmie

Jarosław Gowin, były wicepremier i minister nauki w rządzie Zjednoczonej Prawicy ma nową pracę. Został pełnomocnikiem ds. współpracy z uczelniami wyższymi oraz partnerstwa międzynarodowego w kancelarii prezydenta miasta Chełm, Jakuba Banaszka.

Kewin Sasak (Bogdanka LUK Lublin): W sobotę zagramy tak, jakby nadal było 0:0
galeria

Kewin Sasak (Bogdanka LUK Lublin): W sobotę zagramy tak, jakby nadal było 0:0

Pierwszy mecz finałowy PlusLigi dla drużyny z Lublina. Bogdanka LUK pokonała na wyjeździe ALuron CMC Wartę Zawiercie 3:0. Jak środowe spotkanie oceniają obie ekipy?

Uroczyste pochody pierwszomajowe. Jak kiedyś obchodzono 1-maja w Lublinie
Historia
galeria

Uroczyste pochody pierwszomajowe. Jak kiedyś obchodzono 1-maja w Lublinie

Święto Pracy, czyli 1-maja było jednym z najważniejszych świąt w czasach PRL, które obchodzono nad wyraz uroczyście, najczęściej z udziałem najwyższych władz partyjnych. O tym, w jaki sposób obchodzono to święto świadczą liczne, archiwalne fotografie.

Majówka czas start. Policja apeluje o rozwagę na drogach

Majówka czas start. Policja apeluje o rozwagę na drogach

Długi weekend majowy to czas, gdy Polacy tłumnie ruszają w drogę na zasłużony odpoczynek. Jednak policja apeluje, by w tym czasie nie wyłączać myślenia i pamiętać o zdrowym rozsądku podczas błogiego wypoczynku.

LUBELSKA KLASA OKRĘGOWA
22. KOLEJKA

Wyniki:

Unia Bełżyce - Cisowianka Drzewce 2-1
LKS Kamionka - Wisła Annopol 3-1
Tur Milejów - Hetman Gołąb 7-2
Garbarnia Kurów - Polesie Kock 1-7
Wisła II Puławy - POM Iskra Piotrowice 2-2
Stal Poniatowa - LKS Wierzchowiska 7-2
Tarasola Cisy Nałęczów - Sokół Konopnica 1-1
Trawena Trawniki - MKS Ruch Ryki 1-2

Tabela:

1. Ryki 22 53 73-23
2. Tur 22 53 86-26
3. Polesie 22 47 67-35
4. Hetman 22 43 70-54
5. Stal 22 42 45-31
6. Cisowianka 21 41 49-27
7. POM 22 35 57-34
8. Unia 21 35 40-30
9. Trawena 22 32 37-42
10. Kamionka 21 30 35-38
11. Wisła A. 22 22 42-65
12. Cisy 22 22 45-54
13. Wisła II 22 16 38-81
14. Sokół 22 13 32-64
15. Wierzchowiska 22 12 26-80
16. Garbarnia 21 7 18-76

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!