Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

14 września 2016 r.
14:21

Rezerwy Wisły Puławy i Stali Poniatowa nie mogą złapać rytmu z poprzedniego sezonu

Autor: Zdjęcie autora Kamil Kozioł
0 5 A A
Fot. Maciej Kaczanowski<br />
<br />
Rezerwy pierwszoligowca grają w kratkę
Fot. Maciej Kaczanowski

Rezerwy pierwszoligowca grają w kratkę

 Co się dzieje z rezerwami Wisły Puławy i Stalą Poniatowa?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jeszcze kilka miesięcy temu obie ekipy walczyły o awans do czwartej ligi. Walka była bardzo zacięta, a rezerwy Wisły i Stal grały porywający futbol. Ostatecznie promocji nie udało się wywalczyć, bo ta przypadła drużynie POM Iskra Piotrowice. Wiele wskazywało jednak, że w sezonie 2016/2017 te dwie drużyny podobnie będą nadawać ton rozgrywkom.

Na razie są jednak olbrzymim rozczarowaniem. Wisła II po sześciu kolejkach zajmuje z dziewięcioma punktami na koncie jedenaste miejsce. Stal jest jeszcze niżej i na razie w swoim dorobku ma jedynie punkty za zwycięstwo nad Płomieniem Trzydnik Duży i remis z Janowianką Janów Lubelski. To daje podopiecznym Jarosława Grajpera odległe dwunaste miejsce. – Nie należy spodziewać się gwałtownych ruchów. Trener ma swoją wizję i chcemy umożliwić mu jej realizację. Wydaje mi się, że zespół zbyt lekko podchodzi do ligowych spotkań. Niby posiadamy piłkę, ale nic z tego nie wynika. Sporym problemem jest także linia defensywna, która popełnia sporo błędów. Niemce w ostatnim meczu wykorzystały to bezlitośnie i w ciągu kilku minut zapewniły sobie sukces – mówi Robert Kozak, kierownik Stali. Regres formy poniatowian zadziwia, bo w przerwie letniej w Stali zaszły jedynie kosmetyczne zmiany. Największa miała oczywiście na stanowisku trenera, gdzie Jarosław Grajper zastąpił Konrada Gołębiowskiego. – W najbliższym czasie zarząd zamierza spotkać się z zawodnikami. Może to nimi nieco wstrząśnie – zapowiada Kozak.

Dużo bardziej spokojnie do przyczyn słabszej gry podchodzą w Puławach. Rezerwy pierwszoligowca grają w kratkę. Młodzi piłkarze Marcina Popławskiego na razie trzy razy wygrywali i tyle samo razy schodzili z boiska jako pokonani. – Naszym problemem jest brak skuteczności. Drużyna rezerw jest jednak specyficznym tworem. Dla nas najważniejszy nie jest wynik, ale postawa na boisku. Każdy trening ma czegoś nauczyć tych młodych chłopców. Efekty naszej pracy już są widoczne, bo kilku zawodników z drugiej drużyny ma szanse dostać się do pierwszego zespołu. Nie budujemy zespołu, bo przecież nasz skład jest płynny. Wszystko zależy od tego, kto z pierwszoligowców do nas dołączy w danym dniu. Cieszę się z tych posiłków, bo młodzież ma się od kogo uczyć. Poza tym pierwszoligowcy grają w „okręgówce” z dużym zaangażowaniem – wyjaśnia Marcin Popławski.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 września 2016 o 16:33
0
To już nie chodzi o to czy wiejska...bo każda forma aktywności jest dobra ;) za to niedobra jest spina typu ,,Wisła dziffka legii " i tego typu ...Zwłaszcza, że najważniejsze jest to, że w rezerwach grają juniorzy, młodzi chłopcy, których marzeniem nie jest w przyszłości gra w okręgówce. Wielu z nich uczęszcza do klas profilowych o kierunku ,, piłka nożna" bądź codziennie biegnie po szkole na treningi no i raczej trudno sobie wyobrazić aby kiedyś mieli żyć z gry w okręgówce... Trener doskonale widać to rozumie i stara się ,,pchać " młodych, zdolnych zawodników wyżej ... no i chwała mu za to :)
To już nie chodzi o to czy wiejska...bo każda forma aktywności jest dobra ;) za to niedobra jest spina typu ,,Wisła dziffka legii " i tego typu ...Zwłaszcza, że najważniejsze jest to, że w rezerwach grają juniorzy, młodzi chłopcy, których marzeniem nie jest w przyszłości gra w okręgówce. Wielu z nich uczęszcza do klas profilowych o kierunku ,, piłka nożna" bądź codziennie biegnie po szkole na treningi no i raczej trudno sobie wyobrazić aby kiedyś mieli żyć z gry w okręgówce... Trener doskonale widać to rozumie i stara się ,,pchać ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2016 o 11:15
0
Jeszcze nie tak dawno w takiej lidze grała pierwsza drużyna Wisły. Wtedy też mówiłeś wiejska liga?
Avatar
Gość / 15 września 2016 o 12:15
0
Auu auu...kojarzy się z BRW ;) Jakie drużyny tacy kibice i poziom komentarzy... :( Na szczęście Trener Popławski jest na tyle inteligentym trenerem, że stawia na rozwój młodych zawodników i to zawodnik liczy się najbardziej a nie wyniki w tych wspaniałych często wiejskich  ... najniższych ligach...!!! ;) 
Avatar
Gość / 15 września 2016 o 09:02
0
Wisła Puławy to dzifffka legii Warszawy, jachać z nimi TYLKO STALOWCY AUUU!!! AUU!!!!
Avatar
Gość / 15 września 2016 o 06:56
0
stal do spadku!!!
Avatar
Gość / 16 września 2016 o 16:33
0
To już nie chodzi o to czy wiejska...bo każda forma aktywności jest dobra ;) za to niedobra jest spina typu ,,Wisła dziffka legii " i tego typu ...Zwłaszcza, że najważniejsze jest to, że w rezerwach grają juniorzy, młodzi chłopcy, których marzeniem nie jest w przyszłości gra w okręgówce. Wielu z nich uczęszcza do klas profilowych o kierunku ,, piłka nożna" bądź codziennie biegnie po szkole na treningi no i raczej trudno sobie wyobrazić aby kiedyś mieli żyć z gry w okręgówce... Trener doskonale widać to rozumie i stara się ,,pchać " młodych, zdolnych zawodników wyżej ... no i chwała mu za to :)
To już nie chodzi o to czy wiejska...bo każda forma aktywności jest dobra ;) za to niedobra jest spina typu ,,Wisła dziffka legii " i tego typu ...Zwłaszcza, że najważniejsze jest to, że w rezerwach grają juniorzy, młodzi chłopcy, których marzeniem nie jest w przyszłości gra w okręgówce. Wielu z nich uczęszcza do klas profilowych o kierunku ,, piłka nożna" bądź codziennie biegnie po szkole na treningi no i raczej trudno sobie wyobrazić aby kiedyś mieli żyć z gry w okręgówce... Trener doskonale widać to rozumie i stara się ,,pchać ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 września 2016 o 11:15
0
Jeszcze nie tak dawno w takiej lidze grała pierwsza drużyna Wisły. Wtedy też mówiłeś wiejska liga?
Avatar
Gość / 15 września 2016 o 12:15
0
Auu auu...kojarzy się z BRW ;) Jakie drużyny tacy kibice i poziom komentarzy... :( Na szczęście Trener Popławski jest na tyle inteligentym trenerem, że stawia na rozwój młodych zawodników i to zawodnik liczy się najbardziej a nie wyniki w tych wspaniałych często wiejskich  ... najniższych ligach...!!! ;) 
Avatar
Gość / 15 września 2016 o 09:02
0
Wisła Puławy to dzifffka legii Warszawy, jachać z nimi TYLKO STALOWCY AUUU!!! AUU!!!!
Avatar
Gość / 15 września 2016 o 06:56
0
stal do spadku!!!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 149 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 405 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 27 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 22 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

Sport EXTRA

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.