Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

11 kwietnia 2019 r.
8:10

Konrad Nowak (Motor Lublin): Odrobiliśmy zaledwie punkt do lidera

0 16 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Rozmowa z Konradem Nowakiem, kapitanem Motoru Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Taki był plan, żeby w derbach z Wisłą spokojnie poczekać na swoje szanse?

– Mamy swoją taktykę, ale nie chcę zdradzać tak do końca jaką, bo jeszcze sporo meczów przed nami. Wiedzieliśmy, że Wisła to bardzo dobry zespół. Wiedzieliśmy też, że wyciągną lekcje z meczu pucharowego. My swoją grą, może delikatnie usypialiśmy przeciwnika, ale w odpowiednim momencie chcieliśmy przyśpieszyć i myślę, że to się udało.

  • Tuż po przerwie mógł pan podwyższyć prowadzenie Motoru...

– Nie ma żadnych wątpliwości. Powinienem strzelić na 3:0 i zamknąć mecz. A niedługo później zrobiło się 2:1 i trochę nerwówka. Na szczęście nie powtórzyła się sytuacja z finału Pucharu Polski i tym razem zamiast 2:2 to my strzeliliśmy na 3:1. To też jest bardzo ważne.

  • W rundzie wiosennej ciągle możecie się pochwalić kompletem punktów...

– Wiadomo, że każda wygrana buduje drużynę. Pamiętajmy jednak, że chociaż wygraliśmy właśnie po raz szósty z rzędu, to odrobiliśmy zaledwie punkt do lidera. Ciągle tracimy do pierwszego zespołu cztery „oczka”. Nadal trzeba zachować chłodną głowę, bo liga toczy się dalej.

  • Na Arenie znowu radzicie sobie świetnie, ale w końcówce sezonu będziecie musieli rozegrać dwa spotkania w roli gospodarza na innym stadionie, prawdopodobnie przy Al. Zygmuntowskich. To nie będzie miało znaczenia w kluczowej fazie sezonu?

– Myślę, że dla mnie nie. Kiedyś swoje zagrałem na Zygmuntowskich, pamiętam ten stadion i wspominam miło. Wiem, że będzie bardzo dobra atmosfera, tak jak na Arenie. Wiadomo, że odbędą się u nas mistrzostwa do lat 20 i trzeba zmienić stadion na jakiś czas. Ale Zygmuntowskie to nie jest jakaś tam macocha, więc wierzę, że będzie dobrze i że będziemy się tam dobrze czuli.

  • Można powiedzieć, że wasza forma rośnie? Z Wisłą rozegraliście jeden z najlepszych meczów w tej rundzie...

– Chciałoby się, żeby każdy mecz był odrobinę lepszy od tego poprzedniego i żeby nam się lepiej grało. Aczkolwiek pamiętajmy, że teraz liczą się dla nas przede wszystkim każde, kolejne punkty. I w ten sposób do tego podchodzimy. Musimy realizować taktykę w każdym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty. Nie ma też w naszych meczach żadnej, szaleńczej szarży, żeby wygrywać wysoko, bo czy się wygrywa 3:1, czy 5:0, to punktów dostaje się tyle samo.

  • Teraz przed wami rywal z dołu tabeli, czyli Czarni Połaniec...

– Jedziemy tam po zwycięstwo, nie mamy innego wyjścia. Wiadomo, że ciężko się gra w takich miejscowościach. Dla takich drużyn mecz z Motorem to ciekawe wydarzenie. Każdy mobilizuje się dodatkowo na takie spotkania. Pokazaliśmy jednak już w tej rundzie, że potrafimy sobie radzić z takimi przeciwnikami i z nimi wygrywać.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2019 o 08:18
+14
Trzymam kciuki za awans Motoru do II ligi!!!
Avatar
Aaa / 11 kwietnia 2019 o 08:26
+12
W Lublinie ponad 3000 kibiców na stali Rzeszów 350 osob, Po co chcą grać wyżej jak kibiców nie mają.
Avatar
Koyot / 11 kwietnia 2019 o 11:37
+9
Hehe, nawet będąc 13 pkt za liderem można sobie wmawiać, że jest się ważnym. Ale fakt faktem, że niektóre drużyny z regionu cięższe warunki stawiały Motorowi, a innym odpuszczały. Najlepsze są w tym Orlęta. Zrzucałbym to jednak na mentalność i kompleksy. A wracając do meczu, na prawdę fajna gra przez pierwsze pół godziny. Potem raz lepiej raz gorzej. Brawa Dla wszystkich za dojście do presingu po stracie piłki. W szczególnosci dla Gałeckiego za niezliczone odbiory. W takich ligach robi się wyniki żelazną konsekwencją i bieganiem z domieszką umiejetności, która ma robić różnicę. I to wczoraj długimi fragmentami było. Szkoda tylko tych kontuzji... Oby nie były poważne.
Hehe, nawet będąc 13 pkt za liderem można sobie wmawiać, że jest się ważnym. Ale fakt faktem, że niektóre drużyny z regionu cięższe warunki stawiały Motorowi, a innym odpuszczały. Najlepsze są w tym Orlęta. Zrzucałbym to jednak na mentalność i kompleksy. A wracając do meczu, na prawdę fajna gra przez pierwsze pół godziny. Potem raz lepiej raz gorzej. Brawa Dla wszystkich za dojście do presingu po stracie piłki. W szczególnosci dla Gałeckiego za niezliczone odbiory. W takich ligach robi się wyniki żelazną konsekwencją i bieganiem z domi... rozwiń
Avatar
AVE MOTOR / 11 kwietnia 2019 o 10:26
+5
Dokładnie tak. U nas jest atmosfera,frekwencja,wspaniali i wierni kibice na dobre i na złe. Na Stali ze Spartakusem totalny piknik,z czym do drugiej ligi-żenada!
Avatar
kibic od lat 80-tych / 11 kwietnia 2019 o 19:32
+4
Ciekawe czy w zarządzie i wśród kopaczy jest chęć na awans????? Żeby znowu na koniec sezonu nie było jakiejś klęski jak 2 lata temu w Radzyniu. W Lublinie ewidentnie nikt nie chce piłki na wyższym poziomie. Przez ostatnie kilkanaście lat do IV ligi trafiały: GKS Katowice, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, ŁKS Łódź i wszyscy szybko wracali do rozgrywek centralnych. Tylko w Lublinie nikt nie chce żeby Motor wydobył sie z wiejskiej ligi
Avatar
Florek / 12 kwietnia 2019 o 19:38
+1
Przepraszam panie z miasta stłecznego zwanego Lublinem... to niech będzie i 350 tys. mała różnica. A miekkim siurkiem to Ciebie musieli zrobić skoro nie potrafisz przyjąć prawdy na klatę jak prawdziwy facet... A jeśli chodzi o te trzy c***e od Lublina i Motoru to owszem skorzystam chociażby przez wlasnie takich jak Ty Wiszący w kondomie dwa tygodnie na płocie.
Avatar
Max / 12 kwietnia 2019 o 12:59
+1
Kibice motoru już zaczynają swoje wywody pt: "U nas jest najlepsza atmosfera" "Na Stali piknik". Zajmijcie się swoim klubem. Awans będzie rozliczany z wyników sportowych a nie frekwencji na trybunach. Z drugiej strony to dobrze, że tak gadacie, bo wasze chamstwo i pogarda dla innych była nagradzana tym, że zostawaliście na kolejny rok w III lidze. I dlatego życzę wam powtórki z rozrywki w tym roku.
Avatar
Gej z NBA / 11 kwietnia 2019 o 11:50
+1
Dobra przyznaję się - jestem gejem
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2019 o 09:32
+1
Szanowni kibice Siarowoli. W tym sezonie Wisla Pulawy rozdaje punkty i rzadzi liga.. jak bedziecie opluwac Wisle P. Przegra ze Stala R i z Podhalem . I Wasz awons za 19 lat. Radze nie opluwac Wisly P bo zabraknie Wam dwa punkty i tak bedzie plujecie na zespoly z regionu i te zespoly Was zalatwia.......
Avatar
On / 11 kwietnia 2019 o 17:59
0
Mieścina ponad 400 tys. mieszkańców a na mecze przychodzi 3000 tysiące... heh qrwa ot dopiero frekwencja. A śmieją się z takiej Łęcznej bo mało ludzi chodzi na Górnik. No tak tylko Łęczna ma coś koło 20 tys. ludzi więc co tu porównywać... Skoro taki ten Motor dobry to stadion powinien być zapelniony na każdym meczu conajmniej 10-cioma tysiącami ludzi...
Avatar
Florek / 12 kwietnia 2019 o 19:38
+1
Przepraszam panie z miasta stłecznego zwanego Lublinem... to niech będzie i 350 tys. mała różnica. A miekkim siurkiem to Ciebie musieli zrobić skoro nie potrafisz przyjąć prawdy na klatę jak prawdziwy facet... A jeśli chodzi o te trzy c***e od Lublina i Motoru to owszem skorzystam chociażby przez wlasnie takich jak Ty Wiszący w kondomie dwa tygodnie na płocie.
Avatar
Max / 12 kwietnia 2019 o 12:59
+1
Kibice motoru już zaczynają swoje wywody pt: "U nas jest najlepsza atmosfera" "Na Stali piknik". Zajmijcie się swoim klubem. Awans będzie rozliczany z wyników sportowych a nie frekwencji na trybunach. Z drugiej strony to dobrze, że tak gadacie, bo wasze chamstwo i pogarda dla innych była nagradzana tym, że zostawaliście na kolejny rok w III lidze. I dlatego życzę wam powtórki z rozrywki w tym roku.
Avatar
Piotr / 11 kwietnia 2019 o 23:02
-6
Ciekawe czy w zarządzie i wśród kopaczy jest chęć na awans????? Żeby znowu na koniec sezonu nie było jakiejś klęski jak 2 lata temu w Radzyniu. W Lublinie ewidentnie nikt nie chce piłki na wyższym poziomie. Przez ostatnie kilkanaście lat do IV ligi trafiały: GKS Katowice, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, ŁKS Łódź i wszyscy szybko wracali do rozgrywek centralnych. Tylko w Lublinie nikt nie chce żeby Motor wydobył sie z wiejskiej ligi[/quote]  
Mieścina ponad 400 tys. mieszkańców a na mecze przychodzi 3000 tysiące... heh qrwa ot dopiero frekwencja. A śmieją się z takiej Łęcznej bo mało ludzi chodzi na Górnik. No tak tylko Łęczna ma coś koło 20 tys. ludzi więc co tu porównywać... Skoro taki ten Motor dobry to stadion powinien być zapelniony na każdym meczu conajmniej 10-cioma tysiącami ludzi...
  [quote]Mieścina ponad 400 tys. mieszkańców a na mecze przychodzi 3000 tysiące... heh qrwa ot dopiero frekwencja. A śmieją się z takiej Łęcznej bo mało ludzi chodzi na Górnik. No tak tylko Łęczna ma coś koło 20 tys. ludzi więc co tu porównywać... Skoro taki ten Motor dobry to stadion powinien być zapelniony na każdym meczu conajmniej 10-cioma tysiącami ludzi...
 Jaka mieścina kmiocie pier*olony robiony miękim h*jem. Po pierwsze stolica województwa, po drugie nie 400 a 350 tysięczna stolica województwa, a po trzecie z największą frekwencją na III ligowych boiskach. Ps. Proponuję tobie trzy h*je w bok od Lublina,jego mieszkańców i kibiców ŻÓŁTO BIAŁO NIEBIESKICH. 
 Jaka mieścina kmiocie pier*olony robiony miękim h*jem. Po pierwsze stolica województwa, po drugie nie 400 a 350 tysięczna stolica województwa, a po trzecie z największą frekwencją na III ligowych boiskach. Ps. Proponuję tobie trzy h*je w bok od Lublina,jego mieszkańców i kibiców ŻÓŁTO BIAŁO NIEBIESKICH.  rozwiń
Avatar
kibic od lat 80-tych / 11 kwietnia 2019 o 19:32
+4
Ciekawe czy w zarządzie i wśród kopaczy jest chęć na awans????? Żeby znowu na koniec sezonu nie było jakiejś klęski jak 2 lata temu w Radzyniu. W Lublinie ewidentnie nikt nie chce piłki na wyższym poziomie. Przez ostatnie kilkanaście lat do IV ligi trafiały: GKS Katowice, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Widzew Łódź, ŁKS Łódź i wszyscy szybko wracali do rozgrywek centralnych. Tylko w Lublinie nikt nie chce żeby Motor wydobył sie z wiejskiej ligi
Avatar
On / 11 kwietnia 2019 o 17:59
0
Mieścina ponad 400 tys. mieszkańców a na mecze przychodzi 3000 tysiące... heh qrwa ot dopiero frekwencja. A śmieją się z takiej Łęcznej bo mało ludzi chodzi na Górnik. No tak tylko Łęczna ma coś koło 20 tys. ludzi więc co tu porównywać... Skoro taki ten Motor dobry to stadion powinien być zapelniony na każdym meczu conajmniej 10-cioma tysiącami ludzi...
Avatar
House / 11 kwietnia 2019 o 13:40
-5
To prawda, że szkoda obiektu przy Zygmuntowskich na tych grajków. Tam jest świątynia żużla i niech tak zostanie. Jest inny, znakomity obiekt dla tego poziomu - Kresowa - idealna wręcz na 4 ligową kopaninę i można poczuć klimat Daleszyc czy Wólki Pełkińskiej. Ewentualnie może obiekty Lublinianki ale to szkoda
Avatar
Gej z NBA / 11 kwietnia 2019 o 11:50
+1
Dobra przyznaję się - jestem gejem
Avatar
Koyot / 11 kwietnia 2019 o 11:37
+9
Hehe, nawet będąc 13 pkt za liderem można sobie wmawiać, że jest się ważnym. Ale fakt faktem, że niektóre drużyny z regionu cięższe warunki stawiały Motorowi, a innym odpuszczały. Najlepsze są w tym Orlęta. Zrzucałbym to jednak na mentalność i kompleksy. A wracając do meczu, na prawdę fajna gra przez pierwsze pół godziny. Potem raz lepiej raz gorzej. Brawa Dla wszystkich za dojście do presingu po stracie piłki. W szczególnosci dla Gałeckiego za niezliczone odbiory. W takich ligach robi się wyniki żelazną konsekwencją i bieganiem z domieszką umiejetności, która ma robić różnicę. I to wczoraj długimi fragmentami było. Szkoda tylko tych kontuzji... Oby nie były poważne.
Hehe, nawet będąc 13 pkt za liderem można sobie wmawiać, że jest się ważnym. Ale fakt faktem, że niektóre drużyny z regionu cięższe warunki stawiały Motorowi, a innym odpuszczały. Najlepsze są w tym Orlęta. Zrzucałbym to jednak na mentalność i kompleksy. A wracając do meczu, na prawdę fajna gra przez pierwsze pół godziny. Potem raz lepiej raz gorzej. Brawa Dla wszystkich za dojście do presingu po stracie piłki. W szczególnosci dla Gałeckiego za niezliczone odbiory. W takich ligach robi się wyniki żelazną konsekwencją i bieganiem z domi... rozwiń
Avatar
kokoloko / 11 kwietnia 2019 o 11:14
0
Na jakich Al. Zygmuntowskich ? Speed Car wraz z Mosir i UM  zrobili wszystko żeby nie grał tam Motor 2 ostatnich kolejek w roli gospodarza! Płyta pełna studzienek, nowe wiraże i węższe boisko... Cały kur* Mosir.
  Zrobili wszystko żeby 10000 kibiców oglądało mecz w którym żużlowcy wygrywają mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mieli zostawić piłkarski syf żeby czwartoligowi kopacze łaskawie zagrali 2 mecze? Trzeba było myśleć o tym wcześniej i przełożyć mecze na jesień, doskonale wszyscy wiedzieli że będą MŚ w piłce nożnej
Avatar
AVE MOTOR / 11 kwietnia 2019 o 10:26
+5
Dokładnie tak. U nas jest atmosfera,frekwencja,wspaniali i wierni kibice na dobre i na złe. Na Stali ze Spartakusem totalny piknik,z czym do drugiej ligi-żenada!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 3:1. Udany rewanż za rundę jesienną

Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 3:1. Udany rewanż za rundę jesienną 0 0

W starciu niepokonanych na wiosnę: Stali i Sokoła górą pierwsza z ekip. Piłkarze Jarosława Pacholarza w mocno odmłodzonym składzie pokonali drużynę z Sieniawy 3:1

TBV Start – Anwil Włocławek 70:88. Koniec marzeń o ósemce [zdjęcia]
galeria

TBV Start – Anwil Włocławek 70:88. Koniec marzeń o ósemce [zdjęcia] 0 0

Anwil Włocławek pozbawił koszykarzy TBV Startu resztek nadzei o udziale w fazie play-off. Mistrz Polski wygrał 88:70, a pierwsze skrzypce w ekipie Igora Milicicia grał wychowany w Lublinie Michał Ignerski

Wigilia paschalna: W kościołach święcenie ognia [zdjęcia]
galeria

Wigilia paschalna: W kościołach święcenie ognia [zdjęcia] 0 1

Święcenie ognia i paschału w Parafii Świętej Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie.

Chełmianka - Podlasie 3:1. Tym razem nie zmarnowali przewagi

Chełmianka - Podlasie 3:1. Tym razem nie zmarnowali przewagi 0 3

Przed pierwszym gwizdkiem sobotnich derbów zarówno Chełmianka, jak i Podlasie liczyły na punkty. Po meczu w dużo lepszych nastrojach byli jednak gospodarze. Drużyna Artura Bożyka pokonała rywali 3:1 i zrobiła duży krok w kierunku utrzymania. A bialczanie znowu znaleźli się pod kreską

Lama uciekinierka słynna w całej Polsce ma nowy dom. Mieszka w woj. lubelskim
galeria
film

Lama uciekinierka słynna w całej Polsce ma nowy dom. Mieszka w woj. lubelskim 0 1

Rozmowa ze Stefanem Odojem, nowym właścicielem słynnej lamy z Bierunia. Stefan Odój prowadzi Ośrodek Malibu w podlubelskiej Krężnicy Jarej, w którym funkcjonuje minizoo. To nowy dom Rambo

Orlęta Spomlek - Wisła Sandomierz 2:0. Uciekają od strefy spadkowej

Orlęta Spomlek - Wisła Sandomierz 2:0. Uciekają od strefy spadkowej 0 1

Orlęta nie zmarnowały szansy. Biało-zielonym dwa mecze z rzędu wypadły na własnym stadionie. I w obu drużyna Rafała Borysiuka była lepsza od rywali. Tym razem ograła Wisłę Sandomierz 2:0, chociaż pierwszą bramkę zdobyła dopiero w 70 minucie

Urząd kupił radnym tablety. Chcą je oddać dzieciom. "Boją się elektroniki?"

Urząd kupił radnym tablety. Chcą je oddać dzieciom. "Boją się elektroniki?" 0 6

Grupa radnych chce przekazać dzieciom z domów dziecka tablety, jakie zafundował im magistrat do pracy. – Czy radni boją się elektroniki? – pyta Piotr Błażewicz, przewodniczący Rady Miasta w Zamościu.

Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 1:1. Wreszcie zdobyli coś na wyjeździe

Wiślanie Jaśkowice - Avia Świdnik 1:1. Wreszcie zdobyli coś na wyjeździe 0 1

Avia na pewno rozegrała lepszy mecz niż przed tygodniem przeciwko Wólczance. Żółto-niebiescy po wizycie w Skawinie dopisali jednak do swojego konta tylko jeden punkt. Spotkanie z Wiślanami Jaśkowice zakończyło się remisem 1:1. Trzeba dodać, że dla żółto-niebieskich to było pierwsze „oczko” wywalczone w tym roku na boisku rywala

Rajd Rowerowy w Puławach
27 kwietnia 2019, 9:00

Rajd Rowerowy w Puławach 0 2

W sobotę, 27 kwietnia o godz. 9 w Puławach rozpocznie się wiosenny Rajd Rowerowy Terenowy. Start ze Skweru Niepodległości.

Droga krzyżowa przed katedrą Notre Dame [wideo]
film

Droga krzyżowa przed katedrą Notre Dame [wideo] 0 0

Paryż, Francja. Wielu katolików uczestniczyło w wielkopiątkowej drodze krzyżowej przed spaloną katedrą Notre Dame. Modlitwę poprowadził arcybiskup Paryża, Michel Aupetit.

Działacze PiS chcą gruntownego remontu dworca kolejowego w Lubartowie

Działacze PiS chcą gruntownego remontu dworca kolejowego w Lubartowie 0 7

Działacze lubartowskiego PiS chcą gruntownego remontu dworca kolejowego. Zaczęli zbierać podpisy pod petycją w tej sprawie

W kraju więcej pijanych kierowców. Jak jest w Lubelskiem?

W kraju więcej pijanych kierowców. Jak jest w Lubelskiem? 0 8

Krajowe policyjne statystyki pijanych kierowców po raz pierwszy od kilku lat wykazują tendencję wzrostową. Jednym z nielicznych województw na pozytywnym minusie jest nasz region.

Artyści z Afryki, Szwajcarii i Gruzji w Lublinie. Przed nami KODY 2019 (program)
8 maja 2019, 19:00

Artyści z Afryki, Szwajcarii i Gruzji w Lublinie. Przed nami KODY 2019 (program) 0 1

Już po raz 11. Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża" zorganizuje w Lublinie Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY. W tym roku na festiwalowej scenie wystąpią znakomici artyści ze Szwajcarii, Gruzji a nawet Afryki. Hasłem przewodnim odbywającej się w dniach 8-10 maja imprezy będzie "Wieża Babel".

Koncert Freenology i Wera Kidżeski w Pubie u Szewca
25 kwietnia 2019, 19:30

Koncert Freenology i Wera Kidżeski w Pubie u Szewca 0 0

25 kwietnia o godz. 19.30 w Pubie u Szewca (ul. Grodzka 18) wystąpią Freenology i Wera Kidżeski.

W Radzyniu powstaje skatepark. Ma być gotowy do końca maja

W Radzyniu powstaje skatepark. Ma być gotowy do końca maja 0 1

W Radzyniu Podlaskim ruszyła budowa skateparku. Obiekt powstaje na Bulwarach.

III LIGA, GRUPA IV
24 KOLEJKA

Wyniki:

Czarni Połaniec - Motor Lublin 0:1
Hutnik - Stal Kraśnik 1:1
Spartakus Daleszyce - Chełmianka 1:1
Avia - Wólczanka 0:2
Orlęta - Wiślanie 2:1
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ 0:1
Podlasie - Stal Rzeszów 0:7
Wisła Puławy - KSZO 2:0
Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa 0:2

Tabela:

1. Podhale 24 55 44-19
2. Stal Rzeszów 24 52 64-19
3. Motor 24 51 43-21
4. Hutnik 24 45 45-28
5. Wisła Puławy 24 42 29-23
6. Stal Kraśnik 24 36 37-27
7. KSZO 24 34 37-33
8. Sokół 24 33 36-32
9. Orlęta 24 31 31-37
10. Wólczanka 24 30 29-23
11. Chełmianka 24 28 29-31
12. Avia 24 27 25-31
13. Wisła Sandomierz 24 26 24-43
14. Wiślanie 24 25 32-48
15. Podlasie 24 20 25-53
16. Czarni 24 18 23-43
17. Spartakus 24 18 19-42
18. Soła 24 17 21-43

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.