Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

4 listopada 2018 r.
16:18

Radomiak – Górnik 5:1. Bolesna porażka w hicie kolejki

Autor: Zdjęcie autora bs
1 11 A A
(fot. Wojciech Nieśpiałowski)

Zielono-czarni jechali na mecz do Radomia z zamiarem zbliżenia się do ścisłej czołówki zespołów walczących o awans, ale rzeczywistość dotkliwie zweryfikowała ich plany. Łęcznianie przegrali z Radomiakiem aż 1:5 i zakończyli trwającą od trzech spotkań passę meczów bez porażki

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Niedzielne spotkanie z wysokości trybun miał oglądać Franciszek Smuda, który lada dzień ma zasiąść na ławce trenerskiej łęcznian. – Jadę na mecz z Radomiakiem. Wejdę do szatni, przywitam się z piłkarzami, ale w tym meczu usiądę na trybunach, obejrzę grę z góry. Trenowanie Górnika rozpocznę od środy – powiedział popularny „Franz” w rozmowie z portalem eurosport.interia.pl

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczął się dla miejscowych. W 14 minucie z rzutu wolnego uderzał Maciej Filipowicz. Patryk Rojek zdołał obronić jego strzał, ale wobec dobitki Rafała Makowskiego był już bez szans. Zdobyty gol dodał animuszu gospodarzom, którzy jeszcze śmielej ruszyli do ataku. I dziesięć minut później, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłę w siatce umieścił Meik Karwot. Po upływie pół godziny szansę na gola mieli zielono-czarni, ale strzał Mohameda Essama, naciskanego przez obrońców, trafił wprost w Mateusza Kochalskiego.

Po zmianie stron nie mający nic do stracenia Górnicy ruszyli do ataku. I w 54 minucie mogli zdobyć gola kontaktowego. Jednak Igor Korczakowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem Radomiaka, a dobitka Pawła Wojciechowskiego trafiła w poprzeczkę. Niewykorzystana sytuacja zemściła się kilka minut później. W 61 minucie, tym razem z rzutu karnego, trafił Brazylijczyk Leandro. Później Karwot popisał się strzałem z dystansu, a w 75 min skompletował hattricka. Łęcznianie walczyli do końca – bramkę honorową zdobył Tomasz Midzierski.

Radomiak Radom – Górnik Łęczna 5:1 (2:0)

Bramki: Makowski (14), Karwot (24, 69, 75), Leandro (61-karny) – Midzierski (79).

Radomiak: Kochalski – Jakubik, Klabnik, Świdzikowski, Grudniewski, Leandro (78 Wawszczyk), Karwot, Makowski, Filipowicz (72 Winsztal), Luz (65 Suchanek), Sokół (59 Rolinc).

Górnik: Rojek – Pajnowski, Midzierski, Markowski, Zagórski, Korczakowski (67 Szysz), Tymosiak, Bętkowski (46 Sosnowski), Pisarczuk (81 Dzięgielewski), Essam, Wojciechowski.

Żółte kartki: Świdzikowski, Jakubik – Pisarczuk, Zagórski, Sosnowski, Tymosiak.

Sędziował: Marcin Kochanek (Opole).

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:59
+6
No widzę że sie zaczyna. A ja wlasnie się pojawie z rodziną... Bo każdy kto choć trochę szcunku do tej drużyny posiada powinien być na meczach i wspierać Ją... Każdą porażkę trzeba przełknąć nawet taką jak ta dzisiejsza gorzka ale niestety. Zamiast krytykować pochwalcie się na ilu meczach Górnika byliście na ilu meczach przybijaliscie piątki z chłopakami po kazdym zwycięstwie... A nieee... Bo Wy to kibice tzw. trolllle tylko internet i krytyka... Je.....ani JANUSZE...... A co do Vela to nie rozumiem czego się Go czepiacie, klub z długów wyprowadził włożył i wkłada w odbudowę mnóstwo czasu i serca tak jak robił to za czasów kiedy sam pracował na szacunek biegajac i nosząc z dumą barwy Górnika.
No widzę że sie zaczyna. A ja wlasnie się pojawie z rodziną... Bo każdy kto choć trochę szcunku do tej drużyny posiada powinien być na meczach i wspierać Ją... Każdą porażkę trzeba przełknąć nawet taką jak ta dzisiejsza gorzka ale niestety. Zamiast krytykować pochwalcie się na ilu meczach Górnika byliście na ilu meczach przybijaliscie piątki z chłopakami po kazdym zwycięstwie... A nieee... Bo Wy to kibice tzw. trolllle tylko internet i krytyka... Je.....ani JANUSZE...... A co do Vela to nie rozumiem czego się Go czepiacie, klub z długów wypr... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 17:46
+5
do tych co buduja wielki motor, jak to sie dzieje ze zdolni patrz Kochalski broni w Radomiaku, dlaczego nie jestescie w stanie zatrzymac od 25 lat mlodego zdolnego??
Avatar
Niech będzie / 4 listopada 2018 o 21:53
+4
Nie ma drużyny która by nie przegrała, i każdy kibic na świecie o tym wie ale w Polsce to przecież nie można, nawet na przykładzie Reprezentacji to jak wygrywają to o Polska nasza drużyna, jak przegrją to psy każdy wiesza, Trudno porażki  zdarzają się nawet najlepszym. Górnik jest w pierwszej 10tce i po tym smrodzie co Kapelko Zostawił to Velko zasługuje na szacunek bo z takim budżetem i długami ciężko cokolwiek zbudować, nie zapominajcie że po spadku z ek. Klub był w sytuacji kryzysowej i teraz trzeba czasu a nie napinacz w internecie, Ale niektórzy już tak mają
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 17:57
+2
Nie było tam u was może naszego wujka?
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 17:39
+1
Dzisiaj przegrali, jutro wygrają. Nie przesadzajcie.
Avatar
denko / 4 listopada 2018 o 20:24
+1
No fantastyczna seria trzech meczów bez porażki. Fiu, fiu ...
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:52
-1
A w Krasnymstawie szaleją z radości !
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:42
-1
Nazaruk velko aut poszła won
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:24
-1
No piszcie... Krytykujcie. Qrwa... Bolało jak huhuhu. Ale. Był, Będzie, Jest, GÓRNIK GKS. Panowie, Panowie daliście poprostu dooopyyuuuu
Avatar
Pustak / 5 listopada 2018 o 01:53
-3
Czym więcej asy z Łęcznej ( Ci co kopią gałę ) klepią bajdy w szkopskiej agitce ( KL )tym gorsze wyniki po takich spektaklach. Prasa jest dobra po meczu. Wtedy opinia jest prawdziwa.
Avatar
Gość / 5 listopada 2018 o 17:39
+1
Dzisiaj przegrali, jutro wygrają. Nie przesadzajcie.
Avatar
Pustak / 5 listopada 2018 o 01:53
-3
Czym więcej asy z Łęcznej ( Ci co kopią gałę ) klepią bajdy w szkopskiej agitce ( KL )tym gorsze wyniki po takich spektaklach. Prasa jest dobra po meczu. Wtedy opinia jest prawdziwa.
Avatar
Niech będzie / 4 listopada 2018 o 21:53
+4
Nie ma drużyny która by nie przegrała, i każdy kibic na świecie o tym wie ale w Polsce to przecież nie można, nawet na przykładzie Reprezentacji to jak wygrywają to o Polska nasza drużyna, jak przegrją to psy każdy wiesza, Trudno porażki  zdarzają się nawet najlepszym. Górnik jest w pierwszej 10tce i po tym smrodzie co Kapelko Zostawił to Velko zasługuje na szacunek bo z takim budżetem i długami ciężko cokolwiek zbudować, nie zapominajcie że po spadku z ek. Klub był w sytuacji kryzysowej i teraz trzeba czasu a nie napinacz w internecie, Ale niektórzy już tak mają
Avatar
denko / 4 listopada 2018 o 20:24
+1
No fantastyczna seria trzech meczów bez porażki. Fiu, fiu ...
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 17:57
+2
Nie było tam u was może naszego wujka?
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 17:46
+5
do tych co buduja wielki motor, jak to sie dzieje ze zdolni patrz Kochalski broni w Radomiaku, dlaczego nie jestescie w stanie zatrzymac od 25 lat mlodego zdolnego??
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:59
+6
No widzę że sie zaczyna. A ja wlasnie się pojawie z rodziną... Bo każdy kto choć trochę szcunku do tej drużyny posiada powinien być na meczach i wspierać Ją... Każdą porażkę trzeba przełknąć nawet taką jak ta dzisiejsza gorzka ale niestety. Zamiast krytykować pochwalcie się na ilu meczach Górnika byliście na ilu meczach przybijaliscie piątki z chłopakami po kazdym zwycięstwie... A nieee... Bo Wy to kibice tzw. trolllle tylko internet i krytyka... Je.....ani JANUSZE...... A co do Vela to nie rozumiem czego się Go czepiacie, klub z długów wyprowadził włożył i wkłada w odbudowę mnóstwo czasu i serca tak jak robił to za czasów kiedy sam pracował na szacunek biegajac i nosząc z dumą barwy Górnika.
No widzę że sie zaczyna. A ja wlasnie się pojawie z rodziną... Bo każdy kto choć trochę szcunku do tej drużyny posiada powinien być na meczach i wspierać Ją... Każdą porażkę trzeba przełknąć nawet taką jak ta dzisiejsza gorzka ale niestety. Zamiast krytykować pochwalcie się na ilu meczach Górnika byliście na ilu meczach przybijaliscie piątki z chłopakami po kazdym zwycięstwie... A nieee... Bo Wy to kibice tzw. trolllle tylko internet i krytyka... Je.....ani JANUSZE...... A co do Vela to nie rozumiem czego się Go czepiacie, klub z długów wypr... rozwiń
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:52
-1
A w Krasnymstawie szaleją z radości !
Avatar
Gość / 4 listopada 2018 o 16:42
-1
Nazaruk velko aut poszła won
Avatar
Pozdrawiam / 4 listopada 2018 o 16:42
-4
I po co było ryja zadzierać i pieprzyć że się jedzie do Radomia po wygraną?! Jak Łęczna zatrudni tego dziada i nieudacznika Smuda nie pojawię się z rodziną więcej na meczu Górnika.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach

Byli o krok od tragedii. Skończyło się na zniszczonych samochodach i… uszkodzonych wagonach 6 2

Dwoje kierowców może mówić o naprawdę dużym szczęściu – przez swoją nieuwagę zderzyli się z pociągami. Skończyło się tylko na strachu i na zniszczonych pojazdach

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin
24 listopada 2018, 19:00
film

Koncert Alameda 4 w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 24 listopada o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) odbędzie się koncert w ramach projektu Alameda.

Chełmianka – Wisła Sandomierz 0:1. Dobry tylko początek

Chełmianka – Wisła Sandomierz 0:1. Dobry tylko początek 0 0

Nie było przełamania w Chełmie. Drużyna Artura Bożyka zanotowała właśnie ósmy z rzędu mecz bez zwycięstwa. Biało-zieloni przegrali w sobotę u siebie z Wisłą Sandomierz 0:1

Polska – Holandia 0:49. Bardzo bolesna lekcja
galeria

Polska – Holandia 0:49. Bardzo bolesna lekcja 0 0

W meczu cyklu Rugby Europe Trophy sezonu 2018/2019 Polska przegrała z Holandią 0:49. Była to pierwsza porażka Biało-Czerwonych po zwycięstwach z Czechami i Litwą. Mimo przegranej nasza reprezentacja utrzymała prowadzenie w tabeli

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia]
galeria

Spadł pierwszy śnieg. Solarki wyjechały na ulice Lublina [zdjęcia] 92 9

Pierwszy śnieg spadł dzisiaj na ulice Lublina. Miejskie służby od razu ruszyły do pracy i na ulice wyjechały solarki. Na intensywne opady białego puchu będziemy musieli jeszcze poczekać

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży

Dariusz Gaweł (AZS UMCS Lublin): Chcę ugruntować pozycję AZS UMCS jako najlepszego klubu w województwie w szkoleniu dzieci i młodzieży 0 2

Rozmowa z Dariuszem Gawłem, prezesem AZS UMCS Lublin

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo]
film

Zniszczył autobusy na dworcu. Poszukuje go policja [wideo] 17 8

Nieznany mężczyzna zniszczył dwa zaparkowane na dworcu w Lublinie autobusy rejsowe. Straty wyceniono na ponad 22 tysiące złotych. Sprawcy poszukuje policja

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca

22. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca 1 0

Co Gdzie Kiedy. Jeśli publiczność wychodzi tanecznym krokiem to znak, że było super. Bo było. Zapowiadany jako gwiazda Ailey II gwiazdorstwo potwierdził

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem

Zderzenie samochodów w miejscowości Przytoczno. Są problemy z przejazdem 6 1

Dwa auta zderzyły się ze sobą w miejscowości Przytoczno, koło Lubartowa. Nikt nie został ranny, ale przejazd drogą krajową numer 48 w kierunku Dęblina jest utrudniony

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu
22 listopada 2018, 12:00

Wystawa pokonkursowa "Geniusz Kresów" w Zamościu 1 2

Co Gdzie Kiedy. Centrum Synagoga Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Zamościu (ul. Pereca 14) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej "Geniusz Kresów", który odbędzie się w czwartek, 22 listopada o godz. 12.

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs

Aplikacja ma pomóc uszczelnić system opłat za śmieci. Urzędnicy ogłaszają konkurs 0 1

Aplikacja poszukiwana. Ma to być takie rozwiązanie, które pomoże w uszczelnieniu systemu opłat za wywóz i zagospodarowanie śmieci w Świdniku. Wniosek o dopuszczenie do pilotażowego konkursu w ramach programu GovTech Polska można składać do końca listopada.

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia

Jeden numer telefonu ułatwi pacjentom korzystanie z systemu ochrony zdrowia 9 3

W oddziałach NFZ w całej Polsce działa już Telefoniczna Informacja Pacjenta (TIP) – wspólny numer telefonu dla Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Biura Rzecznika Praw Pacjenta.

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia]
galeria

Tłumy fanów na spotkaniu z Naruciakiem w Tarasach Zamkowych [zdjęcia] 220 25

Znany YouTuber - Naruciak - spotkał się w sobotę ze swoimi fanami z Lublina w Tarasach Zamkowych. Tłumy chętnych chciały sobie zrobić zdjęcie i porozmawiać ze swoim idolem.

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów
film

Polscy piłkarze przygotowują się do meczu z Portugalią w Lidze Narodów 0 2

Reprezentacja Polski we wtorek (20.11) rozegra ostatni mecz w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalią. Kadra Jerzego Brzęczka przygotowuje się do tego meczu w Gdańsku.

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji

Nie będą mieć fermy drobiu za płotem. Mieszkańcy sprzeciwiają się inwestycji 21 12

Gmina Baranów Maleją szanse na powstanie oprotestowanej przez mieszkańców Śniadówki dużej fermy drobiu. Odmowę wydania decyzji środowiskowej dla inwestycji w mocy utrzymało Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Lublinie

II liga
18. KOLEJKA

Wyniki:

Górnik - Gryf 2:1
Stal - ROW Rybnik 1:1
Znicz - Resovia 0:2
Olimpia G. - Błękitni 3:1
Bełchatów - Pogoń 1:1
Ruch - Siarka 2:0
Radomiak - Skra 0:0
Olimpia E. - Widzew przełożony
Rozwój - Elana przełożony

Tabela:

1. Widzew 17 37 33-14
2. Radomiak 18 34 40-11
3. Elana 17 32 27-15
4. Olimpia G. 18 31 34-23
5. Bełchatów 18 30 21-10
6. Górnik 18 29 31-31
7. Stal 18 27 30-25
8. Resovia 18 26 27-29