Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

18 kwietnia 2011 r.
10:57
Edytuj ten wpis

Matematyka wygrała rozgrywki Pod Koszami Dziennika Wschodniego

Autor: Zdjęcie autora KAMIL KOZIOŁ
9 12 A A
Klima Import Matematyka – mistrz rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckie
Klima Import Matematyka – mistrz rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckie

Mistrzowski tytuł wraca po roku przerwy w ręce koszykarzy Klimy Import Matematyka. Zwycięstwo przyszło im nadspodziewanie łatwo, bo zawodnicy Zdroju MPWiK sprawiali wrażenie zadowolonych z drugiego miejsca. W pierwszym meczu przegrali 53:70, a w drugim 45:76.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Piątkowe spotkanie mocno rozczarowało, ponieważ wszystko było rozstrzygnięte już po piętnastu minutach, kiedy matematycy prowadzili 27:12. Koszykarze Zdroju MPWiK nie trafiali z najprostszych sytuacji, co znakomicie wykorzystywali zawodnicy Klimy Import. Dobrze spisywali się Artur Josik, Michał Fijałka i Maciej Bielak.

– Poszło nam nadspodziewanie łatwo. Wydaje mi się, że rywalom zabrakło sił na finał. Z kolei nasz zespół jest złożony z bardzo doświadczonych zawodników, którzy umieją wykorzystać gorszy dzień przeciwników. Tytuł wrócił we właściwe ręce – powiedział szczęśliwy Artur Josik.

W sobotę odbyły się spotkania barażowe o awans do drugiej ligi. Promocję udało się uzyskać jedynie koszykarzom Rembud-Arkady, którzy pokonali 51:30 Polmak. W drugiej parze obyło się bez niespodzianki i faworyzowana Kouba Koubala po zwycięstwie nad No To Co utrzymała się na drugim froncie.

– Uważam, że ten sezon był bardzo udany dla wszystkich koszykarzy-amatorów. Wielkim sukcesem okazał się turniej Final Four w trzeciej lidze. Wspaniała rywalizacja i wielkie sportowe emocje sprawiły, że w przyszłym sezonie chcemy wprowadzić podobne rozwiązanie na drugim froncie.

Nie jest wykluczone również, że Final Four rozstrzygnie również rywalizację w pierwszej lidze. Cieszę się także z poziomu sędziowania. W tym sezonie obyło się bez większych kontrowersji w tym temacie – powiedział Grzegorz Krzeszowiec, organizator rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I liga: 1. Klima Import Matematyka, 2. Zdrój MPWiK, 3. Bracia Mrozik, 4. Groszek Team, 5. Cukropol-Pszczółka, 6. Inwest-Dźwig, 7. Alco, 8. Kom.pl, 9. Skarpa Nadar, 10. Winiarnia u Dyszona, 11. Farmed, 12. Białowąs Judo Team. Trzy ostatnie zespoły spadły do drugiej ligi.

II liga: 1. AT Vision, 2. Refsteam, 3. ZM Cioczek, 4. Jurand, 5. Betax, 6. Bottari, 7. {m|make.pl, 8. Dbros Puławy, 9. KSC Rodmos, 10. Oknoplastik, 11. Kouba Koubala, 12. Polmak. Trzy pierwsze zespoły awansowały do pierwszej ligi, a Polmak spadł do drugiej ligi.

III liga: 1. All in Team, 2. Szkoły ZDZ, 3. Rembud-Arkada, 4. No To Co, 5. LPA, 6. Alpaca Team, 7. Magic Team, 8. Maverick, 9. Rocketmind, 10. WSNS, 11. Jammers, 12. Bełżyce, 13. Elto TomWidłak, 14. The Shooters, 15. WiG, 16. Nplay, 17. Żagiel, 18. Lipa Team, 19. Smoki, 20. Bachus, 21. Korwex, 22. Aligator, 23. Spartan, 24. Galwanex Skarpa, 25. 10th. Trzy pierwsze zespoły awansowały do drugiej ligi.
Liga Maxi: 1. LCS, 2. Viva Appetit, 3. Lancet, 4. Lubzel, 5. Lift Senior.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nba / 27 kwietnia 2011 o 09:04
0
LPA !! LPA !!
Avatar
zuzu / 20 kwietnia 2011 o 00:18
0
redaktorek się chyba zdenerwował !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tu nie chodzi o to czy się kiedyś wygrało z Matematyką, tylko trzeba mieć szacunek w pisaniu o przeciwniku a jak ktoś nie potrafi to niech nie pisze wo gule i się zajmie obieraniem ziemniaków może to będzie dobrze wykonywał hihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihiihihihihihihihihihihihihihihi
Avatar
hahahaha / 19 kwietnia 2011 o 20:55
0
o tak tak:) ponapinajcie się chłopaki.... pewnie że gratulacje ale takie jest nieubłagane prawo popularności, głośno mówi się tylko o zwycięzcach.... może strzelcie sobie artykuł sponsorowany o tegorocznym osiągnięciu i będzie tip top... a tak na poważnie, kiedy to w całym kompletnym, składzie wygraliście ostatnio z Matematyką????
Avatar
pioter / 19 kwietnia 2011 o 19:43
0
popieram popieram popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze w przyszłym sezonie llk będzie pisał ktoś inny i kompetentny.
Avatar
gibon8 / 19 kwietnia 2011 o 19:35
0
czysta prawda to co piszą koledzy Pan REDAKTOR !!!
czytałem parę artykułu z relacji co siedziało w LLK dużo błędów, niedoinformowany dobrze do końca albo przekręcał imiona lub nazwiska nie tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
rafał / 19 kwietnia 2011 o 18:33
0
brawo dla Zdrojowców za wicemistrzostwo tylko redaktor jest jednostronny w pisaniu i mało poinformowany co się dzieje w LLK.
Avatar
robert / 19 kwietnia 2011 o 08:46
0
chłopaki z forum mają racje redaktorek tego nie zauważa w jakim składzie ZDRÓJ MPWIK dotarł do finału,przecież oni pokonali TKKF Cukropol-Pszczółka i Bracia Mrozik a ze w finale nie mogli się przeciwstawić Matematyce i dlatego finał był jedno strony. GRATULACJE DLA ZDROJU MPWIK
chłopaki z forum mają racje redaktorek tego nie zauważa w jakim składzie ZDRÓJ MPWIK dotarł do finału,przecież oni pokonali TKKF Cukropol-Pszczółka i Bracia Mrozik a ze w finale nie mogli się przeciwstawić Matematyce i dlatego finał był jedno strony. GRATULACJE DLA ZDROJU MPWIK rozwiń
Avatar
blade / 19 kwietnia 2011 o 01:18
0
Sezon 2010/2011 w LLK w pierwszej lidze był bardzo wyrównany.Bywałem na większości meczach pierwszej ligi gdzie do niektórych zespołów przybili byli zawodnicy Startu albo były powroty np:Zdrój MPWIK
śledząc wydarzania i to co się działo w pierwszej lidze nikt nie brał pod uwagę Zdrojowców
a tu niespodzianka są w finale jakim kosztem w połowie sezony tracą centra Bąka,następnie tracą silnego wysokiego Butryna,później zaprało pierwszego rozgrywającego Cybulaka,na sam koniec zabrakło Mącika.Durze gratulacje dla zespołu ze potrafił zebrać siły i do finału dotrzeć .
A REDAKTOR TEGO NIE ZAUWAŻA ?????????????????????????????????
Sezon 2010/2011 w LLK w pierwszej lidze był bardzo wyrównany.Bywałem na większości meczach pierwszej ligi gdzie do niektórych zespołów przybili byli zawodnicy Startu albo były powroty np:Zdrój MPWIK
śledząc wydarzania i to co się działo w pierwszej lidze nikt nie brał pod uwagę Zdrojowców
a tu niespodzianka są w finale jakim kosztem w połowie sezony tracą centra Bąka,następnie tracą silnego wysokiego Butryna,później zaprało pierwszego rozgrywającego Cybulaka,na sam koniec zabrakło Mącika.Durze gratulacje dla zespołu ze potrafił... rozwiń
Avatar
power836 / 19 kwietnia 2011 o 00:20
0
zdziwiony byłem pierwsza częścią artykułu dlaczego nikt ze Zdroju się nie wypowiedział na temat meczów finałowych. Moim zdaniem Redaktor tego artykułu trochę obraził chłopaków ze Zdroju MPWIK chyba nie śledził całego sezonu LLK i zapomniał w jakim sadzie grali chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie szacun ze potrafili tak daleko dojść
zdziwiony byłem pierwsza częścią artykułu dlaczego nikt ze Zdroju się nie wypowiedział na temat meczów finałowych. Moim zdaniem Redaktor tego artykułu trochę obraził chłopaków ze Zdroju MPWIK chyba nie śledził całego sezonu LLK i zapomniał w jakim sadzie grali chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie szacun ze potrafili tak daleko dojść rozwiń
Avatar
żaba / 18 kwietnia 2011 o 23:54
0
popieram wypowiedzi poprzedników że Zdrojowi MPWiK zaczął się rozsypywać skład w połowie sezonu i nikt się nie spodziewał ze do finału dotrą. Matematyka zasłużenie zdobyła Mistrzostwo ale jakby Zdrój był w pełnym składzie to w finale mogło być różnie.
gratulacje dla chłopaków ze Zdroju pozdro
Avatar
nba / 27 kwietnia 2011 o 09:04
0
LPA !! LPA !!
Avatar
zuzu / 20 kwietnia 2011 o 00:18
0
redaktorek się chyba zdenerwował !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tu nie chodzi o to czy się kiedyś wygrało z Matematyką, tylko trzeba mieć szacunek w pisaniu o przeciwniku a jak ktoś nie potrafi to niech nie pisze wo gule i się zajmie obieraniem ziemniaków może to będzie dobrze wykonywał hihihihihihihihihihihihihihihihihihihhihihihiihihihihihihihihihihihihihihi
Avatar
hahahaha / 19 kwietnia 2011 o 20:55
0
o tak tak:) ponapinajcie się chłopaki.... pewnie że gratulacje ale takie jest nieubłagane prawo popularności, głośno mówi się tylko o zwycięzcach.... może strzelcie sobie artykuł sponsorowany o tegorocznym osiągnięciu i będzie tip top... a tak na poważnie, kiedy to w całym kompletnym, składzie wygraliście ostatnio z Matematyką????
Avatar
pioter / 19 kwietnia 2011 o 19:43
0
popieram popieram popieram !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam nadzieje ze w przyszłym sezonie llk będzie pisał ktoś inny i kompetentny.
Avatar
gibon8 / 19 kwietnia 2011 o 19:35
0
czysta prawda to co piszą koledzy Pan REDAKTOR !!!
czytałem parę artykułu z relacji co siedziało w LLK dużo błędów, niedoinformowany dobrze do końca albo przekręcał imiona lub nazwiska nie tak powinno być !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
rafał / 19 kwietnia 2011 o 18:33
0
brawo dla Zdrojowców za wicemistrzostwo tylko redaktor jest jednostronny w pisaniu i mało poinformowany co się dzieje w LLK.
Avatar
robert / 19 kwietnia 2011 o 08:46
0
chłopaki z forum mają racje redaktorek tego nie zauważa w jakim składzie ZDRÓJ MPWIK dotarł do finału,przecież oni pokonali TKKF Cukropol-Pszczółka i Bracia Mrozik a ze w finale nie mogli się przeciwstawić Matematyce i dlatego finał był jedno strony. GRATULACJE DLA ZDROJU MPWIK
chłopaki z forum mają racje redaktorek tego nie zauważa w jakim składzie ZDRÓJ MPWIK dotarł do finału,przecież oni pokonali TKKF Cukropol-Pszczółka i Bracia Mrozik a ze w finale nie mogli się przeciwstawić Matematyce i dlatego finał był jedno strony. GRATULACJE DLA ZDROJU MPWIK rozwiń
Avatar
blade / 19 kwietnia 2011 o 01:18
0
Sezon 2010/2011 w LLK w pierwszej lidze był bardzo wyrównany.Bywałem na większości meczach pierwszej ligi gdzie do niektórych zespołów przybili byli zawodnicy Startu albo były powroty np:Zdrój MPWIK
śledząc wydarzania i to co się działo w pierwszej lidze nikt nie brał pod uwagę Zdrojowców
a tu niespodzianka są w finale jakim kosztem w połowie sezony tracą centra Bąka,następnie tracą silnego wysokiego Butryna,później zaprało pierwszego rozgrywającego Cybulaka,na sam koniec zabrakło Mącika.Durze gratulacje dla zespołu ze potrafił zebrać siły i do finału dotrzeć .
A REDAKTOR TEGO NIE ZAUWAŻA ?????????????????????????????????
Sezon 2010/2011 w LLK w pierwszej lidze był bardzo wyrównany.Bywałem na większości meczach pierwszej ligi gdzie do niektórych zespołów przybili byli zawodnicy Startu albo były powroty np:Zdrój MPWIK
śledząc wydarzania i to co się działo w pierwszej lidze nikt nie brał pod uwagę Zdrojowców
a tu niespodzianka są w finale jakim kosztem w połowie sezony tracą centra Bąka,następnie tracą silnego wysokiego Butryna,później zaprało pierwszego rozgrywającego Cybulaka,na sam koniec zabrakło Mącika.Durze gratulacje dla zespołu ze potrafił... rozwiń
Avatar
power836 / 19 kwietnia 2011 o 00:20
0
zdziwiony byłem pierwsza częścią artykułu dlaczego nikt ze Zdroju się nie wypowiedział na temat meczów finałowych. Moim zdaniem Redaktor tego artykułu trochę obraził chłopaków ze Zdroju MPWIK chyba nie śledził całego sezonu LLK i zapomniał w jakim sadzie grali chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie szacun ze potrafili tak daleko dojść
zdziwiony byłem pierwsza częścią artykułu dlaczego nikt ze Zdroju się nie wypowiedział na temat meczów finałowych. Moim zdaniem Redaktor tego artykułu trochę obraził chłopaków ze Zdroju MPWIK chyba nie śledził całego sezonu LLK i zapomniał w jakim sadzie grali chłopaki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dla mnie szacun ze potrafili tak daleko dojść rozwiń
Avatar
żaba / 18 kwietnia 2011 o 23:54
0
popieram wypowiedzi poprzedników że Zdrojowi MPWiK zaczął się rozsypywać skład w połowie sezonu i nikt się nie spodziewał ze do finału dotrą. Matematyka zasłużenie zdobyła Mistrzostwo ale jakby Zdrój był w pełnym składzie to w finale mogło być różnie.
gratulacje dla chłopaków ze Zdroju pozdro
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Musical "Metro" w Lublinie
14 października 2018, 18:00

Musical "Metro" w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Legendarny polski musical Metro zawita do Lublina. Znakomite przedstawienie w gwiazdorskiej obsadzie zobaczymy 14 października o godz. 18 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS

Awantura o znaną kawiarnię w centrum Lublina. PO pyta o browar i o to czyje interesy reprezentuje radny PiS 0 2

Prokuratura zbada okoliczności zerwania przez Centrum Kultury w Lublinie umowy z przedsiębiorcą, który wynajmował od CK lokal pod kawiarnię. To reakcja na zawiadomienie od przedsiębiorcy, który sugeruje, że na zerwanie umowy naciskał zastępca prezydenta. On sam zaprzecza i mówi, że rozważa pozew o zniesławienie.

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 2 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 0 5

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 6 2

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 2

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 305 9

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 60 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 4

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.