Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

19 sierpnia 2017 r.
21:28

Trzy czerwone kartki, pomocnik w bramce, Avia znowu bez wygranej

0 32 A A
(fot. ARCHIWUM)

Początek nowego sezonu nadal nie układa się po myśli zespołu ze Świdnika. Avia w sobotę tylko zremisowała u siebie ze Spartakusem Daleszyce 1:1

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wydawało się, że żółto-niebiescy nie będą mieli problemów z rywalem. Szybko Wojciech Białek przymierzył w poprzeczkę, a w 20 minucie zawodnik gości Robert Sitarz wyleciał z boiska za kopnięcie Adama Nowaka. Mimo gry w przewadze drużyna Jacka Ziarkowskiego nie potrafiła jednak tego wykorzystać.

Tuż po zmianie stron Radosław Szmalec dośrodkowywał, ale piłka niesiona mocnym wiatrem zaskoczyła Adriana Wójcickiego i wylądowała w siatce. Avia rzuciła się do ataku i wreszcie w 66 minucie udało się wyrównać. Białek z rzutu wolnego znowu trafił w poprzeczkę, ale w odpowiednim miejscu znalazł się Mateusz Olszak i to on z bliska posłał futbolówkę do siatki. Niedługo później poprzeczka zatrzęsła się po drugiej stronie boiska. Znowu po rzucie wolnym, wykonywanym przez Macieja Załęckiego.

W samej końcówce faulowanemu przez rywala Wójcickiemu puściły nerwy, za co golkiper obejrzał czerwień. Damian Gil także wyleciał z boiska. Efekt? Spartakus kończył mecz w dziewiątkę, a między słupkami bramki świdniczan stanął... Sebastian Orzędowski. Wynik nie uległ już jednak zmianie i trener Ziarkowski znowu nie mógł być zadowolony z postawy swojego zespołu.

Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce 1:1 (0:0)

Bramki: Olszak (66) – Szmalec (47).

Avia: Wójcicki – Wrzesiński (72 Młynarski), Jarzynka, Kołodziej (28 Szymala), Barański, Mroczek (62 Wołos), Orzędowski, Piekarski, Nowak (82 Maluga), Białek (74 Czułowski), Olszak.

Żółte kartki: Szymala, Piekarski, Białek (Avia).

Czerwone kartki: Wójcicki (85 min, za niesportowe zachowanie) – Sitarz (20 min, za faul), Gil (85 min, za drugą żółtą)

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Widzów: 500.

Czytaj więcej o:

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2017 o 13:44
0
teraz rąk bardziej sportowo......jak to jest ze avia przygarnąć do siebie zawodników słabych dodajmy albo może i jie słabych ale takich po których widać gol okiem e mają wy***e. ...aby się kasa zgadzało! !!....a motor a avia ...a te wszystkie relacje między kibicami i zawodnikami przez te wszystkie lata....kurde no nie biorę ibtyle !!!!tym bardziej ze to jienjset tak ze są lepsi od naszych o jedną dwie klasy...!!! i to jest jeden z argumentów. ..drugi..po co ta praca z młodzieżą ..przecież po to trenują szkoli się ich..sale powinno ssie wdrażać do drużyny z świadomością ze nic odrazu ni3 będzie zawsze na tip top...ale chociaż żeby nawet sami się mogli przekonać. .ze ok....nie nadaje się na ten poziom...ale przynajmniej nikt nie ma do nikogo pretensji....ale lecę nie przecież musi być ten mit ze lepiej staregobkulawego z przeszłością niż młodego bez jaj....przy najmniej w mniemaniu niektórych trenerów
teraz rąk bardziej sportowo......jak to jest ze avia przygarnąć do siebie zawodników słabych dodajmy albo może i jie słabych ale takich po których widać gol okiem e mają wy***e. ...aby się kasa zgadzało! !!....a motor a avia ...a te wszystkie relacje między kibicami i zawodnikami przez te wszystkie lata....kurde no nie biorę ibtyle !!!!tym bardziej ze to jienjset tak ze są lepsi od naszych o jedną dwie klasy...!!! i to jest jeden z argumentów. ..drugi..po co ta praca z młodzieżą ..przecież po to trenują szkoli się ich..sale powinno ssie wdr... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 23:49
0
Lada moment będzie przełamanie, wtedy będą pochwały. Zawsze tak było. Kibice sukcesu zaczną się schodzić i wszyscy zapomną, jaki był wcześniej hejt na wszystkich o wszystko.
Avatar
Kinio / 20 sierpnia 2017 o 21:26
0
To dopiero 3 kolejka. 2 remisy i przegrana.Tragedii nie ma. Zarząd ma czas przez jakieś dwie kolejki na podjęcie działań. Potem zacznie się robić gorąco. 
Avatar
kk / 20 sierpnia 2017 o 21:21
0
"Ale tak to jest jak nie szanuje się ludzi sportu związanych z Avią od zawsze dla których Avia to świętość" mowa o Maciejewskim czy Mazurze? A może Machnikowski z f***m w rękach latający po boisku? Banda złodziei, pijaków i krętaczy odsunięta od koryta kwiczy i zaciera ręce ciesząc się z porażek Avii. Naszej Avii.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 21:02
0
Wam k***a trzeba łopatą nakładać do łbów? Piłkarzyki mają wszystko czego nigdy nie mieli. Coś co jest standardem nigdy w Avii nie funkcjonowało. Nikt nie kradnie i wystarczyło na stroje, remont murawy i nawet Mazur już nie wozi zawoników. Popatrzcie jak dobrze to teraz funkcjonuje. Ziaro spisał się jak były problemy, teraz czas mu podziękować. Powinien honorowo sam złożyć rezygnację. Wtedy kibice mu wybaczą. Teraz ważne kto go zastąpi. Zarząd ma o czym teraz myśleć. Oby decyzje​ były przemyślane.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:55
0
Avia potrzebowała ratunku. Ratunek przyszedł. Nad klubem wisi fatum i mówcie co chcecie ale uważam że knują wszyscy razem Lis, Chałas, Maciejewski, Mazur, Osina i Białowąs. Odcięci od koryta piętrzą problemy i skłucają środowisko sportowe. Prezesie psy szczakają a karawana jedzie dalej, wie Pan co robić trzeba.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:48
0
Osina jak Ci tak Reszka przeszkadza to po co dziecko do Avii zapisywałeś? Zabieraj je i wy****j do szarowoli. Pensja Reszki jest wszystkim znana, już Lipniowiecka przy*****ła się o to. I jak się okazało to połowa pensji różowej marynarki z szarowoli.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:41
0
A za chwilę znów przegonią piłkarzy ze stadionu i zrobią ośrodek przygotowań kadry kobiet.....
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:19
0
Jestem kibicem Avii od 40 lat. I to co się dzieje w klubie to katastrofa. Z tego co wiem brak atmosfery w zespole brak atmosfery w klubie Prezes karierowicz, trener zagubiony i nie radzi sobie. Ale tak to jest jak nie szanuje się ludzi sportu związanych z Avią od zawsze dla których Avia to świętość. A nie plakaty wyborcze i zamiast wielkiej Avii którą buduje niby prezes to jak na razie zmierza w odwrotnym kierunku. Zbudował ale wielką administrację i wydatki na nią około 300 000 rocznie. Pensja prezesa bajońska jak na trzecioligowy klub. Do tego pozatrudniani koledzy i koleżanki. I jak na razie z tego słynie wielka AVIA prezesa Reszki.
Jestem kibicem Avii od 40 lat. I to co się dzieje w klubie to katastrofa. Z tego co wiem brak atmosfery w zespole brak atmosfery w klubie Prezes karierowicz, trener zagubiony i nie radzi sobie. Ale tak to jest jak nie szanuje się ludzi sportu związanych z Avią od zawsze dla których Avia to świętość. A nie plakaty wyborcze i zamiast wielkiej Avii którą buduje niby prezes to jak na razie zmierza w odwrotnym kierunku. Zbudował ale wielką administrację i wydatki na nią około 300 000 rocznie. Pensja prezesa bajońska jak na trzecioligowy klub. Do ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 19:57
0
Przegrywa to Motor. Avia miała 2 remisy i porażkę. Motor 2 porażki i zwycięstwo. Widać jak liga jest trudna i z każdym można przegrać ale i wygrać. To jest urok piłki nożnej.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2017 o 13:44
0
teraz rąk bardziej sportowo......jak to jest ze avia przygarnąć do siebie zawodników słabych dodajmy albo może i jie słabych ale takich po których widać gol okiem e mają wy***e. ...aby się kasa zgadzało! !!....a motor a avia ...a te wszystkie relacje między kibicami i zawodnikami przez te wszystkie lata....kurde no nie biorę ibtyle !!!!tym bardziej ze to jienjset tak ze są lepsi od naszych o jedną dwie klasy...!!! i to jest jeden z argumentów. ..drugi..po co ta praca z młodzieżą ..przecież po to trenują szkoli się ich..sale powinno ssie wdrażać do drużyny z świadomością ze nic odrazu ni3 będzie zawsze na tip top...ale chociaż żeby nawet sami się mogli przekonać. .ze ok....nie nadaje się na ten poziom...ale przynajmniej nikt nie ma do nikogo pretensji....ale lecę nie przecież musi być ten mit ze lepiej staregobkulawego z przeszłością niż młodego bez jaj....przy najmniej w mniemaniu niektórych trenerów
teraz rąk bardziej sportowo......jak to jest ze avia przygarnąć do siebie zawodników słabych dodajmy albo może i jie słabych ale takich po których widać gol okiem e mają wy***e. ...aby się kasa zgadzało! !!....a motor a avia ...a te wszystkie relacje między kibicami i zawodnikami przez te wszystkie lata....kurde no nie biorę ibtyle !!!!tym bardziej ze to jienjset tak ze są lepsi od naszych o jedną dwie klasy...!!! i to jest jeden z argumentów. ..drugi..po co ta praca z młodzieżą ..przecież po to trenują szkoli się ich..sale powinno ssie wdr... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 23:49
0
Lada moment będzie przełamanie, wtedy będą pochwały. Zawsze tak było. Kibice sukcesu zaczną się schodzić i wszyscy zapomną, jaki był wcześniej hejt na wszystkich o wszystko.
Avatar
Kinio / 20 sierpnia 2017 o 21:26
0
To dopiero 3 kolejka. 2 remisy i przegrana.Tragedii nie ma. Zarząd ma czas przez jakieś dwie kolejki na podjęcie działań. Potem zacznie się robić gorąco. 
Avatar
kk / 20 sierpnia 2017 o 21:21
0
"Ale tak to jest jak nie szanuje się ludzi sportu związanych z Avią od zawsze dla których Avia to świętość" mowa o Maciejewskim czy Mazurze? A może Machnikowski z f***m w rękach latający po boisku? Banda złodziei, pijaków i krętaczy odsunięta od koryta kwiczy i zaciera ręce ciesząc się z porażek Avii. Naszej Avii.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 21:02
0
Wam k***a trzeba łopatą nakładać do łbów? Piłkarzyki mają wszystko czego nigdy nie mieli. Coś co jest standardem nigdy w Avii nie funkcjonowało. Nikt nie kradnie i wystarczyło na stroje, remont murawy i nawet Mazur już nie wozi zawoników. Popatrzcie jak dobrze to teraz funkcjonuje. Ziaro spisał się jak były problemy, teraz czas mu podziękować. Powinien honorowo sam złożyć rezygnację. Wtedy kibice mu wybaczą. Teraz ważne kto go zastąpi. Zarząd ma o czym teraz myśleć. Oby decyzje​ były przemyślane.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:55
0
Avia potrzebowała ratunku. Ratunek przyszedł. Nad klubem wisi fatum i mówcie co chcecie ale uważam że knują wszyscy razem Lis, Chałas, Maciejewski, Mazur, Osina i Białowąs. Odcięci od koryta piętrzą problemy i skłucają środowisko sportowe. Prezesie psy szczakają a karawana jedzie dalej, wie Pan co robić trzeba.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:48
0
Osina jak Ci tak Reszka przeszkadza to po co dziecko do Avii zapisywałeś? Zabieraj je i wy****j do szarowoli. Pensja Reszki jest wszystkim znana, już Lipniowiecka przy*****ła się o to. I jak się okazało to połowa pensji różowej marynarki z szarowoli.
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:41
0
A za chwilę znów przegonią piłkarzy ze stadionu i zrobią ośrodek przygotowań kadry kobiet.....
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 20:19
0
Jestem kibicem Avii od 40 lat. I to co się dzieje w klubie to katastrofa. Z tego co wiem brak atmosfery w zespole brak atmosfery w klubie Prezes karierowicz, trener zagubiony i nie radzi sobie. Ale tak to jest jak nie szanuje się ludzi sportu związanych z Avią od zawsze dla których Avia to świętość. A nie plakaty wyborcze i zamiast wielkiej Avii którą buduje niby prezes to jak na razie zmierza w odwrotnym kierunku. Zbudował ale wielką administrację i wydatki na nią około 300 000 rocznie. Pensja prezesa bajońska jak na trzecioligowy klub. Do tego pozatrudniani koledzy i koleżanki. I jak na razie z tego słynie wielka AVIA prezesa Reszki.
Jestem kibicem Avii od 40 lat. I to co się dzieje w klubie to katastrofa. Z tego co wiem brak atmosfery w zespole brak atmosfery w klubie Prezes karierowicz, trener zagubiony i nie radzi sobie. Ale tak to jest jak nie szanuje się ludzi sportu związanych z Avią od zawsze dla których Avia to świętość. A nie plakaty wyborcze i zamiast wielkiej Avii którą buduje niby prezes to jak na razie zmierza w odwrotnym kierunku. Zbudował ale wielką administrację i wydatki na nią około 300 000 rocznie. Pensja prezesa bajońska jak na trzecioligowy klub. Do ... rozwiń
Avatar
Gość / 20 sierpnia 2017 o 19:57
0
Przegrywa to Motor. Avia miała 2 remisy i porażkę. Motor 2 porażki i zwycięstwo. Widać jak liga jest trudna i z każdym można przegrać ale i wygrać. To jest urok piłki nożnej.
Zobacz wszystkie komentarze 32

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 0 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 3 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 17 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal - Podlasie 5:1
KSZO - Motor 1:1
Podhale - Resovia 1:3
Chełmianka - Spartakus 3:2
Orlęta - Unia 4:1
Wiślanie - Soła 2:0
Wisła - MKS Trzebinia 2:0
Wólczanka - JKS 2:3
Avia - Karpaty 1:1

Tabela:

1. Resovia 34 77 61-22
2. Motor 34 71 70-29
3. KSZO 34 64 50-31
4. Chełmianka 34 62 56-29
5. Podhale 34 56 59-43
6. Stal 34 55 56-40
7. Wólczanka 34 55 56-42
8. Wiślanie 34 48 52-56
9. Orlęta 34 46 48-51
10. Avia 34 41 52-46
11. Soła 34 37 40-59
12. Spartakus 34 36 39-55
13. Podlasie 34 36 40-52
14. Wisła 34 36 30-46
15. Unia 34 35 48-70
16. JKS 34 35 39-64
17. Trzebinia 34 27 35-63
18. Karpaty 34 27 27-60

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.