Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

13 maja 2017 r.
19:47

KSZO - Motor 2:2. Lublinianie zatrzymani, ale utrzymali lidera

0 39 A A
(fot. ARCHIWUM)

Motor Lublin zremisował z KSZO 2:2, ale pozostał liderem tabeli. Mecz dostarczył wielu emocji i na pewno nie rozczarował.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 2:2 (2:2)

Bramki: Jamróz (35), Tylec (39) - Tymosiak (9), Majkowski (14).

KSZO: Wierzgacz – Łatkowski, Stachurski, Mianowany (63 Dobkowski), Sołtykiewicz, Czajkowski, Cheba (7 Łokieć), Persona, Mężyk, Jamróz (66 Grunt), Tylec (86 Gil).

Motor: Socha -Michota, Tadrowski (46 Cholerzyński), Gieraga, Słotwiński, Majkowski (66 Stachyra), Oziemczuk (75 Myśliwiecki), Tymosiak, Kamiński, Kaczmarek, Paluch.

Żółte kartki: Mężyk, Mianowany, Grunt, Stachurski (KSZO) - Tadrowski, Michota (Motor).

 

90+4' Koniec. Motor remisuje z KSZO 2:2.

90+3' Motor nie rezygnuje, zamieszanie w polu karnym KSZO, ale wybijają gospodarze. Po chwili strzał Cholerzyńskiego, ale wyyyysoko. Chyba skończy się remisem.

90+2' Wolny dla KSZO będzie groźnie. Gil fatalnie psuje dośrodkowanie. Kontra Motoru, ale... spalony.

90' Arbiter doliczy cztery minuty.

90' Żółtko dla Stachurskiego. Po chwili kapitalna szansa dla Motoru! Coś niesamowitego. Michał Paluch z bliska fatalnie pudłuje.

89' Obie ławki rezerwowych obserwują końcówkę na stojąco. W tych ostatnich minut żadnej z ekip nie udało się jednak stworzyć poważnej okazji na gola.

86' Gil za Tylca.

85' Do wejścia szykuje się Rafał Gil.

83' Kartka dla Michała Grunta.

82' Słotwiński świetnie przedarł się lewą stroną, dobrze zagrywa w pole karne, ale niestety "do nikogo". Była szansa na trzecie trafienie dla Motoru.

81' Akcja KSZO właśnie "zadymioną" częścią boiska, ale pogubił się zawodnik gospodarzy.

78' Połowa boiska zadymiona. Sędzia na razie nie przerwa meczu. Z wysokości trybun średnio widać bramkarza KSZO.

77' Kamil Łokieć na murawie, potrzebna pomoc medyczna.

76' Lewym skrzydłem atakuje KSZO, dobra wrzutka w pole karne, ale Słotwiński wygrywa pojedynek w powietrzu. Kontra Motoru jednak źle podaje Stachyra.

75' Myśliwiecki za Oziemczuka.

74' Stanisław Wierzgacz na posterunku, kibice KSZO rozświetlają stadion efektowną oprawą, a na boisko wejdzie zaraz Paweł Myśliwiecki.

72' Kamil Oziemczuk musi opuścić boisko, ale zaraz na nie wróci, to nic groźnego. Po chwili świetna szansa Łatkowskiego. Uderza z półobrotu, ale tuż nad poprzeczką. Ładny strzał.

71' Groźna akcja KSZO. Ze szkdyła do środka schodzi Kamil Łokieć. Uderza zewnętrzną częścią stopy, ale po rykoszecie gospodarze zarobili tylko rzut rożny.

68' Wrzutka Persony z rzutu wolnego, ale Artur Gieraga robi swoje i wyjaśnia sytuację. Szybka kontra Motoru, ale lublinianie tracą piłkę.

66' Za chwile na boisku zamelduje się Kamil Stachyra.

64' Ostro w pole karne Kaczmarek, ale gospodarze zażegnują niebiezpieczeństwo.

63' Dobkowski za Mianowanego.

62' W ekipie KSZO to wejśćia na murawę szykuje się Michał Dobkowski, a na boisku groźnie pod bramką Motoru. Socha znowu ratuje swój zespół odważnym wyjściem i wyciąga piłkę spod nóg Tylca.

60' A na stadionie w Ostrowcu słychać "Walczyć Motor walczyć".

59' Ucieka skrzydłem Majkowski, ale Mianowany ratuje sytuację faulem i ogląda żółty kartonik. Motor wznawia za szybko, sędzia cofa grę.

58' Kolejna akcja KSZO, najpierw sędzia stosuje przywilej korzyści po faulu w środku pola, ale piłka kończy ostatecznie w rękach Sochy. Znowu było groźnie.

56' Błyskawicznie przenosimy się pod drugą bramkę. A tam Paluch zablokowany i po chwili miejscowi wybijają na uwolnienie.

55' Kaczmarek wraca do defensywy, żeby pomóc kolegom pod swoją bramką. I bardzo się przydał.

54' Znowu groźnie gospodarze. Wychodzą z akcją trzech na trzech, ale nie mieli piłkarze KSZO poomysłu, jak rozmontować defensywę rywala. Oddali kolejny strzał, ale wysoko nad bramką.

52' Świetna okazja KSZO! Łukasz Jamróz wychodzi sam na sam z Sochą, ale źle zabrał się z piłką i za bardzo wyrzucił się do boku. Oddał strzał, ale prosto w rękawice bramkarza.

48' Spokojny początek z obu stron. Na razie żadna z ekip nie forsuje tempa.

46' Zaczęła się druga połowa. W Motorze doszło do zmiany. Kamil Cholerzyński zastąpił Juliena Tadrowskiego.

45+2' Koniec pierwszej połowy. Świetny mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim. oby tak dalej.

45' Sędzia dolicza dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

43' Świetny strzał Słotwińskiego z rzutu wolnego. Niestety, piłka trafia w boczną siatkę.

41' Kaczmarek ładnie położył dwóch rywali i posyła rogala na bramkę rywali. Tuż nad poprzeczką. Wreszcie obudził się Motor, bo gospodarze w ostatnich fragmentach są bardzo groźni.

39' No i mamy 2:2! Hubert Tylec doprowadza do remisu, a na trybunach w Ostrowcu "Jeszcze jeden". Zanosi się na trudną końcówkę pierwszej połowy dla drużyny z Lublina.

38' Żółta kartka dla Michoty, który wyciął rywala przy linii bocznej.

35' 1:2! Łukasz Jamróz. Świętną robotę wykonał Persona, który dograł do Jamroza, a ten w sytuacji sam na sam zdobył swoją dziewiątą bramkę w tym sezonie.

34' Żółta kartka dla Mężyka.

33' Najpierw KSZO domaga się rzutu karnego. Sędzia puszcza grę i z kontrą wyszli przyjezdni. Majkowski potężnie uderzył na bramkę, ale tuż nad poprzeczką.

29' Błyskawiczna odpowiedź ekipy z Lublina. Wrzutka Kamińskiego i Oziemczuk strzela tuż obok słupka.

28' KSZO blisko kontaktowego trafienia. Marcin Michota łatwo minięty na skrzydle, dobra piłka w pole karne i tam słupek ratuje Sochę.

26' Po dużych emocjach w pierwszych fragmentach meczu, teraz zrobiło się nieco spokojniej na boisku.

22' Drugi gol dla drużyna Marcina Sasala to ostatecznie zamobójcze trafienie Klaudiusza Łatkowskiego.

21' Dwa rzuty rożne dla miejscowych. Socha znowu łapie piłkę i zażegnuje niebezpieczeństwo pod swoją bramką.

19' Po chwili poprzeczka ratuje Sochę!

18' Tomasz Persona uderza bezpośrednio z rzutu wolnego, ale świetnie broni Socha.

17' Julien Tadrowski ratuje sytuację pod swoją bramką faulem i ogląda żółtą kartkę. Będzie groźnie. Żółta dla "Julka".

16' Mogło być 0:3. Po świetnym podaniu od Kamila Oziemczuka Michał Paluch biegnie sam na bramkarza rywali, ale jest naciskany przez obrońcę rywali i uderza obok słupka. Mogło być po zawodach.

15' Majkowski świetnie przedarł się lewą stroną, wpadł w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, a tam piłka odbiła się od jednego z rywali i ląduje w siatce!

14' Druga akcja ekipy z Lublina i... 0:2!

13' Po wrzutce z rzutu wolnego refleksem wykazał się Paweł Socha. który broni główkę napastnika KSZO. Było groźnie.

12' Po objęciu prowadzenia Motor bardzo agresywnie. Goście nie pozwalają rozegrać rywalom akcji w środku pola.

9' Pierwszy strzał Motoru na bramkę rywali i od razu 0:1!. Tomasz Tymosiak po wybiciu przez obrońców przyjął spokojnie piłkę na udoi i huknął zza pola karnego do siatki! Świetne otwarcie gości.

7' Łokieć zastępuje Chebę, który z powodu urazu opuszcza boisko na noszach.

6' Kontuzja w ekipie KSZO.

4' Kibice Motoru nie zmieścili się na swoim sektorze, więc zajmują jeszcze jeden.

2' Wysoki pressing KSZO. Motor próbował wyjść ze swojej połowy, ale bez powodzenia.

1' Mecz rozpoczęła drużyna KSZO i od razu z wysokiego c, bo Paweł Socha wyprzedza napastnika gospodarzy.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
piter76 / 15 maja 2017 o 08:38
0
Wielka szkoda. Garbarnia odjechała nam na dobre... Dzięki Motor za walkę i emocje! wielki Szacun za to co zrobiliście w tej rudzie!!! pozdrawiam. Walczysz Motor do końca!
Avatar
ja / 14 maja 2017 o 14:43
0
Ten co tu pisze o Szarowoli to wali konia wtedy?? Podnieca go Szarowola??? Kobiety go nie kręcą a Szarowola owszem??? Podniecaja Cię kolego też Lech Wronki?? Polonia Grodzisk Wielkopolski??? O Olimpii Poznań/Gdańk nie wspomnę albo o Sokole Pniewy/Tychy.
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 11:32
0
parafiaszarowola.pl
Avatar
antek / 14 maja 2017 o 10:57
0
..uj z Żukiem,... w końcu szkoda kibiców że muszą oglądać jakieś Cosmosy, Podhala czy Wierną...
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 10:08
0
No i "po ptokach" Garbarnia, żeby wygrać ligę, może pozwolić sobie na stratę 4 punktów, czy li na dwa remisy lub porażkę i remis - przy założeniu, że Motor do końca nie straci ani punktu. No i nie udał się panu Żukowi jubileusz.
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 09:24
0
To oglądałeś chyba inny mecz. Mnie tam mecz się podobał. Zarówno KSZO jak i Motor zagrały jak na III ligę dobre zawody.Gdyby nie ta idiotyczna reforma rozgrywek, gdzie jakieś ogóry plączą się po I i II lidze, oba zespoły powinny być o klasę wyżej.
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 08:47
0
Oglądałem mecz w telewizji. Nie wiem dlaczego pisze się, że to był jakiś nadzwyczajne spotkanie. Mnie się mecz nie podobał. Zespół z Ostrowca przewyższał motorowców pod każdym względem. Jeżeli się wygrywa mecz 2:0, nie wykorzystuje się 100% sytuacji na strzelenie trzeciej bramki, a następnie traci się w krótkich odstępach dwie bramki to gdzie tu jest wysoki poziom w wykonaniu Motoru? Tyle niecelnych podań to nie spotyka się nawet w okręgówce. Motor nie ma napastników. Będąc sam na sam z bramkarzem KSZO piłkarz strzela mu w ręce (w końcówce), to o czym tu rozmawiać? Z taką grą to Motor nie miałby czego szukać w II lidze. Obrona moim zdaniem też nie zagrała dobrze, bo te dwie stracone bramki to ewidentna wina obrońców. Dużo jeszcze muszą pracować piłkarze nad poprawą techniki. Rzeczywiście awans trzeba odłożyć na następny sezon bo Garbarnia jest chyba poza zasięgiem. Nie pozwoli sobie na stratę punktów w zaległych spotkaniach.
Oglądałem mecz w telewizji. Nie wiem dlaczego pisze się, że to był jakiś nadzwyczajne spotkanie. Mnie się mecz nie podobał. Zespół z Ostrowca przewyższał motorowców pod każdym względem. Jeżeli się wygrywa mecz 2:0, nie wykorzystuje się 100% sytuacji na strzelenie trzeciej bramki, a następnie traci się w krótkich odstępach dwie bramki to gdzie tu jest wysoki poziom w wykonaniu Motoru? Tyle niecelnych podań to nie spotyka się nawet w okręgówce. Motor nie ma napastników. Będąc sam na sam z bramkarzem KSZO piłkarz strzela mu w ręce (w końcówce),... rozwiń
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 08:32
0
Czemu służy podbijanie tego bębenka? Proszę zobaczyć ile meczów zaległych ma Garbarnia i z kim i wtedy szukać faworytów do awansu..i nie jest to Motor i KSZO!
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 07:58
0
Stalówka my nie awansujemy ale za to Wy spadniecie i dopiero wtedy zobaczycie co to znaczy wpier...
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 07:52
0
Kara za kupczenie licencjami musi być !
Avatar
piter76 / 15 maja 2017 o 08:38
0
Wielka szkoda. Garbarnia odjechała nam na dobre... Dzięki Motor za walkę i emocje! wielki Szacun za to co zrobiliście w tej rudzie!!! pozdrawiam. Walczysz Motor do końca!
Avatar
ja / 14 maja 2017 o 14:43
0
Ten co tu pisze o Szarowoli to wali konia wtedy?? Podnieca go Szarowola??? Kobiety go nie kręcą a Szarowola owszem??? Podniecaja Cię kolego też Lech Wronki?? Polonia Grodzisk Wielkopolski??? O Olimpii Poznań/Gdańk nie wspomnę albo o Sokole Pniewy/Tychy.
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 11:32
0
parafiaszarowola.pl
Avatar
antek / 14 maja 2017 o 10:57
0
..uj z Żukiem,... w końcu szkoda kibiców że muszą oglądać jakieś Cosmosy, Podhala czy Wierną...
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 10:08
0
No i "po ptokach" Garbarnia, żeby wygrać ligę, może pozwolić sobie na stratę 4 punktów, czy li na dwa remisy lub porażkę i remis - przy założeniu, że Motor do końca nie straci ani punktu. No i nie udał się panu Żukowi jubileusz.
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 09:24
0
To oglądałeś chyba inny mecz. Mnie tam mecz się podobał. Zarówno KSZO jak i Motor zagrały jak na III ligę dobre zawody.Gdyby nie ta idiotyczna reforma rozgrywek, gdzie jakieś ogóry plączą się po I i II lidze, oba zespoły powinny być o klasę wyżej.
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 08:47
0
Oglądałem mecz w telewizji. Nie wiem dlaczego pisze się, że to był jakiś nadzwyczajne spotkanie. Mnie się mecz nie podobał. Zespół z Ostrowca przewyższał motorowców pod każdym względem. Jeżeli się wygrywa mecz 2:0, nie wykorzystuje się 100% sytuacji na strzelenie trzeciej bramki, a następnie traci się w krótkich odstępach dwie bramki to gdzie tu jest wysoki poziom w wykonaniu Motoru? Tyle niecelnych podań to nie spotyka się nawet w okręgówce. Motor nie ma napastników. Będąc sam na sam z bramkarzem KSZO piłkarz strzela mu w ręce (w końcówce), to o czym tu rozmawiać? Z taką grą to Motor nie miałby czego szukać w II lidze. Obrona moim zdaniem też nie zagrała dobrze, bo te dwie stracone bramki to ewidentna wina obrońców. Dużo jeszcze muszą pracować piłkarze nad poprawą techniki. Rzeczywiście awans trzeba odłożyć na następny sezon bo Garbarnia jest chyba poza zasięgiem. Nie pozwoli sobie na stratę punktów w zaległych spotkaniach.
Oglądałem mecz w telewizji. Nie wiem dlaczego pisze się, że to był jakiś nadzwyczajne spotkanie. Mnie się mecz nie podobał. Zespół z Ostrowca przewyższał motorowców pod każdym względem. Jeżeli się wygrywa mecz 2:0, nie wykorzystuje się 100% sytuacji na strzelenie trzeciej bramki, a następnie traci się w krótkich odstępach dwie bramki to gdzie tu jest wysoki poziom w wykonaniu Motoru? Tyle niecelnych podań to nie spotyka się nawet w okręgówce. Motor nie ma napastników. Będąc sam na sam z bramkarzem KSZO piłkarz strzela mu w ręce (w końcówce),... rozwiń
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 08:32
0
Czemu służy podbijanie tego bębenka? Proszę zobaczyć ile meczów zaległych ma Garbarnia i z kim i wtedy szukać faworytów do awansu..i nie jest to Motor i KSZO!
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 07:58
0
Stalówka my nie awansujemy ale za to Wy spadniecie i dopiero wtedy zobaczycie co to znaczy wpier...
Avatar
Gość / 14 maja 2017 o 07:52
0
Kara za kupczenie licencjami musi być !
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 458 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.