Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

III liga gr. IV

12 września 2018 r.
8:10

Motor gra z Czarnymi Połaniec. Wskoczą na fotel lidera?

12 19 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Motor w weekend miał wolne i mógł w spokoju szykować się na trudny tydzień. W środę piłkarzy Mariusza Sawy czeka mecz u siebie z Czarnymi Połaniec (godz. 20). Z kolei w sobotę wyprawa do Krakowa na spotkanie z tamtejszym Hutnikiem (16)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ekipa z Lublina zaczyna maraton meczów z beniaminkami. Na początek najsłabszy z nowicjuszy, czyli drużyna Czarnych, która do tej pory uzbierała siedem punktów i zajmuje 13 miejsce w tabeli. Ma też najgorszy atak w lidze, bo strzeliła ledwie cztery gole w sześciu meczach. Co więcej, nie zdobyła żadnej bramki na wyjeździe. Potrafiła jednak zremisować w Puławach, czy pokonać Stal Kraśnik. Zawody miały zostać rozegrane w sobotę, ale ze względu na koncert, który odbył się na Arenie Lublin musiały zostać przełożone.

Mimo wszystko wydaje się, że Grzegorza Bonina i jego kolegów dużo trudniejsze zadanie czeka w sobotę – starcie z Hutnikiem, który jeszcze niedawno zajmował fotel lidera. A w kolejnym spotkaniu żółto-biało-niebiescy zmierzą się przed własną publicznością z Sokołem Sieniawa (22 września).

– Szczerze mówiąc na razie nie myślimy o tym, co będzie w weekend. Wiadomo, że Kraków, to ciężki teren, ale teraz skupiamy się na Czarnych Połaniec. Koncentrujemy się na tym, żeby podtrzymać dobrą passę i odnieść kolejne zwycięstwo – zapowiada Dawid Pożak, skrzydłowy Motoru.

Jeżeli gospodarze zgarną pełną pulę, to mogą nawet wskoczyć na fotel lidera. – Szanujemy każdego przeciwnika i tak samo będzie w środę. W tej lidze nie ma łatwych rywali, dlatego styl nie jest najważniejszy, liczą się przede wszystkim punkty. A to, czy awansujemy na pierwsze miejsce też nie ma wielkiego znaczenia na tym etapie rozgrywek. Cały czas trzeba być czujnym. Widać to na przykładzie Stali Rzeszów, która efektownie rozpoczęła sezon, ale ostatnio nie wygrywa już tak często – dodaje skrzydłowy ekipy z Lublina.

Drużyna trenera Sawy wykorzystała kilka dodatkowych dni, żeby odpowiednio przygotować do rozegrania dwóch spotkań w cztery dni. Więcej czasu na zaaklimatyzowanie się w zespole miał również najświeższy nabytek klubu – Dawid Kamiński. W piątek była też okazja, żeby pograć w... siatkonogę. – Znalazł się czas na regenerację, ale nie tylko. Mieliśmy też grę wewnętrzną, żeby pozostać w rytmie meczowym – wyjaśnia Dawid Pożak.

ZBIÓRKA NA RZECZ HOSPICJUM

Przy okazji środowego spotkania odbędzie się zbiórka dla Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie. Od godz. 19 przy każdym wejściu na sektory Areny Lublin (VIP, I, H oraz F) na kibiców czekać będą wolontariusze prowadzący zbiórkę pieniędzy do puszek. Dodatkowo na sektorach będą ustawione pojemniki, do których będzie można wrzucić plastikowe zakrętki od butelek. Wszystkie fundusze zebrane w ramach „Zakręconej Akcji” zostaną przeznaczone na rzecz realizowania marzeń podopiecznych hospicjum.

Czytaj więcej o:

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 08:56
+8
mecz w środku tygodnia...co za jełop wymyślił aby grać dopiero o 20?..ludzie do roboty idą!...potem się będą dziwić że na stadion przyjdzie ledwo kilkaset osób..na dzieciaki nie ma co liczyć bo za późno dla nich...18 godzina to jest najlepszy czas na rozgrywanie meczu!
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 09:18
+7
Motor wskoczy na fotel lidera- zażartował Dziennik Wschodni. I nie odda go do końca rozgrywek- zażartowali kibice!
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 10:49
+5
A czy Komunikacja Miejska weźmie udział w tej "Zakręconej Akcji" przywiezie i rozwiezie kibiców za darmo...??? Oczywiście potem wg. kalkulacji dopłaci do "Akcji ......." ????
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 10:17
+5
Czyżby Motor "myślał" przyszłościowo organizując mecze o 20:00....(dotyczy Ekstraklasy) Tylko kto przyjdzie o tej porze....??? Młodzież, rodziny.....???? Totalna głupota ze strony organizatorów !!!! Jeszce zbiórka.....Kto dopłaci do takiej imprezy - na pewno nie garstka kibiców.....No ale Ratusz ma gest...przed wyborami ????
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 08:31
+3
Prośba nie pompujcie a jakimś liderze. Niech wygrają 3 spotkania dzisiaj, Hutnik i Stal wtedy będzie można coś więcej powiedzieć. Na chwile obecna nasza drużyna jest jedna z wielu
Avatar
Lubelak / 12 września 2018 o 15:02
+2
mecz w środku tygodnia...co za jełop wymyślił aby grać dopiero o 20?..ludzie do roboty idą!...potem się będą dziwić że na stadion przyjdzie ledwo kilkaset osób..na dzieciaki nie ma co liczyć bo za późno dla nich...18 godzina to jest najlepszy czas na rozgrywanie meczu!
 A pomyśl sobie, że chłopaki z Połańca są amatorami i muszą odpracować dniówkę a potem odbyć podróż 170 km do Lublina.
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 10:26
+2
Jaki fotel lidera ???? Najpierw trzeba mieć kim grać !!! Kilku "zasłużonych" "walczy" o ZUS.....Oby "polityka" Zarządu nie spowodowała "rewolucji" na wiosnę...?????
Avatar
Drud / 12 września 2018 o 10:00
+2
Ta Pozak to się nadaje...chyba do PSL z Nowakiem....A co ten Nowak kury trzyma że z PSL startuje?? Czy kombajn kupił i na felinie będzie kumbajnowol....
Avatar
q / 12 września 2018 o 12:40
+1
Nowak od Felina to Ty wara nic wspólnego z tą dzielnicą niemasz i nikt tu na Ciebie nie zagłosuje
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 12:07
+1
Co tam chamy w kraśniku?
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 16:42
0
Tytuł powinien być czy Motor pokona amatorska drużynę z Połańca. W tej lidze większość drużyn to półamatorskie drużyny. W większości drużyn zawodnicy dostają w przedziale 1.500-3.000. Nasza drużyna marzeń jest najbogatszym klubem gdzie zawodnicy dostają chore pieniądze a bodajże od 4 lat nie ma wyników. Oni z taka kasa powinni łac każdego a tutaj zastanawiamy się czy oni pokonają amatorów, chłopców dla których piłka jest tylko dodatkiem. U nas zawodostwo pełna gęba tylko na boisku grają jak amatorzy:)
Avatar
mieszkaniec Felina / 12 września 2018 o 16:24
-2
Z tego co wiem to Nowak startuje do sejmiku wojewódzkiego z okręgu 1 czyli głosować na niego można z każdej dzielnicy. Z tego co również wiem to Nowak na Felinie mieszka od 6 lat więc coś tam ma wspólnego a wiem bo jesteśmy od tych kilku lat sąsiadami. Cóż ZAWIŚĆ ZAWIŚĆ ZAWIŚĆ
Avatar
Lubelak / 12 września 2018 o 15:02
+2
mecz w środku tygodnia...co za jełop wymyślił aby grać dopiero o 20?..ludzie do roboty idą!...potem się będą dziwić że na stadion przyjdzie ledwo kilkaset osób..na dzieciaki nie ma co liczyć bo za późno dla nich...18 godzina to jest najlepszy czas na rozgrywanie meczu!
 A pomyśl sobie, że chłopaki z Połańca są amatorami i muszą odpracować dniówkę a potem odbyć podróż 170 km do Lublina.
Avatar
q / 12 września 2018 o 12:40
+1
Nowak od Felina to Ty wara nic wspólnego z tą dzielnicą niemasz i nikt tu na Ciebie nie zagłosuje
Avatar
Olo / 12 września 2018 o 12:26
0
spartakus nie motor, nauczcie sie w dzienniku. historii się nie wymaże.
 alez ci zal *** sciska z tym spartakusem no i dobrze . hahahaha
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 12:07
+1
Co tam chamy w kraśniku?
Avatar
ZIG / 12 września 2018 o 11:36
-4
Motor wygra na luzie a widzów będzie ok 2.000 więc panowie po co te nerwy. Późno? A na oglądanie durnych seriali, albo wlewanie browara w bębzona to 20.00 już nie jest póżno?
Avatar
Gość / 12 września 2018 o 11:26
0
Mecz jest o 20 stej bo Panowie z Połańca pracują do 16 stej a jak by nie Soler to mecz byłby w sobotę
Avatar
House / 12 września 2018 o 11:13
0
Czarni Połaniec jeszcze nie strzelili bramki na wyjeździe? Haha spokojnie - dzisiaj to zrobią na Arenie. Obstawiam 1:1 po MĘCZARNIACH. Co do soboty 3:0 dla Hutnika. #NaWschodzieJestTylkoWstyd
Avatar
aser.Ch / 12 września 2018 o 11:02
+1
Spartakus nie Motor, nauczcie sie w Dzienniku. Historii się nie wymaże.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku 0 2

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 20

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 2

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 1 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 42 27

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 181 69

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 18 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 69 18

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 24 6

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 92 40

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 117 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

III LIGA, GRUPA IV
15. KOLEJKA

Wyniki:

Wisła Sandomierz - Podlasie 0:1
Wisła Puławy - Spartakus 1:0
Czarni - Soła 2:1
Hutnik - Avia 1:0
Sokół Sieniawa - Orlęta 1:1
Stal Kraśnik - Wiślanie 1:1
Motor - Wólczanka 1:1
KSZO - Podhale 2:3
Stal Rzeszów - Chełmianka 2:0

Tabela:

1. Stal Rzeszów 16 33 37-13
2. Podhale 16 33 30-15
3. Hutnik 16 32 31-20
4. Motor 16 29 27-17
5. Wisła Puławy 16 28 17-13
6. Stal Kraśnik 16 25 28-20
7. Orlęta 16 24 25-20
8. Chełmianka 16 21 23-24
9. Avia 16 21 18-19
10. KSZO 16 21 24-20
11. Wólczanka 16 21 22-15
12. Wisła Sandomierz 16 18 18-26
13. Wiślanie 16 17 22-35
14. Sokół 16 17 25-28
15. Czarni 16 16 18-28
16. Podlasie 16 13 16-35
17. Soła 16 12 15-31
18. Spartakus 16 10 11-28

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.