Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

22 maja 2017 r.
18:25

Czołówka chełmskiej okręgówki z kompletami. Drzemka obrony w Białopolu

0 43 A A
(fot. BRAT SIENNICA NADOLNA)

Za nami już półmetek rozgrywek rundy rewanżowej. W dalszym ciągu nie mamy rozstrzygnięcia w sprawie końcowego zwycięzcy. O triumf walczą Start Krasnystaw i SPS Eko Różanka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Oba zespoły po weekendzie zgodnie powiększyły swój dorobek. Lider z Krasnegostawu w derbach powiatu pokonał 2:0 Brata Siennica Nadolna i zgromadził już 52 „oczka”. Nad drugim zespołem z Różanki podopieczni Daniela Krakiewicza mają tylko dwa punkty przewagi.

Ekipa SPS Eko nie miała lekko w wyjazdowym spotkaniu z Frassatim Fajsławice. Grający trener Sławomir Skorupski poprowadził swoich podopiecznych do sukcesu. Już po 35 minutach wynik rywalizacji był rozstrzygnięty. Drużyny strzeliły pięć goli. Trafienia dla wicelidera zaliczyli Patryk Romaniuk, Vladyslav Magdysh i Marek Żakowski. Mecz rozegrany został w niedzielę, dzień pa wygranej Startu w Siennicy. Nic dziwnego, że spotkanie oglądali licznie zgromadzeni piłkarze z Krasnegostawu z trenerem Krakiewiczem na czele.

– Rozegraliśmy bardzo trudne zawody, na wąskim boisku. Momentami mecz przypominał starcie zapaśników – tłumaczy kierownik SPS Eko Antoni Kruk. Arbiter pokazał osiem żółtych kartek: pięć gospodarzom i trzy gościom. – Obie stracone bramki to efekt naszych błędów. Słowa uznania należą się sędziemu panu Marciniakowi, który wytrzymał ciśnienie związane z tym spotkaniem. Warto podkreślić, że każda decyzja arbitra przeciwko gospodarzom, spotykała się z krytyką przedstawicieli Frassatiego, jak też zawodników Startu. Mogliśmy wygrać jeszcze wyżej, ale byliśmy nieskuteczni. Nadal jesteśmy w grze o IV ligę.

Na trzecim miejscu w klasyfikacji jest Unia Białopole. Ekipa trenera Sebastiana Koguta może być z siebie zadowolona, odniosła najbardziej okazałe zwycięstwo minionej kolejki. Tym razem na swoim terenie ograła Tatrana Kraśniczyn 7:3. Po pierwszej części miejscowi prowadzili 4:0, po 70 minutach gry już 7:0. W tym momencie gospodarze oddali pole walczącym o utrzymanie przyjezdnym i w ciągu kolejnych 10 minut zrobiło się tylko 6:3. – Choć trzy punkty cieszą, to zastanawiający jest nasz chwilowy przestój. Wyglądało to tak, jakby nasza obrona zdrzemnęła się. W przyszłości, przy mocniejszym rywalu, może to być niebezpieczne – zaznacza prezes Unii Białopole Jan Ostrowski. – Na koniec sezonu chcemy uplasować się na podium i na razie jesteśmy na dobrej drodze do realizacji tego celu.

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 maja 2017 o 22:43
0
Na koniec sezonu tabela będzie wyglądała następująco: 1. Start 67 2. Eko 59
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 22:45
0
Ty gościu od uszatych to wara bo was Brat dojedzie !!!!!!!!!!!! Ty szykuj stragany watę i kapiszony i czyść korkowca a jeszcze jedno pamiętaj o szczypach bo to idzie na odpustach oj bedzie sie działo - będzie zabawa ----- slayer
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 22:14
0
Prosi się zoo z krasnego o zajęcie się swoją drużyną która gra 6 sezon w 5 lidze. Te rysie misie i inne zające i króliki.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 23:23
0
A itrzeba pamiętać że nadchodzi samo dobro i moc piłki z Różanki bo przecież juniorzy eko wygrali mistrzostwa na hali.......bu ha ha jest moc jest energia w różanieckiej piłce....
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 23:09
0
A ko to jest Gołąb i Łobko ? I czyimi są synami ? Jakiej ziemi ? A w jakiej lidze są jednymi z najlepszych ? W tych ligach był kiedyś tylko jeden Gołąb i to Sebastian.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 22:53
0
Eko Ròżanka najlepsza defensywa w lidze !!! Ofensywa chyba też
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 22:10
0
Różanka ma przede wszystkim Kubę Gołębia i Michała Łobkę wychowanków którzy jednocześnie są jednymi z najlepszych zawodników w lidze ! obaj są synami ziemi Różanieckiej !!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 15:48
0
Masz rację że może się tylko "udać"!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:38
0
Maniek wróci ze Spartakusa i nasz Starcik zawojuje IV ligę. Oby tylko ten awans się udał bez Mańka.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:02
0
......klika na którą nikt nic nie poradzi, a oni mają się za wielkich ARBITRÓW!!! Ci którzy obserwują ligę okręgową widzą kto komu sędziuje i tu trzeba przyznać wygląda to co najmniej dziwnie. Ale tyle o sędziowaniu. Jeżeli chodzi o samą grę w tej lidze i kto ma awansować to jest proste. Awansuje Start, który ma jak na tą ligę super zaplecze, ciekawą drużynę[wiadomo że w 4 lidze trzeba się wzmocnić] i raczej wszystko w tym klubie na dzień dzisiejszy działa jak powinno lub druga ewentualność to awans eko[wiadome jest że w chełmskim związku cieszyli by się bardziej z awansu eko] gdzie mają pieniądze takie jakie będą potrzebne na granie w lidze wyżej. Nie jest to klub, który powinien zdobyc ten awans bo tak naprawdę nie ma tam nic co mogło by pozwolić na grę w 4 lidze. W drużynie eko jest kilku dobrych kopaczy, którzy poradziliby sobie w 4 lidze[Skorupski,Romaniuk, Magdysz, Witkowski] reszta jest przeciętnie słaba, bardzo słaba. Ten zespół ciągnie tylko ta trójka zawodników i niby na tą chwilę wystarczy. Z dwóch zespołów czyli Startu i eko dałoby się zrobić drużynę na miarę awansu, a tak to ani jedni ani drudzy bez kilku wzmocnień nie mają czego szukać w 4 lidze. Dodam że w zespole Startu również do wymiany jest większość zawodników a ci którzy się nadają[Ryć,Wójcik Piotr,Dworucha,Sadowski,Lenard,Wojciechowski,Bednarek,Bodziak,Saj] czyli zdecydowanie więcej niż w eko. GRAJCIE DO KOŃCA I DODAM ABY GRA BYŁA UCZCIWA I ABY SĘDZIOWIE NIE POMAGALI I NIE PRZESZKADZALI.
......klika na którą nikt nic nie poradzi, a oni mają się za wielkich ARBITRÓW!!! Ci którzy obserwują ligę okręgową widzą kto komu sędziuje i tu trzeba przyznać wygląda to co najmniej dziwnie. Ale tyle o sędziowaniu. Jeżeli chodzi o samą grę w tej lidze i kto ma awansować to jest proste. Awansuje Start, który ma jak na tą ligę super zaplecze, ciekawą drużynę[wiadomo że w 4 lidze trzeba się wzmocnić] i raczej wszystko w tym klubie na dzień dzisiejszy działa jak powinno lub druga ewentualność to awans eko[wiadome jest że w chełmskim związku ci... rozwiń
Avatar
Gość / 26 maja 2017 o 22:43
0
Na koniec sezonu tabela będzie wyglądała następująco: 1. Start 67 2. Eko 59
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 22:45
0
Ty gościu od uszatych to wara bo was Brat dojedzie !!!!!!!!!!!! Ty szykuj stragany watę i kapiszony i czyść korkowca a jeszcze jedno pamiętaj o szczypach bo to idzie na odpustach oj bedzie sie działo - będzie zabawa ----- slayer
Avatar
Gość / 25 maja 2017 o 22:14
0
Prosi się zoo z krasnego o zajęcie się swoją drużyną która gra 6 sezon w 5 lidze. Te rysie misie i inne zające i króliki.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 23:23
0
A itrzeba pamiętać że nadchodzi samo dobro i moc piłki z Różanki bo przecież juniorzy eko wygrali mistrzostwa na hali.......bu ha ha jest moc jest energia w różanieckiej piłce....
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 23:09
0
A ko to jest Gołąb i Łobko ? I czyimi są synami ? Jakiej ziemi ? A w jakiej lidze są jednymi z najlepszych ? W tych ligach był kiedyś tylko jeden Gołąb i to Sebastian.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 22:53
0
Eko Ròżanka najlepsza defensywa w lidze !!! Ofensywa chyba też
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 22:10
0
Różanka ma przede wszystkim Kubę Gołębia i Michała Łobkę wychowanków którzy jednocześnie są jednymi z najlepszych zawodników w lidze ! obaj są synami ziemi Różanieckiej !!!!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 15:48
0
Masz rację że może się tylko "udać"!
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:38
0
Maniek wróci ze Spartakusa i nasz Starcik zawojuje IV ligę. Oby tylko ten awans się udał bez Mańka.
Avatar
Gość / 24 maja 2017 o 09:02
0
......klika na którą nikt nic nie poradzi, a oni mają się za wielkich ARBITRÓW!!! Ci którzy obserwują ligę okręgową widzą kto komu sędziuje i tu trzeba przyznać wygląda to co najmniej dziwnie. Ale tyle o sędziowaniu. Jeżeli chodzi o samą grę w tej lidze i kto ma awansować to jest proste. Awansuje Start, który ma jak na tą ligę super zaplecze, ciekawą drużynę[wiadomo że w 4 lidze trzeba się wzmocnić] i raczej wszystko w tym klubie na dzień dzisiejszy działa jak powinno lub druga ewentualność to awans eko[wiadome jest że w chełmskim związku cieszyli by się bardziej z awansu eko] gdzie mają pieniądze takie jakie będą potrzebne na granie w lidze wyżej. Nie jest to klub, który powinien zdobyc ten awans bo tak naprawdę nie ma tam nic co mogło by pozwolić na grę w 4 lidze. W drużynie eko jest kilku dobrych kopaczy, którzy poradziliby sobie w 4 lidze[Skorupski,Romaniuk, Magdysz, Witkowski] reszta jest przeciętnie słaba, bardzo słaba. Ten zespół ciągnie tylko ta trójka zawodników i niby na tą chwilę wystarczy. Z dwóch zespołów czyli Startu i eko dałoby się zrobić drużynę na miarę awansu, a tak to ani jedni ani drudzy bez kilku wzmocnień nie mają czego szukać w 4 lidze. Dodam że w zespole Startu również do wymiany jest większość zawodników a ci którzy się nadają[Ryć,Wójcik Piotr,Dworucha,Sadowski,Lenard,Wojciechowski,Bednarek,Bodziak,Saj] czyli zdecydowanie więcej niż w eko. GRAJCIE DO KOŃCA I DODAM ABY GRA BYŁA UCZCIWA I ABY SĘDZIOWIE NIE POMAGALI I NIE PRZESZKADZALI.
......klika na którą nikt nic nie poradzi, a oni mają się za wielkich ARBITRÓW!!! Ci którzy obserwują ligę okręgową widzą kto komu sędziuje i tu trzeba przyznać wygląda to co najmniej dziwnie. Ale tyle o sędziowaniu. Jeżeli chodzi o samą grę w tej lidze i kto ma awansować to jest proste. Awansuje Start, który ma jak na tą ligę super zaplecze, ciekawą drużynę[wiadomo że w 4 lidze trzeba się wzmocnić] i raczej wszystko w tym klubie na dzień dzisiejszy działa jak powinno lub druga ewentualność to awans eko[wiadome jest że w chełmskim związku ci... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 0 0

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 94 25

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 36 4

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
21 KOLEJKA

Wyniki:

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:0
Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice 1:2
Ogniwo Wierzbica - Start Krasnystaw 0:3
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 2:2
Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn 3:2
Hutnik Ruda Huta - Cukrownik Brat 1:4
Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec 1:0

Tabela:

1. Brat 21 53 84-33
2. Unia Białopole 21 49 68-33
3. Start 21 48 89-23
4. Sparta 21 37 57-37
5. Frassati 21 33 64-49
6. Unia Rejowiec 21 31 44-49
7. Hetman 21 31 43-43
8. Ruch 21 30 62-51
9. Ogniwo 21 27 37-43
10. Granica 21 22 33-56
11. Spółdzielca 21 21 39-56
12. Orzeł 21 21 36-72
13. Tatran 21 19 38-61
14. Hutnik 21 2 31-119

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!