Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

28 maja 2017 r.
14:30

Sandecja – Wisła Puławy 0:0. Wylądowali w strefie spadkowej

0 26 A A
(fot. KS WISŁA PUŁAWY)

Gdyby sezon kończył się dzisiaj, to Wisła musiałaby się pogodzić ze spadkiem do II ligi. Duma Powiśla zremisowała w niedzielę na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 0:0. Niestety, Bytovia Bytów pokonała Stomil Olsztyn 1:0. A to oznacza, że puławianie wylądowali w strefie spadkowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Trener Adam Buczek po czwartkowej porażce z GKS Tychy przeprowadził kilka zmian w swojej drużynie. Dwie były wymuszone, bo trzeba było zastąpić pauzujących za kartki Piotra Żemłę i Sebastiana Głaza. Od pierwszej minuty na boisku pojawił się Piotr Darmochwał, który w tej rundzie zagrał wcześniej tylko pięć spotkań. Parę stoperów z Jakubem Poznańskim tworzył za to Iwan Litwiniuk.

Pierwsze fragmenty spotkania były wyrównane. W 17 minucie zrobiło się groźnie, bo Wojciech Trochim posłał bombę w... głowę Fabiana Hiszpańskiego. Obrońca Wisły szybko się jednak pozbierał i bez problemów mógł kontynuować grę. 120 sekund później Konrad Nowak uderzał z ostrego kąta, ale jego próbę odbił Michał Gliwa. Golkiper gospodarzy poradził sobie także z dobitką Sylwestra Patejuka.

Dosłownie w kolejnej akcji Sandecja miała szansę, żeby otworzyć wynik. Trochim główkował z kilku metrów, ale na posterunku był też Andrzej Witan. Do kolejnego spięcia pod bramką miejscowych doszło w 25 minucie. Świetnie podanie w szesnastkę lidera tabeli posłał Darmochwał, a tam Konrad Nowak dobrze złożył się do strzału głową, niestety zabrakło centymetrów, bo piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

Znowu upłynęło jedynie kilkadziesiąt sekund i tym razem Nowak odwdzięczył się podaniem Darmochwałowi, a wychowanek Tomasovii znalazł się sam przed Gliwą. Górą w tym pojedynku był jednak bramkarz zespołu z Nowego Sącza. W odpowiedzi drużyna Radosława Mroczkowskiego też mogła pokusić się o bramkę. Po centrze Mateusza Wdowiaka Adrian Danek główkował tuż nad poprzeczką. Kolejne minuty były już spokojniejsze. Dopiero w doliczonym czasie najbliżej celu był Trochim, który huknął bezpośrednio z rzutu wolnego w poprzeczkę.

Po zmianie stron długo żadnej z ekip nie udało się stworzyć stuprocentowej okazji. To zmieniło się w 68 minucie, kiedy Hubert Maślańka uderzał sprzed pola karnego, ale za lekko, żeby zaskoczyć Witana. Kilka chwil później pod drugą bramką swoją serię bez gola mógł w efektownym stylu przełamać Patejuk, który próbował zaskoczyć Gliwę przewrotką. Było blisko, ale ostatecznie zamiast do siatki piłka trafiła w słupek. W końcówce puławianie nie mieli już wielkich szans na zwycięską bramkę. Próbowali rezerwowi: Alan Dudkowski i Dawid Pożak, ale bez powodzenia.

Po wygranej Bytovii ze Stomilem drużyna z Bytowa zepchnęła Wisłę w strefę spadkową. W ostatniej serii gier Duma Powiśla zmierzy się u siebie z walczącym o awans Górnikiem Zabrze. Bytovia jedzie do Katowic i nie może wygrać, jeżeli ekipa z Puław marzy o pozostaniu w Nice 1. lidze.

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Puławy 0:0

Sandecja: Gliwa – Basta, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Wdowiak (46 Maślanka), Baran, Trochim, Danek (46 Kasprzak), Dudzic (77 Dudzic) – Piszczek.

Wisła: Witan – Sedlewski, Litwiniuk, Poznański, Hiszpański – Maksymiuk, Szczotka (78 Cierpka), Patejuk, Darmochwał (83 Pożak), Popiołek (80 Dudkowski) – Nowak.

Żółte kartki: Słaby, Baran, Wdowiak, Dudzic – Hiszpański, Pożak.

Sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław). Widzów: 2994.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 13:10
0
Z tym to fakt, większość klubów jest zadłużona po uszy. Wisła Puławy tego problemu nie ma.
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 11:26
0
Gamoniu - dobre :) Tak podejrzewałem. Zostały ci wypunktowane argumenty to odniosłeś się tylko do jednego o dużych bramkach. Jeśli mówisz o orlikach to warunki są tak samo znakomite w każdej gminie i jakoś nie w każdej jest świetna druzyna młodzieżowa. Ale nie masz z tym styczności to nie zrozumiesz, ze klub nie może sobie wziąc boiska pod szkołą wraz z dostępem do szatni bo tak mu się podoba. Klub organizacyjnie stojący najlepiej w województwie a sportowo na drugim miejscu i dodatkowo z wychowankami w składzie. Tobie jednak nie dogodzi, bo pewnie lepiej by było sciagnac 10 grajków z nazwiskiem, zadluzyc sie jak polowa klubow w tej lidze i po utrzymaniu byłbys szczesliwy. Prosba do zarzadu - w razie niepowodzenia oddajcie to w inne rece. Beda was potem wspominac jak dzis Bławackiego wczesniej wyzywajac go z trybun. Nie warto w Pulawach walczyc o sukces, bo potem pomimo tytanicznej pracy stajecie sie jego ofiarami. Bez pozdrowień i nie napinaj się już tak, bo ci żyłka pęknie w obronie swoich myśli, bo przecież nie argumentów.
Gamoniu - dobre :) Tak podejrzewałem. Zostały ci wypunktowane argumenty to odniosłeś się tylko do jednego o dużych bramkach. Jeśli mówisz o orlikach to warunki są tak samo znakomite w każdej gminie i jakoś nie w każdej jest świetna druzyna młodzieżowa. Ale nie masz z tym styczności to nie zrozumiesz, ze klub nie może sobie wziąc boiska pod szkołą wraz z dostępem do szatni bo tak mu się podoba. Klub organizacyjnie stojący najlepiej w województwie a sportowo na drugim miejscu i dodatkowo z wychowankami w składzie. Tobie jednak nie dogodzi, bo ... rozwiń
Avatar
fan Motoru / 29 maja 2017 o 09:28
0
ja was pogodzę.. dostaniecie pilkarski wp...l w przyszlym roku od Motoru...
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 08:16
0
Widzę że to ty jesteś głupi i ślepy albo jesteś jednym z tych niedouczonych trenerów juniorskich. Po co ci gamoniu duże bramki przy szkołach dla 8-12 latków. Trzeba uczyć ich techniki a do tego warunki są znakomite. Nie pozwalaj sobie na prywatne wycieczki. Nigdy nie miałem zawodowo nic wspólnego z tym klubem. Jestem tylko obserwatorem puławskiego sportu, w tym piłki nożnej.
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 08:06
0
Jesteś głupi czy tylko udajesz? Boisko przy każdej szkole? Przy ktorej masz boisko z normalnymi bramkami do gry w piłkę i możliwością korzystania z niego w normalnych godzinach? 2 boiska w 9? Z trawiastego żadna grupa młodzieżowa nie skorzysta,bo już dawno by tam trawy nie było. Gra sobie za to SKS Leokadiów, bo są ważniejsi. 8 grup juniorskich? To mało? w niespełna 50 tysięcznym mieście? Niedawno tylu nie było i był problem żeby 11 chłopcow znaleźć w danym roczniku. Trenerzy są tacy jacy są w Puławach i nikt nie będzie zwoził trenerów z Polski żeby trenowali 10-latków. I żebyś wiedział pamiętam boczne boisko i mecze na nim. Sam straciłem tam dużo zdrowia. Ale pamiętam też "trenerów" - byłych zawodników klubu, którzy przychodzili na trening pod wpływem i rzucali piłkę, albo zdarzało im się całkiem o nim zapomnieć. Oni nie byli mierni i wtedy było dobrze? Nikt się nie cieszy z tego, że sie spadnie jesli ostatni mecz nie pomoze i to jest nieprzyjemna sytuacja, ale musisz być chyba jednym z tych "trenerów", którzy stracili parę groszy za nic nie robienie jeśli czepiasz się Zarządu nie podając przy tym pół rozsądnego argumentu. Bo czepianie dla samego czepiania widzę masz opanowane do perfekcji.
Jesteś głupi czy tylko udajesz? Boisko przy każdej szkole? Przy ktorej masz boisko z normalnymi bramkami do gry w piłkę i możliwością korzystania z niego w normalnych godzinach? 2 boiska w 9? Z trawiastego żadna grupa młodzieżowa nie skorzysta,bo już dawno by tam trawy nie było. Gra sobie za to SKS Leokadiów, bo są ważniejsi. 8 grup juniorskich? To mało? w niespełna 50 tysięcznym mieście? Niedawno tylu nie było i był problem żeby 11 chłopcow znaleźć w danym roczniku. Trenerzy są tacy jacy są w Puławach i nikt nie będzie zwoził trenerów z Po... rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 07:36
0
Widzę że ty jeteś wszystkowiedzący. Boisko przy każdej szkole, 2 boiska w 9, boczne boisko na mosir a tylko.8 grup juniorskich. Inne drużyny w 1 lidze mają po 12-15 drużyn młodzieżowych. Więc o czym piszesz. Prawda jest taka że trenerzy juniorów są mierne jakości jak cały zarząd. Przypomnij sobie czasy a może jesteś za młody jak się trenował ma bocznym boisku w błocie nie było klas sportowcy w szkołach, nie było sprzętu, a dzieciaków w klubie nie było dużo mniej. Wiec efekty są nieadekwatne do możliwości.
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 23:17
0
Wyciągnięcie wniosków jest konieczne. Choćby po to by nie wpaść w korkociąg i wkrótce nie wylądować w okręgówce. Pomimo zamożnego sponsora, dobrych obiektów, wyłożenia kilkuset tysięcy na oświetlenie, sporej liczby kibiców na meczach, itd nie utrzymano ligi, nie wykonano planu minimum. Duża zasługa w tym trenera, nie widać było w tym pomysłu na grę. Potrzebne świeże spojrzenie!
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 23:05
0
Jeśli uważasz, że juniorzy powinni grać w CLJ to masz o tym blade pojęcie, zwłaszcza o dziurach w szkoleniu sprzed wielu lat. Przypomnij sobie jak jeszcze 2-3 lata temu rezerwy jeździły na mecz w 10,bo nie było komu. Po drugie jeśli uważasz, że młodzież ma super warunki do treningu to też mało wiesz. Zwłaszcza o nakładach miasta na sport młodzieżowy i brakach boisk, bo już nie da się pomieścić, a także o finansowaniu m.in klas sportowych przez powiat. Jeśli twierdzisz, że nie zostało to poukładane to po raz kolejny pokazujesz, że masz zbyt mało wiedzy żeby w ogóle zabierać głos, ale rozliczaj, rozliczaj.. bo jest z czego. Na pewno przyjdą lepsze czasy, nowy prezes i zawodnicy. Powodzenia :)
Jeśli uważasz, że juniorzy powinni grać w CLJ to masz o tym blade pojęcie, zwłaszcza o dziurach w szkoleniu sprzed wielu lat. Przypomnij sobie jak jeszcze 2-3 lata temu rezerwy jeździły na mecz w 10,bo nie było komu. Po drugie jeśli uważasz, że młodzież ma super warunki do treningu to też mało wiesz. Zwłaszcza o nakładach miasta na sport młodzieżowy i brakach boisk, bo już nie da się pomieścić, a także o finansowaniu m.in klas sportowych przez powiat. Jeśli twierdzisz, że nie zostało to poukładane to po raz kolejny pokazujesz, że masz zbyt m... rozwiń
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 22:54
0
Szczęście to jest potrzebne na rybach, a to jest ich praca zarówno zarządu, trenera i piłkarzy. Dlatego trzeba to podsumować i rozliczyć ponieważ cel nie został osiągnięty jaki założył główny sponsor klubu. Jeśli chodzi o młodzież w klubie to juniorzy powinni grać w CLJ. Takie warunki do treningu jak ma młodzież w Puławach nie ma nikt na Lubelszczyźnie, więc argument że zarząd to poukładaładnie jest śmieszne.
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 20:51
0
W jaki sposób zarząd działa na szkodę klubu? Pensji nie płaci? Kasę defrauduje? Wpędził klub w długi? Wydaje tyle ile ma, klub robi progres z roku na rok. Systematycznie wzmacnia drużyne. W końcu po latach zaniedbań ogarnięta została młodzież. Jest jasna wizja rozwoju. Czego wy ludzie chcecie? Trener zły? A kto miał przyjść? Skorza? Na rynku dobrych trenerów można policzyć na palcach jednej ręki. A nazwisko nie gwarantuje utrzymania. O co wam chodzi? Odnoszę wrażenie, ze tylko czekacie na porażki i potknięcia. Dziś mówicie, ze Bławacki był dobry. Przypomnijcie sobie wiosnę, wyniki i to co spieraliście na niego z trybun.
W jaki sposób zarząd działa na szkodę klubu? Pensji nie płaci? Kasę defrauduje? Wpędził klub w długi? Wydaje tyle ile ma, klub robi progres z roku na rok. Systematycznie wzmacnia drużyne. W końcu po latach zaniedbań ogarnięta została młodzież. Jest jasna wizja rozwoju. Czego wy ludzie chcecie? Trener zły? A kto miał przyjść? Skorza? Na rynku dobrych trenerów można policzyć na palcach jednej ręki. A nazwisko nie gwarantuje utrzymania. O co wam chodzi? Odnoszę wrażenie, ze tylko czekacie na porażki i potknięcia. Dziś mówicie, ze Bławacki był d... rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 13:10
0
Z tym to fakt, większość klubów jest zadłużona po uszy. Wisła Puławy tego problemu nie ma.
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 11:26
0
Gamoniu - dobre :) Tak podejrzewałem. Zostały ci wypunktowane argumenty to odniosłeś się tylko do jednego o dużych bramkach. Jeśli mówisz o orlikach to warunki są tak samo znakomite w każdej gminie i jakoś nie w każdej jest świetna druzyna młodzieżowa. Ale nie masz z tym styczności to nie zrozumiesz, ze klub nie może sobie wziąc boiska pod szkołą wraz z dostępem do szatni bo tak mu się podoba. Klub organizacyjnie stojący najlepiej w województwie a sportowo na drugim miejscu i dodatkowo z wychowankami w składzie. Tobie jednak nie dogodzi, bo pewnie lepiej by było sciagnac 10 grajków z nazwiskiem, zadluzyc sie jak polowa klubow w tej lidze i po utrzymaniu byłbys szczesliwy. Prosba do zarzadu - w razie niepowodzenia oddajcie to w inne rece. Beda was potem wspominac jak dzis Bławackiego wczesniej wyzywajac go z trybun. Nie warto w Pulawach walczyc o sukces, bo potem pomimo tytanicznej pracy stajecie sie jego ofiarami. Bez pozdrowień i nie napinaj się już tak, bo ci żyłka pęknie w obronie swoich myśli, bo przecież nie argumentów.
Gamoniu - dobre :) Tak podejrzewałem. Zostały ci wypunktowane argumenty to odniosłeś się tylko do jednego o dużych bramkach. Jeśli mówisz o orlikach to warunki są tak samo znakomite w każdej gminie i jakoś nie w każdej jest świetna druzyna młodzieżowa. Ale nie masz z tym styczności to nie zrozumiesz, ze klub nie może sobie wziąc boiska pod szkołą wraz z dostępem do szatni bo tak mu się podoba. Klub organizacyjnie stojący najlepiej w województwie a sportowo na drugim miejscu i dodatkowo z wychowankami w składzie. Tobie jednak nie dogodzi, bo ... rozwiń
Avatar
fan Motoru / 29 maja 2017 o 09:28
0
ja was pogodzę.. dostaniecie pilkarski wp...l w przyszlym roku od Motoru...
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 08:16
0
Widzę że to ty jesteś głupi i ślepy albo jesteś jednym z tych niedouczonych trenerów juniorskich. Po co ci gamoniu duże bramki przy szkołach dla 8-12 latków. Trzeba uczyć ich techniki a do tego warunki są znakomite. Nie pozwalaj sobie na prywatne wycieczki. Nigdy nie miałem zawodowo nic wspólnego z tym klubem. Jestem tylko obserwatorem puławskiego sportu, w tym piłki nożnej.
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 08:06
0
Jesteś głupi czy tylko udajesz? Boisko przy każdej szkole? Przy ktorej masz boisko z normalnymi bramkami do gry w piłkę i możliwością korzystania z niego w normalnych godzinach? 2 boiska w 9? Z trawiastego żadna grupa młodzieżowa nie skorzysta,bo już dawno by tam trawy nie było. Gra sobie za to SKS Leokadiów, bo są ważniejsi. 8 grup juniorskich? To mało? w niespełna 50 tysięcznym mieście? Niedawno tylu nie było i był problem żeby 11 chłopcow znaleźć w danym roczniku. Trenerzy są tacy jacy są w Puławach i nikt nie będzie zwoził trenerów z Polski żeby trenowali 10-latków. I żebyś wiedział pamiętam boczne boisko i mecze na nim. Sam straciłem tam dużo zdrowia. Ale pamiętam też "trenerów" - byłych zawodników klubu, którzy przychodzili na trening pod wpływem i rzucali piłkę, albo zdarzało im się całkiem o nim zapomnieć. Oni nie byli mierni i wtedy było dobrze? Nikt się nie cieszy z tego, że sie spadnie jesli ostatni mecz nie pomoze i to jest nieprzyjemna sytuacja, ale musisz być chyba jednym z tych "trenerów", którzy stracili parę groszy za nic nie robienie jeśli czepiasz się Zarządu nie podając przy tym pół rozsądnego argumentu. Bo czepianie dla samego czepiania widzę masz opanowane do perfekcji.
Jesteś głupi czy tylko udajesz? Boisko przy każdej szkole? Przy ktorej masz boisko z normalnymi bramkami do gry w piłkę i możliwością korzystania z niego w normalnych godzinach? 2 boiska w 9? Z trawiastego żadna grupa młodzieżowa nie skorzysta,bo już dawno by tam trawy nie było. Gra sobie za to SKS Leokadiów, bo są ważniejsi. 8 grup juniorskich? To mało? w niespełna 50 tysięcznym mieście? Niedawno tylu nie było i był problem żeby 11 chłopcow znaleźć w danym roczniku. Trenerzy są tacy jacy są w Puławach i nikt nie będzie zwoził trenerów z Po... rozwiń
Avatar
Gość / 29 maja 2017 o 07:36
0
Widzę że ty jeteś wszystkowiedzący. Boisko przy każdej szkole, 2 boiska w 9, boczne boisko na mosir a tylko.8 grup juniorskich. Inne drużyny w 1 lidze mają po 12-15 drużyn młodzieżowych. Więc o czym piszesz. Prawda jest taka że trenerzy juniorów są mierne jakości jak cały zarząd. Przypomnij sobie czasy a może jesteś za młody jak się trenował ma bocznym boisku w błocie nie było klas sportowcy w szkołach, nie było sprzętu, a dzieciaków w klubie nie było dużo mniej. Wiec efekty są nieadekwatne do możliwości.
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 23:17
0
Wyciągnięcie wniosków jest konieczne. Choćby po to by nie wpaść w korkociąg i wkrótce nie wylądować w okręgówce. Pomimo zamożnego sponsora, dobrych obiektów, wyłożenia kilkuset tysięcy na oświetlenie, sporej liczby kibiców na meczach, itd nie utrzymano ligi, nie wykonano planu minimum. Duża zasługa w tym trenera, nie widać było w tym pomysłu na grę. Potrzebne świeże spojrzenie!
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 23:05
0
Jeśli uważasz, że juniorzy powinni grać w CLJ to masz o tym blade pojęcie, zwłaszcza o dziurach w szkoleniu sprzed wielu lat. Przypomnij sobie jak jeszcze 2-3 lata temu rezerwy jeździły na mecz w 10,bo nie było komu. Po drugie jeśli uważasz, że młodzież ma super warunki do treningu to też mało wiesz. Zwłaszcza o nakładach miasta na sport młodzieżowy i brakach boisk, bo już nie da się pomieścić, a także o finansowaniu m.in klas sportowych przez powiat. Jeśli twierdzisz, że nie zostało to poukładane to po raz kolejny pokazujesz, że masz zbyt mało wiedzy żeby w ogóle zabierać głos, ale rozliczaj, rozliczaj.. bo jest z czego. Na pewno przyjdą lepsze czasy, nowy prezes i zawodnicy. Powodzenia :)
Jeśli uważasz, że juniorzy powinni grać w CLJ to masz o tym blade pojęcie, zwłaszcza o dziurach w szkoleniu sprzed wielu lat. Przypomnij sobie jak jeszcze 2-3 lata temu rezerwy jeździły na mecz w 10,bo nie było komu. Po drugie jeśli uważasz, że młodzież ma super warunki do treningu to też mało wiesz. Zwłaszcza o nakładach miasta na sport młodzieżowy i brakach boisk, bo już nie da się pomieścić, a także o finansowaniu m.in klas sportowych przez powiat. Jeśli twierdzisz, że nie zostało to poukładane to po raz kolejny pokazujesz, że masz zbyt m... rozwiń
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 22:54
0
Szczęście to jest potrzebne na rybach, a to jest ich praca zarówno zarządu, trenera i piłkarzy. Dlatego trzeba to podsumować i rozliczyć ponieważ cel nie został osiągnięty jaki założył główny sponsor klubu. Jeśli chodzi o młodzież w klubie to juniorzy powinni grać w CLJ. Takie warunki do treningu jak ma młodzież w Puławach nie ma nikt na Lubelszczyźnie, więc argument że zarząd to poukładaładnie jest śmieszne.
Avatar
Gość / 28 maja 2017 o 20:51
0
W jaki sposób zarząd działa na szkodę klubu? Pensji nie płaci? Kasę defrauduje? Wpędził klub w długi? Wydaje tyle ile ma, klub robi progres z roku na rok. Systematycznie wzmacnia drużyne. W końcu po latach zaniedbań ogarnięta została młodzież. Jest jasna wizja rozwoju. Czego wy ludzie chcecie? Trener zły? A kto miał przyjść? Skorza? Na rynku dobrych trenerów można policzyć na palcach jednej ręki. A nazwisko nie gwarantuje utrzymania. O co wam chodzi? Odnoszę wrażenie, ze tylko czekacie na porażki i potknięcia. Dziś mówicie, ze Bławacki był dobry. Przypomnijcie sobie wiosnę, wyniki i to co spieraliście na niego z trybun.
W jaki sposób zarząd działa na szkodę klubu? Pensji nie płaci? Kasę defrauduje? Wpędził klub w długi? Wydaje tyle ile ma, klub robi progres z roku na rok. Systematycznie wzmacnia drużyne. W końcu po latach zaniedbań ogarnięta została młodzież. Jest jasna wizja rozwoju. Czego wy ludzie chcecie? Trener zły? A kto miał przyjść? Skorza? Na rynku dobrych trenerów można policzyć na palcach jednej ręki. A nazwisko nie gwarantuje utrzymania. O co wam chodzi? Odnoszę wrażenie, ze tylko czekacie na porażki i potknięcia. Dziś mówicie, ze Bławacki był d... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 3 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 4

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 11 11

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 1 3

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 7 7

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 46 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 86 17

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 22 4

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

NICE. 1 LIGA
33 KOLEJKA

Wyniki:

Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica 1:1
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 1:1
Odra Opole - Olimpia Grudziądz 1:0
GKS Katowice - Górnik Łęczna 1:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 0:2
Wigry Suwałki - Ruch Chorzów 6:0
Stal Mielec - Podbeskidzie 0:4
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 0:1
Chojniczanka - Bytovia Bytów 4:0

Tabela:

1. Miedź 34 63 53-27
2. Zagłębie 34 58 46-32
3. Chojnicznka 34 56 48-33
4. GKS Tychy 34 55 41-40
5. GKS Katowice 34 54 44-34
6. Wigry 34 52 40-37
7. Raków 34 51 50-40
8. Stal 34 51 51-46
9. Podbeskidzie 34 46 33-37
10. Chrobry 34 46 46-47
11. Odra 34 45 37-43
12. Puszcza 34 44 38-38
13. Bytovia 34 40 36-45
14. Stomil 34 39 39-50
15. Pogoń 34 38 42-50
16. Górnik 34 35 29-42
17. Olimpia 34 31 24-37
18. Ruch 34 27 35-58

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!
 

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.