Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

SUPERLIGA KOBIET

15 maja 2017 r.
13:04

Iwona Niedźwiedź (MKS Selgros): Brakuje ludzi do grania

0 6 A A
Fot. Wojciech Nieśpiałowski
Fot. Wojciech Nieśpiałowski

Rozmowa z Iwoną Niedźwiedź, rozgrywającą MKS Selgros Lublin

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
  • Porażka z Vistalem Gdynia oznacza dla was koniec marzeń o obronie tytułu mistrzyń Polski. Dlaczego nie udało wam się wygrać z ekipą Pawła Tetelewskiego?

– Bardzo chciałyśmy wygrać i pożegnać się z kibicami w dobrym stylu. Nie udało się, zresztą cały sezon był słaby. Piłka ręczna to bardzo prosta gra. Wygrywa ten, kto rzuci więcej bramek. W końcówce zabrakło nam po prostu skuteczności. Pamiętajmy jednak, że nie grałyśmy z byle kim. Uważam, że Vistal zdobędzie tytuł mistrza Polski. Mają, w przeciwieństwie do nas, dłuższą ławkę rezerwowych.

  • Dlaczego ten sezon nie wyglądał, tak jak sobie to wymarzyłyście?

– Na głębszą analizę jeszcze przyjdzie czas. Wydaje mi się, że brakuje nam ludzi do grania. W końcówce nie mamy siły. Te cztery nieobecne dziewczyny dodawały nam dużo energii i były znaczącą siłą tego zespołu.

  • Czy to oznacza, że macie problemy z przygotowaniem kondycyjnym?

– W trakcie sezonu zmienił się sztab szkoleniowy. Do sezonu przygotowałyśmy się pod okiem innego trenera, później przyszedł nowy szkoleniowiec i miał inną wizję. Ja jestem od grania, a nie od oceniania.

  • W środę zmierzycie się z Kram Startem Elbląg. Ten mecz zadecyduje o tym, czy uda skończycie ten sezon na podium...

– Chcemy zakończyć ten sezon z medalem. Pamiętajmy jednak, że to jest sport i wszystko się może zdarzyć. Musimy na pewno poprawić naszą skuteczność.

  • Co czuje pani patrząc na transparent wywieszony przez kibiców. Jego treść „XI. Szanuj kibica swego, bo możesz nie mieć żadnego” jest bardzo wymowna...

– To na pewno nie jest miłe. Żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów. Rozumiem rozgoryczenie kibiców, ale staram się nie brać tego zbyt mocno do serca.

  • Zostaje pani w Lublinie na przyszły sezon?

– Tak, chcę zostać w Lublinie na kolejny sezon.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 19:46
0
"Bo trzeba się za granie brać, a nie za latanie na skargi!" Nic dodać, nic ująć. Nie pasuje-wypad. Tu jest Lublin, mistrzowski klub, tu są lata tradycji i najlepsi w Polsce kibice, którzy nie wybaczą tym,którym się w dupach poprzewracało, bo tu nie można położyć lachy na wszystkim. Nie jest nam po drodze z leniwymi lemurami ( przepraszam lemury). Kiedy "PATRON MEDIALNY" poinformuje nas o efekcie dzisiejszych rozmów ws. klubu??????
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 14:44
0
Bo trzeba się za granie brać, a nie za latanie na skargi! Bo po poborach klub poleciał za nie wygranie meczu z Koszalinem, a ultimatum początkowo dotyczyło dwóch wcześniejszych? I tam "motywacja" zadziałała, a z Koszalinem niektóre pomyślały, że można już bezkarnie punkty gubić? Trzeba przede wszystkim niektórym panienkom wygonić muchy z nosów! Było taki sezon, że grając za darmo i nie wiedząc czy uda się zaległe pieniądze odzyskać, dziewczyny zdobyły srebro, niemal do ostatniego meczu walcząc o złoto! I to mimo tego, że niektórzy zapowiadali nasz spadek z ligi! Ale do tego trzeba charakteru, czego niestety niektórym brakuje. Chrupka "zwalniają", bo się zapierdzielać nie chce, a u Sabiny treningi lajtowe były? Do roboty a nie do politykowania się brać, albo szukać sobie angażu w jakimś Łączpolu czy innej Piotrcovii i robić miejsce dla piłkarek, którym się będzie chciało.
Bo trzeba się za granie brać, a nie za latanie na skargi! Bo po poborach klub poleciał za nie wygranie meczu z Koszalinem, a ultimatum początkowo dotyczyło dwóch wcześniejszych? I tam "motywacja" zadziałała, a z Koszalinem niektóre pomyślały, że można już bezkarnie punkty gubić? Trzeba przede wszystkim niektórym panienkom wygonić muchy z nosów! Było taki sezon, że grając za darmo i nie wiedząc czy uda się zaległe pieniądze odzyskać, dziewczyny zdobyły srebro, niemal do ostatniego meczu walcząc o złoto! I to mimo tego, że niektórzy ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 09:16
0
Ech te jej tłumaczenia....Brakuje liderki takiej jak kiedyś była Dorota Małek, p.Iwonka niestety ich nie spelnila
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 08:42
0
A ja bardzo liczę na to ze Iwo zostanie!
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 01:20
0
Nie! Pani Iwonie dziękujemy. Miała Pani kontuzje to fakt ale przyszła Pani do Lublina aby być mózgiem tego zespołu. Nic z tego nie wyszło, a rzucane 4-czasami 5 bramek w meczu to mało- I to idiotyczne tłumaczenie o brakach kadrowych?! Lawka jest długa tylko zmienniczki nie ograne. Co ma powiedzieć Weronika, która grała praktycznie wszystkie mecze? Ona może być zmęczona, i pewnie jest, a robi swoje i to doskonale, i nie jęczy jak wy wszystkie.Macie doskonałe warunki, nie tłuczecie się na mecze małym busem i nie potraficie tego docenić. ma Pani ogromny udział w "położeniu" tego sezonu w Lublinie. Zwalnia się Kristę, bo ponoć "wiekowa", a "nastoletnia" Pani Niedźwiedź jeszcze by sobie w Lublinie pograła. No to są jaja.
Nie! Pani Iwonie dziękujemy. Miała Pani kontuzje to fakt ale przyszła Pani do Lublina aby być mózgiem tego zespołu. Nic z tego nie wyszło, a rzucane 4-czasami 5 bramek w meczu to mało- I to idiotyczne tłumaczenie o brakach kadrowych?! Lawka jest długa tylko zmienniczki nie ograne. Co ma powiedzieć Weronika, która grała praktycznie wszystkie mecze? Ona może być zmęczona, i pewnie jest, a robi swoje i to doskonale, i nie jęczy jak wy wszystkie.Macie doskonałe warunki, nie tłuczecie się na mecze małym busem i nie potraficie tego docenić. ma Pan... rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2017 o 17:23
0
a tymczasem już we wtorek nadzwyczajne posiedzenie komisji sportu w um lublin w sprawie mks selgros lublin ; ***lublin.onet.pl/problemy-w-druzynie-mks-selgros-radni-chca-wyjasnien/ngsxl91 kiepsko to widzę :( !
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 19:46
0
"Bo trzeba się za granie brać, a nie za latanie na skargi!" Nic dodać, nic ująć. Nie pasuje-wypad. Tu jest Lublin, mistrzowski klub, tu są lata tradycji i najlepsi w Polsce kibice, którzy nie wybaczą tym,którym się w dupach poprzewracało, bo tu nie można położyć lachy na wszystkim. Nie jest nam po drodze z leniwymi lemurami ( przepraszam lemury). Kiedy "PATRON MEDIALNY" poinformuje nas o efekcie dzisiejszych rozmów ws. klubu??????
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 14:44
0
Bo trzeba się za granie brać, a nie za latanie na skargi! Bo po poborach klub poleciał za nie wygranie meczu z Koszalinem, a ultimatum początkowo dotyczyło dwóch wcześniejszych? I tam "motywacja" zadziałała, a z Koszalinem niektóre pomyślały, że można już bezkarnie punkty gubić? Trzeba przede wszystkim niektórym panienkom wygonić muchy z nosów! Było taki sezon, że grając za darmo i nie wiedząc czy uda się zaległe pieniądze odzyskać, dziewczyny zdobyły srebro, niemal do ostatniego meczu walcząc o złoto! I to mimo tego, że niektórzy zapowiadali nasz spadek z ligi! Ale do tego trzeba charakteru, czego niestety niektórym brakuje. Chrupka "zwalniają", bo się zapierdzielać nie chce, a u Sabiny treningi lajtowe były? Do roboty a nie do politykowania się brać, albo szukać sobie angażu w jakimś Łączpolu czy innej Piotrcovii i robić miejsce dla piłkarek, którym się będzie chciało.
Bo trzeba się za granie brać, a nie za latanie na skargi! Bo po poborach klub poleciał za nie wygranie meczu z Koszalinem, a ultimatum początkowo dotyczyło dwóch wcześniejszych? I tam "motywacja" zadziałała, a z Koszalinem niektóre pomyślały, że można już bezkarnie punkty gubić? Trzeba przede wszystkim niektórym panienkom wygonić muchy z nosów! Było taki sezon, że grając za darmo i nie wiedząc czy uda się zaległe pieniądze odzyskać, dziewczyny zdobyły srebro, niemal do ostatniego meczu walcząc o złoto! I to mimo tego, że niektórzy ... rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 09:16
0
Ech te jej tłumaczenia....Brakuje liderki takiej jak kiedyś była Dorota Małek, p.Iwonka niestety ich nie spelnila
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 08:42
0
A ja bardzo liczę na to ze Iwo zostanie!
Avatar
Gość / 16 maja 2017 o 01:20
0
Nie! Pani Iwonie dziękujemy. Miała Pani kontuzje to fakt ale przyszła Pani do Lublina aby być mózgiem tego zespołu. Nic z tego nie wyszło, a rzucane 4-czasami 5 bramek w meczu to mało- I to idiotyczne tłumaczenie o brakach kadrowych?! Lawka jest długa tylko zmienniczki nie ograne. Co ma powiedzieć Weronika, która grała praktycznie wszystkie mecze? Ona może być zmęczona, i pewnie jest, a robi swoje i to doskonale, i nie jęczy jak wy wszystkie.Macie doskonałe warunki, nie tłuczecie się na mecze małym busem i nie potraficie tego docenić. ma Pani ogromny udział w "położeniu" tego sezonu w Lublinie. Zwalnia się Kristę, bo ponoć "wiekowa", a "nastoletnia" Pani Niedźwiedź jeszcze by sobie w Lublinie pograła. No to są jaja.
Nie! Pani Iwonie dziękujemy. Miała Pani kontuzje to fakt ale przyszła Pani do Lublina aby być mózgiem tego zespołu. Nic z tego nie wyszło, a rzucane 4-czasami 5 bramek w meczu to mało- I to idiotyczne tłumaczenie o brakach kadrowych?! Lawka jest długa tylko zmienniczki nie ograne. Co ma powiedzieć Weronika, która grała praktycznie wszystkie mecze? Ona może być zmęczona, i pewnie jest, a robi swoje i to doskonale, i nie jęczy jak wy wszystkie.Macie doskonałe warunki, nie tłuczecie się na mecze małym busem i nie potraficie tego docenić. ma Pan... rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2017 o 17:23
0
a tymczasem już we wtorek nadzwyczajne posiedzenie komisji sportu w um lublin w sprawie mks selgros lublin ; ***lublin.onet.pl/problemy-w-druzynie-mks-selgros-radni-chca-wyjasnien/ngsxl91 kiepsko to widzę :( !
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 14 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 462 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

SUPERLIGA KOBIET
32 KOLEJKA

Wyniki:

GTPR Gdynia - Pogoń Szczecin 32:27
MKS Perła Lublin - Zagłębie Lubin 25:27
Start Elbląg - Energa Koszalin 25:26
MKS Piotrcovia - Ruch Chorzów 26:25
KPR Kobierzyce - PCM Kościerzyna 38:34
KPR Jelenia Góra - Korona Hanball Kielce 31:29

Tabela:

1. MKS Perła 32 82 972:705
2. Zagłębie Lubin 32 72 878:716
3. Energa Koszalin 32 68 845:767
4. Start Elbląg 32 64 909:808
5. GTPR Gdynia 32 54 839:800
6. Pogoń Szczecin 32 46 874:847
7. KPR Kobierzyce 32 46 841:808
8. MKS Piotrcovia 32 33 856:928
9. Kościerzyna 32 30 858:1030
10. Jelenia Góra 32 28 775:947
11. Ruch Chorzów 32 25 808:951
12. Korona Handball 32 15 818:966

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.