Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

21 sierpnia 2017 r.
18:13

Jacek Ziarkowski nie jest już trenerem Avii Świdnik

0 48 A A
(fot. ARCHIWUM)

Jacek Ziarkowski nie jest już trenerem Avii Świdnik. W poniedziałek działacze klubu i szkoleniowiec doszli do porozumienia w sprawie rozwiązania umowy. Na razie treningi będzie prowadził dotyczhasowy asystent „Ziara” Tomasz Bednaruk

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 - Zdajemy sobie sprawę, że minęły dopiero trzy kolejki. Mamy jednak za sobą całą także całą wiosnę poprzedniego sezonu. W poniedziałek spotkaliśmy się z trenerem i wspólnie doszliśmy do wniosku, że drużyna potrzebuje nowego impulsu, którym będzie zmiana na ławce trenerskiej - wyjaśnia Łukasz Reszka, prezes MKS Avia Świdnik.

W lecie 42-letni trener dostał zadanie przebudowy kadry żółto-niebieskich. W zespole doszło do wielu zmian, ale na razie nowa Avia nie „odpaliła”. W trzech meczach nie udało się wygrać ani razu. W sobotę świdniczanie tylko zremisowali u siebie ze Spartakusem Daleszyce 1:1 mimo że od 20 minuty grali w liczebnej przewadze. Po trzech kolejkach Sebastian Orzędowski i jego koledzy zajmują dopiero 15 miejsce w tabeli. Nikt nie spodziewał się walki o awans, ale patrząc na skład drużyny oczekiwania zarówno kibiców, jak i działaczy były dużo większe.

Jacek Ziarkowski prowadził Avię od 2014 roku. Wówczas zastąpił na ławce trenerskiej Mirosława Kosowskiego. W pierwszym roku pracy udało się zająć 10 miejsce w lidze. Później było lepiej, bo świdniczanie zakończyli kolejne rozgrywki na szóstej pozycji. W poprzednim sezonie zanosiło się na kolejny progres. Nawet mimo trudnej sytuacji organizacyjnej i finansowej żółto-niebiescy należeli do czołówki tabeli. Niestety, wiosna była w ich wykonaniu fatalna. Ostatecznie trzeba było się pogodzić z 13 lokatą. W ogóle 2017 rok jest bardzo słaby w wykonaniu zespołu. Avia wygrała tylko... jeden mecz na 19 rozegranych. Zanotowała też osiem remisów i 10 porażek.

Poszukiwania następcy dopiero ruszyły. - Nie mieliśmy nikogo wcześniej na oku. Dopiero zaczynamy rozglądać się za nowym szkoleniowcem - wyjaśnia prezes Reszka. - Nie mamy żadnego klucza, nie ograniczamy się także do ludzi związanych z regionem. Jeżeli będzie to człowiek z odpowiednim doświadczeniem i charyzmą, to nie musi pochodzić z województwa lubelskiego. Oczywiście, byłoby super, gdyby udało się znaleźć kogoś z przeszłością w Avii, ale na pewno będziemy rozmawiali z wieloma osobami - dodaje szef zespołu ze Świdnika.

Działacze chcieliby, żeby nowy trener poprowadził żółto-niebieskich już w najbliższym meczu ligowym z MKS Trzebinia, ale nie chcą się spieszyć z wyborem. - Na razie zawodników do kolejnego spotkania przygotowuje Tomasz Bednaruk, nie chcemy podejmować pochopnych decyzji - zapewnia prezes Avii.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 22:04
0
Zawodnicy i trenerzy są na bieżąco. I tutaj nie ma zaległości. A jak nakradli to niech teraz spłacają!
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 21:15
0
Janek jakie ogromne zaległości spłaca? Z tego co pisze w gazetach i internecie to na razie sądy zajmują się tym czy MKS ma płacić czy nie??
Avatar
Janek / 23 sierpnia 2017 o 12:14
0
Słuchaj parówo prezes ze swojej roli się wywiązał. Swoje wojenki polityczne idź prowadzić na profilu ŚWS. Klub spłaca ogromne zaległości, piłkarze dostają pieniądze na czas, mają zapewnione świetne warunki jak na ten poziom rozgrywkowy a trener Ziarkowski sam dobierał zawodników i to niestety on ponosi winę za rezultaty. Niestety coś tam nie grało i to już od dłuższego czasu. Cenię trenera Ziarkowskiego ale to już trwało za długo (ostatni wygrany mecz w marcu). Trener pracował tutaj blisko 3 lata może to już wypalenie i potrzebuje zmiany - nie wiem. Jednak pamiętając poprzednią rundę nie ma czasu na czekanie tutaj potrzeba nowego świeżego spojrzenia bo patrząc na nazwiska ta drużyna ma niezły potencjał. Co do prezesa Reszki jeszcze długa droga przed nim ale u mnie ma poparcie bo wyprowadza klub, który mógłby już nie istnieć na prostą. Przed nim jeszcze odbudowa szkolenia, stabilizacja finansów czyli postawienie solidnych fundamentów do odbudowy zasłużonego klubu i jestem spokojny że wyniki także przyjdą
Słuchaj parówo prezes ze swojej roli się wywiązał. Swoje wojenki polityczne idź prowadzić na profilu ŚWS. Klub spłaca ogromne zaległości, piłkarze dostają pieniądze na czas, mają zapewnione świetne warunki jak na ten poziom rozgrywkowy a trener Ziarkowski sam dobierał zawodników i to niestety on ponosi winę za rezultaty. Niestety coś tam nie grało i to już od dłuższego czasu. Cenię trenera Ziarkowskiego ale to już trwało za długo (ostatni wygrany mecz w marcu). Trener pracował tutaj blisko 3 lata może to już wypalenie i potrzebuje zmiany - n... rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 10:44
0
..I się nie przejmujcie...."orzeł" czy "reszka" !!nie ważne !....ważne żeby była płynność w klubie i u zawodników a każdy będzie szczesliwy. .wiadomo ten co traci zawsze będzie nuta i narzekał na swojego następcę..przecież tak był jest i będzie!!!!a i tak nic a się fakty!!!dawać tu trener takiego co będzie współpracował z lokalnymi trenerami Bednaruk Pranagal a nie bawił się w murinho i innych wielkich!!a będzie dobrze!...eszystko jest stadion piękny jak na tą ligę a nawet i w ligach wyżej jie mają takiego...sztuczne obok....mmmm malina!!!...lotnisko w mieście. ...przecież tu jest na bank przyszłość...tylko dobrze ja zaplanujesz! !!
..I się nie przejmujcie...."orzeł" czy "reszka" !!nie ważne !....ważne żeby była płynność w klubie i u zawodników a każdy będzie szczesliwy. .wiadomo ten co traci zawsze będzie nuta i narzekał na swojego następcę..przecież tak był jest i będzie!!!!a i tak nic a się fakty!!!dawać tu trener takiego co będzie współpracował z lokalnymi trenerami Bednaruk Pranagal a nie bawił się w murinho i innych wielkich!!a będzie dobrze!...eszystko jest stadion piękny jak na tą ligę a nawet i w ligach wyżej jie mają takiego...sztuczne obo... rozwiń
Avatar
mój klub kochany to świdnicka AVIA PANY! / 23 sierpnia 2017 o 10:40
0
Ile punktów na mecz średnio zdobywa Avia pod rZądami Reszki? Konkretnie ile?
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 10:27
0
..dobrze mówisz. ..do tego żeby przy pierwszym trenerze w sztabie byli Bednaruk i Pranagal i będzie kontynuacja w przyszłości. ...a zarazem dobre relacje na linii trener drużyna. ....I niech pracują spokojnie ...budując zespół na przyszłość taki który spokojnie będzie giercowal w tej 3 lidze ..a zarazem będą w każdym sezonie grali w pierwszej "11" z 2-3 zdolnych młodych wychowanków. ..bo tak naprawdę w klub powinien właśnie tym się szczycić ze jest tu gdzie jest i promuje swoich ludzi a nie tylko zbieranie "szrotow" tylko dlatego ze ktoś im kiedyś powiedział ze są dobrzy i muszą gdzieś za wszelką cenę grać i to najlepiej tam gdzie 2 koła będą. ..
..dobrze mówisz. ..do tego żeby przy pierwszym trenerze w sztabie byli Bednaruk i Pranagal i będzie kontynuacja w przyszłości. ...a zarazem dobre relacje na linii trener drużyna. ....I niech pracują spokojnie ...budując zespół na przyszłość taki który spokojnie będzie giercowal w tej 3 lidze ..a zarazem będą w każdym sezonie grali w pierwszej "11" z 2-3 zdolnych młodych wychowanków. ..bo tak naprawdę w klub powinien właśnie tym się szczycić ze jest tu gdzie jest i promuje swoich ludzi a nie tylko zbieranie "szrotow" tyl... rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:39
0
alnie....I tu też się pewnie naraze na hejty z waszej strony...ale Z. Wójcik tak tsk ten sam co spuścił w ostatnim czasie 3 kluby....ale na tym poziomie co Avia czyli liga warsztat ma bardzo dobry chłopaki mieliby przyjemność w pracy na treningach i nie mieli by poczucia (.."ze przecież to już było tydzień temu. .."..) i szczęście w końcu musi zacząć mu doskwierac ci chodzi o trenerke!! Popatrzmy R. Wieczorek który został trenerem Puław. ..w opisie jego osoby jest ze ostatnio był w niższych ligach i nie koniecznie szlo mu dobrze.... kwestia zmiany myślenia naszego..Poprostu dajmy komuś popracować z drużyną na ocenę przyjdzie czas
alnie....I tu też się pewnie naraze na hejty z waszej strony...ale Z. Wójcik tak tsk ten sam co spuścił w ostatnim czasie 3 kluby....ale na tym poziomie co Avia czyli liga warsztat ma bardzo dobry chłopaki mieliby przyjemność w pracy na treningach i nie mieli by poczucia (.."ze przecież to już było tydzień temu. .."..) i szczęście w końcu musi zacząć mu doskwierac ci chodzi o trenerke!! Popatrzmy R. Wieczorek który został trenerem Puław. ..w opisie jego osoby jest ze ostatnio był w niższych ligach i nie koniecznie szlo mu dobrze... rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:25
0
..natomiast....z młodych zdolnych lubiących wyzwania....proponuje A.Bożyka...(nie musiałbym robić 2 treningów w Chełmie i dwóch w Niemcach..bo tam w chelmiance to 95 % to zawodnicy z Lublina i okolic!!) A udowodnił ze potrafi zrobić ciekawy zespół który jest charakterystyczny dla rywali!....warunki miałby o wiele lepsze niż w Chełmie gdzie wbrew pozorom powinien mieć eldorado! Myślę że kilku zawodników młodych zdolnych w zimie mógłby ze sobą sprowadzić dodatkowo. Ewentualnie....
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:20
0
Co wy z tą polityką? Nienormalni jesteście, czy co? AVIA do boju! Oceny będą w listopadzie.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:19
0
.wiem ze mogę się narazić wielu osobom...ale że starszego rocznika może osoba pana W. Wiatra byłaby tu odpowiednią. .!!?? Napewno byliby pzygotowani pod względem wytrzymałościowym ...poukladalby myślę odpowiednio te klocki ...a i szczęście facet ma....I nie mówcie mi tu odrazu a bo jemu się już nie chce a bo zaraz Kali się pojawi itd itp...zna chłopaków w większości ...I napewno mu się zechce ..bo byłby w miejscu gdzie wszystko jest poukładane....
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 22:04
0
Zawodnicy i trenerzy są na bieżąco. I tutaj nie ma zaległości. A jak nakradli to niech teraz spłacają!
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 21:15
0
Janek jakie ogromne zaległości spłaca? Z tego co pisze w gazetach i internecie to na razie sądy zajmują się tym czy MKS ma płacić czy nie??
Avatar
Janek / 23 sierpnia 2017 o 12:14
0
Słuchaj parówo prezes ze swojej roli się wywiązał. Swoje wojenki polityczne idź prowadzić na profilu ŚWS. Klub spłaca ogromne zaległości, piłkarze dostają pieniądze na czas, mają zapewnione świetne warunki jak na ten poziom rozgrywkowy a trener Ziarkowski sam dobierał zawodników i to niestety on ponosi winę za rezultaty. Niestety coś tam nie grało i to już od dłuższego czasu. Cenię trenera Ziarkowskiego ale to już trwało za długo (ostatni wygrany mecz w marcu). Trener pracował tutaj blisko 3 lata może to już wypalenie i potrzebuje zmiany - nie wiem. Jednak pamiętając poprzednią rundę nie ma czasu na czekanie tutaj potrzeba nowego świeżego spojrzenia bo patrząc na nazwiska ta drużyna ma niezły potencjał. Co do prezesa Reszki jeszcze długa droga przed nim ale u mnie ma poparcie bo wyprowadza klub, który mógłby już nie istnieć na prostą. Przed nim jeszcze odbudowa szkolenia, stabilizacja finansów czyli postawienie solidnych fundamentów do odbudowy zasłużonego klubu i jestem spokojny że wyniki także przyjdą
Słuchaj parówo prezes ze swojej roli się wywiązał. Swoje wojenki polityczne idź prowadzić na profilu ŚWS. Klub spłaca ogromne zaległości, piłkarze dostają pieniądze na czas, mają zapewnione świetne warunki jak na ten poziom rozgrywkowy a trener Ziarkowski sam dobierał zawodników i to niestety on ponosi winę za rezultaty. Niestety coś tam nie grało i to już od dłuższego czasu. Cenię trenera Ziarkowskiego ale to już trwało za długo (ostatni wygrany mecz w marcu). Trener pracował tutaj blisko 3 lata może to już wypalenie i potrzebuje zmiany - n... rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 10:44
0
..I się nie przejmujcie...."orzeł" czy "reszka" !!nie ważne !....ważne żeby była płynność w klubie i u zawodników a każdy będzie szczesliwy. .wiadomo ten co traci zawsze będzie nuta i narzekał na swojego następcę..przecież tak był jest i będzie!!!!a i tak nic a się fakty!!!dawać tu trener takiego co będzie współpracował z lokalnymi trenerami Bednaruk Pranagal a nie bawił się w murinho i innych wielkich!!a będzie dobrze!...eszystko jest stadion piękny jak na tą ligę a nawet i w ligach wyżej jie mają takiego...sztuczne obok....mmmm malina!!!...lotnisko w mieście. ...przecież tu jest na bank przyszłość...tylko dobrze ja zaplanujesz! !!
..I się nie przejmujcie...."orzeł" czy "reszka" !!nie ważne !....ważne żeby była płynność w klubie i u zawodników a każdy będzie szczesliwy. .wiadomo ten co traci zawsze będzie nuta i narzekał na swojego następcę..przecież tak był jest i będzie!!!!a i tak nic a się fakty!!!dawać tu trener takiego co będzie współpracował z lokalnymi trenerami Bednaruk Pranagal a nie bawił się w murinho i innych wielkich!!a będzie dobrze!...eszystko jest stadion piękny jak na tą ligę a nawet i w ligach wyżej jie mają takiego...sztuczne obo... rozwiń
Avatar
mój klub kochany to świdnicka AVIA PANY! / 23 sierpnia 2017 o 10:40
0
Ile punktów na mecz średnio zdobywa Avia pod rZądami Reszki? Konkretnie ile?
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 10:27
0
..dobrze mówisz. ..do tego żeby przy pierwszym trenerze w sztabie byli Bednaruk i Pranagal i będzie kontynuacja w przyszłości. ...a zarazem dobre relacje na linii trener drużyna. ....I niech pracują spokojnie ...budując zespół na przyszłość taki który spokojnie będzie giercowal w tej 3 lidze ..a zarazem będą w każdym sezonie grali w pierwszej "11" z 2-3 zdolnych młodych wychowanków. ..bo tak naprawdę w klub powinien właśnie tym się szczycić ze jest tu gdzie jest i promuje swoich ludzi a nie tylko zbieranie "szrotow" tylko dlatego ze ktoś im kiedyś powiedział ze są dobrzy i muszą gdzieś za wszelką cenę grać i to najlepiej tam gdzie 2 koła będą. ..
..dobrze mówisz. ..do tego żeby przy pierwszym trenerze w sztabie byli Bednaruk i Pranagal i będzie kontynuacja w przyszłości. ...a zarazem dobre relacje na linii trener drużyna. ....I niech pracują spokojnie ...budując zespół na przyszłość taki który spokojnie będzie giercowal w tej 3 lidze ..a zarazem będą w każdym sezonie grali w pierwszej "11" z 2-3 zdolnych młodych wychowanków. ..bo tak naprawdę w klub powinien właśnie tym się szczycić ze jest tu gdzie jest i promuje swoich ludzi a nie tylko zbieranie "szrotow" tyl... rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:39
0
alnie....I tu też się pewnie naraze na hejty z waszej strony...ale Z. Wójcik tak tsk ten sam co spuścił w ostatnim czasie 3 kluby....ale na tym poziomie co Avia czyli liga warsztat ma bardzo dobry chłopaki mieliby przyjemność w pracy na treningach i nie mieli by poczucia (.."ze przecież to już było tydzień temu. .."..) i szczęście w końcu musi zacząć mu doskwierac ci chodzi o trenerke!! Popatrzmy R. Wieczorek który został trenerem Puław. ..w opisie jego osoby jest ze ostatnio był w niższych ligach i nie koniecznie szlo mu dobrze.... kwestia zmiany myślenia naszego..Poprostu dajmy komuś popracować z drużyną na ocenę przyjdzie czas
alnie....I tu też się pewnie naraze na hejty z waszej strony...ale Z. Wójcik tak tsk ten sam co spuścił w ostatnim czasie 3 kluby....ale na tym poziomie co Avia czyli liga warsztat ma bardzo dobry chłopaki mieliby przyjemność w pracy na treningach i nie mieli by poczucia (.."ze przecież to już było tydzień temu. .."..) i szczęście w końcu musi zacząć mu doskwierac ci chodzi o trenerke!! Popatrzmy R. Wieczorek który został trenerem Puław. ..w opisie jego osoby jest ze ostatnio był w niższych ligach i nie koniecznie szlo mu dobrze... rozwiń
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:25
0
..natomiast....z młodych zdolnych lubiących wyzwania....proponuje A.Bożyka...(nie musiałbym robić 2 treningów w Chełmie i dwóch w Niemcach..bo tam w chelmiance to 95 % to zawodnicy z Lublina i okolic!!) A udowodnił ze potrafi zrobić ciekawy zespół który jest charakterystyczny dla rywali!....warunki miałby o wiele lepsze niż w Chełmie gdzie wbrew pozorom powinien mieć eldorado! Myślę że kilku zawodników młodych zdolnych w zimie mógłby ze sobą sprowadzić dodatkowo. Ewentualnie....
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:20
0
Co wy z tą polityką? Nienormalni jesteście, czy co? AVIA do boju! Oceny będą w listopadzie.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2017 o 09:19
0
.wiem ze mogę się narazić wielu osobom...ale że starszego rocznika może osoba pana W. Wiatra byłaby tu odpowiednią. .!!?? Napewno byliby pzygotowani pod względem wytrzymałościowym ...poukladalby myślę odpowiednio te klocki ...a i szczęście facet ma....I nie mówcie mi tu odrazu a bo jemu się już nie chce a bo zaraz Kali się pojawi itd itp...zna chłopaków w większości ...I napewno mu się zechce ..bo byłby w miejscu gdzie wszystko jest poukładane....
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.