Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

1 grudnia 2019 r.
18:32

Tomasz Brzyski odchodzi z Motoru Lublin

0 38 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

To już pewne. Wkrótce Tomasz Brzyski zmieni klub. Doświadczony zawodnik pożegna się z Motorem Lublin. Według plotek zainteresowane „Brzytwą” są chociażby dwa inne kluby z naszego regionu: Górnik Łęczna i Wisła Puławy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Brzyski niespodziewanie został odsunięty od drużyny żółto-biało-niebieskich przed meczem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Prezes klubu z Lublina Paweł Majka tak tłumaczył powody decyzji. – Między sztabem szkoleniowym, a panem Tomaszem Brzyskim nie było chemii – wyjaśniał szef Motoru.

Więcej szczegółów na temat sytuacji na linii zawodnik – sztab szkoleniowy zdradził Mirosław Hajdo. – Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że moja reakcja nie była bezpodstawna. Zawodnik został odsunięty od drużyny dyscyplinarnie za notoryczne łamanie zasad funkcjonowania w zespole i szatni. To mój ostatni komentarz do tego typu sytuacji. Pojawiły się nierzetelne informacje na ten temat. Dla mnie najważniejszy jest zespól. Żaden trener, czy zawodnik nie jest ważniejszy od Motoru. Klub i drużyna są najważniejsze. Nie pozwolę na to, żeby coś się wymykało spod kontroli, jeżeli chodzi o naszą szatnie, o zasady postępowania i funkcjonowania – wyjaśniał trener Hajdo.

Wstępnie obie strony miały od siebie odpocząć do końca rundy jesiennej. Decyzja na temat kontynuowania współpracy lub jej zakończenia miała zapaść po ostatnim spotkaniu żółto-biało-niebieskich. Wydawało się, że powrót do drużyny Brzyskiego jest mało prawdopodobny. I dokładnie tak się stało. Po piątkowym meczu z Wisłą Puławy trener Hajdo oficjalnie ogłosił, że były reprezentant Polski zmieni klub. – To już jest dla mnie temat zamknięty. Życzę Tomkowi wszystkiego dobrego – mówi szkoleniowiec Motoru.

Gdzie teraz trafi popularny „Brzytwa”? Od dawna sam piłkarz powtarzał, że na koniec kariery chce zagrać jeszcze w koszulce Lublinianki, w której wszystko się zaczęło. Na razie nie zanosi się jednak na powrót na Wieniawę. W kuluarach mówi się, że 37-latek ma sporo ofert, a zainteresowane jego usługami są m.in. Górnik Łęczna, czy Wisła Puławy. W ekipie zielono-czarnych debiutował w ekstraklasie. W sezonie 2004/2005 zagrał wówczas w dwóch spotkaniach. Puławianie byli ponoć zainteresowani Brzyskim jeszcze zanim ten trafił do Motoru.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 grudnia 2019 r. o 21:12
+23
Brzyski w ostatnim czasie więcej machał rękoma niż grał. Chłop powinien dać sobie spokoj i pójść na emeryturę. Organizmu nie da się oszukać. Co do jego zachowania na boisku chłopak jest prosty po podstawówce nie zna psychologi, krzyczał na młodych, a później sam zle zagrywał pilke. Gość powinien pokazywać klasę na boisku zarówno w graniu jak i słownictwie
Avatar
Piotr / 1 grudnia 2019 r. o 19:47
+20
Żeby było jasne zawodnik Tomasz Brzyski robi się co raz starszy a nie młodszy, więc ewentualni nowi pracodawcy powinni to wziąć pod uwagę, chcąc zaangażować do swojego zespołu. A dwa Tomasz Brzyski został odsunięty od zespołu Motoru ze względu na swój wybuchowy charakter i w stosunku do swoich kolegów jak i sędziów na boisku, liczycie na to że w Puławach czy Łęcznej będzie inaczej?,otóż nie będzie bo swój charakter i porywczość jest ciężko zmienić i o tym powinien wiedzieć każdy. Żeby była jasność Tomasz Brzyski jest dużej klasy zawodnikiem i boiskowym walczakiem, zawodnikiem porządnym w każdym klubie ,ale zawodnik który startuje do swoich kolegów na boisku lub powoduje ostre spięcia na murawie a pan Brzyski taki jest bo widziałem to w niektórych meczach chociażby ostatnim meczem ze Stalą Rzeszów na wiosnę na Arenie, nigdzie z takim charakterem długo miejsca nie zagżeje. 
Żeby było jasne zawodnik Tomasz Brzyski robi się co raz starszy a nie młodszy, więc ewentualni nowi pracodawcy powinni to wziąć pod uwagę, chcąc zaangażować do swojego zespołu. A dwa Tomasz Brzyski został odsunięty od zespołu Motoru ze względu na swój wybuchowy charakter i w stosunku do swoich kolegów jak i sędziów na boisku, liczycie na to że w Puławach czy Łęcznej będzie inaczej?,otóż nie będzie bo swój charakter i porywczość jest ciężko zmienić i o tym powinien wiedzieć każdy. Żeby była jasność Tomasz Brzyski jest dużej klasy zawodnikiem ... rozwiń
Avatar
Gość / 1 grudnia 2019 r. o 19:03
+17
Panie Tomaszu dziękuję.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2019 r. o 22:40
+16
Jeszcze tylko tego dziada jednego starego wywalić Grodzickiego. Przyszedł kasować tylko pieniążki a chlopina biega z brzuszkiem! To są jakieś jaja
Avatar
Jebiewdenko / 1 grudnia 2019 r. o 21:24
+15
Brzytwa forma słabiutka i po odsunięciu Motor zaczął wygrywać :)
Avatar
Gość / 1 grudnia 2019 r. o 19:14
+12
Klub płacący +15k miesięcznie dla jakiegoś piłkarskiego emeryta w 7lidze murzyńskiej. Haha
Avatar
kibic od lat 80-tych / 1 grudnia 2019 r. o 22:59
+11
Tomek, dzięki i powodzenia.
Avatar
Gość / 2 grudnia 2019 r. o 06:28
+10
nie rozumiem jednej rzeczy...jak to jest że po odsunięciu najlepszego zawodnika Motor zaczął..wygrywać i piąć się w tabeli?
Avatar
Kibic / 1 grudnia 2019 r. o 19:39
+10
Liga jest beznadziejnie słaba. 18 spotkań i czołówka ma zaledwie 33 punkty uciułane. Aż 21 punktów uciekło. Beznadziejna liga i piłka w regionie.
Avatar
Gość / 1 grudnia 2019 r. o 23:56
+8
Trzeba ściągać młodych zawodników, którzy chcą coś osiągnąć w piłce. Pytam się na jakiej zasadzie został ściągnięty Grodzicki. Emeryt, który w każdym meczu odpala zapalniki. Pierwszy zawodnik do wywalenia
Avatar
gość / 3 grudnia 2019 r. o 22:52
0
Cyba żarujesz.Wiedze ? Na jaki temat ? Nie osmieszja się .Dyktator bez wiedzy. 
Avatar
L / 3 grudnia 2019 r. o 22:01
0
Jaka władza? Jakie wpływy? Dlaczego by nie powiedzieć konkretów wyrzucenia a wiem dlaczego ??? Bo takowych nie ma. Lepiej powiedzieć ze łamał regulamin i po sprawie. Nie mówcie, że Brzytwie nie zależało na drużynie czy wygrywaniu albo że rozwalał szatnie bo zawsze dbał o to by wszyscy się szanowali i lubili a na boisku walczyli jeden za drugiego. Przychodząc tu miał na celu tylko i wyłącznie awans. On nie jest typem człowieka, któremu można wciskać jakieś bzdury i na pewne rzeczy się po prostu nie godzi. Ma swój honor i zasady których nie łamie. Woli nawet odejść niż pracować z ludźmi tak fałszywymi i pozbawionymi zasad. Niestety pewne sytuacje, które dzieją się w klubie są nie do przyjęcia. A nie odpowiada na zarzuty bo takich brak, trudno nawet skomentować całą sytuację. Ale mam nadzieję, że niedługo zabierze głos. 
Jaka władza? Jakie wpływy? Dlaczego by nie powiedzieć konkretów wyrzucenia a wiem dlaczego ??? Bo takowych nie ma. Lepiej powiedzieć ze łamał regulamin i po sprawie. Nie mówcie, że Brzytwie nie zależało na drużynie czy wygrywaniu albo że rozwalał szatnie bo zawsze dbał o to by wszyscy się szanowali i lubili a na boisku walczyli jeden za drugiego. Przychodząc tu miał na celu tylko i wyłącznie awans. On nie jest typem człowieka, któremu można wciskać jakieś bzdury i na pewne rzeczy się po prostu nie godzi. Ma swój honor i zasady których nie ła... rozwiń
Avatar
ja / 3 grudnia 2019 r. o 17:28
+7
O to trzeba zapytać trenera. Przecież nikt tego nie wie do tej pory, za co został wyrzucony!? Dla mnie tłumaczenie, że łamał regulamin to nie wytłumaczenie bo po pierwsze jaki regulamin jak go nie ma i argument, że ***a jest conajmniej śmieszy. Zresztą jak reszta argumentów. A skąd wiesz, że atmosfera lepsza bo fartownie udało się wszystko wygrać i z kim się pytam z np. Zamościem który przyjechał w 13??  I dlaczego zawodnicy wciąż się z Tomkiem spotykają i przykaźnią skoro taki z niego terrorysta. I nie chcesz powiedzieć, że zawodnicy pójdą za Brzyskim w ogień ryzykując posadę i tym samym pieniądze nie w tych czasach niestety. Z resztą jak pisałem sam tego nie chciał
 Czyli tak na dobrą sprawę nikt nie wie dlaczego go wyrzucono. Jednak biorąc to na zdrowy rozum należałoby dojśc do wniosku, że był duży konflikt? O co? Pewnie o władzę i wpływy bo o co innego? Tyle, że to Hajdo się pod tym projektem podpisuje swoim nazwiskiem i on jako pierwszy poleci w razie niezrealizowania planu. Więc to on, w moim odczuciu, ma pierwszeństwo w tym, żeby mu pozwolić realizować swój plan. A Brzyski najwioczniej nie zamierzał się temu podporządkować. Choćby nie wiem co to nieuwierzę, że się go wszyscy chcieli pozbyć bo tak. Takich zawodników, jeśli grają do wspólnej bramki, każdemu potrzeba. Regulamin zawsze jest. Może być niepisany ale zawsze jest. Z tym, że możliwe jest, że zamiast wymieniać co tam się rozegrało woleli powołać się na jakies ogóły i urwać temat. To znacznie lepsze niż publiczne pranie brudów. Choć dziwne, że Pan Tomasz nie odniósł sie do sytuacji wcale. Nie napisałem, że atmosfera jest lepsza bo tego nie wiem. Napisałem, że wydaje się lepsza. NIe dlatego, że wygrali. Dlatego, że jak strzelą gola to jest jedna grupka z wszystkimi a nie pięć grupek po dwie osoby albo dwie grupki po pięć osób. Dlatego, że nic nie wypływa z klubu negatywnego odnośnie sytuacji i trenera choćby nie wiem jak ucho nastawiać. A jak oglądam wywiady to nikt nie burknie nawet pod nosem, że coś mu się nie podoba w taktyce czy koedzy mało się starają. A co do wyników. Wiesz, ja wolę jak Motor wygrywa szczęśliwie niż jak pechowo remisuje. Ciekawe, że akurat wspomniałeś o Zamościu a nie o wygranej z Wisłoką, Stalą Kraśnik czy o wyjazdowym zwycięstwie z KSZO. Czyli o wygranych meczach z niewygodnymi rywalami. Pamiętajmy też o ukradzinych przez sędziów punktach. Gdyby nie te oczywiste wały byłoby 1 miejsce i kilka pkt przewagi. Tak więc każdy widzi to co chce zbaczyć. A ja uważam, że wiosna zapowiada się dobrze i tylko sabotażyści albo przedkłądający własne interesy ponad dobro drużyny w tej sytuacji chcę mącić. Pozdrawiam.
 Czyli tak na dobrą sprawę nikt nie wie dlaczego go wyrzucono. Jednak biorąc to na zdrowy rozum należałoby dojśc do wniosku, że był duży konflikt? O co? Pewnie o władzę i wpływy bo o co innego? Tyle, że to Hajdo się pod tym projektem podpisuje swoim nazwiskiem i on jako pierwszy poleci w razie niezrealizowania planu. Więc to on, w moim odczuciu, ma pierwszeństwo w tym, żeby mu pozwolić realizować swój plan. A Brzyski najwioczniej nie zamierzał się temu podporządkować. Choćby nie wiem co to nieuwierzę, że się go wszyscy chcieli... rozwiń
Avatar
L / 3 grudnia 2019 r. o 15:11
0
O to trzeba zapytać trenera. Przecież nikt tego nie wie do tej pory, za co został wyrzucony!? Dla mnie tłumaczenie, że łamał regulamin to nie wytłumaczenie bo po pierwsze jaki regulamin jak go nie ma i argument, że ***a jest conajmniej śmieszy. Zresztą jak reszta argumentów. A skąd wiesz, że atmosfera lepsza bo fartownie udało się wszystko wygrać i z kim się pytam z np. Zamościem który przyjechał w 13??  I dlaczego zawodnicy wciąż się z Tomkiem spotykają i przykaźnią skoro taki z niego terrorysta. I nie chcesz powiedzieć, że zawodnicy pójdą za Brzyskim w ogień ryzykując posadę i tym samym pieniądze nie w tych czasach niestety. Z resztą jak pisałem sam tego nie chciał 
O to trzeba zapytać trenera. Przecież nikt tego nie wie do tej pory, za co został wyrzucony!? Dla mnie tłumaczenie, że łamał regulamin to nie wytłumaczenie bo po pierwsze jaki regulamin jak go nie ma i argument, że ***a jest conajmniej śmieszy. Zresztą jak reszta argumentów. A skąd wiesz, że atmosfera lepsza bo fartownie udało się wszystko wygrać i z kim się pytam z np. Zamościem który przyjechał w 13??  I dlaczego zawodnicy wciąż się z Tomkiem spotykają i przykaźnią skoro taki z niego terrorysta. I nie chcesz powiedzieć, że zawodnicy pójdą ... rozwiń
Avatar
ja / 3 grudnia 2019 r. o 14:45
0
Oczywiście, że napiszę. Trener sprowadził swoich w tym wtykę Grodzickiego, który jest niby trenerem a przebiera się w szatni, podsłuc***e i donosi. Zresztą wszyscy latali do Prezesa i gadali na Brzytwę. Robili wszystko by Go z klubu wywalić. Cały ten sztab to kompromitacja, ludzi zakłamani, fałszywi i pozbawieni zasad moralnych. Brzyski ***a i krzyczy a co ma robić to są emocje a nie *** szachy, On jest w transie to całe jego życie. Na meczu jest adrenalina wszyscy przeklinają i pokrzykują. A po meczu jest podanie sobie ręki i zgoda. Ale „ trenerzy” słyszeli, że tylko Brzyski przeklina. Ale jak sami jak ćwoki ze wsi krzyczeli na meczach do zawodników, że są debilami itd. to już było ok. Jak Brzytwa jako kapitan zwrócił uwagę żebyśmy się szanowali bo jesteśmy drużyną i mamy wspólny cel to wtedy On obraża „sztab”. On krzyczy, ***a ale nikogo nie obraża żeby było jasne. Brzyski odmawia ćwiczeń na siłowni? Nie odmawia tylko nie może ćwiczyć z tak dużym obciążeniem bo jest po operacji przywodzicieli. Można by tego dużo wymieniać ale Wy wiecie przecież lepiej. Dziecinada i donosicielstwo. Nie wiem czy wiecie, ale ten „trener” dostał już w gębę od zawodnika w innych klubie czyli jak musiał zniszczyć młodego chłopa psychicznie, że zrobił to ryzykując karierę. Ale Brzytwę trudno złamać bo jest bardzo mocny psychicznie ale skąd możecie wiedzieć jak nie znacie chłopa kompletnie. A jak forma może być wysoka jak z każdej strony cię atakują i  wszystko by Cię w klubie nie było. A co do pokrzykiwania na meczach to po to by Ci młodzi coś w piłce osiągneli bo nikt ich nie będzie głaskać po głowach. Żeby w życiu coś osiągnąć trzeba za***ać a nie kopnąć dwa razy w piłkę i gwiazdę udawać. Myśle ze żaden młody się na Niego nie skarżył. A jeśli chodzi o szatnie to Brzytwa prosił by się za nim nie wstawiali i nie ryzykowali swoich pozycji w klubie bo takim jest człowiekim najpierwszym myśli o kimś a potem o sobie.
 1. Dlaczego trener i cały sztab uwzięli się na Brzyskiego? Tylko nie mów że dlatego że miał swoje zdanie. Hajdo to nie świeżak, niejeden piłkarz u niego miał już swoje zdanie. Z niejednym charakternym współpracował. I efekty tej współpracy są niepodważalne. 2. Jak to jest, że atmosfera w drużynie jakby lepsza podobnie jak wyniki? Serio nikt nie powie nic o odejściu Brzyskiego skoro tylu jest za nim? I wszyscy bez mrugnięcia okiem gibaja jak parowoziki? Taki tam terror? Z batem nad nimi stoja? Nie żebym na siłę szukał czegoś na Brzyskiego. Ale Ty go pewnie znasz i lubisz a mi zależy tylko na powodzeniu klubu. Czy z Brzyskim czy bez.
 1. Dlaczego trener i cały sztab uwzięli się na Brzyskiego? Tylko nie mów że dlatego że miał swoje zdanie. Hajdo to nie świeżak, niejeden piłkarz u niego miał już swoje zdanie. Z niejednym charakternym współpracował. I efekty tej współpracy są niepodważalne. 2. Jak to jest, że atmosfera w drużynie jakby lepsza podobnie jak wyniki? Serio nikt nie powie nic o odejściu Brzyskiego skoro tylu jest za nim? I wszyscy bez mrugnięcia okiem gibaja jak parowoziki? Taki tam terror? Z batem nad nimi stoja? Nie żebym na siłę szukał czeg... rozwiń
Avatar
L / 3 grudnia 2019 r. o 13:21
+1
Oczywiście, że napiszę. Trener sprowadził swoich w tym wtykę Grodzickiego, który jest niby trenerem a przebiera się w szatni, podsłuc***e i donosi. Zresztą wszyscy latali do Prezesa i gadali na Brzytwę. Robili wszystko by Go z klubu wywalić. Cały ten sztab to kompromitacja, ludzi zakłamani, fałszywi i pozbawieni zasad moralnych. Brzyski ***a i krzyczy a co ma robić to są emocje a nie *** szachy, On jest w transie to całe jego życie. Na meczu jest adrenalina wszyscy przeklinają i pokrzykują. A po meczu jest podanie sobie ręki i zgoda. Ale „ trenerzy” słyszeli, że tylko Brzyski przeklina. Ale jak sami jak ćwoki ze wsi krzyczeli na meczach do zawodników, że są debilami itd. to już było ok. Jak Brzytwa jako kapitan zwrócił uwagę żebyśmy się szanowali bo jesteśmy drużyną i mamy wspólny cel to wtedy On obraża „sztab”. On krzyczy, ***a ale nikogo nie obraża żeby było jasne. Brzyski odmawia ćwiczeń na siłowni? Nie odmawia tylko nie może ćwiczyć z tak dużym obciążeniem bo jest po operacji przywodzicieli. Można by tego dużo wymieniać ale Wy wiecie przecież lepiej. Dziecinada i donosicielstwo. Nie wiem czy wiecie, ale ten „trener” dostał już w gębę od zawodnika w innych klubie czyli jak musiał zniszczyć młodego chłopa psychicznie, że zrobił to ryzykując karierę. Ale Brzytwę trudno złamać bo jest bardzo mocny psychicznie ale skąd możecie wiedzieć jak nie znacie chłopa kompletnie. A jak forma może być wysoka jak z każdej strony cię atakują i  wszystko by Cię w klubie nie było. A co do pokrzykiwania na meczach to po to by Ci młodzi coś w piłce osiągneli bo nikt ich nie będzie głaskać po głowach. Żeby w życiu coś osiągnąć trzeba za***ać a nie kopnąć dwa razy w piłkę i gwiazdę udawać. Myśle ze żaden młody się na Niego nie skarżył. A jeśli chodzi o szatnie to Brzytwa prosił by się za nim nie wstawiali i nie ryzykowali swoich pozycji w klubie bo takim jest człowiekim najpierwszym myśli o kimś a potem o sobie. 
Oczywiście, że napiszę. Trener sprowadził swoich w tym wtykę Grodzickiego, który jest niby trenerem a przebiera się w szatni, podsłuc***e i donosi. Zresztą wszyscy latali do Prezesa i gadali na Brzytwę. Robili wszystko by Go z klubu wywalić. Cały ten sztab to kompromitacja, ludzi zakłamani, fałszywi i pozbawieni zasad moralnych. Brzyski ***a i krzyczy a co ma robić to są emocje a nie *** szachy, On jest w transie to całe jego życie. Na meczu jest adrenalina wszyscy przeklinają i pokrzykują. A po meczu jest podanie sobie ręki i zgoda. Ale „ t... rozwiń
Avatar
ja / 3 grudnia 2019 r. o 09:30
+4
Aż oczy bolą jak się czyta te brednie. Nic ale to nic nie wiecie ludzie o tej sytuacji. „Szczęśliwie się znalazł ktoś kto ma jaja...” Naprawdę czytam o trenerze te słowa??? Niech powie konkretnie za co wyrzucił Tomka? Bo narazie to tylko jakieś oszczerstwa. Urwał temat bo nie ma argumentów i nic konkretnego do powiedzenia. Wywalę Go bo Go nie lubię ??? Bo ma charakter, bo ma większą wiedzę i własne zdanie. Co to ma być. Mam nadzieję, że już niedługo Brzyski powie jak było naprawdę i wtedy wszyscy się przekonają co to są za ludzie.
 To napisz jak było jak taki jesteś uświadomiony w temacie. Mnie nie obchodzi czy w klubie jest Brzyski czy Hajdo. Mnie obchodzi żeby drużyna miała wynik. I gołym okoiem widać że Brzyski w tym sezonie jest cieniem siebie z poprzedniego. Za to łapami macha i pyszczy za dwóch. Szkoda że na swoich. A wyniki bez niego są lepsze. I tyle mi potrzeba.
 To napisz jak było jak taki jesteś uświadomiony w temacie. Mnie nie obchodzi czy w klubie jest Brzyski czy Hajdo. Mnie obchodzi żeby drużyna miała wynik. I gołym okoiem widać że Brzyski w tym sezonie jest cieniem siebie z poprzedniego. Za to łapami macha i pyszczy za dwóch. Szkoda że na swoich. A wyniki bez niego są lepsze. I tyle mi potrzeba. rozwiń
Avatar
L / 3 grudnia 2019 r. o 07:57
+3
Ty „szatniarz” w *** byłeś i gówno widziałeś ! Pewnie Grodzicki pisze te komentarze. Przecież sam latał do Prezesa i gadał na Brzytwę dlatego Go nie ma w klubie. Siedział w szatni podsłuchiwał i donosił trenerowi a teraz siedzi tu menda i wypisuje głupoty by oczernić Tomka ale jeszcze chwila wszystko się wyjaśni 
Avatar
Leo / 3 grudnia 2019 r. o 00:05
+1
Klub, trener i kadra Motoru nie dorosła do poziomu Tomka Brzyskiego. Jego odejście to olbrzymi błąd klubu. Ale cóż jeżeli będzie grał w Gorniku lub Wisłę życzę powodzenia i sukcesów. Tak to jest że miernoty nie lubią wybitnych. Motor jest pelen miernot. Wybitny byl Tomek.
 Ty wcale nie jesteś taki głupi jak można by sądzić po powyższym cytacie. Ty jesteś o wiele głupszy. Gdyby Brzyskiego i Boniego nie było to Motor byłby samodzielnym liderem z kilkoma punktami przewagi. Bowiem w każdym meczu był lepszy od przeciwników. Owszem Maruda zapieprzał w wielu meczach... ale bramki.
 Ty wcale nie jesteś taki głupi jak można by sądzić po powyższym cytacie. Ty jesteś o wiele głupszy. Gdyby Brzyskiego i Boniego nie było to Motor byłby samodzielnym liderem z kilkoma punktami przewagi. Bowiem w każdym meczu był lepszy od przeciwników. Owszem Maruda zapieprzał w wielu meczach... ale bramki. rozwiń
Avatar
Leo / 2 grudnia 2019 r. o 23:49
0
Ty wcale nie jesteś taki głupi jak można by sądzić po twoim komentarzu. Ty jesteś o wiele głupszy
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hołownia może mieć czterech lubelskich posłów. "Bralibyśmy w ciemno"
symulacja

Hołownia może mieć czterech lubelskich posłów. "Bralibyśmy w ciemno"

Prawo i Sprawiedliwość oraz Koalicja Obywatelska mogą stracić po dwa mandaty poselskie w województwie lubelskim. Aż czterech posłów z naszego regionu wprowadziłby do Sejmu Szymon Hołownia. Tak wynika z najnowszych prognoz socjologa Marcina Palade.

W Żółtańcach ćwiczyli, jak stąpać po kruchym lodzie i ratować ludzi
zdjęcia
galeria

W Żółtańcach ćwiczyli, jak stąpać po kruchym lodzie i ratować ludzi

Dwa dni z rzędu strażacy-ochotnicy w praktyce uczyli się ratować ludzkie życie w zimowych, niskich temperaturach. Najwięcej czasu druhowie poświęcili ćwiczeniom pod okiem ratowników medycznych na zalewie w Żółtańcach, gdzie poznawali zasady ratownictwa lodowego.

Ta droga nie ma jeszcze roku, a trudno uwierzyć, jak wygląda

Ta droga nie ma jeszcze roku, a trudno uwierzyć, jak wygląda

Niecały rok był cały – świeżo wyremontowany Przejazd Kowelski wytrzymał ruch ciężarówek przez zaledwie kilka miesięcy, ale tiry zdemolowały najpierw chodnik, potem część jezdni. Teraz śnieg odsłonił głęboki krater przy wjeździe od ul. Przemysłowej.

Sąd skarcił fundusz z Lublina. Teraz zapłaci

Sąd skarcił fundusz z Lublina. Teraz zapłaci

Jest wyrok w sprawie jawności publicznych wydatków na edukację ekologiczną. Sprawę skierowała do sądu lubelska Fundacja Wolności, która od roku nie może się doprosić dostępu do informacji publicznej. Sąd orzekł, że dane, których oczekuje, powinny jej być udostępnione.

Nineczka Kropeczka. Ustaw skarbonkę dla Ninki z Lublina

Nineczka Kropeczka. Ustaw skarbonkę dla Ninki z Lublina

2,5 mln zł udało się dotąd zebrać na leczenie Niny Słupskiej. Niespełna dwuletnia dziewczynka choruje na rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje niezwykle kosztownej terapii genowej. Brakuje prawie 7 mln zł. Do zbiórki można się przyłączyć ustawiając skarbonkę.

Lublin z sąsiadami zwierają szeregi

Lublin z sąsiadami zwierają szeregi

Samorządy 22 gmin oraz 5 powiatów mają stworzyć wspólną strategię rozwoju. Przewiduje to deklaracja, o której poinformowały władze Lublina.

Poszło o emeryturę matki. Rzucił się z siekierą na siostrę

Poszło o emeryturę matki. Rzucił się z siekierą na siostrę

70-latek z okolic Jastkowa odpowie za usiłowanie zabójstwa swojej siostry. Andrzej M. miał również od wielu lat znęcać się nad chorą matką.

Lubelskie. Sarna przebiła przednią szybę VW. Zatrzymała się w bagażniku
Zdjęcia
galeria

Lubelskie. Sarna przebiła przednią szybę VW. Zatrzymała się w bagażniku

– Sarna wpadła do wnętrza, uderzając kierującego, a następnie przetoczyła się przez pojazd i zatrzymała się w bagażniku – opisuje sytuację policja.

Twoi rodzice mają 69 lat? Minister wskazał, kiedy mogą się zaszczepić

Twoi rodzice mają 69 lat? Minister wskazał, kiedy mogą się zaszczepić

Szef KPRM, Michał Dworzczuk podał najbliższe terminy zapisywania się na szczepienia. Rząd chce, aby w kwietniu około 30 tys. dodatkowych osób otrzymało uprawnienia do podawania szczepionki.

Próbna matura 2021. Podobno była łatwa
galeria

Próbna matura 2021. Podobno była łatwa

W środę polski, w czwartek matematyka, piątek języki obce. W szkołach, które wyraziły na to ochotę, trwają próbne matury. Nauczyciele i uczniowie podkreślają, że sam fakt powrotu do sal lekcyjnych robi wrażenie.

Lublin. Pogrzeb Heleny Pietraszkiewicz
Zdjęcia
galeria

Lublin. Pogrzeb Heleny Pietraszkiewicz

W Lublinie pożegnano wieloletnią radną miejską, byłą wojewodę łódzką.

Szalenie trudna akcja straży. Pożar w tartaku koło Zamościa
zdjęcia
galeria

Szalenie trudna akcja straży. Pożar w tartaku koło Zamościa

W miejscowości Lipsko Polesie płonęła suszarnia drewna. Akcja trwała trzy godziny.

Lubelskie. Pierwsze dni tylko z maseczkami. Są mandaty

Lubelskie. Pierwsze dni tylko z maseczkami. Są mandaty

Jeśli nie nosimy maseczki w miejscu publicznym, możemy się spodziewać reakcji policjantów. Od soboty policjanci z naszego województwa interweniowali w takich sprawach blisko 300 razy.

Lublinianka i puławianka w nowym telewizyjnym show. Zaprojektują wymarzone wnętrza

Lublinianka i puławianka w nowym telewizyjnym show. Zaprojektują wymarzone wnętrza

Sześciu uczestników musi sprostać wymaganiom bohaterów każdego odcinka i zaprojektować ich wymarzone wnętrza. W nowym telewizyjnym programie wystąpią dwie panie z woj. lubelskiego

Premiera Teatru Andersena: "Wilk i trzy świnki oraz leśniczy co strzeże dziczy"
6 marca 2021, 17:00

Premiera Teatru Andersena: "Wilk i trzy świnki oraz leśniczy co strzeże dziczy"

To będzie pierwsza premiera Teatru Andersena po ponownym otwarciu się dla publiczności. Już w sobotę o godz. 17 zorganizowany zostanie pierwszy pokaz "Wilka i trzech świnek oraz leśniczego, co strzeże dziczy".

III LIGA, GRUPA IV
22. KOLEJKA

Wyniki:

Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg 4-1
Chełmianka - Wisła Sandomierz 3-0
Korona II Kielce - Stal Kraśnik 0-0
Hetman Zamość - KS Wiązownica 0-3
Podhale Nowy Targ - Lewart Lubartów 0-0
Avia Świdnik - Cracovia II 1-1
Jutrzenka Giebułtów - ŁKS Łagów 0-3
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy 0-1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Spomlek 2-1
KSZO - Sokół Sieniawa 1-0

Tabela:

1. Wisła P. 21 51 55-20
2. Sokół 21 43 38-17
3. Stal Stalowa Wola 20 38 40-23
4. Wisła S. 21 37 36-28
5. Avia 21 37 47-21
6. Wólczanka 21 36 43-27
7. KSZO 21 35 35-23
8. Podhale 21 32 32-28
9. Siarka 21 31 40-33
10. ŁKS Łagów 21 31 32-33
11. Wisłoka 21 31 30-22
12. Chełmianka 21 31 36-30
13. Lewart 21 27 26-23
14. KS Wiązownica 21 24 28-45
15. Korona II 21 24 37-45
16. Stal Kraśnik 21 23 25-32
17. Podlasie 21 21 31-55
18. Orlęta 21 19 22-44
19. Cracovia II 21 19 23-30
20. Jutrzenka 21 16 24-58
21. Hetman 21 7 18-63

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.