Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

5 czerwca 2017 r.
7:58

Eko lepsze od Hetmana . Wyniki chełmskiej okręgówki

Autor: Zdjęcie autora (grom)
0 51 A A
W meczu drużyn z czołówki lepsza była ekipa z Różanki
W meczu drużyn z czołówki lepsza była ekipa z Różanki (fot. KAMIL KASZTELAN)

Piłkarze z Żółkiewki przystąpili do starcia z liderem w osłabieniu. Zabrakło pauzującego za kartki Rafała Bielaka i chorego Adriana Armacińskiego. Jakby tego było mało, przez drugą połowę grali w kolejnym osłabieniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 Za faul na wychodzącym na czystą pozycję Patryku Romaniuku czerwony kartonik ujrzał bramkarz Huraganu Karol Ścibak. Dodatkowo miejscowi ukarani zostali rzutem karnym, zamienionym na gola przez grającego trenera SPS Eko Różanka Sławomira Skorupskiego. – Jeśli sędzia nie podyktowałby rzutu karnego, Patryk zdobyłby bramkę – mówi kierownik SPS Eko Antoni Kruk.

W pierwszej połowie pierwsi trafili goście – Łukasz Jankowski w 21 min. Hetman szybko odpowiedział. Obrońca przyjezdnych Michał Łobko dość przypadkowo zagrał piłkę ręką i miejscowi otrzymali rzut karny. Na gola zamienił go Łukasz Sobiech.

Druga osłona należała już do SPS Eko. – Dominowaliśmy, mieliśmy okazje na strzelenie kolejnych goli. Tzw. setki zmarnowali Patryk Romaniuk i Vladyslaw Magdysh – relacjonuje Kruk. – W dniu meczu 28 urodziny obchodził Romaniuk. Natomiast 22 maja 18 lat skończył Jakub Gołąb. Obaj przeciwko Hetmanowi rozegrali bardzo dobre zawody.

– Zagraliśmy słaby mecz. Różanka była od nas lepsza – ocenił kierownik zespołu z Żółkiewki Andrzej Koprucha.

Hetman Żółkiewka – SPS Eko Różanka 1:4 (1:1)

Bramki: Sobiech (27 z karnego) – Jankowski (21), Skorupski (49 z karnego), J. Gołąb (68, 72).

Czerwona kartka: Karol Ścibak (Hetman) w 48 min, za faul.

Hetman: Ścibak – Więczkowski, Bloch, Wójcik, Hawerczuk, Małek (65 Gieleta), Kasperek (70 Dąbrowski), Sobiech Łukasz, Kufrejski, Strug (49 Znój), Rycerz.

Różanka: Witkowski – Łobko (84 Lejko), Żakowski, Jędrzejuk, Szeliuk (72 Kruk), Magdysh, Jankowski, Sobów (80 M. Gołąb), J. Gołąb (74 K. Mikulski), Romaniuk, Skorupski.

Sparta przeskoczyła Unię

Wygrany z Rejowca wskakiwał na najniższy stopień podium uzyskując trzy punkty przewagi. Przed sobotnim meczem obie drużyny miały na koncie po 45 punktów. W lepszych nastrojach rywalizację kończyli gospodarze, którzy wykorzystali swoje sytuacje.

– Pierwszy raz widziałem, żeby już od pierwszego gwizdka sędziego zespół grał na remis. Unia zapewne miała w pamięci wygraną 5:2 w pierwszym meczu na swoim terenie. I pewnie remis ją w pełni satysfakcjonował – mówi Andrzej Wilczyński, kierownik Sparty.

– W sobotę ze skompletowaniem składu zawsze jest ciężko. Dlatego wyszliśmy z propozycją rozegrania meczu o godzinie 13, a nawet o 11. Jednak Sparta nie wyraziła zgody. Cóż… Takie jest prawo gospodarza – mówi Jan Ostrowski, prezes Unii Białopole.

Pierwsza część zakończyła się bezbramkowym remisem. Gole kibice oglądali w drugiej odsłonie. Pierwszą bramkę zdobył dla gospodarzy Daniel Barabasz, drugą Mateusz Adamiec. – Gdyby Daniel Barabasz miał więcej szczęścia, strzelilibyśmy trzeciego gola. Ale i tak nasze zwycięstwo nie podlega żadnej dyskusji – twierdzi kierownik Sparty.

– Spotkanie mogło zakończyć się remisem 2:2, gdyby Adrian Zdybel wykorzystał okazje – mówi prezes Unii.

Sparta Rejowiec Fabryczny – Unia Białopole 2:0 (0:0)

Bramki: Barabasz (58), Adamiec (82).

Sparta: Podlipny – A. Rutkowski, Terlecki (13 Lewczuk), Kość, Krystjańczuk, Bodys, Kiejda, Barabasz, Martyn, Adamiec, Oleksiejuk.

Białopole: W. Bureć – S. Kogut, Zwolak, Komosa, Nazaruk, Tukiendorf, Zdybel, Stepaniuk, Tabuła (75 P. Bureć), Jabłoński, Ciołek.

Sześć goli w Fajsławicach

Gospodarze zagrali bardzo agresywnie, pokazali pressing na całym boisku i przez prawie cały mecz – mówi szkoleniowiec Tatrana Mirosław Berbeć. Miejscowi potrzebowali 11 minut aby pokazać przyjezdnym miejsce w szeregu. Na 1:0 w dziewiątej minucie trafił Andrzej Adamiak. Nie minęły dwie minuty i Frassati prowadził już 2:0. Tym razem bramkarza gości pokonał Piotr Chruściel, który znalazł się w sytuacji sam na sam.

Miejscowi pod okiem trenera Jerzego Szycha kontrolowali wydarzenia. – Z pracy szkoleniowca, który w przerwie zimowej zastąpił Daniela Krakiewicza, jesteśmy bardzo zadowoleni – mówi Bartłomiej Sałaga, członek zarządu klubu z Fajsławic.

Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 6:0. – Wynik mógł być jeszcze wyższy. Sam Andrzej Adamiak dwukrotnie trafił w poprzeczkę. Po strzeleniu trzeciego gola gościom odeszła ochota do gry – mówi Sałaga.

– Przeciwnik był od nas lepszy. Mieliśmy jedną klarowną sytuację na gola, ale popychany Kamil Mazurek, już upadając, strzelił wprost w bramkarza gospodarzy. Moim zdaniem w tej sytuacji sędzia powinien pokazać czerwoną kartkę dla faulującego zawodnika gospodarzy – podsumowuje opiekun Tatrana.

Frassati Fajsławice – Tatran Kraśniczyn 6:0 (2:0)

Bramki: Adamiak (9), Chruściel (11), Stefaniak (50, 56), Młynarczyk (65, 77).

Czerwona kartka: Mariusz Korszun (Tatran) w 63 min, za drugą żółtą.

Frassati: M. Czajka – K. Baran, Dzirba, P. Przebirowski, Jedut, S. Baran (73 Kasperek), Chruściel (86 Błaziak), Adamiak, Młynarczyk (81 Skorek), Olech, Stefaniak.

Tatran: Skrzypa – Błaszczak, Kniażuk, M. Sawczuk, P. Sawczuk, K. Mazurek, D. Mazurek, Barzał, Tymicki (80 Daniel Dobosz), Smorga, Korszun.

Spółdzielca Siedliszcze – Vitrum Wola Uhruska 6:0 (2:0)

Bramki: Stefańczuk (10, 52), Roczon (28, 61), Wróblewski (71), (83).

Spółdzielca: Pawlak – Łaska (53 Dawid Orłowski), Mroczek, Grzesiuk, Daniel Orłowski (58 P. Pasternak), Ciemięga (65 Wawruszak), Osoba (30 Ławicki), Roczon, Wróblewski, Lechowski, Stefańczuk.

Vitrum: M. Wielgus – Michał Polak, Danielczuk, Chudzik, Mielniczuk, Żakowski, Łubkowski, Kociuba, Malias, Oleder.

Unia Rejowiec – Start Krasnystaw 1:3 (0:2)

Bramki: Czerwiński (55) – Szponar (35), Wójtowicz (43), Sadowski (65).

Rejowiec: Terepora – M. Bohuniuk, Pawlicha, Kloc, Kozaczuk, Czerwiński, Karauda, Leśnicki, T. Sąsiadek, M. Sąsiadek, K. Bohuniuk.

Start: Ryć – Wojciechowski, Łuczyn, Nowakowski (62 Salitra), Lenard, Saj, Kowalski, P. Matycz (60 Bielak), Szponar, Wójtowicz (80 Krakiewicz), Sadowski.

Brat Siennica Nadolna – Granica Dorohusk 4:5 (2:1)

Bramki: Suduł (20, 35, 55), Wędzina (89) – Giedz (22), Maliszewski (47, 65), Sokołowski (64, 87).

W 43 min Sebastian Sudoł (Brat) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił bramkarz Granicy).

Brat: Pypa – Malinowski, D. Jopek, Bogusz, Kociuba (60 Wojciechowski), K. Szadura (46 Urbański), Wędzina, Arnold Kister, M. Szadura (46 Drapsa), Szczepaniuk (75 Oszwa), Suduł.

Granica: Kopeć – Furmanik, Niemiec, Giedz, Lutruk (60 Sokołowski), Okoń (80 Kogucik), Biniuk, Swatek, Zagoła, Słomka, Maliszewski.

Ogniwo Wierzbica – Ruch Izbica 1:1 (0:1)

Bramki: Kozina (60) – Lewandowski (45 + 1).

Czerwona kartka: Michał Wlizło (Ruch) w 90 + 2 min, za drugą żótą

Ogniwo: Zagraba – Wdowicz, Szanfisz, Pilipczuk, Gałecki (46 Sobczuk), M. Kołtun, Kłos (46 Nadolski), Nowaczek, Stańczuk (70 Nyszko), Krupski (75 Kaszczuk), Kozina.

Ruch: Pastuszak – Liszka, Antoniak, Wlizło, Michał Śliwa, Malczewski, Kornaś (83 Pawlak), Lewandowski, Hopko, Jasiński (78 Łata), Gałka,

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 17:27
0
***s://pl-pl.facebook.com/różankanadbugiempl-107392499302623/
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 15:57
0
KOCHAMY RÓŻANKĘ !!! I TO ŻE NASZA PIĘKNA RÓŻANKA JEST LIDEREM !!!
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 06:20
0
To zainwestuj łatwo usiąść przed klawiatura i napisać kilka zdań krytyki. Jest tak jak jest a jesli masz pomysły sponsorów i wpływ na władzę miasta to zacznij działać aby twoje słowa stały się rzeczywistością.
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 19:54
0
Kto jak kto ale Klub z tak wielką historią jak Start powinien grać w 3 lidze! To jest wstyd dla całego miasta! Kompromitacja władz miejskich, lokalnych przedsiębiorców którzy nie chcą zainwestować poważnych pieniędzy! Jeśli ktoś wierzy że da się w dzisiejszych czasach zbudować coś bez sianka jest niezłym naiwniakiem.
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 18:36
0
Start start Krasnystaw
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 11:41
0
Mądre słowa, taki pomysł jeśli dobrze pamiętam juź był.
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 07:58
0
Maniek wraca z nieudanego transferu do wyższej ligi. Start w kolejnym sezonie już po rundzie jesiennej zapewni sobie awans. ;-)) ja już ku.... nie wiem czy się z tej sytuacji w Starcie śmiać czy płakać. To wszystko jest tak nieracjonalne , że aż czasem myślę , że to nie jest prawda. Moja propozycja jest prosta : "gwiazdorzy" w odstawkę a gramy ambitnymi juniorami. Zero płacenia. Komu to nie odpowiada to w naszym powiecie , w tej lidze gra jeszcze chyba 5 drużyn. Ktoś chętnie takich gwiazdorów zagospodaruje.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:51
0
Start ma same latwe mecze na koniec...teraz przyjezdza do nich mocno.oslabiona Sparta( pauzuja za kartki bodys, rutkowski, kiejda...dodatkowo barabasz ma wesele a kontuzjowany jest Bralewski i terlecki..wiec polowa to juniorzy beda)..pozniej jada do slabiutkiej granicy gdzie najlepszy zawodnik to a.slomka...a na koniec mecz "przyjazni" z frassati ;) wiec 9pkt w kieszeni!!!
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:43
0
...ponoc kazdy zawodnik z ogniwa ma dostac wyposazenie lazienki za darmo od cersani...warunek musza przynajmniej zremisowac
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:41
0
...start tez odpuszcza ...juz z bialopolem bylo widac!!....na koniec trener Krakiewicz jeszcze pobiega za pilka bo armia zaciezna premii nie dostala...eh starcik
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 17:27
0
***s://pl-pl.facebook.com/różankanadbugiempl-107392499302623/
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 15:57
0
KOCHAMY RÓŻANKĘ !!! I TO ŻE NASZA PIĘKNA RÓŻANKA JEST LIDEREM !!!
Avatar
Gość / 9 czerwca 2017 o 06:20
0
To zainwestuj łatwo usiąść przed klawiatura i napisać kilka zdań krytyki. Jest tak jak jest a jesli masz pomysły sponsorów i wpływ na władzę miasta to zacznij działać aby twoje słowa stały się rzeczywistością.
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 19:54
0
Kto jak kto ale Klub z tak wielką historią jak Start powinien grać w 3 lidze! To jest wstyd dla całego miasta! Kompromitacja władz miejskich, lokalnych przedsiębiorców którzy nie chcą zainwestować poważnych pieniędzy! Jeśli ktoś wierzy że da się w dzisiejszych czasach zbudować coś bez sianka jest niezłym naiwniakiem.
Avatar
Gość / 8 czerwca 2017 o 18:36
0
Start start Krasnystaw
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 11:41
0
Mądre słowa, taki pomysł jeśli dobrze pamiętam juź był.
Avatar
Gość / 7 czerwca 2017 o 07:58
0
Maniek wraca z nieudanego transferu do wyższej ligi. Start w kolejnym sezonie już po rundzie jesiennej zapewni sobie awans. ;-)) ja już ku.... nie wiem czy się z tej sytuacji w Starcie śmiać czy płakać. To wszystko jest tak nieracjonalne , że aż czasem myślę , że to nie jest prawda. Moja propozycja jest prosta : "gwiazdorzy" w odstawkę a gramy ambitnymi juniorami. Zero płacenia. Komu to nie odpowiada to w naszym powiecie , w tej lidze gra jeszcze chyba 5 drużyn. Ktoś chętnie takich gwiazdorów zagospodaruje.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:51
0
Start ma same latwe mecze na koniec...teraz przyjezdza do nich mocno.oslabiona Sparta( pauzuja za kartki bodys, rutkowski, kiejda...dodatkowo barabasz ma wesele a kontuzjowany jest Bralewski i terlecki..wiec polowa to juniorzy beda)..pozniej jada do slabiutkiej granicy gdzie najlepszy zawodnik to a.slomka...a na koniec mecz "przyjazni" z frassati ;) wiec 9pkt w kieszeni!!!
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:43
0
...ponoc kazdy zawodnik z ogniwa ma dostac wyposazenie lazienki za darmo od cersani...warunek musza przynajmniej zremisowac
Avatar
Gość / 6 czerwca 2017 o 22:41
0
...start tez odpuszcza ...juz z bialopolem bylo widac!!....na koniec trener Krakiewicz jeszcze pobiega za pilka bo armia zaciezna premii nie dostala...eh starcik
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 2 1

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 0 0

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 16 7

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 3 1

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 5

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 3 12

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 2 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA
21 KOLEJKA

Wyniki:

Unia Rejowiec - Hetman Żółkiewka 0:0
Spółdzielca Siedliszcze - Frassati Fajsławice 1:2
Ogniwo Wierzbica - Start Krasnystaw 0:3
Granica Dorohusk - Ruch Izbica 2:2
Unia Białopole - Tatran Kraśniczyn 3:2
Hutnik Ruda Huta - Cukrownik Brat 1:4
Orzeł Srebrzyszcze - Sparta Rejowiec 1:0

Tabela:

1. Brat 21 53 84-33
2. Unia Białopole 21 49 68-33
3. Start 21 48 89-23
4. Sparta 21 37 57-37
5. Frassati 21 33 64-49
6. Unia Rejowiec 21 31 44-49
7. Hetman 21 31 43-43
8. Ruch 21 30 62-51
9. Ogniwo 21 27 37-43
10. Granica 21 22 33-56
11. Spółdzielca 21 21 39-56
12. Orzeł 21 21 36-72
13. Tatran 21 19 38-61