Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

28 kwietnia 2021 r.
19:30

Hetman Zamość – Podlasie Biała Podlaska 1:4. Czwarta wygrana z rzędu

(fot. Tomasz Tomczewski)

Podlasie na pewno rozgrywało już w tym sezonie dużo lepsze mecze. W środę liczyły się jednak przede wszystkim punkty. A to zadanie białczanie wykonali, bo pokonali Hetmana 4:1. Efekt? Czwarta wygrana z rzędu i coraz lepsza sytuacja w tabeli.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gospodarze od pierwszego gwizdka byli groźni. Zwłaszcza po stratach rywali znajdowali się w dobrych sytuacjach. Brakowało im jednak pomysłu na zakończenie akcji.

Drużyna Rafała Borysiuka też mogła się pokusić o gola. W 11 minucie Maciej Wojczuk spóźnił się trochę do zagrania wzdłuż bramki i uderzył nad poprzeczką. W 20 minucie Wojczuk podawał na wolne pole do Kamila Kocoła, ale minimalnie szybszy był bramkarz Hetmana.

Niedługo później z gola cieszyli się miejscowi. Futbolówkę przed szesnastką Podlasia dostał Przemysław Chyrchała i zdecydował się od razu na uderzenie zza pola karnego. Uderzenie bardzo dobre, bo piłka tuż przy słupku wylądowała w siatce.

Tuż po pół godzinie gry przyjezdnym udało się wyrównać. Po szybkiej kontrze piłka szczęśliwie trafiła tuż przed szesnastkę do Mateusza Golby, który uderzył po ziemi między dwoma obrońcami i piłka wylądowała w siatce. Niedługo później była świetna szansa nawet na objęcie prowadzenia, bo białczanie wychodzili z kontrą czterech na dwóch, ale jeden z graczy gości za daleko wypuścił sobie piłkę i skończyło się tylko na strachu Jakuba Wyłupka i jego kolegów z defensywy.

W 39 minucie Golba szarżował w polu karnym, ale się przewrócił. Szczęśliwie piłka trafiła do Pawła Zabielskiego, a ten od razu zdecydował się na strzał. Pomógł trochę rykoszet, który zmylił golkipera gospodarzy i zrobiło się 1:3.

Druga odsłona zaczęła się od ataków Hetmana. A białczanie spokojnie czekali na swoją szansę. Około 60 minuty najpierw Tomasz Andrzejuk po akcji Macieja Wojczuka huknął nad poprzeczką, a niedługo później „Wojo” postanowił już nie podawać i sam uderzył po długim rogu, a piłka odbiła się od słupka i wylądowała w siatce.

W 72 minucie Mikołaj Grzęda sfaulował w swojej szesnastce Kocoła i nie dość, że sprokurował karnego, to na dodatek wyleciał z boiska po drugiej żółtej kartce. A z „wapna” fatalnie pomylił się sam poszkodowany, który huknął wysoko nad poprzeczką. W samej końcówce rezerwowy Mariusz Chmielewski wywalczył drugą jedenastkę i to on ustalił rezultat meczu w Zamościu na 1:4.

Hetman Zamość – Podlasie Biała Podlaska 1:4 (1:2)

Bramki: Chyrchała (24) – Golba (32), Zabielski (39), Wojczuk (60), Chmielewski (90-z karnego).

Hetman: Wyłupek – Wolanin, Dajos, Grzęda, Łapiński, Kaznocha, Pupeć (88 M. Wszoła), Szatała, Nastałek, Pokrywka, Chyrchała (90 Sienkiewicz).

Podlasie: Kasperek – Archipow, Nieścieruk, Kosieradzki, Salak, Wojczuk, Andrzejuk, Kobza, Kocoł, Zabielski (64 Chmielewski), Golba (64 Mierzwiński).

Żółte kartki: Pupeć, Grzęda, Nastałek, Szatała – Zabielski, Salak.

Czerwona kartka: Grzęda (Hetman, 72 min, za drugą żółtą).

Sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).

e-Wydanie

Pozostałe informacje

Maciej Stolarczyk (Górnik Łęczna): To dla nas ciężki moment

Maciej Stolarczyk (Górnik Łęczna): To dla nas ciężki moment

Za Górnikiem Łęczna 11. meczów na zapleczu PKO BP Ekstraklasy i nadal na koncie zielono-czarnych nie ma ani jednego zwycięstwa. W niedzielę po słabej grze podopieczni trenera Macieja Stolarczyka w pełni zasłużenie przegrali 0:2 z Chrobrym Głogów. A mogli jeszcze wyżej lecz rywale zmarnowali w tym spotkaniu dwa rzuty karne. Jak spotkanie podsumował trener łęcznian i gdzie szukać optymizmu przed kolejnymi meczami?

Grzybiarz znalazł nie tylko grzyby. Potrzebni byli saperzy

Grzybiarz znalazł nie tylko grzyby. Potrzebni byli saperzy

Szukał grzybów, a znalazł pocisk. O znalezisku w miejscowości Dębniak grzybiarz powiadomił policję.

Mammobus w październiku wyrusza w dalszą trasę

Mammobus w październiku wyrusza w dalszą trasę

Rak piersi to najczęściej diagnozowany nowotwór u kobiet. Wczesne wykrycie ratuje życie – dlatego nie odkładaj badań na później. W najbliższych dniach w województwie lubelskim pojawi się mammobus, w którym panie będą mogły wykonać bezpłatną mammografię.

Jakie objawy powinny skłonić Cię do wizyty u optometrysty?

Jakie objawy powinny skłonić Cię do wizyty u optometrysty?

Wzrok to jeden z najcenniejszych zmysłów i kluczowy element codziennego funkcjonowania. To dzięki niemu orientujemy się w przestrzeni, rozpoznajemy twarze, czytamy, pracujemy i cieszymy się otaczającym światem. Dlatego wszelkie niepokojące sygnały ze strony oczu powinny być traktowane poważnie. Wczesna reakcja pozwala nie tylko skorygować istniejące wady wzroku, ale także zapobiec ich pogłębianiu się. Regularna kontrola wzroku to nie tylko kwestia komfortu widzenia, ale również inwestycja w zdrowie i jakość życia na wiele lat, szczególnie w czasach, gdy większość z nas spędza długie godziny przed ekranami komputerów i smartfonów.

"Za rok będziemy chcieli poprawić się o tę jedną pozycję". Opinie po meczu Orlen Oil Motoru Lublin z PRES Grupą Deweloperską Toruń
galeria

"Za rok będziemy chcieli poprawić się o tę jedną pozycję". Opinie po meczu Orlen Oil Motoru Lublin z PRES Grupą Deweloperską Toruń

Orlen Oil Motor Lublin w niedzielny wieczór pokonał u siebie PRES Grupę Deweloperską Toruń 52:38, ale nie odrobił straty z dwumeczu i po trzech złotych medalach z rzędu musiał zadowolić się srebrem. Jak spotkanie podsumowali jego główni bohaterowie?

Azaris.pl – Twój partner w inteligentnym domu i nowoczesnym stylu życia

Azaris.pl – Twój partner w inteligentnym domu i nowoczesnym stylu życia

Współczesny dom i styl życia coraz częściej wymagają połączenia funkcjonalności, nowoczesnego designu i innowacyjnych technologii. Azaris.pl to kompleksowy sklep, który oferuje rozwiązania na każdą potrzebę – od inteligentnego oświetlenia LED, lamp solarnych i halogenowych, przez akcesoria komputerowe i narzędzia, aż po wyposażenie domu, ogrodu, turystyki i zdrowia. W ofercie dostępne są lampy LED do domu i ogrodu, latarki, pompy głębinowe, narzędzia, sprzęt fitness, akcesoria rowerowe, noże i scyzoryki, a także praktyczne rozwiązania do kuchni i łazienki.

Victoria Łukowa samodzielnym liderem zamojskiej klasy okręgowej

Victoria Łukowa samodzielnym liderem zamojskiej klasy okręgowej

W „najciekawszej lidze świata” już tylko jeden zespół może się pochwalić pełną zdobyczą punktową. Jest nim Victoria Łukowa. Zespół dowodzony przez trenera Jarosława Stępnia pokonał w niedzielę w Łabuniach tamtejszą Spartę i jest samodzielnym liderem tabeli

Lubelskie: Pięć ciężarówek spłonęło w nocy na parkingu. "Stały bardzo blisko siebie"
Zdjęcia
galeria

Lubelskie: Pięć ciężarówek spłonęło w nocy na parkingu. "Stały bardzo blisko siebie"

Pięć ciężarówek spłonęło w nocy w gminie Kock. Do pożaru wezwano kilkanaście zastępów Straży Pożarnej.

czyszczenie hal produkcyjnych

Dlaczego dbanie o czystość na hali produkcyjnej jest istotne?

oziom czystości i porządek na hali produkcyjnej ma istotny wpływ nie tylko na jej prawidłowe funkcjonowanie, ale również na wydajność pracowników. Niesprzyjające warunki pracy zwiększają ryzyko awarii oraz wypadków. Mając tego świadomość wiele zakładów produkcyjnych, stara się utrzymać w swoich obiektach i halach produkcyjnych odpowiednie standardy higieny.

Yerba mate. Jak pić? — praktyczne wskazówki

Yerba mate. Jak pić? — praktyczne wskazówki

Wiele dobrego słyszymy o zaletach picia yerba mate: świetnie pobudza, posiada moc witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowego funkcjonowania organizmu i jest całkowicie naturalnym napojem. Napar yerba mate składa się z listków i gałązek rośliny, ostrokrzewu paragwajskiego, z Ameryki Południowej.

Lubelskie magazyny krwi świecą pustkami. Szczególnie brakuje dwóch grup
HARMONOGRAM AKCJI

Banki krwi biją na alarm. Brakuje szczególnie dwóch grup

Jesień to czas zbiorów – ale w tym przypadku chodzi o coś znacznie cenniejszego niż jabłka czy dynie. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaprasza do udziału w akcjach oddawania krwi, które odbędą się w wielu miejscowościach naszego regionu. To okazja, by podzielić się tym, czego nie da się kupić – życiodajnym darem.

Zbigniew Ziobro zatrzymany na lotnisku. Będzie doprowadzony na komisję ds. Pegasusa

Zbigniew Ziobro zatrzymany na lotnisku. Będzie doprowadzony na komisję ds. Pegasusa

Były prokurator generalny, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro został w poniedziałek zatrzymany przez policję w celu doprowadzenia na przesłuchanie przed komisją śledczą ds. Pegasusa. Zatrzymanie odbyło się, gdy tylko polityk wyszedł z samolotu, którym przyleciał z Brukseli do Warszawy.

Hokejowy remis w meczu Frassati – Sparta, Brat Siennica Nadolna pokonał Unię Rejowiec

Hokejowy remis w meczu Frassati – Sparta, Brat Siennica Nadolna pokonał Unię Rejowiec

Brat Siennica Nadolna lepszy od Unii Rejowiec. Aż osiem goli obejrzeli kibice w spotkaniu: Frassati Fajsławice – Sparta Rejowiec Fabryczny

zdjęcie ilustracyjne

Trzynastolatki wyniosły lakiery do paznokci z drogerii. Kradzież nie ujdzie im na sucho

Ukradły lakiery i inne kosmetyki z drogerii w Białej Podlaskiej. Dwie 13-latki odpowiedzą za to przed sądem rodzinnym.

Victoria Parczew musiała uznać wyższość lidera Podlasia II Biała Podlaska

Beniaminek z Drelowa wrócił do domu z kompletem, Victoria Parczew nie sprostała liderowi

LKS Agrotex Milanów musiał uznać wyższość ligowego debiutanta KS Drelów. W spotkaniu na szczycie prowadzące w tabeli rezerwy Podlasia pokonały na wyjedzie Victorię Parczew.

BETCLIC III LIGA, GR. IV
10. KOLEJKA

Wyniki:

Chełmianka - Sparta Kazimierza Wielka 1-0
Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg 1-5
KSZO Ostrowiec Św. - Stal Kraśnik 2-2
Naprzód Jędrzejów - Korona II Kielce 1-4
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik 1-2
Sokół Kolbuszowa Dolna - Cracovia II 0-1
Świdniczanka Świdnik - Wisła II Kraków 4-1
Wisłoka Dębica - Pogoń Sokół Lubaczów 1-0
Wiślanie Skawina - Star Starachowice 1-1

Tabela:

1. KSZO 10 24 20-9
2. Avia 10 22 23-14
3. Chełmianka 10 21 16-10
4. Wiślanie 10 20 21-18
5. Cracovia II 10 17 17-18
6. Pogoń Sokół 10 15 18-13
7. Stal K. 10 14 19-13
8. Siarka 10 14 18-16
9. Podlasie 10 14 18-17
10. Star 10 14 15-14
11. Wisłoka 10 13 12-12
12. Korona II 10 13 19-20
13. Naprzód 10 12 15-17
14. Świdniczanka 10 9 16-18
15. Czarni 10 9 15-21
16. Sokół Kolbuszowa 10 7 11-18
17. Sparta 10 7 13-24
18. Wisła II 10 6 17-31

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!