Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

II LIGA

26 lutego 2019 r.
19:53

Górnik Łęczna chce przyciągnąć na stadion więcej kibiców

0 15 A A
(fot. Maciej Kaczanowski)

Już w najbliższą niedzielę Górnik Łęczna w pierwszym w tym roku meczu o punkty zmierzy się z Resovią. W klubie zimą doszło do rewolucji kadrowej. Nowi zawodnicy „zielono-czarnych” mają powalczyć o awans na zaplecze Lotto Ekstraklasy. Klub liczy też, że mecze z trybun będzie oglądać zdecydowanie więcej kibiców niż jesienią

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do pierwszego meczu łęcznian w lidze pozostało już tylko kilka dni. Zespół w okresie zimowym został kompletnie przebudowany. Z drużyny odeszło 11 zawodników, a w ich miejsce pozyskano 10 piłkarzy. Postawiono głównie na młodzież, ale w zespole pojawiło się też kilku doświadczonych pilkarzy. Mieszanka rutyny z młodością którzy ma dać zespołowi nową jakość i skutecznie włączyć się do walki o awans.

Przed startem rundy wiosennej apetyty są spore, a klubowi działacze liczą na to, że łęcznian z trybun oglądać będzie zdecydowanie więcej kibiców.

– Chciałbym zaprosić wszystkich fanów Górnika na stadion w Łęcznej. W okresie zimowym zrobiliśmy co w naszej mocy by zespół przystąpił do rozgrywek poważnie wzmocniony. Jednak najważniejszą kwestią jaką sobie założyłem jest poprawienie frekwencji na naszym stadionie. Aby przyciągnąć kibiców na trybuny włożyliśmy wiele pracy. Mamy obecnie sprzedanych blisko tysiąc karnetów na nasze mecze, a dwa z nich pokaże telewizja – mówi Piotr Sadczuk, prezes zielono-czarnych.

– Kibiców na stadion musi zaprosić przede wszystkim drużyna – dodaje Franciszek Smuda, szkoleniowiec zielono-czarnych. – Dwa lata temu kiedy prowadziłem Górnika na pierwszym meczu była ich garstka, a na ostatnim mieliśmy ich kilka tysięcy. Już jesienią widać było, że ta drużyna zmierza w dobrym kierunku. Zimą podczas okresu przygotowawczego widać było ogromne zaangażowanie u moich zawodników i jestem bardzo zadowolony z tego co udało się nam wypracować – dodaje popularny „Franz”.

Mecz z beniaminkiem wydaje się idealnym starciem, aby nową rundę rozpocząć od zwycięstwa. Jednak łęcznianie borykają się z problemami w linii ataku. Wiadomo, że w niedzielnym spotkaniu były selekcjoner nie będzie mógł skorzystać z Pawła Wojciechowskiego i Mohammeda Essama, którzy są obecnie kontuzjowani. – Mamy w kadrze innych zawodników jak choćby Arona Stasiaka, młodego napastnika, który ma przed sobą całą karierę i zrobi na boisku to, czego od niego wymagamy – uspokaja Smuda.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
guest / 27 lutego 2019 r. o 07:32
+9
Debilizm i zazdrość przemawia przez niektórych na tym forum. Ale cóż, Polak ma taką naturę, że skoro sam nie ma to i drugi też mieć nie może. No bo jak... żeby ktoś miał lepiej jak Ja... To jest właśnie jedna z wielu tradycji Polaka... Zbesztać i z błotem zrównać... No nic puki co Górnik się odradza i to Was boli... Tylko że nie piszą tego prawdziwi kibice tylko zwykli Janusze którzy potrafią swoje żale wylewać.... Przyjdź popatrz podopinguj, a jak Ci sie nie spodoba to w tedy bedziesz mógł krytykować. 03.03 godz. 13:05 Stadion Górnika Łęczna ul. Jana Pawła 13.
Debilizm i zazdrość przemawia przez niektórych na tym forum. Ale cóż, Polak ma taką naturę, że skoro sam nie ma to i drugi też mieć nie może. No bo jak... żeby ktoś miał lepiej jak Ja... To jest właśnie jedna z wielu tradycji Polaka... Zbesztać i z błotem zrównać... No nic puki co Górnik się odradza i to Was boli... Tylko że nie piszą tego prawdziwi kibice tylko zwykli Janusze którzy potrafią swoje żale wylewać.... Przyjdź popatrz podopinguj, a jak Ci sie nie spodoba to w tedy bedziesz mógł krytykować. 03.03 godz. 13:05 Stadion Górnika Łęczn... rozwiń
Avatar
Tomir / 26 lutego 2019 r. o 23:46
+8
Już mam kupiony bilet postaram się być na każdym meczu, każdy oczekuje od klubu a sam nic nie robi , jak górnik przegra przy komplecie publiczności to wtedy jest problem, wiec dajmy coś od siebie i na stadion ⚽️ Więcej kibiców więcej sponsorów lepsi piłkarze i gra
Avatar
guest / 27 lutego 2019 r. o 19:37
+5
I co ludziska... 1000 karnetów na Górnik pękło. Jedziemy panowie i panie oraz dzieciaki. Pokazmy wszystkim Januszom że Górnik też ma dla kogo grać i sa ludzie którzy są z nim na dobre i złe... W Górnik Wierzymy!!!!
Avatar
guest / 26 lutego 2019 r. o 20:11
+3
Heheheh.... Śmieszny jesteś. Nie przyjeżdżają nic klub nie straci...
Avatar
Tomek / 28 lutego 2019 r. o 23:31
+2
Ja mam do Łęcznej 88 km i tez kupiłem karnet
Avatar
klon / 27 lutego 2019 r. o 15:47
0
takich kibiców jak ty i twoje dzieci nam nie potrzeba tylko szkoda mi tych dzieci że mają takiego tatusia
Avatar
kibic z regionu / 26 lutego 2019 r. o 20:08
0
Tylko dobre wyniki wiecej kibiców na stadionie a na koncu Awans to są AGUMENTY otym wie każdy kibic i działacz a trener ????nie wiem czy tylko posada i kasa się liczy 
Avatar
Bogdan / 26 lutego 2019 r. o 20:37
-1
Od lat jeździłem na Gornika ale dopuki jest trener Smuda Ja i moje dzieci nie przyjedziemy na mecz
 Spoko Franek mówi że tylko zartowal że ci wali spod pachy także wpadajcie :) 
Avatar
kibol hools / 27 lutego 2019 r. o 11:36
-5
no to akcja :wszystkie wiochy na Łycną!!!!
Avatar
Edek / 27 lutego 2019 r. o 05:08
-6
Oczywiście rolniczyny w pole Orac plewy a nie na stadiony i tak nie rozumujecie co jest grane wy dobrze się czujecie na tyrajac zaa grosze .
Avatar
Tomek / 28 lutego 2019 r. o 23:31
+2
Ja mam do Łęcznej 88 km i tez kupiłem karnet
Avatar
guest / 27 lutego 2019 r. o 19:37
+5
I co ludziska... 1000 karnetów na Górnik pękło. Jedziemy panowie i panie oraz dzieciaki. Pokazmy wszystkim Januszom że Górnik też ma dla kogo grać i sa ludzie którzy są z nim na dobre i złe... W Górnik Wierzymy!!!!
Avatar
klon / 27 lutego 2019 r. o 15:47
0
takich kibiców jak ty i twoje dzieci nam nie potrzeba tylko szkoda mi tych dzieci że mają takiego tatusia
Avatar
kibol hools / 27 lutego 2019 r. o 11:36
-5
no to akcja :wszystkie wiochy na Łycną!!!!
Avatar
guest / 27 lutego 2019 r. o 07:32
+9
Debilizm i zazdrość przemawia przez niektórych na tym forum. Ale cóż, Polak ma taką naturę, że skoro sam nie ma to i drugi też mieć nie może. No bo jak... żeby ktoś miał lepiej jak Ja... To jest właśnie jedna z wielu tradycji Polaka... Zbesztać i z błotem zrównać... No nic puki co Górnik się odradza i to Was boli... Tylko że nie piszą tego prawdziwi kibice tylko zwykli Janusze którzy potrafią swoje żale wylewać.... Przyjdź popatrz podopinguj, a jak Ci sie nie spodoba to w tedy bedziesz mógł krytykować. 03.03 godz. 13:05 Stadion Górnika Łęczna ul. Jana Pawła 13.
Debilizm i zazdrość przemawia przez niektórych na tym forum. Ale cóż, Polak ma taką naturę, że skoro sam nie ma to i drugi też mieć nie może. No bo jak... żeby ktoś miał lepiej jak Ja... To jest właśnie jedna z wielu tradycji Polaka... Zbesztać i z błotem zrównać... No nic puki co Górnik się odradza i to Was boli... Tylko że nie piszą tego prawdziwi kibice tylko zwykli Janusze którzy potrafią swoje żale wylewać.... Przyjdź popatrz podopinguj, a jak Ci sie nie spodoba to w tedy bedziesz mógł krytykować. 03.03 godz. 13:05 Stadion Górnika Łęczn... rozwiń
Avatar
Edek / 27 lutego 2019 r. o 05:08
-6
Oczywiście rolniczyny w pole Orac plewy a nie na stadiony i tak nie rozumujecie co jest grane wy dobrze się czujecie na tyrajac zaa grosze .
Avatar
Tomir / 26 lutego 2019 r. o 23:46
+8
Już mam kupiony bilet postaram się być na każdym meczu, każdy oczekuje od klubu a sam nic nie robi , jak górnik przegra przy komplecie publiczności to wtedy jest problem, wiec dajmy coś od siebie i na stadion ⚽️ Więcej kibiców więcej sponsorów lepsi piłkarze i gra
Avatar
Gość / 26 lutego 2019 r. o 22:05
-7
chętnie skoczę na meczyk ale tylko jeden warunek bilet gratis
Avatar
Gość / 26 lutego 2019 r. o 21:52
-15
Dopóki Górnik nie wróci na Arenę nie będę chodził na Górnika.
Avatar
Melgief / 26 lutego 2019 r. o 21:29
-15
Moja noga w Łyncny więcej nie postanie . Wasze miejsce jest w okręgówce wieśniaki.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

eWinner II LIGA
19. KOLEJKA

Wyniki:

Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg 0-3
Wigry Suwałki - KKS Kalisz 3-0
Śląsk II - Pogoń Siedlce 1-2
Ruch Chorzów - Motor Lublin 0-0
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 0-0
Wisła Puławy - Lech II Poznań 1-2
Radunia Stężyca - Garbarnia 0-2
Stal Rzeszów - Pogoń Grodzisk Maz. 3-1
Sokół Ostróda - Chojniczanka 1-4

Tabela:

1. Stal 18 45 39-12
2. Chojniczanka 19 35 41-19
3. Ruch 18 35 27-17
4. Lech II 19 32 20-17
5. Radunia 19 29 33-28
6. Olimpia 19 29 19-19
7. Wigry 19 28 22-19
8. Motor 19 27 30-19
9. Garbarnia 18 27 26-22
10. Wisła 19 26 34-30
11. Śląsk II 19 26 31-31
12. KKS 19 24 20-23
13. Znicz 19 23 22-27
14. Pogoń S. 18 23 25-33
15. Pogoń G. M. 19 18 19-29
16. Bełchatów 19 15 15-31
17. Hutnik 19 12 14-33
18. Sokół 19 9 10-38

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!