Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

24 lipca 2016 r.
8:10

Tomasz Złomańczuk: Paweł Socha raczej z nami zostanie

0 6 A A
fot. Tomasz Lewatak/motorlublin.eu
fot. Tomasz Lewatak/motorlublin.eu

ROZMOWA Z Tomaszem Złomańczukiem, szkoleniowcem Motoru Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

Do inauguracji rozgrywek ligowych pozostały jeszcze dwa tygodnie. To dla was dużo czy mało czasu?

– Przez te blisko trzy tygodnie przygotowań, które są już za nami, wykonaliśmy dużą pracę. Jestem z tego bardzo zadowolony. W dalszym ciągu wiele zostało jeszcze jednak do zrobienia, więc czasu jest z pewnością niewiele. Przede wszystkim kadra nie została jeszcze dopięta. Chcemy zrobić to jak najszybciej, żeby zdążyć zgrać zespół przed pierwszym meczem o punkty.

W minionym sezonie nie wywalczyliście awansu. W tym roku, po reformie rozgrywek, trzecia liga będzie jeszcze bardziej wymagająca. Wy tymczasem będziecie musieli radzić sobie bez Pawła Sochy, Filipa Drozda i Aleksandra Komora.

– Odejście Olka i Filipa to z pewnością duże osłabienia. Filip nie był zainteresowany przedłużeniem z nami kontraktu, Olek natomiast dostał szansę na grę w ekstraklasie, to dla niego duży awans sportowy. Życzę mu, żeby przebił się w Górniku i osiągnąć sukces. Jeśli chodzi o Pawła, pojawiła się szansa, że z nami zostanie. Trenuje razem z zespołem i wygląda na to, że uda nam się osiągnąć porozumienie.

Do tej pory podpisaliście kontrakty z trzema nowymi zawodnikami. To uzupełnienia kadry czy realne wzmocnienia?

– Zdecydowanie wzmocnienia. Liczę, że zarówno Łukasz Zaniewski, Kamil Oziemczuk, jak i Paweł Kaczmarek stanął się mocnymi punktami naszego zespołu i wymiernie podniosą jego poziom. Mogą dać nam jakość, jakiej potrzebujemy, żeby skutecznie powalczyć o awans do drugiej ligi.

Ilu jeszcze piłkarzy i na jakie pozycje chciałby pan pozyskać?

– Ciężko powiedzieć, bo to będzie zależało od tego, kto pojawi się na rynku. Na pewno nie będziemy szli w ilość. Interesuje nas pozyskanie jeszcze jednego, maksymalnie dwóch klasowych zawodników.

W Motorze zostanie Piotr Okuniewicz?

– Zobaczymy. Będziemy mu się przyglądali jeszcze przez jakiś czas i w najbliższych dniach podejmiemy decyzję w jego sprawie. Analogicznie wygląda sytuacja z Yasuhiro Kato.

Kiedy do kolegów dołączy Paweł Myśliwiecki?

– Wciąż przechodzi rehabilitację. Pamiętajmy, że jego uraz był bardzo poważny i będzie potrzebował czasu, żeby odzyskać wcześniejszą dyspozycję. Jest szansa, że pod koniec lipca wejdzie w pierwsze zajęcia. Po kontuzji powoli do siebie dochodzi także Michał Paluch. On rozpoczął już indywidualne treningi.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lipca 2016 o 10:03
0
W motorze testować trzeba nowego prezesa i trenera a nie zawodnikow
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 15:57
0
no tak sciagnijcie jeszcze ze dwoch bramkarzy idioci i Oziemczuk po co tu potrzebny spaślak
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 10:49
0
Żukowski ( socha) -- falisiewicz , gieraga ,dykij(potrzebny transfer) ,tadrowski --kaczmarek,tymosiak,król ,stachyra -- oziemczuk,zaniewski to chyba optymalna 11 na papierze nie wygląda to żle, jest jeszcze michota, kamiński którzy mogą bez problemu w***yć do pierwszej 11. mnie martwi raczej fakt ze trener za duzo na oglądał się lechii i chce grać 3 obrońcami....
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 10:14
0
Masz racje ! A nie takie pytania pitu, pitu oby były ! ZADNYCH konkretów !!
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 10:12
0
Wezcie wygońcie tego Palucha, toż to osłabienie zespołu a nie wzmocnienie !
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 09:44
0
Szanowny Panie Redaktorze dlaczego nie zadano czysto piłkarskich pytań..... 1. Na jakie dokładnie pozycje szukają piłkarza 2. Co z fatalną grą defensywy w sparingach 3. Kto ma strzelać gole jak w drużynie jest.........1!!!!!! napastnik na poziomie Drozda a ta pozycja miała być priorytetem 4. Po co testują kolejnych pomocników jak mają Króla Piekarskiego Oziemczuka Kaczmarka Michotę Bednarę Kamińskiego blisko jest Kato i testują kolejnego.........Putona 5.Czy nominalni pomocnicy będą grać na pozycjach obronnych jak Król lub na pozycji napastnika jak Oziemczuk 6. Co z pozyskaniem obrońcy których zostało .....4 bo oficjalnie odszedł Komor a po cichu Prusinowski o którym się w ogóle nie pisze 7. Czy Motor będzie jechał dzień wcześniej na małopolskę gdy mecze będą rozgrywane o idiotycznej godzinie......11.00 ZADAJCIE KO KONKRETNE PYTANIA
Szanowny Panie Redaktorze dlaczego nie zadano czysto piłkarskich pytań..... 1. Na jakie dokładnie pozycje szukają piłkarza 2. Co z fatalną grą defensywy w sparingach 3. Kto ma strzelać gole jak w drużynie jest.........1!!!!!! napastnik na poziomie Drozda a ta pozycja miała być priorytetem 4. Po co testują kolejnych pomocników jak mają Króla Piekarskiego Oziemczuka Kaczmarka Michotę Bednarę Kamińskiego blisko jest Kato i testują kolejnego.........Putona 5.Czy nominalni pomocnicy będą grać na pozycjach obronnych jak Król lub na pozycji napastn... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lipca 2016 o 10:03
0
W motorze testować trzeba nowego prezesa i trenera a nie zawodnikow
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 15:57
0
no tak sciagnijcie jeszcze ze dwoch bramkarzy idioci i Oziemczuk po co tu potrzebny spaślak
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 10:49
0
Żukowski ( socha) -- falisiewicz , gieraga ,dykij(potrzebny transfer) ,tadrowski --kaczmarek,tymosiak,król ,stachyra -- oziemczuk,zaniewski to chyba optymalna 11 na papierze nie wygląda to żle, jest jeszcze michota, kamiński którzy mogą bez problemu w***yć do pierwszej 11. mnie martwi raczej fakt ze trener za duzo na oglądał się lechii i chce grać 3 obrońcami....
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 10:14
0
Masz racje ! A nie takie pytania pitu, pitu oby były ! ZADNYCH konkretów !!
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 10:12
0
Wezcie wygońcie tego Palucha, toż to osłabienie zespołu a nie wzmocnienie !
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 o 09:44
0
Szanowny Panie Redaktorze dlaczego nie zadano czysto piłkarskich pytań..... 1. Na jakie dokładnie pozycje szukają piłkarza 2. Co z fatalną grą defensywy w sparingach 3. Kto ma strzelać gole jak w drużynie jest.........1!!!!!! napastnik na poziomie Drozda a ta pozycja miała być priorytetem 4. Po co testują kolejnych pomocników jak mają Króla Piekarskiego Oziemczuka Kaczmarka Michotę Bednarę Kamińskiego blisko jest Kato i testują kolejnego.........Putona 5.Czy nominalni pomocnicy będą grać na pozycjach obronnych jak Król lub na pozycji napastnika jak Oziemczuk 6. Co z pozyskaniem obrońcy których zostało .....4 bo oficjalnie odszedł Komor a po cichu Prusinowski o którym się w ogóle nie pisze 7. Czy Motor będzie jechał dzień wcześniej na małopolskę gdy mecze będą rozgrywane o idiotycznej godzinie......11.00 ZADAJCIE KO KONKRETNE PYTANIA
Szanowny Panie Redaktorze dlaczego nie zadano czysto piłkarskich pytań..... 1. Na jakie dokładnie pozycje szukają piłkarza 2. Co z fatalną grą defensywy w sparingach 3. Kto ma strzelać gole jak w drużynie jest.........1!!!!!! napastnik na poziomie Drozda a ta pozycja miała być priorytetem 4. Po co testują kolejnych pomocników jak mają Króla Piekarskiego Oziemczuka Kaczmarka Michotę Bednarę Kamińskiego blisko jest Kato i testują kolejnego.........Putona 5.Czy nominalni pomocnicy będą grać na pozycjach obronnych jak Król lub na pozycji napastn... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 3

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 3 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 2 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 3

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 6 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 1 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 24 9

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 6

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 12 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.