Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

7 maja 2019 r.
18:29

Nietypowy komunikat Rady Nadzorczej Motoru Lublin. Czego oczekuje od drużyny?

3 48 A A
Komunikat pojawił się na stronie Motoru Lublin we wtorek.
Komunikat pojawił się na stronie Motoru Lublin we wtorek.

Krótki i konkretny przekaz. Na stronie Motoru Lublin pojawił się komunikat Rady Nadzorczej Motoru Lublin gdzie wyjaśniono czego rada oczekuje od drużyny. W jednym zdaniu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- W nawiązaniu do ostatnich wyników Rada Nadzorcza Motoru Lublin oczekuje od zespołu walki do końca o zwycięstwo w każdym meczu ligowym i pucharowym - czytamy. I to właśnie cały komunikat.

Przypomnijmy, że piłkarze Motoru przegrali w niedzielę na wyjeździe z Wisłą Sandomierz 0:2. Wygląda na to, że plany gry w II lidze trzeba będzie odłożyć do następnego sezonu. 

 

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 maja 2019 o 19:06
+20
W Lublinie gdy z powodów sportowo – ekonomicznych upadł Motor i został następnie zlikwidowany to postanowiono pójść drogą na skróty. Zamiast reaktywować klub od B lasy jak uczyniono to z gliwickim Piastem, czy od A klasy lub ligi okręgowej: Lechia, Pogoń to z Szarowoli do Lublina przeflancowano Spartakusa. Powstał nowy twór pod nazwą Motorynka, lecz z tą przechrztą żaden prawdziwy kibic się w Lublinie nie utożsamia. Za gwałt dokonany przez możnych z Lublina na wiejskim klubie spod ukraińskiej granicy została rzucona klątwa, która skutecznie uniemożliwia awans lublinian poza IV poziom rozgrywek. Lepiej to dziadostwo rozpirzyć i zacząć od nowa choćby od A klasy co roku awansując ku uciesze kibiców utożsamiających się z prawdziwym lubelskim Motorem. Bez tego nigdy w Kozim Grodzie nie będzie godnej tego miasta piłki!.
W Lublinie gdy z powodów sportowo – ekonomicznych upadł Motor i został następnie zlikwidowany to postanowiono pójść drogą na skróty. Zamiast reaktywować klub od B lasy jak uczyniono to z gliwickim Piastem, czy od A klasy lub ligi okręgowej: Lechia, Pogoń to z Szarowoli do Lublina przeflancowano Spartakusa. Powstał nowy twór pod nazwą Motorynka, lecz z tą przechrztą żaden prawdziwy kibic się w Lublinie nie utożsamia. Za gwałt dokonany przez możnych z Lublina na wiejskim klubie spod ukraińskiej granicy została rzucona klątwa, która skutecznie ... rozwiń
Avatar
kibic / 8 maja 2019 o 00:51
+15
Proponuję akcję "Pusty stadion" na Górniku i na Motorze. Swoją drogą czy władze tych klubów by się tym przejęły????
Avatar
QQQ / 7 maja 2019 o 19:47
+10
Morale zawodników na poziomie chłopaków z pod budki z piwem.
Avatar
zebe fał / 7 maja 2019 o 19:33
+10
A  kiedy wreszcie UM czyli v-ce prezydent od sportu wypowie się na temat Motoru i braku awansu kolejny raz? Czy władze miasta ujawniają se tylko jak jest sukces???
Avatar
Tak pytam / 7 maja 2019 o 19:12
+10
Których juniorów dawać? Tych co właśnie spadają z Centralnej Ligi Juniorów, odpowiadającej poziomem IV lidze, z której zespołami czasami sparują przeważnie bez powodzenia?
Avatar
Js / 7 maja 2019 o 21:59
+8
A  kiedy wreszcie UM czyli v-ce prezydent od sportu wypowie się na temat Motoru i braku awansu kolejny raz? Czy władze miasta ujawniają se tylko jak jest sukces???
 Zapewne wypowie się zaraz po tym jak zacznie wymieniać wszystkie sukcesy lubelskich zespołów siatkówki, koszykówki, szczypiorniaka, rugby, futbolu amerykańskiego, hokeja, sportów rowerowych i lekkiej atletyki. A potem przedstawi ile miłościwie nam panujący Mosir wraz z pozostałą świtą z Rady Nadzorczej wszystkich klubów przerzucili z kasy do kasy.  Po co mówić  że  Motor dostał 2 mln dotacji skoro 88tys netto x 17 meczy daje 1,8 mln za sam stadion, kpina i pralnia. Tyle to nawet Cracovia nie płaci za cały stadion! Jak w Lublinie ma być dobrze skoro nikt nie przyzna że taki twór hak mosir jest bez sensu,  im się  nie opłaca  stok na globusie,  hala na zygmuntowskich, boisko na zygmuntowskich, kresowa,  baseny i wiele innych. Ale kupony odcinają chętnie.  Poco nam mś młodzików jak nawet kibice tych drużyn nie przyjadą do Polski, ale dzięki  temu boisk nie ma Motor, Górnik,  Lublinianka, Wisła Puławy,  ale i walczący o awans Widzew, GKS Tychy, Bałtyk Gdynia. Teraz najważniejszy jest spokój,  to nie prezes dobiera zawodników,  do tego jest trener, on ich trenuje, ustawia itp.  Popatrzcie na Legie, Mioduski nie zrezygnował zwolnił sa pinto. Prezes powinien zostać  bo nie jest z partii!
 Zapewne wypowie się zaraz po tym jak zacznie wymieniać wszystkie sukcesy lubelskich zespołów siatkówki, koszykówki, szczypiorniaka, rugby, futbolu amerykańskiego, hokeja, sportów rowerowych i lekkiej atletyki. A potem przedstawi ile miłościwie nam panujący Mosir wraz z pozostałą świtą z Rady Nadzorczej wszystkich klubów przerzucili z kasy do kasy.  Po co mówić  że  Motor dostał 2 mln dotacji skoro 88tys netto x 17 meczy daje 1,8 mln za sam stadion, kpina i pralnia. Tyle to nawet Cracovia nie płaci za cały stadion! Jak w Lu... rozwiń
Avatar
Mirek / 7 maja 2019 o 20:37
+8
Treningi 3 X dziennie. Bez premii. Kary za lekcewaźenie meczy. Wszystkie zryte łby na ławie. Grać powinni tylko młodzi i tak juź gówno z awansu. Resztę rozgonić.
Avatar
Auu / 7 maja 2019 o 19:28
+8
Miejsce motoru jest w 3 lidze
Avatar
kibolek / 8 maja 2019 o 14:49
+7
Jak długo w Szarowoli, parafialny bije dzwon, tak długo nasz Motorek w III lidze będzie wciąż. Zwycięży Orzeł Biały, zwycięży polska brać, zwycięży Motor Lublin jak się nauczy grać!
Avatar
Kibic / 8 maja 2019 o 10:41
+7
A mieliście wspaniałego trenera Nowaka, który nakreślił plan na awans, Ale COOOO był za bardzo niezależny i nowoczesny bo docenił trenerów motorycznych Szkoda kasy pomyślał ZARZĄD więc ........................ RESZTA ZOSTAJE MILCZENIEM
 Trener Nowak nie pasował bo podobno za bardzo cisnął na treningach. Zawodnicy wracali do domu zmęczeni. 
Avatar
Gosc / 8 maja 2019 o 16:45
0
Czy dwa lubelskie owady,też są w Radzie Nadzorczej Motoru?
Avatar
kibic z regionu / 8 maja 2019 o 16:41
-2
Motor potrzebuje dobrych menadzerów trenera   niewiem czy spadochroniarza ???i kasy pieniądze za awans na zakończenie sezonu .2 Zadać pytanie dlaczego Żuk nie lubi piłkarzy gdzie chodzi niekiedy 4 tys widzów plus 34 spotkań w sezonie na Arenie a wspiera Dwukrotnie koszykarzy i koszykarki ,moze warto postawić na jeden zespól koszykarski a większe pieniadze dla Lblinianki i Motoru,moze warto rozważyc  że Lublinianka bedzie wreszcie szaniwana przez miasto ,gdzieMotor odda licencje ?/Lubliniance w 3lidze a Motor niech kopie się w 4 lidze zWłodawianko .Żuk i rada nadzorcza udaje że wspiera naprawde Motor ???niewiem .dlatego wspierajmy również Lublinianke bo historyczne kluby miast jak     Crakowia ŁKS ,Warta się odrodzają a i Polonia W też ma zamiar 
Motor potrzebuje dobrych menadzerów trenera   niewiem czy spadochroniarza ???i kasy pieniądze za awans na zakończenie sezonu .2 Zadać pytanie dlaczego Żuk nie lubi piłkarzy gdzie chodzi niekiedy 4 tys widzów plus 34 spotkań w sezonie na Arenie a wspiera Dwukrotnie koszykarzy i koszykarki ,moze warto postawić na jeden zespól koszykarski a większe pieniadze dla Lblinianki i Motoru,moze warto rozważyc  że Lublinianka bedzie wreszcie szaniwana przez miasto ,gdzieMotor odda licencje ?/Lubliniance w 3lidze a Motor niech kopie się w 4 lidze zWłodaw... rozwiń
Avatar
kibolek / 8 maja 2019 o 16:13
0
A  kiedy wreszcie UM czyli v-ce prezydent od sportu wypowie się na temat Motoru i braku awansu kolejny raz? Czy władze miasta ujawniają se tylko jak jest sukces???
Zapewne wypowie się zaraz po tym jak zacznie wymieniać wszystkie sukcesy lubelskich zespołów siatkówki, koszykówki, szczypiorniaka, rugby, futbolu amerykańskiego, hokeja, sportów rowerowych i lekkiej atletyki. A potem przedstawi ile miłościwie nam panujący Mosir wraz z pozostałą świtą z Rady Nadzorczej wszystkich klubów przerzucili z kasy do kasy. Po co mówić  że  Motor dostał 2 mln dotacji skoro 88tys netto x 17 meczy daje 1,8 mln za sam stadion, kpina i pralnia. Tyle to nawet Cracovia nie płaci za cały stadion! Jak w Lublinie ma być dobrze skoro nikt nie przyzna że taki twór hak mosir jest bez sensu,  im się  nie opłaca  stok na globusie,  hala na zygmuntowskich, boisko na zygmuntowskich, kresowa,  baseny i wiele innych. Ale kupony odcinają chętnie. Poco nam mś młodzików jak nawet kibice tych drużyn nie przyjadą do Polski, ale dzięki  temu boisk nie ma Motor, Górnik,  Lublinianka, Wisła Puławy,  ale i walczący o awans Widzew, GKS Tychy, Bałtyk Gdynia. Teraz najważniejszy jest spokój,  to nie prezes dobiera zawodników,  do tego jest trener, on ich trenuje, ustawia itp.  Popatrzcie na Legie, Mioduski nie zrezygnował zwolnił sa pinto. Prezes powinien zostać  bo nie jest z partii!
 To co po grają na nowoczesnym stadionie? Przy sztucznym świetle? Porównanie do Mioduskiego bez sensu bo on jest właścicielem, a Bartnicki tylko najemnikiem.
 To co po grają na nowoczesnym stadionie? Przy sztucznym świetle? Porównanie do Mioduskiego bez sensu bo on jest właścicielem, a Bartnicki tylko najemnikiem. rozwiń
Avatar
kibolek / 8 maja 2019 o 14:49
+7
Jak długo w Szarowoli, parafialny bije dzwon, tak długo nasz Motorek w III lidze będzie wciąż. Zwycięży Orzeł Biały, zwycięży polska brać, zwycięży Motor Lublin jak się nauczy grać!
Avatar
były kibol / 8 maja 2019 o 12:44
+6
Czy to się motorynkom podoba czy nie, zawsze będzie Spartakusem. Jak sie sprzedaje matkę to się potem nie dziwi, że ma inne nazwisko. A wy zachowalisćie się jak sprzedajne wiecie co. Trzeba było słuchac starych. Teraz pozostaje wstyd. I beka.
Avatar
szarowola gola! / 8 maja 2019 o 11:37
+5
Szarowola, to jakaś sekta tam jest? Jakieś chamy bezrozumne? Gdzie to sie rodzi taki twór umysłowy, co pisuje o jakiejś "szarowoli" co tydzieň? Z jakiej to gałęzi zeszło? To chyba ta klątwa go dotknęła, o której bełkoce ciągle.
Kibicu "humoru" juz zapomniałeś?Chyba, że  twój budaprenowy mózg nigdy tego nie pojął!
Avatar
Duklo / 8 maja 2019 o 10:45
+4
Zmienić firmę wynagrodzenia. Zamiast stałej wysokiej stawki ( jak na 4, ligę). , najniższa krajowa i premia za wygraną. Będą wyniki, będzie kasa
Avatar
Kibic / 8 maja 2019 o 10:41
+7
A mieliście wspaniałego trenera Nowaka, który nakreślił plan na awans, Ale COOOO był za bardzo niezależny i nowoczesny bo docenił trenerów motorycznych Szkoda kasy pomyślał ZARZĄD więc ........................ RESZTA ZOSTAJE MILCZENIEM
 Trener Nowak nie pasował bo podobno za bardzo cisnął na treningach. Zawodnicy wracali do domu zmęczeni. 
Avatar
Js / 8 maja 2019 o 10:00
+1
A może wreszcie niech ten klub upadnie? Piszę to z żalem, jako wieloletni kibic Motoru. Mam dość tych nażelowanych młodzików mających wysokie kontrakty (jak na de facto czwartą ligę). Niech to upadnie to może coś nowego powstanie. A tak to szkoda pieniędzy i kibiców. Lepiej dać na żużel i ręczną
  A jakie to te wysokie kontrakty? Powiedz ile oni zarabiają, proszę. 
Avatar
aser / 8 maja 2019 o 08:51
0
Ciekawe ile wzięli kasy za napisanie tego ważnego komunikatu... Tak czy siak, z motorynek wieczna beka!
Zobacz wszystkie komentarze 48
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu
25 maja 2019, 20:00

Phillipe Bracken Band - koncert w Kazimierzu 0 1

W sobotę, 25 maja o godz. 20 w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek) wystąpi australijski wokalista z zespołem - Phillipe Bracken Band.

Kundelek Roku 2019 wybrany. Zwyciężyła Mania [zdjęcia]
galeria

Kundelek Roku 2019 wybrany. Zwyciężyła Mania [zdjęcia] 0 0

Pies Mania zwyciężył w wyborach Kundelek Roku 2019 zorganizowanych przez Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie przy ul. Metalurgicznej.

Lubelskie: Poziom wód przekroczył stan alarmowy. "Nie zbliżaj się do rzek"

Lubelskie: Poziom wód przekroczył stan alarmowy. "Nie zbliżaj się do rzek" 14 0

Sytuacja jest poważna, ale stabilna - dopuszczalny poziom wód w Wiśle i w Bugu został przekroczony w trzech miejscowościach. W całym województwie lubelskim obowiązuje trzeci stopień zagrożenia hydrologicznego.

Będą samoloty i skoki spadochronowe. Będzie też zbiórka dla małych pacjentów

Będą samoloty i skoki spadochronowe. Będzie też zbiórka dla małych pacjentów 0 0

Będzie można obejrzeć samoloty, wejść do kabiny, obserwować skoki spadochronowe, a także porozmawiać z pilotami. I pomóc pacjentom dziecięcego szpitala. 1 czerwca Lotniczy Dzień Dziecka na lotnisku Aeroklubu Lubelskiego.

Woda wciąż zagraża. Blisko 2000 interwencji strażaków w ciągu doby [wideo]
film

Woda wciąż zagraża. Blisko 2000 interwencji strażaków w ciągu doby [wideo] 0 0

W ciągu ostatniej doby strażacy w związku z intensywnymi opadami deszczu interweniowali 1879 razy – poinformował rzecznik Komendy Głównej Straży Pożarnej starszy brygadier Paweł Frątczak. Jak dodał, uszkodzonych zostało 74 budynków, w tym 66 mieszkalnych. Fala powodziowa przesuwa się na północ. Ale sytuacja na rzekach się poprawia.

Warsztaty, koncerty i festyn - Dni Urzędowa 2019
24 maja 2019, 0:00

Warsztaty, koncerty i festyn - Dni Urzędowa 2019 0 0

Rada Miejska i Burmistrz Urzędowa oraz Ośrodek Kultury w Urzędowie zapraszają w dniach 24-26 maja na Dni Urzędowa 2019. W programie moc atrakcji.

Stowarzyszenie Wspólny Świat spełnia swoje marzenia. Centrum dla osób z autyzmem otwarte

Stowarzyszenie Wspólny Świat spełnia swoje marzenia. Centrum dla osób z autyzmem otwarte 25 0

Marzenia zaczynają się ziszczać – mówi o otwarciu pierwszych obiektów Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem Anna Chwałek, prezes stowarzyszenia Wspólny Świat.

Niewybuch w polu. To kolejne takie znalezisko w tym powiecie

Niewybuch w polu. To kolejne takie znalezisko w tym powiecie 0 1

Niewybuch pocisku artyleryjskiego z okresu II wojny światowej znalazł na polu jeden z mieszkańców miejscowości Lichty. Właściciel gruntu powiadomił policję.

Wysoki stan wody w Wiśle. Nie działa przeprawa promowa Janowiec - Kazimierz Dolny
ZDJĘCIA
galeria

Wysoki stan wody w Wiśle. Nie działa przeprawa promowa Janowiec - Kazimierz Dolny 5 2

Z Kazimierza Dolnego do Janowca można dostać się tylko drogą lądową. Nie działa żadna przeprawa promowa.

Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w trzech powiatach i mieście Puławy
PILNE
galeria

Wojewoda ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe w trzech powiatach i mieście Puławy 9 4

W powiatach opolskim, kraśnickim, puławskim i mieście Puławy obowiązuje pogotowie przeciwpowodziowe. Takie zarządzenie wydał właśnie wojewoda lubelski.

Wisła w Annopolu przekroczyła stan alarmowy. "Sytuacja wygląda może groźnie, ale jest stabilna"
ZDJĘCIA
galeria

Wisła w Annopolu przekroczyła stan alarmowy. "Sytuacja wygląda może groźnie, ale jest stabilna" 0 2

Nadwiślańskie gminy szykują się na nadejście fali kulminacyjnej. Dzisiaj na terenie gminy Annopol (powiat kraśnicki), gdzie poziom wody w Wiśle przekroczył stan alarmowy urzędnicy i strażacy sprawdzali stan wałów.

Podpalenia samochodów w Lublinie. 44-latek tymczasowo aresztowany
galeria

Podpalenia samochodów w Lublinie. 44-latek tymczasowo aresztowany 3 0

Mężczyzna podejrzany o podpalenie 9 samochodów został aresztowany na 3 miesiące. Taką decyzję podjął wczoraj Sąd Rejonowy w Lublinie, przychylając się tym samym do wniosku policji i prokuratury.

Kulturalia 2019. CHØCØLATE, Bovska. Kto jeszcze wystąpi w sobotę? [PROGRAM, ZDJĘCIA]
galeria

Kulturalia 2019. CHØCØLATE, Bovska. Kto jeszcze wystąpi w sobotę? [PROGRAM, ZDJĘCIA] 2 0

Jako pierwsi na scenę wyjdą członkowie zespołu CHØCØLATE zaś sobotnią imprezę zakończy występ Darii Zawiałow.