Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelska Klasa Okręgowa

9 września 2018 r.
19:55

Sygnał – Mazowsze 1:3. Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Autor: Zdjęcie autora Kamil Kozioł
28 9 A A
Jak na razie piłkarze Mazowsza Stężyca mają mnóstwo okazji do świętowania
Jak na razie piłkarze Mazowsza Stężyca mają mnóstwo okazji do świętowania (fot. Maciej Kaczanowski)

Mazowsze Stężyca kontynuuje dobrą passę i w sobotę pewnie pokonało Sygnał Lublin. Podopieczni Marcina Gajdzińskiego zwycięstwo mieli w kieszeni już po pierwszej połowie

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przyjezdni znakomicie rozpoczęli ten mecz, bo już w 3 min objęli prowadzenie. Do siatki trafił Bartłomiej Cichecki, choć w tej sytuacji było sporo kontrowersji. Lublinianie sygnalizowali spalonego, ale sędzia nie zmienił swojej decyzji. W 23 min Mazowsze podwyższyło prowadzenie, bo skutecznie rzut karny wykonał Marcin Olender. W 32 min było już praktycznie po meczu, bo Marcin Utnicki wykończył składną akcję całego zespołu. Dzięki tej nawałnicy piłkarze ze Stężycy mogli oddać rywalom inicjatywę i skupić się na defensywie. Sygnał jednak miał bardzo mało argumentów, żeby zagrozić bramce dobrze dysponowanego Mateusza Tobjasza. Na poważnie udało mu się to praktycznie tylko raz, kiedy w 38 min Dariusz Cygan wykorzystał błąd w ustawieniu defensywy Mazowsza i zdobył fola na 3:1. To był jednak chlubny wyjątek, ponieważ w większości wypadków zawodnicy Sygnału byli bezradni, a ich próby zatrzymywały się w środku pola.

Mazowsze, którego celem na ten sezon było utrzymanie się w lubelskiej klasie okręgowej, ma na swoim koncie już 15 pkt. Powoli wygląda na to, że podopieczni Marcina Gajdzińskiego powinni zacząć rewidować swoje plany i mogą myśleć nawet o miejscu w czołówce ligi. Zresztą z taką grą jak w pierwszej połowie jest to całkiem uzasadnione. Zespół ze Stężycy zaprezentował ofensywny i bardzo ciekawy futbol, a jego ataki były pełne rozmachu. Inna sprawa, że piłkarze Sygnału zostawiali rywalom sporo wolnego miejsca. – Spokojnie, wszyscy w Stężycy mają chłodne głowy. Nikt nie snuje planów o awansie. Gramy w piłkę nożną, aby czerpać radość. Jakona będzie, to będzie również chęć gry, zaangażowanie oraz wynik – mówi Marcin Gajdziński.

Sygnał natomiast przegrał drugi raz z rzędu. – Nie robimy tragedii, a o kryzysie nie może być mowy. Niedługo będziemy mocniejsi, bo powrócą nasi zawodnicy, którzy pracowali poza granicami Polski. Inna sprawa, że zlekceważyliśmy Mazowsze. Moi gracze liczyli, że uda im się wygrać bez zaangażowania czy ambicji. Rywale, jak na beniaminka przyjechali do nas naładowani pozytywną energią i zagrali bardzo dobrze – mówi Przemysław Drabik, trener Sygnału.

Sygnał Lublin – Mazowsze Stężyca 1:3 (1:3)

Bramki: Cygan (38) – Cichecki (3), Olender (23 z karnego), Marcin Utnicki (32).

Sygnał: Pliszka – Prus, Jabłoński, Lisiewicz (80 Bober), Pavlenko (71 Mordziński), Kić, Cygan, Kufrejski (65 Kuciński), Sztejno, Karaś, Jesionko.

Mazowsze: M. Tobjasz – Adamski, Bieryło (58 P. Tobjasz), Reda (72 Gazda), Olender (70 Lisowski), Jawoszek, Mateusz Utnicki, Mariusz Utnicki, Cichecki (83 Kurowski), Busz (46 M. Marczak), P. Marczak.

Żółte kartki: Karaś, Mordziński, Kuciński – Adamski, Busz. Sędziował: Chmielik. Widzów: 100.

Pozostałe wyniki lubelskiej klasy okręgowej

Avia II Świdnik – Wisła II Puławy 1:0 (0:0)

Bramka: Plesz (71).

Avia II: Piotrowski – Feret, Szymala, Kozłowski (85 Radziewicz), Mater, Dawid Wójcik, Partyka (70 Niewiński), Starok, Wołos (88 Daniel Wójcik), Plesz, Strug.

Wisła II: Pawlikowski – Wtykło (60 Bernat), Piotrowski, Dębowski, Kusal, Pacocha, Szczotka, Leszczyński, Szymanek, Żelisko, Mażysz. (55 Starak).

Żółte kartki: Starok – Leszczyński. Sędziował: Klępka. Widzów: 150.

Janowianka Janów Lubelski – Orion Niedrzwica 0:0

Janowianka: Pisarski – Bodzuch, P. Sobótka, A. Wojtan, Kulpa, Chmiel, G. Sobótka, Kozik (60 Lepiejza), Golec (70 Dąbek), Daćka (80 B. Wojtan), Piecyk (88 Kuźnicki).

Orion: Jaśkowiak – Matys, Duda, Wiśniewski, Wierzchowski (46 Ostrowski), Szymuś (70 Klimkiewicz), Żarnowski, Gutek (75 Kurkiewicz), Piorun (88 Mysłowski), Dziwulski, Kawalec (46 Sobiech).

Żółte kartki: G. Sobótka, Piecyk – Wiśniewski, Szymuś. Sędziował: Karol Szczołko. Widzów: 250.

POM Iskra Piotrowice – Sokół Konopnica 6:0 (2:0)

Bramki: Cherouf (12, 55), Gil (36, 50), Zieliński (78), Kaczmarczyk (85).

POM: Tracz – Maciej Ostrowski (55 Marcin Ostrowski), Pietras (50 Kaczmarczyk), Chrześcian, Gil, Pietrzak (65 Stępień), Korba, Bartoszcze, Cherouf, Jurko, Zieliński..

Sokół: Borzęcki – Galiński (70 Leszcz), Lewandowski, Sekrecki, K. Wójcik (58 Próchniak), Bednarski (58 Nakonieczny), P. Wójcik, J. Wójcik, Dudek, Rakowski (80 Kosidło-Wąsik), Citkowski (58 Drzazga).

Żółte kartki: P. Wójcik, Kosidło-Wąsik, Lewandowski, Citkowski. Czerwone kartki: Borzęcki (20 min za faul), Sekrecki (20 min za dyskusje z sędzią). Sędziował: M. Bancerz. Widzów: 200.

Stal Poniatowa – Piaskovia Piaski 0:1 (0:1)

Bramka: Stefaniak (12).

Stal: Rybarczyk – Radziejewski, S. Węgorowski, Pikuła (65 Pikuła), Kucharczyk, Orłowski, Sobkowicz (65 Parada), Poleszak, Dębiec, Wyroślak, Strug. Rybarczyk, J. Węgorowski,.

Piaskovia: Kurzępa – Niedzielski, Sowiński, Bomba, M. Ziętek, T. Nowak (65 Słowik), Gawrylak, Wójcik, T. Szklarz, Stefaniak, P. Ziętek (70 Pasierbik).

Żółte kartki: Orłowski – Niedzielski, Wójcik, Gawrylak, Stefaniak. Sędziował: Kamil Szczołko. Widzów: 150.

Tur Milejów – Świdniczanka Świdnik Mały 0:2 (0:1)

Bramki: P. Wójcik (25 z karnego, 88)

Tur: Michał Ceberak – Pieczywek, P. Roczon, Kowalski (57 Mateusz Ceberak), Turski, Zarzeczny, Aksil (65 Dorożuk), Wawrusiszyn, Ł. Kozak, Mirosław (80 J. Kozak), Pizoń.

Świdniczanka: Szulc – Bednarek, Pawłowski, Kaczorowski, Kowalski, Kuś, Tarczyluk, Martyna, Babiarz (80 Kowalik), Wilk, Wójciuk.

Żółte kartki: Michał Ceberak – Pawłowski. Czerwone kartki: Pieczywek (12 min za faul), Mateusz Ceberak (po meczu za niesportowe zachowanie). Sędziował: P. Wąsik. Widzów: 150.

Unia Wilkołaz – Granit Bychawa 0:7 (0:4)

Bramki: Walęciuk (8), Król (18), Lis (40), Janik (43), Świderski (56), Lewczuk (68), Banachiewicz (89).

Unia: Basiakowski (80 Galiński) – G. Leziak, Rup, Kołtun (60 Chmielik), Łysakowski (60 Karabacz), Stec, Drąg (46 Rachwał), Dul, Marzec, J. Ściegienny (80 Wołoszyn), Machaj.

Granit: Zawiślak (60 Małecki) – Piwnicki, Lewczuk (68 Gajur), Lis (46 K. Sprawka), Dudkiewicz, Król (69 D. Sprawka), Walęciuk, Banachiewicz, Janik (80 S. Sprawka), Świderski.

Żółte kartki: Marzec, Dul, Galiński, Stec – Lewczuk, Pietraś. Czerwona kartka: Marzec (46 min za dwie żółte). Sędziował: Filip. Widzów: 200.

LKS Stróża – Opolanin Opole Lubelskie 2:0 (0:0)

Bramki: D. Szczuka (68, 80).

Stróża: Andruszak – Lamorski, A. Szczuka, Woźniak (85 Szabat), Chomczyk, Wysokiński, K. Kowalik, D. Kowalik, Chruściel, Wnuk (70 Szpyra), D. Szczuka.

Opolanin: Adamczyk – Frydecki, Fliszkiewicz, Górniak (80 Łaska), Gierowski, D. Banach (85 Nowak), Pyśniak (46 Korecki), Gawron, Rożek, M. Banach (10 Gasiński).

Żółte kartki: D. Kowalik, A. Szczuka, Wnuk – Gawron, Pyśniak. Sędziował: Marciniak. Widzów: 200.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 września 2018 o 08:20
+4
W jednym z meczów ligi okręgowej sędzia popsuł całe widowisko. Zastanawiam się w jakim celu każdy z klubów płaci pieniądze związkowi i osobom, które zwyczajnie są niekompetentne w tym co robią?. W pierwszej kolejności sędzia przyznał gospodarzom karnego - bramkarz nawet nie dotknął zawodnika gospodarzy, następnie dał bramkarzowi czerwoną kartkę i przyznał karnego gospodarzom (????). Następnie dał kolejno - czerwoną kartkę protestującemu obrońcy, trenerowi oraz kierownikowi. Skoro tak zdecydowanie protestuje tylu ludzi, to chyba dojrzałemu mężczyźnie dałoby to coś do myślenia, zwłaszcza jeżeli sędzia boczny stwierdził, że karnego nie było???....Zawodnik gospodarzy podszedł i strzelił wysoko nad poprzeczką - świadomie???? później potwierdził, że tak... wcześniej sędzia nie zauważył dwóch ewidentnych fauli na zawodnikach gospodarzy... Kto rządzi w tym LZPN? kiedy Ci ludzie zobaczą, ze trochę się wszystko zmieniło....?. Kto rządzi w tym LZPN, że pozwala na takie psucie amatorskiej piłki nożnej ?. Tacy ludzie nie powinni sędziować, bo nie potrafią cofnąć swojej decyzji i przyznać się do błędu. Lepiej dać kilka czerwonych kartek, wnieść parę opłat z tytułu kar i robić to wszystko dalej...To jest wstyd i brak szacunku do zawodników. Lepiej byłoby dla gospodarzy zejść z boiska, dostać walkower, zapłacić karę ale nie brać udziały w tym przedstawieniu komizmu z główną rolą największego komika - Sędziego.. Pozdrawiam,.
W jednym z meczów ligi okręgowej sędzia popsuł całe widowisko. Zastanawiam się w jakim celu każdy z klubów płaci pieniądze związkowi i osobom, które zwyczajnie są niekompetentne w tym co robią?. W pierwszej kolejności sędzia przyznał gospodarzom karnego - bramkarz nawet nie dotknął zawodnika gospodarzy, następnie dał bramkarzowi czerwoną kartkę i przyznał karnego gospodarzom (????). Następnie dał kolejno - czerwoną kartkę protestującemu obrońcy, trenerowi oraz kierownikowi. Skoro tak zdecydowanie protestuje tylu ludzi, to chyba dojrzałemu mę... rozwiń
Avatar
kkk / 10 września 2018 o 08:29
+3
Nawet obserwator przyznał że nie było karnego
Avatar
Byłem / 11 września 2018 o 14:53
0
Gościowi z 8:20 nie o zejście z boiska drużyny gospodarzy tylko gości bo kiego grzyba z boiska mieliby schodzić gospodarze?. Jakby goście zeszli- to nie zdziwilbym się bo bylem na meczu i widzialem co sie tam dzialo. Powiem tak- oby ten nie sędziował nam w Piotrowicach...z 6 0 nie ma sie co cieszyc i smiac sie z przeciwnika, bo jak grali w  9 na 11to jeszcze walczyli i chwała im za to. Sędzia- slusznie nazwany komikiem i nie ma po co go bronic. Powodzenia, Sokół.
Avatar
do goscia / 11 września 2018 o 10:29
0
"Lepiej byłoby dla gospodarzy zejść z boiska, dostać walkower, zapłacić karę ale nie brać udziały w tym przedstawieniu komizmu z główną rolą największego komika - Sędziego." Co Ty czlowieku BREDZISZ?! To, że sedzia dal babola, to nie oznacza ze gospodarze maja zejsc z boiska. Co za dzban z ciebie. Nie pierwszy i nie ostatni raz sedziowie robia takie kabarety, nie oznacza to jednak, ze mozecie za posrednictwem internetu tak go obrazac i plakac nad rozlanym mlekiem. 6-0 i do domku
Avatar
mav / 10 września 2018 o 13:56
0
***s://***facebook.com/sokolkonopnicaks/videos/679596392421931/?hc_ref=artromizldwj3iccopqjegmdbek-gzzath4lj9lyjrvagfbivhq3ywtd0vg_xyj-vw4&__xts__[0]=68.ara8_rwikmlps7toc6jwligesmifwbnq-3jqt79fsdcbqszpxmke9g8auhl23my_5seuprxds9seen0nl7b26xnzcbh7y7onuu4sktr30tuohjrod4ybhv06ewgrsa3rpulvurxzjyh7wb_t1gwgiodmblx48xfgxjfteeiv50mk_4cj2_0d2s7cgnymzarwt2irmc9mcw4m0wh2gdf_boppiqgmrw-52x24mqqzw9ees4epi47e&__tn__=kc-r
Avatar
lion / 10 września 2018 o 13:15
0
I co w związku z tym, że obserwatorem był Rek?
Avatar
monia / 10 września 2018 o 11:42
0
Obserwatorem w Piotrowicach był były sedzia REK --i co tu dużo mówić
Avatar
Gość / 10 września 2018 o 07:09
0
Poniatowa w 13 grała i nie dała rady ? Hehehe
Avatar
Ulubieniec / 10 września 2018 o 09:04
-1
Gwiazdy w Poniatowej coś rady nie dają;)) Krycha co jest ? ;)
Avatar
Byłem / 11 września 2018 o 14:53
0
Gościowi z 8:20 nie o zejście z boiska drużyny gospodarzy tylko gości bo kiego grzyba z boiska mieliby schodzić gospodarze?. Jakby goście zeszli- to nie zdziwilbym się bo bylem na meczu i widzialem co sie tam dzialo. Powiem tak- oby ten nie sędziował nam w Piotrowicach...z 6 0 nie ma sie co cieszyc i smiac sie z przeciwnika, bo jak grali w  9 na 11to jeszcze walczyli i chwała im za to. Sędzia- slusznie nazwany komikiem i nie ma po co go bronic. Powodzenia, Sokół.
Avatar
do goscia / 11 września 2018 o 10:29
0
"Lepiej byłoby dla gospodarzy zejść z boiska, dostać walkower, zapłacić karę ale nie brać udziały w tym przedstawieniu komizmu z główną rolą największego komika - Sędziego." Co Ty czlowieku BREDZISZ?! To, że sedzia dal babola, to nie oznacza ze gospodarze maja zejsc z boiska. Co za dzban z ciebie. Nie pierwszy i nie ostatni raz sedziowie robia takie kabarety, nie oznacza to jednak, ze mozecie za posrednictwem internetu tak go obrazac i plakac nad rozlanym mlekiem. 6-0 i do domku
Avatar
mav / 10 września 2018 o 13:56
0
***s://***facebook.com/sokolkonopnicaks/videos/679596392421931/?hc_ref=artromizldwj3iccopqjegmdbek-gzzath4lj9lyjrvagfbivhq3ywtd0vg_xyj-vw4&__xts__[0]=68.ara8_rwikmlps7toc6jwligesmifwbnq-3jqt79fsdcbqszpxmke9g8auhl23my_5seuprxds9seen0nl7b26xnzcbh7y7onuu4sktr30tuohjrod4ybhv06ewgrsa3rpulvurxzjyh7wb_t1gwgiodmblx48xfgxjfteeiv50mk_4cj2_0d2s7cgnymzarwt2irmc9mcw4m0wh2gdf_boppiqgmrw-52x24mqqzw9ees4epi47e&__tn__=kc-r
Avatar
lion / 10 września 2018 o 13:15
0
I co w związku z tym, że obserwatorem był Rek?
Avatar
monia / 10 września 2018 o 11:42
0
Obserwatorem w Piotrowicach był były sedzia REK --i co tu dużo mówić
Avatar
Ulubieniec / 10 września 2018 o 09:04
-1
Gwiazdy w Poniatowej coś rady nie dają;)) Krycha co jest ? ;)
Avatar
kkk / 10 września 2018 o 08:29
+3
Nawet obserwator przyznał że nie było karnego
Avatar
Gość / 10 września 2018 o 08:20
+4
W jednym z meczów ligi okręgowej sędzia popsuł całe widowisko. Zastanawiam się w jakim celu każdy z klubów płaci pieniądze związkowi i osobom, które zwyczajnie są niekompetentne w tym co robią?. W pierwszej kolejności sędzia przyznał gospodarzom karnego - bramkarz nawet nie dotknął zawodnika gospodarzy, następnie dał bramkarzowi czerwoną kartkę i przyznał karnego gospodarzom (????). Następnie dał kolejno - czerwoną kartkę protestującemu obrońcy, trenerowi oraz kierownikowi. Skoro tak zdecydowanie protestuje tylu ludzi, to chyba dojrzałemu mężczyźnie dałoby to coś do myślenia, zwłaszcza jeżeli sędzia boczny stwierdził, że karnego nie było???....Zawodnik gospodarzy podszedł i strzelił wysoko nad poprzeczką - świadomie???? później potwierdził, że tak... wcześniej sędzia nie zauważył dwóch ewidentnych fauli na zawodnikach gospodarzy... Kto rządzi w tym LZPN? kiedy Ci ludzie zobaczą, ze trochę się wszystko zmieniło....?. Kto rządzi w tym LZPN, że pozwala na takie psucie amatorskiej piłki nożnej ?. Tacy ludzie nie powinni sędziować, bo nie potrafią cofnąć swojej decyzji i przyznać się do błędu. Lepiej dać kilka czerwonych kartek, wnieść parę opłat z tytułu kar i robić to wszystko dalej...To jest wstyd i brak szacunku do zawodników. Lepiej byłoby dla gospodarzy zejść z boiska, dostać walkower, zapłacić karę ale nie brać udziały w tym przedstawieniu komizmu z główną rolą największego komika - Sędziego.. Pozdrawiam,.
W jednym z meczów ligi okręgowej sędzia popsuł całe widowisko. Zastanawiam się w jakim celu każdy z klubów płaci pieniądze związkowi i osobom, które zwyczajnie są niekompetentne w tym co robią?. W pierwszej kolejności sędzia przyznał gospodarzom karnego - bramkarz nawet nie dotknął zawodnika gospodarzy, następnie dał bramkarzowi czerwoną kartkę i przyznał karnego gospodarzom (????). Następnie dał kolejno - czerwoną kartkę protestującemu obrońcy, trenerowi oraz kierownikowi. Skoro tak zdecydowanie protestuje tylu ludzi, to chyba dojrzałemu mę... rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2018 o 07:09
0
Poniatowa w 13 grała i nie dała rady ? Hehehe
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich

Lublin: Będzie gruntowna przebudowa ul. Nałkowskich 1 1

W czwartek zatwierdzony został projekt budowy nowej jezdni ul. Nałkowskich od Romera do Żeglarskiej.

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL

Zmarł prof. Jerzy Rebeta, wieloletni wykładowca KUL 0 0

11 listopada 2018 roku zmarł prof. Jerzy Rebeta, politolog i filozof polityki, wieloletni wykładowca Instytutu Socjologii KUL. Prekursor badań politologicznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Miał 86 lat.

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym
17 listopada 2018, 16:00

Koncert "Polskie Piosenki" w Kazimierzu Dolnym 1 0

17 listopada o godz. 16 w ogrzewanej hali eventowej na dziedzińcu Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wyjątkowy koncert Polskie Piosenki.

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo)
film

Hitman 2: Premiera. Nowe przygody Agenta 47 (wideo) 0 0

A kto tu się tak skrada? Sześć dużych lokacji, tryb wieloosobowy Ghost Mode i dobre recenzje. A w tle czai się już Sean Bean.

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność"
Magazyn

Znany rugbysta i jego sposób na zdrowy styl życia. "Nigdy nie jest za późno na aktywność" 0 0

Jeden z najlepszych polskich zawodników w rugby, który grał w lidze francuskiej i norweskiej, wielokrotny mistrz polski chce uczyć zdrowego stylu życia. W domu w Konopnicy wymyślił i zbudował w ogrodzie ścieżkę zdrowia. Obok niej, w wolierze mieszkają araukany. Kurki bez ogona, za to z baczkami i bokobrodami. Znoszą kolorowe jajka jak malowanie.

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska"

Nowy burmistrz Nałęczowa: "Powstanie obwodnicy to być albo nie być dla utrzymania statusu uzdrowiska" 5 0

O powodach startu w wyborach, najważniejszych zadaniach, pierwszych decyzjach i oczekujących na spełnienie obietnicach wyborczych rozmawiamy z burmistrzem-elektem gminy Nałęczów, Wiesławem Pardyką, liderem komitetu "Przyjaciele Gminy Nałęczów".

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani

LNBA: Bracia Mrozik ciągle niepokonani 0 0

Jedyną niepokonaną drużyna w Konferencji A są Bracia Mrozik. Najlepszy mecz w tej kolejce stoczyły jednak drużyny Alco i Nadar. Obrońcy tytułu wygrali 55:53, ale do odniesienia sukcesu potrzebowali dogrywki

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia"
18 listopada 2018, 18:00

Koncert "Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 18 w Centrum Konferencyjnym Caritas Archidiecezji Lubelskiej (al. Unii Lubelskiej 15) odbędzie się wyjątkowy koncert Civis Christi. Kardynał Stefan Wyszyński - Prymas Tysiąclecia.

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje]
galeria

Nowe osiedle mieszkaniowe powstanie w Lublinie. Blisko wody i lasu [wizualizacje] 9 7

Przy ul. Zemborzyckiej w Lublinie powstanie nowe osiedle mieszkaniowe. Zaplanowano tam dziewięć budynków. Prace rozpoczną się w tym roku.

Drumstore – internetowy sklep muzyczny

Drumstore – internetowy sklep muzyczny 0 0

Sklep Drumstore jest prawdziwą skarbnicą dla każdego muzyka. Po zaledwie jednej wizycie można być pewnym, że zawita się tu jeszcze nie raz. Nie tylko za sprawą pełnych pasji pracowników, ale i szerokiego asortymentu muzycznego. Trzonem działalności firmy są instrumenty perkusyjne, dlatego stanowią one ogromną część naszej oferty. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy asortyment o pozostałe sekcje instrumentalne.

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków"
21 listopada 2018, 12:00

Koncert charytatywny "Disney dla zwierzaczków" 0 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 21 listopada o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się wyjątkowy koncert charytatywny Disney dla zwierzaczków. Będą zbierane fundusze na schronisko w Krzesimowie.

Kraśnik: W sąsiedztwie urzędu miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy

Kraśnik: W sąsiedztwie urzędu miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy 1 0

W pobliżu Urzędu Miasta ma stanąć budynek handlowo-usługowy. Obiegowa informacja jest taka, że będzie to market Lidl. Sieć ani nie potwierdza ani nie zaprzecza.

Krzysztof Napiórkowski u Dominikanów
16 listopada 2018, 19:30

Krzysztof Napiórkowski u Dominikanów 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 16 listopada o godz. 19.30 w cyklu Zaduszki Jazzowe odbędzie się koncert Krzysztofa Napiórkowskiego. Artysta wystąpi w Bazylice O.O. Dominikanów w Lublinie (ul. Złota).

CBA: Lublin mógł stracić 1,5 mln zł na systemie zarządzania ruchem. Ratusz odpowiada
galeria

CBA: Lublin mógł stracić 1,5 mln zł na systemie zarządzania ruchem. Ratusz odpowiada 10 23

Nawet 1,5 mln zł mógł stracić budżet Lublina wskutek zaniechań Zarządu Dróg i Mostów przy tworzeniu Systemu Zarządzania Ruchem, który nie działał tak jak powinien - twierdzi Centralne Biuro Antykorupcyjne. Śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura.

LUBELSKA KLASA OKRĘGOWA
15. KOLEJKA

Wyniki:

Piaskovia - Avia II 0:3
Sokół - Świdniczanka 2:0
Orion - Granit 2:0
Wisła II - Opolanin 1:4
Janowianka - Mazowsze 0:1
POM - Sygnał 2:1
Stal - Stróża 1:1
Tur - Unia 3:4

Tabela:

1. Orion 15 33 26-12
2. Granit 15 30 34-13
3. Avia II 15 28 35-15
4. Mazowsze 15 27 23-21
5. POM 15 27 31-18
6. Stal 15 25 22-18
7. Stróża 15 24 28-20
8. Sokół 15 23 20-21
9. Wisła II 15 20 30-30
10. Opolanin 15 19 24-20
11. Sygnał 15 18 30-34
12. Świdniczanka 15 18 24-22
13. Janowianka 15 16 18-22
14. Piaskovia 15 16 19-26
15. Unia 15 10 21-44
16. Tur 15 1 12-61

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.