Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Zarząd województwa na dzisiejszym posiedzeniu zgodził się na wszczęcie procedury dotyczącej konkursu na stanowisko dyrektora Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Nadal jednak nie wiadomo kiedy konkurs zostanie ogłoszony.
Trwa akcja skierowana do osób, które zostały dotknięte przestępstwem. Od 19 do 23 lutego 2019 roku udzielane będą darmowe porady prawne. Na terenie Lubelszczyzny bezpłatnych porad prawnych będą udzielać między innymi adwokaci.
Samochód osobowy wpadł w poniedziałek do stawu w Żyrzynie
Szybszego zwołania Rady Nadzorczej Portu lotniczego Lublin chce jeden z jej członków. To efekt ostatnich niekorzystnych informacji dla lubelskiego lotniska. Ale z drugiej strony pojawiły się szanse powrotu lotów na Ukrainę
Amerykańska rozgrywająca Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin będzie potrzebowała przerwy od gry. Brianna Kiesel może jednak mówić o szczęściu w nieszczęściu, bo skończyło się na urazie kostki
Do pożaru doszło we wtorek w kamienicy na rogu Krakowskiego Przedmieścia i ul. Wieniawskiej w Lublinie
Urząd Miasta ogłosił wyniki badań, które miały wykazać, czy dzieci z wybranych przedszkoli mogłyby dojeżdżać z rodzicami rowerem zamiast samochodem. Wnioski? Rodzice są skłonni do zmiany, ale trzeba pomóc im w takiej decyzji
Karl Lagerfeld nie żyje. Słynny projektant mody, artysta i fotograf, dyrektor artystyczny domu mody Chanel zmarł w wieku 85 lat.