Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

7 grudnia 2018 r.
23:56

Grupa Azoty nie będzie już sponsorować Wisły Puławy!

0 53 A A
(fot. MKS AVIA ŚWIDNIK)

Fatalne wieści dla kibiców z Puław. Główny sponsor Wisły – Grupa Azoty zdecydowała się wycofać ze sponsorowania klubu. A to oznacza duże kłopoty zwłaszcza dla trzecioligowych piłkarzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zarząd Dumy Powiśla poinformował, że 27 listopada został podpisany aneks do umowy sponsoringowej pomiędzy KS Wisła, a Grupą Zakłady Azotowe Puławy SA. Ta miała obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

W czwartek działacze klubu z Puław dostali jednak informację od swojego sponsora, że ten wycofuje się ze wspierania Wisły.

– W związku z licznymi zapytaniami mediów oraz kibiców Klub Sportowy Wisła Puławy informuje, że w dniu 27 listopada podpisano aneks do Umowy sponsoringowej zawartej pomiędzy Grupą Zakłady Azotowe Puławy Spółka Akcyjna a Klubem Sportowym Wisła Puławy przedstawiający warunki współpracy pomiędzy podmiotami do końca sezonu 2018/2019 tj. do dnia 30 czerwca 2019 roku – czytamy w oświadczeniu KS Wisła.

– Jednocześnie potwierdzamy otrzymanie w dniu 6 grudnia br. pisma z Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A informującego o rozwiązaniu obowiązującej Umowy Sponsoringowej ze skutkiem na dzień 7 grudnia 2018 roku. Powodem rozwiązania Umowy wskazanym w piśmie jest utrzymująca się trudna sytuacja na rynku, na którym działa Grupa Zakłady Azotowe Puławy SA oraz uzyskanie przez Grupę Azoty Zakłady Azotowe Puławy SA ujemnego wyniku finansowego za III kwartał 2018 roku. Wyniki finansowe Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A zostały przedstawione przez Zarząd Spółki w dniu 8 listopada 2018 roku – informują działacze Dumy Powiśla.

Wisła zwróci się jeszcze do Grupy Azoty z prośbą o o uzasadnienie i wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Komentarze 53

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Czarek / 8 grudnia 2018 o 10:23
+14
Pisze jako były piłkarz i wiecie co nie dziwie się zarządowi czy sponsorom naprawdę patrząc na styl gry to bym s to dawno rozgonil kto uczy *** obrońcy aby podawał do swojego bramkarza i na dodatek w światło bramki a ten się jeszcze kiwa za moich czasów trener by mnie zdjol z boiska i wygonil w pizdu i dlatego przegrywaliscie mecze teraz bierzcie przykład z wiosek wylamusowane lalusie.
Avatar
Piotr / 8 grudnia 2018 o 09:16
+13
Niech dalej pisiory wyprowadzają kase do tarnowa to napewno bedzie dobrze. Złodzieje od księżyca
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 o 11:07
+12
Macie dobrą zmianę. W zarządzie ZA nie ma nikogo z Puław to co się dziwić że ich nasze miasto gówno obchodzi. Tylko stołki dla swoich z PiS. Rozwalą wszystko i dopiero będzie państwo w ruinie.
Avatar
oszukany obywatel lub. / 8 grudnia 2018 o 15:16
+11
Najgorsze że  Puławskie azoty nie umią się zjednoczyć3.6 tys pracowników ciężkiej pracy ,pozwalają na okradanie piłkarzy dzieci i mieszkanców Puław i  regionu .A ja tu winie Premier posłw regionu ,SZczególie złodziejski Tarnów czytaj Zarząd oby Krzywda Lubeskich pracowników odbiła się do konca  życia tym decydentom,A Tarnowska Unia na żużel otrzymaała dotacje ponad 2 mil zł kosztem Lubelskiego pracownika .dlaczego Azoty Tarnów okradły Puławy nakwote ponad 89 milionów złotych ,Bardzo się martwie żePuławy całe miast nie potrafi się zjednoczyć.Jak to jest   niesprawny Kubica po wypadkupremier mówiże otrzyma na reklame 40 milionów  złotych a Puławska młdież jest okradana
Najgorsze że  Puławskie azoty nie umią się zjednoczyć3.6 tys pracowników ciężkiej pracy ,pozwalają na okradanie piłkarzy dzieci i mieszkanców Puław i  regionu .A ja tu winie Premier posłw regionu ,SZczególie złodziejski Tarnów czytaj Zarząd oby Krzywda Lubeskich pracowników odbiła się do konca  życia tym decydentom,A Tarnowska Unia na żużel otrzymaała dotacje ponad 2 mil zł kosztem Lubelskiego pracownika .dlaczego Azoty Tarnów okradły Puławy nakwote ponad 89 milionów złotych ,Bardzo się martwie żePuławy całe miast nie potrafi się zjednoczyć.... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 o 10:51
+10
Związki zaczną strajkować jak połowę ludzi zwolnią ale to wtedy będzie za późno!!
Avatar
Gość / 8 grudnia 2018 o 09:23
+10
Co ma Maj do tego podziękujcie Szulowskiemu i PIS owi bo wiedzą jaka sytuacja jest na Zakładach i w tym kierunku nic nie robią.
Avatar
zatroskany / 8 grudnia 2018 o 09:06
+9
Sorry, ale z takim zarządem Wisły ja dwóch działaczy związkowych tworzących niedawny komitet protestacyjny w ZA Puławy wiadomo było, że daleko drużyna nie zajedzie...
Avatar
Kik / 8 grudnia 2018 o 16:31
+8
Niech się w końcu panowie związkowcy wykażą... w poszukiwaniach nowego źródła finansowania. Zobaczymy co potrafią innego.
Avatar
a / 8 grudnia 2018 o 12:22
+8
Wisła wraca na stare tory. W naszym województwie to już chyba normalne. Avia,Motor,Górnik,Hetman..wszyscy to przechodzili. W Puławach zainteresowanie piłką nożną jest słabe (400 osób na mecz) ale chodzi o fakt że więksi sponsorzy mają wywalone na sport,zwłaszcza piłkę kopaną.
 W Puławach to raczej na wyrost było robione. Nie było odpowiedniego zainteresowania piłką nożna w tym miescie. A że Motor czy Hetman to przechodził to akurat szkoda bo tam są kibice i to powinny być marki eksportowe naszego województwa w piłce nożnej.
Avatar
czereś / 8 grudnia 2018 o 15:52
+7
Jak uwazasz, że taki trener dla przykładu Zdybel głosuje jak mu zarząd każe to widze ze nie masz za grosz pojecia o realiach. Poza tym zarząd podał się do dymisji w całości. Jaki problem było zgłosić kandydatów? W całych Azotach nie znalazł się jeden co by miał odrobinę pojęcia i się podjął. Jest ogarnięty prezes Owczarzak, azoty mogły dołozyć swojego kandydata albo nawet dwóch i byłoby ok. Dobrze wiesz, ze chodzi o co innego i pleciesz trzy po trzy. I nie pisz o obiecywaniu bo tu kto inny naobiecywał pewnej grupie to i owo i to ona siała ferment i jak widać robi to dalej. W Zamościu w zarządzie Padwy też Azoty mają swojego prezesa? A w żużlowym Motorze kto jest z Puław w zarządzie? Teraz zgoń na zarząd że klub zaorał, a ci co chcieli przewrót robić to są niewinni. Fuck logic.
Jak uwazasz, że taki trener dla przykładu Zdybel głosuje jak mu zarząd każe to widze ze nie masz za grosz pojecia o realiach. Poza tym zarząd podał się do dymisji w całości. Jaki problem było zgłosić kandydatów? W całych Azotach nie znalazł się jeden co by miał odrobinę pojęcia i się podjął. Jest ogarnięty prezes Owczarzak, azoty mogły dołozyć swojego kandydata albo nawet dwóch i byłoby ok. Dobrze wiesz, ze chodzi o co innego i pleciesz trzy po trzy. I nie pisz o obiecywaniu bo tu kto inny naobiecywał pewnej grupie to i owo i to ona siała fe... rozwiń
Avatar
hoo hoo hoo hoooo / 13 grudnia 2018 o 22:02
+1
jeb sie ćwoku
Avatar
Obserwator / 10 grudnia 2018 o 09:01
+1
Kuba masz racje to jest POukladany maciciel nawet nie wie gdzie pulawy są ale to nie jego wina mebel stajenny. 
Avatar
Kuba / 10 grudnia 2018 o 07:49
0
Od wschodu to ty się od pier... 
Avatar
kibic regionu / 9 grudnia 2018 o 22:01
+4
Nie pozwulcie aby Wisła   Puławy zgineła a bardzo ładny stadion 3/4 POlski mówi aby nie było drużyny na poziomie 3 lub 2 ligi Stop dla niszczenia piłki w Puławch przez decydentów z innych regionów Polski
Avatar
Obserwator / 9 grudnia 2018 o 19:21
0
Masz racje na tym poziomie to nie ma już znaczenia oglądaj TVP Sport -play tam też były wyczyny wisly .
Avatar
analityk życia gospodarczego sportowego / 9 grudnia 2018 o 17:43
+2
Zadaje pytanie ktorzy cieszą się braku Sponsora   Zakładó  Azotowych   [na razie]  Police   Tarnów  gdzie byliście jak 30 lat temu lasy  hektary  Umierały ludzie chorowali przez wydzielanie się środków szkodliwych dla ludzi i lasów ,dziś podważacie sponsorowanie 3 ligowej drużyny przez Puławskich pracowników ciężko pracujących w   ,szkodliwych warunkach  ,a przysłowie mówi sznuj bliżniego jak siebie samego .Decydenci ZA Tarnów Puławy i region lubelski tego nie zapomnie Stop okradania najbiedniejszego regionu ,Dlaczego 89 mil złotych poszło do Tarnowa z  Puław oto Polski rząd zarząd cwaniaków jednemu zabierze   biedniejszemu drugimu da  bogatej małopolski
Zadaje pytanie ktorzy cieszą się braku Sponsora   Zakładó  Azotowych   [na razie]  Police   Tarnów  gdzie byliście jak 30 lat temu lasy  hektary  Umierały ludzie chorowali przez wydzielanie się środków szkodliwych dla ludzi i lasów ,dziś podważacie sponsorowanie 3 ligowej drużyny przez Puławskich pracowników ciężko pracujących w   ,szkodliwych warunkach  ,a przysłowie mówi sznuj bliżniego jak siebie samego .Decydenci ZA Tarnów Puławy i region lubelski tego nie zapomnie Stop okradania najbiedniejszego regionu ,Dlaczego 89 mil złotych poszło... rozwiń
Avatar
RODZIC / 9 grudnia 2018 o 14:54
+5
JAK WIDAĆ PISIOROM NIE ZALEŻY ANI NA SPORCIE ANI NA MŁODZIEŻY.CHŁOPAKI TRENUJĄ,NIE SZUKAJĄ INNYCH ATRAKCJI(PAPIEROSY,ALKOHOL).CO Z NIMI BĘDZIE?LEPIEJ WSZYSTKIE PIENIĄDZE WYPROWADZIĆ DO TORUNIA NA RADIO MARYJA!!!LUDZIE KIEDY W KOŃCU OBUDZICIE SIĘ!!!
Avatar
poznaniak / 9 grudnia 2018 o 14:48
+1
Ty z Polic  ograniczony umysłowo czlowieku jeżeli PuLawy dają 60 procent zysku firmie   Zakładów Azotowych   to tym pracownikom rodzinom dzieciom należy się trochę dobrego sportu na poziomie chociaż 2 czy 3 ligi ,proszę uzasadnij ty jaki procent dają Police w całej Polskiej Chemii,to ja wnioskuje zabrać kase z Pogoni i przekazać do Włodarzy Z.Azotowych Tarnów to byłbyś w k......y.Zadaje pytanie jai procent zysku kosztuje 3 ligowy klub Wisły z Puław.Każdy zakład na terenie powinien decydować sam ile przeznacza na sport w danym regionie a nie Kacyki z Tarnowa czy bubki z Polic od Bru.......
Ty z Polic  ograniczony umysłowo czlowieku jeżeli PuLawy dają 60 procent zysku firmie   Zakładów Azotowych   to tym pracownikom rodzinom dzieciom należy się trochę dobrego sportu na poziomie chociaż 2 czy 3 ligi ,proszę uzasadnij ty jaki procent dają Police w całej Polskiej Chemii,to ja wnioskuje zabrać kase z Pogoni i przekazać do Włodarzy Z.Azotowych Tarnów to byłbyś w k......y.Zadaje pytanie jai procent zysku kosztuje 3 ligowy klub Wisły z Puław.Każdy zakład na terenie powinien decydować sam ile przeznacza na sport w danym regionie a nie ... rozwiń
Avatar
W poważaniu mający / 9 grudnia 2018 o 14:21
-5
Zamknąć i zaorać, po co na takiej wsi jak Puławy w ogóle jakiś sport
Avatar
oskar BIMBER / 9 grudnia 2018 o 12:33
+3
i bardzo dobrze- to było kwestią czasu -załatwił was ziomal karpiński (c*** z tą wschodnią Polską) który w 2013 roku sprzedał was do tarnowa
Zobacz wszystkie komentarze 53

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Intermarche niespodziewanie zakończył działalność". Co powstanie w miejsce sklepu w Skende Shopping?

"Intermarche niespodziewanie zakończył działalność". Co powstanie w miejsce sklepu w Skende Shopping? 0 0

Zakupów nie zrobimy już w sklepie Intermarché w Skende Shopping Lublin. Sklep został zamknięty w sobotę. Na razie nie wiadomo, co powstanie w jego miejscu.

Nowe osiedle 15 minut samochodem od centrum Lublina!
galeria

Nowe osiedle 15 minut samochodem od centrum Lublina! 0

Już od 4750 zł/m²

Lepszy dojazd z Lublina do dwóch gmin pod miastem. Wydłużą trasę linii autobusowych

Lepszy dojazd z Lublina do dwóch gmin pod miastem. Wydłużą trasę linii autobusowych 69 11

Tuż przed świętami dwie linie autobusowe zaczną kursować wydłużonymi trasami. Lepszy dojazd do Lublina zyskają mieszkańcy Jabłonny i Zawieprzyc. Do kursów dopłacą gminy, które dogadały się w tej sprawie z Zarządem Transportu Miejskiego. Kolejne też chcą się porozumieć, wśród nich jest nawet Nałęczów.

Szpital przy ul. Jaczewskiego w Lublinie powstał 55 lat temu. "Śmiało planujemy rozwój działalności"
Zdjęcia
galeria

Szpital przy ul. Jaczewskiego w Lublinie powstał 55 lat temu. "Śmiało planujemy rozwój działalności" 15 8

Szpital przy Jaczewskiego świętował dzisiaj swoje 55-lecie.

Zmiany w zabytkowym budynku przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie

Zmiany w zabytkowym budynku przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie 0 5

Duże charakterystyczne witryny w Pałacu Morskich przy Krakowskim Przedmieściu 62 zostały obmurowane pustakami. W ten sposób ma być przywrócony pierwotny charakter elewacji.

Były starosta straci funkcję prezesa Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego. Po wniosku CBA

Były starosta straci funkcję prezesa Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego. Po wniosku CBA 0 17

CBA zwróciło się do Rady Nadzorczej Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Mieszkaniowego z wnioskiem o odwołanie Andrzeja Maja, pełniącego funkcję prezesa KPM.

"Mamy 30 dzieci po terminie do zaszczepienia". W Lublinie brakuje szczepionek

"Mamy 30 dzieci po terminie do zaszczepienia". W Lublinie brakuje szczepionek 1 3

– Kolejna wizyta w sanepidzie w Lublinie w tym miesiącu, i znów brakuje szczepionek. Mamy 30 dzieci po terminie do zaszczepienia, a dostałem tylko 10 sztuk – irytuje się Tomasz Zieliński, prezes Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców

Kto pomylił basen z toaletą! Pływalnia w Zamościu zamknięta po „incydencie higienicznym”

Kto pomylił basen z toaletą! Pływalnia w Zamościu zamknięta po „incydencie higienicznym” 6 4

Trzeba było poddać dezynfekcji miejską krytą pływalnię w Zamościu. Baseny są zamknięte po „incydencie higienicznym”. Na ponowne otwarcie pływacy poczekają przynajmniej do poniedziałku.

Z Muzeum Sienkiewicza do urzędu gminy. Maciej Cybulski znalazł nową pracę

Z Muzeum Sienkiewicza do urzędu gminy. Maciej Cybulski znalazł nową pracę 0 2

Maciej Cybulski dotychczasowy dyrektor Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej otrzymał już nową propozycję pracy. Zostanie zastępcą wójta gminy Krzywda.

Koncert Olgi Polikowskiej w Kazimierzu Dolnym
14 grudnia 2019, 20:00

Koncert Olgi Polikowskiej w Kazimierzu Dolnym 0 0

Bistro Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert Olgi Polikowskiej, który odbędzie się 14 grudnia o godz. 20.

Zboczeniec z Lublina już wcześniej napastował pasażerkę w autobusie

Zboczeniec z Lublina już wcześniej napastował pasażerkę w autobusie 0 19

Ocierał się o nastolatkę, a później onanizował na placu Litewskim w Lublinie. 58-letni Mirosław L. usłyszał właśnie prokuratorskie zarzuty. Mężczyzna ma już na koncie podobne zdarzenie.

Większa część kompleksu Aqua Lublin zamknięta
film

Większa część kompleksu Aqua Lublin zamknięta 29 8

W najbliższych dniach zamknięta będzie większa część rekreacyjna Aqua Lublin. Wszystko przez awarię większej części kompleksu.

Wypadek na trasie Kraśnik – Annopol. Bus zderzył się z samochodem dostawczym

Wypadek na trasie Kraśnik – Annopol. Bus zderzył się z samochodem dostawczym 0 0

Dziś około godz. 17. w Kowalinie (gm. Kraśnik) doszło do wypadku. Bus zderzył się z samochodem dostawczym. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policja prowadzi objazdy.

Wojewoda lubelski może wstrzymać budowę boisk na górkach czechowskich

Wojewoda lubelski może wstrzymać budowę boisk na górkach czechowskich 7 63

Wojewoda lubelski prowadzi postępowanie w sprawie stwierdzenia nieważności pozwolenia na budowę boisk na górkach czechowskich w Lublinie. Zostało ono wszczęte na wniosek jednego z mieszkańców miasta.

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [13-15.12]
13 grudnia 2019, 0:00

Repertuar kin i teatrów w Lublinie i regionie [13-15.12] 0 0

Nietypowe, świąteczne kino grozy "Czarne święta" to najgłośniejsza filmowa premiera weekendu. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

III LIGA, GRUPA IV
18. KOLEJKA

Wyniki:

Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa 0:0
Motor Lublin - Stal Kraśnik 2:1
Orlęta Radzyń Podlaski - Hetman Zamość 1:2
Avia Świdnik - KSZO Ostrowiec Św. 1:2
Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica 2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hutnik Kraków 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 0:2
Wisła Sandomierz - Siarka Tarnobrzeg 2:0
Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy 0:3

Tabela:

1. Korona II 18 33 37-25
2. Hutnik 18 33 32-26
3. Motor 18 33 29-16
4. Wólczanka 18 32 26-16
5. Stal 18 27 26-17
6. Wisłoka 18 27 22-13
7. Avia 18 27 26-27
8. Siarka 18 27 27-22
9. Wisła Puławy 18 26 20-19
10. Podhale 18 25 27-22
11. Sokół 18 25 17-17
12. Wisła Sandomierz 18 24 23-18
13. KSZO 18 24 19-18
14. Hetman 18 21 22-25
15. Jutrzenka 18 16 13-27
16. Orlęta 18 15 12-22
17. Chełmianka 18 11 12-28
18. Podlasie 18 8 19-51

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.