Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

29 września 2019 r.
19:02

Sokół Sieniawa - Motor Lublin 0:0. Wyjazdy im nie służą

0 65 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Znowu strata punktów. Motor w niedzielę bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Sokołem Sieniawa. W tym sezonie lublinianie wygrali tylko jedno z sześciu takich spotkań

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Po środowej wygranej z Podlasiem (4:1) wszyscy liczyli, że żółto-biało-niebiescy pójdą za ciosem. Piłkarze zdawali sobie jednak sprawę, że to będzie trudne zadanie. W końcu Sokół w 2019 roku w lidze przegrał u siebie tylko jedno spotkanie – w maju ze Stalą Rzeszów. W tym sezonie na pięć takich meczów wygrał cztery, a jedno zremisował. Punkty gospodarzom wcześniej zdołał odebrać tylko lider tabeli grupy czwartej – Korona II Kielce.

Od pierwszego gwizdka groźniejsi byli goście. Jako pierwszy na listę strzelców mógł wpisać się Michał Paluch, ale w 17 minucie nie trafił w bramkę. Kilka chwil później ładnie z dystansu huknął Bartosz Rymek. Bramkarz rywali ostatecznie poradził sobie jednak z tą próbą. W kolejnych fragmentach aktywni byli zwłaszcza: Paluch i Rymek. Ten pierwszy dwa razy próbował szczęścia po uderzeniach głową. W 44 minucie było naprawdę blisko, ale ponownie ekipa z Lublina musiała obejść się smakiem.

Druga część zawodów również rozpoczęła się obiecująco dla piłkarzy Mirosława Hajdy. Tomasz Swędrowski znalazł się w dobrej sytuacji, ale nie trafił dobrze w piłkę i ostatecznie jego próbę zza pola karnego bez problemów wyłapał golkiper Sokoła. Po przerwie o sytuacje pod bramką przeciwnika było już znacznie trudniej. Tym razem do głosu zaczęli też dochodzić podopieczni Ryszarda Kuźmy. Cały czas utrzymywał się jednak wynik bezbramkowy.

W samej końcówce żółto-biało-niebiescy mieli jeszcze rzut rożny. W poprzednich rozgrywkach w ten sposób zdobywali wiele goli, ale tym razem centra z narożnika boiska nie przyniosła zwycięskiego trafienia. I ostatecznie Motor dopisał do swojego konta tylko jeden punkt.

W następnej serii gier drużyna trenera Hajdy zmierzy się na Arenie Lublin z Wisłą Puławy. Goście są w tabeli dopiero na dziesiątym miejscu, a Tomasz Brzyski i spółka dwa „oczka” wyżej. Zawody zaplanowano na sobotę, 5 października, o godz. 17.

Sokół Sieniawa – Motor Lublin 0:0

Motor: Olszewski – Michota, Grodzicki, Kajpust, Brzyski, Kunca (77 Nowak), Swędrowski, Duda, Ceglarz (68 Grunt), Rymek (85 Kumoch), Paluch (85 Darmochwał).

Żółte kartki: Michota, Kunca, Duda, Brzyski, Grunt, Kumoch (Motor).

Sędziował: Michał Fudala (Brzesko).

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 września 2019 o 19:41
+17
Bardzo dobry wynik z potentatami z Sieniawy. Ważny punkt w kontekście walki o utrzymanie.
Avatar
bryła / 29 września 2019 o 19:46
+16
Generalnie mecze u siebie także im nie służa, wogóle gra w piłkę także Motorowi nie służy. Drużyna powinna zostać wycofana z ligi i skupić się na treningach na bocznym boisku Areny.
Avatar
Gość / 29 września 2019 o 19:32
+15
Motor to je potenga.. Motor najlepszy jest.. Może zmienić nazwę na np. Unia Lublin (w nawiązaniu do Unii Lubelskiej) albo Naprzód Lublin albo Czopki Lublin.. Może pod inną nazwą pójdzie lepiej ?
Avatar
MA-SA-KRA / 29 września 2019 o 19:57
+13
Musimy się przyzwyczaić ze ta drużyna nie gra o awans więc trzeba uznać za sukces że przywiozła punkt z ciężkiego wyjazdu. Brawo Motor. Myślę ze jak będą punktować na wyjazdach to się utrzymają
Avatar
Gość / 29 września 2019 o 19:52
+13
Czopki Cebularze Lublin dobra nazwa!!!!
Avatar
Szymon Syn Szamana z Szarowoli / 29 września 2019 o 21:39
+11
No to tym razem trener odda się pod moja dyspozycje Wielkiego Szamana z Szarowoli!! Pokuta nie została w całości wykonana ponieważ wielu z Ultrasów nie wstawiło zębów na ulicy Związkowej 20. Niestety ale zakład nie był wstanie w ciągu tygodnia wstawić tyle koronek i zębów!! Wielu z was stwierdziło ze wam do twarzy bez zębów!! Nie taka była umowa!! Wszyscy to wszyscy wiec dlatego tylko remis ale w kontekście utrzymania to szanujcie to!!Chcecie z Wisła wygrać to musi być pokuta!!! Oto i ona- Wielu z was ogląda swój ulubiony program W TVP PiS w ndz o godz 21-15!Rolnik Szuka Żony! Już mi zgłaszać do następnej edycji śmierdzącego Irka K ze Sławina ogolić dziada i umyć ,kupić lub wydzierżawić kawałek pola ja pożyczę ciągnik, rozrzutnik i brony i pług!!! Będą jaja z niego niezłe bo oglądalność spada a dzieki niemu wzrośnie o ile któraś głupia wyślę list w co wątpię!!!A cześć z was ma zgłosić się Top Model wybrać najlepsze ciuch ze sterty spod Bełżyc i na casting!!! Tylko najpierw dokończyć wstawiać zęby!!! Czas Start!!!
No to tym razem trener odda się pod moja dyspozycje Wielkiego Szamana z Szarowoli!! Pokuta nie została w całości wykonana ponieważ wielu z Ultrasów nie wstawiło zębów na ulicy Związkowej 20. Niestety ale zakład nie był wstanie w ciągu tygodnia wstawić tyle koronek i zębów!! Wielu z was stwierdziło ze wam do twarzy bez zębów!! Nie taka była umowa!! Wszyscy to wszyscy wiec dlatego tylko remis ale w kontekście utrzymania to szanujcie to!!Chcecie z Wisła wygrać to musi być pokuta!!! Oto i ona- Wielu z was ogląda swój ulubiony program W TVP PiS w... rozwiń
Avatar
kokoloko / 29 września 2019 o 20:39
+10
Wiecie jaki jest problem tego klubu? Spójrzcie na Piotrka Darmochwała to wszystko wyjaśni. Chłopak poszedł do Avii na pół roku na wypożyczenie, odbudował się i rozegrał bardzo dobrą rundę. Motor dostał spowrotem gotowego zawodnika na III ligę. I co? Chłopak gra ogony bo musi grać zaciąg piłkarzy którzy przyszli przed sezonem. A Piotrek pójdzie na odbudowanie na zimę do Avii.
Avatar
Gość / 29 września 2019 o 20:10
+10
Władcy wschodu Nowotaniec i Zabierzów pamiętają jak się po cebularzach rozjeżdżają.
Avatar
Kibico / 30 września 2019 o 07:18
+9
Za rok derby Motor- Świdniczanka
Avatar
Daro / 30 września 2019 o 00:49
+9
Ta Szarowola to gdzieś chyba pod Krasnobrodem. Tak??
Avatar
normalny / 4 października 2019 o 20:44
-1
ale beka z mtorospartakusa
Avatar
kibic / 2 października 2019 o 11:03
-1
wygramolić się z tej 3 ligi jest trudniej niż wygramolić się z ruchomych piasków
 Szczególnie jak ma się podwójną nazwę motor/spartakus ;-)
Avatar
poczdamski_plaster / 30 września 2019 o 20:43
-1
Żyje na tym świecie 70 lat takich głupich wpisów na temat Motoru chce się żygać to piszą bezmózgowcy o wielkości rozumu koliberka tylko obrazy gdzie ten klub wychował 1 zawodnika który jedyny Polakw Polsce był 3 razy na mistrzoswch świata  to Zmuda czy Jacek BĄK  96 razy reprezentant Polski  czy K.Rześny ?.Dlczego w Poznzniu nikt nie obraża Lecha że  nazwa była Amika Wronki czy inne nazwy .Dlczego Żuk blokuje awans Motoru ,dlczego kibice nie idą pod ratusz aby powiedzieć co sądzą o tym prezydencie ,jak to jest że tacy zawodnicy jak wiekowy Białek? z Avi czy Król z e Stali K,czy wcześniej Majewski musił opuścić Lublin czy sprzedanie juniora Raka pozwoliło zdobyć duże miliony a nie zbieranina zMałopolski
 poznaniak to że w Poznaniu nikt się z Lecha nie śmieje to nie znaczy że poza Poznaniem to od Amiki Was wyzywają.....
 poznaniak to że w Poznaniu nikt się z Lecha nie śmieje to nie znaczy że poza Poznaniem to od Amiki Was wyzywają..... rozwiń
Avatar
poznaniak z lub...... / 30 września 2019 o 19:29
0
Żyje na tym świecie 70 lat takich głupich wpisów na temat Motoru chce się żygać to piszą bezmózgowcy o wielkości rozumu koliberka tylko obrazy gdzie ten klub wychował 1 zawodnika który jedyny Polakw Polsce był 3 razy na mistrzoswch świata  to Zmuda czy Jacek BĄK  96 razy reprezentant Polski  czy K.Rześny ?.Dlczego w Poznzniu nikt nie obraża Lecha że  nazwa była Amika Wronki czy inne nazwy .Dlczego Żuk blokuje awans Motoru ,dlczego kibice nie idą pod ratusz aby powiedzieć co sądzą o tym prezydencie ,jak to jest że tacy zawodnicy jak wiekowy Białek? z Avi czy Król z e Stali K,czy wcześniej Majewski musił opuścić Lublin czy sprzedanie juniora Raka pozwoliło zdobyć duże miliony a nie zbieranina zMałopolski
Żyje na tym świecie 70 lat takich głupich wpisów na temat Motoru chce się żygać to piszą bezmózgowcy o wielkości rozumu koliberka tylko obrazy gdzie ten klub wychował 1 zawodnika który jedyny Polakw Polsce był 3 razy na mistrzoswch świata  to Zmuda czy Jacek BĄK  96 razy reprezentant Polski  czy K.Rześny ?.Dlczego w Poznzniu nikt nie obraża Lecha że  nazwa była Amika Wronki czy inne nazwy .Dlczego Żuk blokuje awans Motoru ,dlczego kibice nie idą pod ratusz aby powiedzieć co sądzą o tym prezydencie ,jak to jest że tacy zawodnicy jak wiekowy B... rozwiń
Avatar
czarownik czarownik / 30 września 2019 o 19:25
+2
wy sie dowiedzcie gdzie ta szarowola, bo trzeba jechac tam do kościoła na pielgrzymke. odmówić różaniec, przeprosic, i wracac zakładac nowy klub od B-klasy. innej rady nie ma
Avatar
demonzydowatyk / 30 września 2019 o 18:20
+5
ja wiem,co im moglo by sluzyc,praca w biedronce za 2 tys.zl
Avatar
bryła / 30 września 2019 o 13:55
+3
Z całym szacunkiem proszę o nienazywanie tego klubu imieniem rzymskiego niewolnika. Zgodnie z wikipedią: "Spartakus, jako doskonały gladiator, przez pewien czas pełnił stanowisko nauczyciela szermierki w szkole gladiatorów w Kapui, uczył cennych „sztuk” tej walki. Od jego imienia pochodzi nazwa „spartakiada”. Miał duże zdolności uczenia się walki. " Tych jedenastu którzy biegają w żółtych koszulach są zaprzeczeniem idei którą reprezentował Spartakus - przede wszystkim walka do końca, nawet będąc na straconej pozycji.
Avatar
Gość / 30 września 2019 o 13:15
+1
Spartakus to klub z Daleszyc..takiej wioski spod Kielc..widać że wielu z was jest na bakier z wiedzą..no więc śpieszę z uświadomieniem...wstyd..tacy duży chłopcy a nie wiedzą...
 U ciebie na bakier z wiedzą. Wstyd chłopaczku. Inf. ze strony - ***motorlublin.com/klub/historia/ "... Po spadku nie uzyskał licencji na grę w swojej klasie rozgrywkowej. Działacze znaleźli wybieg ... Na licencji Spartakusa, pod szyldem Motor Lublin S.A., klub przystąpił w sezonie 2010-2011 do rozgrywek ...W kolejnych sezonach szczytem ambicji Motoru była nie walka o awans... W roku 2014 Motor Lublin wylądował w III lidze..."
 U ciebie na bakier z wiedzą. Wstyd chłopaczku. Inf. ze strony - ***motorlublin.com/klub/historia/ "... Po spadku nie uzyskał licencji na grę w swojej klasie rozgrywkowej. Działacze znaleźli wybieg ... Na licencji Spartakusa, pod szyldem Motor Lublin S.A., klub przystąpił w sezonie 2010-2011 do rozgrywek ...W kolejnych sezonach szczytem ambicji Motoru była nie walka o awans... W roku 2014 Motor Lublin wylądował w III lidze..." rozwiń
Avatar
Gość. / 30 września 2019 o 11:44
-1
Czyli Szaman będzie miał pomnik!!! O ile Ci ultrasi będą wykonywali moje pokuty!! Było już przebieranie sterty ciuchów pod Bełżycami, kopanie ziemniaków, pokaz mody w wykonaniu modelów z Ultrasów w ciuchach ze sterty!! Oj wiele pokut przed nimi!!! Aby ten Irek taki trochę tępy ze czasami z tymi pokutami na bakier!!!A mówiłem ze sztamę zamiast ze Śląskiem Wrocław to trzymać z Piekiełkiem Przykwa z Gabarytami Dęblin!!!
O parówa wylazł z nory.
 Nie z nory tylko z pod sterty ciuchów pod Bełżycami.
Avatar
Gość / 30 września 2019 o 11:11
+6
Gdzie wywiad z trenerem? Po Podlasiu był szybciutko!