Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Orlęta Łuków zajęły trzecie miejsce podczas drugiej rundy drużynowych mistrzostw Polski
19-21 maja odbyła się druga edycja festiwalu Lubelskie Dni Modernizmu. Był to czas refleksji na temat designu, architektury oraz urbanistyki II połowy XX wieku.
Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie zakończyła trwający od marca 2017 roku projekt zatytułowany "A to historia!". Był on zorganizowany, wspólnie z Wydawnictwem Literatura, w ramach obchodów 700-lecia Miasta Lublin.
Jesteś kibicem? Interesujesz się lokalnym sportem? Bez problemu rozpoznajesz naszych sportowców? Sprawdź się w quizie Dziennika Wschodniego.
Po porażce w Gliwicach przed zespołem Franciszka Smudy decydujące batalie w walce o utrzymanie. Jeśli Górnik chce uratować się przed spadkiem bez oglądania na rywali musi w obu meczach zdobyć komplet punktów
IMGW ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem, które są spodziewane we wtorek w woj. lubelskim
Dobra wiadomość dla mieszkańców położonej na skraju powiatu puławskiego miejscowości Skoki. Gmina Puławy ogłosiła już przetarg na przebudowę i remont wiejskiej świetlicy. Będzie oszczędniej i wygodniej.
Sześć zarzutów usłyszał 19-latek z gminy Rejowiec Fabryczny. Chłopak ukradł samochód, kierował nim po pijanemu, znieważył policjantów, zniszczył mienie jednej z firm, groził też pobiciem i pozbawieniem życia. Został zatrzymany po krótkim pościgu, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.