Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
To już przesądzone. Marcin Michota przynajmniej w rundzie jesiennej nie będzie zawodnikiem Motoru. 25-latek przenosi się na zasadzie wypożyczenia do beniaminka III ligi – Lublinianki.
To mają być pierwsze publiczne żniwa tego rodzaju w Lublinie. Jak ktoś ciekawy, jak wygląda pole konopi włóknistych pomiędzy blokami i co z tej rośliny pożytecznego można zrobić, powinien szykować się na 10 września. A już teraz może to sobie zrobić selfie na tle falującego łanu.
Wielbiciele kina zjechali do Kazimierza Dolnego, gdzie korzystają z oferty festiwalu filmowego Dwa Brzegi. W tym roku impreza z konieczności odbywa się na zamku oraz w murach Gminnego Zespołu Szkół. W środę wyświetlono m.in. "Bo we mnie jest seks" z Marią Dębską w roli Kaliny Jędrusik.
W tym sezonie w „najciekawszej lidze” świata nie zabraknie zespołów, których obecność na tym poziomie rozgrywek jest zaskoczeniem. W stawce będą jednak i tacy, dla których gra na poziomie „okręgówki” jest ogromnym sukcesem
W tym miejscu można jechać najszybciej 120 km na godzinę. Czym skończyło się to dla kierowcy.
W sierpniu ZUS rozpocznie wypłatę „czternastek”. To pieniądze dla emerytów czy rencistów.
Dwie plenerowe potańcówki na Placu Chopina w Puławach szykują organizatorzy cyklu "Weekendlove Puławy". Będzie można się pobawić 6 oraz 27 sierpnia o godz. 18.
Do zespołu dołączył m.in. Jakub Długosz