Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Wybory prezydenckie

22 czerwca 2020 r.
14:47

Wybory prezydenckie 2020. Gdzie głosować w Lublinie? Adresy lokali wyborczych i granice

0 0 A A

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się już w niedzielę 28 czerwca. Gdzie głosować w Lublinie? Sprawdź adresy lokali wyborczych. Głosowanie odbędzie się między godziną 7:00 a 21:00.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

1

Przedszkole nr 15, ul. Bohaterów Monte Cassino 7, 20-808 Lublin

Stały

nie

ULICE: Batalionów Chłopskich w całości, Blachnickiego w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 40, Botaniczna w całości, Brzozowskiego w całości, Cisowa str nieparzysta w całości, Czarnieckiego w całości, Czeremchowa str. nieparzysta w całości, Danielskiego w całości, Dzieci Zamojszczyzny w całości, Gen. Zajączka str. parzysta w całości, Głogowa w całości, Grabowa w całości, Jasińskiego w całości, Jaśminowa str. parzysta od 2 do 14, Kilińskiego w całości, Klonowa w całości, Kryniczna w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 53 do nr 83, Podchorążych w całości, Potok w całości, al. Róż w całości, Skoczylasa w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 55 do nr 73 i str. parzysta od nr 28 do nr 78, Westerplatte w całości, Zakładowa w całości.

2

Przedszkole nr 25, al. Warszawska 37a, 20-803 Lublin

Stały

nie

ULICE: Batorego w całości, Bukietowa w całości, Chodkiewicza w całości, Dwernickiego w całości, Gen. Zajączka str. nieparzysta w całości, Harcerska w całości, Jagiellońska w całości, Korfantego w całości, Leszczynowa w całości, Ligonia w całości, Lompy w całości, Miernicza w całości, Osadowa w całości, Plater Emilii w całości, Początkowa w całości, Powstańców Śląskich w całości, al. Sikorskiego str. parzysta w całości, Sobieskiego w całości, Spadowa w całości, Strzelecka w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53, Wiązowa w całości, Żołnierska w całości, Żółkiewskiego w całości.

3

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Transportowiec”, ul. Kolorowa 3, 20-802 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bajkowa w całości, Baśniowa w całości, Bratnia w całości, Cisowa str. parzysta w całości, Czeremchowa str. parzysta w całości, Fortunna w całości, Kolorowa w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51, Przygodna w całości, Samotna w całości, Sąsiedzka w całości, Serdeczna w całości, Sielankowa w całości, Skrajna w całości, al. Warszawska str. parzysta od nr 2 do nr 26.

4

Przedszkole nr 43, ul. Skautów 11a, 20-055 Lublin

Stały

nie

ULICE: Popiełuszki str. nieparzysta od nr 23 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca, Skautów w całości.

5

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja, al. Jana Długosza 8, 20-054 Lublin

Stały

tak

ULICE: Boczna Lubomelskiej w całości, Czechowska str. parzysta od nr 14 do końca i str. nieparzysta od nr 19 do końca, Ćwiklińskiej w całości, al. Długosza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Leszczyńskiego w całości, Lubomelska str. parzysta w całości, Ogródkowa w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Przy Stawie w całości, Snopkowska w całości.

6

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi, ul. Zuchów 1, 20-047 Lublin

Stały

tak

ULICE: Legionowa str. parzysta w całości, Popiełuszki str. parzysta od nr 32 do końca, Puławska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 25 do końca, al. Sikorskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Szarych Szeregów w całości, Zuchów w całości.

7

Bursa Szkolna nr 1, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 7, 20-052 Lublin

Stały

nie

ULICE: al. Długosza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Dubois w całości, Głowackiego w całości, Junoszy w całości, Księżycowa w całości, Legionowa str. nieparzysta w całości, Lelka-Sowy w całości, Norwida w całości, Poniatowskiego w całości, Popiełuszki str. nieparzysta od nr 7 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Al. Racławickie str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Rayskiego w całości.

8

Przedszkole nr 65, ul. Mariana Langiewicza 3a, 20-032 Lublin

Stały

nie

ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 37 do końca, Godebskiego str. nieparzysta nr 1, al. Kraśnicka nr 2, Al. Racławickie str. parzysta od nr 28 do końca, Spadochroniarzy str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 15 do końca.

9

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Al. Racławickie 26, 20-043 Lublin

Stały

tak

ULICE: Godebskiego str. parzysta nr 2, Łopacińskiego str. nieparzysta w całości, Pagi w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 18 do nr 26, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Weteranów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13.

10

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Romualda Traugutta, ul. Czwartaków 11, 20-045 Lublin

Stały

tak

ULICE: Czwartaków w całości, Godebskiego str. nieparzysta od nr 3 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Spadochroniarzy str. parzysta od nr 6 do końca, Weteranów str. parzysta od nr 30 do końca, Wysockiego w całości.

11

Bursa Szkolna nr 3, ul. Weteranów 3, 20-038 Lublin

Stały

nie

ULICE: Akademicka str. nieparzysta w całości, Beliniaków w całości, Bema w całości, Głęboka str. nieparzysta od nr 31 do nr 35, Godebskiego str. parzysta od nr 4 do końca, Langiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 9 do nr 13 i str. parzysta od nr 10 do nr 14, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 5 do nr 13 i str. parzysta od nr 6 do nr 12, Weteranów str. parzysta od nr 2 do nr 28.

12

Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego, ul. Sieroca 17, 20-089 Lublin

Stały

nie

ULICE: Biernackiego str. nieparzysta w całości, Chodźki str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Fijałkowskiego w całości, Gębali w całości, Hirszfelda w całości, Jaczewskiego w całości, Kleniewskich w całości, Moskalewskiego w całości, Obywatelska w całości, Pączka w całości, Połaniecka w całości, Północna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Sapiehy w całości, Sieroca w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 2 do nr 22, Szwedzka w całości.

13

IV Liceum Ogólnokszatałcące im. Stefanii Sempołowskiej, ul. Szkolna 4, 20-124 Lublin

Stały

nie

ULICE: Czwartek str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 65 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Podzamcze str. parzysta od nr 8 do końca, Szkolna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 14 do końca, Unicka str. nieparzysta w całości.

14

Polski Związek Motorowy, ul. Bolesława Prusa 8, 20-064 Lublin

Stały

nie

ULICE: Biernackiego str. parzysta w całości, Browarna w całości, Ciasna w całości, Lubartowska str. parzysta od nr 22 do nr 32, Północna str. parzysta od nr 2 do nr 38, Probostwo w całości, Prusa w całości.

15

Szkoła Podstawowa nr 19 im. Józefa Czechowicza, ul. Szkolna 6, 20-124 Lublin

Stały

nie

ULICE: Cerkiewna w całości, Czwartek str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Lubartowska str. nieparzysta od nr 43 do nr 63, Nadstawna w całości, Nowy Plac Targowy w całości, Podzamcze str. parzysta od nr 2 do nr 6, Ruska w całości, Szkolna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Słowikowskiego w całości, Targowa w całości, al. Tysiąclecia str. parzysta w całości, Wysoka w całości.

16

Urząd Miasta Lublin, ul. Wieniawska 14, 20-071 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bieczyńskiego w całości, Czysta w całości, de Tramecourta w całości, Ewangelicka str. parzysta w całości, Gawareckich w całości, Jasna w całości, Karskiego w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 47 do końca, Krótka w całości, Lubomelska str. nieparzysta w całości, Spokojna str. parzysta w całości, Wieniawska w całości.

17

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego, ul. Ogrodowa 16, 20-075 Lublin

Stały

tak

ULICE: 3 Maja str. parzysta w całości, Chmielna w całości, Cicha w całości, Czechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 12, Dolna 3 Maja str. parzysta w całości, Ewangelicka str. nieparzysta w całości, Żołnierzy Niepodległej w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 37 do nr 45, Ogrodowa w całości, Spokojna str. nieparzysta w całości.

18

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny, ul. Niecała 1, 20-080 Lublin

Stały

nie

ULICE: 3 Maja str. nieparzysta w całości, Bajkowskiego w całości, Dolna 3 Maja str. nieparzysta w całości, Karmelicka w całości, Krakowskie Przedmieście str. nieparzysta od nr 1 do nr 35, Niecała w całości, Plac Litewski w całości, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 1, Radziwiłłowska w całości, Staszica w całości, Szewska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości, Wodopojna str. parzysta w całości, Zielona w całości.

19

Instytut Informatyki UMCS, ul. Akademicka 9, 20-033 Lublin

Stały

tak

ULICE: Akademicka str. parzysta w całości, Łopacińskiego str. parzysta w całości, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Raabego w całości, Al. Racławickie str. parzysta od nr 10 do nr 16, Radziszewskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 24 do końca, Uniwersytecka str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4.

20

V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, ul. Lipowa 7, 20-020 Lublin

Stały

nie

ULICE: Chopina str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Grottgera w całości, Hipoteczna w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 70 do końca, Lipowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Obrońców Pokoju str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Ofiar Katynia w całości, Okopowa str. nieparzysta od nr 9 do końca, Al. Racławickie str. parzysta od nr 2 do nr 8, Sądowa w całości, Skłodowskiej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Uniwersytecka str. parzysta od nr 6 do końca, Żwirki i Wigury w całości.

21

Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, 20-007 Lublin

Stały

tak

ULICE: Chopina str. parzysta od nr 2 do nr 20, Zesłańców Sybiru w całości, Kapucyńska str. nieparzysta w całości, Karłowicza w całości, Kołłątaja w całości, Konopnicka str. nieparzysta w całości, Kościuszki w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 40 do nr 68, Narutowicza str. nieparzysta od nr 17 do nr 47, Okopowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Orla w całości, Peowiaków w całości, Plac Czechowicza w całości, Solna w całości.

22

Młodzieżowy Dom Kultury nr 2, ul. Bernardyńska 14a, 20-109 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bernardyńska str. parzysta w całości, Farbiarska str. nieparzysta w całości, Gilasa w całości, Kapucyńska str. parzysta w całości, Kozia w całości, Krakowskie Przedmieście str. parzysta od nr 2 do nr 38, Królewska str. nieparzysta w całości, Miedziana w całości, Narutowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 5, Plac Wolności str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Prymasa Wyszyńskiego str. nieparzysta w całości, Przechodnia w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Stolarska w całości, Wróblewskiego w całości, Zamojska str. parzysta w całości, Żmigród w całości.

23

XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”, ul. Lipowa 25, 20-020 Lublin

Stały

tak

ULICE: Biała w całości, Chmielarczyka w całości, Chopina str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Konopnicka str. parzysta w całości, Krucza w całości, Lipowa str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Narutowicza str. nieparzysta od nr 49 do nr 69, Okopowa str. parzysta od nr 18 do końca, Rowerowa str. nieparzysta w całości, Sztajna w całości.

24

Wojewódzki Ośrodek Kultury, ul. Dolna Panny Marii 3, 20-010 Lublin

Stały

nie

ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 34, Górna w całości, Graniczna str. parzysta w całości, Mościckiego w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 2 do nr 36, Plac Kochanowskiego w całości, Rusałka str. nieparzysta od nr 19 do końca, Szerwentke w całości.

25

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, Plac Wolności 4, 20-005 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bernardyńska str. nieparzysta w całości, Boczna Rusałki w całości, Bulwarowa w całości, Dolna Panny Marii str. parzysta od nr 2 do nr 6, Miła w całości, Plac Wolności str. nieparzysta nr 3 i str. parzysta nr 4, Rusałka str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Wesoła w całości, Zamojska str. nieparzysta w całości.

26

Szkoła Muzyczna I i II st. im. Tadeusza Szeligowskiego, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 32a, 20-016 Lublin

Stały

nie

ULICE: Dolna Panny Marii str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gminna w całości, Graniczna str. nieparzysta w całości, Narutowicza str. parzysta od nr 38 do nr 60, al. Piłsudskiego str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rusałka str. parzysta od nr 26 do końca, Środkowa w całości, Wschodnia w całości.

27

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Plażowa 9, 20-612 Lublin

Stały

nie

ULICE: Głęboka str. nieparzysta od nr 1 do nr 29, Narutowicza str. nieparzysta od nr 71 do końca, Rowerowa str. parzysta w całości, Wiercieńskiego w całości.

28

Szkoła Podstawowa nr 7 im. ks. Jana Twardowskiego, ul. Plażowa 9, 20-620 Lublin

Stały

nie

ULICE: Muzyczna w całości, Nadbystrzycka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narutowicza str. parzysta od nr 62 do końca, Ochotnicza w całości, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Plażowa w całości, Strażacka w całości, Szczerbowskiego w całości.

29

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Partyzantów Lubelszczyzny, ul. Niecała 1, 20-116 Lublin

Stały

nie

ULICE: Cyrulicza w całości, Furmańska w całości, Kowalska str. parzysta w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 27 do nr 41 i str. parzysta od nr 6 do nr 20, Plac Zamkowy w całości, al. Tysiąclecia str. nieparzysta w całości, Wodopojna str. nieparzysta w całości, Zamkowa w całości.

30

Zarząd Nieruchomości Komunalnych, ul. Grodzka 12, 20-112 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bramowa str. parzysta w całości, Grodzka str. parzysta w całości, Kowalska str. nieparzysta w całości, Ku Farze w całości, Lubartowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Noworybna w całości, Olejna w całości, Rybna w całości, Rynek w całości, Szambelańska w całości, Świętoduska str. nieparzysta od nr 5 do końca.

31

Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego, ul. Podwale 11, 20-117 Lublin

Stały

tak

ULICE: al. Unii Lubelskiej w całości, Archidiakońska w całości, Bramowa str. nieparzysta w całości, Dominikańska w całości, Farbiarska str. parzysta w całości, Grodzka str. nieparzysta w całości, Gruella w całości, Jezuicka w całości, Kąpielowa w całości, Królewska str. parzysta w całości, Misjonarska w całości, Plac Króla Władysława Łokietka str. nieparzysta nr 3 i str. parzysta nr 4, Podwale w całości, Prymasa Wyszyńskiego str. parzysta w całości, Przemysłowa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Złota w całości.

32

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26 im. Janusza Korczaka, ul. Bronowicka 21, 20-301 Lublin

Stały

tak

ULICE: Biłgorajska w całości, Boczna Łęczyńskiej w całości, Bronowicka w całości, Bystrzycka w całości, Ceglana w całości, Chełmska w całości, Drewniana w całości, Fabryczna str. parzysta od nr 10 do końca, Firlejowska w całości, Hrubieszowska w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Mieszczańska str. nieparzysta w całości, Parkowa w całości, Placowa w całości, Podlaska w całości, Polna w całości, Przymieszczańska w całości, Skibińska w całości, Składowa w całości, Szklana w całości, Zgodna w całości, Żytnia w całości.

33

Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1, 20-322 Lublin

Stały

tak

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 2 do nr 18, Gromadzka w całości, Lotnicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Majdan Osada w całości, Majdan Tatarski w całości, Pogodna str. parzysta od nr 2 do nr 22, Przecznica w całości, Rozdroże w całości, Wrońska w całości, Zaułek w całości.

34

Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich, ul. Lotnicza 1, 20-322 Lublin

Stały

tak

ULICE: Majdanek w całości, Plagego i Laśkiewicza w całości, Pogodna str. parzysta od nr 24 do nr 28, Rolna w całości, Rudlickiego w całości.

35

Dzielnicowy Dom Kultury BRONOWICE, ul. Krańcowa 106, 20-320 Lublin

Stały

nie

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 20 do nr 28, Jastrzębia w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 106 do końca, Lotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 10, Pogodna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Puchacza w całości, Sowia w całości.

36

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Słowicza 5, 20-337 Lublin

Stały

tak

ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Grabskiego str. parzysta od nr 12 do końca, Jesienna w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 111 do końca, Pogodna str. parzysta od nr 30 do nr 34, Zimowa w całości.

37

Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19, 20-337 Lublin

Stały

nie

ULICE: Grabskiego str. parzysta od nr 6 do nr 10, Krańcowa str. nieparzysta nr 109, Pogodna str. nieparzysta od nr 9 do nr 19 i str. parzysta od nr 36 do nr 48, Sokola w całości.

38

Szkoła Podstawowa nr 33 im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, ul. Pogodna 19, 20-337 Lublin

Stały

nie

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 30 do nr 44, Grabskiego str. parzysta od nr 2 do nr 4, Krańcowa str. nieparzysta nr 107, Łabędzia w całości.

39

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej, ul. Słowicza 5, 20-336 Lublin

Stały

tak

ULICE: Chemiczna str. nieparzysta od nr 9 do nr 15 i str. parzysta w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 46 do nr 68, Gilowa w całości, Grabskiego str. nieparzysta w całości, Jaskółcza w całości, Ordonówny str. parzysta w całości, Pogodna str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Rolna Osada w całości, Słowicza w całości, Szczygla w całości, Walentynowicz str. parzysta w całości, al. Witosa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 6 do nr 26.

40

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 34, ul. Judyma 2a, 20-718 Lublin

Stały

tak

ULICE: Jacyny-Onyszkiewicza w całości, Jawłowskiego w całości, Klepackiego w całości, Kołaczkowskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 219 do końca, Krwawicza w całości, Lazurowa w całości, Laskowa w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 27 do końca, Liszkowskiego w całości, Piątkowskiego w całości, Piechoty w całości, Raszyńska w całości, Skubiszewskiego w całości, Stelmasiaka w całości, Szczepańskiego w całości, Ślaskiego w całości, Tarninowa w całości, Turczynowicza w całości, Wośki w całości.

41

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a, 20-716 Lublin

Stały

tak

ULICE: Abelarda w całości, Filona w całości, Heloizy w całości, Izoldy w całości, Julii w całości, Juliusza Cezara w całości, Lipniak str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta w całości, Hamleta w całości, Kleopatry w całości, Laury w całości, Nataszy w całości, Ofelii w całości, Oniegina w całości, Orlanda w całości, Otella w całości, Parysa str. parzysta od nr 34 do końca, Poloniusza w całości, Romea w całości, Tatiany w całości, Wojciechowska str. parzysta od nr 66 do końca.

42

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”, ul. Judyma 2a, 20-716 Lublin

Stały

tak

ULICE: Aksini w całości, Beatrycze w całości, Boryny w całości, Cyda w całości, Ditty w całości, Guliwera w całości, Judyma w całości, Kmicica w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 135 do nr 217, Parysa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 32, Rzemieślnicza w całości, Szwejka w całości, Tristana w całości, Wertera w całości, Wokulskiego w całości, Zagłoby w całości.

43

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy SZEROKIE, ul. Nałęczowska 94, 20-831 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bliska w całości, Biskupińska w całości, Dąbrówki w całości, Główna str. nieparzysta od nr 47 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Gnieźnieńska w całości, Krystaliczna w całości, Leszka w całości, Litwiniukowej w całości, Łużyczan w całości, Milczan w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 165 do końca i str. parzysta od nr 42 do końca, Polan w całości, Promienista w całości, Przejrzysta w całości, Pszowian w całości, Słowian w całości, Słupian w całości, Stroma w całości, Św. Wojciecha w całości, Światowida w całości, Świetlista w całości, Urodzajna w całości, Wandy w całości, Wiślan w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wygon w całości, Zakątek w całości, Ziemowita w całości.

44

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 40, ul. Sławin 20, 20-828 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bażantowa w całości, Bobrzan w całości, Bużan w całości, Dąbrowicka w całości, Goplan w całości, Jaśminowa str. nieparzysta od nr 31 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Lędzian w całości, Lubuszan w całości, Morawian w całości, Nałęczowska str. nieparzysta od nr 85 do nr 163, Opolan w całości, Połabian w całości, Siewierzan w całości, Sławin w całości, Sobótki w całości, Strumykowa w całości, Szerokie w całości, Ślężan w całości, Wądolna w całości, Wołynian w całości, Zagonowa w całości.

45

Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bohaterów Monte Cassino str. parzysta od nr 42 do końca, Cieszkowskiego w całości, Farmaceutyczna w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 25 do nr 65, Magierskiego w całości, Morelowa w całości, Morwowa w całości, Nałęczowska str. parzysta od nr 2 do nr 40, Powstania Styczniowego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Przyjacielska w całości, Skromna w całości, Śnieżyńskiego w całości, Wojciechowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Zana str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.

46

Zespół Szkół Elektronicznych, ul. Wojciechowska 38, 20-704 Lublin

Stały

tak

ULICE: Barszczewskiego w całości, Błońskiego w całości, Bogdanowicza w całości, Bohaterów Monte Cassino str. nieparzysta od nr 43 do końca, Borelowskiego w całości, Brzóski w całości, Czarkowskiego w całości, Dubieckiego w całości, Frankowskiego w całości, Hauke-Bosaka w całości, Jankowskiego w całości, Jeziorańskiego w całości, Krajewskiego w całości, al. Kraśnicka str. nieparzysta od nr 67 do nr 133, Kruka w całości, Molickiego w całości, Parady w całości, Paśnikowskiego w całości, Powstania Styczniowego str. parzysta od nr 16 do końca, Pustowójtówny w całości, Rogińskiego w całości, Romanowskiego w całości, Ruckiego w całości, Toczyskiego w całości, Żulińskiego w całości.

47

Szkoła Podstawowa nr 57 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zygmunta Krasińskiego 7, 20-709 Lublin

Stały

tak

ULICE: Balladyny str. nieparzysta w całości, Irydiona w całości, Krasińskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 4 do nr 74, Namysłowskiego w całości, Struga w całości, Zana str. nieparzysta od nr 9 do nr 15.

48

Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Rycerska 9, 20-718 Lublin

Stały

nie

ULICE: Konstantynów w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 76 do nr 112, Pielęgniarek w całości, Szpitalna w całości, Szwoleżerów w całości, Ułanów str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Zwycięska str. nieparzysta od nr 5 do końca.

49

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Juliusza Słowackiego, ul. Balladyny 22, 20-601 Lublin

Stały

tak

ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 12 do końca, Skierki w całości, Wileńska str. nieparzysta od nr 17 do końca, Zana str. parzysta od nr 8 do nr 18.

50

Przedszkole Integracyjne nr 39, ul. Balladyny 14, 20-601 Lublin

Stały

tak

ULICE: Balladyny str. parzysta od nr 2 do nr 10, Wileńska str. nieparzysta od nr 1 do nr 15.

51

Szkoła Podstawowa nr 29 im. Adama Mickiewicza, ul. Wajdeloty 1, 20-604 Lublin

Stały

tak

ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Świtezianka w całości, Wajdeloty str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Wileńska str. parzysta od nr 2 do nr 6.

52

XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego, ul. Wajdeloty 12, 20-604 Lublin

Stały

tak

ULICE: Wajdeloty str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Wileńska str. parzysta od nr 8 do końca, Zana str. parzysta od nr 20 do nr 28.

53

XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego, ul. Wajdeloty 12, 20-604 Lublin

Stały

nie

ULICE: Filaretów str. nieparzysta w całości, Rymwida w całości, Wallenroda w całości, Zana str. parzysta od nr 30 do nr 38.

54

Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka, ul. Grażyny 10, 20-605 Lublin

Stały

nie

ULICE: Grażyny str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Nowogródzka w całości, Pana Tadeusza w całości.

55

Przedszkole nr 47, ul. Mieszka I nr 3, 20-610 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Filaretów str. parzysta w całości, Głęboka str. parzysta od nr 34 do końca, Hryniewieckiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta w całości, Leszka Czarnego w całości, Mieszka I w całości, Piastowska w całości, Urmowskiego w całości.

56

Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją”, ul. Bolesława Chrobrego 18, 20-611 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bolesława Chrobrego str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Bolesława Śmiałego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 56 do końca, Jaworowskiego w całości, Kazimierza Wielkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Lasockiego w całości, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 21 do końca, Sowińskiego str. nieparzysta od nr 15 do końca, Wyczółkowskiego w całości.

57

Zespół Przedszkolny nr 1, ul. Zachodnia 7, 20-620 Lublin

Stały

nie

ULICE: Boczna Siewnej str. parzysta w całości, Chmielewskiego w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 25 do nr 33 i str. parzysta od nr 38 do nr 54, Głęboka str. parzysta od nr 10 do nr 32, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Nowomiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 19, Pszenna str. parzysta w całości, Siewna str. nieparzysta w całości, Słoneczna str. parzysta od nr 10 do końca, Sowińskiego str. parzysta od nr 14 do końca, Zachodnia w całości, Żniwna str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta w całości.

58

Przedszkole Niepubliczne Akademia Poziomkowa w Lublinie, ul. Siewna 20, 20-617 Lublin

Stały

nie

ULICE: Boczna Siewnej str. nieparzysta w całości, Gliniana str. nieparzysta od nr 1 do nr 23 i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Głęboka str. parzysta od nr 2 do nr 8, Letnia w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Poprzeczna w całości, Pszenna str. nieparzysta w całości, Siewna str. parzysta w całości, Słoneczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Żniwna str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.

59

Przedszkole nr 48, ul. Leonarda 15, 20-625 Lublin

Stały

nie

ULICE: Krasińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6, Leonarda w całości, Zana str. nieparzysta od nr 17 do nr 19.

60

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin

Stały

nie

ULICE: Skrzetuskiego str. parzysta od nr 6 do końca, Pana Wołodyjowskiego w całości.

61

Przedszkole nr 46, ul. Pana Wołodyjowskiego 1, 20-627 Lublin

Stały

tak

ULICE: Juranda w całości, Skrzetuskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Zana str. nieparzysta od nr 21 do nr 29.

62

Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin

Stały

tak

ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta w całości, Kaliska w całości, Pana Balcera str. nieparzysta nr 1, Zana str. nieparzysta od nr 31 do nr 43, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta w całości.

63

Przedszkole nr 49, ul. Pana Balcera 11, 20-631 Lublin

Stały

nie

ULICE: Jana Sawy str. nieparzysta od nr 15 do końca, Pana Balcera str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta w całości, Skrzatów w całości, Żarnowiecka str. nieparzysta od nr 5 do końca.

64

Przedszkole nr 57, ul. Ignacego Rzeckiego 12, 20-637 Lublin

Stały

nie

ULICE: Emancypantek w całości, Faraona w całości, Ochockiego w całości, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta w całości, Rzeckiego w całości.

65

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5, ul. Ignacego Rzeckiego 10, 20-637 Lublin

Stały

tak

ULICE: Brzeskiej w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 65 do nr 119, Pozytywistów str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Zana str. nieparzysta od nr 45 do końca.

66

Politechnika Lubelska Wydział Mechaniczny, ul. Nadbystrzycka 36, 20-618 Lublin

Stały

tak

ULICE: Kredowa w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 49 do nr 63 i str. parzysta od nr 10 do nr 120, Nowomiejska str. parzysta w całości, Pielgrzymia w całości, Wapienna w całości, Wigilijna w całości, Zakole w całości, Zana str. parzysta od nr 40 do końca.

67

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29, 20-401 Lublin

Stały

nie

ULICE: Betonowa w całości, Ciepła w całości, Cukrownicza w całości, Dzierżawna str. nieparzysta w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Lubelskiego Lipca 80’ w całości, Piekarska w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Radzikowska w całości, Spółdzielcza w całości, Włościańska w całości.

68

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, ul. Krochmalna 29, 20-401 Lublin

Stały

nie

ULICE: Dzierżawna str. parzysta w całości, Przeskok str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.

69

Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jarosława Dąbrowskiego, al. Józefa Piłsudskiego 26, 20-407 Lublin

Stały

nie

ULICE: 1 Maja str. nieparzysta od nr 1 do nr 33 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Czerniejowska w całości, Fabryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Kościelna nr 1 i str. parzysta w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 26, al. Piłsudskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Plac Bychawski w całości, Słupkowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Al. Zygmuntowskie w całości.

70

„AD-BUD” Sp. z o. o., ul. Gazowa 7/9, 20-406 Lublin

Stały

nie

ULICE: 1 Maja str. nieparzysta od nr 35 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Dworcowa w całości, Gazowa w całości, Kawia w całości, Krochmalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Młyńska w całości, Nadłączna w całości, Plac Dworcowy w całości, Stadionowa w całości, Pocztowa w całości, Widok w całości.

71

Przedszkole nr 85, ul. Onyksowa 8, 20-582 Lublin

Stały

tak

ULICE: Berylowa w całości, Granitowa w całości, Jantarowa str. parzysta w całości, Kryształowa w całości, Onyksowa w całości, Węglinek str. parzysta od nr 82 do końca.

72

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie, ul. Wróbla 37, 20-583 Lublin

Stały

tak

ULICE: Cyrkoniowa w całości, Granatowa w całości, Jantarowa str. nieparzysta w całości, Jaspisowa w całości, Koralowa w całości, Kwarcowa w całości, Węglinek str. parzysta od nr 30 do nr 80 i str. nieparzysta od nr 27 do końca.

73

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Lublinie, ul. Wróbla 37, 20-719 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bełżycka w całości, Czapla w całości, Folwarczna w całości, Gawronia w całości, Gęsia w całości, Gołębia w całości, Jemiołuszki w całości, Kacza w całości, Kogucia w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 136 do końca, Lisia w całości, Łanowa w całości, Orna w całości, Pasterska w całości, Perlicza w całości, Rysia w całości, Sielska w całości, Sołecka w całości, Sójki w całości, Strusia w całości, Szpacza w całości, Uprawna w całości, Węglinek str. parzysta od nr 2 do nr 28 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 25, Wróbla w całości.

74

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14, 20-722 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bydgoska w całości, Kielecka w całości, al. Kraśnicka str. parzysta od nr 114 do nr 134, Łukowska str. nieparzysta od nr 53 do końca i str. parzysta od nr 32 do końca, Małopolska w całości, Mazowiecka w całości, Opolska w całości, Owcza w całości, Roztocze str. nieparzysta w całości, Sandomierska w całości, Szczecińska w całości, Śląska w całości, Warmińska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 82 do końca.

75

Szkoła Podstawowa nr 50 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Roztocze 14, 20-722 Lublin

Stały

tak

ULICE: Białostocka w całości, Bieszczadzka w całości, Gdańska w całości, Kaszubska w całości, Kujawska w całości, Kurpiowska w całości, Łomżyńska w całości, Łowicka w całości, Łukowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 30, Mazurska w całości, Olsztyńska w całości, Orkana str. parzysta od nr 2 do nr 6, Podhalańska w całości, Pomorska w całości, Poznańska w całości, Radomska w całości, Roztocze str. parzysta w całości, Rzeszowska w całości, Urzędowska w całości, Wielkopolska str. nieparzysta od nr 1 do nr 53 i str. parzysta od nr 2 do nr 80, Wrocławska w całości, Zwycięska str. parzysta w całości.

76

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 32, ul. Szaserów 13 - 15, 20-554 Lublin

Stały

tak

ULICE: Hetmańska w całości, Husarska w całości, Ułanów str. parzysta od nr 12 do końca, Zwycięska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.

77

Biuro Obsługi Mieszkańców, ul. Szaserów 13 - 15, 20-553 Lublin

Stały

tak

ULICE: Dragonów w całości, Kawaleryjska w całości, Rycerska w całości, Szaserów w całości.

78

Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Rycerska 9, 20-552 Lublin

Stały

nie

ULICA: Herbowa w całości

79

Przedszkole nr 69, ul. Dziewanny 19, 20-539 Lublin

Stały

nie

ULICE: Armii Krajowej w całości, Dziewanny w całości, Ruciana w całości, Stokrotki str. parzysta w całości

80

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Króla Jana III Sobieskiego, ul. Biedronki 13, 20-543 Lublin

Stały

nie

ULICE: Kaczeńcowa w całości, Orkana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 8 do końca.

81

Zespół Szkół nr 10, ul. Biedronki 13, 20-543 Lublin

Stały

nie

ULICE: Biedronki w całości, Tatarakowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Wiklinowa w całości.

82

Przedszkole nr 31, ul. Tymiankowa 60, 20-542 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bociania w całości, Tatarakowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Tymiankowa w całości.

83

Przedszkole nr 72, ul. Różana 9, 20-538 Lublin

Stały

nie

ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Stokrotki str. nieparzysta w całości.

84

Dom Kultury „Ruta”, ul. Różana 8, 20-538 Lublin

Stały

nie

ULICE: Różana str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jutrzenki str. nieparzysta w całości, Sasankowa w całości.

85

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, ul. Radości 13, 20-538 Lublin

Stały

tak

ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 9 do końca, Jutrzenki str. parzysta w całości, Matki Teresy z Kalkuty w całości, Watykańska w całości.

86

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej, ul. Radości 13, 20-530 Lublin

Stały

tak

ULICE: Fantastyczna w całości, al. Marzeń w całości, Sympatyczna str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca.

87

Przedszkole nr 77, ul. Radości 8, 20-530 Lublin

Stały

nie

ULICE: Gościnna w całości, Radości str. parzysta w całości, Romantyczna str. nieparzysta w całości, Sympatyczna str. parzysta od nr 2 do nr 8.

88

Przedszkole nr 73, ul. Uśmiechu 5, 20-534 Lublin

Stały

tak

ULICE: Jana Pawła II str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 121 do nr 149 i str. parzysta od nr 122 do nr 144, Przedwiośnie w całości, Przytulna w całości, Radości str. nieparzysta w całości, Romantyczna str. parzysta w całości, Szczęśliwa w całości, Uśmiechu w całości.

89

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22, 20-576 Lublin

Stały

tak

ULICE: Agatowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 7 do końca.

90

Niepubliczne Przedszkole Językowe „BURSZTYNEK”, ul. Bursztynowa 3a, 20-576 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Nefrytowa w całości.

91

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 35, ul. Bursztynowa 20, 20-574 Lublin

Stały

tak

ULICE: Perłowa w całości, Szafirowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Turkusowa w całości.

92

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22, 20-577 Lublin

Stały

tak

ULICE: Ametystowa w całości, Brylantowa w całości, Bursztynowa str. nieparzysta od nr 9 do nr 13, Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195M, Opalowa w całości, Szafirowa str. parzysta od nr 8 do końca.

93

Przedszkole Nr 63, ul. Szmaragdowa 22, 20-570 Lublin

Stały

nie

ULICA: Szmaragdowa w całości.

94

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22, 20-576 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bursztynowa str. parzysta od nr 16 do końca, Rubinowa w całości.

95

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II, ul. Bursztynowa 22, 20-576 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bursztynowa str. nieparzysta od nr 15 do końca, Topazowa w całości.

96

Przedszkole nr 81, ul. Wyżynna 10, 20-560 Lublin

Stały

tak

ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta nr 195U i 195W, Na Stoku w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości.

97

Administracja SM „WĘGLINEK”, ul. Wyżynna 19/1, 20-560 Lublin

Stały

nie

ULICE: Turniowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 11 do nr 43.

98

Przedszkole Prywatne „Lubelskie Skrzaty”, ul. Nadbystrzycka 162, 20-506 Lublin

Stały

tak

ULICE: Nadbystrzycka str. nieparzysta od nr 151 do nr 195F i nr 195Z i str. parzysta od nr 146 do końca, Szczytowa w całości, Wąwozowa w całości, Wyżynna str. nieparzysta od nr 1 do nr 9.

99

Społeczna Szkoła Podstawowa im. Sebastiana Fabiana Klonowica, al. Warszawska 94, 20-824 Lublin

Stały

tak

ULICE: Agronomiczna w całości, Deszczowa w całości, Gajowa w całości, Główna str. nieparzysta od nr 1 do nr 45 i str. parzysta od nr 2 do nr 34, Gojawiczyńskiej w całości, Jabłoniowa w całości, Jodłowa w całości, Kmieca w całości, Liliowa w całości, Mgielna w całości, Modrzejewskiej w całości, Motylowa w całości, Olszynowa w całości, Osikowa w całości, Platanowa w całości, Sempołowskiej w całości, Skalista w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta nr 2, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 25 i str. parzysta od nr 2 do nr 48, Słonecznikowa w całości, Tulipanowa w całości, Świerkowa str. parzysta w całości, Urocza w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 75 do nr 107 i str. parzysta od nr 80 do końca, Wiosenna w całości, Wodna w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 73 i str. parzysta od nr 2 do nr 20.

100

Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”, ul. Zbożowa 22a, 20-827 Lublin

Stały

tak

ULICE: Araszkiewicza w całości, Chabrowa w całości, Ciepielewskiego w całości, Dzbenin w całości, Fiołkowa w całości, Gruszkowa w całości, Irysowa w całości, Jaworskiego w całości, Jemiołowa w całości, Kameliowa w całości, Kąkolowa w całości, Kleinera w całości, Kłosowa w całości, Korzenna w całości, Kwiatów Polnych w całości, Lawendowa w całości, Lisa w całości, Macierzanki w całości, Mieczykowa w całości, Papiewskiej w całości, Rozmarynowa w całości, Serwaczyńskiego w całości, Skowronkowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Sławinkowska str. nieparzysta od nr 27 do końca i str. parzysta od nr 50 do końca, Szafranowa w całości, Świerkowa str. nieparzysta w całości, al. Warszawska str. nieparzysta od nr 109 do końca, Zapolskiej w całości, Zbożowa str. nieparzysta od nr 75 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Zielna w całości, Ziółkowskiego w całości.

101

Zespół Szkół nr 12 – Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy Sławin, ul. Sławinkowska 50, 20-810 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bartnicza w całości, Bogdanówka w całości, Kasztelańska w całości, Limbowa w całości, Relaksowa str. parzysta od nr 2 do nr 16 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 11, Tarasowa str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 7 do końca.

102

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 38, ul. Relaksowa 25, 20-819 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bohaterów Września w całości, Kwitnąca w całości, Pejzażowa w całości, Poligonowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Rajska w całości, Relaksowa str. parzysta od nr 18 do końca i str. nieparzysta od nr 13 do końca, Sendlerowej w całości, Wędrowna w całości, Zielone Wzgórze w całości.

103

Zespół Szkół nr 12, ul. Sławinkowska 50, 20-819 Lublin

Stały

tak

ULICE: Altanowa w całości, Ducha w całości, Kaskadowa w całości, Mineralna w całości, Nowickiego w całości, Pergolowa w całości, Poligonowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Północna str. nieparzysta od nr 123 do końca, Sławinek w całości, Skryta w całości, Tarasowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5, Willowa w całości, Zdrojowa w całości.

104

Administracja Osiedla im. Karola Szymanowskiego, ul. Harnasie 11, 20-857 Lublin

Stały

nie

ULICE: Baletowa w całości, Barcickiego w całości, Bołbotta w całości, Dereckiego w całości, Gołębiewskiego w całości, Halickiego w całości, Harnasie str. nieparzysta od nr 1 do nr 7, Koncertowa str. nieparzysta od nr 21 do nr 25 i str. parzysta od nr 4 do końca, Króla Rogera w całości, Melomanów w całości, Noskowskiego w całości, Operowa w całości, Raginisa w całości, Staczyńskiego w całości, Zelwerowicza w całości.

105

Spółdzielnia Budowlano–Mieszkaniowa „CHOINY”, ul. Gorczańska 2, 20-868 Lublin

Stały

nie

ULICE: Beskidzka w całości, Bursaki str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Ceramiczna w całości, Choiny str. nieparzysta od nr 45 do końca i str. parzysta w całości, Dłotlice w całości, Do Dysa w całości, Drukarska w całości, Garncarska w całości, Gorczańska w całości, Izerska w całości, Jurajska w całości, Karkonoska w całości, Karpacka w całości, Kupiecka w całości, Kwietniowa w całości, Nasutowska w całości, Pienińska w całości, Rapackiego w całości, Sądecka w całości, Sierpniowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 44 do końca, Stefczyka w całości, Sudecka w całości, Świętokrzyska w całości, Transportowa w całości, Związkowa str. nieparzysta w całości, Żywiecka w całości.

106

Przedszkole nr 37, ul. Zakopiańska 3, 20-858 Lublin

Stały

nie

ULICE: Harnasie str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 27 do końca, Zakopiańska w całości.

107

Przedszkole nr 76, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 12, 20-860 Lublin

Stały

nie

ULICE: Choiny str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Paderewskiego w całości.

108

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5, 20-861 Lublin

Stały

tak

ULICE: Leszetyckiego w całości, Szpinalskiego w całości.

109

Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego, ul. Józefa Śliwińskiego 5, 20-861 Lublin

Stały

tak

ULICE: Sztompki w całości, Szwajcarska w całości, Śliwińskiego w całości, Tatrzańska w całości.

110

Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, ul. Poturzyńska 2, 20-853 Lublin

Stały

tak

ULICE: Koncertowa str. nieparzysta nr 19, Paryska w całości, Poturzyńska w całości, Symfoniczna w całości, Żelazowej Woli str. nieparzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca.

111

Przedszkole nr 75, ul. Żelazowej Woli 24, 20-853 Lublin

Stały

tak

ULICE: al. Kompozytorów Polskich w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 11 do nr 17, Żelazowej Woli str. parzysta w całości, Żywnego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.

112

Szkoła Podstawowa nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Ireny Kosmowskiej 3, 20-815 Lublin

Stały

nie

ULICE: Arnsztajnowej w całości, Dudzińskiego w całości, Iglatowskiego w całości, Koncertowa str. parzysta nr 2, Kosmowskiej str. nieparzysta od nr 3 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kurantowa w całości, Leśmiana w całości, Partyzantów w całości, Skołuby w całości, Solarza w całości, Czaplińskiego w całości.

113

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka, ul. Smyczkowa 3, 20-844 Lublin

Stały

nie

ULICE: Kaprysowa w całości, Koncertowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Legendy w całości, Skrzypcowa w całości.

114

Przedszkole z Oddziałem Integracyjnym nr 70 w Lublinie, ul. Smyczkowa 2, 20-844 Lublin

Stały

nie

ULICE: Braci Wieniawskich w całości, Smyczkowa w całości.

115

Przedszkole nr 2, ul. Lawinowa 7, 20-864 Lublin

Stały

tak

ULICE: Górska w całości, Kameralna w całości, Lawinowa w całości.

116

Przedszkole Specjalne nr 11, ul. Młodej Polski 30, 20-863 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bursaki str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Chodźki str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Czapskiego w całości, Fieldorfa w całości, Kisielewskiego w całości, Mackiewicza w całości, Młodej Polski w całości, Pileckiego w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. parzysta od nr 24 do nr 42, Techniczna w całości, Związkowa str. parzysta w całości.

117

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 29, ul. Jana Kiepury 5, 20-838 Lublin

Stały

nie

ULICE: Kiepury str. parzysta w całości, Kosmowskiej str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta nr 2, Północna str. nieparzysta od nr 83 do nr 121 i str. parzysta od nr 64 do końca, Rogowskiego w całości.

118

Przedszkole nr 56, ul. Kurantowa 3, 20-836 Lublin

Stały

tak

ULICE: Chęcińskiego w całości, Kiepury str. nieparzysta w całości, Prząśniczki w całości.

119

Przedszkole nr 58, ul. Radzyńska 16, 20-850 Lublin

Stały

tak

ULICE: Lipińskiego w całości, Północna str. nieparzysta od nr 57 do nr 81 i str. parzysta od nr 40 do nr 62, al. Solidarności w całości.

120

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5, 20-850 Lublin

Stały

tak

ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Radzyńska w całości.

121

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta, ul. Radzyńska 5, 20-850 Lublin

Stały

tak

ULICE: Paganiniego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 10.

122

Specjalistyka Czechów Sp. z o. o., al. Kompozytorów Polskich 8a, 20-848 Lublin

Stały

tak

ULICE: Nowowiejskiego w całości, Oratoryjna w całości, Północna str. nieparzysta od nr 17 do nr 55.

123

Spółdzielnia Mieszkaniowa „RUDNIK”, ul. Nowowiejskiego 6, 20-880 Lublin

Stały

nie

ULICE: Milenijna w całości, Organowa w całości, Szeligowskiego w całości.

124

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65, 20-147 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bluszczowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Cynamonowa w całości, Daliowa w całości, Dębowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta w całości, Goździkowa w całości, Hałasa w całości, Jałowcowa w całości, Kerstena w całości, Konwaliowa w całości, Kosynierów w całości, Laurowa w całości, Łokuciewskich w całości, Majerankowa w całości, Malwowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Papierkowskiego w całości, Pelczarskiej w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 89 do końca, Szewczyk w całości, Zgorzelskiego w całości, Ziemiańska w całości, Zwolskiego w całości.

125

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Wólce, ul. Turystyczna 132, 20-230 Lublin

Stały

nie

ULICE: Grodzickiego w całości, Lipeckiego w całości, Łysakowska w całości, Naftowa w całości, Pliszczyńska w całości, Torowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 50 do końca, Wiertnicza w całości, Zabytkowa w całości, Zagrodna w całości.

126

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, al. Spółdzielczości Pracy 65, 20-147 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bielskiego w całości, Bluszczowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Cyprysowa w całości, Czumy w całości, Jagodowa str. nieparzysta w całości, Jamrożka w całości, Sekutowicza w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 65 do nr 87, Strzembosza w całości, Strzeszewskiego w całości.

127

Budynek parafii rzymsko-katolickiej pw. św. Antoniego Padewskiego, ul. Kasztanowa 1, 20-138 Lublin

Stały

nie

ULICE: Brzozowa w całości, Czernicowa w całości, Daktylowa w całości, Dereniowa w całości, Dożynkowa str. nieparzysta od nr 41 do końca, Forsycjowa w całości, Jeżynowa w całości, Kasztanowa str. parzysta w całości, Kłopotowskiego w całości, Kminkowa w całości, Lubczykowa w całości, Migdałowa w całości, Modrzewiowa w całości, Nagietkowa w całości, Narcyzowa str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta w całości, Nasturcjowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 15 do końca, Orzechowa w całości, Palmowa w całości, Paprociowa w całości, Peoniowa w całości, Pigwowa w całości, Pistacjowa w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 66 do końca, Sekwojowa w całości, Szarotkowa w całości, Świdnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta w całości, Torowa str. parzysta od nr 2 do nr 48, Trześniowska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 36 do końca, Wawrzynowa w całości, Żonkilowa w całości, Żurawinowa w całości.

128

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, ul. Hiacyntowa 69, 20-143 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bazylianówka str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Magnoliowa str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mariańska w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 45 do nr 63, Węglarza w całości.

129

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza, ul. Hiacyntowa 69, 20-143 Lublin

Stały

tak

ULICE: Agrestowa w całości, al. Andersa w całości, Aroniowa w całości, Bazylianówka str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Berberysowa w całości, Borówkowa w całości, Brzoskwiniowa w całości, Budrysów w całości, Cedrowa w całości, Dolińskiego str. parzysta w całości, Dymowskiego w całości, Fałata w całości, Hiacyntowa w całości, Jagodowa str. parzysta w całości, Kalinowa w całości, Łubinowa w całości, Magnoliowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 6 do końca, Mirtowa w całości, Morzyckiej w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 21 i str. parzysta od nr 2 do nr 20 , PCK w całości, Petrykiewicza w całości, Porzeczkowa w całości, Rezedowa w całości, al. Spółdzielczości Pracy str. nieparzysta od nr 1 do nr 43, Storczykowa w całości, Szymanowskiego w całości, Św. Magdaleny w całości, Truskawkowa w całości, Unicka str. parzysta od nr 2 do nr 4, Walecznych str. parzysta od nr 6 do końca, Wiejska str. nieparzysta od nr 1 do nr 69, Wiktoryn w całości, Zagrobskiej w całości.

130

Niepubliczne Przedszkole „Krasnal 2”, ul. Owocowa 6, 20-140 Lublin

Stały

nie

ULICE: Barwinkowa w całości, Bratkowa w całości, Dworska w całości, Jarzębinowa w całości, Jaworowa w całości, Koryznowej str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Kruszynowa w całości, Ludowa w całości, Malinowa w całości, Oliwkowa w całości, Owocowa w całości, Ponikwoda w całości, Poziomkowa w całości, Prosta w całości, Przejazd w całości, Przelot w całości, Rudnicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 64, Rumiankowa w całości, Sportowa w całości, Śliwkowa w całości, Trześniowska str. parzysta od nr 2 do nr 34, Ustronie w całości, Walecznych str. nieparzysta od nr 11 do końca, Wiejska str. parzysta w całości, Wielka w całości, Wiśniowa w całości, Zakręt w całości.

131

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6a, 20-137 Lublin

Stały

tak

ULICE: Koryznowej str. parzysta od nr 2 do nr 6, Malczewskiego w całości, Pankiewicza str. nieparzysta od nr 23 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Walecznych str. nieparzysta nr 9, Wiejska str. nieparzysta od nr 71 do końca.

132

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6a, 20-247 Lublin

Stały

nie

ULICE: Koryznowej str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Niepodległości str. parzysta od nr 26 do końca, Trześniowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Tumidajskiego str. parzysta od nr 2 do nr 6.

133

Przedszkole nr 59, ul. Niepodległości 12a, 20-246 Lublin

Stały

nie

ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 14 do nr 24, Tumidajskiego str. parzysta od nr 8 do nr 16.

134

Administracja Osiedla „NIEPODLEGŁOŚCI”, ul. Kazimierza Tumidajskiego 24, 20-247 Lublin

Stały

tak

ULICE: Niepodległości str. parzysta od nr 2 do nr 12, Tumidajskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 18 do końca.

135

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6a, 20-246 Lublin

Stały

nie

ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Krokusowa w całości, Niepodległości str. nieparzysta od nr 1 do nr 13, Świdnicka str. nieparzysta od nr 9 do końca, Winogronowa w całości, Wrzosowa w całości, Zawilcowa w całości

136

RSM MOTOR, ul. Ignacego Daszyńskiego 4, 20-250 Lublin

Stały

tak

ULICE: Daszyńskiego w całości, Kasztanowa str. nieparzysta w całości.

137

Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie, ul. Lwowska 28, 20-128 Lublin

Stały

nie

ULICE: Dolińskiego str. nieparzysta w całości, Kuronia w całości, Lwowska str. parzysta nr 12 i od nr 22 do końca, Unicka str. parzysta od nr 6 do końca, Walecznych str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4.

138

Przedszkole nr 13, ul. Stefana Okrzei 9, 20-138 Lublin

Stały

nie

ULICA: Okrzei w całości.

139

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy KALINOWSZCZYZNA, ul. Franciszka Kleeberga 12a, 20-243 Lublin

Stały

nie

ULICE: Kleeberga str. parzysta w całości, Rückemana w całości, Wołyńska w całości.

140

Przedszkole nr 50, ul. Podzamcze 7a, 20-126 Lublin

Stały

nie

ULICE: Białkowska Góra w całości, Działkowa w całości, Floriańska w całości, Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 1 do nr 35 i str. parzysta od nr 14 do nr 44, Lwowska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3 i str. parzysta od nr 2 do nr 10 i od nr 14 do nr 20, Niska w całości, Podzamcze str. nieparzysta w całości, Sienna w całości.

141

Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Stanisława Reymonta, ul. Lwowska 11, 20-128 Lublin

Stały

tak

ULICE: Dembowskiego w całości, Kalinowszczyzna str. parzysta od nr 8 do nr 12, Krzemieniecka w całości, Lwowska str. nieparzysta od nr 5 do końca.

142

Przedszkole nr 52, ul. Józefa Kustronia 10, 20-241 Lublin

Stały

nie

ULICE: Kiwerskiego w całości, Kustronia w całości.

143

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza, ul. Kalinowszczyzna 70, 20-201 Lublin

Stały

nie

ULICE: Kalinowszczyzna str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Kleeberga str. nieparzysta w całości, Okólna w całości, Słomiany Rynek w całości, Tatarska w całości, Towarowa w całości.

144

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1, 20-215 Lublin

Stały

nie

ULICE: Azaliowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Gospodarcza str. nieparzysta od nr 25 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Graffa w całości, Kresowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 69 do końca i str. parzysta od nr 76 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta nr 1, Montażowa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 10 do końca, Motorowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Odlewnicza str. parzysta nr 2, Turystyczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 44, Zimna w całości.

145

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Przyjaźni 12, 20-314 Lublin

Stały

tak

ULICE: Łęczyńska str. parzysta od nr 60 do nr 74, Przyjaźni str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 14.

146

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Przyjaźni 12, 20-314 Lublin

Stały

tak

ULICA: Przyjaźni str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca.

147

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Kresowa 1, 20-215 Lublin

Stały

nie

ULICE: Łęczyńska str. nieparzysta od nr 63 do nr 67, Odlewnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 4 do końca.

148

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy TATARY, ul. Gospodarcza 32, 20-213 Lublin

Stały

tak

ULICE: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 19 do nr 23 i str. parzysta od nr 28 do nr 32, Kresowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 16 do końca, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 3 do nr 5, Montażowa str. parzysta od nr 2 do nr 8, Motorowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 8.

149

Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie, ul. Gospodarcza 18, 20-213 Lublin

Stały

tak

ULICA: Gospodarcza str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 10 do nr 26.

150

Przedszkole nr 44, ul. Maszynowa 6, 20-218 Lublin

Stały

nie

ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 2 do nr 12, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 57 do nr 61.

151

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessori, ul. Maszynowa 2, 20-218 Lublin

Stały

nie

ULICE: Hutnicza str. parzysta od nr 14 do nr 24, Maszynowa w całości.

152

Filia DDK „Bronowice” Pracownia Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28a, 20-218 Lublin

Stały

tak

ULICE: Gospodarcza str. parzysta od nr 2 do nr 8, Hutnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Krzemionki w całości, Łęczyńska str. nieparzysta od nr 41 do nr 55, Mieszczańska str. parzysta w całości.

153

Ośrodek Medyczny DMP Sp. z o. o., ul. Projektowa 5, 20-209 Lublin

Stały

tak

ULICE: Blacharska w całości, Frezerów w całości, Konstruktorów w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 7 do nr 9 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Narzędziowa w całości, Projektowa w całości, Resorowa w całości, Ślusarska w całości, Tokarska w całości.

154

Szkoła Podstawowa nr 48 im. Józefa Piłsudskiego, ul. Jana Kasprowicza 112, 20-232 Lublin

Stały

tak

ULICE: Biskupie w całości, Bławatkowa w całości, Dojazdowa w całości, Dziubińskiej w całości, Grygowej str. parzysta od nr 2 do nr 22 i str. nieparzysta od nr 1 do nr 9, Hajdowska w całości, Jakubowicka w całości, Jarmarczna w całości, Kasprowicza w całości, Kijańska w całości, Łagiewnicka w całości, Łuszczowska w całości, Mełgiewska str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Metalurgiczna w całości, Turystyczna str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 46 do końca, Tyszowiecka w całości, Zadębie w całości, Zawieprzycka w całości.

155

Przedszkole nr 84, ul. Zygmunta Augusta 28, 20-283 Lublin

Stały

tak

ULICE: Banacha w całości, Braci Krausse w całości, Chemiczna str. nieparzysta od nr 17 do końca, Dobrzańskiego w całości, Droga Męczenników Majdanka str. parzysta od nr 70 do nr 94, Felin w całości, Grenadierów w całości, Grygowej str. parzysta od nr 24 do końca i str. nieparzysta od nr 11 do końca, Hessa w całości, Moritza w całości, Ordonówny str. nieparzysta w całości, Pancerniaków w całości, Plewińskiego w całości, Rataja w całości, Spiessa w całości, Vetterów w całości, Walentynowicz str. nieparzysta w całości.

156

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11, 20-281 Lublin

Stały

tak

ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta w całości, Krępiecka w całości, Królowej Jadwigi w całości, Władysława Jagiełły str. parzysta od nr 20 do końca, al. Witosa str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca.

157

Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej, ul. Władysława Jagiełły 11, 20-281 Lublin

Stały

tak

ULICE: Doświadczalna str. nieparzysta od nr 1 do nr 15, Władysława Jagiełły str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Wylotowa w całości.

158

Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego Filia nr 36, ul. Zygmunta Augusta 15, 20-283 Lublin

Stały

tak

ULICE: Józefa Franczaka „Lalka” str. parzysta w całości i str. nieparzysta od nr 35 do końca, Kazimierza Jagiellończyka w całości, Królowej Bony w całości, Władysława Warneńczyka w całości, Zygmunta Augusta w całości, Zygmunta Starego w całości.

159

Rodzinny Ogród Działkowy „Słonecznik”, ul. Rąblowska 13, 20-509 Lublin

Stały

nie

ULICE: Janowska w całości, Koło w całości, Lipska w całości, Parczewska w całości, Pod Gajem w całości, Rąblowska w całości, Stary Gaj w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 2 do nr 8.

160

Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów, ul. Krężnicka 156, 20-518 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bór w całości, Bryńskiego w całości, Cienista w całości, Grzybowa w całości, al. Stanisława Jasińskiego w całości, Krężnicka w całości, Ku Słońcu w całości, Kukułcza w całości, Letniskowa w całości, Łąkowa w całości, Marzanny w całości, Modra w całości, Mrówcza w całości, Nad Zalewem w całości, Niezapominajki w całości, Nizinna w całości, Osmolicka w całości, Pasieczna w całości, Poranna w całości, Prawiednicka w całości, Pszczela w całości, Ptasia w całości, Rosy w całości, Roślinna w całości, Sarnia w całości, Świeża w całości, Tęczowa w całości, Zagajnikowa w całości, Ziołowa w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 1 do nr 17.

161

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110, 20-470 Lublin

Stały

nie

ULICE: Budowlana str. parzysta od nr 52 do końca, Ciepłownicza w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Inżynierska w całości, Medalionów w całości, Nałkowskich str. nieparzysta od nr 1 do nr 97 i str. parzysta od nr 2 do nr 94, Przy Bocznicy w całości, Romera str. parzysta od nr 2 do nr 4, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Smoluchowskiego str. nieparzysta w całości, Wrotkowska w całości.

162

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110, 20-470 Lublin

Stały

tak

ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 119 do końca i str. parzysta od nr 124 do nr 248, Romera str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 32 do końca, Wojtyłów w całości.

163

Przedszkole nr 78, ul. Jana Samsonowicza 9, 20-485 Lublin

Stały

nie

ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 99 do nr 109 i str. parzysta od nr 96 do nr 108, Romera str. parzysta od nr 6 do nr 26, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 5 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 6.

164

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110, 20-470 Lublin

Stały

tak

ULICE: Nałkowskich str. nieparzysta od nr 111 do nr 117 i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Romera str. parzysta od nr 28 do nr 30, Samsonowicza str. nieparzysta od nr 19 do nr 35 i str. parzysta od nr 8 do nr 16.

165

Przedszkole nr 66, ul. Jana Samsonowicza 33a, 20-485 Lublin

Stały

nie

ULICA: Samsonowicza str. nieparzysta od nr 37 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca.

166

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110, 20-470 Lublin

Stały

tak

ULICE: Budowlana str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 50, Czekanowskiego w całości, Diamentowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Domeyki w całości, Energetyków w całości, Granata w całości, Olechnowicza w całości, Olszewskiego w całości, Wapowskiego w całości, Węglowa w całości, Wolińskiego w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 53 do końca.

167

Przedszkole nr 87, ul. Jacka Woronieckiego 11, 20-492 Lublin

Stały

tak

ULICE: Fulmana w całości, Nałkowskich str. parzysta od nr 250 do końca, Rodakiewicza w całości, Słomkowskiego w całości, Uhorczaka w całości, Woronieckiego w całości, Zalewskiego w całości, Żeglarska str. parzysta od nr 10 do nr 14.

168

PKP Zakład Linii Kolejowych w Lublinie Sekcja Eksploatacji, ul. Nowy Świat 31a, 20-418 Lublin

Stały

nie

ULICE: Herberta str. nieparzysta od nr 13 do końca, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 15 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Smoluchowskiego str. parzysta w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 1 do nr 3.

169

Budynek dotychczasowego Domu Kultury Kolejarza, ul. Władysława Kunickiego 35, 20-417 Lublin

Stały

nie

ULICE: Chłodna w całości, Chrostowskiej w całości, Dąbrowska w całości, Garbarska str. nieparzysta nr 1 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Kunickiego str. nieparzysta od nr 17 do nr 49 i str. parzysta od nr 28 do nr 114, Leśna str. nieparzysta w całości, Łazienkowska w całości, Nowy Świat str. nieparzysta od nr 1 do nr 13 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Pawia str. nieparzysta od nr 1 do nr 51 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Piaskowa w całości, Pochyła w całości, Próżna w całości, Skośna w całości, Słodowa w całości, Śliska w całości, Wojenna str. parzysta nr 2, Zaciszna w całości.

170

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie, ul. Wyścigowa 31, 20-425 Lublin

Stały

tak

ULICE: Czeska w całości, Kotlarska w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 51 do nr 85, Kwiatowa w całości, Leśna str. parzysta w całości, Nowy Rynek w całości, Oboźna w całości, Piękna w całości, Spacerowa w całości, Wojenna str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Wyścigowa str. nieparzysta w całości.

171

Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego, ul. Władysława Kunickiego 116, 20-436 Lublin

Stały

nie

ULICE: Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 42, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 19 i str. parzysta od nr 2 do nr 24, Koźmiana w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 22, Kraszewskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 36, Kunickiego str. nieparzysta od nr 87 do nr 105 i str. parzysta od nr 116 do nr 154, Matejki str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 31 do nr 53, Mireckiego w całości, Morsztynów w całości, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 41 i str. parzysta od nr 2 do nr 6, Orzechowskiego w całości, Pruszyńskiego w całości, Reymonta w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Stanisławskiej w całości, Szańcowa w całości, Ściegiennego w całości, Wyścigowa str. parzysta w całości, Zabłockiego w całości, Żeromskiego w całości.

172

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bagatela w całości, Biernata z Lublina w całości, Chełmońskiego w całości, Dunikowskiego str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 44 do końca, Kononowicza w całości, Kopernika w całości, Kraszewskiego str. parzysta od nr 38 do końca, Kunickiego str. nieparzysta od nr 107 do nr 143, Matejki str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 55 do końca i str. parzysta od nr 34 do końca, Morcinka w całości, Przybylskiego str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Pułaskiego w całości, Słowackiego str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83 i str. parzysta od nr 2 do nr 88, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 1 do nr 27.

173

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980, ul. Róży Wiatrów 9, 20-468 Lublin

Stały

nie

ULICE: Błękitna w całości, Herberta str. parzysta od nr 16 do końca, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Róży Wiatrów w całości, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 41 do nr 51.

174

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980, ul. Róży Wiatrów 9, 20-468 Lublin

Stały

nie

ULICE: Herberta str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 14, Młodzieżowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Przybylskiego str. parzysta od nr 20 do końca, Zemborzycka str. nieparzysta od nr 29 do nr 39.

175

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24, 20-433 Lublin

Stały

tak

ULICE: Boya-Żeleńskiego w całości, Brata Alberta w całości, Głuska str. parzysta od nr 2 do nr 14, Jezierskiego w całości, Klukowskiego w całości, Kochanowskiego str. nieparzysta od nr 21 do końca i str. parzysta od nr 26 do końca, Kuncewiczowej w całości, Kunickiego str. parzysta od nr 156 do końca, Maczka w całości, Makuszyńskiego w całości, Mickiewicza str. parzysta od nr 22 do nr 32, Nadrzeczna str. nieparzysta od nr 43 do końca i str. parzysta od nr 8 do końca, Oczki w całości, Orzeszkowej w całości, Reja str. nieparzysta od nr 1 do nr 17 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Rejtana w całości, Sterna w całości, Szaniawskiego w całości, Tuwima w całości, Wadowskiego w całości, Wałowa w całości, Wita Stwosza w całości, Zegadłowicza w całości.

176

VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, ul. Adama Mickiewicza 36, 20-466 Lublin

Stały

nie

ULICE: Bandtkich w całości, Dziesiąta w całości, Jachowicza w całości, Korzeniowskiego w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 145 do nr 181, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 15 i str. parzysta od nr 2 do nr 18, Mochnackiego w całości, Moniuszki w całości, Pawłowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 61 i str. parzysta od nr 2 do nr 56, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 28, Śniadeckiego w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 90 do nr 108, Traugutta w całości, Wyspiańskiego w całości, Zemborzycka str. parzysta od nr 2 do nr 42.

177

Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ, ul. Abramowicka 2, 20-442 Lublin

Stały

tak

ULICE: Broniewskiego w całości, Fredry w całości, Gałczyńskiego w całości, Korczaka w całości, Kunickiego str. nieparzysta od nr 183 do końca, Łukasińskiego str. nieparzysta od nr 17 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Pawłowa str. nieparzysta od nr 63 do końca i str. parzysta od nr 58 do końca, Reja str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 22 do końca, Siemiradzkiego str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 30 do końca, Sienkiewicza w całości, Sierpińskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 83, Staffa str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 2 do nr 82, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 46.

178

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki, ul. Zemborzycka 82, 20-445 Lublin

Stały

nie

ULICE: Brodowskiego w całości, Czartoryskiej w całości, Daniłowskiego w całości, Glińskiego w całości, Gralewskiego w całości, Kniaźnina w całości, Lema w całości, Łobodowskiego w całości, Makowa str. nieparzysta w całości, Południowa w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 52 do końca i str. nieparzysta od nr 85 do końca, Stachury w całości, Staffa str. parzysta od nr 84 do końca, Świętochowskiego str. nieparzysta od nr 85 do końca i str. parzysta od nr 110 do nr 122, Zemborzycka str. parzysta od nr 44 do końca, Żeglarska str. parzysta od nr 16 do końca.

179

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienienia od Alkoholu i Współuzależnienia, ul. Abramowicka 4b, 20-442 Lublin

Stały

nie

ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 1 do nr 31 i str. parzysta od nr 2 do nr 8, Brezy w całości, Dygasińskiego w całości, Gierymskiego w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 1 do nr 3, Iwaszkiewicza w całości, Jastruna w całości, Kolberga w całości, Konarskiego w całości, Kwiecińskiego w całości, Michałowskiego w całości, Nasienna w całości, Orłowskiego w całości, Pocka w całości, Porazińskiej w całości, Sieroszewskiego w całości, Sierpińskiego str. parzysta od nr 2 do nr 50, Szelburg-Zarembiny w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 124 do nr 130, Zamenhofa str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 48 do końca.

180

Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego, ul. Długa 6, 20-346 Lublin

Stały

nie

ULICE: Akacjowa w całości, Bukowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 16, Czereśniowa w całości, Długa str. nieparzysta od nr 1 do nr 11 i str. parzysta od nr 2 do nr 58, Dobra w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 1 do nr 23, Elektryczna str. nieparzysta od nr 1 do nr 39 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Fabryczna str. nieparzysta od nr 11 do końca, Garbarska str. nieparzysta od nr 19 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 11 do końca i str. parzysta od nr 4 do końca, Kościelna str. nieparzysta od nr 3 do końca, Lotnicza str. nieparzysta od nr 9 do końca, Pawia str. parzysta od nr 76 do końca, Równa w całości, Smolna w całości, Startowa w całości, Topolowa str. nieparzysta od nr 9 do końca i str. parzysta od nr 6 do końca, Wirowa w całości, Wolska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca.

181

Przedszkole nr 7, ul. Elektryczna 12, 20-349 Lublin

Stały

nie

ULICE: Długa str. nieparzysta od nr 13 do nr 85, Garbarska str. nieparzysta od nr 3 do nr 17, Kamienna w całości, Krańcowa str. parzysta od nr 24 do nr 62, Kręta w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 53 do nr 73 i str. parzysta od nr 44 do nr 74, Przesmyk w całości, Rozstajna w całości, Sosnowa w całości, Stalowa w całości, Sucha w całości, Wspólna w całości, Źródlana w całości, Żelazna str. nieparzysta od nr 1 do nr 105 i str. parzysta od nr 2 do nr 88.

182

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51, 20-349 Lublin

Stały

tak

ULICE: Bukowa str. nieparzysta od nr 13 do końca i str. parzysta od nr 18 do końca, Długa str. parzysta od nr 60 do nr 84, Krańcowa str. parzysta od nr 64 do nr 80, Olchowa w całości, Pawia str. nieparzysta od nr 75 do końca.

183

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Pawła II, ul. Elektryczna 51, 20-349 Lublin

Stały

tak

ULICE: Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 25 do nr 45, Elektryczna str. nieparzysta od nr 41 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Jesionowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 9 i str. parzysta nr 2, Krańcowa str. parzysta od nr 82 do nr 104, Lotnicza str. parzysta od nr 12 do końca, Topolowa str. nieparzysta od nr 1 do nr 7 i str. parzysta od nr 2 do nr 4, Wierzbowa w całości.

184

Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 2, 20-362 Lublin

Stały

tak

ULICE: Asnyka w całości, Bogusławskiego w całości, Długa str. nieparzysta od nr 87 do końca i str. parzysta od nr 86 do końca, Grochowskiego w całości, Krasickiego w całości, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 1 do nr 47 i str. parzysta od nr 2 do nr 86, Kossaka w całości, Krańcowa str. nieparzysta od nr 13 do nr 89, Robotnicza str. parzysta od nr 2 do nr 24, Przerwy-Tetmajera str. nieparzysta w całości, Wilcza str. parzysta od nr 2 do nr 66, Żelazna str. parzysta od nr 90 do końca i str. nieparzysta od nr 107 do końca, Żurawia w całości.

185

Kolegium Pracowników Służb Społecznych, ul. Sulisławicka 7, 20-360 Lublin

Stały

tak

ULICE: Cmentarna w całości, Droga Męczenników Majdanka str. nieparzysta od nr 47 do końca, Dulęby w całości, Józefa Franczaka „Lalka” str. nieparzysta od nr 1 do nr 33, Kosmonautów str. nieparzysta od nr 49 do końca i str. parzysta od nr 88 do końca, Krańcowa str. nieparzysta od nr 91 do nr 105, Niemcewicza w całości, Przerwy-Tetmajera str. parzysta w całości, Skalskiego w całości, Sulisławicka w całości, Urbanowicza w całości, Wilcza str. parzysta od nr 68 do końca, Żmichowskiej w całości.

186

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kochanowskiego, ul. Adama Mickiewicza 24, 20-433 Lublin

Stały

nie

ULICE: 11 Listopada w całości, Cholewy w całości, Dmowskiego w całości, Głuska str. parzysta od nr 16 do nr 18, Grunwaldzka w całości, Hallera w całości, Hubalczyków w całości, Kutrzeby w całości, Kwiatkowskiego w całości, Mickiewicza str. nieparzysta od nr 1 do nr 29 i str. parzysta od nr 2 do nr 20, Mikołajczyka w całości, Obrońców Lublina w całości, Okulickiego w całości, Orląt Lwowskich w całości, Pajdowskiego w całości, Piskora w całości, Powstańców Warszawy w całości, Raczkiewicza w całości, Raczyńskiego w całości, Robotnicza str. nieparzysta w całości i str. parzysta od nr 26 do końca, Roweckiego w całości, Skrzynicka w całości, Sokolniki w całości, Sybiraków w całości, Wilcza str. nieparzysta w całości, Wyzwolenia w całości.

187

Siedziba Rady i Zarządu Dzielnicy ABRAMOWICE, ul. Abramowicka 122, 20-391 Lublin

Stały

tak

ULICE: Abramowicka str. nieparzysta od nr 33 do końca i str. parzysta od nr 10 do końca, Barwna w całości, Klonowica w całości, Makowa str. parzysta w całości, Odległa w całości, Podleśna w całości, Powojowa w całości, Sadowa w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 1 do nr 5 i str. parzysta od nr 2 do nr 10, Szymonowica w całości, Świętochowskiego str. parzysta od nr 132 do końca, Wólczańska w całości, Żeglarska str. nieparzysta od nr 19 do końca.

188

Szkoła Podstawowa nr 47 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego, ul. Zdrowa 1, 20-380 Lublin

Stały

nie

ULICE: Dominowska w całości, Głuska str. nieparzysta od nr 5 do końca i str. parzysta od nr 20 do końca, Grabowskiego w całości, Handlowa w całości, Masarska w całości, Miętowa w całości, Miodowa w całości, Nektarowa w całości, Parafialna w całości, Plebańska w całości, Podkomorska w całości, Przepiórcza w całości, Sachsów w całości, Sieciecha w całości, Strojnowskiego str. nieparzysta od nr 7 do końca i str. parzysta od nr 12 do końca, Szklarniana w całości, Wojewodzińska w całości, Wygodna w całości, Zdrowa w całości, Zorza w całości.

189

SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Okulistyki Ogólnej, Klinika Chirurgii Siatkówki i Ciała Szklistego, Klinika Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry, ul. Chmielna 1, 20-079 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Chmielna 1

190

SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie, ul. Stanisława Staszica 11, 20-081 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Staszica 11, 16

191

SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: Klinika Chirurgii Onkologicznej, ul. Radziwiłłowska 13, 20-080 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Radziwiłłowska 13

192

SP Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie: I Klinika Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji, II Klinika Psychiatrii i Rehabilitacji Psychiatrycznej, ul. Głuska 1, 20-439 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Głuska 1

193

SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Mieczysława Biernackiego 9, 20-089 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Biernackiego 9

194

SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Zbigniewa Herberta 21, 20-286 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Herberta 21

195

SP Szpital Wojewódzki im. Jana Bożego w Lublinie, ul. Lubartowska 81, 20-123 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Lubartowska 81

196

SP Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, ul. Kazimierza Jaczewskiego 8, 20-090 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Jaczewskiego 8

197

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, ul. Kazimierza Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Jaczewskiego 7

198

Instytut Medycyny Wsi im. Witolda Chodźki, ul. Kazimierza Jaczewskiego 2, 20-090 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Jaczewskiego 2

199

1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Lublinie, al. Racławickie 23, 20-049 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: al. Racławickie 23

200

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ, al. Kraśnicka 100, 20-550 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: al. Kraśnicka 100

201

SP Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie, ul. Grenadierów 3, 20-331 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Grenadierów 3

202

Szpital Neuropsychiatryczny im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego SP ZOZ w Lublinie, ul. Abramowicka 2, 20-442 Lublin

Zakład leczniczy

nie

ULICA: Abramowicka 2

203

Dom Pomocy Społecznej im. Św. Jana Pawła II, ul. Ametystowa 22, 20-577 Lublin

Dom pomocy społecznej

nie

ULICA: Ametystowa 22

204

Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie, ul. Kosmonautów 78, 20-358 Lublin

Dom pomocy społecznej

nie

ULICA: Kosmonautów 78

205

Dom Pomocy Społecznej „Kalina”, ul. Kalinowszczyzna 84, 20-201 Lublin

Dom pomocy społecznej

nie

ULICA: Kalinowszczyzna 84

206

Dom Pomocy Społecznej „Betania”, al. Kraśnicka 223, 20-718 Lublin

Dom pomocy społecznej

nie

ULICA: al. Kraśnicka 223

207

Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej, ul. Archidiakońska 7, 20-113 Lublin

Dom pomocy społecznej

nie

ULICA: Archidiakońska 7

208

Areszt Śledczy w Lublinie, ul. Południowa 5, 20-482 Lublin

Areszt śledczy

nie

ULICA: Południowa 5

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 0

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.
Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Derbowa sobota w III lidze. Avia – Chełmianka i Podlasie – Hetman

Derbowa sobota w III lidze. Avia – Chełmianka i Podlasie – Hetman

W sobotę kibiców z województwa lubelskiego czekają jeszcze dwa spotkania derbowe – w Świdniku i Białej Podlaskiej. Ciekawie będzie zwłaszcza w starciu Avii z Chełmianką (sobota, godz. 16).

Koronawirus w dużej lubelskiej szkole. Zamknięte także przedszkole

Koronawirus w dużej lubelskiej szkole. Zamknięte także przedszkole

Kolejne placówki oświatowe informują o przypadkach zakażenia koronawirusem. W trybie hybrydowym działa już 19 z nich, a dwie przeszły całkowicie na pracę zdalną.

Koronawirus. Wojewoda o jesiennej ofensywie [na żywo]

Koronawirus. Wojewoda o jesiennej ofensywie [na żywo]

Wojewoda lubelski przedstawia raport z realizacji jesiennej strategii walki z koronawirusem. Jej założenia tłumaczy właśnie na konferencji prasowej.

Lubelskie. W środku nocy jechała lewą stroną, a tłumaczyła się, że od lat mieszka w Anglii
wideo
film

Lubelskie. W środku nocy jechała lewą stroną, a tłumaczyła się, że od lat mieszka w Anglii

Policjanci z łukowskiej patrolówki zauważyli jadące lewym pasem jezdni auto. Kobieta za kierownicą tłumaczyła, że się pomyliła, bo od lat mieszka w Anglii.

Wisła Puławy gra ze Stalą Kraśnik. Góra trzy tygodnie bez kapitana

Wisła Puławy gra ze Stalą Kraśnik. Góra trzy tygodnie bez kapitana

Jednak skończyło się tylko na strachu. Kapitan Wisły Puławy Mateusz Pielach za dwa-trzy tygodnie będzie mógł już wrócić do normalnych treningów.

Górki czechowskie: sąd poczeka na sąd
galeria

Górki czechowskie: sąd poczeka na sąd

Nieprędko będzie rozpatrzona sprawa mieszkanki Lublina, która zaskarżyła uchwałę Rady Miasta wyznaczającą na górkach tereny pod budowę bloków. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie zawiesił postępowanie w jej sprawie do czasu rozstrzygnięcia innego sporu o przyszłość tego samego terenu.

Program TV 18-20 września 2020. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
18 września 2020, 20:00

Program TV 18-20 września 2020. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej można zobaczyć wiele zróżnicowanych produkcji. Będą widowiska fantasy ("Wonder Woman"), komedie romantyczne ("Bridget Jones 3"), kino sensacyjne ("Sicario") i klasyki ("Wściekły byk"). Poniżej prezentuje kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Co się stało ze studnią przy Bramie Krakowskiej w Lublinie?
galeria

Co się stało ze studnią przy Bramie Krakowskiej w Lublinie?

Przez cały weekend w okolicy Bramy Krakowskiej w Lublinie trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. To cykl wydarzeń promujących rowery i komunikację miejską. Z tej okazji pojawiły się kolorowe włóczkowe elementy w przestrzeni miejskiej

Azoty Puławy grają w Opolu z Gwardią

Azoty Puławy grają w Opolu z Gwardią

Dzisiaj Azoty Puławy zagrają trzeci mecz o ligowe punkty. Spotkanie w Opolu z Gwardią rozpocznie się o godzinie 20:45 i pokaże go TVP Sport.

Lublin. Pracownica banku wyszukiwała nieużywane konta klientów i sama zaciągała pożyczki
wideo
film

Lublin. Pracownica banku wyszukiwała nieużywane konta klientów i sama zaciągała pożyczki

42-latka do zaciągania zobowiązań w parabankach używała danych klientów. Policja jeszcze szacuje, ile osób oszukała i na jak duże pieniądze.

Koronawirus. Aż 757 nowych chorych i dużo przypadków na Lubelszczyźnie

Koronawirus. Aż 757 nowych chorych i dużo przypadków na Lubelszczyźnie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. 17 osób zmarło, w tym kobieta w Lublinie.

Koronawirus: W szpitalu w Lublinie zmarła pacjentka. 39 nowych przypadków zakażenia

Koronawirus: W szpitalu w Lublinie zmarła pacjentka. 39 nowych przypadków zakażenia

Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 39 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.

Najlepsze zespoły w historii 1. ligi

Najlepsze zespoły w historii 1. ligi

Rozgrywki 1. ligi piłkarskiej momentami potrafią zaciekawić fanów piłki nożnej bardziej niż sama Ekstraklasa. Zaplecze najważniejszych rozgrywek w kraju przepełnione jest wręcz utytułowanymi ekipami. Choć nie mówimy tu przecież stricte o sukcesach na drugim szczeblu rozgrywek. Jakie są więc najlepsze zespoły w historii 1. ligi?

Jakub Jamróg (Motor Lublin): Dla mnie to stracony sezon

Jakub Jamróg (Motor Lublin): Dla mnie to stracony sezon

ROZMOWA z Jakubem Jamrogiem, żużlowcem Motoru Lublin

Warszawski złodziej na gościnnych występach w Lublinie. Został zamknięty w piwnicy przy Wigilijnej

Warszawski złodziej na gościnnych występach w Lublinie. Został zamknięty w piwnicy przy Wigilijnej

Warszawianin ma na koncie ponad 40 przestępstw, głównie włamań do piwnic i kradzież rowerów. Wpadł w Lublinie, gdy jeden z mieszkańców zamknął przestępcę w piwnicy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.