Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

1 grudnia 2012 r.
21:41
Edytuj ten wpis

Znicz Basket Pruszków - Wikana-Start Lublin 73:65

0 4 A A
Wikana-Start Lublin przegrał w sobotę w Pruszkowie 65:73 (Maciej Kaczanowski)
Wikana-Start Lublin przegrał w sobotę w Pruszkowie 65:73 (Maciej Kaczanowski)

Nie udało się koszykrzom Wikany-Startu Lublin pokonać w sobotę Znicza Basket Pruszków. Podopieczni trenera Dominika Derwisza przegrali na wyjeździe 65:73.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po pierwszej kwarcie w lepszej sytuacji byli goście, którzy prowadzili 21:18.

Niestety druga odsłona to zdecydowanie lepsza postawa zespołu z Pruszkowa, który tą część wygrał 19:10 i do przerwy miał w zapasie sześć "oczek" (37:31).

Po zmianie stron trwała wyrównana walka, jednak "czerwono-czarni" nie zdołali już odrobić strat u musieli się pogodzić z niewielką porażką.

Znicz Basket Pruszków - Wikana-Start Lublin 73:65 (18:21 19:10 19:17 17:17)

Znicz: P. Szymański 20, Suliński 19, Pisarczyk 14, Kwiatkowski 9, Matuszewski 7, Aleksandrowicz 4, Malitka 0, Bonarek 0.

Wikana-Start: Celej 14, M. Wilczek 14, S. Szymański 11, Łuszczewski 11, Ł. Wilczek 9, Kowalski 4, Sikora 2, Czujkowski 0.

Pozostałe wyniki: AZS WSGK Polfarmex Kutno – WKS Śląsk Wrocław 55:96 * Neto PTG Sokół Łańcut – Budimpex Polonia Przemyśl 65:60 * UMKS Kielce – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 68:77 * Polski Cukier SIDEn Toruń – KS Spójnia Stargard Szczeciński 75:84 * AZS Politechnika Big-Plus Poznań – Franz Astoria Bydgoszcz 81:98 * MKS Dąbrowa Górnicza – SKK Siedlce 96:66 * AZS Radex Szczecin – PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno zakończył się po zamknięciu wydania.

1. Śląsk 11 21 916-668
2. Stal 11 19 870-781
3. Kutno 11 19 831-757
4. Sokół 11 18 796-763
5. Dąbrowa Górnicza 11 18 834-810
6. Toruń 11 17 761-760
7. Krosno 10 16 766-732
8. Spójnia 11 16 741-729
9. Znicz 11 16 737-743
10. Polonia 11 16 775-815
11. Szczecin 10 15 692-712
12. Astoria 11 15 856-899
13. Wikana 11 15 809-953
14. Kielce 11 14 730-836
15. Siedlce 11 14 688-835
16. Poznań 11 12 768-877

5 grudnia: Wikana – Kielce * Sokół – Dąbrowa Górnicza * Siedlce – Znicz * Polonia – Krosno * Spójnia – Szczecin * Stal – Kutno * Astoria – Toruń * Śląsk – Poznań.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 r. o 03:50
0
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap Supra TK Society</a> quite hard once i attempted simply to walk included and in truth I couldn sense much happening, however don know maybe after some more placed on Ill possess the technology.
A Bad Tone Ups ft bed mattress wasn as hard to ensure that when i walked I felt my <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-vaider-c-96.html">Cheap Supra Vaiders</a> sink and my ft roll, just like if I used to be

walking sand. The sinking feeling built them into feel convenient in comparison to FitFlops <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">Cheap Supra Shoes</a>simply because they allowed my foot to move naturally rather than

being restricted by rigid inflexible soles.The wobble board in FitFlops did cause me trouble. Since it doesn stretch how big the only real, but rather, is centred at points also it appeared like while one ft was relatively balanced, my other

ft <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-s1w-c-97.html">Supra S1W</a>. At this point you could state that certain leg wasn investing a lot time enough to balance, but nonetheless, It appeared such as this not-even

positioning not only through me off balance, nevertheless the more I made use of them the more conscious I increased being of methods I used to be walking. Basically, because my foot weren balanced and supported equally, <a

href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">http://www.pickcheapsuprashoes.com/</a>
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap S... rozwiń
Avatar
Kibic / 2 grudnia 2012 r. o 16:04
0
Szanowni komentatorzy - piszcie obiektywnie o beznadziejnej sytuacji w Starcie i braku kompetencji trenerów, ale nie obrażajcie przy okazji innych - wiadomo, że skład jest na 2-3 miejsce - potrzebny jest dobry trener i lepsza organizacja szkolenia w klubie - przecież od 10 lat nie wyszkolono chociażby średniej klasy zawodnika I-ligowego a pieniądze z budżetu miasta przeznaczane na pracę z młodzieżą są wyrzucane w błoto
Avatar
alan -to imię z kreskówki? / 2 grudnia 2012 r. o 12:16
0
wikana to w ogóle świat fantazji , czarów i magi ! jak przybłędy ruszą w dalsza drogę za szczęściem i pieniędzmi to my w czarnym lesie bez swoich bohaterów ... zostaniemy na lata !!!!!!!!!!!!!! CHYBA ŻE TŁUSTA BLONDYNA ZACZNIE RODZIĆ I TO W ZATWARDZAJĄCYM TĘPIĘ A ON ZAJMIE SIĘ OCZYWIŚCIE PRACA Z MŁ ;)DZIEŻĄ DO PÓŹNEJ STAROŚCI ODDAJĄC SIĘ CAŁYM SOBA LUBELSKIEJ KOSZYKÓWCE !
Avatar
marek / 1 grudnia 2012 r. o 23:54
0
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie wykorzystał słabości rywali,dysponując długą ławką wstawia do gry
jako głównego zmiennika najsłabszego zawodnika.
Czy ten Czujkowski to jakiś jego krewny,protegowany??Jakąś premię dostaje Derwisz za jego przebywanie
na boisku??
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 r. o 03:50
0
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap Supra TK Society</a> quite hard once i attempted simply to walk included and in truth I couldn sense much happening, however don know maybe after some more placed on Ill possess the technology.
A Bad Tone Ups ft bed mattress wasn as hard to ensure that when i walked I felt my <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-vaider-c-96.html">Cheap Supra Vaiders</a> sink and my ft roll, just like if I used to be

walking sand. The sinking feeling built them into feel convenient in comparison to FitFlops <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">Cheap Supra Shoes</a>simply because they allowed my foot to move naturally rather than

being restricted by rigid inflexible soles.The wobble board in FitFlops did cause me trouble. Since it doesn stretch how big the only real, but rather, is centred at points also it appeared like while one ft was relatively balanced, my other

ft <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-s1w-c-97.html">Supra S1W</a>. At this point you could state that certain leg wasn investing a lot time enough to balance, but nonetheless, It appeared such as this not-even

positioning not only through me off balance, nevertheless the more I made use of them the more conscious I increased being of methods I used to be walking. Basically, because my foot weren balanced and supported equally, <a

href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">http://www.pickcheapsuprashoes.com/</a>
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap S... rozwiń
Avatar
Kibic / 2 grudnia 2012 r. o 16:04
0
Szanowni komentatorzy - piszcie obiektywnie o beznadziejnej sytuacji w Starcie i braku kompetencji trenerów, ale nie obrażajcie przy okazji innych - wiadomo, że skład jest na 2-3 miejsce - potrzebny jest dobry trener i lepsza organizacja szkolenia w klubie - przecież od 10 lat nie wyszkolono chociażby średniej klasy zawodnika I-ligowego a pieniądze z budżetu miasta przeznaczane na pracę z młodzieżą są wyrzucane w błoto
Avatar
alan -to imię z kreskówki? / 2 grudnia 2012 r. o 12:16
0
wikana to w ogóle świat fantazji , czarów i magi ! jak przybłędy ruszą w dalsza drogę za szczęściem i pieniędzmi to my w czarnym lesie bez swoich bohaterów ... zostaniemy na lata !!!!!!!!!!!!!! CHYBA ŻE TŁUSTA BLONDYNA ZACZNIE RODZIĆ I TO W ZATWARDZAJĄCYM TĘPIĘ A ON ZAJMIE SIĘ OCZYWIŚCIE PRACA Z MŁ ;)DZIEŻĄ DO PÓŹNEJ STAROŚCI ODDAJĄC SIĘ CAŁYM SOBA LUBELSKIEJ KOSZYKÓWCE !
Avatar
marek / 1 grudnia 2012 r. o 23:54
0
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie wykorzystał słabości rywali,dysponując długą ławką wstawia do gry
jako głównego zmiennika najsłabszego zawodnika.
Czy ten Czujkowski to jakiś jego krewny,protegowany??Jakąś premię dostaje Derwisz za jego przebywanie
na boisku??
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowe życie kamienicy przy ul. Kościuszki w Lublinie. Sprawdź, jak się zmieni

Nowe życie kamienicy przy ul. Kościuszki w Lublinie. Sprawdź, jak się zmieni

Gruntownie odnowiona ma zostać śródmiejska kamienica przy ul. Kościuszki 4. Do Urzędu Miasta trafił wniosek o pozwolenie na prace budowlane i zmianę sposobu użytkowania budynku. Wewnątrz mają powstać mieszkania.

Nauka śpiewu i gry na instrumentach - indywidualnie czy grupowo?
film

Nauka śpiewu i gry na instrumentach - indywidualnie czy grupowo?

Jak rozpocząć przygodę dziecka z muzyką? Czy może lepiej postawić na zajęcia indywidualne, czy raczej na grupową formę kształcenia umiejętności muzycznych? Prawdę mówiąc, wybór ten nie jest prosty, gdyż każda z powyższych metod ma swoje mocne i słabe strony.

Robert Lewandowski na podium klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów
film

Robert Lewandowski na podium klasyfikacji najlepszych strzelców Ligi Mistrzów

W środę Bayern Monachium wygrał u siebie 3:1 z Red Bullem Salzburg. Dla Bawarczyków było to piętnaste z rzędu zwycięstwo w Lidze Mistrzów. W 43. minucie Robert Lewandowski dobił strzał Thomasa Muellera i zdobył swoją 71. bramkę w tych rozgrywkach.

Biała Podlaska: Zmiana sterów w muzeum? Komisja rekomenduje kierownika zespołu ludowego

Biała Podlaska: Zmiana sterów w muzeum? Komisja rekomenduje kierownika zespołu ludowego

Wszystko wskazuje na to, że nastąpi zmiana na stanowisku dyrektora Muzeum Południowego Podlasia. Komisja konkursowa zarekomendowała Rafała Izbickiego, związanego z zespołem ludowym „Biawena”, a nie dotychczasową szefową placówki.

Puławy: Pędził starym mostem, stracił prawo jazdy

Puławy: Pędził starym mostem, stracił prawo jazdy

W ostatnią środę starym mostem na Wiśle w Puławach jeden z kierowców pędził prawie 110 km/h, czyli znacznie powyżej limitu obowiązującego w terenie zabudowanym. Spotkała go za to kara.

Lublin: Siedem ofiar ubecji znalezionych po latach na cmentarzu przy Unickiej

Lublin: Siedem ofiar ubecji znalezionych po latach na cmentarzu przy Unickiej

Zabito ich strzałem w głowę i rzucono do dołu, jak worek kartofli. Zespół Biura Poszukiwań i Identyfikacji lubelskiego IPN znalazł szczątki kolejne kolejnych siedmiu osób zabitych prawdopodobnie na Zamku Lubelskim przez stalinowskich oprawców.

Czy pozycjonowanie na własną rękę ma sens?

Czy pozycjonowanie na własną rękę ma sens?

O lepszą widoczność w internecie codziennie walczą miliony firm, które nierzadko z tego powodu decydują się na zatrudnienie całej armii specjalistów od marketingu internetowego. Czy więc na tak trudnym polu walki samotny rycerz w postaci właściciela strony internetowej jest skazany na porażkę?

Finałowy weekend Lubelskiego Festiwalu Filmowego
27 listopada 2020, 10:00

Finałowy weekend Lubelskiego Festiwalu Filmowego

Przed nami ostatnie dwa dni 14. edycji Lubelskiego Festiwalu Filmowego. W programie online wydarzenia znajdą się ciekawe dokumenty, filmy krótko- i pełnometrażowe, będzie także sekcja produkcji dla dzieci i rodzin. W ten weekend poznamy również zwycięzców festiwalu, którzy zostaną nagrodzeni Złotymi Mrówkojadami.

Sklep z odżywkami i suplementami dla sportowców – co warto kupić?

Sklep z odżywkami i suplementami dla sportowców – co warto kupić?

Mnogość dostępnych na rynku odżywek i suplementów diety dla sportowców jest w stanie niejednego wielbiciela aktywnego trybu życia przyprawić o zawrót głowy. Jakie produkty wybrać, a z których lepiej zrezygnować? Co profesjonalny sklep z odżywkami ma do zaoferowania?

Restauracje szukają pomysłów na przetrwanie. W Lublinie oferują miejsce do pracy

Restauracje szukają pomysłów na przetrwanie. W Lublinie oferują miejsce do pracy

W przyszłym roku restauracje będą masowo upadać – prognozuje Jacek Jakubczak, prezes Stowarzyszenia Lubelskich Kucharzy. Restauracje szukają ratunku w nowych pomysłach na działalność. Są takie, które zamiast na obiad zapraszają… do pracy.

Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce, czyli w sobotę starcie niepokonanych

Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce, czyli w sobotę starcie niepokonanych

W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Azoty Puławy zagrają z mistrzem Polski i uczestnikiem Ligi Mistrzów Łomżą Vive Kielce. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 12.30 i obejrzymy je w TVP Sport

Akcja na granicy polsko-ukraińskiej. Oni ukrywali się w lesie
galeria

Akcja na granicy polsko-ukraińskiej. Oni ukrywali się w lesie

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali trzech nielegalnych migrantów z Turcji. Mężczyźni nielegalnie przekroczyli granicę państwową z Ukrainy do Polski by docelowo dotrzeć do Francji.

Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie. Mężczyzna zginął na miejscu

Nieszczęśliwy wypadek w gospodarstwie. Mężczyzna zginął na miejscu

Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj na jednej z posesji w gminie Modliborzyce.

Program TV 27-29 listopada 2020. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
27 listopada 2020, 20:00

Program TV 27-29 listopada 2020. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. intrygujący thriller "Dziewczyna we mgle" czy kolejny z kinowych przebojów Patryka Vegi. Prezentujemy wybrane weekendowe filmy w naziemnej telewizji cyfrowej.

Miód, sok i suszone owoce. Tak marszałek wspiera lubelskich medyków
galeria

Miód, sok i suszone owoce. Tak marszałek wspiera lubelskich medyków

Pandemia. Wirus. Przybywa chorych i zmarłych. Marszałek województwa lubelskiego udzielił medykom pomocy. Przekazał im produkty regionalne.

ENERGA BASKET LIGA MĘŻCZYZN
14. KOLEJKA

Wyniki:

Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 96:67
Hydro Truck Radom - King Szczecin 83:73
Legia Warszawa - GTK Gliwice 95:85
Zastal Zielona Góra - BM Slam Stal Ostrów 105:85
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 86:78
MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 82:88
PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71:60
Pszczółka Start Lublin - Astoria Bydgoszcz 6 grudnia

Tabela:

1. Zielona Góra 13 25 1233:984
2. Legia 14 25 1177:1070
3. Trefl 15 24 1233:1133
4. Śląsk 13 22 1052:975
5. Pszczółka 13 22 1011:969
6. Ostrów Wlkp. 14 22 1100:1098
7. Polski Cukier 14 20 1204:1246
8. Astoria 14 20 1168:1225
9. King 13 20 978:1040
10. Spójnia 13 19 1045:1030
11. Anwil 13 19 1100:1094
12. Gliwice 13 19 1099:1112
13. Arka 13 18 1016:1079
14. Hydro Truck 14 18 1074:1185
15. Dąbrowa G. 13 16 1032:1125
16. Polpharma 14 15 1125:1282

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.