Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

5 maja 2019 r.
19:28

Wisła Sandomierz - Motor Lublin 2:0. Koniec marzeń o awansie? (bramki)

120 70 A A

Chyba plany gry w II lidze trzeba będzie odłożyć do następnego sezonu. Piłkarze Motoru przegrali w niedzielę na wyjeździe z Wisłą Sandomierz 0:2. Efekt? Na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek żółto-biało-niebiescy tracą do lidera z Nowego Targu aż 10 punktów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Podopieczni Roberta Góralczyka do meczu w Sandomierzu przystąpili bez czterech podstawowych zawodników. Oprócz kontuzjowanych: Kamila Pajnowskiego, Michała Ranko i Michała Gałeckiego na boisku nie mógł się pojawić także Tomasz Brzyski, który pauzował za ósmą żółtą kartkę.

Gospodarze byli za to podbudowani dobrym początkiem pracy pod wodzą nowego szkoleniowca – Rafała Wójcika. Trzeba dodać, że w ekipie Wisły zadziałał efekt nowej miotły, bo w dwóch ostatnich meczach ekipa z Sandomierza wywalczyła cztery punkty.

W pierwszej połowie nic nie wskazywało, że zawody mogą się zakończyć katastrofą dla Motoru. Przyjezdni dominowali i mieli swoje sytuacje, ale nie potrafili zamienić ich na gole. W efekcie, do przerwy kibice nie obejrzeli na stadionie w Sandomierzu ani jednej bramki.

W drugiej odsłonie obraz gry nie ulegał zmianie. Ciągle jednak żółto-biało-niebiescy bezbramkowo remisowali z Wisłą. W 73 minucie wreszcie doczekaliśmy się otwarcia wyniku. Niestety, na listę strzelców wpisał się Kamil Bętkowski. Michał Paluch i jego koledzy ruszyli w poszukiwaniu wyrównania, ale 84 minucie było po zawodach. Tym razem Adriana Olszewskiego pokonał Kacper Piechniak. Do końcowego gwizdka nic się już nie zmieniło i niespodziewanie trzy punkty zostały w Sandomierzu.

W przyszłym tygodniu podopiecznych trenera Góralczyka czekają dwa kolejne, trudne mecze. Najpierw w środę w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO (godz. 19.29), a w sobotę u siebie ze Stalą Rzeszów (godz. 19). Biorąc jednak pod uwagę formę Podhala Nowy Targ, którzy wygrali wszystkie 11 meczów w tej rundzie trudno uwierzyć, że piłkarze Dariusza Mrózka zmarnują taką szansę.

Wisła Sandomierz – Motor Lublin 2:0 (0:0)

Bramki: Bętkowski (73), Piechniak (84)

Wisła: Wierzgacz – Sornat (40 Poński, 71 Pasternak), Konefał, Kolbusz, Chorab (74 Bażant), Sudy, Kamiński, Siedlecki, Nogaj, Bętkowski (86 Rop), Piechniak.

Motor: Olszewski – Wołos (77 Rak), R. Majewski, Waleńcik, Cichocki (82 Michota), Poźniak (88 Kumoch), Nowak, Bonin, D. Kamiński (62 M. Majewski), Sz. Kamiński, Paluch.

Żółte kartki: Sornat, Piechniak (Wisła).

Sędziował: Michał Fudala (Brzesko).

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 70

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 maja 2019 o 19:53
+33
jeszcze Wam mało? dalej nie wierzycie w klątwy? radzę oddać klub do Szarowoli i zacząć od 4 ligi jako prawdziwy Motor, wtedy dopiero awansujecie
Avatar
MOTOR to my! / 5 maja 2019 o 22:03
+25
Takiego bagna jak za bartnickiego nie było od lat. Eksperyment z kolesiem Sasalem, sprzedany awans w Radzyniu, płacz po Sandomierzu na konferencji (Komorski ratuj), teraz znów Sieniawa i Sandomierz. Nadrabiał miną z Akademią-ale teraz nawet clj u18 spadek. Człowiek porażka. Honoru wyzbył się jak po odwołaniu, powrócił. Przyspawany. Zostało mu przedszkole ML. Ale dla prawdziwych Motorowców to nie jest dobry zamiennik. Odejdź sam. Bo i tak jesteś do odstrzału. Leszcz przynajmniej wygrał ligę i odpadł w barażach. A ty? Podium 4klasy roz(g)rywkowej, które zawstydza nasze Miasto. Odejdź. Radzę
Takiego bagna jak za bartnickiego nie było od lat. Eksperyment z kolesiem Sasalem, sprzedany awans w Radzyniu, płacz po Sandomierzu na konferencji (Komorski ratuj), teraz znów Sieniawa i Sandomierz. Nadrabiał miną z Akademią-ale teraz nawet clj u18 spadek. Człowiek porażka. Honoru wyzbył się jak po odwołaniu, powrócił. Przyspawany. Zostało mu przedszkole ML. Ale dla prawdziwych Motorowców to nie jest dobry zamiennik. Odejdź sam. Bo i tak jesteś do odstrzału. Leszcz przynajmniej wygrał ligę i odpadł w barażach. A ty? Podium 4klasy roz(g)rywko... rozwiń
Avatar
Prosiaczek / 5 maja 2019 o 19:56
+24
Auuu motur huligani auuu motur szarowola
Avatar
Hahaha / 5 maja 2019 o 21:03
+23
Galacticos Szarowola znów wciągneliście ligę nosem 
Avatar
Gość / 5 maja 2019 o 21:13
+20
zrzutka.pl - budowa boiska dla akademii. Tam jest podane konto i jak kopacze mają honor to oddadzą swoje wynagrodzenie na budowę boisk, żeby Motor w końcu mógł wyszkolić piłkarzy za których nie będzie musiał się wstydzić.
Avatar
Gość / 5 maja 2019 o 20:22
+19
Sądzę, że to chyba już najwyższy czas dać sobie spokój z finansowaniem tego kabaretu kopaczy. Po raz kolejny utopiono duże pieniądze z miejskiej kasy. Nic dziwnego, że żużlowcy, koszykarze czy koszykarki nie są w stanie powalczyć o medale, skoro środki z budżetu miasta są nadal przeznaczane na tych kabareciarzy. Po raz kolejny drużyny z mniejszych miejscowości pokazują grajkom z naszego miasta, co znaczy ambicja, waleczność i na czym polega gra w piłkę nożną. Tym razem można się tylko pocieszać, że Sieniawę czy zwłaszcza Sandomierz można przynajmniej znaleźć dość łatwo na mapie, w odróżnieniu od "potentatów" z Wólki Pełkińskiej czy Jaśkowic:)
Sądzę, że to chyba już najwyższy czas dać sobie spokój z finansowaniem tego kabaretu kopaczy. Po raz kolejny utopiono duże pieniądze z miejskiej kasy. Nic dziwnego, że żużlowcy, koszykarze czy koszykarki nie są w stanie powalczyć o medale, skoro środki z budżetu miasta są nadal przeznaczane na tych kabareciarzy. Po raz kolejny drużyny z mniejszych miejscowości pokazują grajkom z naszego miasta, co znaczy ambicja, waleczność i na czym polega gra w piłkę nożną. Tym razem można się tylko pocieszać, że Sieniawę czy zwłaszcza Sandomierz można prz... rozwiń
Avatar
Sowizdrzał / 5 maja 2019 o 21:05
+18
Ciekawe, czy Władcy Wschodu będą oglądać następne odcinki Ojca Mateusza?:)
Avatar
Grażyna sprężyna / 5 maja 2019 o 20:32
+18
Kończta chłopy te pseudo kopanie piłki i bierzta sie za normalna robote od poniedziałku do piątku. Wstydu nie macie? Niedojdy i nieudaczniki zyciowe
Avatar
Gość / 5 maja 2019 o 20:07
+18
Klątwa Szarowoli trwa w najlepsze
Avatar
Gość / 5 maja 2019 o 23:06
+17
Zenada . Miasto 400 tys i 4 liga kopanej.
Avatar
FAN / 6 maja 2019 o 19:29
+2
BARTNICKI OUT !!! WON Z TEGO KLUBU !!!
Avatar
ZWOLNIĆ BARTNICKIEGO PSA !!! / 6 maja 2019 o 19:18
+2
Bartnycki wydoił tyle kasy z miasto, przepłacone pensję, malwersację finansowe i jeszcze bezczelnie śmieje się ciota z kibiców !!!!
Avatar
poznaniak z lubelskiego / 6 maja 2019 o 16:41
+2
Pytam co prezesi Górnika i Motoru mają wspólnego ano ,to że dali szanse Nowiciuszom prowadził drużyny jako pierwszy trener czyli dostali szanse aby nazwiska zyzkały jako trener czyli Broniszewski 1 raz w życiu dostał szanse prowadzenia drugiej ligi a  W Motorze szanse dostał asystent Nawałki????czyli trener z Tabletu efekty widzimy ,takie wyniki osiągagali by Nazaruk i Sawa ,a piosenka Budki aktualna jest dla Motoru Znowu w Życiu Mi nie Wyszło pytam jak długo kibice będą czekać na awans 
Avatar
fan kleru / 6 maja 2019 o 15:14
+3
powiem tak obserwuje grę mojego Motoru i płakać mi sie chce. Musi wreszcie dotrzeć do działaczy ,ze jest to klub 3 ligowy nie jest tu potrzebny trener który wprowadza nowinki typu tiki-taka to nie Barcelona nie Messi i Suarez graja tylko tzw kopacze. na tym poziomie rozgrywek potrzebny jest trener trzeciej czy czwartej ligi,który nauczy prostego rozgrywania piłki tak jak to czynią w takich klubach jak Podhale, Stal, czy Wislanie -tj podanie do partnera i dluga piłka na skrzydło lub napastnika .(zero wymiany piłek miedzy pomocnikami a obrońcami) duzo dośrodkowań a napastnik ma się nie zastanawiać komu zagrać tylko strzał na bramkę obojętnie ,pieta głowa dyzy palec tzw Karol. Tylko wtedy gdy to bedzie opanowane a nie jakies smieszne wymiany pilek (ty do mnie ja do Ciebie) jest szansa pokonać Połaniec ,Sandomierz czy inne tuzy 3 Ligi gr 4 . Śmieszne to jest ale mam takie odczucia obserwując grę mojego klubu
powiem tak obserwuje grę mojego Motoru i płakać mi sie chce. Musi wreszcie dotrzeć do działaczy ,ze jest to klub 3 ligowy nie jest tu potrzebny trener który wprowadza nowinki typu tiki-taka to nie Barcelona nie Messi i Suarez graja tylko tzw kopacze. na tym poziomie rozgrywek potrzebny jest trener trzeciej czy czwartej ligi,który nauczy prostego rozgrywania piłki tak jak to czynią w takich klubach jak Podhale, Stal, czy Wislanie -tj podanie do partnera i dluga piłka na skrzydło lub napastnika .(zero wymiany piłek miedzy pomocnikami a obroń... rozwiń
Avatar
CH / 6 maja 2019 o 13:41
+9
pośmiewisko lubelszczyzny ten wasz spartakus lublin
Avatar
po prostu... / 6 maja 2019 o 13:15
-4
frustracja i bezrefleksyjność przewijają się przez wszystkie komentarze. Trudno jest zrozumieć fakt, że na sport trochę większego kalibru potrzebne są duuuże pieniądze, a nie ochłapy? Czego spodziewacie się po piłkarzach niepotrafiących podczas meczu celnie podać piłki do partnera? Taka sztuka udaje im się jedynie w 15% zagrań. Jest to jednak stan normalny w V,IV,III a nawet II lidze. To są weseli amatorzy, a nie profesjonaliści. Sport robiony jest na siłę celem zaspokojenia aspiracji lokalnych działaczy oraz z nadzieją na wychowanie "rodzynka" będącego chlubą regionu...
frustracja i bezrefleksyjność przewijają się przez wszystkie komentarze. Trudno jest zrozumieć fakt, że na sport trochę większego kalibru potrzebne są duuuże pieniądze, a nie ochłapy? Czego spodziewacie się po piłkarzach niepotrafiących podczas meczu celnie podać piłki do partnera? Taka sztuka udaje im się jedynie w 15% zagrań. Jest to jednak stan normalny w V,IV,III a nawet II lidze. To są weseli amatorzy, a nie profesjonaliści. Sport robiony jest na siłę celem zaspokojenia aspiracji lokalnych działaczy oraz z nadzieją na wychowanie "r... rozwiń
Avatar
gość / 6 maja 2019 o 10:37
+4
To prawda! Pycha kroczy przed pokorą
Avatar
Motor Hetman / 6 maja 2019 o 09:12
0
A ty chelmofonie jeszcze trochę to do 4 spadniesz pilnuj swoich pseudo grajka i śmiesznego agrotklubiku
Avatar
Gość / 6 maja 2019 o 08:17
+2
Straszne fafrocle.
Avatar
żużlowiec / 6 maja 2019 o 08:15
+2
Ciekawe czy Onyszko weźmie wypłatę ,po przegranym meczu .