INNE

Start Lublin i HoopLife Basketball nie awansowały do półfinału Mistrzostw Polski U-17

Zespoły z województwa lubelskiego zakończyły przygodę z mistrzostwami Polski U-17 już na etapie ćwierćfinałów. W tej fazie mieliśmy dwóch przedstawicieli – Stowarzyszenie HoopLife Basketball Lublin oraz Start Lublin.

AZS UMCS Start II Lublin – Miasto Szkła Krosno 72:110. Ósemka już odjeżdża

Jednostronny mecz w hali Globus – Miasto Szkła Krosno rozgromiło AZS UMCS Start II Lublin

AZS UMCS Start II Lublin – AZS AGH Kraków 73:103. Ilość nie przeszła w jakość

AZS UMCS Start II Lublin wysoko przegrał z AZS AGH Kraków

Decka Pelplin – AZS UMCS Start II Lublin 72:76. Ósemka bohaterów

AZS UMCS Start II Lublin pojechał do Pelplina mocno osłabiony, ale i tak zdołał odnieść triumf w Suzuki I lidze koszykarzy

ALMS Start Lublin został wicemistrzem Polski U-19 [zdjęcia]

Święto młodzieżowego basketu rozpoczęło się w hali Zespołu Szkół nr 13 w Lublinie już w minioną środę i zakończyło wielkim sukcesem lubelskiej ekipy

WKK Wrocław – ALMS Start Lublin 56:87. Imponujący początek

Zawodnicy Startu Lublin w fantastycznym stylu rozpoczęli udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski U-19. Podopieczni Wojciecha Paszka rozgromili WKK Wrocław, jednego z faworytów rozgrywek

Start Lublin gospodarzem mistrzostw Polski U-19. Czy uda się wywalczyć medal?

W środę w hali sportowej Zespołu Szkół nr 13 przy ul. Berylowej rozpoczyna się finałowy turniej mistrzostw Polski U-19. Jednym z kandydatów do medali jest Start Lublin

AZS UMCS Start II Lublin – PGE Turów Zgorzelec 99:82. Walczą o ósemkę

AZS UMCS Start II Lublin pokonał PGE Turów Zgorzelec i wciąż pozostaje w grze o awans do fazy play-off

Lublin został gospodarzem turnieju finałowego mistrzostw Polski U-19 w koszykówce

W przyszłym tygodniu Lublin ponownie stanie się stolicą krajowego basketu. Przypomnijmy, że w tym roku stolica regionu gościła już reprezentację Polski czy turniej Suzuki Puchar Polski.

MKKS Żak Koszalin – AZS UMCS Start II Lublin 68:81. Cenny triumf

AZS UMCS Start II Lublin niespodziewanie wygrał w Koszalinie

Polscy koszykarze po wygranej w Lublinie poprawili swoje szanse na awans

Reprezentacja Polski wciąż ma szanse na awans do kolejnej fazy eliminacji mistrzostw świata. Duży wpływ na to miał poniedziałkowy triumf w Lublinie.

Polska – Estonia 70:68. Wreszcie wygrali

Reprezentacja Polski odniosła pierwsze zwycięstwo w eliminacjach mistrzostw świata. Biało-Czerwoni wczoraj w hali Globus pokonali 70:68 Estonię

Dziś w lubelskiej hali Globus reprezentacja Polski zagra z Estonią

Początek meczu jest zaplanowany na godzinę 18

ALMS Start Lublin w finałach mistrzostw Polski U-19

Podopieczni Wojciecha Paszka i Ireneusza Marcina Ciećko pewnie wygrali turniej półfinałowy w Sopocie

Aleksander Balcerowski: Na kadrę przyjeżdżam z radością

Rozmowa z Aleksandrem Balcerowskim, koszykarzem reprezentacji Polski

Przemysław Zamojski (Lotto 3x3 Team): Sport potrafi być brutalny

Rozmowa z Przemysławem Zamojskim, koszykarzem LOTTO 3x3 Team

AZS UMCS Start II Lublin – Górnik Trans.eu Wałbrzych 81:91. Zaangażowani w inne rozgrywki

AZS UMCS Start II Lublin przegrał z Górnikiem Trans.eu Wałbrzych

Marka 4F została Partnerem Technicznym Polskiego Związku Koszykówki

Po raz pierwszy w nowych barwach nasza reprezentacja zagra w lutowych meczach eliminacji mistrzostw świata z Estonią. Jedno z nich odbędzie się w hali Globus

ALMS Start Lublin pewnie awansował do półfinału mistrzostw Polski U-19

„Czerwono-czarni” byli gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego i nie dali najmniejszych szans swoim rywalom. Podopieczni Wojciecha Paszka i Ireneusza Marcina Ciećko zaprezentowali efektowny basket i bardzo wysoko wygrali oba mecze

AZS UMCS Start II Lublin – GKS Tychy 74:69. Napakowani gwiazdami

AZS UMCS Start II Lublin wzmocniony zawodnikami z Energa Basket Ligi pokonał GKS Tychy

AZS UMCS Start II Lublin – TBS Śląsk II Wrocław 71:91. Umarli fizycznie

AZS UMCS Start II Lublin przegrał pierwszy mecz w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli. Pogromcą ekipy Przemysława Łuszczewskiego okazały się rezerwy Śląska Wrocław

Lublin został gospodarzem kolejnego spotkania reprezentacji Polski

28 lutego Biało-Czerwoni zagrają w hali Globus z Estonią w ramach eliminacji mistrzostw świata

Suzuki Korona Handball Kielce - MKS FunFloor Perła Lublin 18:35. Antidotum ze Słowenii

MKS FunFloor Perła Lublin rozpoczął drugą połowę sezonu od wysokiego zwycięstwa. W Kielcach swój debiut zaliczyła Aneja Beganović

Znicz Basket Pruszków – AZS UMCS Start II Lublin 74:61. Tego nie było w planie

AZS UMCS Start II Lublin niespodziewanie przegrał w Pruszkowie

AZS UMCS Start II Lublin – SKS Starogard Gdański 95:88. Ofensywa ponad wszystko

Kapitalny mecz w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli. AZS UMCS Start II Lublin pokonał spadkowicza z Energa Basket Ligi