Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ekstraklasa

24 lipca 2016 r.
13:35

Górnik Łęczna jutro o 18 gra z Lechią na Arenie

0 25 A A
Grzegorz Bonin to jeden z liderów ofensywy górniczego klubu<br />
<br />
Fot. Przemysław Gąbka/gornik.leczna.pl
Grzegorz Bonin to jeden z liderów ofensywy górniczego klubu

Fot. Przemysław Gąbka/gornik.leczna.pl

W poniedziałek o godz. 18 Górnik Łęczna zmierzy się na Arenie Lublin z Lechią Gdańsk. Trwa walka z czasem o dopięcie wszystkich formalności w związku z transferem Vojo Ubiparipa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed tygodniem zielono-czarni rozegrali niezłe spotkanie, ale przegrali na wyjeździe z Ruchem Chorzów 1:2. Dziś staną przed kolejną szansą na zdobycie punktów, ale czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. Zmierzą się z typowaną do walki o mistrzostwo Polski Lechią Gdańsk, w której szeregach aż roi się od gwiazd najwyższego w polskich realiach formatu.

– Mają bardzo mocny skład, po dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycję, nazwijmy to z dużymi nazwiskami. My jednak nie boimy się żadnego przeciwnika – zapewnia szkoleniowiec Górnika Andrzej Rybarski.

– Mamy pewien szablon przygotowań i realizujemy go pod kątem najbliższego rywala. Lechia to zespół mocny personalnie, grający otwarty futbol, mający w sobie dużą jakość. Podchodzimy do niej z dużym szacunkiem i respektem, ale chcemy, żeby na boisku były widoczne także te elementy, nad którymi pracujemy na treningach – przekonuje trener.

Mimo wielu indywidualności w składzie ekipa z Trójmiasta na początku sezonu nie imponuje formą. W inauguracyjnym spotkaniu uległa na wyjeździe Wiśle Płock. Jakie wzorce z gry beniaminka można zaczerpnąć, żeby powtórzyć jego sukces?

– To niuanse, które często mają kluczowe znaczenie. Ale mecz meczowi nierówny. My przede wszystkim musimy skoncentrować się na tym, żeby ze swojej strony pokazać to, co mamy najlepszego – twierdzi Rybarski.

Górnik po zakończeniu minionego sezonu mocno się osłabił. Odeszli lider defensywy Tomislav Bozić i najlepszy asystent Tomasz Nowak, karierę zakończył Veljko Nikitović, a w czwartek do GKS Tychy sprzedany został niesforny napastnik Jakub Świerczok. Dzięki przeniesieniu spotkań do Lublinie w klubowej kasie pojawiły się jednak dodatkowe środki. Część z nich może zostać spożytkowana na pozyskanie nowych zawodników. Jutro kontrakt z Górnikiem może podpisać były zawodnik Lecha Poznań Vojo Ubiparip.

Serb ostatnio występował w FK Novi Pazar ze swojej ojczyzny. W 14 ligowych meczach strzelił sześć goli. Chciał ponownie spróbować swoich sił w mocniejszej lidze, stąd decyzja o powrocie do Polski. Za jego transferem stoi Nikitović, który od kilku tygodni zajmuje się w Górniku sprawami transferowymi.

W jutrzejszym meczu trener Rybarski nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników. Pod koniec minionego tygodnia do Łukasza Mierzejewskiego, który leczy uraz od dłuższego czasu, dołączył Adrian Basta. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak poważna jest jego kontuzja.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Silverfox / 25 lipca 2016 r. o 10:55
0
A rób sobie zdjecia moge ci i zad pokazac:)
Avatar
hangar / 25 lipca 2016 r. o 00:30
0
Upudruj buźke aby wyjść ładnie na zdjęciach ...Na jakich?Bedziecie mieli ofijalną foto galerie na necie ,jak w komedii Bareji.
Avatar
Silverfox / 24 lipca 2016 r. o 23:01
0
Silverfox napisał:
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo żyjemy w państwie demokratycznym i każdy może wyrażać swoją opinie,ale błagam nie zniechęcajcie ludzi do przychodzenia na stadion, bo gracie tym przeciwko swoim zawodnikom,decyzję zapadły na górze i nikt na to niema wpływu. Ja tam jako "pikol" "Janusz" i jak tam chcecie jeszcze mnie możecie nazwać jutro się melduję na "Arenie".                                                                                                                                                                                                
Silverfox napisał:
*Górnika
rozwiń
Avatar
ja / 24 lipca 2016 r. o 22:25
0
Motor? Motoru dawno nie ma - jest Spartakus.
Avatar
Silverfox / 24 lipca 2016 r. o 22:12
0
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo żyjemy w państwie demokratycznym i każdy może wyrażać swoją opinie,ale błagam nie zniechęcajcie ludzi do przychodzenia na stadion, bo gracie tym przeciwko swoim zawodnikom,decyzję zapadły na górze i nikt na to niema wpływu. Ja tam jako "pikol" "Janusz" i jak tam chcecie jeszcze mnie możecie nazwać jutro się melduję na "Arenie".
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo ż... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 r. o 21:59
0
Chciałem napisać doopie
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 r. o 21:56
0
ja jutro planuje kupić bilety, przed samym meczem. w *** mam ten protest.
Avatar
Kibic Górnika Łęczna / 24 lipca 2016 r. o 21:21
0
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Górniczek gra !!!
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 r. o 21:15
0
Lechia trenowała dziś na boisku Budowlanych na Balladyny
Avatar
fan / 24 lipca 2016 r. o 20:54
0
Tutaj nie chodzi o to czy Górnik zagra w Lublinie po prostu sprawdza sie to co kiedyś powiedział mi działacz piłkarski ,kiedy go wiozłem , 1 stadion przy kresowej juz dawno sprzedany bedzie centrum handlowe tylko czekaja na sprzyjajace warunki, Górnik łeczna bedzie połączony z Motorem i to powoli sie zbiża . pierwszy sygnał był taki ,że Lublinianke wygonili z Areny bo kolidowały terminy meczów, boja na obecna chwile cos kombinowac z Motorem bo duży sprzeciw, ale zwrócie uwage nic o Motorze zero informacji zero transferów umożliwiających realna walke o lige, Motor w tym sezonie zostanie zgnojony ,doprowadzone zostanie do tego ,że wszyscy będą za połączeniem klubów. Zeby moje słowa w g.....................wno sie zamieniło. ale....................
Tutaj nie chodzi o to czy Górnik zagra w Lublinie po prostu sprawdza sie to co kiedyś powiedział mi działacz piłkarski ,kiedy go wiozłem , 1 stadion przy kresowej juz dawno sprzedany bedzie centrum handlowe tylko czekaja na sprzyjajace warunki, Górnik łeczna bedzie połączony z Motorem i to powoli sie zbiża . pierwszy sygnał był taki ,że Lublinianke wygonili z Areny bo kolidowały terminy meczów, boja na obecna chwile cos kombinowac z Motorem bo duży sprzeciw, ale zwrócie uwage nic o Motorze zero informacji zero transferów umożliwiających real... rozwiń
Avatar
Silverfox / 25 lipca 2016 r. o 10:55
0
A rób sobie zdjecia moge ci i zad pokazac:)
Avatar
hangar / 25 lipca 2016 r. o 00:30
0
Upudruj buźke aby wyjść ładnie na zdjęciach ...Na jakich?Bedziecie mieli ofijalną foto galerie na necie ,jak w komedii Bareji.
Avatar
Silverfox / 24 lipca 2016 r. o 23:01
0
Silverfox napisał:
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo żyjemy w państwie demokratycznym i każdy może wyrażać swoją opinie,ale błagam nie zniechęcajcie ludzi do przychodzenia na stadion, bo gracie tym przeciwko swoim zawodnikom,decyzję zapadły na górze i nikt na to niema wpływu. Ja tam jako "pikol" "Janusz" i jak tam chcecie jeszcze mnie możecie nazwać jutro się melduję na "Arenie".                                                                                                                                                                                                
Silverfox napisał:
*Górnika
rozwiń
Avatar
ja / 24 lipca 2016 r. o 22:25
0
Motor? Motoru dawno nie ma - jest Spartakus.
Avatar
Silverfox / 24 lipca 2016 r. o 22:12
0
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo żyjemy w państwie demokratycznym i każdy może wyrażać swoją opinie,ale błagam nie zniechęcajcie ludzi do przychodzenia na stadion, bo gracie tym przeciwko swoim zawodnikom,decyzję zapadły na górze i nikt na to niema wpływu. Ja tam jako "pikol" "Janusz" i jak tam chcecie jeszcze mnie możecie nazwać jutro się melduję na "Arenie".
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo ż... rozwiń
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 r. o 21:59
0
Chciałem napisać doopie
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 r. o 21:56
0
ja jutro planuje kupić bilety, przed samym meczem. w *** mam ten protest.
Avatar
Kibic Górnika Łęczna / 24 lipca 2016 r. o 21:21
0
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Górniczek gra !!!
Avatar
Gość / 24 lipca 2016 r. o 21:15
0
Lechia trenowała dziś na boisku Budowlanych na Balladyny
Avatar
fan / 24 lipca 2016 r. o 20:54
0
Tutaj nie chodzi o to czy Górnik zagra w Lublinie po prostu sprawdza sie to co kiedyś powiedział mi działacz piłkarski ,kiedy go wiozłem , 1 stadion przy kresowej juz dawno sprzedany bedzie centrum handlowe tylko czekaja na sprzyjajace warunki, Górnik łeczna bedzie połączony z Motorem i to powoli sie zbiża . pierwszy sygnał był taki ,że Lublinianke wygonili z Areny bo kolidowały terminy meczów, boja na obecna chwile cos kombinowac z Motorem bo duży sprzeciw, ale zwrócie uwage nic o Motorze zero informacji zero transferów umożliwiających realna walke o lige, Motor w tym sezonie zostanie zgnojony ,doprowadzone zostanie do tego ,że wszyscy będą za połączeniem klubów. Zeby moje słowa w g.....................wno sie zamieniło. ale....................
Tutaj nie chodzi o to czy Górnik zagra w Lublinie po prostu sprawdza sie to co kiedyś powiedział mi działacz piłkarski ,kiedy go wiozłem , 1 stadion przy kresowej juz dawno sprzedany bedzie centrum handlowe tylko czekaja na sprzyjajace warunki, Górnik łeczna bedzie połączony z Motorem i to powoli sie zbiża . pierwszy sygnał był taki ,że Lublinianke wygonili z Areny bo kolidowały terminy meczów, boja na obecna chwile cos kombinowac z Motorem bo duży sprzeciw, ale zwrócie uwage nic o Motorze zero informacji zero transferów umożliwiających real... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna jedzie do Olsztyna po drugą wyjazdową wygraną w tym sezonie

Górnik Łęczna jedzie do Olsztyna po drugą wyjazdową wygraną w tym sezonie

Po domowym zwycięstwie nad ŁKS Łódź piłkarze Górnika Łęczna zmierzą się w Olsztynie z tamtejszym Stomilem i powalczą o drugą wygraną na wyjeździe w tym sezonie

Jak dorobić, żeby nie stracić? Ważne informacje dla pracujących emerytów i rencistów

Jak dorobić, żeby nie stracić? Ważne informacje dla pracujących emerytów i rencistów

Od grudnia będzie można więcej dorobić do świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wzrosną kwoty limitów, na jakie muszą uważać pracujący renciści oraz emeryci, którzy nie ukończyli jeszcze wieku emerytalnego.

"Bez kontaktu z pacjentem się nie da". Kolejni studenci wracają do zajęć stacjonarnych
galeria

"Bez kontaktu z pacjentem się nie da". Kolejni studenci wracają do zajęć stacjonarnych

Kolejna grupa studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wznowiła dzisiaj zajęcia w trybie stacjonarnym. Mimo trwającej pandemii, uczelnia tłumaczy, że jest to konieczne do skutecznego kształcenia.

Taneczne oblicza Lublina. "MY.WY.ARTYŚCI", czyli nowa inicjatywa Teatru Muzycznego
4 grudnia 2020, 10:00
galeria
film

Taneczne oblicza Lublina. "MY.WY.ARTYŚCI", czyli nowa inicjatywa Teatru Muzycznego

Teatr Muzyczny w Lublinie startuje z nowym nieszablonowym projektem tanecznym realizowanym w przestrzeni miasta, ukazującym różne oblicza Lublina. Inicjatywa "MY.WY.ARTYŚCI" zostanie zaprezentowana w grudniu w formie online na Facebooku Teatru.

Grom Kąkolewnica stracił fotel lidera bialskiej okręgówki na rzecz Unii Żabików

Grom Kąkolewnica stracił fotel lidera bialskiej okręgówki na rzecz Unii Żabików

Dopiero ostatni mecz rundy jesiennej pomiędzy Unią Żabików i Gromem Kąkolewnica ustalił ostateczną kolejność na podium. Ekipa z Żabikowa, niczym wytrawny bokser, zadała liderowi dwa ciosy, które sprawiły, że to właśnie podopieczni trenera Artura Dadasiewicza wskoczyli na pierwsze miejsce w klasyfikacji.

Głuche telefony w jednej części Lublina. Orange zaprzecza awarii, ale podaje możliwe wyjaśnienie
Alarm 24

Głuche telefony w jednej części Lublina. Orange zaprzecza awarii, ale podaje możliwe wyjaśnienie

Od kilku dni niektórzy mieszkańcy lubelskiego Czechowa narzekają na jakość połączeń w sieci Orange. – Bo właściwie ich nie ma. Nigdzie nie można się dodzwonić – mówią. Co na to operator?

Lublin: Zmiany na Diamentowej później niż zakładano

Lublin: Zmiany na Diamentowej później niż zakładano

Zapowiadane na dzisiaj zwężenie ul. Diamentowej zostało przełożone na czwartek.

Przedsiębiorca z Zamościa i fałszywe faktury. Policja z rana weszła do mieszkań
film

Przedsiębiorca z Zamościa i fałszywe faktury. Policja z rana weszła do mieszkań

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli obracać „pustymi” fakturami, by wyłudzić unijną dotację. Straty szacowane są na blisko 8,5 mln zł. Główną rolę w procederze odgrywał przedsiębiorca z Zamościa - ustalili śledczy.

Zakarpacki smak. Przepisy z wyjątkowej kuchni ukraińskiej
Magazyn

Zakarpacki smak. Przepisy z wyjątkowej kuchni ukraińskiej

W Drohobyczu zakończył się właśnie Międzynarodowy Festiwal Brunona Schulza, a my mamy dla was garść przepisów z zakarpackiej kuchni. Wiera Meniok, która prowadzi festiwal wraz z Grzegorzem Józefczukiem z Lublina, mają dla zaś przepis na zakarpacki bogracz

Kujawiak Stanin jeszcze się nie poddaje

Kujawiak Stanin jeszcze się nie poddaje

Kujawiak Stanin po 13 meczach ma na koncie zaledwie trzy punkty. Jako jedyny zespół w bialskiej klasie okręgowej nie zaliczył też ani jednego zwycięstwa. Wiosna zapowiada się bardzo ciężko, ale drużyna nie zamierza jeszcze rezygnować z walki o utrzymanie.

Jak będą wyglądać wizyty po kolędzie? Odpowiada rzecznik Konferencji Episkopatu Polski

Jak będą wyglądać wizyty po kolędzie? Odpowiada rzecznik Konferencji Episkopatu Polski

Nie ma ogólnopolskich wytycznych w sprawie kolędy. Z powodu pandemii wizyty duszpasterskie zostały odwołane, przesunięte na późniejszy czas lub odbędą się w zmienionej formie, w zależności od decyzji biskupa miejsca – powiedział rzecznik Konferencji Episkopatu Polski ks. Leszek Gęsiak SJ.

Spotkanie z Kamilą Janiak w Księgarni Dosłownej
4 grudnia 2020, 18:00

Spotkanie z Kamilą Janiak w Księgarni Dosłownej

W ramach cyklu Seryjni Poeci w Księgarni Dosłownej (Centrum Kultury w Lublinie) odbędzie się spotkanie z Kamilą Janiak. Wydarzenie będzie transmitowane online 4 grudnia o godz. 18 na Facebooku księgarni.

Szpital w Łukowie potrzebuje większych zbiorników tlenu

Szpital w Łukowie potrzebuje większych zbiorników tlenu

Szpital w Łukowie potrzebuje większego zbiornika na tlen. Placówka zakupi dodatkowe aparaty wspomagające funkcje oddechowe i obecne zasoby tlenu nie wystarczą.

Lublin: Będzie więcej miejsca dla kierowców na al. Solidarności

Lublin: Będzie więcej miejsca dla kierowców na al. Solidarności

Zapadła decyzja o otwarciu dla ruchu nieczynnego lewego pasa jezdni, która biegnie od alei Solidarności w stronę al. Warszawskiej i ronda 100-lecia KUL. Zamiast ciągłej linii pojawi się przerywana, ale taka zmiana nie zostanie wprowadzona zbyt prędko. Możliwe, że kierowcy poczekają na nią do wiosny.

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPACH KOSMETYKÓW

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA ZAKUPACH KOSMETYKÓW

Higiena, pielęgnacja i dbanie o dobry wygląd przy wykorzystaniu kosmetyków i produktów do makijażu stanowią nieodzowny, a dla wielu osób również szczególnie przyjemny element codziennego życia.

PKO BP EKSTRAKLASA
11. KOLEJKA

Wyniki:

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2-1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-2
Podbeskidzie - Śląsk Wrocław 0-2
Raków Częstochowa - Warta Poznań 1-0
Stal Mielec - Jagiellonia 3-1
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1-2
Wisła Płock - Cracovia 0-1
Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Tabela:

1. Raków 11 24 24-12
2. Legia 11 23 17-11
3. Górnik 11 20 17-11
4. Zagłębie 11 18 15-12
5. Śląsk 11 17 17-12
6. Lechia 10 16 17-15
7. Pogoń 9 15 11-7
8. Jagiellonia 11 14 15-18
9. Warta 11 13 8-11
10. Cracovia 11 12 15-13
11. Lech 9 10 17-16
12. Wisła K. 11 10 16-16
13. Wisła P. 10 9 12-18
14. Piast 11 9 11-17
15. Stal Mielec 11 9 13-23
16. Podbeskidzie 11 9 12-25

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.