Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Ekstraklasa

9 lutego 2017 r.
22:30

PILNE! Mecz Górnika z Zagłębiem Lubin przełożony!

Autor: Zdjęcie autora bs micbec
10 24 A A
(fot. gornik.leczna.pl)

Zaplanowany na sobotę mecz pomiędzy Górnikiem Łęczna, a Zagłębiem Lubin został przełożony. Wszystko przez niekorzystne warunki atmosferyczne, a co za tym idzie ryzyko całkowitego zniszczenia murawy na Arenie Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O tym, że pierwszy w tym roku mecz Lotto Ekstraklasy w Lublinie jest mocno zagrożony mówiło się już od kilku dni. Z powodu złych warunków pogodowych zespół z Łęcznej nie mógł normalnie trenować. - Warunki są katastrofalne. Musimy trenować w hali, bo boiska są zmrożone, piłkarze się ślizgają, to po prostu niebezpieczne – mówił Franciszek Smuda szkoleniowiec Górnika. - Ja osobiście wolałbym, żeby tego spotkania nie było w sobotę. To nie ode mnie zależy oczywiście, ale jeśli ten mecz się odbędzie, to będzie dla nas trudny – dodał popularny „Franz”.

Greenkeeper Areny Lublin Sebastian Sadź zapewniał, że on i jego ekipa dokonują wszelkich starań, aby sobotni mecz Lotto Ekstraklasy doszedł do skutku. - Dajemy z siebie wszystko, pracujemy na pełnych obrotach, ale to Matka Natura rozdaje karty. Wszystko w jej rękach – relacjonował w środę Sadź.

Ostatecznie zapadła decyzja o odwołaniu meczu. - Decyzję skonsultowaliśmy z obydwoma klubami i przede wszystkim z greenkeeperem Areny Lublin, panem Sebastianem Sadziem. Ponieważ mamy sporo terminów rezerwowych na pojedyncze mecze, wybraliśmy optymalne rozwiązanie dla jakości meczu i murawy, mając także z tyłu głowy fakt, iż w czerwcu stadion w Lublinie będzie gościł reprezentację Polski na meczach UEFA Euro U-21 - informuje Marcin Stefański, Dyrektor Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. cytowany przez portal ekstraklasa.org

Spotkanie Górnika z Zagłębiem Lubin zostało przełożone na 7 marca na godzinę 18.

"Wierzymy, że ta decyzja pomoże w dobrym przygotować murawę Areny Lublin na mecze młodzieżowej reprezentacji Polski, które będą rozgrywane w czasie Młodzieżowych Mistrzostw Europy na lubelskim stadionie. Informujemy, że bilety zakupione w przedsprzedaży zachowują ważność na nowy termin meczu z Zagłębiem. Istnieje także możliwość wymiany na bilet na spotkanie z Piastem Gliwice, które odbędzie się 26 lutego o godzinie 15:30 na Arenie Lublin" - poinformował klub z Łęcznej na swojej oficjalnej stronie.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 lutego 2017 o 09:08
0
Cała Polska w ten weekend gra, tylko nowoczesną Arenę zmroziło. A kilka dni wcześniej bezpiecznie można było rozegrać sparing z Radomiakiem? Ludzie pomyślcie czy to ma sens. Robią z nas debili.... Albo z siebie...
Avatar
Grin / 11 lutego 2017 o 00:33
0
Ludziki mam tylko jedno pytanie dla myślących (tych trolii z pod gwiazdy betlejemskiej PiS snie pytam) :Skoro na Arenie Lublin murawa była zmrozona przy włączonym podgrzewaniu to jak ona musiała przy zbliżonych warunkach wyglągać na stadionie w Łęcznej bo nikt o to nie zapytał ???
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 22:42
0
Górnik Lubelski to tylko powstaje w pustych trociniakach takich lemingów jak co poniektórzy komentujący oraz zjadajacy popcorn na pustej nowoczesnej arenie bez podgrzewane murawy przy ogluszajacym dopingu fanatico p opcorno!
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 18:38
0
a co na to rodzice? gdzie byli wtedy rodzice?
Avatar
robert / 10 lutego 2017 o 18:02
0
Motor to 4 liga jego miejsce jest na al.Zygmuntowskich Arena Lublin jest dla najlepszych zespolow w regionie czyli 1.Gornik Lubelski 2 .Wisła Pulawy 3 .Motor?niepomoże wasze oplówanie kibole gdzie nie szanuja was kluby z Polski tylko Szanują Górnika Lubleskiego bo miał i ma normalnych  kibiców .
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 15:42
0
Boi sie nas Polska cała Izolator Boguchwała, ave kot alik.
Avatar
twój stary / 10 lutego 2017 o 15:41
0
iks de napisał:
Trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu, wykupionych było do piątku 70 biletów !!! (słownie: siedemdziesiąt !!!). Nikt w Lublinie nie chce oglądać tego badziewia. Górnik Łęczna zniszczy murawę i zabierze się po spadku do siebie a Lublinianie po sezonie będą musieli wyłożyć 800.000 zł na nową murawę. Zapytajcie w Łęcznej co mówią o Arturze Kapelko, krążą opinie o nim, że to łgarz, dywersant żydowskiego pochodzenia, wróg #1 Łęcznej oraz, że fanatycznie i zajadle nienawidzi kibiców Górnika Łęczna. Prezes wie, że cpiesz?
rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 12:34
0
nawet NIEBIOSA SĄ PRZECIWKO taka karma to się źle skończy opamiętajcie się Górnik w Łęcznej, Motor na Arenie
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 10:39
0
Górnik w Łęcznej ! Motor na Arenie ! Kapelko w więzieniu !!
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 10:38
0
ktoś w ogóle mysli ku...wa w tym klubie zeby sparing z Radomiakiem rozgrywać na głównej murawie ??? Wy tam macie odrobine rozsądku w tym klubie ??? Kapelko WON !!!
Avatar
Gość / 11 lutego 2017 o 09:08
0
Cała Polska w ten weekend gra, tylko nowoczesną Arenę zmroziło. A kilka dni wcześniej bezpiecznie można było rozegrać sparing z Radomiakiem? Ludzie pomyślcie czy to ma sens. Robią z nas debili.... Albo z siebie...
Avatar
Grin / 11 lutego 2017 o 00:33
0
Ludziki mam tylko jedno pytanie dla myślących (tych trolii z pod gwiazdy betlejemskiej PiS snie pytam) :Skoro na Arenie Lublin murawa była zmrozona przy włączonym podgrzewaniu to jak ona musiała przy zbliżonych warunkach wyglągać na stadionie w Łęcznej bo nikt o to nie zapytał ???
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 22:42
0
Górnik Lubelski to tylko powstaje w pustych trociniakach takich lemingów jak co poniektórzy komentujący oraz zjadajacy popcorn na pustej nowoczesnej arenie bez podgrzewane murawy przy ogluszajacym dopingu fanatico p opcorno!
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 18:38
0
a co na to rodzice? gdzie byli wtedy rodzice?
Avatar
robert / 10 lutego 2017 o 18:02
0
Motor to 4 liga jego miejsce jest na al.Zygmuntowskich Arena Lublin jest dla najlepszych zespolow w regionie czyli 1.Gornik Lubelski 2 .Wisła Pulawy 3 .Motor?niepomoże wasze oplówanie kibole gdzie nie szanuja was kluby z Polski tylko Szanują Górnika Lubleskiego bo miał i ma normalnych  kibiców .
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 15:42
0
Boi sie nas Polska cała Izolator Boguchwała, ave kot alik.
Avatar
twój stary / 10 lutego 2017 o 15:41
0
iks de napisał:
Trzymajcie mnie bo pęknę ze śmiechu, wykupionych było do piątku 70 biletów !!! (słownie: siedemdziesiąt !!!). Nikt w Lublinie nie chce oglądać tego badziewia. Górnik Łęczna zniszczy murawę i zabierze się po spadku do siebie a Lublinianie po sezonie będą musieli wyłożyć 800.000 zł na nową murawę. Zapytajcie w Łęcznej co mówią o Arturze Kapelko, krążą opinie o nim, że to łgarz, dywersant żydowskiego pochodzenia, wróg #1 Łęcznej oraz, że fanatycznie i zajadle nienawidzi kibiców Górnika Łęczna. Prezes wie, że cpiesz?
rozwiń
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 12:34
0
nawet NIEBIOSA SĄ PRZECIWKO taka karma to się źle skończy opamiętajcie się Górnik w Łęcznej, Motor na Arenie
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 10:39
0
Górnik w Łęcznej ! Motor na Arenie ! Kapelko w więzieniu !!
Avatar
Gość / 10 lutego 2017 o 10:38
0
ktoś w ogóle mysli ku...wa w tym klubie zeby sparing z Radomiakiem rozgrywać na głównej murawie ??? Wy tam macie odrobine rozsądku w tym klubie ??? Kapelko WON !!!
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 7

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 420 37

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 15 8

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 5

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

Ekstraklasa
37. KOLEJKA

Wyniki:

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3 walkower
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica 4:0
Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:4
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Tabela:

1. Legia 37 70 55-35
2. Jagiellonia 37 67 55-41
3. Lech 37 60 53-34
4. Górnik 37 60 68-54
5. Wisła P. 37 57 53-45
6. Wisła K. 37 55 51-42
7. Korona 37 52 45-42
8. Zagłębie 37 49 49-54
9. Cracovia 37 50 51-52
10. Śląsk 37 50 50-54
11. Pogoń 37 45 46-54
12. Arka 37 43 46-48
13. Lechia 37 39 46-58
14. Piast 37 37 40-48
15. Bruk-Bet 37 36 39-66
16. Sandecja 37 33 34-54

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.