Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

1 lipca 2019 r.
15:30

Leszek Bartnicki przeniesie się z Motoru Lublin do GKS Tychy?

0 20 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

O zmianie prezesa w Motorze Lublin mówi się przynajmniej od kilku tygodni. Według informacji katowickiego „Sportu” szef żółto-biało-niebieskich może niedługo objąć taką samą funkcję w pierwszoligowym GKS Tychy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed tygodniem przy okazji przedstawienia nowego trenera Motoru prezydent Lublina Krzysztof Żuk nie chciał potwierdzić, że klub będzie miał nowego szefa.

Przy kilku innych okazjach zapowiadał jednak zmianę na tym stanowisku. Miałaby go zastąpić ktoś związany z urzędem miasta. Według plotek głównym kandydatem jest Paweł Majka – obecnie przewodniczący Rady Nadzorczej Motoru.

W poniedziałek katowicki „Sport” poinformował, że jako dyrektor sportowy GKS Tychy wkrótce będzie pracował Ryszard Komornicki. Dodatkowo w ciągu kilkunastu dni nowym prezesem pierwszoligowca ma zostać Bartnicki, który zastąpi Grzegorza Bednarskiego. Ten ostatni dymisję złożył 1,5 miesiąca temu.

 

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 lipca 2019 o 16:13
+38
Powiedzcie mi jak to działa. Jeden zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, drugi zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, trzeci zły dla Motoru trener idzie trenować drużynę z wyższe ligi, zły dla Motoru prezes idzie prezesować w drużynie dwie ligi wyżej. A w Motorze prezesem zostać ma gość, który przez ostatnie lata zasłużył się głównie wepchnięciem w zeszłym sezonie niechcianego przez Prezesa Bartnickiego trenera Sawy, który okazał się największym niewypałem i zmarnował nam sezon. Zasłużył się też tym, że jako szef Rady Nadzorczej pilnował żeby jak najwięcej dotacji od miasta dla klubu wracało od razu do spółek miejskich (88 tys. netto za dzień meczowy dla MOSiR!!!). I ten człowiek ma być prezesem? Bez elementarnej wiedzy o piłce? Bez znajomości w światku? Z wątpliwą chęcią awansu? Tu trzeba lobbować żeby nam okoliczności sprzyjały tak jak w ostatnim sezonie Stali (zwłaszcza, że w tym sezonie rozgrywki prowadzi lubelski OZPN), a nie politykę robić i kaskę rozprowadzać po swoich. Panie Prezydencie, tracę nadzieję, że chce Pan coś zrobić, a cierpliwości miałem dużo.
Powiedzcie mi jak to działa. Jeden zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, drugi zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, trzeci zły dla Motoru trener idzie trenować drużynę z wyższe ligi, zły dla Motoru prezes idzie prezesować w drużynie dwie ligi wyżej. A w Motorze prezesem zostać ma gość, który przez ostatnie lata zasłużył się głównie wepchnięciem w zeszłym sezonie niechcianego przez Prezesa Bartnickiego trenera Sawy, który okazał się największym niewypałem i zmarnował nam sezon. Zasłużył się też tym, że jako szef Rady Na... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2019 o 22:49
+16
Majka prezesem to już totalna kpina. Lepiej ten klub rozwiązać niż tacy ludzie to mają prowadzić
Avatar
Gość / 1 lipca 2019 o 19:13
+12
Może czas najwyższy, żeby w Ratuszu zorganizować debatę z udziałem Pana Prezydenta, radnych miejskich oraz kibiców którym leży na sercu dobro klubu, i porozmawiać z Panem Prezydentem jaką ma wizję dalszej działalności klubu, bo mam wrażenie, że jego najbliżsi doradcy wpuszczają go coraz bardziej w maliny, co raz podrzucając mu z d...y pomysły.
Avatar
Gość / 1 lipca 2019 o 16:43
+10
Majka? Wolne zarty! Przy wiedzy i kontaktach Bartnickiego to moze mu kawe zrobic...
Avatar
Bart / 1 lipca 2019 o 19:51
+7
Widzę, że wyborcy, którzy odwrócą się od Żuka za zabudowę Górek Czechowskich to za mało, chce on jeszcze żeby odwrócili się od niego wyborcy, którym leży na sercu dobro Motoru
Avatar
Gość / 1 lipca 2019 o 19:48
+7
prezydent to Motor ma głęboko w d---e.ta gadka była po to aby odwrócić uwagę od górek czechowskich.jakby mu zależało na klubie toby pozwolił rządzić Bartnickiemu a nie takim wielkim znawcom futbolu jak Komorski czy Majka.Oprzytomnijcie-pamiętacie skąd w klubie znalazł się Sawa?
Avatar
Lidi / 2 lipca 2019 o 06:31
+6
Nie zamydlicie ludziom oczu, to zukskowi najbardziej zależało żeby nie było awansu bo trzeba by wysuplac dodatkową kasę z budżetu miasta która jest pusta. Układ z piłkarzami był prosty. Wy gracie za dobra kasę ale bez awansu bo nikomu się ten awans nie opłaca
Avatar
www / 1 lipca 2019 o 20:00
+6
kibice to niech sobie rozmawiaja z zawodnikami na temat awansu bo to im sie nie oplaca awansowac
Avatar
Gość / 2 lipca 2019 o 13:14
+5
Powiedzcie mi jak to działa. Jeden zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, drugi zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, trzeci zły dla Motoru trener idzie trenować drużynę z wyższe ligi, zły dla Motoru prezes idzie prezesować w drużynie dwie ligi wyżej. A w Motorze prezesem zostać ma gość, który przez ostatnie lata zasłużył się głównie wepchnięciem w zeszłym sezonie niechcianego przez Prezesa Bartnickiego trenera Sawy, który okazał się największym niewypałem i zmarnował nam sezon. Zasłużył się też tym, że jako szef Rady Nadzorczej pilnował żeby jak najwięcej dotacji od miasta dla klubu wracało od razu do spółek miejskich (88 tys. netto za dzień meczowy dla MOSiR!!!). I ten człowiek ma być prezesem? Bez elementarnej wiedzy o piłce? Bez znajomości w światku? Z wątpliwą chęcią awansu? Tu trzeba lobbować żeby nam okoliczności sprzyjały tak jak w ostatnim sezonie Stali (zwłaszcza, że w tym sezonie rozgrywki prowadzi lubelski OZPN), a nie politykę robić i kaskę rozprowadzać po swoich. Panie Prezydencie, tracę nadzieję, że chce Pan coś zrobić, a cierpliwości miałem dużo.
  Przyjdzie Pan Majka z Prezesem Mosiru to będzie tandem! Nosem wciągną całą ligę! Bedzie loża "politic VIP", będą specjalne programy zapełnienia stadionu przez urzedników UM oraz pracowników miejskich spółek, ochrona będzie ze straży miejskiej i straży dla zwierząt, wszędzie drinki z palmką. Bilety pod ratuszem będą dawać hostessy z Rady Nadzorczej, FRS i Bóg wie skąd jesszcze tak jak było w przypadku niedawnych Mistrzostw Swiata - nie można było napisać że cena 0zł to napisano "projekt zapełniania stadionu". Nawet trawa po wymianie się sama ukorzeni, nawet ta na sztucznym boisku! Cuda będą!! Niestety w moim odczuciu awansu nie będzie! Pan Prezydent z całą switą wszystko spieprzą! Bez wzmocnień będzie znów agrow***! a narazie Pan Nowy Prezes nawet nie wypowiada się odnośnie klubu do mediów, może nie zna się na piłce? Bartnickiemu można zarzucić wiele, nikt nie jest niomylny, ale klub zaczął zyskiwać wizerunkowo, były akcje marketingowe, karnety, więcej ludzi na trybunach niż wcześniej i rozwój akademii. Poczekamy co dalej! obym się mylił i Bartnicki został, a jeśli nie to niech Prezydent powoła Nowego prezesa ale nie urzędnika a menagera co się na tym zna!
  Przyjdzie Pan Majka z Prezesem Mosiru to będzie tandem! Nosem wciągną całą ligę! Bedzie loża "politic VIP", będą specjalne programy zapełnienia stadionu przez urzedników UM oraz pracowników miejskich spółek, ochrona będzie ze straży miejskiej i straży dla zwierząt, wszędzie drinki z palmką. Bilety pod ratuszem będą dawać hostessy z Rady Nadzorczej, FRS i Bóg wie skąd jesszcze tak jak było w przypadku niedawnych Mistrzostw Swiata - nie można było napisać że cena 0zł to napisano "projekt zapełniania stadionu&qu... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lipca 2019 o 07:33
+5
Skoro o wszystkim w tym mieście można debatować, zwoływać sesje, spotkania, to może tak w końcu niech tematem takiego wydarzenia będzie sytuacja Motoru?
Avatar
ekonomista / 6 lipca 2019 o 15:07
0
Panie Żuk proszę  zatrzymać Bartnickiego jako dyrektor klubu to młody i ambitny człowiek bardzo wiele zrobiłl i zrobi dla  Motoru i Lublina  ,pozdrawiam i życzę aby pan Leszek pozostał w Motorze ile on załatwił malego wsparcia tego Majka by nie załatwił przez 10 lat
Avatar
działacz / 2 lipca 2019 o 13:34
-1
chodzą słuchy, że Spartakus Szarowola wraca na piłkarską mapę
Avatar
Gość / 2 lipca 2019 o 13:14
+5
Powiedzcie mi jak to działa. Jeden zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, drugi zły dla Motoru trener robi awans z inną drużyną, trzeci zły dla Motoru trener idzie trenować drużynę z wyższe ligi, zły dla Motoru prezes idzie prezesować w drużynie dwie ligi wyżej. A w Motorze prezesem zostać ma gość, który przez ostatnie lata zasłużył się głównie wepchnięciem w zeszłym sezonie niechcianego przez Prezesa Bartnickiego trenera Sawy, który okazał się największym niewypałem i zmarnował nam sezon. Zasłużył się też tym, że jako szef Rady Nadzorczej pilnował żeby jak najwięcej dotacji od miasta dla klubu wracało od razu do spółek miejskich (88 tys. netto za dzień meczowy dla MOSiR!!!). I ten człowiek ma być prezesem? Bez elementarnej wiedzy o piłce? Bez znajomości w światku? Z wątpliwą chęcią awansu? Tu trzeba lobbować żeby nam okoliczności sprzyjały tak jak w ostatnim sezonie Stali (zwłaszcza, że w tym sezonie rozgrywki prowadzi lubelski OZPN), a nie politykę robić i kaskę rozprowadzać po swoich. Panie Prezydencie, tracę nadzieję, że chce Pan coś zrobić, a cierpliwości miałem dużo.
  Przyjdzie Pan Majka z Prezesem Mosiru to będzie tandem! Nosem wciągną całą ligę! Bedzie loża "politic VIP", będą specjalne programy zapełnienia stadionu przez urzedników UM oraz pracowników miejskich spółek, ochrona będzie ze straży miejskiej i straży dla zwierząt, wszędzie drinki z palmką. Bilety pod ratuszem będą dawać hostessy z Rady Nadzorczej, FRS i Bóg wie skąd jesszcze tak jak było w przypadku niedawnych Mistrzostw Swiata - nie można było napisać że cena 0zł to napisano "projekt zapełniania stadionu". Nawet trawa po wymianie się sama ukorzeni, nawet ta na sztucznym boisku! Cuda będą!! Niestety w moim odczuciu awansu nie będzie! Pan Prezydent z całą switą wszystko spieprzą! Bez wzmocnień będzie znów agrow***! a narazie Pan Nowy Prezes nawet nie wypowiada się odnośnie klubu do mediów, może nie zna się na piłce? Bartnickiemu można zarzucić wiele, nikt nie jest niomylny, ale klub zaczął zyskiwać wizerunkowo, były akcje marketingowe, karnety, więcej ludzi na trybunach niż wcześniej i rozwój akademii. Poczekamy co dalej! obym się mylił i Bartnicki został, a jeśli nie to niech Prezydent powoła Nowego prezesa ale nie urzędnika a menagera co się na tym zna!
  Przyjdzie Pan Majka z Prezesem Mosiru to będzie tandem! Nosem wciągną całą ligę! Bedzie loża "politic VIP", będą specjalne programy zapełnienia stadionu przez urzedników UM oraz pracowników miejskich spółek, ochrona będzie ze straży miejskiej i straży dla zwierząt, wszędzie drinki z palmką. Bilety pod ratuszem będą dawać hostessy z Rady Nadzorczej, FRS i Bóg wie skąd jesszcze tak jak było w przypadku niedawnych Mistrzostw Swiata - nie można było napisać że cena 0zł to napisano "projekt zapełniania stadionu&qu... rozwiń
Avatar
FAN / 2 lipca 2019 o 11:15
0
Panie Prezydencie proszę rozejrzeć się, ma Pan blisko ludzi, którzy znają się na piłce i biznesie. Proszę chwilę pomyśleć ....
Avatar
House / 2 lipca 2019 o 09:58
0
Są w mieście ważniejsze tematy, niż 4 ligowy klub, który kompromituje Lublin od kilku lat dostając baty na pastwiskach. Wogóle się dziwię, że miasto finansuje to dziadostwo
Avatar
Gość / 2 lipca 2019 o 09:39
+4
Czy kibica Motoru Lublin interesuje awans Spartakusa Szarowola???
Avatar
Gość / 2 lipca 2019 o 07:33
+5
Skoro o wszystkim w tym mieście można debatować, zwoływać sesje, spotkania, to może tak w końcu niech tematem takiego wydarzenia będzie sytuacja Motoru?
Avatar
Lidi / 2 lipca 2019 o 06:31
+6
Nie zamydlicie ludziom oczu, to zukskowi najbardziej zależało żeby nie było awansu bo trzeba by wysuplac dodatkową kasę z budżetu miasta która jest pusta. Układ z piłkarzami był prosty. Wy gracie za dobra kasę ale bez awansu bo nikomu się ten awans nie opłaca
Avatar
kibic od lat 80-tych / 2 lipca 2019 o 00:30
+3
Skoro prawie 3 lata pod rządami Bartnickiego Motor nie awansował to widocznie Bartnicki źle rządzi. Proste?? Proste!!!! No to czas na wyjazd z klubu. Chyba też proste???
Avatar
Gość / 1 lipca 2019 o 22:49
+16
Majka prezesem to już totalna kpina. Lepiej ten klub rozwiązać niż tacy ludzie to mają prowadzić
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekarz z woj. lubelskiego w zorganizowanej grupie przestępczej? Usłyszał zarzuty

Lekarz z woj. lubelskiego w zorganizowanej grupie przestępczej? Usłyszał zarzuty 0 1

Prokuratura Regionalna w Lublinie prowadzi śledztwo, w którym zarzuty usłyszał i został zatrzymany Piotr R., lekarz z Parczewa, który współpracuje z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

Uplay+: Ponad 100 gier za 59,90 złotych miesięcznie

Uplay+: Ponad 100 gier za 59,90 złotych miesięcznie 0 1

A pierwszy miesiąc za darmo. W pakiecie wszystkie części serii Assassin's Creed, Far Cry, Anno, Tom Clancy's... Usługa Uplay+ wystartuje 3 września.

Lekkoatleci AZS UMCS otrzymali Listy Gratulacyjne od Prezydenta Lublina
galeria

Lekkoatleci AZS UMCS otrzymali Listy Gratulacyjne od Prezydenta Lublina 0 3

W Trybunale Koronnym wyróżniono zawodników AZS UMCS Lublin, którzy na półmetku sezonu zdążyli już zdobyć wiele medali na imprezach światowych i krajowych

Zaprosił nieznajomego na piwo. To była pułapka

Zaprosił nieznajomego na piwo. To była pułapka 0 3

Zwabili bezbronnego, samotnego mężczyznę na wspólne wypicie piwa, po czym pobili go i okradli.

"Furia" i inne hity w Kinie Perła
19 lipca 2019, 21:00

"Furia" i inne hity w Kinie Perła 0 1

W najbliższy weekend w Kinie Perła zobaczymy m.in. wojenny przebój z Bradem Pittem "Furia. Będzie też kultowy "Żywot Briana". Projekcje w dniach 19-21 lipca przy ul. Bernardyńskiej 15 o godz. 21.

Reforma Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Elita bez mistrza Polski?

Reforma Ligi Mistrzów w piłce ręcznej. Elita bez mistrza Polski? 0 2

To może być ostatni sezon polskiego klubu w elitarnych rozgrywkach. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała szczegóły kwalifikacji do zreformowanej Ligi Mistrzyń

Radny Tomasz Pitucha skazany za zniesławienie. Ma wpłacić pieniądze na Marsz Równości [wideo]
galeria
film

Radny Tomasz Pitucha skazany za zniesławienie. Ma wpłacić pieniądze na Marsz Równości [wideo] 130 68

Tomasz Pitucha został skazany za pomówienie. Ma zapłacić 5 tys. zł na rzecz Marszu Równości i opublikować informację o dzisiejszym wyroku sądu na łamach Dziennika Wschodniego i Gazety Wyborczej. Wyrok jest nieprawomocny. Radny zapowiedział złożenie apelacji

Drogowcy policzyli kostki i płyty zdjęte z ulic. Trafią w inne miejsca

Drogowcy policzyli kostki i płyty zdjęte z ulic. Trafią w inne miejsca 0 2

Zakończyła się inwentaryzacja w składach materiałów zdjętych z przebudowywanych ulic. Kostka brukowa posłuży do wyrównania zdegradowanych chodników, a zdarty z jezdni asfalt przyda się do utwardzenia bocznych dróg. Takie „przeszczepy” odbywają się nawet w ścisłym centrum miasta

Lublin: Przebudują kamienicę po wybuchu gazu i pożarze. Koszt? Co najmniej 1,8 mln zł

Lublin: Przebudują kamienicę po wybuchu gazu i pożarze. Koszt? Co najmniej 1,8 mln zł 0 7

Co najmniej 1,8 mln zł będzie kosztować przebudowa miejskiej kamienicy przy ul. Rybnej 7, którą zleca Zarząd Nieruchomości Komunalnych

Jest kadra polskich koszykarzy na zgrupowanie w Wałbrzychu

Jest kadra polskich koszykarzy na zgrupowanie w Wałbrzychu 0 0

Selekcjoner Biało-Czerwonych Mike Taylor wybrał 19 zawodników, których zabierze na zgrupowanie do Wałbrzycha. Treningi rozpoczną się 29 lipca

Szybki koniec kariery zastępcy dyrektora WORD Lublin. Piotr S. przyznał się do winy

Szybki koniec kariery zastępcy dyrektora WORD Lublin. Piotr S. przyznał się do winy 8 41

Piotr S. pożegnał się ze stanowiskiem zastępcy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Ciążą na nim prokuratorskie zarzuty. Mężczyzna odpowiada za usiłowanie wyłudzenia

Horodyszcze: W wypadku zginęła 14-latka, kierował jej 14-letni kolega [zdjęcia]
galeria

Horodyszcze: W wypadku zginęła 14-latka, kierował jej 14-letni kolega [zdjęcia] 70 15

Nie żyje 14-letnia dziewczyna, troje nastolatków trafiło do szpitala. Znanych jest więcej okoliczności wczorajszego wypadku w miejscowości Horodyszcze w powiecie bialskim. Według wstępnych ustaleń policji autem kierował 14-latek

Dobra gra Kingi Wojtasik i Katarzyny Kociołek w Szwajcarii, ale wyników brak

Dobra gra Kingi Wojtasik i Katarzyny Kociołek w Szwajcarii, ale wyników brak 0 0

Kinga Wojtasik (AZS UMCS TPS Lublin) i Katarzyna Kociołek bez zwycięstwa zakończyły udział w turnieju World Tour w szwajcarskim Gstaad

Trwa walka o życie 33-latka z Lublina. "Po wizycie u stomatologa było coraz gorzej"

Trwa walka o życie 33-latka z Lublina. "Po wizycie u stomatologa było coraz gorzej" 88 27

Syn kładzie się z bólem i z bólem wstaje. Najgorsze jest to, że to ogromne cierpienie nie ustąpi. Będzie jutro i w kolejnych dniach – mówi ze łzami w oczach Ewa Smalira, matka 33-latka z Lublina. Mężczyzna od 6 lat walczy ze bardzo rzadkim złośliwym nowotworem żuchwy. Potrzebne są szczegółowe badania, by móc dokładnie określić śmiertelnego przeciwnika

Koncert zespołu Voda w Pubie u Szewca
19 lipca 2019, 20:00

Koncert zespołu Voda w Pubie u Szewca 0 0

Pub u Szewca (ul. Grodzka 19) zaprasza na koncert krakowskiej formacji Voda. Krakowskie trio będzie promować swój najnowszy krążek "Amphibia". Wydarzenie odbędzie się 19 lipca o godz. 20.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal Kraśnik - Orlęta Spomlek 0:3
Wisła Sandomierz - Chełmianka 1:0
Hutnik Kraków - Soła Oświęcim 1:1
Sokół Sieniawa - Avia 1:1
Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ 2:1
Wisła Puławy - Podlasie 1:0
Motor Lublin - Wiślanie 4:3
Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 4:2
KSZO - Wólczanka 2:0

Tabela:

1. Stal Rzeszów 34 76 87-27
2. Podhale 34 76 63-27
3. Motor 34 70 62-34
4. Wisła Puławy 34 60 41-31
5. Hutnik 34 52 53-45
6. KSZO 34 51 51-43
7. Sokół 34 45 47-43
8. Avia 34 44 42-43
9. Orlęta 34 43 42-52
10. Stal Kraśnik 34 43 46-47
11. Wisła Sandomierz 34 39 37-57
12. Chełmianka 34 39 42-49
13. Wólczanka 34 38 41-39
14. Soła 34 38 37-51
15. Podlasie 34 35 41-68
16. Wiślanie 34 35 45-63
17. Czarni 34 28 36-63
18. Spartakus 34 23 34-65

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.