Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

4 stycznia 2020 r.
18:16

Co dalej z Chełmianką? Klub zaprasza kibiców na spotkanie

0 38 A A
(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Od kilkunastu dni do kibiców docierają kiepskie wieści odnośnie sytuacji Chełmianki. We wtorek, 7 stycznia działacze biało-zielonych zapraszają wszystkich sympatyków klubu na spotkanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Klub z Chełma oficjalnie nie potwierdził jeszcze plotek, że w rundzie wiosennej drużyna będzie składała się głównie z juniorów. Z powodu dużo mniejszej dotacji od władz miasta drużyna straci najważniejszych zawodników. A to tak naprawdę oznacza pożegnanie z III ligą, bo biało-zieloni na półmetku rozgrywek znajdują się w strefie spadkowej i bez konkretnych wzmocnień nie ma co marzyć o utrzymaniu.

Z posadą trenera pożegnał się już także Tomasz Złomańczuk, a ma go zastąpić Jan Konojacki - szkoleniowiec juniorów.

O tym, jakie plany mają działacze na przyszłość i jak wygląda obecna sytuacja kibice będą mogli dowiedzieć się we wtorek, 7 stycznia o godz. 18 w sali konferencyjnej w pawilonie sportowym na stadionie przy ul. I Pułku Szwoleżerów 15A w Chełmie. Zarząd i rada nadzorcza Chełmianki apeluje o liczne przybycie.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 stycznia 2020 r. o 13:27
+20
Mnie szlag trafia jak czytam teksty typu Chełmianke zaorac, Podlasie zaorac, Hetmana zaorac, Avie zaorac, Motor niech kisnie w III lidze, Wisła P. spadek, Górnik Ł. wiesniaki. A potem Ło matko: nasi młodzi wyjeżdżają, nie ma komu grać, na Lubelszczyźnie nie ma piłki itp. Kuźwa trolle internetowe opamietajcie się!!!!!!!! Nie życzę żadnej drużynie z naszego regionu takiego upadku jak zalicza teraz Chełmianka. Nie byłem jej kibicem ale jakoś szkoda mi że min. 2 drużyny z Lubelszczyzny spadają do IV ligi.
Avatar
kibic / 5 stycznia 2020 r. o 11:36
+13
Tłumoki chełmskie,czy za PO Chełmianka grała w Ekstraklasie?
 Za PO nie grała w ekstraklasie ale za PiS-u nie pogra nigdzie
Avatar
Zawodnik_trenerem / 5 stycznia 2020 r. o 11:30
+11
Dla wszystkich rodziców tzn "juniorów". Wy myślicie, że kluby robią Wam na złość, ze nie dopuszczają synków do grania. Nie zastanawiacie się dlaczego tak jest. Z góry zakładacie, ze klub jest zły bo synek nie gra.. Powiem Wam z doświadczenia... Taki synek po pierwsze nie jest nauczony grać w wyższej lidze, jego umiejętności są jeszcze za słabe.. ale dobra doszkoli się.. po drugie zastanówcie się co dzieje się w głowie 16 latka kiedy to nagle dostaje kontrakt na 3 tys zl. Robi to więcej szkody niż pożytku.. i dochodzi punkt trzeci taki junior wchodzi do szatni z głowa do góry bo przecież zarabia dużo kasy i jest bogiem wiec pyskuje starszym, pokazuje co to nie on, zaczynaja się imprezy i pokazywanie wszem i wobec jaki to ja jestem piłkarz.. czasy się zmieniły drodzy rodzice.. Ci co teraz grają czyt. Starsi, jako młodzi musieli lizać buty w szatni, nosić piłki i zamiatać po treningu, nie mogli odezwać się słowem do Starszych a jak użyli wulgaryzmu wiedzieli gdzie skończą... Sport ma również uczyć a nie spełniać fanaberie rodziców... To nie jest tylko moje zdanie.. Poczytajcie wypowiedzi chociażby Roberta Lewandowskiego czy Kuby Blaszczykowskiego... Na wszystko przyjdzie czas, każdy się musi nauczyć.. 
Dla wszystkich rodziców tzn "juniorów". Wy myślicie, że kluby robią Wam na złość, ze nie dopuszczają synków do grania. Nie zastanawiacie się dlaczego tak jest. Z góry zakładacie, ze klub jest zły bo synek nie gra.. Powiem Wam z doświadczenia... Taki synek po pierwsze nie jest nauczony grać w wyższej lidze, jego umiejętności są jeszcze za słabe.. ale dobra doszkoli się.. po drugie zastanówcie się co dzieje się w głowie 16 latka kiedy to nagle dostaje kontrakt na 3 tys zl. Robi to więcej szkody niż pożytku.. i dochodzi punkt trzeci t... rozwiń
Avatar
kibic z regionu / 5 stycznia 2020 r. o 12:41
+10
Wielki problem, rozwiązać i po problemie.
 Takie komentarze są najlepsze. Masz dzieci? Ruszają się trochę czy siedzą przed kompem po nocach? Może warto zapisać do Chełmianki lub Niedzwiadka? Pobiegają trzy razy w tygodniu, naucza się systematyczności, będą współpracować w grupie. Nauczą się być współodpowiedzialnym za wynik drużyny, będą musiały zmierzyć się z porażkami, zderzą się z niesprawiedliwością której jest pełno na świecie (chocby z bledami sedziego) i będą z tego wyciągać wnioski. Przy okazji efektem ubocznym będzie brak nadwagi, lepsze funkcjonowanie organizmu, a może i odnajdą w sporcie swoją drogę w życiu? Ja jako ojciec mogę ci powiedzieć że nie zrobisz tego samodzielnie za żadne pieniądze. To wazniejsze nawet niz latanie dziurawej ulicy, ale niestety efektow nie zobaczysz w miesiac. A każdy dzieciak kopiący w piłke z Chelma jeszcze dlugo będzie opowiadał innym, że po miejskim stadionie biegał niedawno Peszko czy Sobiech. Idąc tym tropem zlikwidować wszelkie instytucje kultury, sport, imprezy i basen bo przynosi straty. Niech wszyscy siedza i ogladaja Netflixa wcinajac pizze. Dzieki temu na pewno wiecej mlodych ludzi zostanie w miescie.
 Takie komentarze są najlepsze. Masz dzieci? Ruszają się trochę czy siedzą przed kompem po nocach? Może warto zapisać do Chełmianki lub Niedzwiadka? Pobiegają trzy razy w tygodniu, naucza się systematyczności, będą współpracować w grupie. Nauczą się być współodpowiedzialnym za wynik drużyny, będą musiały zmierzyć się z porażkami, zderzą się z niesprawiedliwością której jest pełno na świecie (chocby z bledami sedziego) i będą z tego wyciągać wnioski. Przy okazji efektem ubocznym będzie brak nadwagi, lepsze funkcjonowanie organi... rozwiń
Avatar
Gość / 5 stycznia 2020 r. o 07:59
+10
Teraz zarząd zaprasza kibiców? Nie pytano przecież nas zwolnienie Bożyka, nic nie zrobiono w poszukiwaniu sponsorów uzależniając funkcjonowanie klubu od miejskiej kasy, zaspokajano chore ambicje wożąc juniorów w II lidze CLJ po Polsce kiedy kasy już brakowało. I tak dalej...A dzisiaj kibice są potrzebni, pewnie do szturmu na ratusz!
Avatar
Gość / 5 stycznia 2020 r. o 10:46
+9
Jakich kibiców jak Chelmianka ich nie posiada raz na kilka meczy się zbiorą krzykna 10 minut i idą do domu w młynie 20 osob
Avatar
ja / 4 stycznia 2020 r. o 21:55
+9
Po co takie spotkanie???? Kibice sami zlikwidowali Chełmiankę wybierając w wyborach służących kaczyńskiego. PiS niszczy kolejno wszystko
Avatar
Gość / 4 stycznia 2020 r. o 23:10
+8
Pisałem wcześniej. Wycofać Chełmiankę z 3 ligi jak nie ma kasy i grać w niższej lidze juniorami. Szkoda dzieciaków na przegrane hokejowymi wynikami w 3 lidze.
Avatar
Gość / 5 stycznia 2020 r. o 16:25
+7
Ile klubów z biednej lubelszczyzny kończyło podobnie.chore ambicje nie odpowiedzialnych działaczy
Avatar
Rysiek z Klanu / 4 stycznia 2020 r. o 23:48
+6
Hit sezonu. Chełm głosował na Sasina. A ciekaw jestem czy Sasin wogóle wie gdzie jest miasto Chełm.pozdrawiam
Avatar
Gość / 10 stycznia 2020 r. o 15:01
+1
Co dalej z Chełmianką?
Avatar
Gość / 7 stycznia 2020 r. o 07:43
+1
Wybierajcie dalej prezydentów z PiS będziecie mieli A- klase oni tylko pomniki stawiac potrafią
Avatar
Gość / 6 stycznia 2020 r. o 23:35
+3
Myszka już w Hetmanie oficjalnie.
Avatar
Yeti / 6 stycznia 2020 r. o 13:16
+1
Poczytaj sobie o Ostrowicach, które za długi zostało zlikwidowane i przejęte bodajże przez Drawsko. Będzie niezła beka jak was przejmie np. Świdnik.
Avatar
znudzony / 6 stycznia 2020 r. o 12:51
0
Do lubelak vel kozia glowka jesteśmy spokojni bo wkrótce Zuk zostawi po sobie spalona ziemie i dlugi które będziecie splacac latami zresztą już macie prawie miliard siedemset mln do oddania.Za chwilke zaczna się oszczednosci na wszystkim a na waszym sporcie w pierwszym rzedzie i to będzie koniec od koszykówki po pilke reczna z ta kopana wlacznie. Sponsora macie a kto do was przyjdzie platfusie jak tam u was rzadza tylko układy kolesie Zuka i rozna menadzerka…. nikt poważny.
 Jak to od razu widać tą pisowską nienawiść. I do tego wyzwiska i jakaś durna zazdrość. Taki wasz kaczyński i wy tacy sami się robicie. Poza tym wiesz co??.... widziałeś kiedyś w Polsce miasto które z powodu długów zostało zlikwidowane? zaorane? zburzone? Taki jest świat tępa pisowska maso
 Jak to od razu widać tą pisowską nienawiść. I do tego wyzwiska i jakaś durna zazdrość. Taki wasz kaczyński i wy tacy sami się robicie. Poza tym wiesz co??.... widziałeś kiedyś w Polsce miasto które z powodu długów zostało zlikwidowane? zaorane? zburzone? Taki jest świat tępa pisowska maso rozwiń
Avatar
Gość / 6 stycznia 2020 r. o 11:22
+5
Przestańcie kopać leżącego. Znika Chełmianka, Podlasie. Jak Motor nie awansuje to też zniknie? Jak Wisła Puławy w przyszłym sezonie nie awansuje to też zniknie? I co chcecie chodzić na mecze IV ligi? Powodzenia z Zamościa
Avatar
Gość / 6 stycznia 2020 r. o 10:26
+1
Chełmianka to taki sam twór jak Motor ,przypomnę połączenia ze Spartą i Gwardią i kilkuletni niebyt na mapie .
Avatar
Gość / 6 stycznia 2020 r. o 09:37
-1
Od kilkunastu lat "kibice" tego tworu co gra na Arenie mają awansować i .upa.Sponsor przyjdzie kto ????? Marzyć marzyć dobra rzecz. . Jak tylko ZA Puławy pierdnąć to i żużla nie będzie .. Żużel na Arenę a ten twór na Kresową....Samo przygotowanie areny do kopanej zje pół kasy.... Czekamy na upadek tego "tworu" co jeszcze gra na Arenie.
Avatar
Spokojny / 6 stycznia 2020 r. o 09:09
+2
Do lubelak vel kozia glowka jesteśmy spokojni bo wkrótce Zuk zostawi po sobie spalona ziemie i dlugi które będziecie splacac latami zresztą już macie prawie miliard siedemset mln do oddania.Za chwilke zaczna się oszczednosci na wszystkim a na waszym sporcie w pierwszym rzedzie i to będzie koniec od koszykówki po pilke reczna z ta kopana wlacznie. Sponsora macie a kto do was przyjdzie platfusie jak tam u was rzadza tylko układy kolesie Zuka i rozna menadzerka…. nikt poważny.
Avatar
Gość / 5 stycznia 2020 r. o 21:11
-3
Co będzie to będzie ważne żeby Siarowoli do awonsu zabrakło 2pkt... I tego się trzymajmy...."wiesniaki i gimbazy" z Lubelskiego......
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 czerwca 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 czerwca 2021 roku

Premiera filmu "Elementum" w Chatce Żaka
19 czerwca 2021, 19:00

Premiera filmu "Elementum" w Chatce Żaka

Działająca w Chatce Żaka Grupa Taneczna zMYsł zaprezentuje film pt. "Elementum", którego dwa premierowe pokazy odbędą się 19 czerwca o godz. 19 i 20 w siedzibie akademickiej instytucji (ul. Radziszewskiego 16).

Lubelskie: Miedziane rynny na wagę złota. Złodzieje zabierają też pokrycia dachów

Lubelskie: Miedziane rynny na wagę złota. Złodzieje zabierają też pokrycia dachów

Miedź ciągle w cenie. Giną nie tylko rynny z kościołów, ale też pokrycie dachu. Do jednej z ostatnich takich kradzieży doszło na terenie powiatu kraśnickiego.

Łuków: Chodnik przy Łapiguzie. Rozmowa burmistrza z wiceministrem przyspieszy inwestycję?

Łuków: Chodnik przy Łapiguzie. Rozmowa burmistrza z wiceministrem przyspieszy inwestycję?

Mieszkańcy ulicy Łapiguz w Łukowie od lat czekają na chodnik. Wreszcie pojawia się szansa po tym, jak burmistrz Piotr Płudowski o tej sprawie poinformował wiceministra infrastruktury Rafała Webera.

Neonowe popiersie greckiego boga Apolla zawisło na Centrum Kultury w Lublinie

Neonowe popiersie greckiego boga Apolla zawisło na Centrum Kultury w Lublinie

Popiersie greckiego boga Apolla w czapce z daszkiem od dzisiaj jest na elewacji Centrum Kultury. To neon Joanny Dudoń, która wygrał ubiegłoroczny konkurs

Letnie warsztaty w DDK Węglin

Letnie warsztaty w DDK Węglin

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na letnie warsztaty, które odbędą się w dniach 26-30 lipca oraz 2-6 sierpnia.

Lublin: Będą nowe mieszkania i akademiki? Życie tu ma się wiązać z "dużymi uciążliwościami"

Lublin: Będą nowe mieszkania i akademiki? Życie tu ma się wiązać z "dużymi uciążliwościami"

Ratusz chce zmienić przeznaczenie terenu leżącego między ul. Szeligowskiego, Chodźki i Czapskiego. Zamierza umożliwić tu budowę akademików oraz mieszkań, choć przyznaje, że mieszkanie w tym miejscu będzie się wiązać z „dużymi uciążliwościami”

Wszyscy chcieli zobaczyć i poczuć dziwidło olbrzymie

Wszyscy chcieli zobaczyć i poczuć dziwidło olbrzymie

– Na ten moment czekaliśmy wszyscy. Zaczęło się! Nasze dziwidło olbrzymie (Amorphophallus titanum) dziś rozkwitnie – poinformował w niedzielę stołeczny Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego.

W Zamościu trwa wojna gokartowa. Licytujący chcą zdobyć kawałek miejskiego placu na wypożyczalnię

W Zamościu trwa wojna gokartowa. Licytujący chcą zdobyć kawałek miejskiego placu na wypożyczalnię

Dwanaście razy więcej niż cena wywoławcza – takie stawki oferowali licytujący podczas dzisiejszego przetargu na dzierżawę kawałka miejskiego placu. Chodzi o miejsce na wypożyczalnię gokartów rowerowych. A gokarty i tak już jeżdżą po zamojskim parku. Startują z... prywatnych posesji

Taneczny spektakl "Śpiąca Królewna" w Centrum Spotkania Kultur
19 czerwca 2021, 14:00

Taneczny spektakl "Śpiąca Królewna" w Centrum Spotkania Kultur

W sobotę, 19 czerwca aż trzykrotnie będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur spektakl "Śpiąca Królewna" Teatru Tańca GRAWiTAN. Pokazy o godz. 14, 16 i 18.

Lublin: Klimatyzatory niezgody, czyli komu w bloku przeszkadza buczenie
Alarm24
galeria

Lublin: Klimatyzatory niezgody, czyli komu w bloku przeszkadza buczenie

Klimatyzatory lokali usługowych na parterze bloku przy ul. Fulmana przeszkadzają trzem mieszkańcom wyższych pięter. Pozostali się nie skarżą. Ci, którzy narzekają na hałas i drgania, skierowali sprawę do sądu

Na skróty przez Świdnik. Ruszy drugi etap budowy małej obwodnicy miasta

Na skróty przez Świdnik. Ruszy drugi etap budowy małej obwodnicy miasta

Lada dzień rozpocznie się drugi etap budowy al. Solidarności w Świdniku, tzw. małej obwodnicy miasta. Prace dotyczą odcinka od ul. Ks. J. Hryniewicza do ul. Kusocińskiego. Roboty mają potrwać do końca roku.

Polscy kibice tłumnie stawili się na treningu kadry i dodawali piłkarzom otuchy gromkimi brawami
film

Polscy kibice tłumnie stawili się na treningu kadry i dodawali piłkarzom otuchy gromkimi brawami

Gdańsk. Polscy kibice kolejny raz pokazali, dlaczego uważani są za najlepszych na świecie. Dzień po porażce naszej reprezentacji ze Słowacją 1:2 w pierwszym meczu Euro 2020 tłumnie pojawili się na otwartym treningu Biało-Czerwonych.

Biała Podlaska: 350 lat historii. Do kościoła św. Antoniego przyjechali Radziwiłłowie

Biała Podlaska: 350 lat historii. Do kościoła św. Antoniego przyjechali Radziwiłłowie

Kościół św. Antoniego obchodzi 350-lecie istnienia. – Cieszę się, że pamięta się tutaj o fundatorach tego miejsca – mówił Maciej Radziwiłł, który brał udział w uroczystościach. To jego przodkowie ufundowali kościół i klasztor.

Puławy: Drogowcy pamiętają o ulicy Niezapominajki

Puławy: Drogowcy pamiętają o ulicy Niezapominajki

Mieszkańcy ul. Niezapominajki na puławskim osiedlu Włostowice czekają na jezdnię z asfaltu, chodnik i latarnie. Zadanie ma szansę na wykonanie w tym roku. Niestety, poniedziałkowe otwarcie ofert nie przyniosło najlepszych wieści.

III LIGA, GRUPA IV
40. KOLEJKA

Wyniki:

Podhale Nowy Targ - Cracovia II 3-1
Orlęta Spomlek - Stal Stalowa Wola 4-3
Wisłoka Dębica - Chełmianka 3-1
Wisła Sandomierz - Jutrzenka Giebułtów 1-0
Siarka Tarnobrzeg - Korona II Kielce 1-2
Lewart Lubartów - Hetman Zamość 4-1
KS Wiązownica - Wólczanka 3-3
Stal Kraśnik - KSZO 1-2
Wisła Puławy - Avia Świdnik 1-0
ŁKS Łagów - Podlasie Biała Podlaska 3-0