Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

17 czerwca 2019 r.
7:43

Motor coraz bliżej wyboru nowego trenera?

0 44 A A
Szymon Szydełko w minionym sezonie prowadził Sokoła Sieniawa
Szymon Szydełko w minionym sezonie prowadził Sokoła Sieniawa (fot. STALKRASNIK.PL)

Na dniach powinniśmy poznać nazwisko nowego trenera Motoru. Według plotek jednym z głównych kandydatów jest Szymon Szydełko, ostatnio szkoleniowiec Sokoła Sieniawa. W grze jest także Artur Bożyk z Chełmianki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W kontekście pracy w lubelskim klubie pojawiło się już sporo nazwisk. Prezes Leszek Bartnicki wykluczył Macieja Bartoszka, o którym mówiło się w kuluarach. Inni kandydaci? Kibice chętnie w roli szkoleniowca żółto-biało-niebieskich widzieliby Artura Bożyka z Chełmianki. I z naszych informacji wynika, że ostatnio doszło do rozmów z tym trenerem.

Jeszcze w maju swoje CV wysłał Marcin Płuska, który prowadził chociażby Widzew Łódź. Chętnie w Lublinie popracowałby również Przemysław Cecherz, kiedyś opiekun Hetmana Zamość, a później: Chojniczanki, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, czy Widzewa.

Sporo plotek wskazuje jednak na to, że faworytem obecnie jest Szydełko. 35-latek do tej pory pracował w: Izolatorze Boguchwała, Karpatach Krosno, Resovii, czy JKS Jarosław. W sezonie 2018/2019 prowadził Sokoła Sieniawa. Pod jego wodzą beniaminek zaliczył całkiem niezłe rozgrywki. Uplasował się na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 48 punktów. Był też groźnym rywalem dla wszystkich klubów z czołówki. U siebie potrafił pokonać: Motor, Podhale Nowy Targ, czy Wisłę Puławy.

Do środy powinno być jasne, kto poprowadzi klub z Lublina. Kiedy pojawi się nowy szkoleniowiec, wtedy na dobre ruszą rozmowy z zawodnikami na temat nowych kontraktów. Do tej pory umowę przedłużył tylko Marcin Michota, który jeszcze w czwartek związał się z żółto-biało-niebieskimi na dwa, kolejne lata. 21-latek w końcówce sezonu wrócił do podstawowego składu i był ważną postacią zespołu. Zdobył też dwie bramki w meczach ze Stalą Rzeszów i Podhalem.

Na razie wiadomo, że odchodzą: Kamil Pajnowski (Górnik Łęczna) i Michał Gałecki (GKS Katowice). Trudno będzie też zatrzymać Bartosza Waleńcika, który ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Piastem Gliwice, a ostatnio w Motorze grał na zasadzie wypożyczenia.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kibic od wieków / 17 czerwca 2019 o 12:53
+11
Hajto byłby najlepszy . Dobrze zna się z Bąkiem i Borkiem , mogliby robić rajdy we trzech po lubelskich knajpach
Avatar
Aa / 17 czerwca 2019 o 15:46
+10
Na Podkarpaciu już śmiech że Szydełko zostanie trenerem Motoru i kolejny rok marazmu . Brawo prezes
Avatar
motor / 17 czerwca 2019 o 15:40
+8
Jak można po takim sezonie trzymać tego gościa na stołku prezesa. Przecież on ten Motor jeszcze spuści do 4 ligi. Nikt tu nie będzie chciał grac, a tego szydełkę to starsi zawodnicy wyśmieją. ZMIANA PREZESA, ZMIANA RADY i dopiero wybór trenera
Avatar
MOTOROWIEC / 17 czerwca 2019 o 14:27
+7
A co z prezesem?
 Leci sobie w h..ja z kibicami. PAJACE DO DYMISJI - DYMISJA DLA DO PAJACÓW W OKULARACH !!!
Avatar
Obserwator sportowy / 17 czerwca 2019 o 14:25
+7
A prezes lata na kocu tureckim WIELKI MĘDRZEC ZBAWIAJĄCY KLUB KOLEJNE LATA ZA (NASZE) PUBLICZNE PIENIĄDZE 
Avatar
Ty / 17 czerwca 2019 o 11:44
+7
Po co? Awansu i tak nie będzie. Niech sobie sami grają.
Avatar
AXN / 17 czerwca 2019 o 10:32
+7
Nie wiem skąd zachwyt nad Szydełko, jednym z jego osiągnięć jest spadek z 3 ligi z JKS Jarosław, więc jak już patrzymy na trenerów którzy pracują w 3 lidze to chyba przez większy czas lepsze osiągnięcia z drużyną z tej ligi osiąga Bożyk, może oprócz tegorocznego sezonu, lecz spadku nie zaliczył.
Avatar
Gość / 17 czerwca 2019 o 07:50
+6
A co z prezesem?
Avatar
Mooorinjo / 17 czerwca 2019 o 15:23
+5
Weźcie Złomańczuka. Lepiej nie będzie , ale śmieszniej na pewno.
Avatar
Robert / 17 czerwca 2019 o 10:56
+5
Artur Bożyk zasługuje na prowadzenie drużyny z wyższej ligi . szkoda ze Górnik łeczna nie dał mu szansy .Ale to młody trener jeszcze będzie miał szanse .
Avatar
Hmm / 19 czerwca 2019 o 23:40
0
Ja postawiłbym na Szewca. Dałbym 2 lata i jestem w 90% przekonany że byłby awans.  Zmiany trenerów co rundę czy sezon to porażka zarządu, który od kilku sezonów się kompromituje.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2019 o 11:33
+2
Nawałka wolny..trzeba zrobić w mieście ściepę ...niech każdy mieszkaniec dorzuci coś do koszyczka..nie ma rady...
Avatar
wnuczek mówi / 19 czerwca 2019 o 11:30
+2
dziadek mi opowiadał jak to Motor grał kiedyś w I czy II lidze ..ale to było dawno dawno....chyba w średniowieczu czy w epoce kamienia łupanego...ponoć na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich archeolodzy prowadząc prace wykopaliskowe czasem natkną się na ślady uczestnictwa Motoru w meczach najwyższej klasy rozgrywkowej...
Avatar
miły / 19 czerwca 2019 o 11:24
+3
obawiam się że awansu dokonają dopiero dzisiejsi 10-11 letni wychowankowie Motoru ...bo tylko tym dzieciakom może zależeć na awansie...poczekamy jeszcze dekadę...
Avatar
niemrawy / 19 czerwca 2019 o 11:21
+3
obawiam się że dobrze to już było...przez następnych kilka sezonów możemy sobie pomarzyć o tym że Motor byl w czołówce i zawsze walczył o awans...teraz widzę że wielu odchodzi (Pajnowski, Walencik) a nikogo w miarę dobrego Motor nie pozyskał...szykuje sie czas środka tabeli dla Motoru...i to bliżej dołu niż góry...jak widzę że trenerem Motoru może zostać Rzeszowianin to ogarnia mnie trwoga i wizja ogromu dna i mułu w jakim znalazł się Motor...
Avatar
House M.D. / 19 czerwca 2019 o 10:59
+1
Wbijcie to sobie do tych swoich żółto-biało-niebieskich łbów że tu nie pomoże nawet Mourinho ani Klopp. Tu nikt oprócz kibiców nie chce awansu.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2019 o 00:53
0
Może Jasiu Furtok - Jak mawiał Franz Smuda - "On wie jak pachną skarpety" :)
Avatar
Tylko RKS / 18 czerwca 2019 o 09:36
+1
Osobiście dałbym szanse Szydełce pamietam jak nie raz już nas ograł i byłem mega wkur##ony po tych meczach dlatego widziałbym go w naszym Motorze wydaje mi się z drużyn które prowadził to wyciągnął maksa bo nie sadze by któraś z nich miała postawiony cel awansu
Avatar
kibic od lat 80-tych / 17 czerwca 2019 o 23:10
0
Szydełko??? - co osiagnął??? Bożyk??? - co osiagnął??? - odpowiedzcie sobie najpierw na te pytania. Tu ma sie grać o awans a nie o pojedyńcze wygrane w wiejskiej lidze
Avatar
M' Lubartów sekcja / 17 czerwca 2019 o 19:27
+2
To jest wstyd i hańba dla klubu !!! Dymisja prezesa !!! Kto ma odpowiadać za ta kompromitację !? My kibice !? WON Z KLUBU !!!
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2019 r. 0 0

Motor Lublin - Lewart Lubartów 2:1. Wielkie testy (zdjęcia)
galeria

Motor Lublin - Lewart Lubartów 2:1. Wielkie testy (zdjęcia) 0 0

Motor w środę rozegrał dwa mecze kontrolne. W tym drugim lublinianie pokonali czwartoligowy Lewart Lubartów 2:1

Sukces uczennic lubelskiego liceum. Pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski

Sukces uczennic lubelskiego liceum. Pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski 25 1

Martyna Osmałek z Piask oraz Alicja Pietrzak z Lubartowa – uczennice Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Lublinie – pojechały na obóz naukowy. Żeby móc wziąć udział w wypoczynku połączonym z wykorzystywaniem w praktyce nauk ścisłych i przyrodniczych, pokonały siedem tysięcy konkurentów z całej Polski.

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej

Nowy zastępca komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej 3 0

Komisarz Mariusz Kononiuk został zastępcą komendanta miejskiego policji w Białej Podlaskiej.

Żużlówka w centrum Chełma spłynęła po deszczu

Żużlówka w centrum Chełma spłynęła po deszczu 2 0

Deszcz zmył z podjazdu wysypany żwir, odsłaniając cegły i różne ostre kamienie, które również mogą uszkodzić auto.

Lokatorzy Mieszkań Plus podpisują umowy na 26 lat

Lokatorzy Mieszkań Plus podpisują umowy na 26 lat 2 1

Lokatorzy Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej podpisują już umowy najmu z dojściem do własności. Są zawierane na okres 26 lat.

Kolejne miasto w woj. lubelskim z egzaminami na prawo jazdy

Kolejne miasto w woj. lubelskim z egzaminami na prawo jazdy 4 3

Pierwsi kandydaci na kierowców w minionym tygodniu już zdawali egzamin na „prawko” w Kraśniku. Od kilku dni działa w tym mieście filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Egzaminy są prowadzone dwa dni w tygodniu.

Radzyń Podlaski: Masz pomysł na budżet obywatelski? Pospiesz się

Radzyń Podlaski: Masz pomysł na budżet obywatelski? Pospiesz się 0 0

Tylko do końca lipca mieszkańcy Radzynia Podlaskiego mogą składać swoje propozycje do budżetu obywatelskiego. W ręce mieszkańców miasto oddaje 100 tys. zł.

Pociągiem na festiwal Pol’and’rock z Lublina? Tylko z przesiadką

Pociągiem na festiwal Pol’and’rock z Lublina? Tylko z przesiadką 12 4

Nie będzie bezpośrednich pociągów z Lublina dla osób wybierających się do Kostrzyna na festiwal Pol’and’rock (wcześniej Przystanek Woodstock).

"Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". Koterski, Koterski i Dumała na placu Litewskim
20 lipca 2019, 17:00

"Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia". Koterski, Koterski i Dumała na placu Litewskim 0 0

W sobotę plenerowe pokazy z cyklu „Kino Niepodległej. Najważniejsze filmy stulecia”. Oprócz oglądania filmów będzie okazja do posłuchania gości. Wszystko gratis

Samochodem na wakacje? 7 wskazówek bezpiecznej jazdy latem

Samochodem na wakacje? 7 wskazówek bezpiecznej jazdy latem 0 0

Wakacje to o wyczekiwany przez wszystkich czas, z którym często wiążemy duże plany. Urlopowicze będący o krok od wakacji, zastanawiają się, czy spakowali każdą niezbędną rzecz, myśląc przy tym o najbliższych dniach pełnych wypoczynku. Eksperci od bezpieczeństwa drogowego nawołują jednak do skupienia się na drodze zarówno podczas długiej podróży, jak i w przypadku krótszych wycieczek. Przedstawiamy 7 wskazówek dotyczących bezpiecznej jazdy latem.

Będą zmiany w Ogrodzie Saskim

Będą zmiany w Ogrodzie Saskim 1 5

Jeszcze w lipcu ogłoszony ma być przetarg na odbudowę altany w centralnym punkcie Ogrodu Saskiego.

Koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" w Centrum Kultury
19 lipca 2019, 20:00

Koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" w Centrum Kultury 0 0

W piątek, 19 lipca o godz. 20 w Wirydarzu Centrum Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Łydką w chłoniaka" z udziałem Mikroelementów, Moriah Woods i Filipa Borowicza. Akcja organizowana jest na rzecz chorej Anki Kawiak-Łydki.

Od czwartku jeden z przewoźników rezygnuje z kursów po Lublinie! Pasażerowie mogą utknąć na przystankach. "Sytuacja jest krytyczna"
PILNE

Od czwartku jeden z przewoźników rezygnuje z kursów po Lublinie! Pasażerowie mogą utknąć na przystankach. "Sytuacja jest krytyczna" 125 99

Problemy z dotarciem autobusem do pracy mogą mieć w czwartek mieszkańcy Lublina. Z dnia na dzień z wożenia pasażerów zrezygnował jeden z przewoźników, warszawska spółka Warbus.

Niektóre książki są tu od 1948 roku, gdy została założona biblioteka. W przeprowadzce pomogą sami czytelnicy
galeria

Niektóre książki są tu od 1948 roku, gdy została założona biblioteka. W przeprowadzce pomogą sami czytelnicy 0 6

Remont ośrodka kultury zbiega się z remontem XVII wiecznej synagogi, w której działa biblioteka. Dobrych kilka tygodni po miasteczku będą krążyły regały, a w ślad za nimi skrzynie z książkami. – Jestem dumna z moich czytelników, mam mnóstwo chętnych do pomocy – mówi szefowa biblioteki.

III LIGA, GRUPA IV
34. KOLEJKA

Wyniki:

Stal Kraśnik - Orlęta Spomlek 0:3
Wisła Sandomierz - Chełmianka 1:0
Hutnik Kraków - Soła Oświęcim 1:1
Sokół Sieniawa - Avia 1:1
Stal Rzeszów - Podhale Nowy Targ 2:1
Wisła Puławy - Podlasie 1:0
Motor Lublin - Wiślanie 4:3
Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 4:2
KSZO - Wólczanka 2:0

Tabela:

1. Stal Rzeszów 34 76 87-27
2. Podhale 34 76 63-27
3. Motor 34 70 62-34
4. Wisła Puławy 34 60 41-31
5. Hutnik 34 52 53-45
6. KSZO 34 51 51-43
7. Sokół 34 45 47-43
8. Avia 34 44 42-43
9. Orlęta 34 43 42-52
10. Stal Kraśnik 34 43 46-47
11. Wisła Sandomierz 34 39 37-57
12. Chełmianka 34 39 42-49
13. Wólczanka 34 38 41-39
14. Soła 34 38 37-51
15. Podlasie 34 35 41-68
16. Wiślanie 34 35 45-63
17. Czarni 34 28 36-63
18. Spartakus 34 23 34-65

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.