Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

21 kwietnia 2017 r.
13:57

Motor jedzie do Rzeszowa po ósme ligowe zwycięstwo

0 12 A A
(fot. MACIEJ KACZANOWSKI)

Siedem zwycięstw w lidze plus jedno w Pucharze Polski. Motor świetnie rozpoczął rundę wiosenną i w sobotę chce podtrzymać dobrą passę w Rzeszowie. Piłkarze Marcina Sasala o godz. 17 zmierzą się z tamtejszą Stalą

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Niewiele osób spodziewało się, że żółto-biało-niebiescy po zimowej rewolucji będą w stanie włączyć się jeszcze do walki o II ligę. Tymczasem już po siedmiu kolejkach rundy wiosennej strata do lidera wynosi zaledwie trzy punkty. Mimo piątej lokaty ostatniego słowa nie powiedziała jeszcze Stal. Piotr Prędota i jego koledzy mają tylko trzy „oczka” mniej od ekipy z Lublina, a na dodatek rozegrali jedno spotkanie mniej. Nie trzeba chyba w tej sytuacji specjalnie wyjaśniać, jak ważne będą sobotnie zawody.

Na szczęście trener Sasal będzie miał już do dyspozycji Kamila Cholerzyńskiego. – Naprawdę cieszę się, że szybko wracam do drużyny. To bardzo kiepski moment, żeby złapać kontuzję. Mamy przed sobą arcyważny mecz i liczymy, że uda nam się podtrzymać naszą serię zwycięstw – wyjaśnia 28-letni pomocnik. I dodaje, że wraz z kolegami nie skupia się na tym, gdzie w tabeli jest rywal z Rzeszowa. – Ostatnio Podlasie pokazało, że chociaż są zdecydowanie niżej od nas, to mogą być groźni. W tej lidze naprawdę nie ma słabych drużyn. Każdy o coś walczy i nie odpuszcza. Ostatnio przespaliśmy pierwszą połowę. A zazwyczaj te początki spotkań mieliśmy dobre. Na szczęście po przerwie było zdecydowanie lepiej.

Były gracz GKS Katowice twierdzi też, że sytuacja Motoru w porównaniu z początkiem rundy wiosennej wyraźnie się zmieniła. – Nie ma już co ukrywać, że włączyliśmy się do tej walki o awans. Inaczej grało się na początku, kiedy mieliśmy kilkanaście punktów straty do pierwszego zespołu. Teraz lider jest na wyciągnięcie ręki i presja na pewno będzie dużo większa. Wiemy jednak o co gramy i stać na kolejne zwycięstwo – zapewnia Cholerzyński.

Trenerem gospodarzy jest dobrze znany w Lublinie Bohdan Bławacki, który pracował w Motorze. Gospodarze będą uważać przede wszystkim w swoim polu karnym, bo nie chcą dawać pretekstu do podyktowania rzutu karnego. – Obejrzałem wszystkie mecze przeciwnika na wiosnę. Moim zdaniem kilka rzutów karnych jednak było wątpliwych – mówi Bławacki w rozmowie z „Nowinami”. – Będziemy chcieli prowadzić grę i dominować w tym meczu. Liczymy, że uda się zdobyć trzy punkty – dodaje szkoleniowiec.

Gdyby nie kontuzja Radosława Kursy, to w sobotę doszłoby do braterskiego pojedynku. Od rundy wiosennej w Stali występuje młodszy brat obrońcy żółto-biało-niebieskich Rafał. I w ostatnich meczach wskoczył do podstawowego składu. Stal nie będzie mogła skorzystać za to z Macieja Maślanego, a z gry wykluczony jest także strzelec jedynego gola z pierwszego starcia obu ekip – Jakub Zięba.

Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 22:04
0
Trenerowi Stali to obecni trenerzy Lubelszczyzny mogą buty pastować
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 21:14
0
Mańka widziano z piwem "na parku". Tylko całe szczęście na taki piach jak gra Spartakus, to i na kacu Maniek da radę. Patrzcie co kasa robi z człowieka. Maniek zawsze mówił, że na wioskę grać nie pójdzie a jednak poszedł. Kasa . Kasa. Obstawiam jakieś 2-3 karne dla Spartakusa.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 20:06
0
A Maniek bedzie gral????????Szarowola bedzie przegrywala do 80 min,0-2 a pozniej trzy karne i sukces !!!!!!!!!!
Avatar
Gosc / 21 kwietnia 2017 o 19:47
0
Każdy w Polsce ma nadzieję że Spartakus z pod Zamojskiej wsi nie awansuje do II ligii  to dla higieny polskiej piłki. Obstawiam karnego dla Spartakusa po strzelaniu gola przez Stal. No chyba że będzie gwizdal  sędzia z Krakowa.
Avatar
Er / 21 kwietnia 2017 o 16:49
0
Walczyć MOTOR walczyć! Mogliby utrzeć nosa trenerowi Stali właśnie jakimś karnym:)
Avatar
wisła / 21 kwietnia 2017 o 16:32
0
Lepiej sobie kupcie mózg zamiast karnego
Avatar
Ja / 21 kwietnia 2017 o 15:02
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak wygra Motor po karnych no to wiadomo o co chodzi?Kupienie II ligi z największym budżetem to jest to.
Kupić to Tobie powinni mózg!! Idźcie do kościoła albo do jakiejś gminy to dostaniecie darmowy bilet na cyrk obwoźny Kapelko!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 14:42
0
Ile karnych obstawiacie???
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 14:34
0
Czym tu się podniecać niektóre zespoły grają w I lidze i tak się nie jarają, jak zepsuty motorek w III lidze. Wstyd dla Lublina
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 14:30
0
Walczyć Motor walczyć
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 22:04
0
Trenerowi Stali to obecni trenerzy Lubelszczyzny mogą buty pastować
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 21:14
0
Mańka widziano z piwem "na parku". Tylko całe szczęście na taki piach jak gra Spartakus, to i na kacu Maniek da radę. Patrzcie co kasa robi z człowieka. Maniek zawsze mówił, że na wioskę grać nie pójdzie a jednak poszedł. Kasa . Kasa. Obstawiam jakieś 2-3 karne dla Spartakusa.
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 20:06
0
A Maniek bedzie gral????????Szarowola bedzie przegrywala do 80 min,0-2 a pozniej trzy karne i sukces !!!!!!!!!!
Avatar
Gosc / 21 kwietnia 2017 o 19:47
0
Każdy w Polsce ma nadzieję że Spartakus z pod Zamojskiej wsi nie awansuje do II ligii  to dla higieny polskiej piłki. Obstawiam karnego dla Spartakusa po strzelaniu gola przez Stal. No chyba że będzie gwizdal  sędzia z Krakowa.
Avatar
Er / 21 kwietnia 2017 o 16:49
0
Walczyć MOTOR walczyć! Mogliby utrzeć nosa trenerowi Stali właśnie jakimś karnym:)
Avatar
wisła / 21 kwietnia 2017 o 16:32
0
Lepiej sobie kupcie mózg zamiast karnego
Avatar
Ja / 21 kwietnia 2017 o 15:02
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak wygra Motor po karnych no to wiadomo o co chodzi?Kupienie II ligi z największym budżetem to jest to.
Kupić to Tobie powinni mózg!! Idźcie do kościoła albo do jakiejś gminy to dostaniecie darmowy bilet na cyrk obwoźny Kapelko!
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 14:42
0
Ile karnych obstawiacie???
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 14:34
0
Czym tu się podniecać niektóre zespoły grają w I lidze i tak się nie jarają, jak zepsuty motorek w III lidze. Wstyd dla Lublina
Avatar
Gość / 21 kwietnia 2017 o 14:30
0
Walczyć Motor walczyć
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 7 0

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 1 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 2

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 9 7

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 14 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 12

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 42 44

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 8

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 21 6

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 157 18

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.