Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

I LIGA

23 czerwca 2017 r.
8:08

Wisła Puławy nie przedłuży umowy z Konradem Nowakiem?

0 27 A A
(fot. KS WISŁA PUŁAWY)

W piątek powinny zapaść ostateczne decyzje w sprawie licencji dla Ruchu Chorzów i Stomilu Olsztyn. W Puławach nikt nie robi sobie wielkich nadziei, że Wisła zdoła się utrzymać na zapleczu Lotto Ekstraklasy przy zielonym stoliku

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wszyscy nastawiają się raczej, że Duma Powiśla będzie występowała w II lidze. Wisła rusza z przygotowaniami do nowego sezonu w następnym tygodniu – w środę 28 czerwca. Wiadomo, że w kadrze zajdzie sporo zmian.

Adam Patora podpisał już umowę z trzecioligową Lechią Tomaszów Mazowiecki. 26-latek w poprzednim sezonie wystąpił w ośmiu meczach ligowych i zapisał na swoim koncie jednego gola. Toni Kolhemainen już po zakończeniu rozgrywek wyjechał do Finlandii. Piotr Żemło po okresie wypożyczenia wrócił do Wisły Kraków. Kontrakt skończył się także Mariuszowi Idzikowi, ale były napastnik Śląska Wrocław i tak za prędko nie pojawi się na boisku, bo leczy uraz kolana. Kontuzjowani są również Mateusz Pielach i Sebastian Duda.

Działacze klubu z Puław nie rozmawiali jeszcze na temat przedłużenia kontraktów z Konradem Nowakiem, czy Fabianem Hiszpańskim. A to raczej oznacza, że obaj w lecie pożegnają się z zespołem. – Nikt się do mnie nie odzywał z klubu, dlatego nie wiem na czym stoję. Jest zainteresowanie innych zespołów i nie chcę zostać na lodzie, więc zaczynam rozmawiać z innymi drużynami – przyznaje Konrad Nowak, który na boiskach Nice 1. ligi zdobył ostatnio pięć goli. 32-letni napastnik w Puławach gra od...2009 roku.

Warunki nowej umowy negocjują za to Piotr Darmochwał i Andrzej Witan. – Prowadzimy rozmowy i niewykluczone, że zostanę w Puławach – przyznaje 26-letni pomocnik. Wychowanek Tomasovii Tomaszów Lubelski wyjaśnia także, że nie liczy na to, że brak licencji dla innych klubów pomoże Dumie Powiśla uratować ligowy byt. – Mogę powiedzieć tylko za siebie, ale nie robię sobie wielkich nadziei, że uda się utrzymać – wyjaśnia Darmochwał. Witan przyznaje z kolei, że sprawa jego pozostania w zespole jest otwarta. – Nie wykluczam takiej możliwości, prowadzimy rozmowy – mówi były bramkarz Termaliki.

Na pierwszym treningu mają się też zameldować piłkarze, którzy byli wypożyczeni do innych klubów. W tym gronie będą chociażby: Mateusz Olszak, Karol Kalita i Sebastian Wrzesiński. Wszyscy ostatnio grali w Orlętach Radzyń Podlaski.

Poznaliśmy także plan przygotowań ekipy z Puław na najbliższe tygodnie. II liga ma ruszyć już 29 lipca, więc gier kontrolnych nie ma za wiele. 8 lipca Wisła zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola. Później zagra z Radomiakiem (12 lipca) oraz Avią Świdnik (19 lipca). 15 lipca trzeba będzie zagrać mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. Duma Powiśla trafiła na Raków Częstochowa. W przypadku awansu 22 lipca rywalem będzie... Pogoń Siedlce.

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 17:05
0
I widzisz klakierze innych władz. Jakbyś miał odrobinę pojęcia to byś wiedział że Skrzypek i Brzeski złapali kontuzję i dlatego nie grali. Jeden w sparingu, drugi w rezerwach. A Konrad Nowak? Jakoś nie widać zeby pomogl espolowi w utrzymaniu. I z tego co widze to klub z niego ma zrezygnowac a nie on sam. Jesli odejdzie to ja za nim nie bede płakał. W wielu meczach graliśmy bez napastnika. Szkoda że jeszcze nie wspomniałeś o Smektale, Patejuku, Witanie, Żemle, Poznańskim, Hiszpańskim, Idziku czy nawet Darmochwale. Bez nich miałbyś wyniki w stylu 0-5. Znalazłeś jednak jakis nietrafiony transfer i się nad nim produkujesz. Pokaz klub z samymi trafionymi :) Trener bez doświadczenia. A który w 1 lidze jest z doświadczeniem? Ten z Kluczborka, Siedlec, Pruszkowa czy obecnie Bytowa? Jak ci się wydaje, że do Puław zawita Mandrysz albo Skorza to zejdz na ziemie albo dorośnij. Wystarczy że taki z doswiadczeniem dotarł do Radomia i zobaczyl jaka jest roznica miedzy 1 liga a 2. O meczu z Zabrzem już nie chce wspominac bo mało wiesz a probujesz udawac zorientowanego. Szkoda klawiatury na takich hejterow ktorzy nawet nie sa w stanie wskazac w czym ten zarzad jest tai zły. Bez odbioru mam nadzieje nowy prezesie ktory pokaze jak to jest nie byc klubem byle jakim :)
I widzisz klakierze innych władz. Jakbyś miał odrobinę pojęcia to byś wiedział że Skrzypek i Brzeski złapali kontuzję i dlatego nie grali. Jeden w sparingu, drugi w rezerwach. A Konrad Nowak? Jakoś nie widać zeby pomogl espolowi w utrzymaniu. I z tego co widze to klub z niego ma zrezygnowac a nie on sam. Jesli odejdzie to ja za nim nie bede płakał. W wielu meczach graliśmy bez napastnika. Szkoda że jeszcze nie wspomniałeś o Smektale, Patejuku, Witanie, Żemle, Poznańskim, Hiszpańskim, Idziku czy nawet Darmochwale. Bez nich miałbyś wyniki w st... rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 15:27
0
taa jak wszyscy od Was uciekają.., jeden Ukrainiec Was nie utrzyma
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 14:57
0
Widzę że klubowe kundle cały czas ujadają. Miejsce Wisły jest w 1 lidze!
Avatar
kibic od lat osiemdziesiatych / 24 czerwca 2017 o 14:50
0
Do ludzi z Puław. Uświadomcie sobie że mieliście właśnie najwiekszy sukces w historii klubu czyli gra na tym poziomie rozgrywek. Za mojej i Waszej historii już się to nie powtórzy. Teraz cieszcie się jeśli uda się pograć kilka lat w II lidze. A potem już tylko gierki w województwie. Taka prawda, wspomnicie moje słowa
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 13:57
0
WIDZISZ MATOLE KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ a ty możesz sobie tylko tutaj skomleć
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 12:18
0
Widzę ,że antyhejt to pan prezes który bardzo nie lubi krytyki i broni tu samego siebie!!!. Ale pan prezes musi wiedzieć o tym, że oprócz jego klakierów ( typu braciszek " Gruby Pawełek") którzy chwalą pod niebiosa klub w mediach lokalnych są ludzie którzy widzą, że w tym klubie panuje bylejakość. Byle jaka gra w rundzie rewanżowej, co poskutkowało spadkiem do 2 ligi, byle jaki sztab trenerski bez bez doświadczenia, który nie miał pomysłu na grę (zespól w meczach u siebie w rundzie rewanżowej strzelił 1 bramkę na swoim stadionie !!! Sic !!!). Byle jaka polityka transferowa w wykonaniu dyrektora (skąd on się wziął) sportowego. Ktoś powinien beknąć za transfery piłkarzy typu: Kolmainenn, Płonowski, Cierpka, Brzeski, Skrzypek. Pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Konrad Nowak jest usuwany z drużyny bo ma swoje zdanie na ten temat i nie boi się o tym mówić. To tylko kilka przykładów. Oprócz tego wszystkiego ogromny skandal związany z niewpuszczeniem własnych kibiców na stadion w meczu z Górnikiem Zabrze który odbił się szerokim echem w całym kraju. Śmieją się z nas wszędzie. Ale w pokoju prezesa w loży Vip dalej jest jak na Titanicu. I te wieczne slogany ,że gdyby nie "my" to klub dalej byłby w okręgówce i grałby z Czarnymi Dęblin. Ręce opadają Krzysztof Jarzyna
Widzę ,że antyhejt to pan prezes który bardzo nie lubi krytyki i broni tu samego siebie!!!. Ale pan prezes musi wiedzieć o tym, że oprócz jego klakierów ( typu braciszek " Gruby Pawełek") którzy chwalą pod niebiosa klub w mediach lokalnych są ludzie którzy widzą, że w tym klubie panuje bylejakość. Byle jaka gra w rundzie rewanżowej, co poskutkowało spadkiem do 2 ligi, byle jaki sztab trenerski bez bez doświadczenia, który nie miał pomysłu na grę (zespól w meczach u siebie w rundzie rewanżowej strzelił 1 bramkę na swoim stadion... rozwiń
Avatar
anty hejt / 24 czerwca 2017 o 10:38
0
Ubzdurała sobie baba i powtarza. Jest sponsor? Jest, ale nie daje nie wiadomo ile i może wreszcie ktoś by to sobie zakodował zamiast powtarzać bzdury. Na dzisiaj porównywalny budżet ma Motor, który płaci zawodnikom większe sumy, gra nizej i siedzi w długach. Ale co ty o tym możesz wiedziec? Wydaje ci sie, że tam w Wiśle to się ludzi pieniędzmi podcierają i mają niewiadomo jakie kokosy,bo Azoty. Fajnie, że w ogóle azoty są bo by Wisła zgniła w okręgówce z tym pięknym ale niefunkcjonalnym stadionem, który się nie nadaje żeby wpuścic kibiców gości. Skoncz pleść farmazony i wskaz w końcu tą nieudolnośc zarządu bo na razie to jest czystej wody populizm.
Ubzdurała sobie baba i powtarza. Jest sponsor? Jest, ale nie daje nie wiadomo ile i może wreszcie ktoś by to sobie zakodował zamiast powtarzać bzdury. Na dzisiaj porównywalny budżet ma Motor, który płaci zawodnikom większe sumy, gra nizej i siedzi w długach. Ale co ty o tym możesz wiedziec? Wydaje ci sie, że tam w Wiśle to się ludzi pieniędzmi podcierają i mają niewiadomo jakie kokosy,bo Azoty. Fajnie, że w ogóle azoty są bo by Wisła zgniła w okręgówce z tym pięknym ale niefunkcjonalnym stadionem, który się nie nadaje żeby wpuścic kibiców go... rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 10:04
0
W całej Polsce stadiony wypełnione po brzegi mogą być, a tu mały stadion i 50% wolnych miejsc. Ciekawe. Nie zgadniaj nieudolności organizacyjnej klubu na policje. A z ta stabilnością finansowa to każdy klub by chciał mieć takiego sponsora. Jak trzeba by było chodzić po firmach za każdym groszem to byś tak się nie mądrzył.
Avatar
Gość / 23 czerwca 2017 o 23:12
0
Do gościa niżej. A mi się coś robi jak widzę takich mądrych którzy nie rozumieją, ze puste miejsca to robota policji a nie klubu. Chcesz uderzać w klub to chociaż zorientuj się za co możesz a nie się przypieprzasz za coś na co nie ma wpływu. W całej Polsce pokazują Wisle za wzór w kwestii gospodarowania pieniędzmi a tu jakiś niespełniony kibic , trener czy ktoś inny musi sobie w internecie żółci upuścić. Prześpij się, nie zmądrzejesz przez noc ale może chociaż odpoczniesz frustracie.
Avatar
zks / 23 czerwca 2017 o 22:17
0
undefined napisał:
Przecież tego butnego pseudozarządu nawet nie było stać na to by po zakończeniu przegranej rundy i po farsie organizacyjnej nie wpuszczajacej kibiców na pusty stadion z Górnikiem Zabrze,  wydać chociaż oświadczenia przepraszającego kibiców. Buractwo na całego!!!!
 no i prawidłowo,ze nie weszliście bo po co?? żeby śpiewać głupie przyśpiewki typu ,,raz sierpem,raz młotem..." itd itp..przecież wiekszośc tej gimnazjalnej młodziezy nie ma pojęcia co jest grane tylko powtarza tak za wami te pierdoły..
 no i prawidłowo,ze nie weszliście bo po co?? żeby śpiewać głupie przyśpiewki typu ,,raz sierpem,raz młotem..." itd itp..przecież wiekszośc tej gimnazjalnej młodziezy nie ma pojęcia co jest grane tylko powtarza tak za wami te pierdoły.. rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 17:05
0
I widzisz klakierze innych władz. Jakbyś miał odrobinę pojęcia to byś wiedział że Skrzypek i Brzeski złapali kontuzję i dlatego nie grali. Jeden w sparingu, drugi w rezerwach. A Konrad Nowak? Jakoś nie widać zeby pomogl espolowi w utrzymaniu. I z tego co widze to klub z niego ma zrezygnowac a nie on sam. Jesli odejdzie to ja za nim nie bede płakał. W wielu meczach graliśmy bez napastnika. Szkoda że jeszcze nie wspomniałeś o Smektale, Patejuku, Witanie, Żemle, Poznańskim, Hiszpańskim, Idziku czy nawet Darmochwale. Bez nich miałbyś wyniki w stylu 0-5. Znalazłeś jednak jakis nietrafiony transfer i się nad nim produkujesz. Pokaz klub z samymi trafionymi :) Trener bez doświadczenia. A który w 1 lidze jest z doświadczeniem? Ten z Kluczborka, Siedlec, Pruszkowa czy obecnie Bytowa? Jak ci się wydaje, że do Puław zawita Mandrysz albo Skorza to zejdz na ziemie albo dorośnij. Wystarczy że taki z doswiadczeniem dotarł do Radomia i zobaczyl jaka jest roznica miedzy 1 liga a 2. O meczu z Zabrzem już nie chce wspominac bo mało wiesz a probujesz udawac zorientowanego. Szkoda klawiatury na takich hejterow ktorzy nawet nie sa w stanie wskazac w czym ten zarzad jest tai zły. Bez odbioru mam nadzieje nowy prezesie ktory pokaze jak to jest nie byc klubem byle jakim :)
I widzisz klakierze innych władz. Jakbyś miał odrobinę pojęcia to byś wiedział że Skrzypek i Brzeski złapali kontuzję i dlatego nie grali. Jeden w sparingu, drugi w rezerwach. A Konrad Nowak? Jakoś nie widać zeby pomogl espolowi w utrzymaniu. I z tego co widze to klub z niego ma zrezygnowac a nie on sam. Jesli odejdzie to ja za nim nie bede płakał. W wielu meczach graliśmy bez napastnika. Szkoda że jeszcze nie wspomniałeś o Smektale, Patejuku, Witanie, Żemle, Poznańskim, Hiszpańskim, Idziku czy nawet Darmochwale. Bez nich miałbyś wyniki w st... rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 15:27
0
taa jak wszyscy od Was uciekają.., jeden Ukrainiec Was nie utrzyma
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 14:57
0
Widzę że klubowe kundle cały czas ujadają. Miejsce Wisły jest w 1 lidze!
Avatar
kibic od lat osiemdziesiatych / 24 czerwca 2017 o 14:50
0
Do ludzi z Puław. Uświadomcie sobie że mieliście właśnie najwiekszy sukces w historii klubu czyli gra na tym poziomie rozgrywek. Za mojej i Waszej historii już się to nie powtórzy. Teraz cieszcie się jeśli uda się pograć kilka lat w II lidze. A potem już tylko gierki w województwie. Taka prawda, wspomnicie moje słowa
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 13:57
0
WIDZISZ MATOLE KTO MA MEDIA TEN MA WŁADZĘ a ty możesz sobie tylko tutaj skomleć
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 12:18
0
Widzę ,że antyhejt to pan prezes który bardzo nie lubi krytyki i broni tu samego siebie!!!. Ale pan prezes musi wiedzieć o tym, że oprócz jego klakierów ( typu braciszek " Gruby Pawełek") którzy chwalą pod niebiosa klub w mediach lokalnych są ludzie którzy widzą, że w tym klubie panuje bylejakość. Byle jaka gra w rundzie rewanżowej, co poskutkowało spadkiem do 2 ligi, byle jaki sztab trenerski bez bez doświadczenia, który nie miał pomysłu na grę (zespól w meczach u siebie w rundzie rewanżowej strzelił 1 bramkę na swoim stadionie !!! Sic !!!). Byle jaka polityka transferowa w wykonaniu dyrektora (skąd on się wziął) sportowego. Ktoś powinien beknąć za transfery piłkarzy typu: Kolmainenn, Płonowski, Cierpka, Brzeski, Skrzypek. Pieniądze zostały wyrzucone w błoto. Konrad Nowak jest usuwany z drużyny bo ma swoje zdanie na ten temat i nie boi się o tym mówić. To tylko kilka przykładów. Oprócz tego wszystkiego ogromny skandal związany z niewpuszczeniem własnych kibiców na stadion w meczu z Górnikiem Zabrze który odbił się szerokim echem w całym kraju. Śmieją się z nas wszędzie. Ale w pokoju prezesa w loży Vip dalej jest jak na Titanicu. I te wieczne slogany ,że gdyby nie "my" to klub dalej byłby w okręgówce i grałby z Czarnymi Dęblin. Ręce opadają Krzysztof Jarzyna
Widzę ,że antyhejt to pan prezes który bardzo nie lubi krytyki i broni tu samego siebie!!!. Ale pan prezes musi wiedzieć o tym, że oprócz jego klakierów ( typu braciszek " Gruby Pawełek") którzy chwalą pod niebiosa klub w mediach lokalnych są ludzie którzy widzą, że w tym klubie panuje bylejakość. Byle jaka gra w rundzie rewanżowej, co poskutkowało spadkiem do 2 ligi, byle jaki sztab trenerski bez bez doświadczenia, który nie miał pomysłu na grę (zespól w meczach u siebie w rundzie rewanżowej strzelił 1 bramkę na swoim stadion... rozwiń
Avatar
anty hejt / 24 czerwca 2017 o 10:38
0
Ubzdurała sobie baba i powtarza. Jest sponsor? Jest, ale nie daje nie wiadomo ile i może wreszcie ktoś by to sobie zakodował zamiast powtarzać bzdury. Na dzisiaj porównywalny budżet ma Motor, który płaci zawodnikom większe sumy, gra nizej i siedzi w długach. Ale co ty o tym możesz wiedziec? Wydaje ci sie, że tam w Wiśle to się ludzi pieniędzmi podcierają i mają niewiadomo jakie kokosy,bo Azoty. Fajnie, że w ogóle azoty są bo by Wisła zgniła w okręgówce z tym pięknym ale niefunkcjonalnym stadionem, który się nie nadaje żeby wpuścic kibiców gości. Skoncz pleść farmazony i wskaz w końcu tą nieudolnośc zarządu bo na razie to jest czystej wody populizm.
Ubzdurała sobie baba i powtarza. Jest sponsor? Jest, ale nie daje nie wiadomo ile i może wreszcie ktoś by to sobie zakodował zamiast powtarzać bzdury. Na dzisiaj porównywalny budżet ma Motor, który płaci zawodnikom większe sumy, gra nizej i siedzi w długach. Ale co ty o tym możesz wiedziec? Wydaje ci sie, że tam w Wiśle to się ludzi pieniędzmi podcierają i mają niewiadomo jakie kokosy,bo Azoty. Fajnie, że w ogóle azoty są bo by Wisła zgniła w okręgówce z tym pięknym ale niefunkcjonalnym stadionem, który się nie nadaje żeby wpuścic kibiców go... rozwiń
Avatar
Gość / 24 czerwca 2017 o 10:04
0
W całej Polsce stadiony wypełnione po brzegi mogą być, a tu mały stadion i 50% wolnych miejsc. Ciekawe. Nie zgadniaj nieudolności organizacyjnej klubu na policje. A z ta stabilnością finansowa to każdy klub by chciał mieć takiego sponsora. Jak trzeba by było chodzić po firmach za każdym groszem to byś tak się nie mądrzył.
Avatar
Gość / 23 czerwca 2017 o 23:12
0
Do gościa niżej. A mi się coś robi jak widzę takich mądrych którzy nie rozumieją, ze puste miejsca to robota policji a nie klubu. Chcesz uderzać w klub to chociaż zorientuj się za co możesz a nie się przypieprzasz za coś na co nie ma wpływu. W całej Polsce pokazują Wisle za wzór w kwestii gospodarowania pieniędzmi a tu jakiś niespełniony kibic , trener czy ktoś inny musi sobie w internecie żółci upuścić. Prześpij się, nie zmądrzejesz przez noc ale może chociaż odpoczniesz frustracie.
Avatar
zks / 23 czerwca 2017 o 22:17
0
undefined napisał:
Przecież tego butnego pseudozarządu nawet nie było stać na to by po zakończeniu przegranej rundy i po farsie organizacyjnej nie wpuszczajacej kibiców na pusty stadion z Górnikiem Zabrze,  wydać chociaż oświadczenia przepraszającego kibiców. Buractwo na całego!!!!
 no i prawidłowo,ze nie weszliście bo po co?? żeby śpiewać głupie przyśpiewki typu ,,raz sierpem,raz młotem..." itd itp..przecież wiekszośc tej gimnazjalnej młodziezy nie ma pojęcia co jest grane tylko powtarza tak za wami te pierdoły..
 no i prawidłowo,ze nie weszliście bo po co?? żeby śpiewać głupie przyśpiewki typu ,,raz sierpem,raz młotem..." itd itp..przecież wiekszośc tej gimnazjalnej młodziezy nie ma pojęcia co jest grane tylko powtarza tak za wami te pierdoły.. rozwiń