Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

1 kwietnia 2013 r.
20:09
Edytuj ten wpis

Paweł Kowalski, koszykarz Startu Lublin: Nie jesteśmy bez szans

Autor: Zdjęcie autora Kamil Kozioł
1 9 A A
Paweł Kowalski<br />
 (JACEK ŚWIERCZYŃSKI)
Paweł Kowalski
(JACEK ŚWIERCZYŃSKI)

ROZMOWA Z Pawłem Kowalskim, koszykarzem Wikany-Startu Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
• Dzięki wygranej z Polskim Cukrem SIDEn Toruń awansowaliście do fazy play-off. Czy radość związana z tym sukcesem już minęła?

– Powoli mija, ale wciąż jest w nas obecne zadowolenie z tego sukcesu. Zakwalifikowanie się do fazy play-off było od początku sezonu naszym podstawowym celem. Cieszę się, że udało się nam go zrealizować.

• W meczu z Toruniem spędził pan na boisku blisko trzydzieści minut. To rekord Pawła Kowalskiego w tym sezonie...

– W tym sezonie pojawiałem się na boisku dość nieregularnie, co nie było dla mnie zbyt przyjemne. Zdarzały mi się nawet mecze, w których wychodziłem na boisko na trzy minuty. Jestem człowiekiem bardzo ambitnym i cieszę się, że udało mi się przekonać trenera do swojej osoby.

• Co czuł pan, kiedy w pierwszej kwarcie kontuzji doznał Marcel Wilczek?

– Zachowałem spokój, bo wiedziałem, że wspólnie z Przemysławem Łuszczewskim jesteśmy w stanie zastąpić Marcela. Mamy swoje lata i znamy swoją wartość, dlatego wiedzieliśmy co mamy robić.

• Cichym bohaterem końcówki sezonu zasadniczego był Alan Czujkowski...

– W dwóch ostatnich spotkaniach świetnie zastąpił Sebastiana Szymańskiego, choć nie występował na swojej nominalnej pozycji. Poza tym to dobry duch zespołu, który potrafi zarazić innych swoją pozytywną energią.

• Kogoś takiego brakowało wam w poprzednich latach?

– W pewnym stopniu tak. Najważniejsza jest jednak długość ławki rezerwowych. W tym roku trener Dominik Derwisz ma w kim wybierać. W poprzednich latach różnie z tym bywało.

• Byliście zaskoczeni liczbą widzów, którzy zdecydowali się zobaczyć was w meczu z ekipą z Torunia?

– To było niezapomniane przeżycie. Czuliśmy wsparcie fanów, którzy nie żałowali gardeł. Mam nadzieje, że w fazie play-off również będziemy grali przy pełnych trybunach.

• W jaki sposób wyeliminować Śląsk Wrocław?

– Wiele będzie zależeć od spotkań we Wrocławiu. Jeżeli uda nam się wyrwać chociaż jedno zwycięstwo, to rywalizacja może potoczyć się bardzo różnie. Oni są poddani ogromnej presji i muszą nas wyeliminować. Ale przecież mogą ich zjeść nerwy lub potraktować nas mało poważnie. Wtedy nasze szanse znacznie wzrosną. Pamiętajmy również, że wrocławianie pod koniec sezonu złapali zadyszkę i przegrali kilka spotkań. Od kilku kolejek nie grali poważnych zawodów o stawkę, więc może im zająć trochę czasu odpowiednie wejście w mecz. Faza play-off jest nieprzewidywalna i rządzi się swoimi prawami.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
marek / 5 kwietnia 2013 o 08:54
0
[quote name='ta euforia po dopalaczach' timestamp='1364929637' post='753105']
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
[/quote]Ta porazka z Kielcami brzemienna w skutkach,bo gralibyśmy z o wiele słabszym zespołem niż Śląsk to zasługa trenera który przespał 1 połowę.Nie wpuszczając w niej ani na chwilę Kowalskiego.To trener musi odrzucić swoje uprzedzenia i więcej wierzyć z
zawodników.Dlaczego choć jest na ławce ani chwili od wileu spotkań nie gra Motyl??
[quote name='ta euforia po dopalaczach' timestamp='1364929637' post='753105']
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
[/quote]Ta porazka z Kielcami brzemienna w skutkach,bo gralibyśmy z o wiele słabszym zespołem niż Śląsk to zasługa trenera który p... rozwiń
Avatar
Lobotomia / 3 kwietnia 2013 o 20:01
0
Nie ma to jak wiara w swoją drużynę... A ja wierzę w to, że Starcik się chociaż mocno postawi Śląskowi!
Avatar
rysiul / 2 kwietnia 2013 o 23:39
0
Z przykrością stwierdzam, że drużynie Śląska Wrocław sportowo i organizacyjnie nawet do pięt nie dorastacie. Postawcie sobie za cel zwycięstwo w meczu w Lublinie. Dla prawdziwego kibica będzie to nie lada niespodzianka.
Avatar
Kibic / 2 kwietnia 2013 o 22:44
0
[quote name='Kibic:)' timestamp='1364916646' post='752983']
Też mi kibic.. Będzie ciężko wygrać, ale naprawdę nie widzisz szans? Nasi po ostatniej wygranej mają sporo energii , a Wrocławianie faaktycznie tak .. jakby opadli z sił.. działają i bd działać pod presją, a nasi będą czarnym koniem tych zawodów...
[/quote]

Chyba będziemy starą literacką " Naszą szkapą" a nie czarnym koniem - ale to sport i trzeba mieć nadzieję, ale jest jej 0,01% a może i mniej - mecz w Lublinie 13.04 na pewno będzie
Avatar
ta euforia po dopalaczach / 2 kwietnia 2013 o 21:07
0
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
Avatar
Kibic:) / 2 kwietnia 2013 o 17:30
0
[quote name='Kibic realista' timestamp='1364898040' post='752873']
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
[/quote] Też mi kibic.. Będzie ciężko wygrać, ale naprawdę nie widzisz szans? Nasi po ostatniej wygranej mają sporo energii , a Wrocławianie faaktycznie tak .. jakby opadli z sił.. działają i bd działać pod presją, a nasi będą czarnym koniem tych zawodów...
[quote name='Kibic realista' timestamp='1364898040' post='752873']
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
[/quote] Też mi kibi... rozwiń
Avatar
kibic :) / 2 kwietnia 2013 o 17:26
0
Byłam na meczu z Toruniem... obawiałam się go strasznie, bo wiedziałam, że jeśli przegrają, już wiecej meczów nie będzie i byłabym smutna, a Start jest drużyną z potencjałem Jest paru graczy b. dobrych , którzy wiedzą po co tu są, ale część z tej drużyny wgl nie wie o co chodzi. Nie bd tutaj mówiła nazwiskami, bo każdy chyba wie o kim mówię, chociażby po ostatnim meczu z Toruniem. Jak oceniam szanse z Wrocławiem? Jeśli Ł. Wilczek będzie rozgrywał.. jego brat Marcel wyzdrowieje(chociaż nie wiem jak ciężka jest ta kontuzja) , a Tomek z Pawłem i z Bartkiem trafiali(i nie tylko oni).. wygraną mamy w kieszeni.. ale to wszytko musi zagrać. Najbardziej szkoda meczów , gdzie przegrywali na wyjazdach 1 lub 2 punktami. mogliśmy być i na 3. msc w tabeli i grać z potencjalnie słabszą grupą.. Ale teraz możemy tylko gdybać. Ja tam w naszych chłopaków wierzę. Całe dni, tygodnie czekałam na ich mecze u nas i mam nadzieję, że wygrają z Wrocławiem nie tylko u nas, ale u nich. Na pewno bd na meczach.
Byłam na meczu z Toruniem... obawiałam się go strasznie, bo wiedziałam, że jeśli przegrają, już wiecej meczów nie będzie i byłabym smutna, a Start jest drużyną z potencjałem Jest paru graczy b. dobrych , którzy wiedzą po co tu są, ale część z tej drużyny wgl nie wie o co chodzi. Nie bd tutaj mówiła nazwiskami, bo każdy chyba wie o kim mówię, chociażby po ostatnim meczu z Toruniem. Jak oceniam szanse z Wrocławiem? Jeśli Ł. Wilczek będzie rozgrywał.. jego brat Marcel wyzdrowieje(chociaż nie wiem jak ciężka jest ta kontuzja) , a Tomek z Pawłem... rozwiń
Avatar
prawdziwy kibic :) / 2 kwietnia 2013 o 16:47
0
Jakby każdy miał takie podejście jak kibic realista to granie i rywalizacja nie miałyby sensu. Zawodnik nie może nastawiać się negatywnie nawet przed meczem z mocną drużyną bo to dopiero byłaby "porażka". Dacie rade Ktoś w Was wierzy!
Avatar
Kibic realista / 2 kwietnia 2013 o 12:20
0
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
Avatar
marek / 5 kwietnia 2013 o 08:54
0
[quote name='ta euforia po dopalaczach' timestamp='1364929637' post='753105']
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
[/quote]Ta porazka z Kielcami brzemienna w skutkach,bo gralibyśmy z o wiele słabszym zespołem niż Śląsk to zasługa trenera który przespał 1 połowę.Nie wpuszczając w niej ani na chwilę Kowalskiego.To trener musi odrzucić swoje uprzedzenia i więcej wierzyć z
zawodników.Dlaczego choć jest na ławce ani chwili od wileu spotkań nie gra Motyl??
[quote name='ta euforia po dopalaczach' timestamp='1364929637' post='753105']
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
[/quote]Ta porazka z Kielcami brzemienna w skutkach,bo gralibyśmy z o wiele słabszym zespołem niż Śląsk to zasługa trenera który p... rozwiń
Avatar
Lobotomia / 3 kwietnia 2013 o 20:01
0
Nie ma to jak wiara w swoją drużynę... A ja wierzę w to, że Starcik się chociaż mocno postawi Śląskowi!
Avatar
rysiul / 2 kwietnia 2013 o 23:39
0
Z przykrością stwierdzam, że drużynie Śląska Wrocław sportowo i organizacyjnie nawet do pięt nie dorastacie. Postawcie sobie za cel zwycięstwo w meczu w Lublinie. Dla prawdziwego kibica będzie to nie lada niespodzianka.
Avatar
Kibic / 2 kwietnia 2013 o 22:44
0
[quote name='Kibic:)' timestamp='1364916646' post='752983']
Też mi kibic.. Będzie ciężko wygrać, ale naprawdę nie widzisz szans? Nasi po ostatniej wygranej mają sporo energii , a Wrocławianie faaktycznie tak .. jakby opadli z sił.. działają i bd działać pod presją, a nasi będą czarnym koniem tych zawodów...
[/quote]

Chyba będziemy starą literacką " Naszą szkapą" a nie czarnym koniem - ale to sport i trzeba mieć nadzieję, ale jest jej 0,01% a może i mniej - mecz w Lublinie 13.04 na pewno będzie
Avatar
ta euforia po dopalaczach / 2 kwietnia 2013 o 21:07
0
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
Avatar
Kibic:) / 2 kwietnia 2013 o 17:30
0
[quote name='Kibic realista' timestamp='1364898040' post='752873']
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
[/quote] Też mi kibic.. Będzie ciężko wygrać, ale naprawdę nie widzisz szans? Nasi po ostatniej wygranej mają sporo energii , a Wrocławianie faaktycznie tak .. jakby opadli z sił.. działają i bd działać pod presją, a nasi będą czarnym koniem tych zawodów...
[quote name='Kibic realista' timestamp='1364898040' post='752873']
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
[/quote] Też mi kibi... rozwiń
Avatar
kibic :) / 2 kwietnia 2013 o 17:26
0
Byłam na meczu z Toruniem... obawiałam się go strasznie, bo wiedziałam, że jeśli przegrają, już wiecej meczów nie będzie i byłabym smutna, a Start jest drużyną z potencjałem Jest paru graczy b. dobrych , którzy wiedzą po co tu są, ale część z tej drużyny wgl nie wie o co chodzi. Nie bd tutaj mówiła nazwiskami, bo każdy chyba wie o kim mówię, chociażby po ostatnim meczu z Toruniem. Jak oceniam szanse z Wrocławiem? Jeśli Ł. Wilczek będzie rozgrywał.. jego brat Marcel wyzdrowieje(chociaż nie wiem jak ciężka jest ta kontuzja) , a Tomek z Pawłem i z Bartkiem trafiali(i nie tylko oni).. wygraną mamy w kieszeni.. ale to wszytko musi zagrać. Najbardziej szkoda meczów , gdzie przegrywali na wyjazdach 1 lub 2 punktami. mogliśmy być i na 3. msc w tabeli i grać z potencjalnie słabszą grupą.. Ale teraz możemy tylko gdybać. Ja tam w naszych chłopaków wierzę. Całe dni, tygodnie czekałam na ich mecze u nas i mam nadzieję, że wygrają z Wrocławiem nie tylko u nas, ale u nich. Na pewno bd na meczach.
Byłam na meczu z Toruniem... obawiałam się go strasznie, bo wiedziałam, że jeśli przegrają, już wiecej meczów nie będzie i byłabym smutna, a Start jest drużyną z potencjałem Jest paru graczy b. dobrych , którzy wiedzą po co tu są, ale część z tej drużyny wgl nie wie o co chodzi. Nie bd tutaj mówiła nazwiskami, bo każdy chyba wie o kim mówię, chociażby po ostatnim meczu z Toruniem. Jak oceniam szanse z Wrocławiem? Jeśli Ł. Wilczek będzie rozgrywał.. jego brat Marcel wyzdrowieje(chociaż nie wiem jak ciężka jest ta kontuzja) , a Tomek z Pawłem... rozwiń
Avatar
prawdziwy kibic :) / 2 kwietnia 2013 o 16:47
0
Jakby każdy miał takie podejście jak kibic realista to granie i rywalizacja nie miałyby sensu. Zawodnik nie może nastawiać się negatywnie nawet przed meczem z mocną drużyną bo to dopiero byłaby "porażka". Dacie rade Ktoś w Was wierzy!
Avatar
Kibic realista / 2 kwietnia 2013 o 12:20
0
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

TAURON BASKET LIGA
Półfinały

Wyniki:

Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń - Slam Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek

Tabela:

1. Anwil 32 56 2732-2366
2. Ostrów Wlkp. 32 55 2586-2350
3. Polski Cukier 32 55 2730-2427
4. Stelmet 32 53 2738-2505
5. Dąbrowa Górnicza 32 52 2643-2477
6. Rosa Radom 32 52 2659-2531
7. Turów 32 50 2722-2707
8. King Szczecin 32 50 2656-2583
9. TBV Start 32 49 2619-2526
10. Trefl Sopot 32 49 2568-2519
11. Asseco 32 49 2607-2650
12. Polpharma 32 47 2525-2575
13. AZS Koszalin 32 43 2506-2756
14. Gliwice 32 42 2548-2756
15. Miasto Szkła 32 40 2419-2711
16. Legia 32 37 2449-2823
17. Czarni 32 24 1463-1907

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.