Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

8 czerwca 2019 r.
20:15

Motor - Wiślanie 4:3. Zwycięskie zakończenie sezonu

0 18 A A
(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Piłkarze Motoru postarali się, żeby na koniec sezonu dostarczyć kibicom solidnej dawki emocji. Lublinianie w ramach ostatniej kolejki grali w Zamościu z walczącymi o utrzymanie Wiślanami Jaśkowice. Goście prowadzili 1:0, ale to żółto-biało-niebiescy wygrali ostatecznie 4:3 i to po golu w doliczonym czasie gry

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zaczęło się niespodziewanie. W 25 minucie akcję gości dalekim wykopem rozpoczął bramkarz. Za krótkie wybicie zaliczył jeden z obrońców Motoru. Po chwili przed polem karnym piłkę miał Marcin Kołton. Nikt go nie atakował, więc zdecydował się na strzał z dystansu. I to jaki strzał, bo piłka wylądowała w siatce.

Ekipa z Lublina z odpowiedzią czekała... 25 sekund. Szybko walkę w polu karnym z obrońcą wygrał Michał Paluch i upadając już na murawę zdołał jeszcze oddać strzał głową. Bramkarz Wiślan wyciągnął się jak struna, ale nie sięgnął piłki i było 1:1. Minęło kolejne 90 sekund i Paluch po raz drugi udowodnił, że bardzo dobrze czuje się na boisku w Zamościu. W końcu, kiedy przebywał na wypożyczeniu w tamtejszym Hetmanie był jednym z najlepszych strzelców IV ligi. W 28 minucie przyjął piłkę w polu karnym i bez problemów po raz drugi skierował do siatki.

Po szalonych, czterech minutach zawody się uspokoiły. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Drugą odsłonę znowu lepiej zaczęli jednak przyjezdni. W 54 minucie Adrian Olszewski „kiwał” się w swoim polu karnym z jednym rywalem. Wszystko skończyło się rzutem rożnym, po którym Kołton dośrodkował na głowę Michała Morawskiego, a ten trafił na 2:2.

Motor odpowiedział w 72 minucie. Marcin Michota centrował z rzutu wolnego, a piłka ostatecznie spadła pod nogi Szymona Kamińskiego, który z bliska uderzył pod poprzeczkę. To wcale nie był jednak koniec emocji. W 79 minucie kontrę ekipy z Jaśkowic strzałem do siatki zakończył Szewczyk Krzysztof Szewczyk.

Kiedy wydawało się, że zawody zakończą się remisem szczęście uśmiechnęło się to podopiecznych Roberta Góralczyka. Konrad Nowak rozpoczął akcję jeszcze na swojej połowie. Przebiegł z piłką pół boiska. Na koniec minął trzech rywali, założył „siatkę” bramkarzowi i posłał piłkę do siatki zapewniając żółto-biało-niebieskim zwycięstwo.

Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice 4:3 (2:1)

Bramki: Paluch (26, 28), Kamiński (72), Nowak (90+3) – Kołton (25), M. Morawski (55), Szewczyk (79).

Motor: Olszewski – Michota (81 Brzozowski), Cichocki, R. Majewski, Wołos, D. Kamiński, Gałecki, Sz. Kamiński, Bonin, Rak (63 Nowak), Paluch.

Żółte kartki dla Motoru: Wołos, Cichocki.

Sędziował: Tomasz Żołądek (Kielce).

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 06:00
+18
Nareszcie koniec tej "błazenady" i "kombinacji" !!! Może władze Lublina przejrzą na oczy i pogonią to towarzystwo na Kresową ??? Dosyć ogłupiania !!!
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 09:21
+16
heroiczny bój zakończony victorią nad wioską liczącą 1000 mieszkańców! Wielki motor!
Avatar
kibic / 9 czerwca 2019 o 01:59
+14
Panie Prezydencie Żuk jak długo Pan będzie jeszcze pozwalał na to pośmiewisko??? Kolejny sezon i nic. Coraz więcej wiosek i miasteczek ma zaliczone zwycięstwo z Motorem. Oni ośmieszają Lublin. Nie szkoda miejskiej kasy na ten bajzel??? Żenada i wstyd Panie Prezydencie
Avatar
AUDYTOR / 9 czerwca 2019 o 06:56
+11
Piłkarze (łachmaniarze) Motoru postarali się, żeby na koniec sezonu dostarczyć kibicom solidnej dawki emocji. A co za bezczelność. Kto by takim beznadziejem jeszcze się interesował. Kontynuowanie współpracy Miasta z Klubem żle świadczy o włodarzach miasta, którzy przekazują dość pokaźne kwoty na nicość. Uważam, że należy przeprowadzić audyt, ponieważ jest to nieracjonalne wydatkowanie środków publicznych, a to jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.
Avatar
Motur / 9 czerwca 2019 o 09:39
+9
No prawdziwy sukces, Canal+ ma w.następnym sezonie pokazać wszystkie mecze Motoru zamiast PSG.
Avatar
Kibic / 9 czerwca 2019 o 08:01
+6
Myślę, że powinno się tym zająć CBA. 
Avatar
kibic od lat 80-tych / 9 czerwca 2019 o 16:13
+3
To jest ośmieszanie wizerunku miasta Lublin. Już cała Polska wie że drużyna z największego miasta po prawej stronie Wisły dostaje baty na kolejnych wsiach. Kluby z dużych miast (Lechia, Pogoń, GKS, Widzew, ŁKS) po kryzysach zaraz wydostawały się do centralnych rozgrywek a Motor będzie grał 6 sezon na czwartym poziomie rozgrywek. To na kilometr pachnie machlojkami, przekrętem i wypompowywaniem miejskiej kasy.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 10:05
+3
Piłkarze (łachmaniarze) Motoru postarali się, żeby na koniec sezonu dostarczyć kibicom solidnej dawki emocji. A co za bezczelność. Kto by takim beznadziejem jeszcze się interesował. Kontynuowanie współpracy Miasta z Klubem żle świadczy o włodarzach miasta, którzy przekazują dość pokaźne kwoty na nicość. Uważam, że należy przeprowadzić audyt, ponieważ jest to nieracjonalne wydatkowanie środków publicznych, a to jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.
 Audyt, świetna sprawa! Wyjdzie w nim że klub płaci za wszystko do kasy Mosir w niebotycznych kwotach , ot cały szfindel! 88 tys netto za mecz u siebie?! Ale jak w Radzie Nadzorczej jest prezes Mosiru to kto zabroni?! Żuk ma klub w ***, a ludzi którymi się otoczył w RN powinno się rozliczyć. Już raz doprowadzili na skraj bankructwa ręczną.  Jak nie zmieni się okradanie klubów to zapomnijmy o sukcesach, tu nie trzeba duzej kasy ale niech Mosir przestanie okradać klub. 
 Audyt, świetna sprawa! Wyjdzie w nim że klub płaci za wszystko do kasy Mosir w niebotycznych kwotach , ot cały szfindel! 88 tys netto za mecz u siebie?! Ale jak w Radzie Nadzorczej jest prezes Mosiru to kto zabroni?! Żuk ma klub w ***, a ludzi którymi się otoczył w RN powinno się rozliczyć. Już raz doprowadzili na skraj bankructwa ręczną.  Jak nie zmieni się okradanie klubów to zapomnijmy o sukcesach, tu nie trzeba duzej kasy ale niech Mosir przestanie okradać klub.  rozwiń
Avatar
Sokal / 9 czerwca 2019 o 07:00
+3
Źuk na środek rozgrywania razem z kucharczykiem i będzie mistrzostwo.
Avatar
54 latek / 9 czerwca 2019 o 22:12
+2
Brak słów MOTOR Lublini to była marka lata 80 te a teraz to kaska kasa i jeszcze many many i jeszcze raz kaska a nie RKS Motor Lublin. Jestem za zabraniem tej nzwy temu anty klubowi
Avatar
54 latek / 9 czerwca 2019 o 22:12
+2
Brak słów MOTOR Lublini to była marka lata 80 te a teraz to kaska kasa i jeszcze many many i jeszcze raz kaska a nie RKS Motor Lublin. Jestem za zabraniem tej nzwy temu anty klubowi
Avatar
kibic od lat 80-tych / 9 czerwca 2019 o 16:13
+3
To jest ośmieszanie wizerunku miasta Lublin. Już cała Polska wie że drużyna z największego miasta po prawej stronie Wisły dostaje baty na kolejnych wsiach. Kluby z dużych miast (Lechia, Pogoń, GKS, Widzew, ŁKS) po kryzysach zaraz wydostawały się do centralnych rozgrywek a Motor będzie grał 6 sezon na czwartym poziomie rozgrywek. To na kilometr pachnie machlojkami, przekrętem i wypompowywaniem miejskiej kasy.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 10:05
+3
Piłkarze (łachmaniarze) Motoru postarali się, żeby na koniec sezonu dostarczyć kibicom solidnej dawki emocji. A co za bezczelność. Kto by takim beznadziejem jeszcze się interesował. Kontynuowanie współpracy Miasta z Klubem żle świadczy o włodarzach miasta, którzy przekazują dość pokaźne kwoty na nicość. Uważam, że należy przeprowadzić audyt, ponieważ jest to nieracjonalne wydatkowanie środków publicznych, a to jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.
 Audyt, świetna sprawa! Wyjdzie w nim że klub płaci za wszystko do kasy Mosir w niebotycznych kwotach , ot cały szfindel! 88 tys netto za mecz u siebie?! Ale jak w Radzie Nadzorczej jest prezes Mosiru to kto zabroni?! Żuk ma klub w ***, a ludzi którymi się otoczył w RN powinno się rozliczyć. Już raz doprowadzili na skraj bankructwa ręczną.  Jak nie zmieni się okradanie klubów to zapomnijmy o sukcesach, tu nie trzeba duzej kasy ale niech Mosir przestanie okradać klub. 
 Audyt, świetna sprawa! Wyjdzie w nim że klub płaci za wszystko do kasy Mosir w niebotycznych kwotach , ot cały szfindel! 88 tys netto za mecz u siebie?! Ale jak w Radzie Nadzorczej jest prezes Mosiru to kto zabroni?! Żuk ma klub w ***, a ludzi którymi się otoczył w RN powinno się rozliczyć. Już raz doprowadzili na skraj bankructwa ręczną.  Jak nie zmieni się okradanie klubów to zapomnijmy o sukcesach, tu nie trzeba duzej kasy ale niech Mosir przestanie okradać klub.  rozwiń
Avatar
Motur / 9 czerwca 2019 o 09:39
+9
No prawdziwy sukces, Canal+ ma w.następnym sezonie pokazać wszystkie mecze Motoru zamiast PSG.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 09:21
+16
heroiczny bój zakończony victorią nad wioską liczącą 1000 mieszkańców! Wielki motor!
Avatar
gość / 9 czerwca 2019 o 08:12
+2
A owego Nowaka to nawet w składzie nie ma .
Avatar
Kibic / 9 czerwca 2019 o 08:01
+6
Myślę, że powinno się tym zająć CBA. 
Avatar
Sokal / 9 czerwca 2019 o 07:00
+3
Źuk na środek rozgrywania razem z kucharczykiem i będzie mistrzostwo.
Avatar
AUDYTOR / 9 czerwca 2019 o 06:56
+11
Piłkarze (łachmaniarze) Motoru postarali się, żeby na koniec sezonu dostarczyć kibicom solidnej dawki emocji. A co za bezczelność. Kto by takim beznadziejem jeszcze się interesował. Kontynuowanie współpracy Miasta z Klubem żle świadczy o włodarzach miasta, którzy przekazują dość pokaźne kwoty na nicość. Uważam, że należy przeprowadzić audyt, ponieważ jest to nieracjonalne wydatkowanie środków publicznych, a to jest naruszeniem dyscypliny finansów publicznych.
Avatar
Gość / 9 czerwca 2019 o 06:00
+18
Nareszcie koniec tej "błazenady" i "kombinacji" !!! Może władze Lublina przejrzą na oczy i pogonią to towarzystwo na Kresową ??? Dosyć ogłupiania !!!
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Cofał i najechał na pieszego. Ranny 87-latek zmarł w szpitalu

Cofał i najechał na pieszego. Ranny 87-latek zmarł w szpitalu 0 0

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w powiecie biłgorajskim. Wczoraj w miejscowości Tereszpol Kukiełki został potrącony starszy mężczyzna. Niestety lekarzom nie udało się uratować jego życia.

Wypadek na trasie Zamość-Krasnystaw. Nie żyje 48-letni mężczyzna [zdjęcia]
galeria

Wypadek na trasie Zamość-Krasnystaw. Nie żyje 48-letni mężczyzna [zdjęcia] 0 0

Nie udało się uratować życia 48-letniego mieszkańca gminy Stary Zamość. Mężczyzna zginął wczoraj w wypadku drogowym w miejscowości Krasne w powiecie zamojskim.

Pogoda w sobotę i kolejne dni. Wraca upał, ale też i burze

Pogoda w sobotę i kolejne dni. Wraca upał, ale też i burze 0 0

W sobotę we wschodniej części kraju wystąpią przelotne opady deszczu oraz burze (10-20 l/m2 opadu). Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 24 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. W porywach burzowych może osiągnąć do 60-80 km/h.

Bitwa o Stare Bronowice, vol. 2 [zdjęcia]
galeria

Bitwa o Stare Bronowice, vol. 2 [zdjęcia] 0 0

Nie ma lepszego miejsca na Hip-Hop niż podwórko przy trzepaku wśród kamienic - wyszli z założenia organizatorzy Bitwy o Stare Bronowice, vol. 2.

Uwaga! TVN: Polak brutalnie zamordowany w Meksyku. "Problem w tym, że nie mówią prawdy"

Uwaga! TVN: Polak brutalnie zamordowany w Meksyku. "Problem w tym, że nie mówią prawdy" 0 1

Krzysztof Chmielewski został brutalnie zamordowany w Meksyku. Jego siostra przez rok walczyła o sprowadzenie ciała brata do Polski. Jakie są postępy w tej sprawie? Czy winni zostali ukarani?

Atrakcyjne Puławy w letnie weekendy. Program wydarzeń
27 lipca 2019, 18:00

Atrakcyjne Puławy w letnie weekendy. Program wydarzeń 0 5

Sezon wakacyjny w pełni. Dla tych, którzy spędzają czas w mieście lub spędzają w nim choćby jeden weekend, urząd miasta przygotował kilka letnich propozycji w ramach akcji „WeekendLove Puławy”.

Aukcja Pride of Poland za niecały miesiąc. "My tych koni na pewno nie oddamy tanio"
film

Aukcja Pride of Poland za niecały miesiąc. "My tych koni na pewno nie oddamy tanio" 7 0

Za niespełna miesiąc w Janowie Podlaskim odbędzie się święto konia arabskiego z aukcją Pride of Poland. Organizatorzy chwalą się dużym zainteresowaniem kupców.

Skrócił się czas pobytu dzieci w szpitalu. "NFZ przestał zaniżać koszt pobytu jednodniowego"

Skrócił się czas pobytu dzieci w szpitalu. "NFZ przestał zaniżać koszt pobytu jednodniowego" 2 4

Średnio o pół dnia skrócił się czas pobytu małych pacjentów w szpitalu, a liczba hospitalizacji na oddziałach dziecięcych spadła o kilka tysięcy – pochwalił się Narodowy Fundusz Zdrowia. Do niedawna szybsze wypisywanie pacjentów było dla szpitali po prostu nieopłacalne.

Nowy system biletowy w Lublinie. Szykują rewolucyjne zmiany

Nowy system biletowy w Lublinie. Szykują rewolucyjne zmiany 15 15

Cena biletu będzie zależała od liczby przejechanych przystanków, przejazdówkę kupimy na dowolną liczbę dni, a autobus przyjmie płatność kartą zbliżeniową. Takie możliwości mają się pojawić po biletowej rewolucji, której przeprowadzenia chcą się podjąć cztery firmy

Imieniny Róży, Anieli i Anny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce
21 lipca 2019, 11:00

Imieniny Róży, Anieli i Anny w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce 0 0

Zabierzcie dobry humor, ciekawość i jedźcie na imieniny do pałacu w Kozłówce. Impreza w najbliższą niedzielę. W programie prelekcja o aromatycznych właściwościach róż, intrygująca gra terenowa oraz malowanie wielkiego bukietu dla solenizantek.

Ciepłownia z Dęblina ukarana astronomiczną kwotą. Nie miała zezwoleń na emisję spalin

Ciepłownia z Dęblina ukarana astronomiczną kwotą. Nie miała zezwoleń na emisję spalin 32 17

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska nałożył na byłego dzierżawcę ciepłowni w Dęblinie 9 mln zł kary za emisję spalin wykraczającą poza wykupione zezwolenia. Przedsiębiorstwo skierowało sprawę do sądu, ale to nie koniec kłopotów.

Żniwowanie w Skansenie
21 lipca 2019, 11:00

Żniwowanie w Skansenie 0 0

Muzeum Wsi Lubelskie zaprasza na pokazy tradycyjnego żniwowania. Wydarzenie rozpocznie się 21 lipca o godz. 11. Poznamy tradycyjne pokazy koszenia zboża kosą i kosiarką konną, podbierania sierpem, robienia powróseł i formowania snopków.

Radio już nie Puławy 24

Radio już nie Puławy 24 30 27

Radio Puławy 24 już niedługo zmieni nazwę. Będzie mieć większy zasięg i nową ramówkę. Liczy na zdobycie nowych słuchaczy.

Ranking Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Jak wypadł Lublin?

Ranking Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Jak wypadł Lublin? 2 36

Lublin zajął przedostanie miejsce w Rankingu Miast Przyjaznych Rodzinom 2019. Tworząc zestawienie pod uwagę brano m.in. średnią wysokość zarobków, ceny nieruchomości oraz liczbę szkół i przedszkoli przypadających na liczbę mieszkańców

Lublin: Jeden samochód przeładowany, inny kierowca pijany

Lublin: Jeden samochód przeładowany, inny kierowca pijany 16 6

Ważył 7900 kg, czyli o 4400 kg za dużo - to największe przekroczenie norm odnotowane podczas akcji zorganizowanej w Lublinie. Zatrzymano nie tylko przeładowane samochody dostawcze. Jeden z kierowców, prowadził zbyt ciężki pojazd pod wpływem alkoholu. Kierowca miała ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal Kraśnik - Orlęta Spomlek 0:3
Wisła Sandomierz - Chełmianka 1:0
Hutnik Kraków - Soła Oświęcim 1:1
Sokół Sieniawa - Avia 1:1
Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ 2:1
Wisła Puławy - Podlasie 1:0
Motor Lublin - Wiślanie 4:3
Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 4:2
KSZO - Wólczanka 2:0

Tabela:

1. Stal Rzeszów 34 76 87-27
2. Podhale 34 76 63-27
3. Motor 34 70 62-34
4. Wisła Puławy 34 60 41-31
5. Hutnik 34 52 53-45
6. KSZO 34 51 51-43
7. Sokół 34 45 47-43
8. Avia 34 44 42-43
9. Orlęta 34 43 42-52
10. Stal Kraśnik 34 43 46-47
11. Wisła Sandomierz 34 39 37-57
12. Chełmianka 34 39 42-49
13. Wólczanka 34 38 41-39
14. Soła 34 38 37-51
15. Podlasie 34 35 41-68
16. Wiślanie 34 35 45-63
17. Czarni 34 28 36-63
18. Spartakus 34 23 34-65

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.