Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

12 września 2018 r.
19:27

Motor Lublin - Czarni Połaniec 4:2 (zapis relacji na żywo)

1 28 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Jedno trzeba piłkarzom Motoru przyznać. Przy okazji ich domowych meczów nie ma mowy o nudzie. Tym razem żółto-biało-niebiescy stworzyli razem z Czarnymi Połaniec kapitalne widowisko. Zwłaszcza po przerwie. Gospodarze przegrywali 0:1 i 1:2, ale odwrócili losy spotkania zwyciężając ostatecznie 4:2.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

90+4' Koniec meczu. Zasłużona wygrana gospodarzy. Świetna była przede wszystkim druga połowa.

90' Sędzia dolicza cztery minuty.

89' Szymon Kamiński ustępuje miejsca Jakubowi Buczkowi.

87' Patryk Słotwiński zmienia Konrada Nowaka.

86' Powinno być 4:2 po strzale Darmochwała, który z bliska główkuje w bramkarza. Piłka spada pod nogi Brzyskiego, a ten odpala kolejną petardę i to w samo okienko! Piękny gol i chyba jest po zawodach. A lewy obrońca Motoru ma na koncie pięć bramek.

84' W dzisiejszym meczu chyba ekipa z Lublina bije rekord największej ilości rzutów rożnych. Gospodarze właśnie wrzucali piłkę z narożnika boiska dwa kolejne razy.

81' Jest 3:2! Podaje Nowak, a w sytuacji sam na sam nie pudłuje Szymon Rak. Ładne uderzenie nastolatka między nogami bramkarza. I to w tak trudnym momencie.

79' Chwila przerwy w atakach gospodarzy, ale ruszamy od nowa. Cichocki do Darmochwała, ten wzdłuż bramki, a tam dobrze piłkę odbija bramkarz. Za chwilę po koźle strzela jeszcze Gałecki i do boku ładnie frunie bgolkiper Czarnych.

74' Powinno być 3:2! Dosłownie z metra piłki nie sięga jednak Ranko po podaniu Nowaka.

72' A teraz Motor ma... rzut rożny. Tym razem Brzyski chyba próbował zaskoczyć bramkarza strzałem. Nic jednak z tego nie wyszło. Grę od bramki wznowią goście. Ale wznowili fatalnie. Złe wybicie golkipera i znowu w ataku żółto-biało-niebiescy. I zaraz będzie kolejna centra z narożnika boiska.

71' Kolejny korner dla Motoru. I za chwilę po zagraniu Nowaka wzdłuż bramki powtórka.

70' Szym Rak zmienia Michała Palucha.

66' Motor nie zamierza zwalniać! Już sunie kolejny atak! Rzut rożny nie przynosi jednak kolejnej zmiany wyniku.

65' Szybkie wyrónanie! Konrad Nowak!

62' A z 11 metrów strzela Kamil Hul. Andrzej Sobieszczyk broni, ale za chwilę gracz Czarnych pierwszy dopada do piłki i już nie marnuje drugiej szansy. Naprawdę sporo dzieje się po przerwie, nikt nie spodziewał się chyba, że to akurat podopieczni Piotra Mazurkiewicza zdobędą gola.

61' Starcie w polu karnym Motoru. Michota w sytuacji jeden na jeden ze Skibą, rywal go mija i pada na murawę. Sędzia wskazuje na "wapno".

60' I znowu doskonale znany obrazek, faul "Motorowca" i kradzież kilku sekund przez rywali.

58' Kolejny faul na graczu z Połańca. Michał Ranko ukarany kartką. A rywale mają szansę na groźne dośrodkowanie.

58' Po dłuższym fragmencie dominacji Motoru wreszcie przyjezdni dali odecthnąć swoim obrońcom. Akcja zakończona jednak lekkim i niecelnym strzałem.

56' Goście często leżą na murawie w drugiej połowie, a przez to sporo nasłuchali się już od kibiców. Tym razem jednak Gałecki wyciął rywala równo z trawą.

54' Oblężenie bramki Czarnych. Piłka "latala" w polu karnym. Najpierw jeden strzał został zablokowany, po chwili Marcin Michota strzelał tuż obok słupka. Bramka wisi w powietrzu.

52' Niezłą szybkość pokazał Dawid Kamiński, który wygrał pojedynek biegowy na skrzydle i zagrał w pole karne, Nowak nie przejął piłki.

50' Dobre tempo po zmianie stron. Motor zmarnował szansę na kontrę, szybki przechwyt rywali i znowu będzie dośrodkowanie z narożnika boiska.

49' Centruje oczywiście Brzyski, a bramkarz Czarnych znowu ma duże problemy. Nie łapie piłki, ale szybko naprawia swój błąd. Błyskawicznie przenosimy się pod drugie pole karne i tym razem korner dla gości.

48' Tym razem kontra Motoru, ale Konrad Nowak zablokowany i będzie tylko rożny.

47' Od mocnego uderzenia drugą część mogli rozpocząć goście. Szybka akcja skrzydłem zakończyła się jednak złym podaniem w pole karne. Przy lepszej precyzji rywale mieliby "setkę".

46' Zaczął Motor, a w składzie gospodarzy doszło do jednej zmiany: Dawida Pożaka zmienił Dawid Kamiński, czyli najnowszy nabytek ekipy z Lublina.

45+2' Koniec pierwszej połowy. Motor miał duże problemy ze skierowaniem piłki do siatki mimo kilku okazji, ale w trudnej chwili po raz kolejny nie zawiódł Tomasz Brzyski.

45+1' I jest wyrównanie! Brzyski huknął bezpośrednio z rzutu wolnego, a bramkarz sam wbił sobie piłkę do bramki. Trzeba jednak dodać, że uderzenie doświadczonego obrońcy było bardzo mocne. To już czwarty gol "Brzytwy" w tym sezonie.

45' Mateusz Janiec fauluje na wysokości pola karnego. Ogląda kartkę, a Motor ma okazję na wyrównanie.

44' Błąd Maksa Cichockiego, który źle podaje spod swojego pola karnego. Przechwyt Czarnych, ale po chwili... strata.

43' Kontra Czarnych. Najpierw czterech na trzech, po chwili czterech na czterech. Goście nie zdołali jednak oddać nawet strzału.

41' Żółtko ogląda Brzyski.

40' Blisko bramki samobójczej. Łatwo rywala w narożniku pola karnego ograł Bonin. Obrońca Czarnych ratuje jednak sytuację wybiciem piłki na rzut rożny. Po kornerze znowu blisko, ale i znowu niecelnie główką Bonin.

38' Ładnie o piłkę powalczył Pożak i to na swojej połowie. Szybkie przeniesienie akcji pod drugą bramkę, a tam sporo miejsca i czasu miał Bonin. Strzelił jednak niecelnie.

37' Ładna akcja lublinian, ale zakończona bardzo niecelnym strzałem Dawida Pożaka.

36' Co ciekawe, to dopiero piąta bramka w tym sezonie zespołu z Połańca, a na dodatek pierwszy zdobyty na boisku rywala.

35' Brzyski do Konrada Nowaka i była szansa na szybkie wyrównanie. Znowu zabrakło precyzji.

33' Gol dla Czarnych! Skiba! Zawodnik Czarnych znalazł się w sytuaci sam na sam z bramkarzem. Naciskali go obrońcy, ale zaskoczył Andrzeja Sobieszczyka strzałem w krótki róg.

32' Szansa na kontrę dla Czarnych, ale błąd w przyjęciu powoduje stratę piłki. Po chwili traci także Motor.

29' Dyskusja Brzyskiego z zawodnikiem rywali - Damianem Skibą, Nagle ten drugi pada na murawę. Sędzia nie reaguje i żaden z graczy nie dostaje kartki. Skiba potrzebował pomocy medycznej i szybko wrócił na murawę.

28' Tym razem po podaniu Marcina Michoty o gola mógł się pokusić Michał Paluch. Jego główka poszybowała jednak tuż nad poprzeczką. I nadal mamy 0:0. A po chwili Czarni ratują się wybiciem piłki. Obrona gości przeżywa w ostatnich fragmentach mecze ciężkie chwile.

26' Michał Gałecki przed świetną szansą na gola. Dobrze odwrócił się z piłką przed polem karnym, wpadł w szesnastkę, ale zabrakło szybszej decyzji. Dopadli go obrońcy i ostatecznie zawodnik gospodarzy uderzył obok bramki. Szkoda.

25' Centruje Brzyski jednak po faulu w ataku grę rozpocznie drużyna Czarnych.

24' Dobra wrzutka w pole karne gości, ale Motor zyskał tylko rzut rożny.

20' Od kilku minut ekipa z Połańca często gości pod bramką przeciwnika.

12' Groźna kontra gości, ale złe rozegranie piłki. Jeden z zawodników Czarnych zagrywa za plecy swojego kolegi. I skończyło się tylko na strachu Motoru.

11' Pierwsza kartka, którą obejrzał Damian Bawor. Zawodnik gości faulował Grzegorza Bonina.

8' Zła wrzutka w pole karne Tomasza Brzyskiego.

7' Szymon Kamiński strzela z dystansu, ale nad poprzeczką.

5' Pierwsze minuty meczu na Arenie wyrównane.

 

Motor Lublin - Czarni Połaniec 4:2 (1:1)

Bramka: Brzyski (45+1, 86), Nowak (65), Rak (81) - Skiba (33), Hul (62).

Motor: Sobieszczyk – Michota, Cichocki, Ranko, Brzyski, Pożak (46 D. Kamiński), Gałecki, Sz. Kamiński (89 Buczek), Bonin (62 Darmochwał), Paluch (70 Rak), Nowak (87 Słotwiński).

Czarni: Borusiński – Załucki (56 Wątróbski), Witek, Janiec (87 Sobczyk), Hul, Bawor, Zięba, Tetlak, Krępa (76 Ryguła), Miazga (84 Stypa), Skiba.

Żółte kartki: Brzyski, Ranko - Bawor, Janiec.

Sędziuje: Mateusz Kowalski (Kielce). Widzów: 2161.

Czytaj więcej o:

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 21:56
+7
BRAWO !;)
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 20:36
+6
Jest Goolll.!!!!
Avatar
Hans / 13 września 2018 o 07:38
+2
Awans czyli co? Możliwosc gry na poziomie dawnej III ligi? Kosmos jakiś.  Poza tym do awansu daleko. I raczej się nie uda.
Avatar
4liga / 13 września 2018 o 07:34
+2
To jest 4. Liga. Po co to komentować,  pokazywać i finansować? Sport amatorski powinien być uprawiany na innym obiekcie. 
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 21:50
+2
Brawo! Dawać wieśniaki komentujcie
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 21:04
+2
Spartakus Cebularze Emeryty Szarowola grojta bo awons w 2040 r.
Avatar
Jojo / 12 września 2018 o 20:52
+2
Motor to dziadostwo i zbieranina ż Wisły puławy
Avatar
Fer / 13 września 2018 o 04:16
+1
Awans... Hahahaha. 
Avatar
House / 13 września 2018 o 07:06
0
2100 widzów na obiekcie 15500? To jakieś nieporozumienie... Kresowa lub ostatecznie Zygmuntowskie o ile te powiatowe rozgrywki nie kolidują z meczami/treningami żużla
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 20:40
0
Pierwszy gol Czarnych zdobyty na wyjeździe. Ha... Ha... Bronić się Czarni jeszcze jedna kontra i Szarowola do Domu.
Avatar
Hans / 13 września 2018 o 07:38
+2
Awans czyli co? Możliwosc gry na poziomie dawnej III ligi? Kosmos jakiś.  Poza tym do awansu daleko. I raczej się nie uda.
Avatar
4liga / 13 września 2018 o 07:34
+2
To jest 4. Liga. Po co to komentować,  pokazywać i finansować? Sport amatorski powinien być uprawiany na innym obiekcie. 
Avatar
House / 13 września 2018 o 07:06
0
2100 widzów na obiekcie 15500? To jakieś nieporozumienie... Kresowa lub ostatecznie Zygmuntowskie o ile te powiatowe rozgrywki nie kolidują z meczami/treningami żużla
Avatar
Fer / 13 września 2018 o 04:16
+1
Awans... Hahahaha. 
Avatar
piotr / 12 września 2018 o 22:35
-5
Najważniejsze   to  awns aby  wreszcie postawić  kropke nad I 
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 22:20
-2
nasi kopacze są słabi jak ktoś nie umie podać dokładnie na 10 metrów, zrobić dobra wrzutkę jedna na 10 prób to co my wymagamy. nasi kopacze pompują się a prawda jest taka ze męczą się z kapela która o takich warunkach jak motor może pomarzyć tylko. jest tylko jedna różnica zawodnicy czarnych dzisiaj walczyli na boisku a nasi myśleli ze mecz sam się wygra. piłka nożna to jest walka jazda na *** a nie pingpong, jeżeli nasze gwiazdy nie będą potrafili tego zrozumieć to kolejny sezon będzie w plecy! bo tak na poważnie gra motoru w tej lidze to jest skandal!
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 22:13
-1
Byłem widziałem zobaczyłem! Żadnego pomysłu na grę jeżeli chodzi o Motor. Ten mecz w wykonaniu Motoru to było coś pilkopodobnego z piłka nizna nic nie miało wspólnego!
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 22:10
-1
Z tej maki chleba nie będzie! Czarni Polaniec co to jest! Ale nie ma co narzekać bo jeszcze może być oklep od Wolczanki Wolka Pelkinska:)
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 22:05
-2
O matko z kim my męczymy się z jakaś drużyna co nie umie grać w pilke! Czarni byli naprawdę kiepscy dzisiaj kontra i laga do przodu! Jak my 2 bramki tracimy z takimi ogórkami to co będzie w Krakowie na Hutniku
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 22:05
-3
co tam chamy w kraśniku ?
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź

Kandydat Kukiz'15 wyzwał konkurenta na pojedynek. Jest odpowiedź 0 1

Kandydat Kukiz 15 na prezydenta Chełma wyzywa swojego rywala na sportowy pojedynek. – To ośmieszanie naszego miasta – komentuje Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 36 13

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 45 10

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 32 61

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 42 58

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 14 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

III LIGA, GRUPA IV
8. KOLEJKA

Wyniki:

Wisła Sandomierz - Orlęta 2:0
Avia - Wiślanie 1:2
Soła - Wólczanka 0:1
Spartakus - Podhale 1:1
Poldasie - Chełmianka 0:4
Wisła Puławy - Stal Rzeszów 0:2
Hutnik - Motor 5:3
Sokół Sieniawa - Stal Kraśnik 5:1
Czarni - KSZO 2:2

Tabela:

1. Hutnik 8 18 17-10
2. Stal Rzeszów 8 17 21-8
3. Chełmianka 8 17 16-8
4. Wisła Puławy 8 15 10-6
5. KSZO 8 15 13-6
6. Motor 8 15 16-11
7. Sokół 8 12 17-14
8. Stal Kraśnik 8 12 16-14
9. Podhale 8 11 18-12
10. Wisła Sandomierz 8 11 13-12
11. Avia 8 10 10-12
12. Czarni 8 8 8-13
13. Orlęta 8 8 6-11
14. Wólczanka 8 6 6-9
15. Wiślanie 8 6 10-17
16. Spartakus 8 6 7-15
17. Soła 8 5 7-18
18. Podlasie 8 4 7-22

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.