Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

0 17 A A
(fot. STALKRASNIK.PL)

Jest pierwsze nazwisko, które w zimowym okienku transferowym kibice Motoru mogą wpisać w rubryce przybyli. To Maciej Kraśniewski, który wróci wcześniej z wypożyczenia do Chełmianki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zawodnik z rocznika 2001 jest wychowankiem Legii Warszawa. W grupach młodzieżowych zakładał jeszcze koszulkę dwóch innych klubów ze stolicy: Unii i Gwardii. W sezonie 2017/2018 trafił do Motoru i w ostatniej kolejce zaliczył debiut w piłce seniorskiej.

W kolejnych rozgrywkach zagrał w pięciu spotkaniach żółto-biało-niebieskich, ale w poszukiwaniu większej liczby minut przeniósł się do ligowego rywala – Chełmianki.

W ekipie biało-zielonych najczęściej był podstawowym piłkarzem. Zaliczył 15 spotkań ligowych, w tym 14 od pierwszej minuty, a także jeden w Pucharze Polski ze Zniczem Pruszków.

Zapisał też na swoim koncie jednego gola. Umowa jego wypożyczenia miała obowiązywać do końca sezonu, ale Motor postanowił ją skrócić i zawodnik w styczniu rozpocznie przygotowania z zespołem trenera Mirosława Hajdy.

e-Wydanie

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kibic / 13 grudnia 2019 o 20:06
+7
Super - Transfery tylko młodych chłopaków! Leśnym dziadkom , spadochroniarzom w wieku 35+ stanowczo dziękuje.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2019 o 15:54
+6
Kogoś zazdrość zjada! Ha ha ha.... Trzeba było trenować a nie na kompie siedzieć i trzepac w menagera. Nie znam ciebie ale życzę powodzenia Maciej
Avatar
Z / 13 grudnia 2019 o 18:17
+5
Myślałem, że Motor kupuje Zlatana Ibrahimovicia.
Avatar
Do Janusza / 14 grudnia 2019 o 13:06
+4
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
 Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Avatar
Nadmuchany kabaczek / 13 grudnia 2019 o 16:57
+3
Jakie to wzmocnienie???
 A napisali że wzmocnienie czy że transfer ? 
Avatar
~L / 14 grudnia 2019 o 10:17
+2
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2019 o 06:31
+1
Przyszedł do Motoru razem z Kumochem za kadencji nadkoorynatora Zasady który miał pojętnego pomiagiera Jaśka z Opola co tak szkółki i rządzili juniorski Motoru że najlepsze roczniki w historii klubu zostały bezpowrotnie zmarnowane.
Avatar
~L / 15 grudnia 2019 o 18:47
+1
Baranie jeden - okno transferowe w zimie otwiera się w lutym i kończy wraz z pierwszym meczem ligowym. Zadzwoń nieudaczniku dziennikarski do Konrada szefa wydziału gier w LZPN, to ci niedojdo - analfabeto dziennikarska wytłumaczy. Z końcem roku to mogą być powroty z wypożyczenia a nie żadne transfery GAMONIU!! Do szkoły baranie, albo poproś swojego szefa z DW niech cię przeniesie do ogłoszeń nieudaczniku!
Avatar
~L / 14 grudnia 2019 o 19:34
+1
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Dyletancie od "...w wolnym tłoczeniu.. i "ruchu"..."!? Poczytaj sobie przepisy PZPN o zmianach przynalezności zawodników w rozgrywkach i dowiesz się mądrołku co nazywamy transferem w piłce nożnej a co nie! Co znaczy słowo TRANSFER potocznie wiem dokładnie. I nie obrażaj kogoś publicznie jak sam jesteś głąbem! 
Dyletancie od "...w wolnym tłoczeniu.. i "ruchu"..."!? Poczytaj sobie przepisy PZPN o zmianach przynalezności zawodników w rozgrywkach i dowiesz się mądrołku co nazywamy transferem w piłce nożnej a co nie! Co znaczy słowo TRANSFER potocznie wiem dokładnie. I nie obrażaj kogoś publicznie jak sam jesteś głąbem!  rozwiń
Avatar
Doktor Miodek / 15 grudnia 2019 o 16:46
0
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Pajacu, ruch to ruch. Wolnym "tłoczeniem" jak to piszesz to Ciebie ojciec robił,  kołku ciosany i jak widać zwalił sprawę. Kolejny z czyrakiem zamiast mózgu. Zgnilcu, zamin zaczniesz sie wymądrzać i wypisaywać brednie zapisz sie do szkoły. Dla Ciebie transfer to ruch,? Tak?  To w takim razie zestaw słów " ruchy transferowe" taki poliglota jak Ty przetłumaczy zapewnie " ruchy ruchowe" . Weź Ty juz spakuj sobie tornister na jutro i skończ sie wypowiadać biedaku bo smiechu z Ciebie tyle co z kabaretów.
 A ty buraku nie ociosany " zamin" zaczniesz się wymądrzać to sam pomyśl co piszesz pantofelku intelektualny.
 A ty buraku nie ociosany " zamin" zaczniesz się wymądrzać to sam pomyśl co piszesz pantofelku intelektualny. rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2019 o 06:31
+1
Przyszedł do Motoru razem z Kumochem za kadencji nadkoorynatora Zasady który miał pojętnego pomiagiera Jaśka z Opola co tak szkółki i rządzili juniorski Motoru że najlepsze roczniki w historii klubu zostały bezpowrotnie zmarnowane.
Avatar
~L / 15 grudnia 2019 o 18:47
+1
Baranie jeden - okno transferowe w zimie otwiera się w lutym i kończy wraz z pierwszym meczem ligowym. Zadzwoń nieudaczniku dziennikarski do Konrada szefa wydziału gier w LZPN, to ci niedojdo - analfabeto dziennikarska wytłumaczy. Z końcem roku to mogą być powroty z wypożyczenia a nie żadne transfery GAMONIU!! Do szkoły baranie, albo poproś swojego szefa z DW niech cię przeniesie do ogłoszeń nieudaczniku!
Avatar
~L / 15 grudnia 2019 o 18:45
-1
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Dyletancie od "...w wolnym tłoczeniu.. i "ruchu"..."!? Poczytaj sobie przepisy PZPN o zmianach przynalezności zawodników w rozgrywkach i dowiesz się mądrołku co nazywamy transferem w piłce nożnej a co nie! Co znaczy słowo TRANSFER potocznie wiem dokładnie. I nie obrażaj kogoś publicznie jak sam jesteś głąbem!
No poczytałem i .. wypozycznie/powrót z w/w to TRANSFER CZASOWY. Na liście TRANSFEROWEJ klubów jest napisane w rubryce TRANSFERY przychodzące: "zawodnik x - powrót z wypożyczenia. Jeszcze coś ? Baranie jeden - okno transferowe w zimie otwiera się w lutym i kończy wraz z pierwszym meczem ligowym. Zadwoń nieudaczniku dziennikarski do Konrada  szefa wydziału gier w LZPN, to ci niedojdo - analfabeto dziennikarska wytłumaczy. Z końcem roku to moga być powroty z wypożyczenia a nie żadne transfery GAMONIU!! Do szkoły baranie, albo poproś swojego szefa z DW niech cie przenieise do ogłoszeń nieudaczniku! 
rozwiń
Avatar
Doktor Miodek / 15 grudnia 2019 o 16:46
0
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Pajacu, ruch to ruch. Wolnym "tłoczeniem" jak to piszesz to Ciebie ojciec robił,  kołku ciosany i jak widać zwalił sprawę. Kolejny z czyrakiem zamiast mózgu. Zgnilcu, zamin zaczniesz sie wymądrzać i wypisaywać brednie zapisz sie do szkoły. Dla Ciebie transfer to ruch,? Tak?  To w takim razie zestaw słów " ruchy transferowe" taki poliglota jak Ty przetłumaczy zapewnie " ruchy ruchowe" . Weź Ty juz spakuj sobie tornister na jutro i skończ sie wypowiadać biedaku bo smiechu z Ciebie tyle co z kabaretów.
 A ty buraku nie ociosany " zamin" zaczniesz się wymądrzać to sam pomyśl co piszesz pantofelku intelektualny.
 A ty buraku nie ociosany " zamin" zaczniesz się wymądrzać to sam pomyśl co piszesz pantofelku intelektualny. rozwiń
Avatar
Killer patologii / 15 grudnia 2019 o 15:48
-2
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
 Pajacu, ruch to ruch. Wolnym "tłoczeniem" jak to piszesz to Ciebie ojciec robił,  kołku ciosany i jak widać zwalił sprawę. Kolejny z czyrakiem zamiast mózgu. Zgnilcu, zamin zaczniesz sie wymądrzać i wypisaywać brednie zapisz sie do szkoły. Dla Ciebie transfer to ruch,? Tak?  To w takim razie zestaw słów " ruchy transferowe" taki poliglota jak Ty przetłumaczy zapewnie " ruchy ruchowe" . Weź Ty juz spakuj sobie tornister na jutro i skończ sie wypowiadać biedaku bo smiechu z Ciebie tyle co z kabaretów.
 Pajacu, ruch to ruch. Wolnym "tłoczeniem" jak to piszesz to Ciebie ojciec robił,  kołku ciosany i jak widać zwalił sprawę. Kolejny z czyrakiem zamiast mózgu. Zgnilcu, zamin zaczniesz sie wymądrzać i wypisaywać brednie zapisz sie do szkoły. Dla Ciebie transfer to ruch,? Tak?  To w takim razie zestaw słów " ruchy transferowe" taki poliglota jak Ty przetłumaczy zapewnie " ruchy ruchowe" . Weź Ty juz spakuj sobie tornister na jutro i skończ sie wypowiadać biedaku bo smiechu z Ciebie tyle co z kabaretów. rozwiń
Avatar
Baca / 15 grudnia 2019 o 07:58
-1
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Dyletancie od "...w wolnym tłoczeniu.. i "ruchu"..."!? Poczytaj sobie przepisy PZPN o zmianach przynalezności zawodników w rozgrywkach i dowiesz się mądrołku co nazywamy transferem w piłce nożnej a co nie! Co znaczy słowo TRANSFER potocznie wiem dokładnie. I nie obrażaj kogoś publicznie jak sam jesteś głąbem!
 No poczytałem i .. wypozycznie/powrót z w/w to TRANSFER CZASOWY. Na liście TRANSFEROWEJ klubów jest napisane w rubryce TRANSFERY przychodzące: "zawodnik x - powrót z wypożyczenia. Jeszcze coś ?
 No poczytałem i .. wypozycznie/powrót z w/w to TRANSFER CZASOWY. Na liście TRANSFEROWEJ klubów jest napisane w rubryce TRANSFERY przychodzące: "zawodnik x - powrót z wypożyczenia. Jeszcze coś ? rozwiń
Avatar
~L / 14 grudnia 2019 o 19:34
+1
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Dyletancie od "...w wolnym tłoczeniu.. i "ruchu"..."!? Poczytaj sobie przepisy PZPN o zmianach przynalezności zawodników w rozgrywkach i dowiesz się mądrołku co nazywamy transferem w piłce nożnej a co nie! Co znaczy słowo TRANSFER potocznie wiem dokładnie. I nie obrażaj kogoś publicznie jak sam jesteś głąbem! 
Dyletancie od "...w wolnym tłoczeniu.. i "ruchu"..."!? Poczytaj sobie przepisy PZPN o zmianach przynalezności zawodników w rozgrywkach i dowiesz się mądrołku co nazywamy transferem w piłce nożnej a co nie! Co znaczy słowo TRANSFER potocznie wiem dokładnie. I nie obrażaj kogoś publicznie jak sam jesteś głąbem!  rozwiń
Avatar
nie pozdrAVIAm / 14 grudnia 2019 o 14:29
-2
utrzymanie pewne
Avatar
Do Janusza / 14 grudnia 2019 o 13:06
+4
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!
 Lamo.. słowo transfer oznacza w wolnym tłoczeniu "ruch" wypożyczenie czy też powrót z niego jak najbardziej jest transferem. Kupno zawodnika jest dla przykladu transferem definitywnym. Także zanim zaczniesz kogoś pouczać to ogarnij temat  bo wyszedłeś na głupka w tym momencie.
Avatar
~L / 14 grudnia 2019 o 10:17
+2
Powrót z wypożyczenia czasowego, to dla redaktora DW - TRANSFER? Chłopie ogarnij się!