Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

15 września 2018 r.
17:54

Hutnik Kraków - Motor Lublin 5:3. Katastrofa w pierwszej połowie

10 60 A A
(fot. Tomasz Lewtak/motorlublin.eu)

Wydawało się, że pamiętne lanie z Oświęcimia, gdzie Motor przegrał aż 0:6 szybko się nie powtórzy. Tymczasem w sobotę ekipa z Lublina już do przerwy przegrywała w Krakowie z tamtejszym Hutnikiem... 0:5. Drużyna Mariusza Sawy pokazała lepszą twarz po zmianie stron, ale ostatecznie trzeba było się pogodzić z porażką 3:5

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kto był na Arenie Lublin w środę przy okazji meczu z Czarnymi Połaniec, ten pewnie zdawał sobie sprawę, że w Krakowie będzie ciężej o punkty. Raz, że Motor miał kłopoty w defensywie z drużyną, która do tej pory zdobyła ledwie cztery gole. Druga sprawa to fakt, że gospodarze naprawdę włożyli sporo wysiłku, żeby odwrócić losy spotkania z 1:2 na 4:2.

Starcie z Hutnikiem rozpoczęło się dla żółto-biało-niebieskich fatalnie. Już w czwartej minucie Kamil Sobala otworzył wynik. Później goście posyłali sporo piłek w pole karne rywali. A w zasadzie posyłał je Tomasz Brzyski. Efektu bramkowego jednak nie było. Motor może żałować sytuacji z 13 minuty, bo po akcji „Brzytwy” w dobrej sytuacji znalazł się Grzegorz Bonin, ale z bliska nie trafił nawet w bramkę.

A później Hutnik nie miał litości dla faworyzowanego rywala. W 19 minucie na 2:0 podwyższył Dariusz Gawęcki. Przyjezdni mogli wrócić do gry, ale dobra „kiwka” Konrada Nowaka skończyła się strzałem na wiwat. Tymczasem w 26 minucie po centrze z rzutu rożnego Mariusz Bienias uderzył głową na 3:0. Gospodarze nie poprzestali na wysokim prowadzeniu i poszli za ciosem. Nie minęło pół godziny, a Sobala wygrał walkę w powietrzu i także głową pokonał Andrzeja Sobieszczyka.

Kolejne fragmenty? Przyjezdni mieli swoje szanse. Najlepszą ponownie Bonin, ale doświadczony pomocnik przegrał pojedynek z byłym bramkarzem Motoru Mateuszem Zającem. A tuż przed przerwą klasycznego hat-tricka skompletował Sobala. Tym razem w sytuacji sam na sam ustalił wynik do przerwy na 5:0.

Po zmianie stron szybko mogło dojść do powtórki z Oświęcimia, ale tym razem Sobieszczyk okazał się lepszy od napastnika Hutnika. Późnie goście ciut poprawili wynik. Najpierw w 65 minucie Brzyski podawał, a Bonin wreszcie wpakował piłkę do siatki. W 74 minucie na 5:2 trafił Konrad Nowak, a pięć minut później ten sam gracz przelobował Zająca i zrobiło się już „tylko” 5:3. Kibice gości zaczynali mieć cień nadziei, że może jakimś cudem uda się jeszcze uratować jeden punkt.

Szkoda okazji z 87 minuty, bo niewiele do szczęścia zabrakło Szymonowi Kamińskiemu, który przymierzył w poprzeczkę. Później z rzutu wolnego strzelał jeszcze Brzyski, ale tym razem zabrakło sporo, żeby sprawić problemy bramkarzowi Hutnika. I ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem 5:3 dla ekipy z Krakowa.

Hutnik Kraków – Motor Lublin 5:3 (5:0)

Bramki: Sobala (4, 29, 42), Gawęcki (19), Bienias (26) Bonin (65), Nowak (74, 79).

Hutnik: Zając – Ptak, Jaklik, Bienias, Tetych, Sobala (75 Kotwica), Gawęcki (86 Pietrzyk), Kołodziej, Świątek, Marszalik (46 Pachowicz), Radwanek (73 Kurek).

Motor: Sobieszczyk – Michota (90+1 Paluch), Cichocki, Ranko, Brzyski, Bonin, Gałecki, Sz. Kamiński, D. Kamiński (66 Słotwiński), Rak (55 Darmochwał), Nowak.

Żółte kartki: Sobala, Gawęcki, Kurek, Pachowicz – Słotwiński, Nowak.

Sędziował: Michał Górka (Tarnów). Widzów: 999 (w tym 340 z Lublina).

Czytaj więcej o:

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 19:13
+23
Ten klub kompromituje się nieustannie
Avatar
JP / 15 września 2018 o 19:33
+19
Mieliśmy wspaniałego trenera NOWAKA! Dzisiaj jest trenerem Miedzi! Wywindował MOTOR na pierwsze miejsce, ale nasi działacze wybrali na drugą rundę nauczyciela WF-u Jeżeli pozbywamy się ,,TAKICH PERELEK'' to nie będzie awansu Piłkarze na boisko na Rusałce, tam ich miejsce
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:47
+17
Bez rewolucji w tym klubie nie obejdzie sie!
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:21
+17
Już skończyło się pompowanie balonika po 1 meczu lider i te głupoty. Hutnik ich zweryfikował klub który wiąże koniec z końcem. Bez złośliwości pisze co się dzieje? Kto jest za to odpowiedzialny? Nasz klub ma wszystko, piłkarze dostają super kasę tylko gdzie są wyniki? Jeżeli ktoś w końcu nie zrobi w tym klubie porzadku to będzie dalej wstyd na cała Polskę
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:37
+16
Kto zarządza tym klubem???? Kto sprowadził trenera??? Kto podpisuje kontrakty??? Gość nie zna się na piłce!!!! Ma wszystko jak na ta klasę rozgrywkową!!! Jest kasa, infrastruktura tylko nie ma wyników!!! Niech ktoś przyjdzie do tego klubu co ma pojęcie!!! Awansować mogą drużyny biedne co roku Garbarnia Kraków, Resovia Rzeszów bez stadionów, bez kasy!!!! Motor jest pośmiewiskiem na cała Polskę!!! Bartnicki zwolaj konferencje w poniedziałek przeproś kibiców i powiedz przerosło mnie to wszystko wracam do telewizji gadać głupoty!!! Moja propozycja dla Ciebie amatorze
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 19:20
+13
Katastrofa. Nie będzie awansu i nic tego nie zmieni. Pogonic to towarzystwo i zrobić ze stadionu jarmark. ZROZUMCIE - NIE BĘDZIE ŻADNEGO AWANSU
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 19:16
+10
Jak przystało na szumnego lidera III ligi... XD A Hutnik to wyszedł w ogóle na drugą połowę czy poszli se już na browar i stąd te 3 bramki Motóru? XD
Avatar
Picknik / 15 września 2018 o 19:48
+9
Nie gra Michal Wolos to jest obecnie w obronie jak jest...
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 18:29
+7
Akurat to nie wina Bartnickiego gościu, wina zawodnikow i trenerskiego sztabu, 50% kopaczy nie umie grac , na tym super poziomie ligowym, co do Sawy , to chyba nie ogarnia tego wszystkiego, przynajmniej tego składu,nie ma wybiegania ani taktyki, żle jest ogolnie, ale najgorszy ten wstyd wynikowy 5 goli juz w 1 polowie!
Avatar
Gość / 15 września 2018 o 21:41
+5
Za Kuzmy nic nie było bida aż piszczała ale swoi zawodnicy z regionu zrobili awans ( Popławskiego, Predota, Koczon, Ptaszynski, Maziarz i tak mógłbym wyliczać jeszcze długo ! ) a teraz kto tam gra? Tamci grali na stadionie gruzowisku, ci maja rewelacyjne warunki! Poślizgi w wypłatach były po kilka miesięcy, a teraz czwarty poziom rozgrywkowy a pieniądze z innej bajki. Szkoda nerwów na to co dzieje się, bo tutaj w sposób logiczny tego człowiek nie ogarnie!
Avatar
normalny / 18 września 2018 o 18:14
0
Kupta jakus  licencjo  moze od Barceluny i awansujeta!!!! Bo inacy nimota  sans!!!!!! Szarowola Motoour troche pokory....
Buraku po Polsku piszemy a nie "kupta"bo tak to chyba jedynie się mówi na wiosce. Wypier*alaj spowrotem do szkoły żeby opanować chociaż podstawy języka Polskiego, szkoła dopiero się zaczeła więc nie jest za późno.
  nawet nie zrozumiałeś aluzji kretynie
Avatar
szarowolak,ale nie wieśniak / 18 września 2018 o 18:12
+1
Już wieśniaki i niedorozwoje od szarowoli po wpisach .Tylko MOTOR.
  Najlepiej to udawać,że nic takiego nigdy nie było,bo przeciez motor9a może jednak spartakus?) to jest potęga nieprawda?Zakłamani hipokryci,dalej śpiewaj o swoim klubie i honorze-hahahahaha
Avatar
normalny / 17 września 2018 o 12:40
+1
"A później Hutnik nie miał litości dla faworyzowanego rywala"-jak czytam takie wypociny to ręce opadowują
Avatar
poznaniak z lub...... / 17 września 2018 o 12:15
-1
Zadaje pytanie dlaczego czepiacie się prezesa czy prezez zabrania wygrywać to wiekszą odpowiedzialnośc ma trener bo on wystawia piłkarzy do składu a obrona b.Słaba w stosunku do inny formacji brak zgrania bramkarzy z obroną ??????czy Socha był sabszy od obecnych piłkarzy czy Gieraga czy Tadrowski jako obroncy tak zle grali setki pytań a jezeli chodzi o starszych zawodników jak Bonin czy Brzyski to są RZemieśnicy w piłce noznej i mlodi powinni brać przykład a teraz najważniejszy mecze w Rzeszowie czy w  Ostrowcu 
Avatar
Aggs / 16 września 2018 o 23:23
0
Bonin zarabia 15 TYŚ zł.  W tym 80 % to prywatni sponsorzy. Dajcie mi ta kasę to zrobię taki skład że będzie wygrywał po 5-0
Avatar
Gość / 16 września 2018 o 22:52
0
To co gra obrona Motoru to jest ŻENADA.
Avatar
Ram pam pam / 16 września 2018 o 16:05
0
Patrzac po naszej lidze i obserwujac gre poszczególnych druzyn , zdawac by sie moglo ,że to Stal Rzeszów awansuje do II ligi . Motor słabiutki .
Avatar
Barolo2 / 16 września 2018 o 15:58
-1
Ty to tylko tym słownictwem dysponujesz, Wstydic to się za ciebie tępaku powinni bo to samo co tydzień wypisujesz, do szkoły w Hamburgu chodzisz
Avatar
Luka / 16 września 2018 o 15:29
+2
Za co te cioty dostają dotacje z UM. Cofnąć im dotacje a za każdy przegrany mecz niech płacą działacze i zawodnicy kary
Avatar
kes / 16 września 2018 o 10:33
+1
dlaczego lubelscy sponsorzy dają pieniądze na takich pseudopiłkarzy,przecież można sponsorować inne drużyny z naszego regionu,w których występują młodzi chętni do gry
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 stycznia 2019 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 22 stycznia 2019 roku 0 0

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra 0 1

19 lutego w lubelskim Teatrze Starym rozpocznie się Festiwal Danuty Szaflarskiej „Śleboda/Danutka”. W programie koncert, filmy, spektakl i spotkania. Nagrodę „Gong Danutki” otrzyma Janusz Gajos

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji 0 2

Dziesięć firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji dla S17 od Piask do Hrebennego. Połowa z nich złożyła oferty na wszystkie trzy części.

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta"

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta" 0 8

Na koncie Fundacji WOŚP jest już 48,4 mln zł z deklarowanych 92,1 mln zł – mówił Jerzy Owsiak na konferencji prasowej poświęconej 27. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Protest przed siedzibą TVP Lublin. "Wolne media", "Stop mowie nienawiści" [zdjęcia]
galeria

Protest przed siedzibą TVP Lublin. "Wolne media", "Stop mowie nienawiści" [zdjęcia] 175 41

Ponad 30 osób protestowało w poniedziałek przy siedzibie TVP Lublin.

36 mln zł unijnej dotacji. Węzły przesiadkowe, parkingi, ładowarki dla autobusów w Lublinie

36 mln zł unijnej dotacji. Węzły przesiadkowe, parkingi, ładowarki dla autobusów w Lublinie 16 11

W Lublinie powstaną nowe węzły przesiadkowe komunikacji miejskiej, które będą wyposażone w toalety dla pasażerów oraz parkingi, także te dla rowerzystów. W planie jest również budowa dodatkowego przystanku koło pl. Singera. Władze miasta dostaną na ten cel ponad 36 mln zł unijnej dotacji

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia]
galeria

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia] 54 25

18 osób mieszkających na terenie województwa lubelskiego odebrało w poniedziałek akty nadania polskiego obywatelstwa. Dostali też egzemplarze Konstytucji i biało-czerwone flagi

Szynobus potrącił mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu

Szynobus potrącił mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu 0 6

Szynobus śmiertelnie potrącił ok. 45-letniego mężczyznę.

Song Book Made in #jazzUMCS
23 stycznia 2019, 19:00

Song Book Made in #jazzUMCS 0 0

W środę, 23 stycznia o godz. 19 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miał miejsce koncert "Song Book Made in #jazzUMCS". Wystąpią studenci kierunku Jazz i muzyka estradowa UMCS.

Lublin: A jednak zamkną ul. Fabryczną. Ruch powróci dopiero jesienią

Lublin: A jednak zamkną ul. Fabryczną. Ruch powróci dopiero jesienią 120 36

Ratusz zmienia zdanie i zgadza się na zamknięcie ul. Fabrycznej na czas wymiany mostu na Czerniejówce, choć do niedawna urzędnicy twierdzili, że można przeprowadzić budowę bez wyłączania jezdni. Ulica ma być zagrodzona po 10 lutego. Ruch wróci tu jesienią.

AZS UMCS Lublin – ITD24 Remedium Pyskowice 3:0. Warto walczyć do końca

AZS UMCS Lublin – ITD24 Remedium Pyskowice 3:0. Warto walczyć do końca 1 0

W pierwszym w 2019 roku meczu futsaliści AZS UMCS Lublin pokonali u siebie Remedium Pyskowice 3:0, ale kibice na gole musieli czekać do ostatnich minut spotkania

Wieczór Chwały z zespołem Good God
3 lutego 2019, 19:00

Wieczór Chwały z zespołem Good God 1 0

Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie (Droga Męczenników Majdanka 27) zaprasza na Wieczór Chwały z zespołem Good God. Koncert zaplanowano na 3 lutego o godz. 19, po wieczornej mszy.

Urodziła, wrzuciła dziecko do pieca i spaliła. Policja zatrzymała ją na weselu

Urodziła, wrzuciła dziecko do pieca i spaliła. Policja zatrzymała ją na weselu 153 18

Jest akt oskarżenia w sprawie głośnej zbrodni w Majdanie Kozłowieckim. Młoda kobieta tuż po urodzeniu dziecka, zawinęła je w worek, wrzuciła do pieca i spaliła. Zwłoki noworodka w piecu znaleźli jej rodzice

Potrzebny „Plan dla Lubelszczyzny” powiązany z S19

Potrzebny „Plan dla Lubelszczyzny” powiązany z S19 2 6

Do 23 stycznia można zgłaszać uwagi do projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego. Jedno ze spotkań konsultacyjnych w tej sprawie odbyło się 16 stycznia w Białej Podlaskiej.

III LIGA, GRUPA IV
17. KOLEJKA

Wyniki:

Chełmianka - Wisła Sandomierz 0:1
Podhale - Stal Rzeszów 1:1
Wólczanka - KSZO 2:3
Wiślanie - Motor 1:1
Orlęta - Stal Kraśnik 3:2
Avia - Sokół Sieniawa 2:2
Soła - Hutnik 1:4
Spartakus - Czarni 2:1
Podlasie - Wisła Puławy 0:1

Tabela:

1. Hutnik 17 35 35-21
2. Stal Rzeszów 17 34 38-14
3. Podhale 17 34 31-16
4. Wisła Puławy 17 31 18-13
5. Motor 17 30 28-18
6. Orlęta 17 27 28-22
7. Stal Kraśnik 17 25 30-23
8. KSZO 17 24 27-22
9. Avia 17 22 20-21
10. Wisła Sandomierz 17 21 19-26
11. Chełmianka 17 21 23-25
12. Wólczanka 17 21 24-18
13. Wiślanie 17 18 23-36
14. Sokół 17 18 27-30
15. Czarni 17 16 19-30
16. Podlasie 17 13 16-36
17. Spartakus 17 13 13-29
18. Soła 17 12 16-35

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.