Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koszykówka

1 grudnia 2012 r.
21:41
Edytuj ten wpis

Znicz Basket Pruszków - Wikana-Start Lublin 73:65

0 4 A A
Wikana-Start Lublin przegrał w sobotę w Pruszkowie 65:73 (Maciej Kaczanowski)
Wikana-Start Lublin przegrał w sobotę w Pruszkowie 65:73 (Maciej Kaczanowski)

Nie udało się koszykrzom Wikany-Startu Lublin pokonać w sobotę Znicza Basket Pruszków. Podopieczni trenera Dominika Derwisza przegrali na wyjeździe 65:73.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po pierwszej kwarcie w lepszej sytuacji byli goście, którzy prowadzili 21:18.

Niestety druga odsłona to zdecydowanie lepsza postawa zespołu z Pruszkowa, który tą część wygrał 19:10 i do przerwy miał w zapasie sześć "oczek" (37:31).

Po zmianie stron trwała wyrównana walka, jednak "czerwono-czarni" nie zdołali już odrobić strat u musieli się pogodzić z niewielką porażką.

Znicz Basket Pruszków - Wikana-Start Lublin 73:65 (18:21 19:10 19:17 17:17)

Znicz: P. Szymański 20, Suliński 19, Pisarczyk 14, Kwiatkowski 9, Matuszewski 7, Aleksandrowicz 4, Malitka 0, Bonarek 0.

Wikana-Start: Celej 14, M. Wilczek 14, S. Szymański 11, Łuszczewski 11, Ł. Wilczek 9, Kowalski 4, Sikora 2, Czujkowski 0.

Pozostałe wyniki: AZS WSGK Polfarmex Kutno – WKS Śląsk Wrocław 55:96 * Neto PTG Sokół Łańcut – Budimpex Polonia Przemyśl 65:60 * UMKS Kielce – BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 68:77 * Polski Cukier SIDEn Toruń – KS Spójnia Stargard Szczeciński 75:84 * AZS Politechnika Big-Plus Poznań – Franz Astoria Bydgoszcz 81:98 * MKS Dąbrowa Górnicza – SKK Siedlce 96:66 * AZS Radex Szczecin – PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno zakończył się po zamknięciu wydania.

1. Śląsk 11 21 916-668
2. Stal 11 19 870-781
3. Kutno 11 19 831-757
4. Sokół 11 18 796-763
5. Dąbrowa Górnicza 11 18 834-810
6. Toruń 11 17 761-760
7. Krosno 10 16 766-732
8. Spójnia 11 16 741-729
9. Znicz 11 16 737-743
10. Polonia 11 16 775-815
11. Szczecin 10 15 692-712
12. Astoria 11 15 856-899
13. Wikana 11 15 809-953
14. Kielce 11 14 730-836
15. Siedlce 11 14 688-835
16. Poznań 11 12 768-877

5 grudnia: Wikana – Kielce * Sokół – Dąbrowa Górnicza * Siedlce – Znicz * Polonia – Krosno * Spójnia – Szczecin * Stal – Kutno * Astoria – Toruń * Śląsk – Poznań.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 o 03:50
0
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap Supra TK Society</a> quite hard once i attempted simply to walk included and in truth I couldn sense much happening, however don know maybe after some more placed on Ill possess the technology.
A Bad Tone Ups ft bed mattress wasn as hard to ensure that when i walked I felt my <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-vaider-c-96.html">Cheap Supra Vaiders</a> sink and my ft roll, just like if I used to be

walking sand. The sinking feeling built them into feel convenient in comparison to FitFlops <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">Cheap Supra Shoes</a>simply because they allowed my foot to move naturally rather than

being restricted by rigid inflexible soles.The wobble board in FitFlops did cause me trouble. Since it doesn stretch how big the only real, but rather, is centred at points also it appeared like while one ft was relatively balanced, my other

ft <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-s1w-c-97.html">Supra S1W</a>. At this point you could state that certain leg wasn investing a lot time enough to balance, but nonetheless, It appeared such as this not-even

positioning not only through me off balance, nevertheless the more I made use of them the more conscious I increased being of methods I used to be walking. Basically, because my foot weren balanced and supported equally, <a

href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">http://www.pickcheapsuprashoes.com/</a>
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap S... rozwiń
Avatar
Kibic / 2 grudnia 2012 o 16:04
0
Szanowni komentatorzy - piszcie obiektywnie o beznadziejnej sytuacji w Starcie i braku kompetencji trenerów, ale nie obrażajcie przy okazji innych - wiadomo, że skład jest na 2-3 miejsce - potrzebny jest dobry trener i lepsza organizacja szkolenia w klubie - przecież od 10 lat nie wyszkolono chociażby średniej klasy zawodnika I-ligowego a pieniądze z budżetu miasta przeznaczane na pracę z młodzieżą są wyrzucane w błoto
Avatar
alan -to imię z kreskówki? / 2 grudnia 2012 o 12:16
0
wikana to w ogóle świat fantazji , czarów i magi ! jak przybłędy ruszą w dalsza drogę za szczęściem i pieniędzmi to my w czarnym lesie bez swoich bohaterów ... zostaniemy na lata !!!!!!!!!!!!!! CHYBA ŻE TŁUSTA BLONDYNA ZACZNIE RODZIĆ I TO W ZATWARDZAJĄCYM TĘPIĘ A ON ZAJMIE SIĘ OCZYWIŚCIE PRACA Z MŁ ;)DZIEŻĄ DO PÓŹNEJ STAROŚCI ODDAJĄC SIĘ CAŁYM SOBA LUBELSKIEJ KOSZYKÓWCE !
Avatar
marek / 1 grudnia 2012 o 23:54
0
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie wykorzystał słabości rywali,dysponując długą ławką wstawia do gry
jako głównego zmiennika najsłabszego zawodnika.
Czy ten Czujkowski to jakiś jego krewny,protegowany??Jakąś premię dostaje Derwisz za jego przebywanie
na boisku??
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie... rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2012 o 03:50
0
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap Supra TK Society</a> quite hard once i attempted simply to walk included and in truth I couldn sense much happening, however don know maybe after some more placed on Ill possess the technology.
A Bad Tone Ups ft bed mattress wasn as hard to ensure that when i walked I felt my <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-vaider-c-96.html">Cheap Supra Vaiders</a> sink and my ft roll, just like if I used to be

walking sand. The sinking feeling built them into feel convenient in comparison to FitFlops <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">Cheap Supra Shoes</a>simply because they allowed my foot to move naturally rather than

being restricted by rigid inflexible soles.The wobble board in FitFlops did cause me trouble. Since it doesn stretch how big the only real, but rather, is centred at points also it appeared like while one ft was relatively balanced, my other

ft <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-s1w-c-97.html">Supra S1W</a>. At this point you could state that certain leg wasn investing a lot time enough to balance, but nonetheless, It appeared such as this not-even

positioning not only through me off balance, nevertheless the more I made use of them the more conscious I increased being of methods I used to be walking. Basically, because my foot weren balanced and supported equally, <a

href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/">http://www.pickcheapsuprashoes.com/</a>
In truth I'm inclined to possess a little of trouble becoming familiar with sports shoes <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-skytop-c-87.html">Cheap Supra Skytop</a> and this would be a little tough personally- both

Fit Flops as well as the Tone Ups hurt in-between my toes to start with, but all sports shoes accomplish this Ill skim past that! I did so uncover the FitFlops felt <a href="http://www.pickcheapsuprashoes.com/supra-tk-society-c-

90.html">Cheap S... rozwiń
Avatar
Kibic / 2 grudnia 2012 o 16:04
0
Szanowni komentatorzy - piszcie obiektywnie o beznadziejnej sytuacji w Starcie i braku kompetencji trenerów, ale nie obrażajcie przy okazji innych - wiadomo, że skład jest na 2-3 miejsce - potrzebny jest dobry trener i lepsza organizacja szkolenia w klubie - przecież od 10 lat nie wyszkolono chociażby średniej klasy zawodnika I-ligowego a pieniądze z budżetu miasta przeznaczane na pracę z młodzieżą są wyrzucane w błoto
Avatar
alan -to imię z kreskówki? / 2 grudnia 2012 o 12:16
0
wikana to w ogóle świat fantazji , czarów i magi ! jak przybłędy ruszą w dalsza drogę za szczęściem i pieniędzmi to my w czarnym lesie bez swoich bohaterów ... zostaniemy na lata !!!!!!!!!!!!!! CHYBA ŻE TŁUSTA BLONDYNA ZACZNIE RODZIĆ I TO W ZATWARDZAJĄCYM TĘPIĘ A ON ZAJMIE SIĘ OCZYWIŚCIE PRACA Z MŁ ;)DZIEŻĄ DO PÓŹNEJ STAROŚCI ODDAJĄC SIĘ CAŁYM SOBA LUBELSKIEJ KOSZYKÓWCE !
Avatar
marek / 1 grudnia 2012 o 23:54
0
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie wykorzystał słabości rywali,dysponując długą ławką wstawia do gry
jako głównego zmiennika najsłabszego zawodnika.
Czy ten Czujkowski to jakiś jego krewny,protegowany??Jakąś premię dostaje Derwisz za jego przebywanie
na boisku??
Tajna broń trenera Derwisza Alan Czujkowski znowu zadziałała!
Ze stanu 23:29 w drugiej kwarcie zrobiło się w ciągu kliku minut 37:29.Po jasną cholerę siedzą i grzeją
ławę nie grając ani minuty Marciniak,Szczypka czy chociażby Ciechociński,bo nawet on chyba nie jest gorszy od Alana Czujkowskiego???
Bydgoszcz,Łańcut,Pruszków to były mecze do wygrania ale nie przy takim trenerze,który kompletnie nie
czuje,nie czyta gry,nie potrafi robić właściwych zmian,korzystać z ławki rezerwowych.
Po raz kolejny Derwisz nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 7

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 1

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 0 16

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 52 17

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 48 8

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 95 6

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup

Azoty Puławy zagrają w turnieju Szczypiorno Cup 6 0

Od piątku do niedzieli Azoty Puławy wezmą udział w turnieju Szczypiorno Cup, który rozegrany zostanie w Kaliszu

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest

Zamiast mandatów są pouczenia. Teraz policjanci mają nowy pomysł na protest 28 9

Policjanci rozszerzają swój protest. Od czwartku akcja przyjęła formę „strajku włoskiego”. Mundurowi będą więc wyjątkowo skrupulatnie wykonywać wszystkie czynności. Nie przestaną też zastępować mandatów pouczeniami

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom

Wybory 2018: Fundacja będzie patrzeć na ręce kandydatom 0 10

Monitorowanie kampanii wyborczej kandydatów na prezydenta i radnych w Lublinie zapowiedziała dbająca o przejrzystość finansów publicznych Fundacja Wolności. Jej działacze szukają osób, które nie należą do partii politycznych i nie będą kandydować w wyborach.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo, peugeot zatrzymał się na ogrodzeniu 0 0

Do zdarzenia doszło w środę około godz 13 w miejscowości Kaniwola (pow. łęczyński).

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin
24 sierpnia 2018, 19:00

L.Stadt wystąpi w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 24 sierpnia o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja L.Stadt.

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista

Zderzenie samochodu z motocyklem. Ranny 17-letni motocyklista 2 1

Do wypadku doszło w środę przed godz. 13 na ul. Siedleckiej w Janowie Podlaskim.

Zmysły Ogrodu Saskiego
25 sierpnia 2018, 0:00

Zmysły Ogrodu Saskiego 5 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w przestrzeni Ogrodu Saskiego zorganizowane zostanie nietypowe wydarzenie kulturalne. Zmysły Ogrodu Saskiego to wystawy, spotkania, piknik i koncerty.

Biała Podlaska: Dzieła Bazylego Albiczuka w konserwacji

Biała Podlaska: Dzieła Bazylego Albiczuka w konserwacji 2 0

Muzeum Południowego Podlasia podda konserwacji ponad 90 prac Bazylego Albiczuka.

TAURON BASKET LIGA
Półfinały

Wyniki:

Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Slam Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Toruń
Polski Cukier Toruń - Slam Ostrów Wielkopolski
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek

Tabela:

1. Anwil 32 56 2732-2366
2. Ostrów Wlkp. 32 55 2586-2350
3. Polski Cukier 32 55 2730-2427
4. Stelmet 32 53 2738-2505
5. Dąbrowa Górnicza 32 52 2643-2477
6. Rosa Radom 32 52 2659-2531
7. Turów 32 50 2722-2707
8. King Szczecin 32 50 2656-2583
9. TBV Start 32 49 2619-2526
10. Trefl Sopot 32 49 2568-2519
11. Asseco 32 49 2607-2650
12. Polpharma 32 47 2525-2575
13. AZS Koszalin 32 43 2506-2756
14. Gliwice 32 42 2548-2756
15. Miasto Szkła 32 40 2419-2711
16. Legia 32 37 2449-2823
17. Czarni 32 24 1463-1907

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.