Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

16 kwietnia 2018 r.
13:31

Marcin Sasal zwolniony z Motoru. Nowy trener już we wtorek?

0 46 A A
Marcin Sasal
Marcin Sasal (fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Decyzją Zarządu klubu 16 kwietnia Marcin Sasal przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Motoru. Czarę goryczy przelał remis 4:4 z Unią Tarnów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Żółto-biało-niebiescy na wiosnę nie zachwycają. W pięciu meczach zdobyli tylko osiem punktów. Na półmetku rozgrywek zajmowali fotel lidera, ale teraz spadli na trzecie miejsce ze stratą trzech „oczek” do prowadzącej Chełmianki.

– Ten sezon ciągle jest do uratowania. Rywale seryjnie zdobywają jednak punkty, a my je niestety gubimy i musieliśmy jakoś zareagować. To nie była dla mnie łatwa decyzja, ale wyraźnie coś się w naszym zespole zacięło. Nie uważam jednak, że zatrudnienie trenera Sasala było błędem. Wystarczy spojrzeć na to, jaki miał bilans w Motorze. O błędzie bardziej można mówić w np. przypadku Romeo Jozaka, a nie trenera Sasala, który z 38 meczów wygrał 27 i tylko sześć przegrał. – mówi Leszek Bartnicki, prezes klubu z Lublina.

Dodaje też, że na pewno problemem nie była gra żółto-biało-niebieskich w ataku. – W sobotę zdobyliśmy cztery bramki, mieliśmy niewykorzystany rzut karny, trzy strzały w poprzeczki i wiele innych sytuacji. Niestety, w obronie sami robiliśmy sobie krzywdę i trzeba to jak najszybciej wyeliminować. Trener miał swoje pomysły, cały czas szukał odpowiedniego ustawienia, ale ciągle zespół nie funkcjonował tak, jak powinien. Może coś zostało zaburzone na linii relacji interpersonalnych? Sytuacja, w której się znaleźliśmy to jednak nie tylko wina trenera, ale i moja, czy piłkarzy – wyjaśnia szef Motoru.

W sobotę wszyscy liczyli na pewne zwycięstwo z walczącą o utrzymanie Unią Tarnów. „Jaskółki” zawitały na Arenę z ośmioma młodzieżowcami w podstawowym składzie, a mimo to były w stanie utrzeć nosa faworytowi. Motor prowadził 2:0 i 3:2, ale spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Gospodarze popełnili mnóstwo błędów, na dodatek zmarnowali karnego. Po końcowym gwizdku było nerwowo. Piłkarzom i trenerowi dostało się od kibiców. Marcin Sasal cały czas wierzył jednak w swój zespół.

– Trzeba walczyć dalej, do końca jest wiele meczów. Zawodnicy dali sygnał, że chcą walczyć i to nie jest prawda, że ktokolwiek odpuszcza. Ja jestem tutaj, żeby bić się o awans. Dopóki będę mógł, to będę to robił – mówił na konferencji prasowej po sobotnim spotkaniu szkoleniowiec zespołu z Lublina.

Sasal poprowadził drużynę w 38 meczach. Wygrał 27 z nich, a w pozostałych zaliczył: pięć remisów i sześć porażek. Kiedy poznamy jego następcę? Prezes Bartnicki zapewnia, że najpóźniej do środy. – Wtorkowy trening poprowadzi Piotr Zasada, ale jeżeli ze wszystkim zdążymy, to jeszcze tego samego dnia przedstawimy nazwisko trenera, który będzie odpowiadał za drużynę do końca sezonu – zapewnia prezes Bartnicki.

Po tym meczu zarząd Motoru zwolnił trenera

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 17:56
0
Motor marnuje swoją szansę już od trzech lat. Ile można. Rok 2018 rokiem Bożyka i Chełmianki.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 16:17
0
o czym wy mówicie?? Jakie podkładanie się Chełmianki ????? Jeśli już to Motor ma wygrać ligę zgodnie z zasadami fair play.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 15:00
0
Jako kibic głęboko wierzę, że Chełmianka w odpowiednim momencie się podłoży i awansuje Motor.
Avatar
ojciec / 17 kwietnia 2018 o 14:46
0
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to by było,  Sasal do końca rundy powinien zostać. Przyszły sezon, w zależności od rezultatu sprawa otwarta...
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to b... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 12:33
0
Sławomir Kozłowski to może z kanapy komentować , a nie trenować .
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 10:51
0
Kto ci dal te info hehe?
Avatar
3 białe paski robią .. / 17 kwietnia 2018 o 10:51
0
S napisał:
zamknij mordę c***u..
 ..napisał frajer w interecie, co słucha prawilnego rapu i wozi swoje 50 kg, gimnazjalne ciałko w worku z 3 paskami :)
Avatar
Tomi / 17 kwietnia 2018 o 08:55
0
To już pewne!!! Sławomir Kozłowski zostanie trenerem Motoru Lublin. Doczekał się wreszcie!!!!
Avatar
Dore / 17 kwietnia 2018 o 08:22
0
Jak można powtarzaćte same decyzję? Sawa wywalony mimo, że nie miał ani finansów ani zawiodników, a walczył o awans, Delmanowicz wywalony po 6 meczach gdzie zmienił się cały niemal skład, Złomańczuk wywalony mimo, że wygrał ligę teraz Sasal... Może by tak tych pseudo działaczy pozwalniać??? Przecież ten prezesik tylko wykonuje polecenia, sam by nigdy nie zwolił Sasala
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 23:10
0
heh a jakby motor dostal licencje na gre w ekstraklasie od Legii to nazywalibyscie motor wtedy Legia?Czlowieku przestan, dorosnij spartakus zrezygnowal kiedys z gry w lidze i dlatego nam ja udostepniono za nich tylko sama gre a nie to ze mamy ich klub slawic czy nazywac sie jak oni!
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 17:56
0
Motor marnuje swoją szansę już od trzech lat. Ile można. Rok 2018 rokiem Bożyka i Chełmianki.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 16:17
0
o czym wy mówicie?? Jakie podkładanie się Chełmianki ????? Jeśli już to Motor ma wygrać ligę zgodnie z zasadami fair play.
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 15:00
0
Jako kibic głęboko wierzę, że Chełmianka w odpowiednim momencie się podłoży i awansuje Motor.
Avatar
ojciec / 17 kwietnia 2018 o 14:46
0
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to by było,  Sasal do końca rundy powinien zostać. Przyszły sezon, w zależności od rezultatu sprawa otwarta...
Nie ma co siać paniki, sezon wcale nie jest jeszcze stracony. Chełmianka wcale nie musi być zainteresowana awansem do II ligi (Chełm małe miasto, mało kibiców, brak dobrego sponsora), nawe jeśli utrzymają lidera (w co wątpię, to być może odstapią miejsca Motorowi-choćby ze względu na wieloletnią przyjażń pomiędzy miastami i kibicami obu druzyn, Wólczanka też wcale nie musi chcieć awansować, w tej chwili najgroźniejszy jest Rzeszów). A Sasala zwalniać nie powinni, nowy trener nie musi wcale wiele zdziałać (zostało mało czasu), co by było to b... rozwiń
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 12:33
0
Sławomir Kozłowski to może z kanapy komentować , a nie trenować .
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2018 o 10:51
0
Kto ci dal te info hehe?
Avatar
3 białe paski robią .. / 17 kwietnia 2018 o 10:51
0
S napisał:
zamknij mordę c***u..
 ..napisał frajer w interecie, co słucha prawilnego rapu i wozi swoje 50 kg, gimnazjalne ciałko w worku z 3 paskami :)
Avatar
Tomi / 17 kwietnia 2018 o 08:55
0
To już pewne!!! Sławomir Kozłowski zostanie trenerem Motoru Lublin. Doczekał się wreszcie!!!!
Avatar
Dore / 17 kwietnia 2018 o 08:22
0
Jak można powtarzaćte same decyzję? Sawa wywalony mimo, że nie miał ani finansów ani zawiodników, a walczył o awans, Delmanowicz wywalony po 6 meczach gdzie zmienił się cały niemal skład, Złomańczuk wywalony mimo, że wygrał ligę teraz Sasal... Może by tak tych pseudo działaczy pozwalniać??? Przecież ten prezesik tylko wykonuje polecenia, sam by nigdy nie zwolił Sasala
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2018 o 23:10
0
heh a jakby motor dostal licencje na gre w ekstraklasie od Legii to nazywalibyscie motor wtedy Legia?Czlowieku przestan, dorosnij spartakus zrezygnowal kiedys z gry w lidze i dlatego nam ja udostepniono za nich tylko sama gre a nie to ze mamy ich klub slawic czy nazywac sie jak oni!
Zobacz wszystkie komentarze 46

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 0

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 8 7

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 4 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 26 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.