Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

5 maja 2019 r.
21:48

Cel niemal niemożliwy do zrealizowania, czyli opinie po meczu Wisła Sandomierz – Motor

11 21 A A
(fot. Krzysztof Mazur)

Piłkarze Motoru w niedzielę przegrali w Sandomierzu z tamtejszą Wisłą 0:2. A to oznacza, że żółto-biało-niebiescy do pierwszej drużyny – Podhala Nowy Targ tracą aż 10 punktów. Na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek o wymarzony awans do II ligi będzie już bardzo ciężko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

ZDANIEM TRENERÓW

Robert Góralczyk (Motor Lublin)

– Przegraliśmy mecz, którego nie mogliśmy przegrać. W tej rundzie mimo bilansu: dziewięć zwycięstw i dwie porażki to porażka w Sandomierzu w zasadzie eliminuje nas to z rywalizacji o awans. Przed nami są jeszcze mecze, ale dystans jest już relatywnie duży. Oczywiście, będziemy jeszcze walczyć, nie złożymy broni. Nic się nie skończyło dla Motoru. Trzeba sobie jednak szczerze powiedzieć, że ta porażka nas oddaliła od pierwszego miejsca. Na pewno dużo złego zrobiliśmy w pierwszej rundzie, gdzie potraciliśmy sporo punktów. Przez to mimo niezłego bilansu te straty nie pozwalają nam dalej być w tej rywalizacji. Cóż, za kilka dni kolejny mecz i musimy być gotowi. Cel jest już jednak niemal niemożliwy do zrealizowania.

Rafał Wójcik (Wisła Sandomierz)

– Muszę pogratulować mojemu zespołowi postawy i mądrości. Stała się ogromnie fajna rzecz, bo wygraliśmy z zespołem z wielkiej trójki, która walczy o awans. Ja myślę, że ta walka będzie trwała do samego końca i nikt nie stoi jeszcze na straconej pozycji. Trzeba pogratulować chłopakom postawy, bo wygraliśmy mecz, w którym pokazaliśmy dużo dyscypliny i zaangażowania mentalnego. Odkąd jestem w zespole zdobyliśmy siedem punktów, ale tak naprawdę wartość dzisiejszego zwycięstwa będzie można potwierdzić w Oświęcimiu i każdym kolejnym spotkaniu. To był prestiżowy mecz, nie trzeba było nikogo mobilizować. Inne spotkania gra się jednak w Świdniku, na Sole, czy z Wiślanami Jaśkowice.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
velijko / 6 maja 2019 o 06:21
+10
To już widać gołym okiem że kilka lat temu w ratuszu zapadła decyzja że mają nie awansować wyżej. Mając budżet taki jak I ligowa Garbarnia a grając dwa szczeble niżej tą röżnicę można jakoś zagospodarować.... Rozkaz przyszedł taki że mają stracić szanse na awans już teraz a nie pod koniec maja przed wyborami żeby kibice- wyborcy nie łączyli tej sportowej klęski z rządzącym ugrupowaniem w mieście. Ot i cała filozofia
Avatar
m / 6 maja 2019 o 09:37
+7
Należy też zadać pytanie czy prawdą jest że klub MOTOR SA z pieniędzy otrzymanych od miasta finansuje utrzymanie stadionu co pożera ogromne kwoty a Speed Car Motor Lublin nie pomosi kosztu utrzymania stadionu przy Zygmuntowskich?
Avatar
m / 6 maja 2019 o 09:34
+7
Motor SA jest klubem miejskim gdzie decydujący głos ma właściciel kontrolujący klub przez tzw Radę Nadzorczą ....Politycznie odpowiedzialny za to co się dzieje w klubie jest Prezydent Lublina. Nie ma przypadku w nagłym zwalnianiu trenerów, ściąganiu wagonów kopaczy. Widocznie ktoś na tym zarabia
Avatar
RKS to był kiedyś / 6 maja 2019 o 08:41
+6
Dokładnie. Miejsce kopaczy z ich pseudo trenerem jest na KRESOWEJ. I patologia będzie miała bliżej.
Avatar
Turek / 6 maja 2019 o 07:13
+6
Motor za żuka nie awansuje nigdy bo specjalnie blokują kasę żeby nie ponosić większych kosztów w 2 lidze
Avatar
KS LUBLINIANKA / 6 maja 2019 o 17:06
+4
Turlam się ze śmiechu po tekstach żużlo fanów. Motor został rozwiązany w 1995 roku więc nie pisz o prawdziwym Motorze bo robisz z siebie durnia. Świetny doping....dopingiem nazywasz tą ciszę gdy Unia was deklasowała? Kulturalny doping? Chyba kulturalne picie wódy z gwinta na meczach...W 1996 roku klub startował mając barwy Zielono-Czerwone!!!! a w herbie koło z amortyzatorem...potem byliście inter-polanem tż tż sipma, Zmienialiście wielokrotnie nazwy żeby pozbyć się długów. A wasi kibice śpiewali nie ma Motoru jest tylko TŻ. Koszulki ściągnięte z piłki doping ściągnięty z piłki nawet gniazdo wzięte od piłkarskich fanów. A w internecie bohaterzy dnia. Nawet nie macie herbu Motoru tylko kozę taki z was prawdziwy kiełbasiano-piwny Motor
 przyganiał kocioł garnkowi, piłkarskiego Motoru też już nie ma, grał kiedyś w 4 lidze ale postanowił przybrać szaty Spartakusa Szarowola i pod tym szyldem ze zmienioną nazwą gra do tej pory, jedyny prawdziwy klub w Lublinie to Lublinianka
 przyganiał kocioł garnkowi, piłkarskiego Motoru też już nie ma, grał kiedyś w 4 lidze ale postanowił przybrać szaty Spartakusa Szarowola i pod tym szyldem ze zmienioną nazwą gra do tej pory, jedyny prawdziwy klub w Lublinie to Lublinianka rozwiń
Avatar
Olo / 6 maja 2019 o 06:16
+4
Żużel na Arenę a 4 liga na ul. Kresową. Panie Prezydencie Żuk żądamy tego My Mieszkańcy Lublina - a może referendum w tej sprawie by było sprawiedliwie.
Avatar
Piach / 6 maja 2019 o 05:52
+4
Motor jest cienki tylko żużel to jest kultura i doping aż miło. 
Avatar
Gość / 6 maja 2019 o 00:27
+4
oj Spartakusy, wracajta do Szarowoli a kasa na żużel tam jest prawdziwy Motor!!!
Avatar
Bartek / 6 maja 2019 o 19:35
+3
Bartnicki wykradł publiczne pieniądze, dokąd tego nieudacznika będzie rada nadzorcza trzymać na stanowisku ?? Wywalić go !!!
Avatar
Sebka / 7 maja 2019 o 19:33
+1
Klątwa Szarowoli działa.
Avatar
FIUT / 7 maja 2019 o 07:54
+1
Panie Prezydencie ŻUK i Rada Miejska w Lublinie. Proszę szanować środki publiczne i wydawać je racjonalnie.Finasowanie  piłkarzy Motoru Lubblin jest sprzeczne z zasadami ustawy o finansach publicznych i systemem kontroli zarządczej, który powinien być wdrożony w Urzędzie Miejskim. Wątpliwości jednak pozostają bo od lat środki publiczne są przekazywane a efektów nie ma. Nikt tego nie widzi? Nie jest prowadzona stosowna analiza? Finansujemy bylejakość, próżniaków i darmozjadów zamiast tych którzy mogą coś dla MIASTA WOJEWÓDZKIEGO coś zrobić? Mam tu na myśli KS LUBLINIANKA.
Panie Prezydencie ŻUK i Rada Miejska w Lublinie. Proszę szanować środki publiczne i wydawać je racjonalnie.Finasowanie  piłkarzy Motoru Lubblin jest sprzeczne z zasadami ustawy o finansach publicznych i systemem kontroli zarządczej, który powinien być wdrożony w Urzędzie Miejskim. Wątpliwości jednak pozostają bo od lat środki publiczne są przekazywane a efektów nie ma. Nikt tego nie widzi? Nie jest prowadzona stosowna analiza? Finansujemy bylejakość, próżniaków i darmozjadów zamiast tych którzy mogą coś dla MIASTA WOJEWÓDZKIEGO coś zrobić? M... rozwiń
Avatar
kibic z regionu / 6 maja 2019 o 21:53
-3
Proszę zostawić pana Leszka Bartnickiego raczej pomyslec o regulaminie premi za awans i wspólpraca z trenerem Chełmianki i wpadka i remis to zmiana trenera ,gasić puki jeszcze jest szansa awnsu
Avatar
On / 6 maja 2019 o 20:44
0
Każdy z Was komentujacych ma tutaj trochę racji...ale powtarzam ale największą racją jest to że główny sponsor który łożył na klub wiele kasy już w zasadzie nie istnieje "URSUS" bo o nim mowa upad i pieniądze się poprostu skończyły. Miasto nie da kasy bo pompuje w żużel a tam bynajmniej dochodzi kasa z biletów a sprzedać 10 tysięcy biletów po 30 zł chyba nie znam ceny no oczywiscie karnety też są w tych pieniadzach... Stadion obiecali "koziołkom" i Żuk sie teraz musi wywiązać a to kolejne miliony. Gwiazdory też byle kasy nie biorą... Wiec...
Avatar
Bartek / 6 maja 2019 o 19:35
+3
Bartnicki wykradł publiczne pieniądze, dokąd tego nieudacznika będzie rada nadzorcza trzymać na stanowisku ?? Wywalić go !!!
Avatar
MOTOROWIEC / 6 maja 2019 o 19:33
+2
ZWOLNIĆ BARTNICKIEGO !!!! WON IDIOTO Z KLUBU !!!!
Avatar
KS LUBLINIANKA / 6 maja 2019 o 17:06
+4
Turlam się ze śmiechu po tekstach żużlo fanów. Motor został rozwiązany w 1995 roku więc nie pisz o prawdziwym Motorze bo robisz z siebie durnia. Świetny doping....dopingiem nazywasz tą ciszę gdy Unia was deklasowała? Kulturalny doping? Chyba kulturalne picie wódy z gwinta na meczach...W 1996 roku klub startował mając barwy Zielono-Czerwone!!!! a w herbie koło z amortyzatorem...potem byliście inter-polanem tż tż sipma, Zmienialiście wielokrotnie nazwy żeby pozbyć się długów. A wasi kibice śpiewali nie ma Motoru jest tylko TŻ. Koszulki ściągnięte z piłki doping ściągnięty z piłki nawet gniazdo wzięte od piłkarskich fanów. A w internecie bohaterzy dnia. Nawet nie macie herbu Motoru tylko kozę taki z was prawdziwy kiełbasiano-piwny Motor
 przyganiał kocioł garnkowi, piłkarskiego Motoru też już nie ma, grał kiedyś w 4 lidze ale postanowił przybrać szaty Spartakusa Szarowola i pod tym szyldem ze zmienioną nazwą gra do tej pory, jedyny prawdziwy klub w Lublinie to Lublinianka
 przyganiał kocioł garnkowi, piłkarskiego Motoru też już nie ma, grał kiedyś w 4 lidze ale postanowił przybrać szaty Spartakusa Szarowola i pod tym szyldem ze zmienioną nazwą gra do tej pory, jedyny prawdziwy klub w Lublinie to Lublinianka rozwiń
Avatar
Kibic / 6 maja 2019 o 13:42
+1
A gdzie jest Januszek z Areny ,tyle ma do powiedzenia na temat Górnika, Śmiej się teraz jak twój Motor Szarowola znowu następny sezon w trzeciej lidze .A tak cieszyłeś się jak Górnik przegrywa i będzie grał z Motorem w jednej lidze.Jeszcze długo nie a pozniej wcale.
Avatar
Motor / 6 maja 2019 o 09:48
-5
Turlam się ze śmiechu po tekstach żużlo fanów. Motor został rozwiązany w 1995 roku więc nie pisz o prawdziwym Motorze bo robisz z siebie durnia. Świetny doping....dopingiem nazywasz tą ciszę gdy Unia was deklasowała? Kulturalny doping? Chyba kulturalne picie wódy z gwinta na meczach...W 1996 roku klub startował mając barwy Zielono-Czerwone!!!! a w herbie koło z amortyzatorem...potem byliście inter-polanem tż tż sipma, Zmienialiście wielokrotnie nazwy żeby pozbyć się długów. A wasi kibice śpiewali nie ma Motoru jest tylko TŻ. Koszulki ściągnięte z piłki doping ściągnięty z piłki nawet gniazdo wzięte od piłkarskich fanów. A w internecie bohaterzy dnia. Nawet nie macie herbu Motoru tylko kozę taki z was prawdziwy kiełbasiano-piwny Motor
Turlam się ze śmiechu po tekstach żużlo fanów. Motor został rozwiązany w 1995 roku więc nie pisz o prawdziwym Motorze bo robisz z siebie durnia. Świetny doping....dopingiem nazywasz tą ciszę gdy Unia was deklasowała? Kulturalny doping? Chyba kulturalne picie wódy z gwinta na meczach...W 1996 roku klub startował mając barwy Zielono-Czerwone!!!! a w herbie koło z amortyzatorem...potem byliście inter-polanem tż tż sipma, Zmienialiście wielokrotnie nazwy żeby pozbyć się długów. A wasi kibice śpiewali nie ma Motoru jest tylko TŻ. Koszulki ściągn... rozwiń
Avatar
m / 6 maja 2019 o 09:37
+7
Należy też zadać pytanie czy prawdą jest że klub MOTOR SA z pieniędzy otrzymanych od miasta finansuje utrzymanie stadionu co pożera ogromne kwoty a Speed Car Motor Lublin nie pomosi kosztu utrzymania stadionu przy Zygmuntowskich?
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Motor Lublin przenosi się na stadion w Zamościu, trwa sprzedaż biletów na ostatnie mecze

Motor Lublin przenosi się na stadion w Zamościu, trwa sprzedaż biletów na ostatnie mecze 0 0

W środę rozpoczęła się sprzedaż biletów na ligowe mecze Motoru z Podhalem Nowy Targ, Wiślanami Jaśkowice, a także spotkanie Pucharu Polski z Chełmianką. Dwa pierwsze zostaną rozegrane w Zamościu, a trzecie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie

NIK miażdży reformę edukacji. Według kontrolerów była nierzetelnie przygotowana i źle wdrażana

NIK miażdży reformę edukacji. Według kontrolerów była nierzetelnie przygotowana i źle wdrażana 2 10

Zastąpienie gimnazjów ośmioletnimi szkołami podstawowymi było zmianą nierzetelnie przygotowaną i źle wdrażaną – wynika z opublikowanego właśnie raportu Najwyższej Izby Kontroli. Krytyki nie uniknęły też pisane na kolanie podstawy programowe, niedostosowane do zmian sale lekcyjne i obciążenie finansowymi kosztami reformy samorządów. MEN odrzuca zarzuty.

"Magiczny dywan" dla lubelskiego szpitala. To pierwszy taki sprzęt w Polsce

"Magiczny dywan" dla lubelskiego szpitala. To pierwszy taki sprzęt w Polsce 0 1

Pacjenci Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie mogą już korzystać z „Magicznego Dywanu”. To rzutnik multimedialny, dzięki któremu można wyświetlać na podłodze m.in. gry edukacyjne. Lubelski szpital jest pierwsza placówką w Polsce, która ma taki sprzęt.

18. urodziny Teatru ITP
26 maja 2019, 18:00

18. urodziny Teatru ITP 0 0

W tym roku Teatr ITP osiągnie pełnoletniość. Powstała przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim formacja będzie świętować swój jubileusz 26 maja o godz. 18 w Auli Kard. Wyszyńskiego. Z tej okazji zespół przygotowuje się do specjalnego wydarzenia.

Burze z gradem dzisiaj w woj. lubelskim. Ostrzeżenie pogodowe IMGW
film

Burze z gradem dzisiaj w woj. lubelskim. Ostrzeżenie pogodowe IMGW 6 2

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o burzach z gradem w woj. lubelskim.

Mistrzostwa Polski w pływaniu: AZS UMCS Lublin ma najlepszych młodzieżowców

Mistrzostwa Polski w pływaniu: AZS UMCS Lublin ma najlepszych młodzieżowców 0 1

AZS UMCS ma za sobą bardzo udane Główne Mistrzostwa Polski. Seniorzy klubu z Lublina 12 razy stawali na podium. Jeszcze lepiej wypadli młodzieżowcy, którzy zabrali do domu 22 krążki

Kaskaderskie pokazy samochodowe w Puławach [zdjęcia]
galeria

Kaskaderskie pokazy samochodowe w Puławach [zdjęcia] 31 5

Na placu straży pożarnej przy ul. Słowackiego mieszkańcy Puław mieli okazję obejrzeć m.in. kontrolowane poślizgi, jazdę na dachu i dwóch kołach, skoki przez płonące obręcze, czy humorystyczne scenki z udziałem "policjanta i złodzieja".

Zgubiło go to, że jechał za szybko. Podczas kontroli wyszło znacznie więcej

Zgubiło go to, że jechał za szybko. Podczas kontroli wyszło znacznie więcej 0 0

Niemal promil alkoholu miał w organizmie 48-latek, który w takim stanie kierował samochodem volkswagen transporter.

Policjanci kontrolowali rodziców pod przedszkolem w Chełmie

Policjanci kontrolowali rodziców pod przedszkolem w Chełmie 7 3

Policyjna kontrola pod jednym z chełmskich przedszkoli.

Znalazła portfel na targowisku w Radzyniu Podlaskim

Znalazła portfel na targowisku w Radzyniu Podlaskim 0 0

Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka gm. Kąkolewnica.

Krasnystaw: Toyota przewróciła się na dach po uderzeniu w barierki

Krasnystaw: Toyota przewróciła się na dach po uderzeniu w barierki 0 0

Do groźnego zdarzenia doszło w środę po południu w Krasnymstawie. Z nieustalonych przyczyn, kierująca toyotą uderzyła w barierki.

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Świdniku. Będą utrudnienia

Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Świdniku. Będą utrudnienia 0 3

Defiladę pododdziałów pieszych i zmotoryzowanych a także wystawę sprzętu i pojazdów pożarniczych będzie można zobaczyć dziś w Świdniku. Wszystko to w ramach Wojewódzkich Obchodów Dnia Strażaka.

Ruszają Mistrzostwa Świata FIFA U-20. Jak dojechać wygodnie na mecze w Lublinie?