Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

4 listopada 2017 r.
16:29

Raków – Górnik 3:1. Wylądowali w strefie spadkowej

Autor: Zdjęcie autora bs
0 21 A A
Górnik Łęczna nie może wygrać już od pięciu spotkań z rzędu
Górnik Łęczna nie może wygrać już od pięciu spotkań z rzędu (fot. Maciej Kaczanowski)

Piłkarzom z Łęcznej nie udało się w tej rundzie pokonać żadnego z beniaminków. W sobotę zielono-czarni ulegli na wyjeździe Rakowowi Częstochowa 3:1

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ostatnich dniach humory nie mogły dopisywać graczom spadkowicza z Lotto Ekstraklasy. Górnik od kilku spotkań nie potrafił bowiem wygrać, a co za tym idzie sukcesywnie osuwał się w tabeli. – Mamy problem pod bramką rywala i będziemy chcieli znaleźć na to receptę. Przeciwko Rakowowi chcemy zdobyć upragnioną bramkę, która może nas poprowadzić do zwycięstwa – mówił przed meczem trener Tomasz Kafarski. – Tabela jest spłaszczona i jedno zwycięstwo daje awans o kilka miejsc w tabeli. Nasz najbliższy rywal ostatnio dużo wygrywał, ale my jedziemy pod Jasną Górą z zamiarem zdobycia kompletu punktów – dodawał.

Od pierwszego gwizdka przewagę na stadionie w Częstochowie osiągnęli goście, ale przez pierwsze 30 minut nie stworzyli sobie stuprocentowej sytuacji. W 32 minucie Sergiusz Prusak miał jednak sporo szczęścia, bo piłka po strzale Adama Czerkasa trafiła w poprzeczkę. Beniaminek jednak nie rezygnował i w 45 minucie Karol Mondel zdobył „gola do szatni”. Łęcznianie też mieli swoje szanse, ale najlepszej z nich nie wykorzystał Patryk Szysz.

Łęcznianie w przerwie musieli powiedzieć sobie kilka mocniejszych słów i od momentu rozpoczęcia drugiej połowy ostro wzięli się do ograbiania strat. Na efekty nie trzeba było długo czekać bo już w 47 minucie bramkę na 1:1 zdobył niezawodny Grzegorz Bonin. Kapitan Górnika mógł w 81 minucie zdobyć kolejnego gola, ale tym razem zabrakło mu nieco precyzji. Zespół trenera Marka Papszuna nie rezygnował jednak i w końcówce mocno podkręcił tempo. W 87 minucie bramkę na 2:1 dla Rakowa zdobył Paweł Piceluk. Nie był to jednak koniec bo w doliczonym czasie gry bramkę zdobył jeszcze Andrzej Niewulis i Górnik zanotował drugą porażkę z rzędu. Po 16 kolejkach zielono-czarni spadli na 16 miejsce w tabeli. Za tydzień zespół trenera Kafarskiego postara się o przerwanie złej passy na swoim stadionie przeciwko GKS Katowice.

Raków Częstochowa – Górnik Łęczna 3:1 (1:0)

Bramki: Mondek (45), Piceluk (87), Niewulis (90) – Bonin (47)

Raków: Lis – Mondek, Niewulis, Petrasek, Góra (30 Papikjan), Tomalski – Malinowski (85 Mizgała), Figiel, Boateng, Wójcik – Czerkas (78 Piceluk).

Górnik: Prusak – Pruchnik, Sosnowski, Kosznik – Pisarczuk, Sasin (89 Szerszeń), Makowski, Karbowy (80 Tymiński), Szewczyk (89 Pacek) – Bonin, Szysz.

Żółte kartki: Boateng – Makowski, Pisarczuk.

Sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poznaniak zlub / 9 listopada 2017 o 11:55
0
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończenie infrastruktura przy stadionie Górnika była niekorzystna parkingu brak z prawdziwego zderzania ,gdzie ochrona wysła kierowcę do 800 metrów od stadionu w wąskich ulicach -zadaje pytanie co robić w Łęcznej po meczach po 22.30
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończe... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 12:16
0
No tak, lepsza A klasa niż Ekstraklasa... Byle w Łęcznie.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:47
0
Do ostatniego komentarza. Zero konstruktywnych argumentów tylko wyzwiska i obrażanie. Dziękuję za tą "wielkomiejską kulturę". Dzięki za Twój wysoki poziom dyskusji. To o Tobie świadczy, nie o mnie. A na to to już Ci żaden lekarz nie pomoże bo takie wartości to wynosi się z domu.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:21
0
Do ostatniego komentarza. Jacy kibice taka liga.Przykro to stwierdzić ale słoma z butów. Zmień lekarza proponuje.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 15:37
0
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęcznej a Lublin nic dobrego nie wniósł. Gdyby nie kibice i zainteresowanie Łęcznian to Górnika już dawno by nie było. My się ośmieszyliśmy i dlatego reszta ekstraklasowych ekip przyłączyła się do bojkotu. To dlatego m.in. Pan Boniek, Twarowski, Smokowski, Borek, Tomaszewski i inni komentujący mecze Górnika na Arenie dawali do zrozumienia że te przenosiny to niewypał? Ośmieszasz to Ty się w tym momencie januszu z bólem pupy że ekstraklasa pozostała Ci już tylko w nc+. Najpierw mówisz że piłkarze potrzebowali naszego wsparcia guzik wiedząc co prywatnie mówili a później sugerujesz że to nie dla kibiców tu byli tylko dla kasy. Masz rozdwojenie jaźni? Skoncentruj się i trzymaj się jednej wersji. Tym bardziej że w Lublinie będąc to nawet na pensje zabrakło. 250tys mieszkańców. Stadion 15tys. Gdzie wy byliście głodne ekstraklasy lubelskie janusze? Żenada
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęczn... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 11:41
0
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ istnieje od 1979 roku. Racja, powinni grać w Łęcznej ale to klub prywatny czyli Enea decyduje ile i jak wydaje pieniędzy a nie żaden prezes. Skoro nie chcieli dać kasy na EX to potrzeba była szukać innych rozwiązań i właśnie w takich trudnych chwilach klub, zawodnicy powinni liczyć na kibiców. A co dostali? Bojkot prześcieradłowy i jednogroszówki przy kasach. Ośmieszyliście się na całą Polskę swoim zaściankowym myśleniem. twierdzisz, że miałeś kontakt z zawodnikami? Zostało ich ledwie kilku bo sport to praca, biznes a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ ist... rozwiń
Avatar
VVV / 5 listopada 2017 o 08:17
0
z taką grą to s***icie się z tej ligi z wielkim hukiem.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 06:24
0
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na miasto i wieś nie ma znaczenia tak samo jak fakt że Górniku w ekstraklasie również mówiono że jest ze wsi. A ty januszu czemu nie jeździłeś po tych ekstraklasowych miastach? A może gdybyś jeździł to byłoby więcej punktów i dalej byś miał klub z Łęcznej na arenie za miejską kasę. Nie wstyd byłoby Ci za to? 250tys mieszkańców płaci podatki z których organizowano arene dla 2tys januszy którzy byli pośmiewiskiem dla reszty Polski bo nie umieli się zachować na meczu, a ich kolorowe stroje i profile fb w barwach Fc Barcelony ewidentnie pokazywały że chodzili na mecze nie dla Górnika a dla ekstraklasy. O bojkocie mam napisać? Kiedyś zmieniono nazwę i herb Górnikowi, walczyliśmi ( w twoim języku: bojkotowaliśmy) o powrót Górnika i jego herbu. Udało się. Teraz walczono o powrót Górnika do domu i również się udało. Z piłkarzami mieliśmy osobisty kontakt i skoncentrowaliśmy się na drugiej drużynie. Januszu daj już spokój i wara od tego co będę opowiadał swoim dzieciom. Zdradzę Ci tylko tyle. Na pewno pokaże im jak dużą wartość ma rodzinny dom, tradycja, historia. Dam im do zrozumienia, że tymi wartościami się nie handluje. Nie wszystko można kupić. Są wartości którymi nie powinno się handlować.
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na m... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 01:03
0
3 liga tam jest wasze miejsce
Avatar
Marian koniuszko / 4 listopada 2017 o 23:54
0
Co to za idiota wypisuje "arena wróć" , "kapelko wróć". Gdyby nie pomysł kapelki z tą areną, Górnik grałby w ekstraklasie. Razem z żukiem spuścili zespół do nice ligi. Ale twój rozum tego chłopcze nie ogarnie.
Avatar
poznaniak zlub / 9 listopada 2017 o 11:55
0
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończenie infrastruktura przy stadionie Górnika była niekorzystna parkingu brak z prawdziwego zderzania ,gdzie ochrona wysła kierowcę do 800 metrów od stadionu w wąskich ulicach -zadaje pytanie co robić w Łęcznej po meczach po 22.30
Jestrm mieszkancem Poznania a prawie? fanatykem lubelskiej piłki ,słyszałem jak poniżali Ekstraklase z małych miasteczek ,te słowa to były na meczu Warty i Lecha ,większoc kibców mówiła ze Ekstraklasa powinna być w Lublinie ,z wielu powodów jak dojazd do Łęcznej   1 droga brak połaczenia kolejowego itd .Wielu zawodnków wolało Lublin i niż Łęczna ,ale bali się oficjalnie powiedzieć bo bedą krytykowni przez kibiców z Łęcznej ,a  nóż wrócą do Łęcznej.Kibice Łęcznej zapomnieli o tym jak sędziowie przekręcali na boisku klub z  Łęcznej.Na zakończe... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2017 o 12:16
0
No tak, lepsza A klasa niż Ekstraklasa... Byle w Łęcznie.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:47
0
Do ostatniego komentarza. Zero konstruktywnych argumentów tylko wyzwiska i obrażanie. Dziękuję za tą "wielkomiejską kulturę". Dzięki za Twój wysoki poziom dyskusji. To o Tobie świadczy, nie o mnie. A na to to już Ci żaden lekarz nie pomoże bo takie wartości to wynosi się z domu.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 16:21
0
Do ostatniego komentarza. Jacy kibice taka liga.Przykro to stwierdzić ale słoma z butów. Zmień lekarza proponuje.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 15:37
0
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęcznej a Lublin nic dobrego nie wniósł. Gdyby nie kibice i zainteresowanie Łęcznian to Górnika już dawno by nie było. My się ośmieszyliśmy i dlatego reszta ekstraklasowych ekip przyłączyła się do bojkotu. To dlatego m.in. Pan Boniek, Twarowski, Smokowski, Borek, Tomaszewski i inni komentujący mecze Górnika na Arenie dawali do zrozumienia że te przenosiny to niewypał? Ośmieszasz to Ty się w tym momencie januszu z bólem pupy że ekstraklasa pozostała Ci już tylko w nc+. Najpierw mówisz że piłkarze potrzebowali naszego wsparcia guzik wiedząc co prywatnie mówili a później sugerujesz że to nie dla kibiców tu byli tylko dla kasy. Masz rozdwojenie jaźni? Skoncentruj się i trzymaj się jednej wersji. Tym bardziej że w Lublinie będąc to nawet na pensje zabrakło. 250tys mieszkańców. Stadion 15tys. Gdzie wy byliście głodne ekstraklasy lubelskie janusze? Żenada
Motor miał bojkotować? Lech miał bojkotować? Z jakiego powodu? To chyba Amica i Spartakus powinny bojkotować ale tymi klubami nie było zainteresowania. Tak samo nikt w Łęcznej nie robił "afery" z powodu rozwiązania Sokoła Łęczna. Zgadzam się co do tego, że Enea wykłada pieniądze i decyduje ale z jakiegoś niewiadomego dla Ciebie powodu pożegnano się z Lublinem i panem K. Odnośnie tradycji. Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa. Krótko mówiąc tradycja to stan trwający od początku, ewentualnie od dawna. Górnik od początku grał w Łęczn... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 11:41
0
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ istnieje od 1979 roku. Racja, powinni grać w Łęcznej ale to klub prywatny czyli Enea decyduje ile i jak wydaje pieniędzy a nie żaden prezes. Skoro nie chcieli dać kasy na EX to potrzeba była szukać innych rozwiązań i właśnie w takich trudnych chwilach klub, zawodnicy powinni liczyć na kibiców. A co dostali? Bojkot prześcieradłowy i jednogroszówki przy kasach. Ośmieszyliście się na całą Polskę swoim zaściankowym myśleniem. twierdzisz, że miałeś kontakt z zawodnikami? Zostało ich ledwie kilku bo sport to praca, biznes a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
Koleżko o jakiej Ty tradycji i handlowaniu mówisz? Tematu to Ty nie znasz. tradycję to może mieć Motor od 1950 roku, żeby ratować klub kupiono licencję nijakiego Spartakusa Szarowola i jakoś nikomu nie przyszło do głowy bojkotować bo przecież klub i barwy najważniejsze. Tradycję to ma Lech Poznań od 1922 roku, który dla ratowania piłki w Poznaniu połączono z Amicą ze wsi Wronki, czy słyszałeś o buncie kibiców Kolejorza?Nie, bo chcieli ratować klub i grać o najwyższe cele! Tradycje to ma Cracovia od 1906 a przypomnę jeśli nie wiesz, że GŁ ist... rozwiń
Avatar
VVV / 5 listopada 2017 o 08:17
0
z taką grą to s***icie się z tej ligi z wielkim hukiem.
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 06:24
0
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na miasto i wieś nie ma znaczenia tak samo jak fakt że Górniku w ekstraklasie również mówiono że jest ze wsi. A ty januszu czemu nie jeździłeś po tych ekstraklasowych miastach? A może gdybyś jeździł to byłoby więcej punktów i dalej byś miał klub z Łęcznej na arenie za miejską kasę. Nie wstyd byłoby Ci za to? 250tys mieszkańców płaci podatki z których organizowano arene dla 2tys januszy którzy byli pośmiewiskiem dla reszty Polski bo nie umieli się zachować na meczu, a ich kolorowe stroje i profile fb w barwach Fc Barcelony ewidentnie pokazywały że chodzili na mecze nie dla Górnika a dla ekstraklasy. O bojkocie mam napisać? Kiedyś zmieniono nazwę i herb Górnikowi, walczyliśmi ( w twoim języku: bojkotowaliśmy) o powrót Górnika i jego herbu. Udało się. Teraz walczono o powrót Górnika do domu i również się udało. Z piłkarzami mieliśmy osobisty kontakt i skoncentrowaliśmy się na drugiej drużynie. Januszu daj już spokój i wara od tego co będę opowiadał swoim dzieciom. Zdradzę Ci tylko tyle. Na pewno pokaże im jak dużą wartość ma rodzinny dom, tradycja, historia. Dam im do zrozumienia, że tymi wartościami się nie handluje. Nie wszystko można kupić. Są wartości którymi nie powinno się handlować.
Gościu z godz 22.52 masz zerową wiedzę i się wypowiadasz. To o Tobie świadczy. Gdyby nie bojkot to byłoby więcej punktów? A może gdyby nie arena bystrzaku? Gdzie arena była dla piłkarzy obca tym bardziej że tam tylko grali mecze a przygotowywali się w Łęcznej. Długi powstały przed spadkiem ale skąd taki janusz jak ty może coś o tym wiedzieć. Zapaść dzisiejsza powstała przez długi które tak jak pisałem powstawały wcześniej. Dlaczego wolę jeździć po wioskach a nie po miastach? Dla mnie to bez różnicy. Wszędzie Górnik jest ten sam. Podział na m... rozwiń
Avatar
Gość / 5 listopada 2017 o 01:03
0
3 liga tam jest wasze miejsce
Avatar
Marian koniuszko / 4 listopada 2017 o 23:54
0
Co to za idiota wypisuje "arena wróć" , "kapelko wróć". Gdyby nie pomysł kapelki z tą areną, Górnik grałby w ekstraklasie. Razem z żukiem spuścili zespół do nice ligi. Ale twój rozum tego chłopcze nie ogarnie.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 18 14

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 43 1

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 77 15

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 31 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 64 101

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

NICE. 1 LIGA
33 KOLEJKA

Wyniki:

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:1
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 1:1
Odra Opole - Olimpia Grudziądz 1:0
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:2
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów 6:0
Stal Mielec - Podbeskidzie 0:4
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:1
Chojniczanka - Bytovia Bytów 4:0

Tabela:

1. Miedź 34 63 53-27
2. Zagłębie 34 58 46-32
3. Chojnicznka 34 56 48-33
4. GKS Tychy 34 55 41-40
5. GKS Katowice 34 54 44-34
6. Wigry 34 52 40-37
7. Raków 34 51 50-40
8. Stal 34 51 51-46
9. Podbeskidzie 34 46 33-37
10. Chrobry 34 46 46-47
11. Odra 34 45 37-43
12. Puszcza 34 44 38-38
13. Bytovia 34 40 36-45
14. Stomil 34 39 39-50