Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

19 września 2020 r.
15:15

Skra Częstochowa - Motor Lublin 1:1 (zapis relacji na żywo)

(fot. Wojciech Szubartowski)

Motor Lublin zremisował w sobotę na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 1:1. Po raz czwarty w tym sezonie podopieczni Mirosława Hajdy do przerwy przegrywali. Tym razem 0:1. Po zmianie stron ponownie zagrali lepiej, ale ostatecznie musieli się zadowolić jednym punktem.

Relacja na żywo

automatyczne odświeżanie strony co 60 sekund
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

90+6' Koniec meczu. Motor zagrał dużo lepiej po przerwie, tradycyjnie w tym sezonie. Goście na pewno mogli przechylić szalę na swoją stronę, ale to Skra w ostatnich sekundach miała pilkę meczową.

90+5' Co za szansa dla Skry! Sinior górą do Rogali, który przed chwilą zmienił Wojtyrę, a ten w sytuacji sam na sam strzela prosto w Madejskiego. Olbrzymie szczęście po stronie gości!

90+3' Michota przerywa kontrę Skry i ogląda drugie "żółtko", a po chwili czerwoną kartkę! Zieliński zmienia też po chwili Noconia.

90+2' Brusiło wygrał pojedynek z Michotą i strzela po ziemi, ale za lekko, żeby zaskoczyć bramkarza Motoru.

90+1' Kunca przerywa kontrę rywali na środku boiska.

90' Sędzia dolicza 4 minuty.

90' Teraz groźnie pod bramką Motoru, ale łapie piłkę Madejski. Za mocne podanie Siniora do Wojtyry.

89' Dwie szanse Motoru! Najpierw Kunca strzela głową, ale dobrze broni bramkarz Skry. Dobija Swędrowski, ale zablokowany i tylko korner.

88' Swędrowski wrzuca, Król przedłuża, ale piłka obok bramki.

87' Słomka fauluje Michotę, ogląda "żółtko", a Motor będzie mial szansę na kolejne dośodkowanie.

86' Swędrowski wrzuca, Grodzicki zgrywa głową, ale piąstkuje Biegański, który przy okazji powalił Dudę i jednego ze swoich kolegów.

85' Ropski wywalczył rzut wolny, szansa na dośrodkowanie.

84' Napora najpierw źle zagrywa w pole karne, ale dostaje drugą szansę i tym razem decyduje się na strzał i piłka nieznacznie mija górny róg bramki Madejskiego.

82' Atak Motoru przerwany, zagranie ręką zawodnika gości.

79' Jak tego nie trafił Grodzicki! Po rzucie rożnym piłkę przed polem karnym zbiera Kunca. Uderza na bramkę, ale odbita piłka trafia pod nogi doświadczonego stopera. "Grodek" w sytuacji sam na sam z kilku metrów strzela jednak w boczną siatkę.

78' Michota "zarobił" rzut rożny.

77' Kartka dla Bogacza.

76' Ropski tyłem do bramki odgrywa do Króla, ten uderza, ale tuż obok słupka.

74' Ropski za Świderskiego.

72' Ufff Wojtyra po świetnej wymianie podań mógł stanąć oko w oko z Madejskim, ale źle przyjął sobie piłkę. Tylko aut dla miejscowych.

71' Słomka za Niedbałę.

70' Dobra szansa gości. Król dopada do bezpańskiej piłki i uderza bez namysłu, ale Mesjasz blokuje.

68' Znowu ładnie gospodarze wymieniali podanie. Ostatecznie w pole karne wpada Sinior, ale zagrywa wzdłuż bramki do nikogo. Wojtyra był "schowany" za obrońcami Motoru.

66' Rożny dla Skry, zamieszanie pod bramką Madejskiego, ale ostatecznie spalony.

63' Duda z prawej strony wrzuca w pole karne, Świderski uderza z pierwszej piłki tuż nad poprzeczką. Szkoda, bo to byla dobra szansa Motoru. A po chwili Kunca zmienia Ceglarza.

62' Ładna wymiana podań Skry, ale akcja kończy się faulem na Grodzickim.

61' Groźnie w polu karnym Skry, ale Świderski fauluje rywala.

60' Swędrowski w pole karne, ale piąstkuje bramkarz gospodarzy. Przed polem karnym do futbolówki dopadł Michota, ale huknął bardzo wysoko nad bramką.

59' Będzie groźnie pod bramką gospodarzy. Napora fauluje Świderskiego.

58' Strata Motoru, wszystko kończy się podaniem do Niedbały na lewą stronę, ale zawodnik Skry uderza prosto w bramkarza rywali.

57' Pierwszy raz dłużej przy piłce Skra. Piłka krąży od nogi do nogi, a ostatecznie ląduje w siatce Madejskiego, ale Wojtyra był na spalonym.

56' Michota wrzuca w pole karne, a Świderski uderza... przewrotką. Szkoda, że tuż obok bramki.

55' Bogacz łatwo zatrzymany na lewym skrzydle.

54' Pierwsza zmiana w Motorze: Rak za Jagodzińskiego.

53' Motor szybko chce objąć prowadzenie, ale teraz faul w ataku Ceglarza.

52' Dośrodkowanie łapie Madejski i szybko wznawia grę, ale akcja Motoru zatrzymana.

51' Michota fauluje przy linii bocznej i rzut wolny dla gospodarzy.

49' Szybkie i niespodziewane wyrównanie! Po centrze z lewej strony piłki nie przejął Świderski, a także Mesjasz, a w odpowiednim miejscu znalazł się Król i z bliska strzelił do siatki!

48' Motor ciągle przy piłce, ale goście rozgrywają piłkę głównie na swojej połowie.

47' Niedbała odbiera piłkę Świderskiemu.

46' Drugą połowę rozpoczęła Skra.

Piłkarze już na boisku, zaraz zaczynamy drugą część spotkania.

45+1' Szansa w ostatnich sekundach pierwszej połowy na dośrodkowanie w pole karne Skry. Swędrowski trafia jednak w plecy jedynego zawodnika rywali, który stal w murze. I po chwili koniec pierwszej części zawodów.

44' Duda z żółtą kartką.

43' Centra Michoty, ale faul w ataku przyjezdnych i piłka dla Skry.

41' Chyba błąd sędziego, bo Duda zgubił piłkę, a sędzia gwizdnął faul. Piłkarze Skry nie wierzą w decyzję arbitra, bo mieliby okazję do groźnej kontry.

40' Michota fauluje, ogląda żółtą kartkę, a rywale mają okazję na dośodkowanie. Jednak krótkie rozegranie, bez zagrożenia.

39' Wojtyra dostał dobrą piłkę w pole karne, przyjął na klatę, wpadł w szesnastkę, ale blisko był Cichocki. Napastnik Skry pada w polu karnym ale gwizdek arbitra milczy. Bardzo ciekawe spotkanie w Częstochowie. A w ostatnich minutach ciągle coś dzieje się pod jedną i drugą bramką.

37' I teraz powinno być 2:0! Nocoń sam na sam z Madejskim, ale z ostrego kąta huknął prosto w bramkarza gości.

36' Szybka kontra Skry i Wojtyra wysoko nad bramką!

36' I szybko mogło być 1:1! Świetnie zachował się Świderski. Odwrócił się z piłką tuż przed polem karnym, nabrał jednego rywala na "zamach" i uderzył. Pechowo trafił jednak w słupek.

34' 1:0! Świetne zachowanie Wojtyry, który mimo asysty Cichockiego wyłożył piłkę do Olejnika, a ten uderza po długim rogu i Madejski musi wyciągać piłkę z siatki. Czwarty raz z rzędu Motor pierwszy traci bramkę.

33' Jagodziński kiwa na prawym skrzydle, szczęśliwie mija jednego rywala, drugiego, ale w końcu obrońcy Skry zatrzymują młodzieżowca gości.

32' Sinior przerywa kontrę Motoru i ogląda "żółtko".

28' Starcie Michoty z Niedbała, ten pierwszy odpycha rywala, ale bez kartek dla zawodników.

28' Wysoki pressing Skry i szybki przechwyt.

27' Fatalne uderzenie z rzutu wolnego i zero zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

26' Grodzicki igra z ogniem! Fauluje tuż przed polem karnym i gospodarze domagają się drugiej kartki dla zawodnika Motoru. Sędzia ostatni raz ostrzega jednak doświadczonego stopera.

25' Znowu szansa gości! Po centrze Króla, świetną piłkę dostał Ceglarz, ale uderzył nieczysto i skończyło się na strachu gospodarzy.

24' Znowu dobra centra Swędrowskiego, piłka na Cichockiego, ale ten nie zdołał oddać strzału, ani wywalczyć kolejnego rzutu rożnego.

23' Mogło być 0:1! Swędrowski miękko w pole karne, Grodzicki zgrywa piłkę na długi słupek, ale Duda nie przejął piłki. Szkoda, tylko rożny dla Motoru.

20' Nocoń w pole karne, ale walkę w powietrzu wygrywa Król. Z kontrą próbował wyjść Ceglarz jednak został szybko powstrzymany przez rywali.

20' Żółta kartka dla Grodzickiego za ostry faul w środku pola.

18' Dobra szansa gości! Po błędzie obrońcy, który oddał piłkę Motorowi z ostrego kąta strzelał Swędrowski, a do odbitej futbolówki dopadł jeszcze Duda, ale huknął obok bramki.

17' Jagodziński wygrywa dwie "przebitki" w środku pola i odzyskuje piłkę dla Motoru.

16' Ufff gorąco pod bramką Madejskiego. Napora ze skrzydła wrzuca w pole karne, tam piłkę trącił Wojtyra, a ostatecznie głową odbija ją... Grodzicki. Futbolówkę złapał jednak Madejski.

12' Najpierw nieudana centra w pole karne Motoru, potem szybka kontra żółto-biało-niebieskich. Jagodziński ograł rywala na lewym skrzydle, szkoda tylko, że niedokładnie podał w szesnastkę przeciwnika.

12' Swędrowski strzelał albo zagrywał w pole karne rywali, ale zbyt lekko i piłka w rękach bramkarza.

10' Ceglarz za mocno centruje z lewej strony, ale Michota wywalczył aut. A za chwilę rzut rożny.

9' Prostopadłe podanie do Wojtyry, Grodzicki sygnalizował spalonego, ale arbiter nie podniósł chorągiewki. Na szczęście napastnik miejscowych nie doszedł do piłki.

7' Dobra akcja Bogacza, który minął jednego rywala na lewym skrzydle, ale niedokładnie podawał do Ceglarza i piłkę przejmuje ekipa z Częstochowy.

6' Gorąco w polu karnym Motoru, ale Brusiło zagrywa ręką i piłka dla przyjezdnych.

5' Wojtyra poradził sobie z obrońcą, strzelił mocno po krótkim rogu, ale dobrze nogami broni Madejski, będzie korner.

4' Świderski prostopadle do Ceglarza w pole karne, ale trochę za mocno i piłka w rękach bramkarza rywali. Obiecujący początek w wykonaniu Motoru.

3' Centra z prawego skrzydła w pole karne Motoru, ale pewnie łapie Madejski.

2' Król głową do Świderskiego, ale spalony i zaczynają gospodarze.

1' I od razu rzut rożny dla gości, ale wybity przez obronę Skry.

1' Gramy!

-------------------------------

Przypomnijmy, że do tej pory gospodarze wygrali dwa z trzech spotkań. A Motor ma na koncie cztery "oczka". Jedyne zwycięstwo odniósł w Elblągu z tamtejszą Olimpią.

W składzie gości mamy też dwie zmiany. Z powodu kontuzji nie zagra Kamil Kumoch. W "podstawie" zastąpi go Leszek Jagodziński. Do jedenastki wskoczył także Rafał Król.

---------------------------------

Skra Częstochowa - Motor Lublin 1:1 (1:0)

Bramki: Olejnik (34) - R. Król (49).

Skra: Biegański - Mesjasz, Nocoń (90+2 Zieliński), Holik, Brusiło, Napora, Sinior, Noiszewski, Niedbała (71 Słomka), Olejnik, Wojtyra (90+5 Rogala).

Motor: Madejski - Michota, Grodzicki, Cichocki, Bogacz, Ceglarz (64 Kunca), Swędrowski, Duda, R. Król, Jagodziński (54 Rak), Świderski (74 Ropski).

Żółte kartki: Sinior, Słomka - Grodzicki, Michota, Duda, Bogacz.

Czerwona kartka: Michota (Motor, 90+3 min, za drugą żółtą).

Sędziuje: Paweł Dziopak (Tychy).

e-Wydanie

Pozostałe informacje

Bartłomiej Kseniak zawodnik KS SNAJPER (z tarczą) - zwycięzca w dwóch kategoriach pistoletowych.
galeria

Celowali patriotycznie. Memoriał Strzelecki Żołnierzy i Powstańców

W Klubie Strzeleckim Snajper Lublin uczcili dzisiaj pamięć poległych i pomordowanych żołnierzy i powstańców.

Rozpoznasz polityków z Lubelszczyzny? Sprawdź się w naszym quizie!
QUIZ

Rozpoznasz polityków z Lubelszczyzny? Sprawdź się w naszym quizie!

Lubelszczyzna od lat jest ważnym miejscem na politycznej mapie Polski. To właśnie stąd wywodzi się wielu znanych parlamentarzystów, samorządowców i działaczy, którzy kształtują nie tylko lokalną, ale też krajową scenę polityczną. Część z nich działa od dekad, inni dopiero zdobywają popularność, ale jedno jest pewne – każdy, kto interesuje się życiem publicznym w regionie, powinien kojarzyć ich twarze. Dlatego przygotowaliśmy specjalny quiz o politykach z Lublina i województwa lubelskiego, który sprawdzi twoją wiedzę w nietypowy sposób.

Zamojski Szpital Niepubliczny w Zamościu mieści się przy ul. Peowiaków

Przymiarki do nowego oddziału w „starym” szpitalu. Prezes: Będziemy stawać na głowie

Baza lokalowa jest. Z personelem pomocniczym też nie będzie problemu. By pomysł na uruchomienie w zamojskim tzw. starym szpitalu oddziału psychiatrii dziecięcej się powiódł, potrzebni są jeszcze lekarze specjaliści.

Klaudia Klimczyk czyli Mama Na Obrotach

Gwiazda TikToka jedzie z nowym programem. Odwiedzi dwie miejscowości

Popularność zdobyła dzięki TikTokowi, ale znana jest również ze stund-upu. Klaudia Klimczyk występująca pod pseudonimem Mama Na Obrotach odwiedzi na początku października dwie miejscowości w powiecie tomaszowskim. Jej występy w Łaszczowie i Jarczowie będą biletowane.

Zniszczony dom w Wyrykach

Do czasu odbudowy domu poszkodowana rodzina z Wyryk ma zapewnione mieszkanie zastępcze

Do czasu odbudowy domu poszkodowana rodzina z Wyryk ma zapewnione mieszkanie zastępcze – powiedział PAP wójt gminy Bernard Błaszczuk. Dom został uszkodzony w nocy z 9 na 10 września, gdy nad Polskę wtargnęły rosyjskie drony. Budynek zostanie odbudowany od podstaw na koszt państwa.

Na ulicy Łukasińskiego pracownicy Strabagu całe wakacje układali kostkę na nowo. Od 1 października będzie już można tamtędy jeździć

Gwarancyjne remonty na finiszu. Ale poprawek ten wykonawca może mieć więcej

Z początkiem października zostanie otwarty ruch na Łukasińskiego, a najpewniej do końca miesiąca na Altanowej. Obie te ulice były w ramach remontów pogwarancyjnych naprawiane przez firmę Strabag. Miasto chciałoby, aby ten wykonawca poprawił też inne swoje inwestycje w mieście.

Świdniczanka wygrała drugi mecz z rzędu

Świdniczanka lepsza od Wisły II Kraków

W siedmiu pierwszych występach tylko trzy punkty. W dwóch ostatnich aż sześć „oczek”. Świdniczanka po derbowej wygranej z Avią poszła za ciosem i w meczu na dnie tabeli pokonała u siebie Wisłę II Kraków 4:1.

Bogdan Nowak i jedna z jego rozmówczyń - Jadwiga Kropornicka
galeria

Powrót do wyjątkowo trudnej przeszłości. Książka i reportaż pełne traumatycznych wspomnień

Godziny rozmów, setki zdjęć i nagrań. Gmina Skierbieszów wydaje kolejną wyjątkową książkę. Uzupełnieniem publikacji będzie też filmowy reportaż. Zawarte w nich są wspomnienia trudne, dotyczące czasów wojny i tego, co mieszkańcy Zamojszczyzny przeżyli podczas wysiedleń.

Bryan Griffin rozegrał niezłe zawody

PGE Start Lublin pokonał Górnika Zamek Książ Wałbrzych i zagra w finale Superpucharu Polski

PGE Start zagra w finale Pekao S.A. Superpucharu Polski. W sobotnim półfinale ekipa z Lublina pokonała Górnika Zamek Książ Wałbrzych 80:66.

Protest przeciwko myśliwym
Protest w Lublinie
galeria

Dość przypadkowych śmierci z rąk myśliwych

Kolejna tragedia, kolejny raz usłyszeliśmy „pomyliłem z dzikiem”. Ile tragedii z rąk myśliwych musi się jeszcze wydarzyć? Czy możemy czuć się bezpiecznie? – dopytywali aktywiści z lubelskiego Ruchu Antyłowieckiego podczas dzisiejszego protestu pod siedzibę Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego przy ul. Wieniawskiej.

Bezpłatna antykoncepcja dla młodych kobiet. Tego chcą posłowie Polski 2050

Bezpłatna antykoncepcja dla młodych kobiet. Tego chcą posłowie Polski 2050

Posłowie Polski 2050 złożyli w Sejmie projekt ustawy, który przewiduje bezpłatny dostęp do antykoncepcji dla kobiet w wieku od 18 do 25 lat. Przewidziano w nim także, rozszerzenie antykoncepcji objętej refundacją, dla kobiet powyżej 25 roku życia. Bezpłatne środki antykoncepcji ma finansować NFZ.

Rondo służy już od roku. Teraz ma nazwę stowarzyszenia

Rondo służy już od roku. Teraz ma nazwę stowarzyszenia

Rondo, którym od roku jeżdżą już mieszkańcy, zyskało nazwę najstarszego stowarzyszenia w Białej Podlaskiej. Koło Bialczan złożyło taki wniosek niemal od razu po otwarciu inwestycji.

Sierż. Łukasz Remuszka i st. post. Łukasz Bizoń uratowali życie młodemu mężczyźnie

Sierż. Remuszka i st. post. Bizoń uratowali życie 25-latkowi

Byli na służbie, zrobili to, co do nich należało. Ale gdyby się zawahali i nie podjęli akcji ratowniczej tak szybko, młody mężczyzna mógłby już nie żyć. Dwaj policjanci z Lublina uratowali mu życie.

Magdalena Bożko-Miedzwiecka – dziennikarka, rzeczniczka prasowa. Publikowała w Dzienniku Wschodnim, Newsweeku, Newsweeku Historii, Rzeczpospolitej, Twórczości, Akcencie, Karcie. Laureatka dziennikarskich nagród, m.in. Ostrego Pióra Business Centre Club, nagród w konkursie prasowym Mediów Regionalnych im. Jana Stepka za reportaże historyczne i społeczne, nagród Salus Publica Głównego Inspektora Pracy, nagrody im. Bolesława Prusa Związku Literackich Polskich.

Polska o nim milczała, jakby nigdy nie istniał

Gdyby nie polscy piloci i mieszkańcy niewielkiej lubelskiej miejscowości, nikt by dzisiaj nie wiedział, że to w Woli Osowińskiej pod Radzyniem Podlaskim urodził się założyciel i pierwszy dowódca Dywizjonu 303. Polskie władze skutecznie wymazały pułkownika Zdzisława Krasnodębskiego z kart historii. Ale ludzie nie zapomnieli.

Wiejska zabawa, pacyfikacja i przemarsz partyzantów. Piknik Historyczny w Brodziakach
28 września 2025, 13:30

Wiejska zabawa, pacyfikacja i przemarsz partyzantów. Piknik Historyczny w Brodziakach

Historyczne widowisko będzie zasadniczym punktem niedzielnego pikniku, który w niedzielę (28 września) odbędzie się w Brodziakach pod Biłgorajem.

BETCLIC II LIGA
9. KOLEJKA

Wyniki:

Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław 2-4
Hutnik Kraków - Rekord Bielsko-Biała 2-2
Olimpia Grudziądz - GKS Jastrzębie 3-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Unia Skierniewice 3-0
Podhale Nowy Targ - KKS Kalisz 1-1
Resovia - Sandecja Nowy Sącz 0-2
Stal Stalowa Wola - ŁKS II Łódź 1-1
Warta Poznań - Sokół Kleczew 3-2
Zagłebie Sosnowiec - Świt Szczecin 3-0

Tabela:

1. Olimpia G. 9 18 19-12
2. Stal St. Wola 9 16 21-14
3. Hutnik 9 15 19-14
4. Podhale 9 15 12-7
5. Sandecja 9 15 17-13
6. Podbeskidzie 9 14 13-13
7. Resovia 9 13 17-13
8. Unia 9 13 16-12
9. Warta 9 13 11-10
10. Śląsk II 9 12 15-14
11. Kalisz 9 12 11-10
12. Zagłebie S. 9 12 13-16
13. Świt 9 11 14-19
14. Sokół 9 9 16-17
15. Rekord 9 9 11-16
16. ŁKS II 9 7 10-15
17. Chojniczanka 9 7 12-19
18. Jastrzębie 9 3 7-20

ALARM24

Masz dla nas temat? Daj nam znać pod numerem:
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

kliknij i poinformuj nas!