Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA

24 lutego 2020 r.
14:50

Orzeł Srebrzyszcze wzmacnia kadrę przed walką w rundzie rewanżowej

Autor: Zdjęcie autora grom
0 17 A A
(fot. Orzeł Srebrzyszcze/FACEBOOK)

Sytuacja nie jest do pozazdroszczenia. Zespół ze Srebrzyszcza musi bardzo poważnie podejść do rundy wiosennej w której będzie musiał walczyć o utrzymanie w chełmskiej klasie okręgowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na półmetku rozgrywek Orzeł zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie ośmiu punktów. W przerwie zimowej trenerem został Waldemar Kogut, który zastąpił brata Sebastiana. Z przyjściem nowego szkoleniowca w klubie żywią nadzieję na pozostanie na tym szczeblu rozgrywek. Sam trener twierdzi: – gdybym nie wierzył w utrzymanie, nie przychodziłbym pracować do Orła – przekonuje Waldemar Kogut.

W klubie pojawili się nowi zawodnicy. Z Kłosa Chełm przybył bramkarz Tomasz Wikło, ze Sparty Rejowiec Fabryczny – pomocnik Mateusz Adamiec. W pomocy drużynę wesprze także Michał Jabłoński z Kryształu Werbkowice. W ataku szansę występów otrzyma młodzieżowiec z Chełmianki Mateusz Tomaszewski. – 1 marca zamkniemy kadrę. Cieszę się, że władze klubu rozumieją moją koncepcję wzmacniania drużyny i pozyskali tych piłkarzy, których chciałem – mówi trener Kogut.

Pod okiem nowego szkoleniowca Orzeł trenuje trzy dni w tygodniu. – Pracujemy solidnie, korzystamy z hali w Dorohusku. Nie mogę narzekać na frekwencję, średnio w treningach uczestniczy 20 piłkarzy – tłumaczy trener.

Drużyna rozegrała już cztery gry kontrolne. W starciu z Olimpią Miączyn zwyciężyła 9:0, a dwie bramki zdobył nowy nabytek Orła Mateusz Adamiec. Listę strzelców uzupełnił wracający z wypożyczenia Andrzej Olender (trzy) i Łukasz Tatysiak (cztery). – W tym sparingu wystąpiliśmy w optymalnym składzie. Z kolei w starciu z juniorami Górnika Łęczna, przegranym 3:4, zabrakło kilku kluczowych graczy, co z pewnością wpłynęło na niekorzystny wynik. Ponadto wystąpiliśmy w mocno eksperymentalnym ustawieniu, testując trzech młodych piłkarzy. Było to dla nas cenne starcie z dobrym przeciwnikiem – analizuje trener Waldemar Kogut. Dwa gole dla Orła strzelił Karol Bohuniuk, jeden był samobójczy.

Przed zespołem jeszcze cztery sparingi. Orzeł zagra z Szumami Susiec (1 marca), Astrą Leśniowice (7 marca), Saweną Sawin (14 marca) i Granicą Dorohusk (21 marca). – Celowo wybrałem mniej wymagających przeciwników aby moi piłkarze odbudowali się mentalnie, aby poczuli radość z wygrywania. W lidze nie mieli ku temu okazji – mówi trener. I dodaje:– w naszej sytuacji w tabeli każdy kolejny mecz ligowy będzie spotkaniem o mistrzostwo świata. Każdy punkt będzie dla nas na wagę złota.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lutego 2020 r. o 14:02
+5
O tym klubie nigdy nie było tak głośno. Dzięki trenerze , że przyszli z Tobą zawodnicy , którzy pomogą naszemu klubowi w utrzymaniu.
Avatar
Tylko Orzeł / 25 lutego 2020 r. o 09:47
+5
Do Pana, który pisze gdzie jest miejsce Orła Srebrzyszcze, ściąganiu gwiazd za grubą kasę oraz wyniku trenera Koguta. Szanowny kolego Ci zawodnicy nie przyszli do klubu za kasą, są to ludzie którzy kierują się innymi wartościami w przeciwieństwie do Pana. Patrząc na chełmską okręgówkę, klub spokojnie się w niej utrzyma. O wyniku jesiennym zaważyły kontuzje i wyjazdy zagraniczne. Jeśli chodzi o trenera Koguta, jest on ambitnym człowiekiem i o jego sportowy wynik można być spokojnym. W skarpetkach też nikt w klubie chodzić nie będzie, aczkolwiek czy ktoś biednemu zabroni... Do zobaczenia wkrótce...
Do Pana, który pisze gdzie jest miejsce Orła Srebrzyszcze, ściąganiu gwiazd za grubą kasę oraz wyniku trenera Koguta. Szanowny kolego Ci zawodnicy nie przyszli do klubu za kasą, są to ludzie którzy kierują się innymi wartościami w przeciwieństwie do Pana. Patrząc na chełmską okręgówkę, klub spokojnie się w niej utrzyma. O wyniku jesiennym zaważyły kontuzje i wyjazdy zagraniczne. Jeśli chodzi o trenera Koguta, jest on ambitnym człowiekiem i o jego sportowy wynik można być spokojnym. W skarpetkach też nikt w klubie chodzić nie będzie, aczkolwi... rozwiń
Avatar
Orzeł / 25 lutego 2020 r. o 12:13
+3
"Kiedy ktoś nie może manipulować Tobą, manipuluje innymi, aby źle o Tobie myśleli". Widać, że boli. Ma boleć. W chełmskiej klasie okręgowej jest 14 drużyn. Na miejscu 14 jest Orzeł. Proszę zająć się pozostałymi trzynastoma zespołami i komentować ich obecną sytuację.
Avatar
Gość / 24 lutego 2020 r. o 19:45
+3
W Starcie brak bramkarzy. Oprocz M.Skrzypy nie ma nikogo, dlaczego klub oddaje T.Wiklo? S.Kowinski również nigdzie nie gra(z tego co widac/slychac). Jakis napastnik, wychowanek Jedynki testowany w Bracie. Pytanie, dlaczego w Bracie a nie w Starcie? O co chodzi w tym klubie? Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 24 lutego 2020 r. o 16:42
+3
W tym sezonie utrzymanie w kolejnym spadek z hukiem. Czy "trener" Kogut osiągnął gdzieś wynik sportowy? "Cieszę się, że władze klubu rozumieją moją koncepcję wzmacniania drużyny i pozyskali tych piłkarzy, których chciałem"- czyli koncepcja ściągania "gwiazd" za grubą kasę i puszczenie klubu w samych skarpetkach... Poza tym czy miejsce Orła jest w okręgówce? Fajnie że mają swoje ambicje ale z takim zapleczem raczej powinni się bawić w A-klasie.
Avatar
Kibic chełmskiej okręgówki / 25 lutego 2020 r. o 10:25
+2
Żale i zawiść się włączyły. Czy ktoś komuś zabroni wzmacniać drużynę? W dzisiejszych czasach, gdzie młodzież korzysta z innych form rozrywki, ciężko jest pozyskać wartościowych piłkarzy. Przeczytałem artykuł i mogę powiedzieć, że to bardzo dobre wzmocnienie drużyny. Michał Jabłoński w Białopolu zdobywał wiele bramek. Adamiec to jeden z najlepszych pomocników choć już po trzydziestce ale ciągle w pierwszym składzie Sparty. Wikło ma swoje atuty, choć ciężki charakter. Z tego co się orientuję Kogut walczył z Białopolem o awans do 4 ligi i niewiele zabrakło a obejmował ten klub też w ciężkiej sytuacji. Czy uda się Orłowi utrzymać w lidze, nie wiem. Będzie ciekawie. Mają przecież jeszcze Andrzeja Olendra, który według mnie to jeden z lepszych zawodników w chełmskiej piłce. Nie należy zapominać też o wiecznie młodym Tatysiaku. Brawo dla Prezesa Orła.
Żale i zawiść się włączyły. Czy ktoś komuś zabroni wzmacniać drużynę? W dzisiejszych czasach, gdzie młodzież korzysta z innych form rozrywki, ciężko jest pozyskać wartościowych piłkarzy. Przeczytałem artykuł i mogę powiedzieć, że to bardzo dobre wzmocnienie drużyny. Michał Jabłoński w Białopolu zdobywał wiele bramek. Adamiec to jeden z najlepszych pomocników choć już po trzydziestce ale ciągle w pierwszym składzie Sparty. Wikło ma swoje atuty, choć ciężki charakter. Z tego co się orientuję Kogut walczył z Białopolem o awans do 4 ligi i niewi... rozwiń
Avatar
Kibic Chełmskiej Okregówki / 26 lutego 2020 r. o 08:26
+1
Trenerów powinno się oceniać na podstawie efektów ich pracy trenerskiej, a nie na podstawie zaciągu. W Białopolu Trener Kogut bronił się przed spadkiem, a trener Hawryluk z tą samą kadrą (a nawet kilku odeszło do 4 ligi) w obecnym sezonie wyprowadził zespół na lidera rozgrywek, więc ocena może być ewidentna. Plusem trenera Koguta są dobre relacje z dobrymi piłkarzami oczywiście na warunki klasy okręgowe i umiejętność przekonania do gry w nowym klubie, bo o wielkiej kasie tu na pewno nie ma mowy. Dobrze, że wszyscy się napinają dla lidera będzie łatwiej walczyć o awans bo każdy z każdym może przegrać. Życzę wszystkim powodzenia.
Trenerów powinno się oceniać na podstawie efektów ich pracy trenerskiej, a nie na podstawie zaciągu. W Białopolu Trener Kogut bronił się przed spadkiem, a trener Hawryluk z tą samą kadrą (a nawet kilku odeszło do 4 ligi) w obecnym sezonie wyprowadził zespół na lidera rozgrywek, więc ocena może być ewidentna. Plusem trenera Koguta są dobre relacje z dobrymi piłkarzami oczywiście na warunki klasy okręgowe i umiejętność przekonania do gry w nowym klubie, bo o wielkiej kasie tu na pewno nie ma mowy. Dobrze, że wszyscy się napinają dla lidera bę... rozwiń
Avatar
trochę światła / 26 lutego 2020 r. o 02:47
+1
hola hola kolego, z tego co wiem, to w Orle doskonale jest komu grać, kapela jest tam konkretna. na jesieni trener Sebastian Kogut miał na meczach do dyspozycji średnio 11/13 piłkarzy, z czego nie oszukujmy się, 2/3 znajdowało się w podstawowej jedenastce tylko i wyłązcnie z powodu braków kadrowych. na wiosnę nie będą mieli na to szans, ponieważ drużyna Orła jest po prostu za mocna. wraca Andrzej Olender z wypożyczenia z Dorohuska - jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Sebastian Kogut, który pauzował z powodu kontuzji całą jesienną rundę, również powinien być do dyspozycji trenera. Kamil Trusiuk, Kacper Gdak, Kordian Nazaruk - to nazwiska chłopaków, któzy mają wielką jakość, lecz z różnych powodów nie mogli grać na jesień, głównie dlatego, że byli za granicą. Gdyby byli wszyscy, Orzeł z pewnością byłby dużo wyżej w ligowej tabeli. wzmocnienia są naturalną rzeczą, determinowaną pozycją w tabeli, ale spojrzyjmy na to chłodno i subiektywnie - taką kapelą Orzeł powinien rozjehać wszystkich na wiosnę, oglądam tę ligę już dłuższy czas i jestem tego pewien
hola hola kolego, z tego co wiem, to w Orle doskonale jest komu grać, kapela jest tam konkretna. na jesieni trener Sebastian Kogut miał na meczach do dyspozycji średnio 11/13 piłkarzy, z czego nie oszukujmy się, 2/3 znajdowało się w podstawowej jedenastce tylko i wyłązcnie z powodu braków kadrowych. na wiosnę nie będą mieli na to szans, ponieważ drużyna Orła jest po prostu za mocna. wraca Andrzej Olender z wypożyczenia z Dorohuska - jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Sebastian Kogut, który pauzował z powodu kontuzji całą jesienną run... rozwiń
Avatar
do Orła / 25 lutego 2020 r. o 10:13
+1
Drogi kibicu Orła. Szanuję Twoję przywiązanie do klubu i absolutnie nie chcę odbierać Ci przyjemności z kibicowania zespołowi z którym czujesz się związany. Mało tego, bardzo doceniam ludzi, którzy koncentrują się na wspieraniu swoich lokalnych klubów bez względu na osiągane wyniki czy prezentowany poziom sportowy. Jednak Twoje słowa o kierowaniu się innymi wartościami jest zwyczajnie zakłamywaniem rzeczywistości. Nie rozumiem po co na siłę tych zawodników gloryfikować i robić z nich lokalnych herosów? Może chcesz powiedzieć, że podobnie jak Ty mają Orła w sercu i za wszelką cenę chcą wznieść klub na wyższy poziom? Otóż nie. Przyszli żeby sobie trochę dorobić i takie jest ich prawo. Co do Pana Koguta i Jego ambicji. Wcale temu nie przeczę, aczkolwiek nie jest to w żadnym stopniu wyznacznikiem i gwarantem osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku sportowego. Na podstawie Jego dotychczasowych osiągnięć ośmielam się jednak stwierdzić, że kiepsko wychodzi Jego zespołom gra a wyniki są raczej kiepskie. Czy ambicja wystarczy żeby tym razem było inaczej? Co do utrzymania mamy podobne zdanie o czym napisałem wcześniej. Natomiast jeżeli chodzi o chodzenie w skarpetkach... pożyjemy zobaczymy.
Drogi kibicu Orła. Szanuję Twoję przywiązanie do klubu i absolutnie nie chcę odbierać Ci przyjemności z kibicowania zespołowi z którym czujesz się związany. Mało tego, bardzo doceniam ludzi, którzy koncentrują się na wspieraniu swoich lokalnych klubów bez względu na osiągane wyniki czy prezentowany poziom sportowy. Jednak Twoje słowa o kierowaniu się innymi wartościami jest zwyczajnie zakłamywaniem rzeczywistości. Nie rozumiem po co na siłę tych zawodników gloryfikować i robić z nich lokalnych herosów? Może chcesz powiedzieć, że podobnie jak... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lutego 2020 r. o 18:28
+1
W STARCIE cisza, brak strony, brak informacji, a kogo tam obchodzą kibice.
Avatar
Kibic Chełmskiej Okregówki / 26 lutego 2020 r. o 08:26
+1
Trenerów powinno się oceniać na podstawie efektów ich pracy trenerskiej, a nie na podstawie zaciągu. W Białopolu Trener Kogut bronił się przed spadkiem, a trener Hawryluk z tą samą kadrą (a nawet kilku odeszło do 4 ligi) w obecnym sezonie wyprowadził zespół na lidera rozgrywek, więc ocena może być ewidentna. Plusem trenera Koguta są dobre relacje z dobrymi piłkarzami oczywiście na warunki klasy okręgowe i umiejętność przekonania do gry w nowym klubie, bo o wielkiej kasie tu na pewno nie ma mowy. Dobrze, że wszyscy się napinają dla lidera będzie łatwiej walczyć o awans bo każdy z każdym może przegrać. Życzę wszystkim powodzenia.
Trenerów powinno się oceniać na podstawie efektów ich pracy trenerskiej, a nie na podstawie zaciągu. W Białopolu Trener Kogut bronił się przed spadkiem, a trener Hawryluk z tą samą kadrą (a nawet kilku odeszło do 4 ligi) w obecnym sezonie wyprowadził zespół na lidera rozgrywek, więc ocena może być ewidentna. Plusem trenera Koguta są dobre relacje z dobrymi piłkarzami oczywiście na warunki klasy okręgowe i umiejętność przekonania do gry w nowym klubie, bo o wielkiej kasie tu na pewno nie ma mowy. Dobrze, że wszyscy się napinają dla lidera bę... rozwiń
Avatar
trochę światła / 26 lutego 2020 r. o 02:47
+1
hola hola kolego, z tego co wiem, to w Orle doskonale jest komu grać, kapela jest tam konkretna. na jesieni trener Sebastian Kogut miał na meczach do dyspozycji średnio 11/13 piłkarzy, z czego nie oszukujmy się, 2/3 znajdowało się w podstawowej jedenastce tylko i wyłązcnie z powodu braków kadrowych. na wiosnę nie będą mieli na to szans, ponieważ drużyna Orła jest po prostu za mocna. wraca Andrzej Olender z wypożyczenia z Dorohuska - jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Sebastian Kogut, który pauzował z powodu kontuzji całą jesienną rundę, również powinien być do dyspozycji trenera. Kamil Trusiuk, Kacper Gdak, Kordian Nazaruk - to nazwiska chłopaków, któzy mają wielką jakość, lecz z różnych powodów nie mogli grać na jesień, głównie dlatego, że byli za granicą. Gdyby byli wszyscy, Orzeł z pewnością byłby dużo wyżej w ligowej tabeli. wzmocnienia są naturalną rzeczą, determinowaną pozycją w tabeli, ale spojrzyjmy na to chłodno i subiektywnie - taką kapelą Orzeł powinien rozjehać wszystkich na wiosnę, oglądam tę ligę już dłuższy czas i jestem tego pewien
hola hola kolego, z tego co wiem, to w Orle doskonale jest komu grać, kapela jest tam konkretna. na jesieni trener Sebastian Kogut miał na meczach do dyspozycji średnio 11/13 piłkarzy, z czego nie oszukujmy się, 2/3 znajdowało się w podstawowej jedenastce tylko i wyłązcnie z powodu braków kadrowych. na wiosnę nie będą mieli na to szans, ponieważ drużyna Orła jest po prostu za mocna. wraca Andrzej Olender z wypożyczenia z Dorohuska - jeden z najlepszych zawodników całej ligi. Sebastian Kogut, który pauzował z powodu kontuzji całą jesienną run... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2020 r. o 19:16
0
Jabol z Adamcem będą robić robotę na skrzydłach i Orzeł odleci
Avatar
Gość / 25 lutego 2020 r. o 16:12
-4
Boli? Ma boleć. Pilnować swoich klubów panowie z pod stokrotki z harnasiem w ręku
Avatar
Gość / 25 lutego 2020 r. o 14:02
+5
O tym klubie nigdy nie było tak głośno. Dzięki trenerze , że przyszli z Tobą zawodnicy , którzy pomogą naszemu klubowi w utrzymaniu.
Avatar
Orzeł / 25 lutego 2020 r. o 12:13
+3
"Kiedy ktoś nie może manipulować Tobą, manipuluje innymi, aby źle o Tobie myśleli". Widać, że boli. Ma boleć. W chełmskiej klasie okręgowej jest 14 drużyn. Na miejscu 14 jest Orzeł. Proszę zająć się pozostałymi trzynastoma zespołami i komentować ich obecną sytuację.
Avatar
Hmm / 25 lutego 2020 r. o 10:59
0
W zasadzie każdy w tym sporze ma trochę racji. Czy w ogóle i ile pieniędzy będą inkasować ściągnięci zwodnicy? to wiedzą tylko oni i zarząd, osobom postronnym to raczej nic do tego. Czy trener Kogut osiągał sukces sportowy z innymi drużynami ? to zależy raczej od miejsca siedzenia. Czy miejsce Orła jest w okręgówce ? to raczej jest determinowane przez poziom sportowy drużyny, lecz jak słusznie zauważono jakość boiska znacznie odstaje od średniej w chełmskiej okręgówce. Co do obiektów ? nie wiem, nie byłem w środku pomieszczeń, ciężko ocenić. Choć niedawno chyba ogrodzono płytę boiska i zrobiono plastikowe krzesełka dla kibiców, ale to wciąż raczej standard ligi niż coś nadzwyczajnego. Ściąganie "gwiazd" ? patrząc na miejsce jakie zajmują, potrzebują graczy posiadających ponadprzeciętne umiejętności by wyjść z tego "dołka". Chodzenie w skarpetkach? w chłodnie dni bezcenne! pozdrawiam ;)
W zasadzie każdy w tym sporze ma trochę racji. Czy w ogóle i ile pieniędzy będą inkasować ściągnięci zwodnicy? to wiedzą tylko oni i zarząd, osobom postronnym to raczej nic do tego. Czy trener Kogut osiągał sukces sportowy z innymi drużynami ? to zależy raczej od miejsca siedzenia. Czy miejsce Orła jest w okręgówce ? to raczej jest determinowane przez poziom sportowy drużyny, lecz jak słusznie zauważono jakość boiska znacznie odstaje od średniej w chełmskiej okręgówce. Co do obiektów ? nie wiem, nie byłem w środku pomieszczeń, ciężko ocenić.... rozwiń
Avatar
Kibic chełmskiej okręgówki / 25 lutego 2020 r. o 10:25
+2
Żale i zawiść się włączyły. Czy ktoś komuś zabroni wzmacniać drużynę? W dzisiejszych czasach, gdzie młodzież korzysta z innych form rozrywki, ciężko jest pozyskać wartościowych piłkarzy. Przeczytałem artykuł i mogę powiedzieć, że to bardzo dobre wzmocnienie drużyny. Michał Jabłoński w Białopolu zdobywał wiele bramek. Adamiec to jeden z najlepszych pomocników choć już po trzydziestce ale ciągle w pierwszym składzie Sparty. Wikło ma swoje atuty, choć ciężki charakter. Z tego co się orientuję Kogut walczył z Białopolem o awans do 4 ligi i niewiele zabrakło a obejmował ten klub też w ciężkiej sytuacji. Czy uda się Orłowi utrzymać w lidze, nie wiem. Będzie ciekawie. Mają przecież jeszcze Andrzeja Olendra, który według mnie to jeden z lepszych zawodników w chełmskiej piłce. Nie należy zapominać też o wiecznie młodym Tatysiaku. Brawo dla Prezesa Orła.
Żale i zawiść się włączyły. Czy ktoś komuś zabroni wzmacniać drużynę? W dzisiejszych czasach, gdzie młodzież korzysta z innych form rozrywki, ciężko jest pozyskać wartościowych piłkarzy. Przeczytałem artykuł i mogę powiedzieć, że to bardzo dobre wzmocnienie drużyny. Michał Jabłoński w Białopolu zdobywał wiele bramek. Adamiec to jeden z najlepszych pomocników choć już po trzydziestce ale ciągle w pierwszym składzie Sparty. Wikło ma swoje atuty, choć ciężki charakter. Z tego co się orientuję Kogut walczył z Białopolem o awans do 4 ligi i niewi... rozwiń
Avatar
do Orła / 25 lutego 2020 r. o 10:13
+1
Drogi kibicu Orła. Szanuję Twoję przywiązanie do klubu i absolutnie nie chcę odbierać Ci przyjemności z kibicowania zespołowi z którym czujesz się związany. Mało tego, bardzo doceniam ludzi, którzy koncentrują się na wspieraniu swoich lokalnych klubów bez względu na osiągane wyniki czy prezentowany poziom sportowy. Jednak Twoje słowa o kierowaniu się innymi wartościami jest zwyczajnie zakłamywaniem rzeczywistości. Nie rozumiem po co na siłę tych zawodników gloryfikować i robić z nich lokalnych herosów? Może chcesz powiedzieć, że podobnie jak Ty mają Orła w sercu i za wszelką cenę chcą wznieść klub na wyższy poziom? Otóż nie. Przyszli żeby sobie trochę dorobić i takie jest ich prawo. Co do Pana Koguta i Jego ambicji. Wcale temu nie przeczę, aczkolwiek nie jest to w żadnym stopniu wyznacznikiem i gwarantem osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku sportowego. Na podstawie Jego dotychczasowych osiągnięć ośmielam się jednak stwierdzić, że kiepsko wychodzi Jego zespołom gra a wyniki są raczej kiepskie. Czy ambicja wystarczy żeby tym razem było inaczej? Co do utrzymania mamy podobne zdanie o czym napisałem wcześniej. Natomiast jeżeli chodzi o chodzenie w skarpetkach... pożyjemy zobaczymy.
Drogi kibicu Orła. Szanuję Twoję przywiązanie do klubu i absolutnie nie chcę odbierać Ci przyjemności z kibicowania zespołowi z którym czujesz się związany. Mało tego, bardzo doceniam ludzi, którzy koncentrują się na wspieraniu swoich lokalnych klubów bez względu na osiągane wyniki czy prezentowany poziom sportowy. Jednak Twoje słowa o kierowaniu się innymi wartościami jest zwyczajnie zakłamywaniem rzeczywistości. Nie rozumiem po co na siłę tych zawodników gloryfikować i robić z nich lokalnych herosów? Może chcesz powiedzieć, że podobnie jak... rozwiń
Avatar
Tylko Orzeł / 25 lutego 2020 r. o 09:47
+5
Do Pana, który pisze gdzie jest miejsce Orła Srebrzyszcze, ściąganiu gwiazd za grubą kasę oraz wyniku trenera Koguta. Szanowny kolego Ci zawodnicy nie przyszli do klubu za kasą, są to ludzie którzy kierują się innymi wartościami w przeciwieństwie do Pana. Patrząc na chełmską okręgówkę, klub spokojnie się w niej utrzyma. O wyniku jesiennym zaważyły kontuzje i wyjazdy zagraniczne. Jeśli chodzi o trenera Koguta, jest on ambitnym człowiekiem i o jego sportowy wynik można być spokojnym. W skarpetkach też nikt w klubie chodzić nie będzie, aczkolwiek czy ktoś biednemu zabroni... Do zobaczenia wkrótce...
Do Pana, który pisze gdzie jest miejsce Orła Srebrzyszcze, ściąganiu gwiazd za grubą kasę oraz wyniku trenera Koguta. Szanowny kolego Ci zawodnicy nie przyszli do klubu za kasą, są to ludzie którzy kierują się innymi wartościami w przeciwieństwie do Pana. Patrząc na chełmską okręgówkę, klub spokojnie się w niej utrzyma. O wyniku jesiennym zaważyły kontuzje i wyjazdy zagraniczne. Jeśli chodzi o trenera Koguta, jest on ambitnym człowiekiem i o jego sportowy wynik można być spokojnym. W skarpetkach też nikt w klubie chodzić nie będzie, aczkolwi... rozwiń