Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Sport

10 września 2016 r.
18:55

Chełmianka – Włodawianka 2:1. Pozostałe wyniki sobotnich meczów IV ligi.

Autor: Zdjęcie autora bs
0 12 A A
FOT. Maciej Kaczanowski
FOT. Maciej Kaczanowski

W sobotę odbyły się cztery spotkania na czwartoligowych boiskach. Komplet oczek wywalczyła Chełmianka, która pokonała Włodawiankę, a także Hetman Zamość pokonując wysoko Ładę Biłgoraj.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do przerwy kibice w Chełmie nie doczekali się bramek. W drugiej połowie wynik otworzył w 55 minucie Aleksiej Pritulak, który skutecznie egzekwował rzut karny. Na niemal kwadrans przed końcem na 2:0 podwyższył Michał Kobiałka. Goście jednak nie poddali się i do końca spotkania walczyli o zdobycie bramki. Ta sztuka udała im się w 86 minucie kiedy do siatki trafił Norbert Zdolski.

Chełmianka – Włodawianka 2:1 (0:0)

Bramki: Pritulak (55 – z karnego), Kobiałka (73) – Zdolski (86)

Do niespodzianki doszło w Werbkowicach, gdzie tamtejszy Kryształ mierzył się z Lewartem Lubartów. Do przerwy po golu Karola Bujaka na prowadzeniu byli goście. Jednak w drugiej połowie gospodarze odwrócili losy spotkania. Bohaterem meczu okazał się Stanisław Rybka, który trafił do siatki Lewartu dwukrotnie – najpierw w 53, a następnie w 81 minucie – i tym samym zapewnił Kryształowi niezwykle cenne zwycięstwo.

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubatów 2:1 (0:1)

Bramki: Rybka (53,81) – Bujak (28)

Dość jednostronny pojedynek miało spotkanie pomiędzy Hetmanem Zamość, a Ładą Biłograj. Co prawda do przerwy utrzymywał się remis, ale w drugiej połowie na boisku zdecydowaną przewagę osiągnęli gospodarze. W 58 minucie wynik spotkania otworzył Rafał Turczyn, a kolejne dwie bramki dołożył Damian Kupisz, który wpisał się na listę strzelców w 71 i 89 minucie.

Hetman Zamość – Łada Biłgoraj 3:0 (0:0)

Bramki: Turczyn (58), Kupisz (71,89)

W ostatnim sobotnim meczu Górnik II Łęczna pewnie ogał Lutnię Piszczac. Pierwszą bramkę dla łęcznian zdobył w 45 minucie z rzutu karnego Kamil Poźniak. W drugiej połowie Górnicy zdobyli kolejne dwa trafienia. Nieco po upływie godziny gry na 2:0 podwyższył Tytus Krylyuk, a w  końcówce wynik na 3:0 ustalił Aleks Aftyka.

Górnik II Łęczna – Lutnia Piszczac 3:0 (1:0)

Bramki: Poźniak (45 – z karnego), Krylyuk (62), Aftyka (80)

 

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 21:12
0
Fanatycy to kibice z Zamościa i okolić którzy widzą już Hetmana w ekstraklasie a klub uczestniczy w rozgrywkach 4 ligi wśród przeciwników Legii nie widać . koniec komentarzy !
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 20:13
0
Fanatycy? Czy to ci sami "kibice" z Chełma, których jedynym osiągnięciem jest pomazanie "chełmianka" co drugiego przystanku autobusowego na trasie do miejscowości do których jadą na mecz? Jak tak, to gratuluje tym fanatykom/kibicom.
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 18:50
0
Szanujmy inne kluby w 4 lidze gościu nie ma samego Hetmana z Zamościa ale widzę jeszcze 4 mocne zespoły .Nie ma co się napinać zwolennicy typu "tylko Hetman" i takie tam wycinamy z zespołu bramkostrzelnego Ukraińca i w tabeli pikujecie ale póki co Hetman przewodzi stawce ale cały czas tak nie będzie .pozdrowienia dla fanatyków !
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 15:54
0
AMSPN? Haha, to klub przystawka, który szkoli młodzików i juniorów - zresztą ma ogólnopolskie sukcesy na tym gruncie. Z piłką seniorką prócz bardzo krótkiego epizodu zakończonego awansami z A klasy do 0, IV i III ligi, a później spadku do IV - sukcesów nie odniósł. My teraz mówimy o nowym klubie Fundacja KS Hetman, który powstał jako reaktywacja starego KS Hetman. KS Hetman miał swoje sukcesy, walczył na zapleczu ekstraklasy (ówczesna I liga) i to z powodzeniem - jego piłkarze grali na boiskach ekstraklasy i europejskich lig - do dzisiaj zresztą tak jest. Mówimy o tym Hetmanie! O klubie, który kiedy miał problemy finansowe - bo miasto niesłusznie nie chciało mu zwrócić pieniądze grał juniorami w II lidze i się w niej utrzymywał. Mówimy o klubie, który odbudował się z popiołów i funkcjonuje dopiero ze 3 trzy miesiące - a już objął prowadzenie w tabeli i mimo braku zgrania zawodników, potrafi wygrać w lidze z każdym i to mimo posiadania w składzie wielu juniorów i piłkarzy jedynie z Zamościa i najbliższego regionu (całej Zamojszczyzny), bez zaciężnych z wyższych lig z odległych regionów Polski. Tak to ten Hetman. Ciekawe co na to inne kluby, które budowane są od wielu lat i wciąż ledwie mogą dorównać klubowi, który funkcjonuje od 3 miesięcy? Haha, co? Juniorzy z Zamościa w trzy miesiące mogą rządzić ligą, a seniorzy z Chełma z długo budowanego klubu nie widzą nawet jak im się przeciwstawić? Nie mówiąc już o sukcesach w Chełmie. Jakie macie? Coś wasz klub osiągnął? W jakiej lidze najwyżej grał? A macie w ogóle szkółkę juniorów - ale wiecie, taką profesjonalną, bo wiem, że praktycznie każdy klub ma dzisiaj juniorów, ale to tylko zespół, bez prawdziwej szkółki niewiele znaczy. Macie coś, czy tylko potraficie napinać się w necie?
AMSPN? Haha, to klub przystawka, który szkoli młodzików i juniorów - zresztą ma ogólnopolskie sukcesy na tym gruncie. Z piłką seniorką prócz bardzo krótkiego epizodu zakończonego awansami z A klasy do 0, IV i III ligi, a później spadku do IV - sukcesów nie odniósł. My teraz mówimy o nowym klubie Fundacja KS Hetman, który powstał jako reaktywacja starego KS Hetman. KS Hetman miał swoje sukcesy, walczył na zapleczu ekstraklasy (ówczesna I liga) i to z powodzeniem - jego piłkarze grali na boiskach ekstraklasy i europejskich lig - do dzisiaj zre... rozwiń
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 13:53
0
Czy chodzi o tego Hetman z Żółkiewki to można sie pokusić o przymiotnik wiejski ale ja bym nie obrażał klubu a może autor miał na myśli tego Hetman z Zamościa z tradycjami na poziomie okręgówki i obecnej 4 ligi i ta zawalista nazw aspmn czy coś tam ..,
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 10:13
0
Jaką chelmianka to wiejski klub bez tradycji. Tylko Hetman KS!!!!!!
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 07:44
0
Życzę Hetmanowi awansu jeżdziłem do Zamościa na II ligę w latach 90 co za czasy! Kaaaa eeeSSS Hetmanek Kaaa SSS Hetmanek!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 21:01
0
Dwa tygodnie temu Hetman też męczył się z Tomasowią a Chełmianka proszę bardzo 5:1 ale z tego jeszcze nic nie wynika jeszcze daleko do końca
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 18:36
0
To jest sport na tą chwile przewodzi Hetman a za tydzień może być już inaczej i jeszcze nie widać komu bardziej co leży .pozdrowienia z Chełma !
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 18:20
0
brawo. fajna kolejka. przewidywałem, że hetman w***y na pierwsze miejsce i tak jest. cóż, oba kluby hetman i chełmianka może stylem gry nie imponują, ale prezentują zbliżoną formę. dlatego myślę, że będą szły łeb w łeb, a o końcowym awansie zdecydują mecze bezpośrednie. chociaż bardziej stawiałbym na hetman. dlaczego? wystarczy spojrzeć na mecze. hetman strzelił na wyjeździe we włodawie 5 bramek po kapitalnej grze, a tydzień później chełmianka u siebie męczyła włodawiankę 2:1 na własnym stadionie. chyba widać, komu awans bardziej leży.
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 21:12
0
Fanatycy to kibice z Zamościa i okolić którzy widzą już Hetmana w ekstraklasie a klub uczestniczy w rozgrywkach 4 ligi wśród przeciwników Legii nie widać . koniec komentarzy !
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 20:13
0
Fanatycy? Czy to ci sami "kibice" z Chełma, których jedynym osiągnięciem jest pomazanie "chełmianka" co drugiego przystanku autobusowego na trasie do miejscowości do których jadą na mecz? Jak tak, to gratuluje tym fanatykom/kibicom.
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 18:50
0
Szanujmy inne kluby w 4 lidze gościu nie ma samego Hetmana z Zamościa ale widzę jeszcze 4 mocne zespoły .Nie ma co się napinać zwolennicy typu "tylko Hetman" i takie tam wycinamy z zespołu bramkostrzelnego Ukraińca i w tabeli pikujecie ale póki co Hetman przewodzi stawce ale cały czas tak nie będzie .pozdrowienia dla fanatyków !
Avatar
Gość / 13 września 2016 o 15:54
0
AMSPN? Haha, to klub przystawka, który szkoli młodzików i juniorów - zresztą ma ogólnopolskie sukcesy na tym gruncie. Z piłką seniorką prócz bardzo krótkiego epizodu zakończonego awansami z A klasy do 0, IV i III ligi, a później spadku do IV - sukcesów nie odniósł. My teraz mówimy o nowym klubie Fundacja KS Hetman, który powstał jako reaktywacja starego KS Hetman. KS Hetman miał swoje sukcesy, walczył na zapleczu ekstraklasy (ówczesna I liga) i to z powodzeniem - jego piłkarze grali na boiskach ekstraklasy i europejskich lig - do dzisiaj zresztą tak jest. Mówimy o tym Hetmanie! O klubie, który kiedy miał problemy finansowe - bo miasto niesłusznie nie chciało mu zwrócić pieniądze grał juniorami w II lidze i się w niej utrzymywał. Mówimy o klubie, który odbudował się z popiołów i funkcjonuje dopiero ze 3 trzy miesiące - a już objął prowadzenie w tabeli i mimo braku zgrania zawodników, potrafi wygrać w lidze z każdym i to mimo posiadania w składzie wielu juniorów i piłkarzy jedynie z Zamościa i najbliższego regionu (całej Zamojszczyzny), bez zaciężnych z wyższych lig z odległych regionów Polski. Tak to ten Hetman. Ciekawe co na to inne kluby, które budowane są od wielu lat i wciąż ledwie mogą dorównać klubowi, który funkcjonuje od 3 miesięcy? Haha, co? Juniorzy z Zamościa w trzy miesiące mogą rządzić ligą, a seniorzy z Chełma z długo budowanego klubu nie widzą nawet jak im się przeciwstawić? Nie mówiąc już o sukcesach w Chełmie. Jakie macie? Coś wasz klub osiągnął? W jakiej lidze najwyżej grał? A macie w ogóle szkółkę juniorów - ale wiecie, taką profesjonalną, bo wiem, że praktycznie każdy klub ma dzisiaj juniorów, ale to tylko zespół, bez prawdziwej szkółki niewiele znaczy. Macie coś, czy tylko potraficie napinać się w necie?
AMSPN? Haha, to klub przystawka, który szkoli młodzików i juniorów - zresztą ma ogólnopolskie sukcesy na tym gruncie. Z piłką seniorką prócz bardzo krótkiego epizodu zakończonego awansami z A klasy do 0, IV i III ligi, a później spadku do IV - sukcesów nie odniósł. My teraz mówimy o nowym klubie Fundacja KS Hetman, który powstał jako reaktywacja starego KS Hetman. KS Hetman miał swoje sukcesy, walczył na zapleczu ekstraklasy (ówczesna I liga) i to z powodzeniem - jego piłkarze grali na boiskach ekstraklasy i europejskich lig - do dzisiaj zre... rozwiń
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 13:53
0
Czy chodzi o tego Hetman z Żółkiewki to można sie pokusić o przymiotnik wiejski ale ja bym nie obrażał klubu a może autor miał na myśli tego Hetman z Zamościa z tradycjami na poziomie okręgówki i obecnej 4 ligi i ta zawalista nazw aspmn czy coś tam ..,
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 10:13
0
Jaką chelmianka to wiejski klub bez tradycji. Tylko Hetman KS!!!!!!
Avatar
Gość / 12 września 2016 o 07:44
0
Życzę Hetmanowi awansu jeżdziłem do Zamościa na II ligę w latach 90 co za czasy! Kaaaa eeeSSS Hetmanek Kaaa SSS Hetmanek!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 21:01
0
Dwa tygodnie temu Hetman też męczył się z Tomasowią a Chełmianka proszę bardzo 5:1 ale z tego jeszcze nic nie wynika jeszcze daleko do końca
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 18:36
0
To jest sport na tą chwile przewodzi Hetman a za tydzień może być już inaczej i jeszcze nie widać komu bardziej co leży .pozdrowienia z Chełma !
Avatar
Gość / 11 września 2016 o 18:20
0
brawo. fajna kolejka. przewidywałem, że hetman w***y na pierwsze miejsce i tak jest. cóż, oba kluby hetman i chełmianka może stylem gry nie imponują, ale prezentują zbliżoną formę. dlatego myślę, że będą szły łeb w łeb, a o końcowym awansie zdecydują mecze bezpośrednie. chociaż bardziej stawiałbym na hetman. dlaczego? wystarczy spojrzeć na mecze. hetman strzelił na wyjeździe we włodawie 5 bramek po kapitalnej grze, a tydzień później chełmianka u siebie męczyła włodawiankę 2:1 na własnym stadionie. chyba widać, komu awans bardziej leży.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 0 0

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 1

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 0 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 13 3

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 6 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 3

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 35 24

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców