Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

14 czerwca 2015 r.
21:02

Wietrzenie szatni w Avii Świdnik?

Autor: Zdjęcie autora lukisz
0 8 A A
Bartłomiej Mazurek nie musi się martwić o swoją przyszłość, był najlepszym strzelcem zespołu w minionych rozgrywkach<br />
<br />
FOT. TOMASOVIA.TOMASZOW.INFO
Bartłomiej Mazurek nie musi się martwić o swoją przyszłość, był najlepszym strzelcem zespołu w minionych rozgrywkach

FOT. TOMASOVIA.TOMASZOW.INFO

W czwartek działacze Avii spotkali się z trenerem Jackiem Ziarkowskim i podsumowali minione rozgrywki, które delikatnie mówiąc nie wyszły piłkarzom. Wiadomo też, że w kadrze „żółto-niebieskich” będzie małe wietrzenie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Wstępnie ustaliliśmy, że pożegnamy się z około sześcioma zawodnikami. Na razie za wcześnie, żeby mówić o konkretach, to wyjaśni się w najbliższych dniach – mówi Marek Maciejewski, prezes „żółto-niebieskich”. I dodaje, że jednym z takich graczy będzie na pewno Damian Koprucha z Hetmana Żókiewka.

– Damian nie spełnił oczekiwań, grał mało i nie przekonał do siebie trenera. Chcemy też w nowych rozgrywkach dać szansę naszym zdolnym chłopakom, a wzmocnień poszukać wśród młodzieży w regionie. Trener Ziarkowski ma swoich kandydatów.

Tylko sześć goli w całych rozgrywkach zapisał na swoim koncie Kamil Oziemczuk. Były gracz francuskiego Auxerre dostanie jednak jeszcze jedną szansę i ma zostać w zespole ze Świdnika.

– Rozmawiałem z Kamilem i wszystko wskazuje na to, że nadal będzie naszym piłkarzom. Z kogo zrezygnujemy? Na razie nie chcę, o tym mówić, jeszcze dogadujemy wszystkie sprawy. Na pewno chodzi zarówno o bardziej doświadczonych graczy, jak i młodszych – wyjaśnia trener Ziarkowski.

Szkoleniowiec tłumaczy też, że Avia potrzebuje wzmocnień w każdej formacji. – Wiadomo, że atak nie był naszą najmocniejszą stroną, ale transfery będą potrzebne także w obronie i pomocy. Wszyscy doskonale wiedzą, że zanosi się na bardzo trudne rozgrywki. Żeby się utrzymać trzeba będzie przecież zająć miejsce w pierwszej szóstce. A my na pewno będziemy chcieli nadal występować na tym poziomie rozgrywek.

Wzmocnieniem powinien być Michał Maciejewski, który wróci do gry po groźnej kontuzji. „Maciej” w trakcie zimowych przygotowań bardzo pechowo złamał rękę w łokciu. Po długiej rehabilitacji powoli dochodzi do siebie i być może zdąży na początek przygotowań do nowego sezonu.

Kolejna dobra informacja, to remont boiska w Świdniku. Mimo że Avia ma do dyspozycji nowy stadion, to wiele drużyn, a przede wszystkim gospodarze często narzekali na stan murawy.

– Prace trwają, nawet w niedzielę coś działo się na płycie. Remont był niezbędny i z tego, co wiem teraz boisko powinno być już w dużo lepszym stadnie. W lecie wyłączymy je jednak z użytkowania. Mecze kontrolne będziemy rozgrywali na bocznym obiekcie, bo trawa musi dostać siedem, czy nawet osiem tygodni odpoczynku – wyjaśnia prezes Maciejewski.

 

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
emigrant / 17 czerwca 2015 o 23:25
0
Emigracja również życzy swojemu kochanemu Klubowi zajęcia przynajmniej szóstego miejsca w przyszłym jakże trudnym sezonie.AVIA PANY!
Avatar
misio / 16 czerwca 2015 o 20:43
0

najłatwiej krytykowac

Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 12:51
0
Skoro testuje się zawodników w sparingach z gruzami z 4ligi to skąd zdziwienie że potem nie dają sobie rady na tle 3ligowych rywali?
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 11:23
0
OOOoo ludzie. To taki klub jeszcze istnieje? Ale jaja myślałem, że już dawno go nie ma? Na prawdę.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 08:52
0
Czyli będziecie grali na sztucznej nawierzchni tak ???
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 08:31
0
W Swidniku majac nowy stadion ... zniszczono pilke nozna ... Toz to prawdziwe kuriozum. Poczynajac od koszmarnego hymnu dziadka z voxu, poprzez koszmarne zarzadzanie klubem, konczac na bezladnej kpaninie bandy nieudacznych niby pilkarzy ... A kiedys bylo tak pieknie !!!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 08:07
0
Wietrzenie szatni przydało by się też w zarządzie szanownym, bo Ci specjaliści od upadku drużyny i piłki w Świdniku, nic nie robią żeby było lepiej, z sezonu na sezon jest gorzej i nie ma nadziei na to żeby było lepiej, w nowym sezonie polecimy do IV ligii, o ile przystąpią do rozgrywek. Panie Prezesie i inni vice Prezesi czas się wziąć do pracy, a nie tylko sobie nowe stanowiska tworzycie (jak np Prezes ds. marketingu) i tak w temacie pozyskania sponsorów ten Pan Prezes nic nie zrobi, bo raczej osiedlowe bary nie będą sponsorować klubu...Więc może przewietrzmy również gabinety szanownych Prezesów....
Wietrzenie szatni przydało by się też w zarządzie szanownym, bo Ci specjaliści od upadku drużyny i piłki w Świdniku, nic nie robią żeby było lepiej, z sezonu na sezon jest gorzej i nie ma nadziei na to żeby było lepiej, w nowym sezonie polecimy do IV ligii, o ile przystąpią do rozgrywek. Panie Prezesie i inni vice Prezesi czas się wziąć do pracy, a nie tylko sobie nowe stanowiska tworzycie (jak np Prezes ds. marketingu) i tak w temacie pozyskania sponsorów ten Pan Prezes nic nie zrobi, bo raczej osiedlowe bary nie będą sponsorować klubu...Wi... rozwiń
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 04:43
0
Gdy się to czyta to można dojść do wniosku, że głupota niektórych ludzi nie zna granic,Drużyna z roku ba rok gra coraz gorzej i po raz kolejny w kadrze zostawia sie tych samych nieudaczników. Czego spodziewać sie zatem na przyszły rok = spadku z hukiem do czwartej ligi ot i wszystko,
Avatar
emigrant / 17 czerwca 2015 o 23:25
0
Emigracja również życzy swojemu kochanemu Klubowi zajęcia przynajmniej szóstego miejsca w przyszłym jakże trudnym sezonie.AVIA PANY!
Avatar
misio / 16 czerwca 2015 o 20:43
0

najłatwiej krytykowac

Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 12:51
0
Skoro testuje się zawodników w sparingach z gruzami z 4ligi to skąd zdziwienie że potem nie dają sobie rady na tle 3ligowych rywali?
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 11:23
0
OOOoo ludzie. To taki klub jeszcze istnieje? Ale jaja myślałem, że już dawno go nie ma? Na prawdę.
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 08:52
0
Czyli będziecie grali na sztucznej nawierzchni tak ???
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 08:31
0
W Swidniku majac nowy stadion ... zniszczono pilke nozna ... Toz to prawdziwe kuriozum. Poczynajac od koszmarnego hymnu dziadka z voxu, poprzez koszmarne zarzadzanie klubem, konczac na bezladnej kpaninie bandy nieudacznych niby pilkarzy ... A kiedys bylo tak pieknie !!!
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 08:07
0
Wietrzenie szatni przydało by się też w zarządzie szanownym, bo Ci specjaliści od upadku drużyny i piłki w Świdniku, nic nie robią żeby było lepiej, z sezonu na sezon jest gorzej i nie ma nadziei na to żeby było lepiej, w nowym sezonie polecimy do IV ligii, o ile przystąpią do rozgrywek. Panie Prezesie i inni vice Prezesi czas się wziąć do pracy, a nie tylko sobie nowe stanowiska tworzycie (jak np Prezes ds. marketingu) i tak w temacie pozyskania sponsorów ten Pan Prezes nic nie zrobi, bo raczej osiedlowe bary nie będą sponsorować klubu...Więc może przewietrzmy również gabinety szanownych Prezesów....
Wietrzenie szatni przydało by się też w zarządzie szanownym, bo Ci specjaliści od upadku drużyny i piłki w Świdniku, nic nie robią żeby było lepiej, z sezonu na sezon jest gorzej i nie ma nadziei na to żeby było lepiej, w nowym sezonie polecimy do IV ligii, o ile przystąpią do rozgrywek. Panie Prezesie i inni vice Prezesi czas się wziąć do pracy, a nie tylko sobie nowe stanowiska tworzycie (jak np Prezes ds. marketingu) i tak w temacie pozyskania sponsorów ten Pan Prezes nic nie zrobi, bo raczej osiedlowe bary nie będą sponsorować klubu...Wi... rozwiń
Avatar
Gość / 15 czerwca 2015 o 04:43
0
Gdy się to czyta to można dojść do wniosku, że głupota niektórych ludzi nie zna granic,Drużyna z roku ba rok gra coraz gorzej i po raz kolejny w kadrze zostawia sie tych samych nieudaczników. Czego spodziewać sie zatem na przyszły rok = spadku z hukiem do czwartej ligi ot i wszystko,
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 1

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 1 6

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 18 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 3

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 8 10

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 28 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.