Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 sierpnia 2022 r.
15:19

Kozak na S19 koło Kraśnika. Skodą 215 km/h. Nagranie z radiowozu

Autor: Zdjęcie autora sko
159 5 A A

W tym miejscu można jechać najszybciej 120 km na godzinę. Czym skończyło się to dla kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

To niedawno oddana do użytku droga ekspresowa numer 19. Właśnie na tej trasie policyjny patrol w nieoznakowanym radiowozie namierzył kierowcę z województwa mazowieckiego.

Jechał skodą a wszystko zarejestrowała kamera. Zgodnie z odczytem 26-latek jechał 215 km/h podczas gdy mógł się poruszać z maksymalną prędkością 120 km/h.

– 26-letni kierujący mieszkaniec województwa mazowieckiego otrzymał mandat w wysokości 2500 złotych, a także przyjął 10 punktów karnych na swoje konto – podaje policja.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Labydnik / 6 sierpnia 2022 r. o 09:49
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami.
 Dość dziwne to upodobanie "niecierpliwych". Polskie drogi to nie północnoamerykańskie - szerokie, płaskie, dobrze oznaczone, nie zapchane pojazdami i z rzadkimi zakrętami. W Polsce "niecierpliwi" jeżdżą niebezpiecznie.
 Dość dziwne to upodobanie "niecierpliwych". Polskie drogi to nie północnoamerykańskie - szerokie, płaskie, dobrze oznaczone, nie zapchane pojazdami i z rzadkimi zakrętami. W Polsce "niecierpliwi" jeżdżą niebezpiecznie. rozwiń
Avatar
Gutek / 6 sierpnia 2022 r. o 09:17
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
 Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami.
 Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 5 sierpnia 2022 r. o 11:32
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
 Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
 Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni... rozwiń
Avatar
WSumieToNikt / 5 sierpnia 2022 r. o 07:05
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Avatar
NicholasWSnyder / 4 sierpnia 2022 r. o 15:24
Zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze online z domu nawet ponad 22 000 USD, dzięki czemu praca jest bardzo łatwa tylko w wolnym czasie. W ostatnim miesiącu za tę łatwą pracę domową zapłaciłem 22745 dolarów. Dołącz do tej pracy już teraz i zarabiaj więcej pieniędzy co miesiąc online. Wystarczy kliknąć link internetowy tutaj, aby rozpocząć ...... Otwórz tę stronę ......>>>>>> Www.Slate74.Com
Avatar
Labydnik / 6 sierpnia 2022 r. o 09:49
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami.
 Dość dziwne to upodobanie "niecierpliwych". Polskie drogi to nie północnoamerykańskie - szerokie, płaskie, dobrze oznaczone, nie zapchane pojazdami i z rzadkimi zakrętami. W Polsce "niecierpliwi" jeżdżą niebezpiecznie.
 Dość dziwne to upodobanie "niecierpliwych". Polskie drogi to nie północnoamerykańskie - szerokie, płaskie, dobrze oznaczone, nie zapchane pojazdami i z rzadkimi zakrętami. W Polsce "niecierpliwi" jeżdżą niebezpiecznie. rozwiń
Avatar
Gutek / 6 sierpnia 2022 r. o 09:17
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
 Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami.
 Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 5 sierpnia 2022 r. o 11:32
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
 Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
 Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni... rozwiń
Avatar
WSumieToNikt / 5 sierpnia 2022 r. o 07:05
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Avatar
NicholasWSnyder / 4 sierpnia 2022 r. o 15:24
Zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze online z domu nawet ponad 22 000 USD, dzięki czemu praca jest bardzo łatwa tylko w wolnym czasie. W ostatnim miesiącu za tę łatwą pracę domową zapłaciłem 22745 dolarów. Dołącz do tej pracy już teraz i zarabiaj więcej pieniędzy co miesiąc online. Wystarczy kliknąć link internetowy tutaj, aby rozpocząć ...... Otwórz tę stronę ......>>>>>> Www.Slate74.Com
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kupować samochód teraz, czy lepiej poczekać? W jakiej kondycji jest teraz rynek?
magazyn

Kupować samochód teraz, czy lepiej poczekać? W jakiej kondycji jest teraz rynek?

Sprzedaż nowych samochodów spada. Używanych na rynku nie ma wielu, a z zagranicy sprowadziliśmy najmniej aut od 2004 roku, czyli od czasu naszego wstąpienia do Unii Europejskiej.

Tragedia w Chełmie. Kierowca spłonął w samochodzie
zdjęcia
galeria

Tragedia w Chełmie. Kierowca spłonął w samochodzie

Lexus uderzył w dom i się zapalił. Nie udało się uratować kierowcy.

Takiej kaszy gryczanej nie znaliście. Można zrobić nawet kiełbasę. Przepisy na niedzielę
magazyn

Takiej kaszy gryczanej nie znaliście. Można zrobić nawet kiełbasę. Przepisy na niedzielę

Na zakończonym w zeszłą niedzielę w Janowie Lubelskim Festiwalu Kaszy i Żurawiny Gryczaki 2022 nagrodę Super Gryczaka zdobyła fantastyczna kiełbasa z kaszy gryczanej i karpia przygotowana przez Jolantę Momot. A my mamy dla was przepis z pierwszej ręki na to wybitne danie.

To nie był przypadkowy pożar. Ktoś chciał zepsuć dożynki
zdjęcia
galeria

To nie był przypadkowy pożar. Ktoś chciał zepsuć dożynki

Nocny pożar w Surhowie psuje zaplanowane na dziś dożynki gminne. Ktoś podpalił przygotowane ozdoby.

Dziś aukcja Pride of Poland 2022. W tym roku jest poważna zmiana

Dziś aukcja Pride of Poland 2022. W tym roku jest poważna zmiana

Na ten dzień czeka wielu hodowców koni arabskich. W Janowie Podlaskim odbędzie się aukcja Pride of Poland. Pod młotek pójdzie będzie 21 koni.

Podlasie Biała Podlaska – Wieczysta Kraków 1:1. Faworyt szybko zgubił punkty

Podlasie Biała Podlaska – Wieczysta Kraków 1:1. Faworyt szybko zgubił punkty

Piłkarze Podlasia mocno postarali się, żeby kibice na dłużej zapamiętali pierwszy mecz, który został rozegrany na zmodernizowanym stadionie w Białej Podlaskiej. W sobotę późnym wieczorem biało-zieloni zmierzyli się z wielkim faworytem do awansu – Wieczystą Kraków. Gospodarze pokazali się z dobrej strony, prowadzili do przerwy i ostatecznie zremisowali z drużyną Franciszka Smudy 1:1.

Plan przygotowań Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Pojadą nawet do Grecji

Plan przygotowań Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Pojadą nawet do Grecji

Plan przygotowań Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin do nowego sezonu już się klaruje. Wiadomo, kiedy większość koszykarek zamelduje się na Lubelszczyźnie i z kim przyjdzie im zagrać w sparingach. Jeden z tych rywali będzie szczególnie wymagający

Jak się myć? Wystarczą stopy, pachy i okolice intymne?

Jak się myć? Wystarczą stopy, pachy i okolice intymne?

Polacy bywają na bakier z higieną osobistą, choć po pandemii zaczęli lepiej dbać o czystość rąk. O tym, jak wyważyć potrzeby związane z higieną, zdrowiem i... oszczędnością wody, mówią dr hab. Paweł Gać, prof. UMW i dr Aleksandra Jaremków z Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich w Wrocławiu

Carski ukaz i wydawanie serwitutów, czyli drewna. Przywilej z XIX wieku jest teraz na wagę złota
Magazyn

Carski ukaz i wydawanie serwitutów, czyli drewna. Przywilej z XIX wieku jest teraz na wagę złota

Polska zdążyła wyjść spod zaborów, odzyskać w 1918 roku niepodległość, przetrwać II wojnę światową, a później czasy PRL i stan wojenny, by wreszcie dojść do demokracji, a pod Biłgorajem ludzie nadal mają korzyści z ukazu wydanego przez... cara Rosji w 1864 roku.

Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik 0:1. Kolejna zła passa przerwana

Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik 0:1. Kolejna zła passa przerwana

Cztery ostatnie mecze Avii z Podhalem? Cztery porażki. Na tym jednak koniec kiepskiej serii. W sobotę drużyna Łukasza Mierzejewskiego pokonała rywali w Nowym Targu 1:0. W efekcie, po dwóch meczach ma na koncie komplet sześciu punktów.

Lublin: Na al. Kraśnickiej trzeba będzie zwolnić

Lublin: Na al. Kraśnickiej trzeba będzie zwolnić

Kilka nocy mogą potrwać utrudnienia w ruchu na al. Kraśnickiej koło nowych bloków między terenami uczelni i wojska. Inwestor ma wymieniać nawierzchnię drogi.

Lublinianka – Cracovia II 0:3. Wytrzymali do 70 minuty
galeria

Lublinianka – Cracovia II 0:3. Wytrzymali do 70 minuty

Piłkarze Lublinianki robili co mogli, ale Cracovia II okazała się zbyt wymagającym rywalem. Goście mieli multum sytuacji w pierwszej połowie jednak drużyna Roberta Chmury długo utrzymywała bezbramkowy remis. Niestety, w końcówce „Pasy” udowodniły swoją wyższość trzema bramkami.

Kurozając i zagadka chomika ciemności – przyjazny sensorycznie seans w Zamościu
21 sierpnia 2022, 12:00

Kurozając i zagadka chomika ciemności – przyjazny sensorycznie seans w Zamościu

Animowana komedia przygodowa „Kurozając i zagadka chomika ciemności” to kolejny film, jaki w zamojskim Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” będzie można obejrzeć w ramach cyklu „Kino przyjazne sensorycznie” realizowanego wspólnie z Fundacją Pomoc Autyzm.

Nie tylko Odra, śnięte ryby również w Nerze. Wojewoda zaleca niekorzystanie z rzeki
film

Nie tylko Odra, śnięte ryby również w Nerze. Wojewoda zaleca niekorzystanie z rzeki

Łódź. Już ponad 200 martwych ryb wyłowiono w województwie łódzkim z rzeki Ner, będącej dopływem Warty.

Maślaki, koźlarze i borowiki, czyli idziemy na grzyby. Co powinniśmy wiedzieć?
Magazyn

Maślaki, koźlarze i borowiki, czyli idziemy na grzyby. Co powinniśmy wiedzieć?

Często zdarza się, że ktoś przynosi na przykład same kapelusze, w koszyku są trzony oderwane od kapeluszy, wtedy nie jesteśmy w stanie tych grzybów zidentyfikować, ponieważ musimy mieć cały, dorosły okaz, żeby być pewnym diagnozy. Zdarzają się nam nawet takie sytuacje, że ktoś zrobił 40 słoików grzybków marynowanych, a następnie przynosi te grzyby do oceny – Rozmowa z Renatą Bezładą, klasyfikatorem grzybów świeżych z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!