Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SIATKÓWKA

27 marca 2012 r.
14:37
Edytuj ten wpis

Benefis Lecha Łaski i Tomasza Wójtowicza w hali Globus

52 13 A A
Gwiazdy Jastrzębskiego Węgla mają pojawić się w hali Globus w komplecie. Od lewej: Zbigniew Bartman,
Gwiazdy Jastrzębskiego Węgla mają pojawić się w hali Globus w komplecie. Od lewej: Zbigniew Bartman,

W środę o godz. 18 w hali Globus rozpocznie się benefis Lecha Łaski i Tomasza Wójtowicza – mistrzów olimpijskich z Montrealu. A potem zagrają czołowe zespoły PlusLigi mężczyzn: PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To wielkie siatkarskie wydarzenie wzbudziło w Lublinie ogromne zainteresowanie. Bilety rozeszły się w przedsprzedaży internetowej i to zaledwie w dwie godziny.

Mamy jednak coś na pocieszenie dla kibiców, którzy nie zdołali kupić wejściówek. Spotkanie PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel będzie można obejrzeć w Polsacie Sport. Początek transmisji zaplanowano na godz. 20.

W obu drużynach aż roi się od reprezentantów Polski. Skrę reprezentują przecież: Bartosz Kurek, Mariusz Wlazły, Marcin Możdżonek, Michał Winiarski czy Michał Bąkiewicz.

Po drugiej stronie występują za to: Michał Kubiak, Zbigniew Bartman, a także Michał Łasko (syn Lecha), który gra jednak we włoskiej kadrze.

Mecz będzie pierwszym z serii spotkań ekip z Bełchatowa i Jastrzębia, bo za tydzień oba zespoły rozpoczną rywalizację w półfinale fazy play-off. – W planach jest rozegranie trzech setów, a później jeszcze jednego w formie zabawowej.

Być może w zmienionych składach. Wszystkie szczegóły ustalimy jednak w środę – mówi rzecznik prasowy benefisu Tomasz Furtak.
Kibice zastanawiają się pewnie, czy wszystkie gwiazdy dotrą do Lublina. Z naszych informacji wynika, że w hali Globus nie powinno zabraknąć żadnego z czołowych siatkarzy Jastrzębskiego Węgla.

Na pewno nie pojawi się jednak szkoleniowiec tego zespołu Lorenzo Bernardi. Trener będzie uczestniczyć w pogrzebie wielokrotnego reprezentanta Włoch, Vigora Bovolenty, który zasłabł podczas meczu włoskiej Serie B2 i mimo prób reanimacji zmarł w szpitalu.

Nie będzie za to okazji, żeby podziwiać najlepszych graczy z Bełchatowa. – To nie był dla nas sprzyjający termin, dziwnie wygląda także mecz towarzyski z przeciwnikiem, z którym już za tydzień zmierzymy się w walce o finał PlusLigi. Ale nie mogliśmy odmówić ani Lublinowi, ani dwóm wielkim siatkarzom, którzy organizują tam swój benefis – powiedział na oficjalnej stronie internetowej Skry prezes Konrad Piechocki.

I ostatecznie drużyna z Bełchatowa zagra w Lublinie bez: Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego, Bartosza Kurka, Miguela Angela Falaski oraz Michała Winiarskiego.

Pieniądze uzyskane z biletów wstępu na galę i mecz zostaną przeznaczone na wsparcie Fundacji Rodzin Górniczych. Benefis jest organizowany przez Jastrzębski Węgiel, a imprezę wspierają: Jastrzębska Spółka Węglowa i Lubelski Węgiel Bogdanka.
Najpierw gala wspomnień

Benefis Lecha Łaski i Tomasza Wójtowicza rozpocznie się o godz. 18. galą wspomnień obu mistrzów, którzy urodzili się na Lubelszczyźnie, a swoje wielkie kariery rozpoczynali w lubelskich i świdnickich klubach.

Byli bohaterami igrzysk w Montrealu, które zakończyły się dla "biało-czerwonych” zdobyciem złotego medalu.

Swoją obecność w hali Globus zapowiedzieli już koledzy bohaterów wieczoru z Avii Świdnik i Startu Lublin: Kazimierz Patrzała, Andrzej Łuszczuk, Grzegorz Górny i Piotr Szewczyk. Na scenie pojawią się także mistrz olimpijski z Montrealu Włodzimierz Sadalski oraz Ireneusz Kłos.

Nie zabraknie trenerów, największe sukcesy bohaterów benefisu będą wspominać Andrzej Warych i Władysław Pałaszewski. – Gala zostanie podzielona na trzy lub cztery bloki. Pierwsi na scenie pojawią się Tomasz Wójtowicz i Lech Łasko. Później będziemy zapraszać kolejnych gości, którzy będą wspominać złotą drużynę Huberta Wagnera.

Wszystko będzie miał jednak bardzo luźny charakter, a bohaterowie wieczoru przytoczą sporo ciekawych faktów i anegdot – mówi rzecznik benefisu Tomasz Furtak.

Spotkanie z siatkarzami

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla, zanim zagrają z PGE Skrą Bełchatów, będą gośćmi studentów Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 w auli WSSP przy ul. Choiny 2. To będzie znakomita okazja, żeby porozmawiać z czołowymi siatkarzami w Polsce.

VIP-y na trybunach

Według nieoficjalnych informacji w hali Globus ma pojawić się minister sportu Joanna Mucha. Podobno spotkanie PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem obejrzy również Waldemar Pawlak.





Więcej miejsc parkingowych

Ze względu na ogromne zainteresowanie benefisem Lecha Łaski i Tomasza Wójtowicza, MOSIR przygotował dodatkowe miejsca parkingowe.

– Publiczność zapełni halę Globus do ostatniego miejsca, dlatego podjęliśmy decyzję o powiększeniu parkingów. Z pomocą policji uruchomimy kilkaset dodatkowych miejsc dla samochodów – mówi Mariusz Szmit, prezes MOSIR "Bystrzyca”.

Oprócz parkingu przy hali Globus, specjalnie na środową imprezę zostaną zaadaptowane skrajne pasy ruchu po obu stronach ulic: od ronda Mokrskiego (przy hali) przez ulicę Tomasza Zana do Nadbystrzyckiej oraz przez Filaretów do Jana Pawła II.

Dzięki temu powstanie 450 dodatkowych miejsc dla kierowców. Teren będzie specjalnie oznakowany, a ruchem pokieruje policja.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nr / 28 marca 2012 o 15:49
0
[quote name='ktosiu' timestamp='1332921244' post='615328']
ludzie o co wam chodzi ? na pare dni przed półfinałami wolą nie ryzykować kontuzjami w zespole...
[/quote]

równie dobrze mogą złapać kontuzje na treningu, bo ten mecz to miał być taki trening. Chodziło głównie żeby Wyszedł Kurek i Wlazły zagrali seta i wbili pare gwoździ, chętnie zobaczyłbym to na żywo, ale gdzie takie gwiazdy będą jechać do Lublina....
Avatar
ktosiu / 28 marca 2012 o 09:54
0
ludzie o co wam chodzi ? na pare dni przed półfinałami wolą nie ryzykować kontuzjami w zespole...
Avatar
Ja / 28 marca 2012 o 09:12
0
"Nie będzie za to okazji, żeby podziwiać najlepszych graczy z Bełchatowa. – To nie był dla nas sprzyjający termin, dziwnie wygląda także mecz towarzyski z przeciwnikiem, z którym już za tydzień zmierzymy się w walce o finał PlusLigi. Ale nie mogliśmy odmówić ani Lublinowi, ani dwóm wielkim siatkarzom, którzy organizują tam swój benefis – powiedział na oficjalnej stronie internetowej Skry prezes Konrad Piechocki."

Nie był sprzyjający termin dla Skry - ale dla Jastrzębskiego tak?? - sr..nie w banie!! panie prezesie!! Pewnie że dziwnie wygląda taki mecz, ale można było pomieszać skład 1 i 2 "szóstki" i też by dziwnie mecz wyglądał, ale kibice byli by usatysfakcjonowani. Nawet jakby: Wlazły, Kurek czy Winaiarski pojawili się tylko np. w jednym secie. Szkoda jednak że Pan nie odmówił!!! Może wtedy zamiast drugiego (trzeciego??) "garnituru" Skry, nie odmówiły by zespoły np.: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovia Rzeszów lub Delekta Bydgoszcz w "wydaniu" pierwszej szóstki.
Jedynym rozgrzeszeniem "gwiazdek" może być fakt, że parkiet na Globusie nie jest dostosowany pod profesjonalną siatkówkę (nikt podczas projektowania nie przewidział, że siatkówka na najwyższym poziomie może zagościć w Lublinie!!!)
Cóż..... pójdziemy zobaczymy.
"Nie będzie za to okazji, żeby podziwiać najlepszych graczy z Bełchatowa. – To nie był dla nas sprzyjający termin, dziwnie wygląda także mecz towarzyski z przeciwnikiem, z którym już za tydzień zmierzymy się w walce o finał PlusLigi. Ale nie mogliśmy odmówić ani Lublinowi, ani dwóm wielkim siatkarzom, którzy organizują tam swój benefis – powiedział na oficjalnej stronie internetowej Skry prezes Konrad Piechocki."

Nie był sprzyjający termin dla Skry - ale dla Jastrzębskiego tak?? - sr..nie w banie!! panie prezes... rozwiń
Avatar
witek / 28 marca 2012 o 08:58
0
To są zawodowcy i powinni grać. Ale to nie wina zawodników. Za nich decydują właściciele klubów bo to oni im płacą.
Nie miała ochoty grać Skra to trzeba było zaproponowac innym. Wstyd panie Piechocki.
Avatar
random / 28 marca 2012 o 00:18
0
Najlepsi zawodnicy ze Skry nie przyjadą, ale trzeba się z tym jakoś pogodzić. Ja też miałam ogromną nadzieję, że pojawią się u nas, ale Plus Liga jest ważniejsza i musicie to zrozumieć. Myślę, że w innym terminie nie odmówili by nam i oni
Avatar
nr / 27 marca 2012 o 22:06
0
ale ściema, jestem zawiedziony że gwiazdki ze SKRY olały sprawę, mam ich w duie od dzisiaj. Nalezy pemiętać że impreza jest przede wszystkim dla Tomka Wójtowicza i Lecha Łaski a nie dla gwiazdek ze SKRY.
Avatar
KibicL / 27 marca 2012 o 20:12
0
Ale ściema - jedno wielkie oszustwo !!!
Już teraz wiadomo dlaczego biletów nie było w kasach a składy ujawniono dzisiaj
- proste wtedy nie było by freekwencji 1
Wstyd - wpółczuję Tomaszowi Wójtowiczowi !
Avatar
mmmm / 27 marca 2012 o 18:49
0
Ręce mi opadły jak to zobaczyłam. Oszustwo jedno wielkie! Jak niby mieli ustalać skłądy dopiero we środę skoro drużyny już dziś wyjeżdżają! Pan ze Skry dopiero dziś uznał, że to jest kiepsko termin?! OSZUSTWO! KPINA! Gdyby nie to, że jest to mecz charytatywny żądałabym zwrotu pieniędzy!
Avatar
ktosiu / 27 marca 2012 o 18:42
0
hahaahha "I ostatecznie drużyna z Bełchatowa zagra w Lublinie bez: Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego, Bartosza Kurka, Miguela Angela Falaski oraz Michała Winiarskiego." Jakby wcześniej o tym było wiadomo to na bank nie wyprzedali by tak szybko biletów ale i tak pewnie by poszły po tym co przeczytałem to już tak nie żałuje ,że nie mam biletu ;D
Avatar
molly / 27 marca 2012 o 18:34
0
Nie pojawią się wymienieni siatkarze, a dziennik milczy!! Ich nieobecność wynika z tego, ze to turniej charytatywny czy z tego, ze jest to Lublin - Polska B?! GRATULUJĘ!
Avatar
nr / 28 marca 2012 o 15:49
0
[quote name='ktosiu' timestamp='1332921244' post='615328']
ludzie o co wam chodzi ? na pare dni przed półfinałami wolą nie ryzykować kontuzjami w zespole...
[/quote]

równie dobrze mogą złapać kontuzje na treningu, bo ten mecz to miał być taki trening. Chodziło głównie żeby Wyszedł Kurek i Wlazły zagrali seta i wbili pare gwoździ, chętnie zobaczyłbym to na żywo, ale gdzie takie gwiazdy będą jechać do Lublina....
Avatar
ktosiu / 28 marca 2012 o 09:54
0
ludzie o co wam chodzi ? na pare dni przed półfinałami wolą nie ryzykować kontuzjami w zespole...
Avatar
Ja / 28 marca 2012 o 09:12
0
"Nie będzie za to okazji, żeby podziwiać najlepszych graczy z Bełchatowa. – To nie był dla nas sprzyjający termin, dziwnie wygląda także mecz towarzyski z przeciwnikiem, z którym już za tydzień zmierzymy się w walce o finał PlusLigi. Ale nie mogliśmy odmówić ani Lublinowi, ani dwóm wielkim siatkarzom, którzy organizują tam swój benefis – powiedział na oficjalnej stronie internetowej Skry prezes Konrad Piechocki."

Nie był sprzyjający termin dla Skry - ale dla Jastrzębskiego tak?? - sr..nie w banie!! panie prezesie!! Pewnie że dziwnie wygląda taki mecz, ale można było pomieszać skład 1 i 2 "szóstki" i też by dziwnie mecz wyglądał, ale kibice byli by usatysfakcjonowani. Nawet jakby: Wlazły, Kurek czy Winaiarski pojawili się tylko np. w jednym secie. Szkoda jednak że Pan nie odmówił!!! Może wtedy zamiast drugiego (trzeciego??) "garnituru" Skry, nie odmówiły by zespoły np.: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Asseco Resovia Rzeszów lub Delekta Bydgoszcz w "wydaniu" pierwszej szóstki.
Jedynym rozgrzeszeniem "gwiazdek" może być fakt, że parkiet na Globusie nie jest dostosowany pod profesjonalną siatkówkę (nikt podczas projektowania nie przewidział, że siatkówka na najwyższym poziomie może zagościć w Lublinie!!!)
Cóż..... pójdziemy zobaczymy.
"Nie będzie za to okazji, żeby podziwiać najlepszych graczy z Bełchatowa. – To nie był dla nas sprzyjający termin, dziwnie wygląda także mecz towarzyski z przeciwnikiem, z którym już za tydzień zmierzymy się w walce o finał PlusLigi. Ale nie mogliśmy odmówić ani Lublinowi, ani dwóm wielkim siatkarzom, którzy organizują tam swój benefis – powiedział na oficjalnej stronie internetowej Skry prezes Konrad Piechocki."

Nie był sprzyjający termin dla Skry - ale dla Jastrzębskiego tak?? - sr..nie w banie!! panie prezes... rozwiń
Avatar
witek / 28 marca 2012 o 08:58
0
To są zawodowcy i powinni grać. Ale to nie wina zawodników. Za nich decydują właściciele klubów bo to oni im płacą.
Nie miała ochoty grać Skra to trzeba było zaproponowac innym. Wstyd panie Piechocki.
Avatar
random / 28 marca 2012 o 00:18
0
Najlepsi zawodnicy ze Skry nie przyjadą, ale trzeba się z tym jakoś pogodzić. Ja też miałam ogromną nadzieję, że pojawią się u nas, ale Plus Liga jest ważniejsza i musicie to zrozumieć. Myślę, że w innym terminie nie odmówili by nam i oni
Avatar
nr / 27 marca 2012 o 22:06
0
ale ściema, jestem zawiedziony że gwiazdki ze SKRY olały sprawę, mam ich w duie od dzisiaj. Nalezy pemiętać że impreza jest przede wszystkim dla Tomka Wójtowicza i Lecha Łaski a nie dla gwiazdek ze SKRY.
Avatar
KibicL / 27 marca 2012 o 20:12
0
Ale ściema - jedno wielkie oszustwo !!!
Już teraz wiadomo dlaczego biletów nie było w kasach a składy ujawniono dzisiaj
- proste wtedy nie było by freekwencji 1
Wstyd - wpółczuję Tomaszowi Wójtowiczowi !
Avatar
mmmm / 27 marca 2012 o 18:49
0
Ręce mi opadły jak to zobaczyłam. Oszustwo jedno wielkie! Jak niby mieli ustalać skłądy dopiero we środę skoro drużyny już dziś wyjeżdżają! Pan ze Skry dopiero dziś uznał, że to jest kiepsko termin?! OSZUSTWO! KPINA! Gdyby nie to, że jest to mecz charytatywny żądałabym zwrotu pieniędzy!
Avatar
ktosiu / 27 marca 2012 o 18:42
0
hahaahha "I ostatecznie drużyna z Bełchatowa zagra w Lublinie bez: Mariusza Wlazłego, Daniela Plińskiego, Bartosza Kurka, Miguela Angela Falaski oraz Michała Winiarskiego." Jakby wcześniej o tym było wiadomo to na bank nie wyprzedali by tak szybko biletów ale i tak pewnie by poszły po tym co przeczytałem to już tak nie żałuje ,że nie mam biletu ;D
Avatar
molly / 27 marca 2012 o 18:34
0
Nie pojawią się wymienieni siatkarze, a dziennik milczy!! Ich nieobecność wynika z tego, ze to turniej charytatywny czy z tego, ze jest to Lublin - Polska B?! GRATULUJĘ!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 78 13

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 24 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

II LIGA MĘŻCZYZN
Półfinały

Wyniki:

Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 0:3
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:1
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno 1:3
Neobus Niebylec - Karpaty Krosno 3:2
Karpaty Krosno - Neobus Niebylec 3:2
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 2:3
Politechnika Lublin - Avia Świdnik 3:1
Avia Świdnik - Politechnika Lublin 3:0
Avia Świdnik - Politechnika Lublin 3:2

Tabela:

1. Karpaty Krosno 16 41 45:16
2. Politechnika Lublin 16 35 39:22
3. Avia Świdnik 16 33 41:25
4. Niebylec 16 22 30:34
5. Błękitni Ropczyce 16 19 27:37
6. KKS Kozienice 16 18 28:36
7. RCS Radom 16 17 26-36
8. Skórzani/SMS 16 16 25:38
9. AKS Rzeszów 16 15 20:37

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN