Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

21 września 2019 r.
13:55

Jutrzenka Giebułtów – Motor Lublin 1:0. Beniaminek zbyt silny

0 115 A A

Kibice Motoru muszą przełknąć kolejną, gorzką pigułkę. W sobotę żółto-biało-niebiescy przegrali na wyjeździe z beniaminkiem grupy czwartej – Jutrzenką Giebułtów 0:1

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed pierwszym gwizdkiem trener gości Mirosław Hajdo zapowiadał, że chociaż beniaminek znajduje się na dole tabeli, to i tak będzie groźnym przeciwnikiem. Szkoleniowiec Motoru tym razem od pierwszej minuty wystawił do gry aż czterech młodzieżowców. Szansę na debiut dostał nawet bramkarz Rafał Strączek, który do ekipy żółto-biało-niebieskich dołączył dopiero w połowie sierpnia, a do tej pory grał jedynie w A klasowych rezerwach.

Pierwsze minuty, to niewiele groźnych akcji z obu stron. Dwa razy bramkarza beniaminka strzałami z dystansu próbował zaskoczyć Grzegorz Bonin, ale bez powodzenia. W 25 minucie drużyna z Małopolski wywalczyła rzut rożny. I stały fragment gry przyniósł beniaminkowi prowadzenie. Strączka główką pokonał Krzysztof Michalec.

Żółto-biało-niebiescy próbowali szybko odpowiedzieć. Zza pola karnego uderzał Sławomir Duda, a w 34 minucie centymetrów do szczęścia zabrakło Michałowi Gruntowi. Napastnik ekipy z Lublin strzelał głową po dośrodkowaniu Tomasza Brzyskiego, ale zamiast do siatki przymierzył tylko w poprzeczkę.

W samej końcówce wydawało się, że goście wreszcie doprowadzą do wyrównania. W 45 minucie Motor wywalczył rzut karny. Piłkę na „wapnie” ustawił etatowy wykonawca jedenastek, czyli Brzyski. Niestety, tym razem lepszy w tym pojedynku był bramkarz drużyny z Giebułtowa. I ostatecznie na przerwę piłkarze trenera Hajdy schodzili przegrywając 0:1. Tradycyjnie lublinianie byli częściej przy piłce, wielokrotnie wrzucali piłkę w pole karne rywali, ale efektu bramkowego nie było.

W przerwie trener Hajdo nie dokonał żadnych zmian. Dał swoim zawodnikom jeszcze kilkanaście minut na odrobienie strat. Nic jednak z tego nie wyszło. Dlatego w 57 minucie na boisku zameldował się Michał Paluch, a niedługo później Piotr Ceglarz. Motor długo bił głową w mur. Znowu z dystansu próbował Bonin, a minimalnie niecelnie strzelił Adam Nowak. Ciągle jednak czegoś brakowało, żeby przynajmniej doprowadzić do wyrównania.

Na kwadrans przed końcowym gwizdkiem główkował Duda jednak tuż nad poprzeczką. Ostatnie minuty nie przyniosły zmiany wyniku i żółto-biało-niebiescy musieli się pogodzić z drugą porażką w tym sezonie. W środę Rafał Grodzicki i jego koledzy zagrają na Arenie Lublin z Podlasiem Biała Podlaska.

Jutrzenka Giebułtów – Motor Lublin 1:0 (1:0)

Bramka: Michalec (25).

Motor: Strączek – Gruszkowski (72 Michota), Grodzicki, Kajpust, Brzyski, Kunca (65 Nowak), Swędrowski, Kumoch (61 Ceglarz), Duda, Bonin (72 Rymek), Grunt (57 Paluch).

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 115

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PanRozsądny / 21 września 2019 o 14:28
+26
Naprawdę to już jest PRZESADA! Wiem, że zaraz spadnie na mnie lawina komentarzy "kumatych", ale uważam, że MOTOR S.A. powinno się rozwiązać i zacząć grać jako RKS 1950 MOTOR LUBLIN. To pozwoliłoby się odciąć od tej Szarowoli. Ze względu na sukcesy RKS 1950 mógłby zacząć rozgrywki w IV lidze (to i tak tylko liga niżej). Umożliwiłoby to granie z większym entuzjazmem, a na fali wznoszącej po awansie grałoby się znacznie łatwiej, niż teraz - po 5 latach nieudanej walki. Nikt nie mógłby zarzucić, że Motor to nie Motor tylko "Spartakus". Fuzja nigdy nie kończy się dobrze!!! Śląsk Wrocław nie zgodził się na fuzję z Dyskobolią i następnie zdobył tytuł Mistrza Polski. Zgodziła się Polonia Warszawa i dzisiaj walczy o utrzymanie w 3 lidze! MOTOR to musi być MOTOR!! Rozwiązać tą podróbę i zacząć grać na swój dorobek! Dzisiaj jest to tylko maszynka do robienia pieniędzy, a wcale tak być nie musi....
Naprawdę to już jest PRZESADA! Wiem, że zaraz spadnie na mnie lawina komentarzy "kumatych", ale uważam, że MOTOR S.A. powinno się rozwiązać i zacząć grać jako RKS 1950 MOTOR LUBLIN. To pozwoliłoby się odciąć od tej Szarowoli. Ze względu na sukcesy RKS 1950 mógłby zacząć rozgrywki w IV lidze (to i tak tylko liga niżej). Umożliwiłoby to granie z większym entuzjazmem, a na fali wznoszącej po awansie grałoby się znacznie łatwiej, niż teraz - po 5 latach nieudanej walki. Nikt nie mógłby zarzucić, że Motor to nie Motor tylko "Sparta... rozwiń
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 17:14
+25
LZS Turbia - Motor 1:0, Piast Tuczempy - Motor 1:0, Sokół Sieniawa - Motor 2:1 i 1:0, MKS Trzebinia/Siersza - Motor 3:1, Cosmos Nowotaniec - Motor 2:1, Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor 1:0 i 2:1, Powiślak Końskowola - Motor 1:0, Wiślanie Jaśkowice - Motor 4:3, no i dzisiaj Jutrzenka Giebułtów - Motor 1:0 i kolejna "metropolia" ma na rozkładzie "słynny" Motor Lublin. Lista wstydu i hańby wciąż rośnie.
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 14:23
+24
a mówiłem, że Giebułtów to już za dobry rywal na nich
Avatar
kibic od lat 80-tych / 21 września 2019 o 14:09
+24
heheheheh mówiłem???? Tuczempy, Sieniawa, Wólka Pełkińska, Trzebinia, Nowotaniec a teraz Gibułtów. heheh w jakiej dziurze Dziady Lublin zrobią z siebie jeszcze pośmiewisko??????
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 14:07
+23
Macie czołówkę macie lidera macie awans - pewny. Wstyd hańba .. Cała Polska z Was się śmieje. . .
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 16:05
+22
Remis z Podlasiem trzeba będzie uznać za niesamowity sukces. Ciekawe, jak dużo naiwniaków pojawi się w środę na lubelskim stadionie, żeby zobaczyć to "wydarzenie".
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 14:02
+22
Szaman z Szarowoli znowu rzucił klątwę na Motor
Avatar
Waldorf / 21 września 2019 o 15:52
+21
Ludzie! Giebułtów to jest przecież zwykła wieś, sprawdziłem w wiki, ok 1100 ludzi tam mieszka. Jesteśmy dnem i mułem. Szok
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 14:32
+21
No i jak tam dresiarskie tępe jany z gębą nie skalaną żadną myślą od lat 15? Zadowoleni z wyniku?
Avatar
Gość / 21 września 2019 o 14:10
+21
Teraz albo nigdy!!! Zacząć wszystko od zera, zakończyć klątwę szarowoli, i budować Wielki Motor od początku, tworzyć klub w oparciu o młodzieżowców.. Wstyd mi za to co sie teraz dzieje.
Avatar
ŁOJ / 23 września 2019 o 08:36
+1
ZNOWU JUDKOM NIE POSZŁO
Avatar
Pan z tęczką / 23 września 2019 o 06:50
+7
Piszcie co chcecie róbcie ci chcecie ale miłości do Motoru mi nie odbierzecie
 Nie zauważyłeś że waszego motoru już dawno nie ma?Podszywanie się pod tą nazwę a tak naprawdę jesteście Spartakus .Hipokryci nigdy nie widzą tego co rzeczywiste .
Avatar
Krzysioimisio / 23 września 2019 o 01:23
+2
Przykro mi bardzo,że Motor traci punkty z beniaminkiem. Trenerzy powinni dołaczyć młodych,zdolnych i głodnych sukcesów- KACPRA ŚLEDZIA,JAKUBA KNAPA a może nawet DANIELA KOCZONA.Nie wiem czy dadzą popracować jeszcze M.Hajdo czy Go zwolnią. Władze klubu raz pomylili się i za wcześnie pozbyli się m.in.DOMINIKA NOWAKA,który potem awansował z Miedzią do Ekstraklasy.Pozdrawiam i życzę awansu.
Avatar
obiektywnykibic / 22 września 2019 o 16:47
+1
Ja p...dole tylko 6 punktów straty do lidera  (II zespol Korony i tak nie awansuje)i lament. Liga ch...jowa, mamy zaległy mecz z Podlasie, gdzie Motor zainkasuje 3 punkty i będzie gonił czołówkę. Do końca będę wierzył w Motor! Ta liga naprawdę jest ch.nowa i nie ma komu awansować. Chyba, ze jeszcze Siarka.
  CHŁOPIE 10 pkt, patrzyles chyba nie na te statystyki:D
Avatar
kibic z regionu / 22 września 2019 o 15:53
0
Proszę sobie wyobrazić gdyby piłkarze dostali dawniej taką kase jak pan Więckowski z Kępo pilkarze już dawno by grali w 1 lidze wedługmoich obserwacji podziękujcie Ratuszowi z PO z panem Żukiem na czele ,dlaczego zrezygnowano z Gałeckiego Majewskiego gdzie ich trenerzy widzą w 2 lidze a Hajdo nie widział ich w 3 lidze wolał oby młodzi ogrywali się z Małopolski piszę to jako 50 letni kibic piłki Lubelskiej ,jak to jest że na  lubelskie drużyny Motor gra jakby zależało mu na nr w regionie a z wioskami przegrywa mecze ,ponieważ nie trenuje na pastwiskach czytaj słabej murawie jak Jutrzenka????
Proszę sobie wyobrazić gdyby piłkarze dostali dawniej taką kase jak pan Więckowski z Kępo pilkarze już dawno by grali w 1 lidze wedługmoich obserwacji podziękujcie Ratuszowi z PO z panem Żukiem na czele ,dlaczego zrezygnowano z Gałeckiego Majewskiego gdzie ich trenerzy widzą w 2 lidze a Hajdo nie widział ich w 3 lidze wolał oby młodzi ogrywali się z Małopolski piszę to jako 50 letni kibic piłki Lubelskiej ,jak to jest że na  lubelskie drużyny Motor gra jakby zależało mu na nr w regionie a z wioskami przegrywa mecze ,ponieważ nie trenuje na p... rozwiń
Avatar
Gelo / 22 września 2019 o 14:06
+5
A mówiłem żeby ich wywalić po 4 kolejce a nie czekać do tej pory?Zarząd trenerzy i zawodnicy to ludzie bez honoru inni by już dawno nie mogli spojrzeć w lustro za to co wyczyniają z Motorem i Lublinem.
Avatar
Ivan / 22 września 2019 o 13:29
+7
Od kopaczy z Jutrzenki trzeba brac autografy. Z pozdro dla Hajdo
Avatar
Gość / 22 września 2019 o 11:24
+9
Czy będą jakieś wywiady, zdjęcia, autografy po wczorajszym meczu? Zawsze było dodatkowo kilka artykułów, wypowiedzi a tu taka cisza?
Avatar
kibic / 22 września 2019 o 11:12
+13
Cała lubelszczyzna śmieje się z motoru!!!!
Avatar
Gerwazy / 22 września 2019 o 10:08
+14
Naprawdę to już jest PRZESADA! Wiem, że zaraz spadnie na mnie lawina komentarzy "kumatych", ale uważam, że MOTOR S.A. powinno się rozwiązać i zacząć grać jako RKS 1950 MOTOR LUBLIN. To pozwoliłoby się odciąć od tej Szarowoli. Ze względu na sukcesy RKS 1950 mógłby zacząć rozgrywki w IV lidze (to i tak tylko liga niżej). Umożliwiłoby to granie z większym entuzjazmem, a na fali wznoszącej po awansie grałoby się znacznie łatwiej, niż teraz - po 5 latach nieudanej walki. Nikt nie mógłby zarzucić, że Motor to nie Motor tylko "Spartakus". Fuzja nigdy nie kończy się dobrze!!! Śląsk Wrocław nie zgodził się na fuzję z Dyskobolią i następnie zdobył tytuł Mistrza Polski. Zgodziła się Polonia Warszawa i dzisiaj walczy o utrzymanie w 3 lidze! MOTOR to musi być MOTOR!! Rozwiązać tą podróbę i zacząć grać na swój dorobek! Dzisiaj jest to tylko maszynka do robienia pieniędzy, a wcale tak być nie musi....
 i to jest kierunek dla Motoru. Wlasnie tak trzeba zrobić. Niech to ktos rozwazy
 i to jest kierunek dla Motoru. Wlasnie tak trzeba zrobić. Niech to ktos rozwazy rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 115

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wygrana siatkarek Tomasovii, pierwsza porażka AZS UMCS

Wygrana siatkarek Tomasovii, pierwsza porażka AZS UMCS 0 0

W trzeciej kolejce punkty wywalczyła tylko drużyna Stanisława Kaniewskiego. Zawodniczki z Tomaszowa Lubelskiego ograły u siebie Maraton Krzeszowice 3:0. Z kolei AZS UMCS przegrał z Wisłą Kraków

W weekend zmieniamy czas na zimowy. Pośpimy godzinę dłużej

W weekend zmieniamy czas na zimowy. Pośpimy godzinę dłużej 0 1

W najbliższy weekend pośpimy godzinę dłużej. Wszystko za sprawą zmiany czasu z letniego na zimowy.

Rozbudują dwie lubelskie podstawówki. Pierwsze dzwonki w nowych budynkach mają zabrzmieć we wrześniu 2021 roku

Rozbudują dwie lubelskie podstawówki. Pierwsze dzwonki w nowych budynkach mają zabrzmieć we wrześniu 2021 roku 1 0

W przyszłym roku mają się zacząć rozbudowy miejskich podstawówek w dwóch rozwijających się dzielnicach: na Felinie i Sławinie. – Przetargi chcemy ogłosić na początku roku – mówi zastępca prezydenta. Optymistycznie zakłada, że pierwszy dzwonek w nowych budynkach zabrzmi już we wrześniu 2021 r.

Mateusz Morawiecki dalej na czele rządu? Polacy nie chcą zmian
Sondaż

Mateusz Morawiecki dalej na czele rządu? Polacy nie chcą zmian 0 11

Polacy chcą, aby Mateusz Morawiecki dalej sprawował funkcję prezesa Rady Ministrów - wynika z sondażu IBRiS, przeprowadzonego na zlecenie RMF FM i Dziennika Gazety Prawnej.

Senioralny weekend w Targach Lublin
25 października 2019, 0:00

Senioralny weekend w Targach Lublin 0 0

Weekend seniorów w Lublinie. W dniach 25-27 października w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach, uzyskać porady prawne, zapoznać się z ofertami sanatoriów i firm farmaceutycznych. Ale to nie wszystko. Będą także koncerty i inne atrakcje.

Ja jestem Żyd z "Wesela" - spektakl w Centrum Spotkania Kultur
22 listopada 2019, 18:00

Ja jestem Żyd z "Wesela" - spektakl w Centrum Spotkania Kultur 0 1

W dniach 22-24 listopada o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur będzie można zobaczyć spektakl Ja jestem Żyd z "Wesela" na podstawie opowiadania Romana Brandstaettera.

Nowa atrakcja dla fanów motoryzacji. Będzie można wypożyczyć fiata 126 p lub 125 p

Nowa atrakcja dla fanów motoryzacji. Będzie można wypożyczyć fiata 126 p lub 125 p 0 2

Gratka dla fanów motoryzacji. Być może już w ten weekend pojawi się możliwość wypożyczenia w Lublinie fiata 126 p lub 125 p.

Nie przejedziesz pod mostem obok ul. Janowskiej

Nie przejedziesz pod mostem obok ul. Janowskiej 0 3

Na dwa dni zamknięty ma być przejazd pod przebudowywanym mostem kolejowym obok ul. Janowskiej. Droga ma być zamknięta od godz. 8 rano w środę do godz. 20 w czwartek, ale jest szansa, że prace uda się zakończyć wcześniej.

Były piłkarz Motoru Lublin doniósł na siebie do prokuratury. Jest decyzja ws. śledztwa

Były piłkarz Motoru Lublin doniósł na siebie do prokuratury. Jest decyzja ws. śledztwa 4 5

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie rzekomego obstawienia u bukmacherów wyniku jednego z meczów piłkarskiego Motoru Lublin. Sam na siebie doniósł śledczym były kapitan lubelskiej drużyny

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.10.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 22.10.2019 0 0

Zmarł Onufry Koszarny, od 20 lat grał hejnał na balkonie ratusza w Lublinie
galeria
film

Zmarł Onufry Koszarny, od 20 lat grał hejnał na balkonie ratusza w Lublinie 10 1

Zmarł Onufry Koszarny, który przez ponad 20 lat, codziennie o godzinie 12 na balkonie lubelskiego Ratusza, grał hejnał na trąbce

We wtorek otwarcie stołówki UMCS. Tak tu było kilkanaście lat temu [zdjęcia]
galeria

We wtorek otwarcie stołówki UMCS. Tak tu było kilkanaście lat temu [zdjęcia] 21 9

- Jadając w tej stołówce obiady, zaglądałem też z zaciekawieniem za kulisy, gdzie nieupoważnionym wstęp jest zwykle wzbroniony. Pani Irena Nawrot załatwiła mi pismo, taki list polecający od rektora, które kulisy te przede mną otworzyło - wyjaśnia autor zdjęć

Zgwałcił znajomą, bo chciała wrócić do domu?

Zgwałcił znajomą, bo chciała wrócić do domu? 0 4

46-latek z gminy Leśniowice odpowie za gwałt. Miał zaatakować kobietę, z którą przez kilka dni imprezował w jednym domu. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.

Robot z Kraśnika przed dużym wyzwaniem w Dubaju

Robot z Kraśnika przed dużym wyzwaniem w Dubaju 4 4

Drużyna robotyczna z Kraśnika leci na Mistrzostwa Świata do Dubaju. – Jesteśmy jedyną ekipą, która dwukrotnie pod rząd stanęła na podium – mówi Dariusz Głuchowski, jeden z mentorów Spice Gears. – Brakuje nam tylko złota. Mamy nadzieję, że tym razem się uda