Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

16 kwietnia 2018 r.
13:31

Marcin Sasal zwolniony z Motoru. Nowy trener już we wtorek?

0 46 A A
Marcin Sasal
Marcin Sasal (fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Decyzją Zarządu klubu 16 kwietnia Marcin Sasal przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Motoru. Czarę goryczy przelał remis 4:4 z Unią Tarnów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Żółto-biało-niebiescy na wiosnę nie zachwycają. W pięciu meczach zdobyli tylko osiem punktów. Na półmetku rozgrywek zajmowali fotel lidera, ale teraz spadli na trzecie miejsce ze stratą trzech „oczek” do prowadzącej Chełmianki.

– Ten sezon ciągle jest do uratowania. Rywale seryjnie zdobywają jednak punkty, a my je niestety gubimy i musieliśmy jakoś zareagować. To nie była dla mnie łatwa decyzja, ale wyraźnie coś się w naszym zespole zacięło. Nie uważam jednak, że zatrudnienie trenera Sasala było błędem. Wystarczy spojrzeć na to, jaki miał bilans w Motorze. O błędzie bardziej można mówić w np. przypadku Romeo Jozaka, a nie trenera Sasala, który z 38 meczów wygrał 27 i tylko sześć przegrał. – mówi Leszek Bartnicki, prezes klubu z Lublina.

Dodaje też, że na pewno problemem nie była gra żółto-biało-niebieskich w ataku. – W sobotę zdobyliśmy cztery bramki, mieliśmy niewykorzystany rzut karny, trzy strzały w poprzeczki i wiele innych sytuacji. Niestety, w obronie sami robiliśmy sobie krzywdę i trzeba to jak najszybciej wyeliminować. Trener miał swoje pomysły, cały czas szukał odpowiedniego ustawienia, ale ciągle zespół nie funkcjonował tak, jak powinien. Może coś zostało zaburzone na linii relacji interpersonalnych? Sytuacja, w której się znaleźliśmy to jednak nie tylko wina trenera, ale i moja, czy piłkarzy – wyjaśnia szef Motoru.

W sobotę wszyscy liczyli na pewne zwycięstwo z walczącą o utrzymanie Unią Tarnów. „Jaskółki” zawitały na Arenę z ośmioma młodzieżowcami w podstawowym składzie, a mimo to były w stanie utrzeć nosa faworytowi. Motor prowadził 2:0 i 3:2, ale spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Gospodarze popełnili mnóstwo błędów, na dodatek zmarnowali karnego. Po końcowym gwizdku było nerwowo. Piłkarzom i trenerowi dostało się od kibiców. Marcin Sasal cały czas wierzył jednak w swój zespół.

– Trzeba walczyć dalej, do końca jest wiele meczów. Zawodnicy dali sygnał, że chcą walczyć i to nie jest prawda, że ktokolwiek odpuszcza. Ja jestem tutaj, żeby bić się o awans. Dopóki będę mógł, to będę to robił – mówił na konferencji prasowej po sobotnim spotkaniu szkoleniowiec zespołu z Lublina.

Sasal poprowadził drużynę w 38 meczach. Wygrał 27 z nich, a w pozostałych zaliczył: pięć remisów i sześć porażek. Kiedy poznamy jego następcę? Prezes Bartnicki zapewnia, że najpóźniej do środy. – Wtorkowy trening poprowadzi Piotr Zasada, ale jeżeli ze wszystkim zdążymy, to jeszcze tego samego dnia przedstawimy nazwisko trenera, który będzie odpowiadał za drużynę do końca sezonu – zapewnia prezes Bartnicki.

Po tym meczu zarząd Motoru zwolnił trenera

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 17:56
+1
Motor marnuje swoją szansę już od trzech lat. Ile można. Rok 2018 rokiem Bożyka i Chełmianki.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 16:17
+1
o czym wy mówicie?? Jakie podkładanie się Chełmianki ????? Jeśli już to Motor ma wygrać ligę zgodnie z zasadami fair play.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 15:00
+1
Jako kibic głęboko wierzę, że Chełmianka w odpowiednim momencie się podłoży i awansuje Motor.
Avatar
ojciec / 17 kwietnia 2018 r. o 14:46
+1
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to by było,  Sasal do końca rundy powinien zostać. Przyszły sezon, w zależności od rezultatu sprawa otwarta...
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to b... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 12:33
+1
Sławomir Kozłowski to może z kanapy komentować , a nie trenować .
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 10:51
+1
Kto ci dal te info hehe?
Avatar
3 białe paski robią .. / 17 kwietnia 2018 r. o 10:51
+1
S napisał:
zamknij mordę c***u..
 ..napisał frajer w interecie, co słucha prawilnego rapu i wozi swoje 50 kg, gimnazjalne ciałko w worku z 3 paskami :)
Avatar
Tomi / 17 kwietnia 2018 r. o 08:55
+1
To już pewne!!! Sławomir Kozłowski zostanie trenerem Motoru Lublin. Doczekał się wreszcie!!!!
Avatar
Dore / 17 kwietnia 2018 r. o 08:22
+1
Jak można powtarzaćte same decyzję? Sawa wywalony mimo, że nie miał ani finansów ani zawiodników, a walczył o awans, Delmanowicz wywalony po 6 meczach gdzie zmienił się cały niemal skład, Złomańczuk wywalony mimo, że wygrał ligę teraz Sasal... Może by tak tych pseudo działaczy pozwalniać??? Przecież ten prezesik tylko wykonuje polecenia, sam by nigdy nie zwolił Sasala
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 r. o 23:10
+1
heh a jakby motor dostal licencje na gre w ekstraklasie od Legii to nazywalibyscie motor wtedy Legia?Czlowieku przestan, dorosnij spartakus zrezygnowal kiedys z gry w lidze i dlatego nam ja udostepniono za nich tylko sama gre a nie to ze mamy ich klub slawic czy nazywac sie jak oni!
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 17:56
+1
Motor marnuje swoją szansę już od trzech lat. Ile można. Rok 2018 rokiem Bożyka i Chełmianki.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 16:17
+1
o czym wy mówicie?? Jakie podkładanie się Chełmianki ????? Jeśli już to Motor ma wygrać ligę zgodnie z zasadami fair play.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 15:00
+1
Jako kibic głęboko wierzę, że Chełmianka w odpowiednim momencie się podłoży i awansuje Motor.
Avatar
ojciec / 17 kwietnia 2018 r. o 14:46
+1
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to by było,  Sasal do końca rundy powinien zostać. Przyszły sezon, w zależności od rezultatu sprawa otwarta...
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to b... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 12:33
+1
Sławomir Kozłowski to może z kanapy komentować , a nie trenować .
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 r. o 10:51
+1
Kto ci dal te info hehe?
Avatar
3 białe paski robią .. / 17 kwietnia 2018 r. o 10:51
+1
S napisał:
zamknij mordę c***u..
 ..napisał frajer w interecie, co słucha prawilnego rapu i wozi swoje 50 kg, gimnazjalne ciałko w worku z 3 paskami :)
Avatar
Tomi / 17 kwietnia 2018 r. o 08:55
+1
To już pewne!!! Sławomir Kozłowski zostanie trenerem Motoru Lublin. Doczekał się wreszcie!!!!
Avatar
Dore / 17 kwietnia 2018 r. o 08:22
+1
Jak można powtarzaćte same decyzję? Sawa wywalony mimo, że nie miał ani finansów ani zawiodników, a walczył o awans, Delmanowicz wywalony po 6 meczach gdzie zmienił się cały niemal skład, Złomańczuk wywalony mimo, że wygrał ligę teraz Sasal... Może by tak tych pseudo działaczy pozwalniać??? Przecież ten prezesik tylko wykonuje polecenia, sam by nigdy nie zwolił Sasala
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 r. o 23:10
+1
heh a jakby motor dostal licencje na gre w ekstraklasie od Legii to nazywalibyscie motor wtedy Legia?Czlowieku przestan, dorosnij spartakus zrezygnowal kiedys z gry w lidze i dlatego nam ja udostepniono za nich tylko sama gre a nie to ze mamy ich klub slawic czy nazywac sie jak oni!
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Osiedle Botanik poczeka na wyrok. Deweloper chce zabudować teren pomiędzy blokami

Lublin: Osiedle Botanik poczeka na wyrok. Deweloper chce zabudować teren pomiędzy blokami

Dopiero w październiku może zostać rozstrzygnięty sądowy spór między deweloperem, który chce zabudować teren wśród bloków na os. Botanik a władzami miasta, które nie pozwoliły na tę inwestycję. Precedensowa w skali Lublina sprawa od miesięcy czeka na rozpatrzenie w warszawskim sądzie

Czwarte wzmocnienie Wisły Puławy

Czwarte wzmocnienie Wisły Puławy

Do tej pory do Puław przenosili się zawodnicy ofensywni. We wtorek Duma Powiśla pozyskała jednak nowego obrońcę – Lukasa Kubana. Czech ostatnio był zawodnikiem pierwszoligowego Stomilu Olsztyn.

Dzieci również zmagają się z koronawirusem. "Cały czas uczymy się tej choroby"
Reportaż Uwagi! TVN
film

Dzieci również zmagają się z koronawirusem. "Cały czas uczymy się tej choroby"

Dzieci teoretycznie miały być bezpieczne. Okazuje się, że też zmagają się z COVID-19. Pojawiają się u nich objawy, których lekarze się nie spodziewali. Mali pacjenci w szpitalu mierzą się też z samotnością i strachem.

Lublin: Młodzi Białorusini poparli swoich rodaków protestujących w ich ojczyźnie [zdjęcia]
galeria

Lublin: Młodzi Białorusini poparli swoich rodaków protestujących w ich ojczyźnie [zdjęcia]

Kilkudziesięciu młodych Białorusinów manifestowało we wtorek na pl. Litewskim w Lublinie w "Akcji solidarności z narodem białoruskim". Nie zgadzają się oni z wynikami niedzielnych wyborów prezydenckich i wspierają protestujących rodaków. - Jesteśmy tu, dlatego że wszyscy wiedzą, co się dzieje na Białorusi. To straszne - mówili uczestnicy zgromadzenia.

Motor Lublin ma nowego młodzieżowca

Motor Lublin ma nowego młodzieżowca

Ósmy transfer żółto-biało-niebieskich przed sezonem 2020/2021. Tym razem do zespołu trenera Mirosława Hajdy dołączył obrońca Michał Bogacz (Zagłębie Lubin).

Mimo pandemii mieszkania drożeją

Mimo pandemii mieszkania drożeją

Przez pierwsze trzy miesiące epidemii, używane mieszkania w dużych miastach znacznie podrożały. Przeciętnie o blisko 12 proc. w skali roku – wynika z najnowszych danych opublikowanych przez Bank Centralny. Deweloperzy też żądają za mieszkania wyraźnie wyższych stawek niż przed rokiem.

Rośnie liczba ognisk ASF. Dzika wypatrzą drony i żółnierze

Rośnie liczba ognisk ASF. Dzika wypatrzą drony i żółnierze

W kraju jest 47 ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF), z czego 31 w województwie lubelskim. W ciągu ostatnich dni pojawiło się sześć nowych

Teatr w Ogrodzie. "Pytamy widzów czy bajka ma być wesoła czy smutna"

Teatr w Ogrodzie. "Pytamy widzów czy bajka ma być wesoła czy smutna"

Rozmowa z Bogusławem Byrskim, aktorem lubelskiego Teatru Andersena, który już 15 lat tworzy autorskie spektakle

Wycinka 100-letniego pomnika przyrody. „Mnie tego drzewa jest szkoda najbardziej"
Alarm24
galeria

Wycinka 100-letniego pomnika przyrody. „Mnie tego drzewa jest szkoda najbardziej"

Wszystko było zgodnie z prawem, ale „złość i zażenowanie" pozostały. Jedna z mieszkanek gminy Wojciechów powiadomiła nas o piątkowej wycince ponad 100-letniego dębu, który był pomnikiem przyrody. Dyrektor szkoły w Łubkach wyjaśnia, dlaczego była to konieczność

Miał ponad 3 promile i siedział za kierownicą. Kobieta zabrała mu kluczyki

Miał ponad 3 promile i siedział za kierownicą. Kobieta zabrała mu kluczyki

- Wielkie brawa i szacunek od wszystkich policjantów naszej komendy. Takie zachowanie zasługuje na najwyższe uznanie i pochwałę - mówi aspirant Jolanta Babicz z krasnostawskiej komendy do 33-latki, która nie tylko wypatrzyła na drodze pijanego kierowcę, ale zabrała mu kluczyki uniemożliwiając dalszą jazdę. Potem wezwała policjantów.-

IV liga: Włodawianka kontra Huragan, Tomasovia i Opolanin liczą na kolejne zwycięstwa

IV liga: Włodawianka kontra Huragan, Tomasovia i Opolanin liczą na kolejne zwycięstwa

Intensywnego początku sezonu w IV lidze ciąg dalszy. Już w środę zostanie rozegrana trzecia seria gier. W grupie pierwszej bez wątpienia meczem kolejki będzie starcie we Włodawie. Tamtejsza Włodawianka zmierzy się z Huraganem Międzyrzec Podlaski (godz. 17).

Improwizacja w Próbie Cafe
16 sierpnia 2020, 19:00

Improwizacja w Próbie Cafe

W niedzielę, 16 sierpnia o godz. 19 w Próbie Cafe (ul. Grodzka 5a) zostanie zaprezentowany spektakl improwizowany "Tryptak" w wykonaniu Impro Teatru Bezczelnego.

Lubelskie: Nowe zakażenia, zwiększa się liczba ozdrowieńców. Aktualna sytuacja epidemiologiczna
galeria

Lubelskie: Nowe zakażenia, zwiększa się liczba ozdrowieńców. Aktualna sytuacja epidemiologiczna

Dzisiaj odnotowano 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w woj. lubelskim. Do tej pory pozytywne wyniki badań wskazały infekcję wirusem SARS-CoV-2 u 1136 osób. Jak przedstawia się aktualna sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie? Stan na 11 sierpnia.

Koronawirus: Rosja, USA i Rumunia. Tam nie polecimy z Polski [pełna lista krajów]

Koronawirus: Rosja, USA i Rumunia. Tam nie polecimy z Polski [pełna lista krajów]

USA, Meksyk, Bośnia i Hercegowina, Rosja, Królestwa Arabii Saudyjskiej czy Rumunia. Między innymi do tych krajów nie będą wykonywane loty z Polski. Pełną listę opublikowano na stronie internetowej rządu.

Łęczna: Była zrujnowana kamienica. W jej miejsce powstanie nowy budynek

Łęczna: Była zrujnowana kamienica. W jej miejsce powstanie nowy budynek

Po zrujnowanej kamienicy przy Rynku II w Łęcznej pozostało już wspomnienie. W jej miejsce do końca roku powstanie nowy budynek, m.in. z 12 mieszkaniami socjalnymi

III LIGA, GRUPA IV
2. KOLEJKA

Wyniki:

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz 0:2
Hetman Zamość - Stal Kraśnik 0:1
Chełmianka Chełm - KS Wiązownica 1:2
KSZO Ostrowiec Św. - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0
Korona II Kielce - ŁKS Łagów 0:2
Lewart  - Siarka Tarnobrzeg 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II 1:0
Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa 2:3
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy 1:3
Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik 2:0

Tabela:

1. Wisła S. 2 6 5-1
2. KS Wiązownica 2 6 5-1
3. Sokół 2 6 6-3
4. Wisła P. 2 6 5-2
5. Podhale 2 6 3-0
6. ŁKS Łagów 2 3 2-1
7. KSZO 2 3 3-3
8. Stal Kraśnik 2 3 2-2
9. Podlasie 2 3 2-2
10. Cracovia II 2 3 1-1
11. Jutrzenka 2 3 2-3
12. Orlęta 2 3 2-3
13. Korona II 2 3 2-3
14. Wisłoka 2 3 1-2
15. Lewart 2 1 0-1
16. Siarka 2 1 0-1
17. Wólczanka 2 0 3-5
18. Chełmianka 2 0 2-5
19. Avia 2 0 0-3
20. Hetman 2 0 0-4
21. Stal Stalowa Wola 0 0 0-0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.