Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

15 września 2018 r.
17:54

Hutnik Kraków - Motor Lublin 5:3. Katastrofa w pierwszej połowie

10 60 A A
(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Wydawało się, że pamiętne lanie z Oświęcimia, gdzie Motor przegrał aż 0:6 szybko się nie powtórzy. Tymczasem w sobotę ekipa z Lublina już do przerwy przegrywała w Krakowie z tamtejszym Hutnikiem... 0:5. Drużyna Mariusza Sawy pokazała lepszą twarz po zmianie stron, ale ostatecznie trzeba było się pogodzić z porażką 3:5

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kto był na Arenie Lublin w środę przy okazji meczu z Czarnymi Połaniec, ten pewnie zdawał sobie sprawę, że w Krakowie będzie ciężej o punkty. Raz, że Motor miał kłopoty w defensywie z drużyną, która do tej pory zdobyła ledwie cztery gole. Druga sprawa to fakt, że gospodarze naprawdę włożyli sporo wysiłku, żeby odwrócić losy spotkania z 1:2 na 4:2.

Starcie z Hutnikiem rozpoczęło się dla żółto-biało-niebieskich fatalnie. Już w czwartej minucie Kamil Sobala otworzył wynik. Później goście posyłali sporo piłek w pole karne rywali. A w zasadzie posyłał je Tomasz Brzyski. Efektu bramkowego jednak nie było. Motor może żałować sytuacji z 13 minuty, bo po akcji „Brzytwy” w dobrej sytuacji znalazł się Grzegorz Bonin, ale z bliska nie trafił nawet w bramkę.

A później Hutnik nie miał litości dla faworyzowanego rywala. W 19 minucie na 2:0 podwyższył Dariusz Gawęcki. Przyjezdni mogli wrócić do gry, ale dobra „kiwka” Konrada Nowaka skończyła się strzałem na wiwat. Tymczasem w 26 minucie po centrze z rzutu rożnego Mariusz Bienias uderzył głową na 3:0. Gospodarze nie poprzestali na wysokim prowadzeniu i poszli za ciosem. Nie minęło pół godziny, a Sobala wygrał walkę w powietrzu i także głową pokonał Andrzeja Sobieszczyka.

Kolejne fragmenty? Przyjezdni mieli swoje szanse. Najlepszą ponownie Bonin, ale doświadczony pomocnik przegrał pojedynek z byłym bramkarzem Motoru Mateuszem Zającem. A tuż przed przerwą klasycznego hat-tricka skompletował Sobala. Tym razem w sytuacji sam na sam ustalił wynik do przerwy na 5:0.

Po zmianie stron szybko mogło dojść do powtórki z Oświęcimia, ale tym razem Sobieszczyk okazał się lepszy od napastnika Hutnika. Późnie goście ciut poprawili wynik. Najpierw w 65 minucie Brzyski podawał, a Bonin wreszcie wpakował piłkę do siatki. W 74 minucie na 5:2 trafił Konrad Nowak, a pięć minut później ten sam gracz przelobował Zająca i zrobiło się już „tylko” 5:3. Kibice gości zaczynali mieć cień nadziei, że może jakimś cudem uda się jeszcze uratować jeden punkt.

Szkoda okazji z 87 minuty, bo niewiele do szczęścia zabrakło Szymonowi Kamińskiemu, który przymierzył w poprzeczkę. Później z rzutu wolnego strzelał jeszcze Brzyski, ale tym razem zabrakło sporo, żeby sprawić problemy bramkarzowi Hutnika. I ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem 5:3 dla ekipy z Krakowa.

Hutnik Kraków – Motor Lublin 5:3 (5:0)

Bramki: Sobala (4, 29, 42), Gawęcki (19), Bienias (26) Bonin (65), Nowak (74, 79).

Hutnik: Zając – Ptak, Jaklik, Bienias, Tetych, Sobala (75 Kotwica), Gawęcki (86 Pietrzyk), Kołodziej, Świątek, Marszalik (46 Pachowicz), Radwanek (73 Kurek).

Motor: Sobieszczyk – Michota (90+1 Paluch), Cichocki, Ranko, Brzyski, Bonin, Gałecki, Sz. Kamiński, D. Kamiński (66 Słotwiński), Rak (55 Darmochwał), Nowak.

Żółte kartki: Sobala, Gawęcki, Kurek, Pachowicz – Słotwiński, Nowak.

Sędziował: Michał Górka (Tarnów). Widzów: 999 (w tym 340 z Lublina).

Czytaj więcej o:

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 19:13
+23
Ten klub kompromituje się nieustannie
Avatar
JP / 15 września 2018 o 19:33
+19
Mieliśmy wspaniałego trenera NOWAKA! Dzisiaj jest trenerem Miedzi! Wywindował MOTOR na pierwsze miejsce, ale nasi działacze wybrali na drugą rundę nauczyciela WF-u Jeżeli pozbywamy się ,,TAKICH PERELEK'' to nie będzie awansu Piłkarze na boisko na Rusałce, tam ich miejsce
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:47
+17
Bez rewolucji w tym klubie nie obejdzie sie!
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:21
+17
Już skończyło się pompowanie balonika po 1 meczu lider i te głupoty. Hutnik ich zweryfikował klub który wiąże koniec z końcem. Bez złośliwości pisze co się dzieje? Kto jest za to odpowiedzialny? Nasz klub ma wszystko, piłkarze dostają super kasę tylko gdzie są wyniki? Jeżeli ktoś w końcu nie zrobi w tym klubie porzadku to będzie dalej wstyd na cała Polskę
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:37
+16
Kto zarządza tym klubem???? Kto sprowadził trenera??? Kto podpisuje kontrakty??? Gość nie zna się na piłce!!!! Ma wszystko jak na ta klasę rozgrywkową!!! Jest kasa, infrastruktura tylko nie ma wyników!!! Niech ktoś przyjdzie do tego klubu co ma pojęcie!!! Awansować mogą drużyny biedne co roku Garbarnia Kraków, Resovia Rzeszów bez stadionów, bez kasy!!!! Motor jest pośmiewiskiem na cała Polskę!!! Bartnicki zwolaj konferencje w poniedziałek przeproś kibiców i powiedz przerosło mnie to wszystko wracam do telewizji gadać głupoty!!! Moja propozycja dla Ciebie amatorze
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 19:20
+13
Katastrofa. Nie będzie awansu i nic tego nie zmieni. Pogonic to towarzystwo i zrobić ze stadionu jarmark. ZROZUMCIE - NIE BĘDZIE ŻADNEGO AWANSU
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 19:16
+10
Jak przystało na szumnego lidera III ligi... XD A Hutnik to wyszedł w ogóle na drugą połowę czy poszli se już na browar i stąd te 3 bramki Motóru? XD
Avatar
Picknik / 15 września 2018 o 19:48
+9
Nie gra Michal Wolos to jest obecnie w obronie jak jest...
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:29
+7
Akurat to nie wina Bartnickiego gościu, wina zawodnikow i trenerskiego sztabu, 50% kopaczy nie umie grac , na tym super poziomie ligowym, co do Sawy , to chyba nie ogarnia tego wszystkiego, przynajmniej tego składu,nie ma wybiegania ani taktyki, żle jest ogolnie, ale najgorszy ten wstyd wynikowy 5 goli juz w 1 polowie!
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 21:41
+5
Za Kuzmy nic nie było bida aż piszczała ale swoi zawodnicy z regionu zrobili awans ( Popławskiego, Predota, Koczon, Ptaszynski, Maziarz i tak mógłbym wyliczać jeszcze długo ! ) a teraz kto tam gra? Tamci grali na stadionie gruzowisku, ci maja rewelacyjne warunki! Poślizgi w wypłatach były po kilka miesięcy, a teraz czwarty poziom rozgrywkowy a pieniądze z innej bajki. Szkoda nerwów na to co dzieje się, bo tutaj w sposób logiczny tego człowiek nie ogarnie!
Avatar
normalny / 18 września 2018 o 18:14
0
Kupta jakus  licencjo  moze od Barceluny i awansujeta!!!! Bo inacy nimota  sans!!!!!! Szarowola Motoour troche pokory....
Buraku po Polsku piszemy a nie "kupta"bo tak to chyba jedynie się mówi na wiosce. Wypier*alaj spowrotem do szkoły żeby opanować chociaż podstawy języka Polskiego, szkoła dopiero się zaczeła więc nie jest za późno.
  nawet nie zrozumiałeś aluzji kretynie
Avatar
szarowolak,ale nie wieśniak / 18 września 2018 o 18:12
+1
Już wieśniaki i niedorozwoje od szarowoli po wpisach .Tylko MOTOR.
  Najlepiej to udawać,że nic takiego nigdy nie było,bo przeciez motor9a może jednak spartakus?) to jest potęga nieprawda?Zakłamani hipokryci,dalej śpiewaj o swoim klubie i honorze-hahahahaha
Avatar
normalny / 17 września 2018 o 12:40
+1
"A później Hutnik nie miał litości dla faworyzowanego rywala"-jak czytam takie wypociny to ręce opadowują
Avatar
poznaniak z lub...... / 17 września 2018 o 12:15
-1
Zadaje pytanie dlaczego czepiacie się prezesa czy prezez zabrania wygrywać to wiekszą odpowiedzialnośc ma trener bo on wystawia piłkarzy do składu a obrona b.Słaba w stosunku do inny formacji brak zgrania bramkarzy z obroną ??????czy Socha był sabszy od obecnych piłkarzy czy Gieraga czy Tadrowski jako obroncy tak zle grali setki pytań a jezeli chodzi o starszych zawodników jak Bonin czy Brzyski to są RZemieśnicy w piłce noznej i mlodi powinni brać przykład a teraz najważniejszy mecze w Rzeszowie czy w  Ostrowcu 
Avatar
Aggs / 16 września 2018 o 23:23
0
Bonin zarabia 15 TYŚ zł.  W tym 80 % to prywatni sponsorzy. Dajcie mi ta kasę to zrobię taki skład że będzie wygrywał po 5-0
Avatar
Gość / 16 września 2018 o 22:52
0
To co gra obrona Motoru to jest ŻENADA.
Avatar
Ram pam pam / 16 września 2018 o 16:05
0
Patrzac po naszej lidze i obserwujac gre poszczególnych druzyn , zdawac by sie moglo ,że to Stal Rzeszów awansuje do II ligi . Motor słabiutki .
Avatar
Barolo2 / 16 września 2018 o 15:58
-1
Ty to tylko tym słownictwem dysponujesz, Wstydic to się za ciebie tępaku powinni bo to samo co tydzień wypisujesz, do szkoły w Hamburgu chodzisz
Avatar
Luka / 16 września 2018 o 15:29
+2
Za co te cioty dostają dotacje z UM. Cofnąć im dotacje a za każdy przegrany mecz niech płacą działacze i zawodnicy kary
Avatar
kes / 16 września 2018 o 10:33
+1
dlaczego lubelscy sponsorzy dają pieniądze na takich pseudopiłkarzy,przecież można sponsorować inne drużyny z naszego regionu,w których występują młodzi chętni do gry
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem 0 3

W październiku Port Lotniczy Lublin obsłużył 37,7 tys. pasażerów, czyli o prawie 5,4 tys. mniej niż w październiku zeszłego roku (spadek o 12,46 proc.).

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu 35 2

Dożywocie grozi mężczyźnie, który w stadionowej toalecie uderzył pięścią w twarz innego kibica. Uderzony mężczyzna zmarł. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko napastnikowi

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta 0 4

Zagęszczenie sieci Lubelskiego Roweru Miejskiego i uzupełnienie jej o pojazdy elektryczne proponują działacze Porozumienia Rowerowego. Aktywiści przekazali prezydentowi swoje sugestie dotyczące tego, jak powinien być zorganizowany następny system publicznych rowerów mający zastąpić ten, który działa obecnie

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice 1 15

Blokadą dróg grożą mieszkańcy ulic, przez które wyznaczono objazdy dla kierowców omijających przebudowywane skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. – Nikt nie nadzoruje tego objazdu – skarży się przewodnicząca rady dzielnicy. Demonstracje mają się odbywać na jezdni przez kilka dni w godzinach szczytu

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 63 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 9 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 7 2

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 5

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 0

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 3

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 18 7

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 6

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany 1 5

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Spławy (powiat opolski). Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi. Nie miał też żadnych elementów odblaskowych. Poza tym był pijany.

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej 7 0

Zespoły rozegrały mecze zaległe z pierwszej kolejki

III LIGA, GRUPA IV
15. KOLEJKA

Wyniki:

Wisła Sandomierz - Podlasie 0:1
Wisła Puławy - Spartakus 1:0
Czarni - Soła 2:1
Hutnik - Avia 1:0
Sokół Sieniawa - Orlęta 1:1
Stal Kraśnik - Wiślanie 1:1
Motor - Wólczanka 1:1
KSZO - Podhale 2:3
Stal Rzeszów - Chełmianka 2:0

Tabela:

1. Stal Rzeszów 16 33 37-13
2. Podhale 16 33 30-15
3. Hutnik 16 32 31-20
4. Motor 16 29 27-17
5. Wisła Puławy 16 28 17-13
6. Stal Kraśnik 16 25 28-20
7. Orlęta 16 24 25-20
8. Chełmianka 16 21 23-24
9. Avia 16 21 18-19
10. KSZO 16 21 24-20
11. Wólczanka 16 21 22-15
12. Wisła Sandomierz 16 18 18-26
13. Wiślanie 16 17 22-35
14. Sokół 16 17 25-28
15. Czarni 16 16 18-28
16. Podlasie 16 13 16-35
17. Soła 16 12 15-31
18. Spartakus 16 10 11-28

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.